PDA

Teljes verzió megtekintése : casio

gothic123
2009-01-22, 23:08
Sziasztok!
Megint én!
Ez már egy kicsit durva!Megszereztem a számom és megfenyegetett! most is msn-en fenyeget hogy tudja az anyukám nevét meg hogy vírust küld a gépemre!
Ezt nem hiszem el! Ha ebből komolyabb gond lesz a gyereket...!

feri1993
2009-01-22, 23:42
Hát ez már durva. :o :o

Dudkin
2009-01-22, 23:53
Elso korben 15 nap bant kapott, ha ujabb panasz erkezik, kerdes nelkul torlom.

gothic123
2009-01-23, 07:39
Szia!
Rendben köszönöm!Ezt csak azért írtam ide mert ez azért már durva hogy felhív és megfenyeget...:(
Meg azzal jön hogy tudja az anyám nevét....! Ez azért már....!

Sanyi

gothic123
2009-01-23, 07:43
Sziasztok!
Meg a másik azt mondta hogy fel fogja töretni a címem és mindenkinek csúny dolgokat írkál vissza .. :'(

Dudkin
2009-01-23, 09:47
Abbahagyod, vagy te vagy a kovetkezo.

D

polarx
2009-01-23, 14:03
Sziasztok! Moderátrok előre is elnézést!!

Én ismerem casio-t és egyáltalán nem az akinek gothic123 elmondja!!
Én szerintem ez 15 bann járt casionak pedig a legjobb barátom! de van igaza sanyikának is ! De. sanyika sajnos erre nagyon sokatt rátett ami nem is igaz valójában és ezt mind azért mert nem lett a hétvégére távirányítója!! Én azt javasolnám hogy gothic123 úr is kapjon 15 nap bannt mert ez így nem igazságos! és talán mind a kettő tanulna belőle!
Én nem casio mellet szólok csak sajnos ez igazságtalan! casio én 6 éve ismerem az utólsót is odaadná nem hogy elvegyen valakitöl! lehet csak velem szenben de szerintem mással is! Esetleges füllentései voltak például amiről én tudok eladodd egy távszettet és nem mondta,hogy a antena végén a öcök letört és javítva lett de megbeszélték a vásárlóval azóta is tartják a kapcsolatot!
vagy pl.: van egy dunaujvárosi modellező barátja akit nem ismerek de sokat mesél róla casio hogy mien jófej és hogy milyen tiszteséges ember !
Casionak egy hibája van az hogy még csak 17 éves és elég agresszívan kezeli a dolgokat de sanyika még csak 13 ő meg még annyira is !

Én azt kérem hogy gothich123 is kapjon 15 nap bann és akkor egyenlően kapják a büntetést és én 100% veszem,hogy casio tanulni fog belőle bár most se ő kezte el!!

üdv: polarx

További jó napot ;)

gothic123
2009-01-23, 14:53
Sziasztok!
Elnézést a moderátornak hogy írok de nem casionak írok!
Kedves polarx! Szerintem nem igaz az hogy túlzásba viszem...! Amit írtam az minden igaz nem hazudtam semmit! Meg nem tudom hogy engem mért is bannoljanak mikor én nem tettem semmi rosszat! Az is biztos hogy ebből a dologból tanultam!Ja és polarx, én úgy érzem tudok szépen beszélni a te barátodnak minden második szava csúnya! Igaza volt a moderátornak!Hagyjuk ezt az egészet törlöm a topicot! Ne veszekedjünk nem akarok senkivel sem haragot! Ha valaki megmondja hogy kell letörölni letörlöm és nem veszekszünk! Ezt csak azért írtam ki hogy mindenki tanuljon belőle!

Sanyi

somek11
2009-01-23, 23:56
mi volt a gond??? kimaradtam!!! :P

pontshow
2009-01-24, 22:33
D! Valamiért úgy érzem, hogy egy névhez több nick is tartozik. Lehet tévedek? Egyszerű. IP... 8)

polarx
2009-01-24, 22:34
Az IP címed csak neked és a moderátoroknak jelenik meg. Ne feledd, hogy ez az információ nem azonosít,és a legtöbb IP időszakosan változik.

Nem láthatod más tagok IP címét, és ők sem láthatják a tiéd.

Paso
2009-01-28, 19:34
Sziasztok

Akkor még egy érv "casio" úr eltávolítására.
Lassan negyven éves leszek 20 éves modellező háttérrel és nem türöm el hogy suhancok átba.. nak.

http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=47623.0

Kedves "polarx" ha ismered "casio" -ot add meg légyszíves az elérhetőségét vagy amit tudsz róla
név, cím, telefon, stb és figyelmeztesd légyszíves, hogy a freemail címére küldtem levelet is neki
amiben leírtam, hogy a Rendőrséggel lesz dolga, ez nem vicc halálosan komoly.
Én úgy gondolom, hogy egy 17 éves srácnak nem így kellene nekivágni a nagybetűs életnek.
Ha belátható időn belül visszautalja a pénzem, vagy megkapom a csomagot akkor visszavonom
a Rendőrségi feljelentést. Egyébként az én adataim nem titkosak, mindenki számára publikusak
csak meg kell nézni az adatlapom.

Paso

totika8814
2009-01-29, 13:48
Szisztok kedves egycipőben járunk!

Nekem karácsony óta húzódik a dolgom casio-val!

Volt egy távom eladó...cserébe kértem érte 4 db szervót...megadta a nevet címet,én is ...póstáztam a csomagot ....azóta nem kaptam semmit csak ígéreteket meg hogy ő már elküldte aztán úgy volt hogy meglátogatom akkor megkeresett privátban,hogy visszaérkezett a csomag (kb 2hete) hogy a cím ismeretlen.megint azt mondta ,hogy elpóstázta és még mindíg nincs itt semmi...

NO COMMENT! csak már felháborító...nekem nem is az érték hanem az elv főleg!!!!

üdv toti

Dudkin
2009-01-29, 14:07
Ezek az emberek ugyis egyszer odakerulnek 5 masik merges modellezo ele, es ott kiderul az igazsag:)
Kicsi ez az orszag ahhoz, hogy buntetlenul lehessen egy forumon rosszalkodni. Eddig mindig megoldotta az ido ezeket a kerdeseket.

UDv: D

maatte
2009-01-29, 18:02
Üdv!
Sajnos engem is megtalált! Mondjuk a cseréig nem bonyolodtunk el (szerencsére)!
Én csak annyit mondok aki teheti az ne üzleteljen vele!
Kedves Polarx a Lacika ilyen mint ahogy leirták.......van 1-2 elmentett msn beszélgetésem vele!
Nem off-olni akartam! Csak alátámasztani az elöttem leirtakat!
Üdv!

kiskiru
2009-01-29, 19:32
én nem tudom mit kell ezen ennyit aggódni ::)
tudja a telefonszámod : akkor add meg neki a cimed
jöjön le és ha ott is fenyegetőzik apáddal vagy haveroddal adass neki egy két pofont ha még kiskorú vagy
mert fenyegetőzik és édesanyáddal nevével példálózik stb

vagy küld hozzám
Szentes Somogyi Béla utca 3/b
hátha engem is megfenyeget
szeretem az ilyen kemény embereket porrázuzni akik gyerekeket félemlítenek meg

vannak dolgok amit csak makarenkói pofonnal lehet a helyes útra terelni

super456
2009-01-29, 19:37
ha te is ilyen keményen nyomod a fekvőket mint a cica akkor félne is tőled ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Üdv:BAlázs

totika8814
2009-01-29, 21:09
Egy 17 éves kisgyerekről van szó akit apuci és anyuci elfelejtett megtanítani az illemre,
viszont túlzásba vitte a pofátlanságot és ahogy látom kezd mindenkinél kibukni,
hogy sok embert rázott át erre nagyon rá fog csezni csak még lehet ,hogy nem fogta fel vagy vakmerő ;D

gothic123
2009-01-29, 21:20
állítólag van egy rendőr nagybátya és azt hiszi hogy ő mindentől megvédeni! Ha egyszer valaki elkapja nagyon rosszul fog járni és ez a fenyegetőzés...! Én már láttam camba hát nem egy nagy izompacsirta! Egy kis nyegle szőke gyerek xD
Én már valamennyire kibékültem vele és nem akarok vele újraveszni de most hogy így olvasom hogy mennyi mindenkit átcseszett...! Kicsit bosszantó !

Kalap
2009-01-30, 00:01
Tipp: a Google a barátod... Az emailcímet pedig tudod..
Kalap

super456
2009-01-31, 22:52
Szerintem fogadjunk fel egy magándetektívet, hogy keresse elő, aztán meg dobjuk ada a hörcsögöknek, vagy a mókusoknak, azoktól mindenki fél 8)

SAB
2009-02-04, 00:44
Sziasztok Sorstársak !

Miskolc és környékén található az a bizonyos 160-170 cm-es vékony szőke srác.
Én még a nevét is tudtam, de mivel töröltem a privát üzeneteket így csak ennyi infót tudok nyújtani.
Szívesen adok további információt, ha eszembe jut a neve...

Üdv.: SAB

EPPTibi
2009-02-04, 04:06
Csak ismételni tudom Kalap úr javaslatát :D
Googleba beírod a "kolléga" email címét, cserébe kapsz egy nevet és egy telefonszámot.
Utána még meg lehet próbálni a híres-hírhedt kapcsolatépítő portálokon is keresgélni.

vanhelsing
2009-02-06, 18:45
D! Valamiért úgy érzem, hogy egy névhez több nick is tartozik. Lehet tévedek? Egyszerű. IP... 8)

Szerintem ráhibáztál Nekem is ugyan ez az érzésem Söt szinte biztos vagyok benne.

polarx
2009-02-06, 18:48
Szerintem ez már nem fórum hanem óvoda! ;)

aro
2009-02-06, 19:07
Te meg polarx húzd meg magad, mert Te is benne vagy a kalapban.
Gyerekek: el kell menni a sráchoz és magyarázatot szerezni. Na meg a tartozásait is kiegyenlítheti egyúttal.

Jelenleg milyen néven nyomul?

altima
2009-02-06, 19:13
Sziasztok!

Értem, hogy haragszotok.
De a forum szabályokat azért betarthatnátok!
Miért nem PÜ-ben intézitek?
Más adatait felnyomni ide sem a leg etikusabb.
Tudom hogy Ő sem az, de ez titeket nem jogosít fel!

polarx
2009-02-06, 20:16
Velem épp most probálkozik

Ez nem ide tartozik! ezért ő is feljelenthet titeket és ugyan anyit fogtok fizetni mint ő ,hogy átvágott titeket gondolkozzatok már b..+!

Te meg polarx húzd meg magad, mert Te is benne vagy a kalapban.
Gyerekek: el kell menni a sráchoz és magyarázatot szerezni. Na meg a tartozásait is kiegyenlítheti egyúttal.

Jelenleg milyen néven nyomul?

Mi az hogy húzzam meg magam? Állítsátok már le magatokat Okosan már a bolond ésszel!
1, Mindenki követhet el hibát!
2,nem fenyegetőzni kéne mert ami itt folyik a fórumon az már az!sajnos egy két privát üzenet már bent van rendőrségen mert Halálosan meg lett fenyegetve casio
3 meg kéne várni még az átvágott embernek vissza fizeti-e a tartozásait! nem egyből fenyegetőzni!
4.Ha nem fizeti vissza akkor lehetne elmenni hozzá és verni ütni de abba nekem is lesz 1-2 beleszólásom meg még egy két jó pár embernek!
5.Miért nem lehet befejezni ezt az egész témát? Már csak azért is mert olyanok is bele keverednek mint én és én igen nem szeretem ezt!
6: Amelyik kirakta a telefon számomat azzal lesz egy két beszélgetésem kérlek add meg a telefon számod!
Mert ha nem látnád az én telefon számom és nem casio-é!
Casio telefon száma is fel lett tüntetve itt a fórumon!
Akinek valami baja van hívja fel és ne ide irkálja ki a személyes jogait!
Ha valaki ismerné casiot tudhatná egy nem rossz gyerek!
Lehet átvágott 1-2 embert ami tudom bőven elég,hogy elítéljék de akkor is Amit csináltok az már nagyon sok!
A fórumon kitalálták azt,hogy privát üzenet opció akinek valami gondja van beszélje meg ott egymás közt és ne tegyeki ország világ elé!(Gondolok itt lakcím,név,telefon,település)
Komolyan mondom az lesz a következő,hogy fényképet is fogtok róla felrakni és akkor onnantól lesz para!
Szerintem az lenne a legjobb megoldás,hogy mindenkinek a megígért idő pontig várni!

Üdv:Polarx
Akinek problémája van velem vagy azt hiszi én vagyok casio hívjon fel!!
Akinek casio-val van baja hívja fel!

f27
2009-02-06, 20:45
senkinek nem tünik fel a nagy kérdés? ;D

??? ??? ??? ??? ???

aro
2009-02-06, 20:55
Rendőrség? Mire fel? Ha csúnyát mondanak rád a boltban, utcán... szaladsz a rendőrségre?
Akiket megkárosított, simán feljelentehtnék és ezzel már érdemben foglalkoznának elhiheted.
Miért állsz ki mellette? Talán egy egész szélhámos csapattal van dolgunk?

Vanhelsing: Honnan van meg ez a cím és telefonszám?
Mert ha maga casio adta meg akkor polarx igen komoly bajban lehet...

polarx
2009-02-06, 21:29
Van egy nagy nagy gond!

[/quote]

Joccesz
2009-02-06, 21:34
Velem is bepróbálkozott még régebben egy motort+szabit szeretett volna venni! Megadta a címét hogy küldhetem mert kell neki, de ezután semmi reagálás! Én azonnal visszaolvastam a hozzászólásait és rögtön levagtam, hogy a gyerek egy oltári nagy "hóhányó"!
Így hagytam is a pics*ba! :P
;D ;D ;D

polarx
2009-02-06, 21:36
Na itt van az hogy vanhelsing kavarja kakit!
Bizonyíték!
http://kepfeltoltes.hu/thumb/090206/polrx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/090206/polrx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Honnan vetted te a másik címet?

f27
2009-02-06, 21:57
nos voltam olyan merész,hogy le ellenőriztem polarx címét! valos adatokat írt be! a falu végén lakik zsákutcába:)
a telefonszám is"igaz" de emelet van még neki vagy 4 :D "nyilvántartásban"
Márton László
a főuton lakik!?a címmel valami nem stimmel!

Radics István
2009-02-06, 22:05
Na itt van az hogy vanhelsing kavarja kakit!
Bizonyíték!
http://kepfeltoltes.hu/thumb/090206/polrx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/090206/polrx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Honnan vetted te a másik címet?
[/quote]

Még most is van reményem?
Én is várom vissza a szabályzóra elutalt lóvémat,de Tibolddarócon még úgy sem voltam.Kedden megyek.
Fekete terepjáró,5 kopasz konyhaszekrény,messziről felismerni minket! ;D ;D ;D
Addig figyelem a számlámat,hátha jön az a fránya üzenet. ;) 8)

Nagy Sándor
2009-02-06, 22:07
Ez nem semmi.Hipp-hopp kiderül a turpisság.

nos voltam olyan merész,hogy le ellenőriztem polarx címét! valos adatokat írt be! a falu végén lakik zsákutcába:)
a telefonszám is"igaz" de emelet van még neki vagy 4 :D "nyilvántartásban"
Márton László
a főuton lakik!?a címmel valami nem stimmel!

Radics István
2009-02-06, 22:09
Pörög ez annak rendje szerint,megvárom a pontos címet. :)

gothic123
2009-02-06, 22:14
Sziasztok!
xD
Valami gyanús itt! nem is létezik a cím? Látszik polarx te is milyen szavahihető ember vagy...:)
Itt játszod a jófiút és ez van...! Szerintem üzend meg casionak hogy kezdjen el gyűjtögetni :)
Hát fiúk valahonnan szerezzétek meg a címét aztán menyetek el hozzá :)
De vigyázzatok mert szól apucinak ;)

Sanyi

f27
2009-02-06, 22:20
a cím létezik! csak nem Márton László néven :) ezért kérdeztem mert a cím a föuton van :)

bogrács
2009-02-06, 22:29
"Hát fiúk valahonnan szerezzétek meg a címét aztán menyetek el hozzá :)"

Ez így, uszításnak tűnik!!! Bár a fegyelmezéssel egyetértek, és kilöki a fórum az ellene vétőket, mint ahogy kitisztul a jó bor is vagy alul. vagy felül de távozni kell. ;)

gothic123
2009-02-06, 22:38
Bocsánat! Én nem uszítani akartam!
Engem nem vert át! Ez nem uszítás akart lenni :S

vanhelsing
2009-02-06, 22:58
Ezek szerint a Pannon két egyforma számot adott egy településen belül két külömbözö embernek?

aro
2009-02-06, 23:57
Urak:
Biztosan segítőkészek lennének a postán vagy a polgármesteri hivatalban...

http://www.tibolddaroc.hu/

;D

Dudkin
2009-02-07, 00:16
Urak,

Az egyik szemem sir, a masik nevet. Teljesen megertem a becsapottak felhaborodasat, de ezt nem igy illik intezni. Ha mar maganszemely adatait kozli itt valaki, akkor azt tegyek a karosultak egymas kozott. Most elvalik majd a szar a majtol, akinek idaig kellett a cim, megnezte, ezzel mar nem tudok mit tenni. Most kigyomlalom a cimeket tartalmazo hozzaszolasokat. Kerem PUben folytatni. Az ugy eredmenyerol termeszetesen szivesen olvasnek.

Udv: D

bogrács
2009-02-07, 00:46
gothic123

Nem az ellen volt kifogásom hogy ki ki vér mérséklete szerint vegyen elégtételt, >:( csak foglyuk meg, és vigyétek elv ellen! ;)

casio
2009-02-07, 14:29
Sziasztok hát ledöbentem miket írtatok rólam!
Sokan vannak itt oylanok akiket nem is ismerk semiem üzletem nem volt vele és mégis azt irta ,hogy átvágtam megegesik az iylen !
Na csaka nynit mindeki vissza kapja azt ami jár neki!!!!!
Na bye!

aro
2009-02-07, 15:08
Biztos vagyok benne, hogy te hamarabb kapod meg ami jár. ;D
Utána majd lehet szélhámoskodni.

ZolKa
2009-02-07, 15:50
És százszor le kell írnod, hogy semilyen ;D

casio
2009-02-07, 20:21
Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semil yen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,
Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semil yen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,Semilyen,
100

Bocsánat a helyes írásért de kapkodom!

bogrács
2009-02-07, 20:28
Kézzel!!!! mert ugye ilyen előnyt nem adunk! ;)

aro
2009-02-07, 20:30
Ülj le fiam, 1-es! ::)

Huszi
2009-02-07, 21:15
Most akkor írd le helyesen is, de most már 200-szor!! ;D

f27
2009-02-07, 21:26
én jobban örűlnék neki ha a számlám dagadna a hiányzó öszeggel! ;D
tényleg most mindenkitől újra kéred a számlaszámokat? mert gondolom amiket küldtünk, azok már a habokba van! >:(

altima
2009-02-07, 22:15
Ne bántsátok!

Adjátok meg az esélyt, hogy rendezze a hibáját!

Az hogy „megszólalt” ebben a topicban, úgy érzem komoly jele azon szándékának, miszerint nem akar elfutni!

f27
2009-02-07, 22:20
nem bántom! legalább van vér a pucájában hogy itt van :D remélem a hibalyavítója is jó lesz ! :)

Tipe
2009-02-08, 02:12
Hát, ezt a topicot meg a másik linken találhatót olvasgatva azért ki-ki nyílt a bicska a zsebemben... Igen liberális népek vagytok Ti itten, hogy emberek átverését "kis hibának" tekintitek. Szerintem a leírt dolgok nem "kis hibák", hanem etikátlan, erkölcstelen, aljas tettek, amik egy szűk kör (gyengébbek kedvéért - modellezők) bizalmára építve történtek meg. Én magam is már jópár dolgot vételeztem és el is adtam ezen forum keretei között és szinte kivétel nélkül normális embereket ismertem meg ezáltal. Bele se szeretnék gondolni, hogy egy sok ezres utalás vagy csomag mi van, ha nem érkezik meg... Én dolgozom a pénzért és nincs tőle itthon rendetlenség. Személy szerint engem feletébb felbosszantana egy ilyen "kis hiba"...

Hát, kb. ennyi. Mindenkinek szerencsés üzleteket és jó modellezést!

szelpal53
2009-02-08, 09:53
Üdv Mindenkinek!

Elszomorodva olvasgatom a hozzászolásokat. Hát én is csatlakoznékaz átvertek népes tá-
boráhóz. :( :( :(

Nekem is tartozik, egy éve postázza az elmaradt szimkábelt. >:(

De nem ezért írok hanem, egy érdekes dolgot vettem észre a privát üzeneteim olvasása
közben! Miszerint CASIO és POKERARC01 úgyanaz a személy,ezt bizonyítaní is tudom!

ELGONDOLKOZTATÓ, vagy nem?????

Szél Pál

casio
2009-02-09, 18:11
Sziasztok!
A tartozásomat rendezni szeretném!
Nem csak hitegetek a tettek mezeire lépek és cselekszem!
szél pál !
én semmivel se tartozom neked!
lehet jót röhögsz a markodba de az a repülő egyáltalán nem is repült!
ha nem cserélek benne mocit és szabit az soha nem repül

tomeedey
2009-02-09, 23:19
Hali!
Legalább nekem is jelezd légyszi hogy tudod valahogy rendezni a dolgokat,amiben január 18.án megegyeztünk.

totika8814
2009-02-13, 19:52
Na te kis majom!

Betelt a pohár!Ez volt az utolsó pénteked ,hogy ideérjen a csomagom!!! >:(
Nemsokára úgyis lessz arrafelé dolgom úgyhogy számíthatsz egy személyes beszélgetésre,de felhívom a figyelmedet ,hogy csak egyszer kérdezek!!!
Nagyon tudja az embert macerálni az, hogy egy kis sz@ros átvágja!Amit kölcsönkértél állítólag ,hogy rendezd a tartozásaidat mi lett volna ha nem egy repülőre költöd,hanem arra ,hogy kihúzd magad a sárból mégmiellött valaki még bele is nyom?!!!Nem olyan nagy az a Tibolddaróc,hogy ne találnálak meg még ha más címet is adtál!!!

MEGYEK

f27
2009-02-13, 20:12
megtalálod! ;D
egyépként közlöm,a kis csávó átvert egy rendőrt is ;D ;D ;D ;D
atomra belenyúlt a lecsóba!
lehetőleg ne árúlja el a személy hogy ki a rendőr akit átvert!kapot a srác kis időt tőle hogy rendeze a dolgait,utánna kutyaeledel lesz belőle :D persze nem monta neki még meg, hogy egy rendőr hadnagyot húzott le ;D
apám,zsarut lehúzni ;D
szerintem kezd el kérni a számlaszámokat iszonyat gyorsan! ;D ;) tőlem is!!!!

Paso
2009-02-13, 22:29
Tisztelt Sorstársak !

Az általam adott határidő lejárt, természetesen a pénz, esetemben 5.830 forint nem érkezett meg a számlámra, annak ellenére sem, hogy polarx még tegnap is az állította, hogy ma utalni fog.
Én casio-tól egy DF4 helit vásároltam volna, a pénzt január 5.-én átutaltam neki, Márton László 11773346-01227686 számlaszámra, miután teltek a napok rákérdeztem mi van a csomaggal, erre ő adott egy feladóvény számot. De könyörgöm én gyulai vagyok azt a csomagot meg Dunaújvárosban kézbesítették /ennek utána jártam/. Levél - levélt követett még a végén casio beismerte /erről írásos bizonyítékom is van/, hogy eladta másnak az általam kifizetett helit. Fasza gyerek, nem ? Közben képbe került polarx is miután megnyitottam ezt a topick-ot, esküdözött, hogy ő kifizeti casio helyett a pénzt, mert hát ha casio-val valami történne azt az édesanyja nem élné túl. Na mindegy úgy látszik 40 évesen még naiv vagyok.

Rövidre sikerült bevezető után szerintem négy lehetőségünk van:

1. Mindenki elmegy a srác lakhelyére és egy-két pofon után hátha fizetni fog, ez az utolsókkal szemben nem fair mert már nekik nem lesz kinek pofont adni, mert gondolom a kiscsávó nem beton.

2. Mindannyian elmegyünk együtt és úgy verjük ki a srácból a pénzünket, ez már jobb megoldás.

3. Mindenki egyesével feljelenti casiot , de rögtön le fogja reagálni, hogy a rendőrség 10.000 forint alatt nem foglalkozik a dolgokkal.

4. Összefogunk, mindenki előveszi a bizonyítékait és együtt tesszük meg a feljelentést csoportosan elkövetett internetes garázdaság miatt, és itt jegyezném meg, hogy mivel állítólag polarx nem egyenlő casio
így hát barátunk mint bűnrészes bekerül a körbe.

Én az utolsót javasolnám, mert hát így ellenünk nincs semmi esélyük. Tudom a hevesebb vérmérsékletű társaim inkább levernék rajta, de így ők is megjárhatják, mivel a Magyar jog olyan fasza, hogy a szarzsákot védi a károsulttal szemben.

Még egy észrevétel DUDKIN Adminisztrátor Úrnak !

Javaslom casio, polarx, /meg a fene tudja még hány néven vannak itt/ azonnali végleges kizárását a fórumról.

Gondolom más is egyetért vele.

Ezt a másik topick-ban írtam , de itt is közzé teszem.

Paso

totika8814
2009-02-13, 22:35
A négyes számú ajánlattal eggyetértek még ha már nagyon elegem is van belőle tehát részemről egy 4-es megoldás

totika8814
2009-02-13, 22:39
Ja és persze a kizárást is támogatom(azért megjegyzem ,hogy a dolgom arraferlé még ígyis-úgyis aktuális >:( )

man 1
2009-02-13, 22:55
olvasom eme érdekes topicot, hihetetlen hogy némely / egy bizonyos/ ;D embertársunk mit megnem tesz azért hogy másokat át ..szon, lassan átvehetné a megtisztelö FORUM BOHOC kitüntetést.

f27
2009-02-13, 23:07
egy zsarut átverni/lehúzni,nem kis merészség! érdekes hogy nem szól hozzá,pedig jelen pillanatban is itt van több néven is :) ez a gyerekvagy lemondott a fenőt korról,vagy nem érdekli mi fog vele történni!?

totika8814
2009-02-13, 23:11
Majd kiderül >:( ;D
De az eggyik tuti!!!

gaboooka
2009-02-13, 23:21
Szerintem lényegtelen, hogy mi a károsult foglalkozása... De a többivel egyetértek: el kell rendezni ezt az ügyet! ;D

f27
2009-02-13, 23:33
hááát nem tudom!
3 féle embert lehet átverni!
1 : aki alás utánna!
2 : birkát aki benyeli!
3 : aki addig üti amég nem tejel!
a négyes a jogi uton történő eljárás lenne,de általába nem azt szokták választani az emberek!

tomeedey
2009-02-13, 23:48
Hello mindenki!
Naggyon tetszik a dolog,mármint a ---- 4ES SZÁMÚ ----- tehát a ------4ES SZÁMÚ ------ terv.Idézem mégegyszer ahogyan én felfogtam,akiket átvert a kis suttyó,(személy szerint engem 4 ezer forintal) összefognánk és együttesen tennénk valamiféle feljelentést internetes garázdaságért,hazugság,nem létező termék eladásáért,és még sorolhatnám,ahogyan a ti hozzászólásotokban olvastam.A kizárást pedig egyelőre még nem hátha reagál rá valamiféle dolgot,ahogyan tette a legutóbbi hozzászólásában.
Közzéteszem a továbbiakban azt is hogy nekem egy twisterv2 távot egy noname 6ch vevőt és két kristályt akart eladni 4ezerért.Január 18.án utaltam a bizonyos Márton László tulajdonú otp-számlaszámra.Január 21-én üzent még hogy másnap feladja a csomagot.Azóta se csomag se reagálás a pm-ekre.Érdekes de én nagyon átverve érzem magam.

f27
2009-02-14, 00:01
minálunk egy 17éves srác átvert egy másik srácot kb 15e ft dologgal!amit most írok szó szerint érsétek!
a gyereket elkapták az utcán,a kocsi vonóhorga után kötöték és több mint 200méteren át huzták!majd monták neki hogy a következő nem 200méter lesz! :)
tudod lehet van itt pár birka mint én is,probálnánk emberhez méltóan elintézni! da ha beleszalad egy "idegbeteg" forumosba,tuti hogy megcsapkodja!

totika8814
2009-02-14, 00:07
Én eddíg próbáltam szépszóval...de ha nem megy hát istenem...mit lehet tenni ???
mellékesen nekem karácsony elött óta húzódik az elintézni valóm...

tomeedey
2009-02-14, 00:10
Bizony,ettől félek énis hogy talán egy kicsit idegbetegebb állatba fut aki,talán hasonlót csinál vele mint amit irtál f27!Sanjos mi is higgadt természetűek vagyunk,de nálunk is betelhet a pohár egyszer....

sajtqkac
2009-02-14, 00:11
Össze kéne számolni összesen mennyi pénzzel húzott le titeket, tehát adjátok össze mennyivel lóg a gyerek, házha sokkot kap és akkor tejel. Am. most már engem is érdekelne az összeg...

totika8814
2009-02-14, 00:15
5.000

f27
2009-02-14, 00:21
2000 +320a posta ;)

Totya77
2009-02-14, 01:39
Már hetek óta ez a kedvenc topikom ,csak olvasgatom hány embert húzott le.
Én is szoktam a fórumon vásárolni de csak utánvéttel :D:D:D:D
Remélem sikerül visszakapni a pénzeteket.

Totya

EPPTibi
2009-02-14, 01:53
Tegyetek már feljelentést! Úgy sem fogja visszaadni magától. Nem kell, hogy bíróságig jusson, a lényeg, hogy a szülők is értesüljenek a dologról.

gothic123
2009-02-14, 08:50
Sziasztok!
Hát fiúk mit mondjak...!?
Én ezt 14 éves létemre nem tenném meg senkivel! Most is úgy volt hogy csütörtökön el postázom a csomagot nem sikerült! Megírtam a vevőnek hétfőn megy a csomag és a késés miatt adok még hozzá valamit! Ennyi. Ő sem haragudott, én is jól jártam..! Azért kérlek ne üssétek agyon mert annyit nem ér az egész! Aztán feljelent meg minden! Mennyetek el egy-két pofon oszt kész de azért vigyázzatok rá a TI érdeketekbe mert tőlem azt csinálhattok vele amit akartok! De szerintem még úgy se fog észbe kapni! Most is azt mondta kifizeti ehelyett a pénzt egy gépre költötte...! A feljelentés lehet megoldás lenne amit írtatok de engem nem bírt átverni meg nagyobb bajom se lett belőle szóval...! Ez az összeszámolás jó ötlet!

Sanyi

super456
2009-02-14, 09:07
Sziasztok!
Hát fiúk mit mondjak...!?
Én ezt 14 éves létemre nem tenném meg senkivel!

Már kezdtem azt hini, hogy csak én vagyok ilyen elvetemült, hogy nem csinálnék ilyeneket!
Azért van egy határ, amit nem célszerű átlépni, mert az átvert személy szívja meg jobban.

Engem is vertek már át, és nem az volt az első gondolatom, hogy "húúdeodamegyekaztánmegnézhetimajdamagáét", "és ha nem fizet akkor kibelezem,és eladom a szerveti a fekete piacon".
Bár ez lehet hogy a személyemből adódik, mert engem nem lehet felidegesíteni. (ha mégis sikerül akkor viszontnagyon megbánják)

Sanyi 14 éves, és neki vannak a legjobb gondolatai. Sokra fogod még vinni Sanyi!

Üdv:Balázs

gothic123
2009-02-14, 09:21
Szia szuper!
Köszönöm a dicséretet de azért nem értek veled teljesen egyet! Igazad van hogy nem kell egyből nekiesni meg minden! De azért ők már vagy 1-2 hónapja könyörögnek hogy adja vissza a pénzüket mert megszívja! Semmi lépést nem tett sőt a pénzt repülőre költötte! Igaz hiába vered meg attól a pénzed nem lesz meg de azért valamivel csak jobb.. :-\ A lényeg azért nekem nehogy agyonüssétek a gyereket! Jelentsétek fel vagy valami és ha utána sem adja meg akkor már úgy is mindegy! :( Azért neked is igazad van super, és köszönöm a dicséretet remélem igazad lesz ;)

Sanyi

sajtqkac
2009-02-14, 09:30
Én most üzletelek vele, megmondtam neki világosan, amint megjön a pénz a számlámra, már küldöm is a cuccost! Ha nem jön meg a pénzt, nem küldöm. Ha rendezi az adósságait a károsultak felé, nektek is ezt a módszert ajánlom... Előbb a pénz, aztán a posta.

gothic123
2009-02-14, 09:40
Sziasztok!
Én nem értem...!
Tartozása van és a pénzt másra költi ???

f27
2009-02-14, 09:48
most beszéltem egy kedves barátnőmmel aki a parlamentbe ügyvéd/törvényszékis :)
kérdeztem tőle,jogszerűen ki e lehet csinálni!? az első kérdése az volt,mennyire szeretném padlóra tenni?
montam neki hogy töbszőrősen csalt lehúzott egy forumon több illetőt!a válasza az volt hogy nagykorú vagy kiskorú? montam neki elvileg kiskorú,de nem vagyunk biztosak már benne!
a válasz : ő személy szerint ha nagykorú,és kb 100rugos kárt okozott akkor kitudna belőle hozni 5év letöltendő büntetés,a kár kifizetését,akár a börtöni munkából letörleszteni,+kb 6-800e ft nyi perköltséget,ami lefolytatna kb 2 hét alatt ;D
ha kiskorú,akkor halasztott letöltendő büntetést "18évesen lecsuknák" és a szüleivel addig megfizettetnék az anyagi kárt!
ameniben nincs 100e ft akkor akkor kb százalékosan kell értelmezni! a perköltség marad 10e ft nél is :)
nem tudom apuci anyici tud aról hogy a kisfiúk csal,lop,hazudik?mertha kell felhívhatjuk őket ;D

EPPTibi
2009-02-14, 09:56
nem tudom apuci anyici tud aról hogy a kisfiúk csal,lop,hazudik?mertha kell felhívhatjuk őket ;D

Szerintem ott a pont és vége. A verést is majd megkapja szépen otthon a nagyfiú.
Ha gyorsan pénzt akartok látni és elfelejteni a dolgot akkor messze ez a legjobb megoldás.

Janek
2009-02-14, 10:14
Sziasztok a Magyar törvény szar szó szerint,vettem a Vaterán egy telefonos GPS-t és kiderült hogy lopott vólt,egy éve járok Budapestre kihalgatásra.Sokadik alkalom már többe került idáig az üzemanyag költségem mint amennyit ért az a vacak.Lényeg nem a törvényt kell választani el kell menni és személyesen rendezni még él meg emlegesse.Sajnos egyre több az ilyen tetű nem kérni kell kényszeríteni.

Tipe
2009-02-14, 10:15
Sziasztok!

Nemtom a nick-ek mögött ki, kicsoda, de az utóbbi hetekben a posztok színvonala az nem valami magasröptű és az igazságtartalom is hiányos sok esetben.

Az szép, hogy fogjatok össze, jelentsétek fel stb... Nah, abból egyrészt nem lesz semmi a legnagyobb valószínüséggel (írások alapján hónapok óta húzódó ügyekről beszéltek és beszéltek és beszéltek...), másrészt ha lenne is, akkor se lenne belőle ügy. Főleg nem olyan, amiben letöltendő büntetés, meg ha majd nagykorú lesz stb... Itt, amennyiben megéri az üzemanyagköltséget, csak egy megoldás van: Meglátogatni kis falujában csoportosan, kideríteni, hogy pontosan hol is éldegél kedves családjával és ha ez is sikerült, akkor bekopogtatni...

Ez pedig már mindenkinek a saját vérmérsékletére és kirándulási hajlandóságára van bízva. Én 5000Ft alatt tutti nem indulnék el nagyobb távolságra (max. ha gigantikusan fel lennék bosszantva), de fölötte biztos nem hagynám annyiban. Van biztos olyan is, aki erkölcsileg is megbántottnak érzi magát és már csak az elvek miatt is elbeszélgetne "tárgyunk alanyával". Én mindkét esetet maximálisan meg tudom érteni és drukkolok is a károsultaknak, hogy találjatok megoldást, de avval, hogy hónapokig irogattok a forumba, abból nem lesz se pénz, se boldogság! ;)

Üdv:
Tipe

casio
2009-02-14, 10:25
Sziasztok!
Hát ez már csak hal a tortán! :D
De szóval én próbálok kirendezni mindekit de nem ugy megy az hogy gyere pucu ham be kaplak!
jövöhéten 100% igérem minden egyes fórumozo tagnak,hogy rendezem a számláját és tartozásomat!
Én senkit nem sz2eredtem volna átvágni ezt ti soha nem fogjátok megérteni!
Sajnos az hogy igy alkult azt énse akartam sőt azt sem hogy átvágjak soha az életbe valakit is!
RcFun ha lenne egy papirod hogy te valaha fel adtál nekem valamit azt nagyon szépen megköszöném mert te a slow szettem 3x adtad el ugy hogy csak huzd meg magad te is bl mocid szerintem nem is volt!
A másik nincs számlaszámod pü vel tom bizonyítani máshogy hogy adod fel a mocit akkor csak után vét van azt meg nem tudom átvenni ha nem fizetek kamukáresz!
Még 1x jövöhéten rendezem tartozásomat 3 emer felé!
"paso!totka" f27"
Többieknek várni uk kell még megkeresem a pénzt
Türelem rózsát terem!

Lamb
2009-02-14, 10:26
Ti szoktatok modellezni is? :-\

Lamb
2009-02-14, 10:28
"Többieknek várni uk kell"

Janek
2009-02-14, 10:28
Teljesen igazad van ,viszont nem az összeg számít hanem hogy hülyének nézi az embereket ez a bosszantó ezért kellene pontot tenni a végére.Az a pár ezer forint plussz költség szerintem megérné hogy végre a szemébe nézhessen az ember.

Lamb
2009-02-14, 10:36
Nem akartam beleugatni,,csak ez már iszonyat!

Aki érintett ebben az ügyben, az biztos tisztában van a dolgokkal,de vajon miért nem záródik le ez a téma....?

Miért nem megy mindenki békében modellezni? Tényleg ez tölti ki a mindennapjukat? Sajnálatos!

Vannak a modellezők és vannak, akik csak azok szeretnének lenni ....de így?????

Janek
2009-02-14, 10:41
Szia Lamb én sem akartam beleugatni csak csípi a szemem ha ilyen szemetek vannak a fórumon de amint látom Te sem tudtad meg állni szó nélkül.

EPPTibi
2009-02-14, 10:42
Sz*r az idő :D

Lamb
2009-02-14, 10:46
Én inkább az egész miatt vagyok elkeseredve!

Minden szabadidőmben kinnt vagyok a reptéren és próbálom gyarapítani a tudásom :-)

Próbálok segíteni másoknak és előrébb vinni a dolgokat, amennyire tudom....és akkor ezt látom.. ???

Hobby-hobby,,megszállottság, de nem játszótér!

Ehez fel kell nőni!

Na megyek repülni!

extrembmx
2009-02-14, 10:47
Minden szabadidőmben kinnt vagyok a reptéren és próbálom gyarapítani a tudásom :-)
Próbálok segíteni másoknak és előrébb vinni a dolgokat, amennyire tudom....
Hobby-hobby,,megszállottság,

Na megyek repülni!

Ámen!

aro
2009-02-14, 10:53
Még 1x jövöhéten rendezem tartozásomat 3 emer felé!
Többieknek várni uk kell még megkeresem a pénzt
Türelem rózsát terem!

Már elkéstél ezzel. Hamarosan megérkezünk egy páran Tibolddarócra egy kis nézelődésre és piknikre. Remélem összefutunk.

polarx
2009-02-14, 10:57
Hát szerintem Hiába

f27
2009-02-14, 11:04
én épp motorhiányba szenvedek :(
meg amúgy is vihar van kint! az igazi heli sem szálna fel nem egy 500-as trex :)
várom casio a pénzt! bár számlaszámom nem hiszem hogy felírtad volna,és meg lenne :) bár meglepően csalodnék ha mégis meglenne :)
egyépként én vagyok az a modellező,akitől itt a forumon azt kérdezik : te mindig kint repkedsz? és mikor dolgozól?

lamb,
.
idén 80startot nyomtam a trexel :) ugy hogy napokig nem lehet repkedni a rosz idő végett :)
megjön a mocim már csavarom is ;D ;)

casio
2009-02-14, 11:08
Ok! Még hétfőn elutalom!
De számot küldj Pü-be!

totika8814
2009-02-14, 11:21
És akkor velem mi lesz?

Szerinted fogok még rád ám várakozni... >:(
UTOLSÓ UTÁNI UTÁNI HATÁRIDŐ KEDD LEGKÉSŐBB SZERDA ÉS UTÁNA NEM ÉRDEKEL SEMMILYEN KIFOGÁS...SÉTA!!!

f27
2009-02-14, 11:22
kültem a számlaszámom újra PÜ-ben!
erre kiváncsi leszek ;D

maatte
2009-02-14, 12:34
De mi a f***t keres még itt a forumon a Casio elvtárs?? :o
Ugyse láttok semmit belöle(max személyesen)! Meg nem akart átverni senkit.....még 1 dolognál megérteném, hogy nem ugy jött neki össze ahogy tervezte de itt joval több volt...!
Szép msnen beszélgetést folytattam én is vele!: :-*
17éves 8.osztályos aki megbukott tesiböl! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ZolKa
2009-02-14, 13:02
http://www.youtube.com/watch?v=MEbieC-5mTY&feature=related

szocsi
2009-02-14, 13:13
Ez nagyon durva!Szerintem pénze nem lesz belőle senkinek!Szerintem a megoldás a srác szüleinek a felkeresése.De az is csak arra jó, hogy a további netes csalásait megelőzzétek.
A fenti video szerintem elég light-os!

http://www.youtube.com/watch?v=8_-yDlpZSfo&feature=related

Üdv!

szocsi

Fülee
2009-02-14, 13:22
http://www.youtube.com/watch?v=BSmDGDz4Co8&feature=related

höhöhö ;D

f27
2009-02-14, 13:25
ne üsétek agyon mán! lehet jövőhéten csekol :)
ezt még megvárhatjuk nem? :)

totika8814
2009-02-14, 13:33
http://www.youtube.com/watch?v=BSmDGDz4Co8&feature=related

höhöhö ;D
ű

Aztán ha mégsem akkor jöhet a stabil oldalfekvés ;D

pontshow
2009-02-14, 13:49
nagyondurva. casio beszopatott mindenkit. legalábbis elég sok embert. és ti még elhiszitek, hogy fizet. az a lóvé már rég nincs meg sztem de csak várjatok, aztán majd jövő héten kezdődik minden előlről. ;D

Fülee
2009-02-14, 13:52
Nem tudom, mi értelme az újabb meg újabb határidőknek... Fogjátok már fel, hogy buktátok a zsét!
Magától soha nem fog fizetni.

...Casio meg szarjon sünt!

szocsi
2009-02-14, 13:57
A zsé az tuti bukó!De nem szabad hagyni, hogy sikerélménye legyen!Tudjátok melyik településen él, tudjátok a számla tulaj nevét.Csak fel kell hívni a helyi polgárjenő hivatalt, hogy ha már szocpolitlag visszonyícsák neki a repülőt mondják meg a pontos címet.

Üdv!

szocsi

szocsi
2009-02-14, 13:59
Lehet, hogy az apja úgy elveri, hogy a mennyezet is repedezik.Veszi a röpülőket orrba szájba amikor még lábazatot se tudnak csinyányi.

Üdv!

szocsi

tomeedey
2009-02-14, 14:05
Hello emberek,itt aztán zajlik a téma.
NEKEM nem pénzel tartozik!!!Irta hogy ma postázza jövőhétre ittlesz....elvileg.Ha nem érkezik meg akkor jövőhétvégén,mondjuk szombaton meglátogatom énis személyesen.Ki tart velem?
Fontos---Viszont ha megérkezik a csomag ugy ahogyan abban megegyeztünk Casio-val,akkor szerintem tényleg dolgozik azon az ügyön hogy mindenkit kielégítsen pénzügyileg.
üdv.

szocsi
2009-02-14, 14:09
Össze írhatnátok a listát kinek mivel tartozik.Mindenki kiegészítené a köv. válaszban.
Ha ez az egész 60-70 ezerre rúg akkor kevés esély van rá, hogy előteremti.

Üdv!

szocsi

tomeedey
2009-02-14, 14:15
Egy TwisterV2 táv,noname 6CH vevő,kvarcpár:)
Vagy 4k forint

f27
2009-02-14, 14:15
én már írtam! 2000 +320 a posta persze ha utalja a 2000ft ot akkor a posta nincs mert postával volt megegyezve 2000be de amég nem utal addig ugye a posta is kiadás volt nekem ;)

szocsi
2009-02-14, 14:19
Szerintem így kéne:

1. tomeedey: TwisterV2 táv,noname 6CH vevő,kvarcpár érték 4000Ft
2. f27: 2000Ft

Mindenki a válaszába bemásolja a listát és kiegészíti.

Üdv!

szocsi

man 1
2009-02-14, 14:24
Szerintem kár biroságra vinni az ügyet mert, évekig tartana meg ha megnézzük mit lehet érte kapni?? akik több milliot sikasztanak azok is meguszák egy minimális enyje benyével.Nekem nem tartozik hála istennek, pedig én is elég sokat rendeltem már igy a forumon NEM TÖLE!!! Azért hála az égnek rengeteg becsületes ember van köztünk akiknek a becsülete nem itt kezdödik. ;)

casio
2009-02-14, 14:32
A pofon jogos !
De Rendezem a számlám és utána ti fizetek a pofonért!
Ha kirendezem a számlám akkor szavatok sem lehet!

EPPTibi
2009-02-14, 14:47
Ezt majd szerintem azután kéne, hogy elkezdted kifizetni őket :D

f27
2009-02-14, 14:49
az egyik barátom egy autóról, a saját autoja visszapillantó tükrével letörte egy másik autó viszapillantóját!
a kár 3000ft
megkeresték a barátom, hogy fizese ki a kárt!monta a srác ő nem vette észre ,de ha ketten is látták,akkor ám legyen kifizeti! kérdezte menyibe kerűl a javítása,monta az illető 70e ft! a barátom nevetett mivel az egész autó max 40net ért és ha jól tudom enyi a piaci ára is !"régi ladaszamara"monta barátom hogy enyit nem fizet! max bemegy a boltba vesz egy új pillantót neki az is 5rugó csak!
a srácnak van rendőr ismeröse!és feljelentette! a barátomat megbünteték 300.000ft ra bevonták a jogsiját és 6hónap letöltendő büntetés került kalapács alá!nos amég gyilkoságért 5 év jár,1milliárt sikasztásért 2év vagy ejnye bejnye.addik 3000ft ért börtön és 300eft birság plusz jogsi ugrás!szóval ha kell iszonyatosan megütheti a bokáját valaki pár száz forintal is! ;)ha van kellő hátered! ;D

man 1
2009-02-14, 14:56
Hát ha ez igy van akkor inkább vazélinre gyüjtsél casio mert lehet hasznos lesz az éneklöben!!

biella
2009-02-14, 17:17
VAZELIN!VAZELIN! nyet vazelin Vaszilij

totika8814
2009-02-14, 17:45
NEKED FEL VAN ADVA

Na csak a miheztartás végett...egy újjab igéret!

Paso
2009-02-14, 17:57
Tisztelt Uraim !

Én tettem javaslatot az ügy megoldására, a "Paso 4 pontja" , de lehet, hogy a 4. pontból elveszek kettőt
mert polarx a mai nap délelőtt is felhívott, hogy átutalta a pénzt és egy fél óra múlva otthon lesz, és küldi az átutalási bizonylat szkennelt képét. Most 5 óra van az hányszor fél óra, vagy netalán Sopronban lakik ?
Mindegy, így biztosan nem látjuk a pénzünket, meg adhatunk határidőket az idők végezetéig is, addig is jót röhögnek rajtunk. A kiscsávók nem hiszem, hogy felfogták, hogy a tűzzel játszanak.

Ami nagyon elszomorít, hogy tényleg ez a topic lett a legnépszerűbb a fórumon, egy két pöcs miatt és a drága modellező időnkből vonnak el !

Paso

Dr.Nixau
2009-02-14, 21:11
Üdv!
Nekem eddig nemvolt vele bajom,bár tény mindig személyesen üzleteltünk!

ZolKa
2009-02-14, 23:01
.

Paso
2009-02-15, 14:07
Úgy látom polarx barátunk sem különb mint casio , idáig nem sikerül kicsikarnia magából az ígért
átutalási bizonylat képét.

szocsi
2009-02-15, 14:08
Úgy látom polarx barátunk sem különb mint casio , idáig nem sikerül kicsikarnia magából az ígért
átutalási bizonylat képét.

Hívd fel biztosan meg tudja magyarázni!

Üdv!

szocsi

sajtqkac
2009-02-15, 17:52
Figyeljetek! Az rendben, hogy mindenkit átver, ez még tiszta. De hogy MIÉRT? Ebben a világban már nem szabad megbízni a legjobb barátunkban sem, nemhogy fizetés nélkül adjunk fel valamit. Mióta és boltolok a neten, úgy csinálom, hogy ha megjön a pénz, már megy is a cucc. aki ezt nem képes elfogadni, azzal nem is foglalkozom! A legjobb megoldás ez, az ilyen ,,emberek,, elleni védekezésre! Szerintem... Ez a véleményem...

Gelei Imre
2009-02-15, 18:09
És fordított helyzetben? Látatlanba elutalsz pénzt egy vadidegennek?

sajtqkac
2009-02-15, 18:12
És fordított helyzetben? Látatlanba elutalsz pénzt egy vadidegennek?

El. De ahogy nézem többen nem vettek tőle, hanem eladtak neki. Na én hozzájuk szóltam. +hozzátettem, hogy ez a legbiztosabb módszer, és nem azt mondtam, hogy tökéletes.

biella
2009-02-15, 18:20
teljesen mindegy,hogy a portékámat küldöm egy idegennek,vagy a pénzem,ha át akar .....ni,
utánvétnél ez nem fordulhat elő

Gelei Imre
2009-02-15, 18:21
Két tisztességes ember között kölcsönös bizalmon alapul minden ilyen üzlet. Az eladó, mert szeretné eladni az áruját meghirdeti. A vevő, mivel nem boltból vásárol, semmiféle garanciát nem kap az árura, ezért mi mindig úgy rendeztük a tisztelt fórumos társaimmal az üzletet, hogy nekem mint vevőnek elküldték az árut, én mikor megkaptam kipróbáltam, megnéztem, és még aznap küldtem is a pézt az eladónak. Természetesen ez a rendszer is tisztességes üzletfelek közt működik csak. Én pénzt sohasem küldök előre, mert egyszer már elküldtem ajándékba XY-nak (nem itt a mi fórumunkban!) 18000.-Ft-ot, és azóta sem hallottam róla semmit.
Tehát a tisztességes eladó el meri küldeni az árut, ha tudja, hogy az működik, és használható állapotban van. Amint a példából is látszik előbb utóbb minden közösség megtalálja a nem közéjük illő egyedeket.

Gelei Imre
2009-02-15, 18:23
teljesen mindegy,hogy a portékámat küldöm egy idegennek,vagy a pénzem,ha át akar .....ni,
utánvétnél ez nem fordulhat elő

Miért, belelátsz a csomagba? Amíg ki nem fizeted, addig fel sem bonthatod, ha meg kifizetted, és felbontod, akkor nem viszik vissza!

Paso
2009-02-15, 18:28
Mióta és boltolok a neten, úgy csinálom, hogy ha megjön a pénz, már megy is a cucc. aki ezt nem képes elfogadni, azzal nem is foglalkozom!

Látod mi pont így csináltuk, csak casio barátunk baszott küldeni a csomagot.

A másik polarx barátunk arra hivatkozik a tegnap délelőtti beígért bizonylat küldés kapcsán hogy szar az email címem /t-online.hu/ , de küldtem neki még két másik címet is, természetesen nem freemail-ost, erre nem tudott mit lépni, eltünt, nem válaszol. Hát persze mivel cseszett átutalni a pénzt és hát így bizonylat sincs ! Véleményem szerint polarx sem különb mint casio /mivel állítása szerint polarx # casio/ tehát kéretik vele is vigyázni és felvenni a casio-nak ígért pofonok listájára !

Paso

f27
2009-02-15, 18:52
én a jövőhetet megvárom,és ha nem lesz átutalva az összeg a számlámra,feljelentem! szerencsére van egy rendőrhadnagy rokonom :) persze akkor a 2000ft csalását átcsaljuk plusz egy nullával :)

kaiserosfefe
2009-02-15, 19:03
persze akkor a 2000ft csalását átcsaljuk plusz egy nullával

Nem lehet kettővel!???
Leszek tanu! ;D ;D ;D

totika8814
2009-02-15, 19:10
Én mindnet láttam kettővel volt több :o

Amúgy közvetlen bizonyítékom nincs....DE casio=RC(FUN), polarx, marton01...csak meg kell nézni a ki nem korrek topicban a nem megbízható emberek részt!!!mellékesen nem ezen alapszik a kijelentésem!!!

toti

somek11
2009-02-15, 19:49
Sziasztok!!

Jelentsétek fel és kész, ne várjatok!
Verekedni meg nem szabad mert ti rosszabbul járhattok mit ez a szerencsétlen, titeket lecsuknak előre megtervezett csoportos garázdaságér, öt meg mindenki sajnálni fogja, de ha feljelentitek akkor a szülei jobban elverik mint ti + még azis megeshet hogy egy éven belül pénzt láttok majd belőle bírósági úton. Lassú folyamat az biztos.

Üdv: Somek

ui.:bocs hogy beleszólok de végigolvastam a topicot és kárlenne ha a normális modellezők tavasszal már a sitkon csücsülnének.

szocsi
2009-02-15, 21:46
Szerintem a legjobb az lenne ha felhívná a tibolddaróci Jegyzőt az akinek lóg.A jegyzőnek meg kell mondani, hogy az egyik fiatalkorú lakójuk milyen csalássorozatot csinált.De ti hajlandók vagytok mindezt feljelentés nélkül elintézni, csak sajnos nem tudjátok elérni a kedves szülőket.
A jegyző tutira segíteni fog, drága száznevű kollégánk pedig még aznap ki lesz nyuvasztva.A családonbelüli erőszak pedig már nem a ti dolgotok ;D

Üdv!

szocsi

gothic123
2009-02-15, 21:48
Ez így van szocsi!
Igazad van!

szocsi
2009-02-15, 21:55
Azért arra kíváncsi lennék, hogy aki előre utalt neki az mit írt a számla tulajdonos nevéhez.

Üdv!

szocsi