PDA

Teljes verzió megtekintése : Forumozók minősítése

Paso
2009-01-28, 18:39
Sziasztok !

Sajnos negatív tapasztalatom révén, ajánlanám, hogy legyen egy topic a forum tagjainak minősítésére.
Gondolok itt arra, hogy elég sok üzlet köttetik az adok veszek rovatokban és hát sajnos nem mindeki korrekt.
Én már egy jópár cuccot vettem itt és akikkel üzleteltem szerintem rosszat nem tudnak mondani rám,
megegyezünk, utalom rögtön a pénzt és várom a csomagot.
De most sajnos konkrét esetemben a "casio" nicknevű úriember ba....otát, helikopter alkatrészeket árult,
megegyeztünk, én átutaltam még 2009.január.5.-én a pénzt a számlájára, de a többszöri figyelmeztetés
ellenére a mai napig sem a pénzt nem utalta vissza sem az áru nem érkezett meg, pedig ennyi idő alatt
már gyalog is el lehetett volna hozni. Most az újabb módija hogy már nem is válaszol, mintha felszívódott volna.
Figyelmeztetek mindenkit, NE KÖSSÖN VELE ÜZLETET, mert megjárhatja, a csávó nem megbízható, javaslom
a kizárását.

Üdvözlettel

Paso

Dudkin
2009-01-28, 18:50
hogy nem valaszol annak az lehet az oka, hogy lassan egy hete banoltam.

SOkadik negativ visszajelzes vagy,

D

sajtqkac
2009-01-28, 18:52
Bizony, volt casio-ról egy külön topic is az off-topicban ha jól emlékszem... Ideje volt banolni, én ugyan nem üzleteltem vele de nagyon sokakat átvágott....

Paso
2009-01-28, 19:18
Köszönet az Adminisztrátornak !!!!!

Mi a biztosíték rá, hogy másik nick néven nem regisztrálja magát és folytatja az átba...kat ????
A másik szerintetek, hogyan tudom "casio" úrból kihajtani a pénzemet ????????????
Valaki tud valami konkrétat róla, név, cím, telefon, stb ????????

Köszönet előre is !!!

Paso

pollen
2009-01-28, 19:22
Állításod szerint a számlájára utaltad a pénzt,akkor kaptál róla nyugtát.Azon van név és város megnevezés.Onnét már csak a tudakozót kell hívnod,majd a halottkémet. ;D

Paso
2009-01-28, 19:41
Szia !

Természetesen van róla banki átutalás papirom.
De csak egy számlaszám és egy név van,ennyi elég egy átutaláshoz.
Az is lehet, hogy nem az ő számlája.

Paso

altima
2009-01-28, 20:16
De csak egy számlaszám és egy név van,ennyi elég egy átutaláshoz.
Az is lehet, hogy nem az ő számlája.

De azt azért tudja ki vette le a számlájáról a pénzt!

(javaslat Off ba nyis egy topikot próbáld meg összegyűjteni azokat az embereket akiket át..rt, és privátban cseréljetek adatokat, közösen lehet hamarabb célt értek)

Paso
2009-01-28, 20:38
Köszönet mindenkinek !
A barátjával sikerült felvennem a kapcsolatot !

Azért a Tisztelt Adminisztrátor Úrral a Fórum üzemeltetőivel és a Tisztességes forumozókkal
együtt érdemes lenne elgondolkozni azon, hogyan tehetnénk biztonságosabbá a fórumot, főleg az
eladásokra hangsúlyt fektetve.

Paso

sajtqkac
2009-01-28, 20:47
Jelenleg, ha jól tudom zárt a regisztráció, tehát csak azok regelhetnek akiket Dudkin jóváhagy. Volt egy idpszak amikor bárki regelhetett, szerintem casio is akkor regelt. Amúgy meg Dudkin is ember, és ő is tévedhet, arról nem is beszélve hogy vagy elhiszi amit ír neki valaki, vagy nem... Tehát igazán hatékony védekezés az ilyenek ellen nincs.

polarx
2009-01-28, 20:51
Szerintem ez megoldhatatlan hisz aki elakarja adni a modelljét az elfogja adni esetleg annyit lehetne tenni,hogy mindenkinek küldünk egy privát üzenetet,hogy casio kolléga nem megbízható és onnantól az eladó joga hogy eladja -e termékét vagy sem ha igen és mégis átveri ez az nem az Adminisztrátor és a Fórum üzemeltetői hibája hanem az onnantól fogva a az eladó-é!

Sőt aki be szeretne regisztrálni annak címét nevét telefon számát meg keljen adni-a így ha valaki átver valakit a moderátorok be tudják azonosítani a nicknév alatt rejlő emberkét! persze itt is lehet hamis adatokat megadni de zerintem igymár egy fokkal biztonságosabb lenne!

altima
2009-01-28, 21:05
Elnézést kérek mindenkitől akiket a következő sorok megsértenek!

Szeretném azért azt az apróságot megvilágítani miszerint a fórum nem az adok-veszek miatt jött létre! (Bocs Dudkin ha tévedek)

Ez egy plusz "szolgáltatás" Soha nem lesz biztonságos nem az a feladata (az a vatera).

Ez egy közösség, azért javasoltam amit javasoltam, mert a nem becsületes embereket nekünk kell "kilökni".

Dudkin
2009-01-28, 23:07
Elnézést kérek mindenkitől akiket a következő sorok megsértenek!

Szeretném azért azt az apróságot megvilágítani miszerint a fórum nem az adok-veszek miatt jött létre! (Bocs Dudkin ha tévedek)

Ez egy plusz "szolgáltatás" Soha nem lesz biztonságos nem az a feladata (az a vatera).

Ez egy közösség, azért javasoltam amit javasoltam, mert a nem becsületes embereket nekünk kell "kilökni".

Bizony Altima teljesen igazad van. Ez nem ebay, nem vatera, ez egy szakmai forum, ami helyt ad az adas vetelnek is. Nincsen arra semmilyen garancia, ahogy a kinai piacon sem, hogy a veled szemben allo ember az tisztesseges. Tessek felvenni a telefont, szemelyesen utanamenni, vagy barmi. En is lettem mar atvagva a sajat forumomon:) NEm sirok, tanultam belole.

D

vegyész
2009-01-29, 10:02
A regisztráció megnehezítése érthető és indokolt. Sajnos szükségszerűen becsúsznak hibák is. Egy jól megírt levél bejuttathat valakit a regisztrált fórumozók közé, ugyanakkor nem kapnak jogot olyanok, mint például Manópapa, aki Sry fórumán igen aktív. Leginkább fa hajókat készít, elsősorban élethű, méretarányos RC maketteket. Amikor személyesen találkoztam vele (Ráckeve, örömhajózás), kicsit keserűen panaszolta ezt a tényt. Én persze felajánlottam neki, hogy tájékoztatom Dudkint a hibáról, és megkérem, hogy orvosolja a bajt. Ő ezt visszautasította, tehát én sem léptem. Azóta az állandó aláírása: "Itt, itthon vagyok".
A fórum célja előttem is világos. Ha nem szakmai fórum lenne, akkor sohasem regisztráltam volna. Én sem reklámozom a munkahelyemet, bár közvetve ez mégis megtörténik. Axson-ról is mindenki tudja, hogy jó anyagok szerezhetők be nála. Persze ő legalább nem Magyarországon dolgozik...
Én is vásároltam már a fórumon keresztül (Dannyboy-tól), teljesen korrekt volt, semmit nem titkolt el, az ár is méltányos volt. Bízom benne, hogy ez a gyakori, és az átverés a ritka. Csak a jó tapasztalatairól nem ír senki, ezért nincs szó a pozitív esetekről.
Üdv

Dudkin
2009-01-29, 11:10
Sziasztok.

Elhihetitek, nem okoz nagy szorakozast nekem napi fel orat a regisztralni kivanok leveleinek ugyintezese, megvalaszolasa. Termeszetesen johet Manopapa, akit szemelyesen sajnos nem ismerek, bemutatkozolevelet nem lattam tole, de Vegyesz neve nekem eleg lenne kezessegnek, sot. A szemelyes sertettsegnek itt helye nincs. Aki ilyennel erzesekkel szembesul, azt csak adja tovabb az alabbi tanmeset.

De valahogy ez egyedul olyan unalmas, igy meghivom a barataimat, sot mindenkit. Gyertek, csinaljunk valami frankot. Egy valamit kerek csak cserebe, mielott bejossz a kertembe, nezz a szemembe, es mutatkozz be, tudjam ki vagy. Innentol kezdve kapsz egy kulcsot, johetsz amikor csak tetszik. Nem egy nagy dolog.

Ki van irva a kertkapura is, hogyan megy ez, olvasni mar tudsz, igy el tudod donteni, hajlando vagy e ezekkel a feltetelekkel becsengetni.

Innentol kezdve mar csak rajtad mulik, hogy kiveszed e a kezembol a funyirot es segitesz, vagy csak bejossz, es letaposod a viragokat, szetrugod szandekosan a friss hajtasokat. Na az utobbit nem toleralom, elsore megkerlek, hogy hagyd abba, masodszorra pedig kikiserlek a sajat kertembol.

Igy valik az en kertembol a ti kerteteke. Tudom, hogy aki itt van, az vigyaz ra.

Fenti aprolek meselheto a duzzogo, keritesen kivulrol bekiabalo, elegedetlen embereknek. Meg veluk is tudok megerto lenni, engem a kert lenyugtat.

Udv: Dudkin

ui: csak egy teoretikus kerdes: Nyitva hagyna kozuletek barki kertkaput?

Hassan
2009-01-30, 01:15
...
ui: csak egy teoretikus kerdes: Nyitva hagyna kozuletek barki kertkaput?

Szerintem 2 generacionak sajnos el kellene mulnia, ahhoz, hogy en nyitva hagyjam...

ui: egy liberalis biztos azt mondana: "szavazzuk meg..." a masik ket iranyzatot inkabb nem sorolom... :D

Radics István
2009-01-30, 09:13
Szerintem ez megoldhatatlan hisz aki elakarja adni a modelljét az elfogja adni esetleg annyit lehetne tenni,hogy mindenkinek küldünk egy privát üzenetet,hogy casio kolléga nem megbízható és onnantól az eladó joga hogy eladja -e termékét vagy sem ha igen és mégis átveri ez az nem az Adminisztrátor és a Fórum üzemeltetői hibája hanem az onnantól fogva a az eladó-é!

Sőt aki be szeretne regisztrálni annak címét nevét telefon számát meg keljen adni-a így ha valaki átver valakit a moderátorok be tudják azonosítani a nicknév alatt rejlő emberkét! persze itt is lehet hamis adatokat megadni de zerintem igymár egy fokkal biztonságosabb lenne!

Ez 1 vigasz számomra hogy így látod a dolgokat, arról hogy a posta nem hozta az általad feladott szabályzót
lassan 3.hete mint ajánlott küldeményt :-X nem tehetsz róla ,ez nem célzás.Tudok mit tenni?Várom továbbra is türelmesen ,elvégre a lepényhal meg legutoljára ;D .

vanhelsing
2009-01-31, 10:38
Valoban egy szakmai forum És szerintem nagyon sok joindulatu segitökész ember a tagja De ide is bekerülhet olyan személy
aki nem biztos hogy ide valo Az adás vételnél én másképp oldottam meg a dolgot Tavaly megvezettek 5 E ft itt a forumon
idén csak megprobáltak 15E rel Én néha figyelem az adásvétel topicba ennek a két illetönek a hozzászolásait és a hirdetésre reagálokat figyelmeztetem hogy ovattosan kössön üzletet a ...... nevü társunkal

sajtqkac
2009-01-31, 11:19
Igen, valószínűleg ez a legjobb módja a védekezésnek! Ha a megbízhatatlan eladót nem sikerül jó útra téríteni, akkor a potenciális vásárlókat kell elriasztani, így nincs kit átvernie az eladónak...

Radics István
2009-01-31, 14:34
Akkor most én jövök,megpróbálok finom és nőiesnek tünni :-*
polarx kolegától vásárolt szabályzóm a mai napig mint ajánlott küldemény nem érkezett meg.
Valószínüleg az freemail-ról is letiltott mer akkor az enyém jelezné ha elolvasta mit íram.
Ezt a dologgal nem foglalkozomnak veszem.Még várok 1 hetet majd útra kelek Tibolddarócra személyes
megbeszélésre ha 2 napomba kerül is.Ez csak az én problémám,de sajnos békés természetem ellenére
más megoldást nem tudok.

sajtqkac
2009-01-31, 14:45
Lehetséges, hogy polarx és casio egy és ugyanaz? ::)

Dudkin
2009-01-31, 15:05
polarix megkeresett, allitasa szerint casio es o nem ugyanaz a szemely, noha ismerik egymast.
Amennyiben nem talaltok kozos megoldast itt a forumon, vagy barhogy, akkor ertelemszeruen torlom az osszes karokozot.

Udv: Dud

sajtqkac
2009-01-31, 15:19
Én ezt inkább abbahagyom, nem szeretnék találgatni. Ráadásul nekem még egyikőjükkel sem volt üzletem, így bajom sem származott belőlük...

pontshow
2009-01-31, 21:40
Lehetséges, hogy polarx és casio egy és ugyanaz? ::)

Én próbáltam felvetni már ezt (10. bejegyzés) : http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=47367.0
A válasz is elég meggyőző volt, főleg, hogy azt a hozzászólást egy bizonyos embernek címeztem (D)
Amúgy casio fenn van nekem is msn-en, bár ez nem segítene senkinek elérni őt. Én korán kiismertem még az első eladásom alkalmával próbálkozott, egyszer meg akart venni valamit aztán fél óra múlva visszalépett, ezt próbálta eljátszani párszor, nem csak itt, de a vaterán is. Ha kell valakinek püben szívesen elküldöm a vaterás felhasználónevét.

polarx
2009-01-31, 22:06
Én ezt inkább abbahagyom, nem szeretnék találgatni. Ráadásul nekem még egyikőjükkel sem volt üzletem, így bajom sem származott belőlük...

Csináljátok már azt amit sejtqkac! Miért jó állandóan civakodni?

Makita
2009-02-02, 23:59
udv!

most nezem mi bontakozott ki itt?!

casio alias a rcoffroadon kyosho szereny szemelyemet is sikeresen lehuzta egy 6800ft-os tetellel.a targy egy 4csatis tavszett volt amit egy dragonfly helibol adott el mert nem keszult el a helije allitolag.a ket nick nev alatt ugyanaz a szemely talalhato ezert kezeskedem mert sikerult csobe huzni es keresztbeinformalni privat uziben.
igert mindet,sot allitolag 2alkalommal a postas visszavitte neki a csomagot (a cimzett nem talalhato)es igy mar nem eri meg allitasa szerint eladni mert hat sok volt a postakoltseg.rag szamot kaptam de mindvegig inaktiv volt,nem is tudom honnan szedte oket.
a forumos multam ota ez volt a masodik csomag amit nem kaptam meg a kb 60-bol,tehat beleferne a koltsegvetesbe de sajnos az elvek embere vagyok es nem nyelem le a bekat!hallod___!!???ddan!

az msn letiltas gyerekes es nem tul etikus ugy mint az atvagas sem.szegyenlem magamat hogy beugrottam 38 evesen egy tizeneves csalonak.
ajanlom mindekinek hogy keruljet ezt a ket emberket mert csak a duma allt mogottuk es meg ok haborodtak fel ha veletlenul valahol sikerult fuloncsipni oket!!

udv!makita

Professzor
2009-02-03, 16:23
Namost ez lehet, hogy hülyeség, de én előszűrést csinálok pl. az írásai alapján annak, akivel üzletelek.
Aki egy mondatban 20 helyesírási hibát csinál, se nagybetű, se írásjel, eleve kiesik, ha nem látok róla ezek ellenére pozitív visszajelzéseket máshol.
Szerintem az írása (mind a tartalom, mind a forma) jellemzi az embert.

Casio pedig elég érdekesen írt...

Makita
2009-02-03, 17:03
udv!

az a helyzet hogy sajnos ez a tag a mai napig aktivan jelen van a forumon koztunk csak hat egy masik nick moge bujt.e-kezetet en sem hasznalok meg nagybetut sem mert utalok gepelni es raadasnak angol nyelvu a billentyuzetem.
ez alapjan megitelni nem lehet embereket hiszen ha jol tudom es latom akkor egyik moderator sem hasznalja ezeket.pedig o moderator.
na mindegy,viszont az biztos hogy ha dudkinnak lenne ideje ra hogy atnezze az ip cimeket is akkor lehetne tenni az ellen hogy ujra es ujra ugyanaz az ember bekeruljon abba a kozossegbe amely sajnalatos modon egyre csak csuszik lefele a lejton azok miatt akik folyamatosan eljatszak az mberek bizalmat a forumon.
szeretek ide jarni en is,sot!a modellezest es a vele kapcsolatos boltokat forumokat ajanlom minden ismerosomnek hatha egyszer meg modellezo nagyhatalomma valunk! ::)
erre egy jo pelda!a tavalyi rc trial versenyunk megrendezese utan a varosunkban tatabanyan megszaporodott a modellezok szama olyan szinten,hogy megkozelitoleg 10-12 olyan fiatal (itt direkt nem gyerekeket irok) vasarolt modellautokat akik reszt vettek mint latogatok a versenyunkon.
buszken allithatom hogy megvalogatjuk azokat akiket magunk kore engedunk es egytol-egyig mind felelossegteljes modellezo az asztalostol a gyari munkason keresztul a biztonsagi orig.a gyerekekre nem ternek ki azert sem mert a legtobbnel ez csak egy fellangolas es hamar beleunnak ha torik valami(nem beszelve a szulokrol akiknek megkell vasarolni a potalkatreszt).
na de nem a jo tapasztalataimmal untatlak benneteket hanem probalok olymodon segiteni a nem kivant szemelyek eltunteteseben hogy ha valami infot tudok errol a casio stb neven regelt forumozorol azt azonnal megirom itt a topicban.

udv!makita

Dudkin
2009-02-03, 20:52
Ismetlem az olvasni nem tudoknak, de latszolag feleslegesen, polarx sajat allitasa szerint nem azonos casioval, noha van koztuk szemelyes ismerettseg, sot egymashoz at jarkalnak, ezert fordulnak elo hasonlo iprol hozzaszolasok.

Legyen szives a kedves kozosseg ezt elintezni nelkulem, ahogy ezt mar nem egyszer tette korabban, mas hulyekkel. Kiegyenesitett kasza, aso, akarmi. Ja igen. Makikta, nem moderator vagyok, en az iddqd idkfa vagyok.

polarx
2009-02-03, 21:06
Ez így igaz Azért mert casio elkövetett 1-2 hibát én nem fogom ezért kidobni az életemből!
Ketten casioval megbeszéltük a gondokat átvettük a lehetőségeket és arra jutottunk,
hogy az esedékes embereknek megadjuk tartozásait!
Akinek utalni kell utalok akinek csomag tartozása van feladom!
Így képbe jött "Makita" Akit Casio nekem ismételten elsumákolt nem mondta el,
hogy őt is átvágta ezért mivel Makita Azt hitte,hogy casio vagyok de elmeséltem neki,
hogy mi is van itt így találtunk közös megoldást!
Nem hátba kell támadni az embert hanem meg kell keresni casiot vagy engem inkáb engem és találunk megoldást!
Csak ennyit szerettem volna írni És én itt teszek az ügyek végére pontot!...

Üdv:polarx(ricsi)

tubi
2009-02-04, 10:37
Üdv!

Néhány észrevétel!

Polarx-röl:

-A profiljában 41 évet írt életkornak, de nekem bevallotta, hogy 28 éves és csak azért írt 41 évet, hogy jobban higgyenek neki a fórumon! Tehet valótlant állított, hazudott!

-Elvileg a DF4-emet ő vette meg, és a jelenleg is használja! Valójában, már hetekkel ezelőtt eladta CASIO alkatrészenként a fórumon, illetve láttam a hirdetést, de ez csak feltételezés,!

-Hogy hívhatják Kriston Richárd-nak, ha Márton László testvére!?
Pontosabban:
Személyesen tőlem vették meg a helit, és én találkoztam a testvérével! Eleve úgy mutatta be!
Az msn-en POLARX mondta is, hogy mi már találkoztunk, mikor a helit vették tőlem!
Ez furcsa nem gondoljátok!?

- Kriston Richárd nem létezik az iwiw-en, legalább is az ismert tulajdonságaival biztosan nem!
Az interneten sem találtam semmi infót!
Ez is elég furcsa! A legtöbb emberről találni némi infót, amennyiben netezik, de ez sem bizonyíték!

pokerarc01-röl:

CASIO telefonon, múlt szombat délután saját szájából közölte velem, hogy ő a pokerarc01 felhasználó! Ez így már nem kérdéses!

És végül:
CASIO egyik ismerőse közölte velem, hogy a három felhasználó ugyan az a személy!
Amennyiben pokerarc01 CASIO, ami bizonyos, akkor polarx is biztosan ő! Nem volt oka a srácnak hazudni, de bármi lehetséges!

Mint már írtam párszor, engem nem vert át egyszersem! Én nem akarom meghurcolni a srácot, de felbosszant amit művel! Ha igaz is, hogy polarx nem CASIO, akkor miértelme volt hazudni nekem, vagy másnak?

Azon kívül, hogy CASIO azt állítja, hogy a másik két személy nem ő, mi bizonyítja még az igazát!?
Mi a garancia arra, hogy más néven nem ver át több modellezőt?

Az ember sokkmindenre képes egy felhasználó név mögé bújva!

Mielőtt bevonultam katonának, apám azt a tanácsot adta, hogy húzd meg magad fiam, és ne tűnj ki a sorból, mert ha megjegyzik a neved, végig szívod a honvédséget!
Ez az elv igaz a fórúmra is!

Amennyiben tévedek, bár ennek elég csekély lehetőségét látom, maradéktalanul bocsánatot kérek az érintettektől! Ígérem!

polarx
2009-02-04, 15:45
1.A profilomat javítottam és ha jobban elolvastad volna amit írtam neked msn-nen az,hogy Laci mondta,hogy írjunk többet!
2.Kedves Krisztián Mivel Én ismerlek majd személyesen elbeszélgetek már veled,hogy mi is a bajod velem!
3.Ha nem csak az iwiw-et nézted volna lehet megtaláltál volna!
4.Akinek casioval baja van jelentkezzen nála!
5.Tubi kolléga én úgy veszem észre,hogy neked nem is Lacival van bajod hanem velem és már lassan nem is Laciról hanem rólam szól ez az egész! De engem ez nem érdekel akinek nem tetszik,hogy ismerem Lacit annak nem nem tudok vele mit csinálni!

tubi
2009-02-04, 16:32
Nekem nincs senkivel sem bajom! Személyesen sem veled, sem Casio-val, sem pokerarc01-el! Amit leírtam azok az elmúlt hét eseményei, és szóról-szóra igazak! Egy részük valóban találgatás, mások tények!
Remélem nem haragszol, ha nem hiszek neked feltétel nélkül!
Túl sok körülöttetek a zavaros dolog!

Az előző üzenetemet, csak a segítő szándék jegyében írtam! Részemről befejezettnek tekintem a témát!

polarx
2009-02-04, 16:52
Helyes!

pontshow
2009-02-05, 12:21
sot egymashoz at jarkalnak, ezert fordulnak elo hasonlo iprol hozzaszolasok.

Én már kinőttem a meséskorszakomból sajna. Amúgy nem hiszem, hogy egy olyan embernek, mint casio vannak barátai, azt jobban el tudom képzelni például, hogy skizo...
Volt pokerarc volt casio és szerintem itt nincs vége a listának. Én vagyok Mózes! A barátom meg Elvis. Na üdv!
;D

kaiserosfefe
2009-02-05, 23:58
Casio csak megpróbált átverni, mert azt gondolta, hogy a dumáját megeszem, és előre postázom neki azt, amit még nem fizetett ki. Elsőre nekem is a helyesírása ami feltűnt, aztán a könyörgés, hogy minél előbb adjam fel az akkukat, mert ma utal, befizet, ráfizet, ideküld, odaküld, igen, 3 mondatban kb 8x írta le, hogy jön a pénz, csak adjam fel a cuccot 2óra előtt, hogy másnap odaérjen, ő viszont pont 2 után tud majd befizetni.
Aztán 3órakor msn-en köszönés nélkül rám kérdezett, hogy feladtam-e!? Mert ő utalt, úgyhogy még el tudok sietni a postára, blablabla.
Gondoltam, ha én sietni fogok, akkor hozzád drága barátom, aztán kötlek is a kocsi után!
Érdekes módon most megint van egy vki, aki RC(FUN) néven van itt, na most ő keveri így a kártyáit már 3 hete 2 nitrós motorra...
Naponta megkérdezi "teljesen helyesen írva", hogy van-e kipufogó rajt, mekkora a lyuktávja, és feladom-e ma neki, mert ő 5-kor fog utalni! De tényleg, mert ma már 1001%, hogy befizeti, úgyhogy nem ám nem viszem magammal a motorokat, de asszem inkább hagyom, leszarom mit ír, ugyanannyit kapnék érte is, mint egy rendes emberér ;D

Dudkin
2009-02-06, 09:35
Kedves Barataim,

Megertem az indulatokat, de ismetlem,

ez egy szakmai forum, nem a vatera, sem az ebay, igy a kereskedest is ezek alapjan kezeljetek.

Koszonom.

Dud

f27
2009-02-06, 11:13
látom nem csak engem vert átt ez a Kyosho!
engem megkeresett hogy kell neki valami,majd másnap utalta az öszeget 2000ft!
épp még pár forumtársnak eladott holmiait vittem a postára,és gondoltam feladom az ővét is!majd másnap nem érkezett meg a pénz,azt monta hogy átutalta!ezt játszotta két hétig!majd mondván,valamit elcseszett,és újra kellett neki utalnia,ami a mai napig nem ért el hozzám!jelenleg 2000ft + 320ft posta árával lettem rövidebb!ami igazából nem vág földhöz,nem is ez idegesít!a csomagom átvételre kerűl,tehát létező címre ment!pár napja megirtam neki hogy amenyiben nem lesz max 2 héten belűl a számlámon az öszeg,a körzeti rendőrt kiküldöm hozzá elbeszélgetni :) de ahogy látom nem csak engem vert átt és ha jól számolom meghalatta az összeg a 10.000ft büntethető határt!
tehát drága barátom KYOSHO ezúton megkérlek rá,amenyiben max 1 hónapon belül nem törleszted adóságaidat mindem károsított forumtáras felé garantálom neked hogy sok időt fogsz eltölteni a rendőrségen!de amenyiben már ott leszel,akkor már személyesen is fogunk beszélgetni! ;) érdemes elgondolkodnod ezen ;D és tudom hogy olvasod ezt mivel pár néven itt forumozgatsz most is! :P

SYL
2009-02-06, 22:52
Sziasztok!
Többe kerül, de ha utánvéttel küldenétek a kótyavetyét, nem lennének efféle utalja-nem utalja problémák.
Üdv: SYL

Makita
2009-02-06, 23:19
udv!

az utanvettel az a problemaja mindig ennek a nem eppen kedve forumozotarsnak hogy mivel csak "parezer" forintos tetelekrol van szo a postai utanvet majdnem annyi mint amibe a cucc kerul.na ezert van ez az utalosdi meg tesze-tosza dolog.na meg azert is mert altalaban kikoti a kedves forumozotars hogy csak utalassal mehet a dolog mert hogy ez gyorsabb es nem kell senkinek a postai utanvetelezesi idot kivarnija.
az elozoekben hozzaszolt sinten atvert modellezotarsam otlete nem is olyan rossz!
ha elbirja a forum akkor csinalhatnank egy kistat arrol hogy hany embert es mekkora osszeggel vert at a vegelathatatlan nevu emberke.
a rendorsegi dolg meg eleg eletszerunek hangzik bar nem vagyok ott a jog dologban azert mukodhet.
sajna az en esetemben az ominozus 6800ft-ot kulon keresere nem a szamlamrol utaltam hanem hogy hamarabb odaerjen az otp-be mentem be es ratettem a megadott szamlaszamra az osszeget.na ezert nem tudom bizonyitani az utalast mert hat neha a parom csinalja a kocsiban a rendet es valszeg kidobta azt a darab papirost mely igazolna a befizetest.
sok-sok utanajarassal persze fenyt derithetne a bank az utalasomrol de ez is penzbe kerulne es en orulnek annak ha nem buknek nagyobbat ennel az osszegnel ezen a tagon.DE!a kjnap egy pillanatra levette a letiltast az msn en a casio kyosho stb stb.es ezt irta nekem!

Kyosho üzenete:
szia
Kyosho üzenete:
bocsi,hogy nem jelentkeztem
Kyosho üzenete:
a pénzedet átutalom mihest lessz pénzm
makita üzenete:
?

jelzem hogy ez a dolog kb november ota huzodik koztunk es vagy jo masfel honapja letiltott msn en es a mobiljat sem lehet sosem elerni ainek a szamat joszandekbol a bizalom jegyeben megadta.

szoval?

udv!makta

Oleg
2009-02-06, 23:38
Szia Dudkin!

Nem lehetne ezeket az egyéneket, csak úgy simán kizárni örökre (de tényleg örökre) ? Én még emlékszem a bajnok - tomi féle brazil szappanoperára... Na ez is kezd olyan lenni.
Dudkin ebbe a fórumba te már eddig is eszméletlen mennyiségű időt, energiát és gondolom pénzt fektettél, hogy mi itt INGYEN jól érezzük magunkat amit mi meg nagyon sokan nagyon szeretünk. De néhány hülye gyerek mindig idetéved, hogy jól szétekézze. Ilyenkor mindig ideges leszek...
Én bizony kizárnám, aztán picsoghat magában.

Üdv:

Oleg

Dudkin
2009-02-07, 00:08
Igen, valoban ez lenne a legtisztabb. De arra nincsen energiam, hogy kinyomozzam, ki mikor allit valosagot es valotlant.
Az a modszer meg nem mukodik, hogy harman ramutatnak a negyedikre, hogy na az ott a bunos.

Biztos vagyok benne, hogy esetunkben egy csibeszrol van szo, de azt is tudom, hogy egy normalis modellezo tarsadalom kiirtja magabol a fergeket nelkulem is.

D

Professzor
2009-02-07, 00:16
Igen, valoban ez lenne a legtisztabb. De arra nincsen energiam, hogy kinyomozzam, ki mikor allit valosagot es valotlant.
Az a modszer meg nem mukodik, hogy harman ramutatnak a negyedikre, hogy na az ott a bunos.

Biztos vagyok benne, hogy esetunkben egy csibeszrol van szo, de azt is tudom, hogy egy normalis modellezo tarsadalom kiirtja magabol a fergeket nelkulem is.

D

És ha esetleg regisztrálni is csak valamekkora összegért lehetne? nem több ezer Ft, hanem egy emelt díjas SMS, stb?

Dudkin
2009-02-07, 00:21
A mostani megoldas mukodik valamennyire. Az emeltdijas smsrol meg annyit, hogy esetunkben a karokozo joval tobbet szakitott mint mondjuk 3-5 sms ara. Egy becsulet nelkuli embernek/gyereknek siman megeri.

Udv: Dudkin

pizsu66
2009-02-10, 19:36
Sajnos én is a "KEDVES POLARX KOLLÉGA" áldozatává váltam!
Felelőtlen módon és nem túl vastag pénztárcám miatt,sajnos beleugrottam egy számomra kecsegtető
vásárlásba a fent nevezett "ÚR-tol!"Próbáltam vele EMBERI módon megoldani a problémát
vállalva azt is hogy valamilyen szinten én károsodom anyagilag de mégsem úszik el az összes pénzem!
Sajnos azóta még válaszra sem méltatott!A barátaim azt mondják hogy a hétvégén úgyis mennek kirándulni
és nagyon szívesen elviszik hozzá a jókívánságokat! Még két napot várok!(hátha megszólal a lelkiismerete!)
Utána én magam fogom össze gyűjteni azokat az embereket akiket bármilyen szinten lealázott és megoldást fogunk keresni a problémára!

[URL=http://kep.ivpicture.hu/48998.jpg][IMG]http://kep.ivpicture.hu

Tisztelt fórumozók! A használt és a szemétből kiszedett termékek között van különbség?? >:(

pontshow
2009-02-10, 20:48
Sajnos én is a "KEDVES POLARX KOLLÉGA" áldozatává váltam!
Felelőtlen módon és nem túl vastag pénztárcám miatt,sajnos beleugrottam egy számomra kecsegtető
vásárlásba a fent nevezett "ÚR-tol!"Próbáltam vele EMBERI módon megoldani a problémát
vállalva azt is hogy valamilyen szinten én károsodom anyagilag de mégsem úszik el az összes pénzem!
Sajnos azóta még válaszra sem méltatott!A barátaim azt mondják hogy a hétvégén úgyis mennek kirándulni
és nagyon szívesen elviszik hozzá a jókívánságokat! Még két napot várok!(hátha megszólal a lelkiismerete!)
Utána én magam fogom össze gyűjteni azokat az embereket akiket bármilyen szinten lealázott és megoldást fogunk keresni a problémára!

[URL=http://kep.ivpicture.hu/48998.jpg][IMG]http://kep.ivpicture.hu

Tisztelt fórumozók! A használt és a szemétből kiszedett termékek között van különbség?? >:(

Ez egész jó táv, mennyi volt?
Más: Kezd összeállni a kép?
Üdv!

pizsu66
2009-02-10, 21:21
Túl későn kerestem rá a nick névre!
Igy elég sokba van a felismerés! Már több topicban is megfordultam és mindenhol segítőkész
korrekt EMBEREKKEL találkoztam vagy üzleteltem! Álmomban sem gondoltam hogy ennyire gátlástalan
másokat megkárosító lények is megfordulnak itt! Sajnos az ember addig nem hiszi el hogy ő is kerülhet ilyen
szituációba amig bele nem csöppen! De így hogy egyre több emailt kapok már reménykedem abban
hogy a hétvégén megoldódik ez a gond is!!!!!!! Felkerekedünk és bejárjuk szép hazánk zegzugos tájait!
Különösen egy bizonyos vidék szépségeit fogjuk megcsodálni! ;)

f27
2009-02-10, 21:54
szép vidék ;D én is várom kicsiny pénzem :)

rc_elektro
2009-02-11, 00:24
:)
http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=48024.0

f27
2009-02-11, 00:49
hmm...
én fele enyit sem mertem kérni,mikor egy G4-et eredeti kodokal postával dvd lemezel elpaszóltam ;D
nah tanulok a gyerektől ;D ;D ;D :o ;) :P

Dudkin
2009-02-11, 02:04
Sracok,

Oszinten kivanom a karosultaknak, hogy oldodjon meg a problemajuk, de a forum ahogy nem helye a csalo kereskedoknek, ugy a burkolt fenyegetozesnek sem. Ha meg kell oldalni, tegyetek meg csendben. De en inkabb megnezem haromszor, kitol mit veszek.

RC[FUN]
2009-02-11, 17:40
Sziasztok, nem vagyok casio, meg veletlen sem,ha az admin meg nezi az ip-m rogton latja,fefenek meg elmeseltem ,h miert es hogy tortent,nem azt mondtam ,h adja fel,hanem amikor meg erkezik hozza a penz,kertem is telefon szamot jo utolag latom hogy benne van a profiljaban,Janek kollega ismer szemelyesen is,o boltjaban vasaroltam,Fefe meg1x bocsanat ,h nem jott letre az uzlet,ezek utan nem vasarolok forumon nem szeretnek casionak tunni,itt vettem a tavom is,nevet kesobb írok most nem tudom pontosan,nalla ugy volt az uzlet,
hogy elmentem szepen utaltam a penzt az erste bankban raírtam egy SMS-t ,h elkuldtem,(origokilikk bank)latta a szamlajan a penzt,kuldte a csomagot masnap itt is volt,casio engem is megprobalt at verni legyszives ne nezzetek se skizonak se hazudosnak,hirdettem slowflyer szettet valami olyasmikt mondod ,h kuldjem a cuccot meg majd o is a penzt lefenykepezzuk a bizonylatot,bla bla bla...
Arror nem tehetek kedves fefe ,h ferre ertettel,vagy ferre akartal erteni,vagy csak bemoszerolni,ez mar a te dolgod,jah igen mikor irtam ,h adjon mobil szamot 4 napig vartam a valaszra,meg kerdeztem egy masik eladod o sem irt,csak mert kezdo vagyok nem ertek a robbanos dolgokhoz,eddig elektromosom van.es mikor vegre jott a valasz azt irta ,h ott a profilomban vagy ilyesmi.Aztan mondtam koszon szepen megvettem csabykatol mar mire vegul is 4napot vartam,csak a valaszra.
Üdv. rcfun.

f27
2009-02-11, 18:06
azért had tegyem hozzá,hogy én pl ebben a pillanatban kaiserosfefe -kolegával üzletelek! és alig 12óra elteltével rendezte, nem kétforintos vásárlási átutalását! rengeteg emberel üzletelek itt de eddig csak KYOSHO/sok álnével rendelkező emberbe botlotam bele aki átvert engem!

DUDKIN
épp most voltam egy forumon,ahol egy kis egyszerű dologal 50%szürést tudtak csinálni!
az ötlet a következő volt
aki valakivel üzletelt, erre a célra nyitott a forum vezetője egy topikot és az üzlet végén PIROS vagy FEKETE pontal minősitették egymást a forumosok nével együtt!
ez szerintem nem is rosz ötlet!
tudom hogy ez a forum nem egy adok veszek ,de mivel valóban sokan megkönyítjük néha egymás dolgát használt dolgokal,szerintem egy ilyen topik létrehozása nem nagy feladat! ??? a topikban semmi hozászólás nem lenne ,csak a minősítés,és kész :)
bár ez csak egy ötlet,de én támogatom! ;D

altima
2009-02-11, 19:38
azért had tegyem hozzá,hogy én pl ebben a pillanatban kaiserosfefe -kolegával üzletelek! és alig 12óra elteltével rendezte, nem kétforintos vásárlási átutalását! rengeteg emberel üzletelek itt de eddig csak KYOSHO/sok álnével rendelkező emberbe botlotam bele aki átvert engem!

DUDKIN
épp most voltam egy forumon,ahol egy kis egyszerű dologal 50%szürést tudtak csinálni!
az ötlet a következő volt
aki valakivel üzletelt, erre a célra nyitott a forum vezetője egy topikot és az üzlet végén PIROS vagy FEKETE pontal minősitették egymást a forumosok nével együtt!
ez szerintem nem is rosz ötlet!
tudom hogy ez a forum nem egy adok veszek ,de mivel valóban sokan megkönyítjük néha egymás dolgát használt dolgokal,szerintem egy ilyen topik létrehozása nem nagy feladat! ??? a topikban semmi hozászólás nem lenne ,csak a minősítés,és kész :)
bár ez csak egy ötlet,de én támogatom! ;D

Több nicket csinálok és szavazok magamra ;D

Nem vatera szerintem ezt ne eröltessétek (de egy ötlet: az adok veszekbe vatera hivatkozást kell tenni és meg van oldva)

polarx
2009-02-11, 19:43
:D

kaiserosfefe
2009-02-11, 19:46
Arror nem tehetek kedves fefe ,h ferre ertettel,vagy ferre akartal erteni,vagy csak bemoszerolni,ez mar a te dolgod,jah igen mikor irtam ,h adjon mobil szamot 4 napig vartam a valaszra,

1 Qrvára nem jó ilyen helyesírást olvasni!!!
2 Nem akartalak "mószerolni", megteszed azt szép lassan magad, úgy hogy észre sem veszed ;D
3 Miért adjak számot, mikor ott van a profilban!?
4 Miért küldenél sms-t az utalásról, mikor a bank úgyis küld!?

Ja, és a 4. nap után "teljesen véletlenül" mikor leírtam, hogy miként bonyolítanád te az adás-vételt, csak azután jelentkeztél ezzel a "nemadotttelszámotabácsi,majdmegmondomanyunakhogy nemtudtamkifizetniamotort" süket dumával!!! Ne röhögtess gyerek, mert sok nevetésnek sírás a vége...

kaiserosfefe
2009-02-11, 19:55
3 Miért adjak számot, mikor ott van a profilban!?

Sőőőőt, minden egyes hozzászólásom alján is ott van!!!
Mint neked a távod márkája, ami
nem fAtuba, hanem fUtaba >:(

RC[FUN]
2009-02-12, 14:54
MONDOMdtam ,hogy nem lattam.
Kovezz mar meg mert felcsereltem 2 betut.

2 Nem akartalak "mószerolni", megteszed azt szép lassan magad, úgy hogy észre sem veszed
2x vasaroltam eddig 1x sikerult, veled nem.Most lesz a 3.ik es befejeztem.

1 Qrvára nem jó ilyen helyesírást olvasni!!!

Elhiheted ,hogy nem erdekel, mindenben csak azt nezed hol tudsz belem rugni sajnalom ,hogy nem jott letre az uzlet,ha jo elado vagy es tisztesseges meg veszi mas, semmi bajom nincsen veled ,sott nem gyozok bocsanatot kerne,jah igen ha nem akarsz bemoszerolni akkor meg tanulj meg olvasni mert vilagosan leírtam ,h szerettem volna.

4 Miért küldenél sms-t az utalásról, mikor a bank úgyis küld!?
Azert gondoltam mert mint emlitettem 2x vasaroltam igy interneten keresztul utalassal es akitol vettem a tavot,igy mondta igy legyem, ez szamomra korrekt volt,es neki is kuldte a bank az SMS-t,meg most nem nagy penz 98forint egy SMS hogy elkuldtem gondolom mint lattam nem csak velem uzeletelsz,valoszinuleg 5 helyrol egyszerre kapod a penzt,2.most neked akkora gond lett volna fogadni egy uzenetet ,hogy elkuldtem?(biztos.)
Es engem is megprobalt atverni casio, ezert,eddig ahogy interneten online shopokkbol rendeltem az ugye utanveteles,tessek a valasz.
Befejeztem a vitat, ha barmiben karosultal,akkor szolj, esetleg ha hajnalig vartad az uzenetem es nagy letta villany szamla,vagy barmi.
Koszi.
Jah igen Dudkin-nak reportoltam miket irt casio ha senkit nem sertek meg vele bemasolhatom.
Sziasztok.

RC[FUN]
2009-02-12, 15:04
Ja, és a 4. nap után "teljesen véletlenül" mikor leírtam, hogy miként bonyolítanád te az adás-vételt, csak azután jelentkeztél ezzel " a "nemadotttelszámotabácsi,majdmegmondomanyunakhogy nemtudtamkifizetniamotort" süket dumával!!! Ne röhögtess gyerek, mert sok nevetésnek sírás a vége...

Ez pedig egyenesen szanalmas,ne is haragudj meg.
Nem tudom mi ebben a suket duma, ird majd meg legy olyan szives.

Ne röhögtess gyerek, mert sok nevetésnek sírás a vége...[/
Teljesen komolyan gondoltam,nem vicceltem.
Es ha ezt pofatlansagnak nezed,es annak ,h a markomban kinevetlek,stb.
NEM,csak kezd zavarni ,hogy mert nem sikerul neked valami akkor.

megmondomanyunak

RC[FUN]
2009-02-12, 15:10
Naponta megkérdezi "teljesen helyesen írva", hogy van-e kipufogó rajt, mekkora a lyuktávja

Jah igen,tehat akkor mondtam kezdo vagyok,2nap kerdeztem meg,1. nap ,hogy a kisebb motoron van-e meg az utolson ,h a nagyobbon van-e.
Mit is mondtal?
Igen, hogy kerdezzem meg hasznaltan.Es mint te is rajottel azert kerdeztem a lyuktavot mert az eggyik kollega kerdezte.

f27
2009-02-12, 15:28
szia RC[FUN] !
meglehetne óldani hogy itt is ékezetes betűkel írj,mint minden más hozzászólásodban? szerintem elég nehéz lehet ékezet nélkülírnod!pláne hogy néhe így is bele viszel pár í betűt ahoz képest hogy az angol billen nincs feltüntetve :) ;)

sajtqkac
2009-02-12, 16:10
;D

pontshow
2009-02-12, 22:00
A stílus maga az ember...
Nekem ezekből a hozzászólásokból casio jelent meg lelki szemeim elött.
Kedves "RC[FUN]" szerintem inkább ne hergeld a népet!
Ha valaki a két végén égeti a gyertyát, az elöbb-utóbb megégeti magát!
Üdv:
poncso

kaiserosfefe
2009-02-12, 22:43
Nekem ezekből a hozzászólásokból casio jelent meg lelki szemeim elött.

Nekem is, és sok más embernek is.
Komolyan mondom egyszer én is megjelenek ELŐTTE...

RC[FUN]
2009-02-13, 14:40
Nyugottan,en befejeztem,hisztek amit hisztek.
Ti dolgotok,nem vertelek at,nyugodtan jelenj meg.
Igen,nehez így írnom mert megszoktam a sajat gepemrol, hogy angol,most nem otthon vagyok itt van ekezet.
Nem is idegesitem magam azon ,hogy itt gyanusitgattok.

kaiserosfefe
2009-02-13, 16:08
Nem is idegesitem magam azon ,hogy itt gyanusitgattok

Ne idegeskedj, a haverod elmondta, hogy ezen nick név mögött is casio rejlik ;D ;D ;D ;D ;D

LEBUKTÁL

Még egy jó tanács:
Viseld a következményeket méltósággal.

RC[FUN]
2009-02-13, 16:12
Biztos lebuktam,nem tudom ki mondta,biztos úgy van.

Paso
2009-02-13, 22:27
Tisztelt Sorstársak !

Az általam adott határidő lejárt, természetesen a pénz, esetemben 5.830 forint nem érkezett meg a számlámra, annak ellenére sem, hogy polarx még tegnap is az állította, hogy ma utalni fog.
Én casio-tól egy DF4 helit vásároltam volna, a pénzt január 5.-én átutaltam neki, Márton László 11773346-01227686 számlaszámra, miután teltek a napok rákérdeztem mi van a csomaggal, erre ő adott egy feladóvény számot. De könyörgöm én gyulai vagyok azt a csomagot meg Dunaújvárosban kézbesítették /ennek utána jártam/. Levél - levélt követett még a végén casio beismerte /erről írásos bizonyítékom is van/, hogy eladta másnak az általam kifizetett helit. Fasza gyerek, nem ? Közben képbe került polarx is miután megnyitottam ezt a topick-ot, esküdözött, hogy ő kifizeti casio helyett a pénzt, mert hát ha casio-val valami történne azt az édesanyja nem élné túl. Na mindegy úgy látszik 40 évesen még naiv vagyok.

Rövidre sikerült bevezető után szerintem négy lehetőségünk van:

1. Mindenki elmegy a srác lakhelyére és egy-két pofon után hátha fizetni fog, ez az utolsókkal szemben nem fair mert már nekik nem lesz kinek pofont adni, mert gondolom a kiscsávó nem beton.

2. Mindannyian elmegyünk együtt és úgy verjük ki a srácból a pénzünket, ez már jobb megoldás.

3. Mindenki egyesével feljelenti casiot , de rögtön le fogja reagálni, hogy a rendőrség 10.000 forint alatt nem foglalkozik a dolgokkal.

4. Összefogunk, mindenki előveszi a bizonyítékait és együtt tesszük meg a feljelentést csoportosan elkövetett internetes garázdaság miatt, és itt jegyezném meg, hogy mivel állítólag polarx nem egyenlő casio
így hát barátunk mint bűnrészes bekerül a körbe.

Én az utolsót javasolnám, mert hát így ellenünk nincs semmi esélyük. Tudom a hevesebb vérmérsékletű társaim inkább levernék rajta, de így ők is megjárhatják, mivel a Magyar jog olyan fasza, hogy a szarzsákot védi a károsulttal szemben.

Még egy észrevétel DUDKIN Adminisztrátor Úrnak !

Javaslom casio, polarx, /meg a fene tudja még hány néven vannak itt/ azonnali végleges kizárását a fórumról.

Gondolom más is egyetért vele.

RC[FUN]
2009-02-14, 09:59
Végül is megoldódott,itt még egyszer bocsánatot kérek,Fefe kollégától.
Én is szeretnék menni,sikerült engem is átvágnia,mondjuk nem nagy összeg csak egy brusshles motor,amit a fórumon is árultam.

f27
2009-02-14, 10:04
??? szerintetek is skizó a gyerek? ??? ;D

casio
2009-02-14, 10:27
]
Végül is megoldódott,itt még egyszer bocsánatot kérek,Fefe kollégától.
Én is szeretnék menni,sikerült engem is átvágnia,mondjuk nem nagy összeg csak egy brusshles motor,amit a fórumon is árultam.

Nézd meg a cASIO TOPICOK!
meg mindekinek!

RC[FUN]
2009-02-14, 10:53
F27 fogd már fel lécci nem én vagyok casio, mondj egy címet el megyek,és nézz meg nem én vagyok.

casio
2009-02-14, 11:09
SZERINTEM MEG TE VAGY ÉN :D :D :D

RC[FUN]
2009-02-14, 11:09
erre nem írok semmit.

Szpeti
2009-02-14, 19:27
Ez nagyon komoly srácok!! Még még!!

Láttátok/tad az Én, és én, meg az Irén című filmet?

RC[FUN]
2009-02-14, 20:00
Nem,mi volt benne?
Hogy bizonyítsam nektek, hogy nem én vagyok CASIO?

f27
2009-02-14, 20:09
tudod mi a baj? hogy bizonyítani akarod! ezért húzod magadra a vizes lepedőt ,ha "netán" nem is lenne közöd casio hoz :)
csak egy ötlet,de szerintem használlyúk! :)
http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=48297.0
;)

RC[FUN]
2009-02-14, 20:30
OKé,akkor nem érdekel.
Akiket ismerek azok szerintem tudják nem én vagyok,többi meg nem érdekel ;D

f27
2009-02-14, 20:43
RC[FUN]
a minősítére akkor írd be a neveket ha üzleteltél is velük és megelégedtetek egymásal,nem akkor ha beszéltél vele a forumon és ennyi!
tudom hogy megbízhatok azok akiket beirtál de nem találomra ,hanem biztosra megyünk! szóval ha nem volt komoly üzleted,velük,akkor töröld onand!

RC[FUN]
2009-02-14, 20:49
Mindel volt,Fefével mondjuk nem jött össze,de korrekt,Janek meg itt lakik szinte a szomszédban ::)
(kecskeméti modellbolt tulajdonos)

RC[FUN]
2009-02-14, 20:50
[ ilyet kérnék, meg ilyet: ]

Köszi :D

RC[FUN]
2009-02-14, 20:51
Jah igen, Zsoltal nem volt mivel nem M.O-i de ettől függetlenűl megbízható.(külföldön van még ha jól tudom.)

RC[FUN]
2009-02-14, 20:55
Jó mind1 ide már nem írok.Fene se olvassa szinte,aki meg igen az meg rámkeni ,h én vagyok casio... ::) ;D

bogrács
2009-02-14, 23:36
]
Jó mind1 ide már nem írok.Fene se olvassa szinte,aki meg igen az meg rámkeni ,h én vagyok casio... ::) ;D

Azért jól el vagy!! :)

RC[FUN]
2009-02-15, 00:12
Most mit tudok csinálni? ;D
Unatkozom éjjelente ;)

Paso
2009-02-16, 14:44
Csoda történt Uraim !
casio barátunk a mai napon átutalta a tartozását !

Paso

f27
2009-02-16, 14:54
elfelejtette oda írni a nevét az a két személy aki ma utalt nekem :) most bugászhatom ki utalt nekem! de szerintem casio is közte volt :) de estére kiderűl!
;)

Lazyboy
2009-02-16, 15:27
RC[FUN]
a minősítére akkor írd be a neveket ha üzleteltél is velük és megelégedtetek egymásal,nem akkor ha beszéltél vele a forumon és ennyi!
tudom hogy megbízhatok azok akiket beirtál de nem találomra ,hanem biztosra megyünk! szóval ha nem volt komoly üzleted,velük,akkor töröld onand!
HI! Hol található ez a lista?