PDA

Teljes verzió megtekintése : Nick név eladó!

Qtro
2009-03-03, 20:50
Bár az ötlet nem az enyém, de az adminttal folyt. rövid de ékezet nélküli levelezés után úgy döntöttem, hogy egy sokszoros adócsalás szerves részese nem leszek.
A NICK nevem egy azaz egy aluminium forintért eladó!

Természetesen az Áfát és a Szja-t be fizetem azaz 1 forintot (kerekítve)

Na ez lett sokkk:

Az üzenet:

Szia,

Koszonom az erdeklodesed, de ez ennel sajnos gonoszabb, anyagias vilag. Ahhoz, hogy a forum mukodni tudjon, kenytelen vagyok ilyen megoldasokhoz nyulni.

HA igy is erdekel, a kiemelt egyesuleti topik dija havi 7000 forint.

Udvozlettel:

CSenki Zoltan Dudkin

deltahf
2009-03-03, 20:58
...és most mi is a bajod?

Nem értem... kérlek világosítsd fel buta agyamat!

simi762
2009-03-03, 20:58
Haliho!
De hát az egy forintos, már nem is aluminyiumból vagyon! ;D
simi

Vírus
2009-03-03, 21:14
Az angol billentyűzeten nincs ékezet, gondolom ezzel lett írva.. Más bajt nem látok.. ;D ;D

Qtro
2009-03-03, 21:15
Az angol billentyűzeten nincs ékezet, gondolom ezzel lett írva.. Más bajt nem látok.. ;D ;D

Bal shift alt! Ja és van!

Qtro
2009-03-03, 21:18
Haliho!
De hát az egy forintos, már nem is aluminyiumból vagyon! ;D
simi

Na ez az édekesség!
Én viszont azonnal át utalok 1 forintot az APEH-nak.

Csenki úr milyen alapon szed be havonta 7000 forintot, és menyit val be?

Qtro
2009-03-03, 21:21
...és most mi is a bajod?

Nem értem... kérlek világosítsd fel buta agyamat!

Péter!

Mit nem értesz?
Kié a Fórum?
Aki é a vas, vagy az aki írja és olvassa?
Na akkor ez mi?

Egy Modell bolt havi 10 rúgó! Neked vagy nekem vagy NEKI?

Azt hiszem hamar ki leszek zárva 4 év után!!!!!!

Dudkin
2009-03-03, 21:25
Szia.

Ertetlenul allok ezelott a topik elott.

Qtro, kuldtel nekem egy levelet PUben. Ezt:

Szia Dudkin!

Én a Gödör TEAMnek szeretnék egy kiemelt topicot.

Mi egy totál non profit baráti társaság vagyunk.

Üdv: Kutrovich Zsolt

Ui: Fizetni, max egy üveg finom házi pálesszal tudok.

En erre kulturalt hangon valaszoltam, hogy sajnalatos modon nem tudom elfogadni az uveg paleszt, amelyet felajanlottal, ellenben tamogatva a forumot, lehetoseget tudok adni a csapatnak kiemelt megjelenesre.

NEm ertem, hogyan jutott idaig ez a tortenet?

Udv: Dudkin

Qtro
2009-03-03, 21:33
Nagyon szerettem volna egy saját részt, egy közösségi portálon. A magam módján nem INGYEN! Gondoltam Te is Hungarikum párti vagy, és ez nekem sem túl nagy befektetés!

Mi egy pár 10 emberből álló szabad modellező csapat vagyunk, de havi 7 ropi a szabad csetély az azért sok.

Rendes dolog részedről, hogy törlés előtt válaszoltál.

Ajánlat évi 2 üveg pálesz!

kaiserosfefe
2009-03-03, 21:36

Ha az ajánlat Évi és 2 üveg pálesz, akkor kérnénk képeket a hölgyről ;D ;D ;D
Megfontolandó

Qtro
2009-03-03, 21:43

Ha az ajánlat Évi és 2 üveg pálesz, akkor kérnénk képeket a hölgyről ;D ;D ;D
Megfontolandó

Bocsi a félre érthető magyar fordításom!

Egy naptári évre és nem az ÉVI-re!

Én meg egy képet az akt. légi szerről! :(

Dudkin
2009-03-03, 21:48
Nagyon szerettem volna egy saját részt, egy közösségi portálon. A magam módján nem INGYEN! Gondoltam Te is Hungarikum párti vagy, és ez nekem sem túl nagy befektetés!

Mi egy pár 10 emberből álló szabad modellező csapat vagyunk, de havi 7 ropi a szabad csetély az azért sok.

Rendes dolog részedről, hogy törlés előtt válaszoltál.

Eszemben sincs torolni. Jobb ha most mar tisztan latsz a kerdesben.

A forum mukodtetese 6. eve folyik. Ezt bizony egyedul vegzem anyagilag, es szakmailag is. Eleinte egy gep mukodott, kesobb ketto, majd most ujra egy gepre fogom koltoztetni a forumot. Ezek megvasarlasaban ket esetben reszt vettek a tagok is, anyagilag is tamogatva engem, magukat, a kezdemenyezest.

Csak viszonyszamkent megsaccolnad, hogy mennyi penzbe kerul a mai arakon 3 szerver megvasarlasa, havonkenti hostingdija?
Ezt utana szorozd fel 6x12 vel.

Ezt en az alkalmazotti, leadozott, legalis berembol fizetem ki hatodik eve neked es masik 6500 modellezonek, mert egy hulye vagyok. Ha ezek utan megprobalok a forumbol legalabb egy nullszaldos tortenetet kihozni akkor bizony csodalkozva meresztem a szemem a tiedhez hasonlo reakciokon.

Egy dolgot kerek, mielott maskor irsz egy ilyen jellegu, szerintem totalisan atgondolatlan hozzaszolast, tedd meg hogy elszamolsz otvenig, vagy csak egyszeruen megkerdezel engem.

Koszonom:

Dudkin

kaiserosfefe
2009-03-03, 21:50
Bocsi a félre érthető magyar fordításom!

Egy naptári évre és nem az ÉVI-re!
Értettem én, csak vicceltem ;D

Én meg egy képet az akt. légi szerről!

Mi!???

Leo
2009-03-03, 21:52
A fórum azé aki üzemelteti. Az üzemeltetés pénzbe kerül, mely fórumadományokból vagy kiemelt címek értékesítéséből jön össze. Biztos vagyok benne, hogy minden üzemeltetési költség számla tartalmaz Áfát, és hogy egy éves mérleg után Dudkin nem pöffeszkedve dől hátra "haj ezen mennyit kerestem megint".

Lehetne telefosva reklámokkal, villogó és Gúgül szarokkal a fórum, látogatottság alapon szépen hozna is...DE nincs.

Ez csak egy gondolatsor, nincs senkinek sem címezve, nem kell kiabálni miatta.

Szeretek itt beszélgetni, informálodni ilyen körülmények között, és köszönöm a lehetőséget.

Borsodi kezdő
2009-03-03, 21:57
Eszemben sincs torolni. Jobb ha most mar tisztan latsz a kerdesben.

A forum mukodtetese 6. eve folyik. Ezt bizony egyedul vegzem anyagilag, es szakmailag is. Eleinte egy gep mukodott, kesobb ketto, majd most ujra egy gepre fogom koltoztetni a forumot. Ezek megvasarlasaban ket esetben reszt vettek a tagok is, anyagilag is tamogatva engem, magukat, a kezdemenyezest.

Csak viszonyszamkent megsaccolnad, hogy mennyi penzbe kerul a mai arakon 3 szerver megvasarlasa, havonkenti hostingdija?
Ezt utana szorozd fel 6x12 vel.

Ezt en az alkalmazotti, leadozott, legalis berembol fizetem ki hatodik eve neked es masik 6500 modellezonek, mert egy hulye vagyok. Ha ezek utan megprobalok a forumbol legalabb egy nullszaldos tortenetet kihozni akkor bizony csodalkozva meresztem a szemem a tiedhez hasonlo reakciokon.

Egy dolgot kerlek, mielott maskor irsz egy ilyen jellegu, szerintem totalisan atgondolatlan hozzaszolast, tedd meg hogy elszamolsz otvenig, vagy csak egyszeruen megkerdezel engem.

Koszonom:

Dudkin
[/quote]

Emelem a kalapom Dudkin előtt! :o

Üdv.: BK

Dudkin
2009-03-03, 21:57
Leo, koszonom, a pozitiv velemeny mindig jolesik.
A forum a mai "uzletmenet" mellett meg mindig minuszos. Igyekszem ezt pluszossa tenni. NEm vagyok a sajat magam ellensege.

Az uj szerver megvasarlasa karacsony utan - noha cirka a fele osszeg osszejott tamogatoi hozzajarulasokbol- bizony ranyomta az ev elejere nalam a belyeget. Ezekbe sajnos sokan, sokszor nem is gondolnak bele. Csak jon ki a kezukon az, amit elso duhukben ereznek.

Dud

powerboxer1
2009-03-03, 21:58
Már bocsánat, hogy kívülállóként de a fórumot rendszeresen látogató, Qutró által nem kedvelt személyként hozzászólok, de...

1/ ha valaki használ egy szolgáltatást azért általában fizetni kell.
2/ ha egy, amúgy ingyenes szolgáltatás a normál szolgáltatásain túl valami "extra" (nem a 260) szolgáltatást kínál, azért fizetni kell.
3/ ha már fizetni kell, és (ha) a vita vagy az összeszólalkozás az összeg miatt folyik, egyeztetni kell egymással az árakat. (megjegyzem én is sokallom a havi 7 rugót. Dudkin meg kell különböztetni a társadalmi és a kereskedelmi jelleget!)
4/ ha már nyelvtani dolgokat említessz (Zsolt), Te fokozottan ügyelj arra.(bocs)

Üdv.: Power

EPPTibi
2009-03-03, 22:00
Akkor már nem is eladó a nick? :D

jedy
2009-03-03, 22:08
Szia Dudkin!

Én is köszönöm a lehetőséget, hogy létrehoztad ezt a rendszert...és köszönöm azok nevében is akik nem köszönik meg.
Mert ez egy igen jó dolog a mai rohanó, szinte ideges anyagias világban...
Én 35 ével ezelőtt max a szomszéd gyerek csattogós lepkéjét toltam ...de ma már itt a fórumon örömmel olvasom mások "csattogós lepkéjét, hogy s-mint épül vagy kinek milyen segítség kell vagy bármi....
De mára a sajátomat irányítom földön vízen, levegőben és ebben neked is részed van.

Ezért köszönöm saját és mások nevében….... :)

Ha tudok segíteni a munkádban számíthatól rám...

Modellezői tiszta szívből

Jedy
/Dózsa István/

Dudkin
2009-03-03, 22:09
3/ ha már fizetni kell, és (ha) a vita vagy az összeszólalkozás az összeg miatt folyik, egyeztetni kell egymással az árakat. (megjegyzem én is sokallom a havi 7 rugót. Dudkin meg kell különböztetni a társadalmi és a kereskedelmi jelleget!)
Üdv.: Power

Mivel a tobbivel maximalisan egyetertek, igy csak ezt reagalnam.

A tarsadalmi jelleg az, hogy van a forum. A modellezo egyesuletek egy resze mara egy jol prosperalo uzleti vallakozassa notte ki magat. Persze emellett van kismillio barati tarsasag, klub, egyesulet, amely kituno kezdemenyezes es nem termel semmilyen anyagi hasznot.

Nekik a forumon eddig is elerheto klubjellegu chat tovabbra is hasznalhato.

De olyan egyesuleteknek, akik mar profitot tudnak termelni, akar versenyek megrendezesebol, akar bemutatokbol, egyebekbol, nekik ad a forum egy lehetoseget, hogy ezt kiemelve a masszabol, feluletet kapjanak, amivel konnyebben elerhetik a celcsoportjukat.

Udv: Dudkin

powerboxer1
2009-03-03, 22:21
Értem, értem. Valahol egyet is értek. Végülis havi 1 gallon Coolpower ára. Az a helyzet, hogy ha egy modellezőnek nem a hobbi tárgyára kell pénzt kell kiadni az fáj. De ha arra, akkor is keresi a lehetőséget arra, hogy valami "cég" nevében néhány százalék kedvezményt kapjon. Sajnos ez már-már társadalmi probléma. Nem azért folyamodik a kedvezményért, hogy valóban megtakarítson, hanem hogy mégtöbbet tudjon vásárolni. Szóval ezt hívják fogysztói társadalomnak? Ha igen, én undorodom tőle! Mindegy, hogy kínai vagy vietnámi, nincsenek és nem termelünk értéket, és ettől kezdve a dolgoknak sincs értéke. Beszart? Veszek másikat.... Utálom ezt a világot...így

wilga
2009-03-03, 22:34
Kedves Qtro !

Bocs, hogy beleszólók, de lehet nem kéne. Nem akarok vitatkozni, de nézzük a tényeket.
Én egy senki vagyok, valahol Magyarországon egy pötty faluban, és élvezem használom a fórumot, mert kinyílik a világ számomra is, de.
Ha tudnád hány gigabyte, vagy talán már terrabyte méretű anyaga lehet a szerveren, ha néznéd azt is, hogy csak a klubéletben van több mint 53ezer hozzászólás, és akkor a többit nem is vettem. Az én 100 éves hozzászólásom is meg van még(na jó ez csak vicc). Valakinek ezért fizetni kell! Azt ne várd, hogy valaki ezt a saját zsebéből a te kedvedért, és az enyémért álja a fenntartási költséget. Az egész világot a pénz mozgatja (látod ha megborul valahol valami a pénzügyvilágában, akkor szívunk rendesen) gondolod, hogy az internetet elkerüli az anyagi világ. Úgy érzed, hogy a tárhelyet ingyen adják, az hogy esetleg Csenki úr keres is rajta, hát istenem. Azért azt nem kell elfelejteni, hogy ezzel azért munka is van. Ugyan működjön is ha már rákattintunk. Ha észrevetted a fórum elég gyors, legalábbis én nem mérgelődöm a sebességet illetően, de ez nem véletlen. A fórum reklámmentes (ha észrevetted, de ez pénzkiesés). Igazad van, mert van reklám és elég jó felület, mivel sokan vagyunk itt, a modellboltok is regisztráltak. Hát fizessenek is, hisz bevételük van erről a felületről. Visszatérve a sebességre gondolom, hogy olyan szerveren van az egész, ami most bírja a terhelést. Már nem egyszer volt, hogy át kellet költözetni az egészet, csak mert beszart. Te akkor hol voltál, mikor ezt megkellet csinálni, mondjuk én is csak vakartam itthon. Nem akarok vitatkozni, de szerintem örülj, hogy van lehetőséged-ünk használni, mert talán ez a legnagyobb hazai modellező fórum, mert ide mindenki regisztrál, ill. akar. A nagyobb közösség ereje nagyon vonzó, meg szabadon lehet adni-venni. (Mondjuk én biztos úgy csinálnám, hogy SMS rendszeren lenne (valahogy egy progi) az adok-veszek részleg. Egy kód SMS-ben és azzal lehetne egy hirdetést kezelni, csak pü., akit érdekel az árú, és biztos nem lenne szemetes némelyik topic.)
Nem akarok senkivel vitatkozni ez csak úgy kijött belőlem, és ezzel be is fejeztem.
Üdv Peti! ;)

Vírus
2009-03-03, 22:35
Más világ még nem áll rendelkezésünkre...

Qtro
2009-03-03, 22:38
Kedves Qtro !

Bocs, hogy beleszólók, de lehet nem kéne. Nem akarok vitatkozni, de nézzük a tényeket.
Én egy senki vagyok, valahol Magyarországon egy pötty faluban, és élvezem használom a fórumot, mert kinyílik a világ számomra is, de.
Ha tudnád hány gigabyte, vagy talán már terrabyte méretű anyaga lehet a szerveren, ha néznéd azt is, hogy csak a klubéletben van több mint 53ezer hozzászólás, és akkor a többit nem is vettem. Az én 100 éves hozzászólásom is meg van még(na jó ez csak vicc). Valakinek ezért fizetni kell! Azt ne várd, hogy valaki ezt a saját zsebéből a te kedvedért, és az enyémért álja a fenntartási költséget. Az egész világot a pénz mozgatja (látod ha megborul valahol valami a pénzügyvilágában, akkor szívunk rendesen) gondolod, hogy az internetet elkerüli az anyagi világ. Úgy érzed, hogy a tárhelyet ingyen adják, az hogy esetleg Csenki úr keres is rajta, hát istenem. Azért azt nem kell elfelejteni, hogy ezzel azért munka is van. Ugyan működjön is ha már rákattintunk. Ha észrevetted a fórum elég gyors, legalábbis én nem mérgelődöm a sebességet illetően, de ez nem véletlen. A fórum reklámmentes (ha észrevetted, de ez pénzkiesés). Igazad van, mert van reklám és elég jó felület, mivel sokan vagyunk itt, a modellboltok is regisztráltak. Hát fizessenek is, hisz bevételük van erről a felületről. Visszatérve a sebességre gondolom, hogy olyan szerveren van az egész, ami most bírja a terhelést. Már nem egyszer volt, hogy át kellet költözetni az egészet, csak mert beszart. Te akkor hol voltál, mikor ezt megkellet csinálni, mondjuk én is csak vakartam itthon. Nem akarok vitatkozni, de szerintem örülj, hogy van lehetőséged-ünk használni, mert talán ez a legnagyobb hazai modellező fórum, mert ide mindenki regisztrál, ill. akar. A nagyobb közösség ereje nagyon vonzó, meg szabadon lehet adni-venni. (Mondjuk én biztos úgy csinálnám, hogy SMS rendszeren lenne (valahogy egy progi) az adok-veszek részleg. Egy kód SMS-ben és azzal lehetne egy hirdetést kezelni, csak pü., akit érdekel az árú, és biztos nem lenne szemetes némelyik topic.)
Nem akarok senkivel vitatkozni ez csak úgy kijött belőlem, és ezzel be is fejeztem.
Üdv Peti! ;)

Figyi Én Informatikus vagyok.
64 kbyte rammal és kb 3 mega háttérrel kezdtem.

Ja és én még tudok LYuKkártyát olvasni.

wilga
2009-03-03, 22:42
Figyi Én Informatikus vagyok.
64 kbyte rammal és kb 3 mega háttérrel kezdtem.
Ja és én még tudok LYuKkártyát olvasni.

Nagyszerű. :D

Dudkin
2009-03-03, 22:44
Szuper,

En meg dolgozom buborekmemorias gepen :)
Ja es nem szarok a perem ala:) sot, az en apukam valoszinuleg nem erosebb a tiednel.

Dud

Qtro
2009-03-03, 22:46
Értem, értem. Valahol egyet is értek. Végülis havi 1 gallon Coolpower ára. Az a helyzet, hogy ha egy modellezőnek nem a hobbi tárgyára kell pénzt kell kiadni az fáj. De ha arra, akkor is keresi a lehetőséget arra, hogy valami "cég" nevében néhány százalék kedvezményt kapjon. Sajnos ez már-már társadalmi probléma. Nem azért folyamodik a kedvezményért, hogy valóban megtakarítson, hanem hogy mégtöbbet tudjon vásárolni. Szóval ezt hívják fogysztói társadalomnak? Ha igen, én undorodom tőle! Mindegy, hogy kínai vagy vietnámi, nincsenek és nem termelünk értéket, és ettől kezdve a dolgoknak sincs értéke. Beszart? Veszek másikat.... Utálom ezt a világot...így

Kedves Power!

Lehet hogy nem vagyunk barátok, és valószinűleg nem is leszünk azok, de most igazad van.

Én egy apró lehetőséget kértem, egy illegálisan működő baráti társaság részére.

És valóban egy szimbólikus összeget ajánlottam fel.

De szerintem a legnagyobb baráti szándékkal!

Hol van már a vevő!
A költségvetésből már csak az ÉN forintom hiányzik.

Qtro
2009-03-03, 22:49
Szuper,

En meg dolgozom buborekmemorias gepen :)
Ja es nem szarok a perem ala:) sot, az en apukam valoszinuleg nem erosebb a tiednel.

Dud

Az APÁM három éve meghalt!

Te ne nagyon vedd a szádra!

Dudkin
2009-03-03, 22:52
QTRO,

Ertve olvass. A te edesapad a legnagyobb tisztelettel sem kerult megemlitesre a mondatban rossz fenyben. Ha megis igy erezned, elnezesedet kerem.
Egyre inkabb arra a megfejtesre jutok, hogy elfogy a felajanlott palinka, ha ezt sokaig igy folytatjuk... :)

Dudkin

powerboxer1
2009-03-03, 22:58
Qtro. A baráti társaság jogi értelemben legális addig, míg nem foglalkozik pénzzel. ;D

Szerintem zárjátok le ezt a témát. Ez senkinek nem tesz jót, legfőképp a felhasználóknak.

Power

Sixty
2009-03-03, 23:01
Sziasztok

Ezek szerint Matyiföld egy jól prosperálo üzleti vállalkozás ;D.Ennek örülök.Na de viccen kivül.Ha nem lenne forum szerintem sokan soha nem is találkoztak volna.Ez igaz ránk is vörösvári repülösökre.Azt is tudtam hogy a forum fenntartása nem kevés pénzbe kerül.Persze nem nekünk ;)Igy érhető hogy valahonnan pénzt kell rá keriteni.Modellboltok?Persze ők abból élnek,hogy mi modellezünk.Igy hát ők fizetnek a reklámért.Mondjuk azt azért nem gondoltam volna hogy van már olyan egyesület is akiknek már van felesleges pénzük arra hogy a "sor elejére kerüljenek".Ez sem baj,remélem Dudkin nem érted félre amit irtam.Annak is örülök hogy vannak klubbok ahol esetleg az itt toborzott emberek tagdijjából,majd a jövöben esetleg komoly modell repterek,autópályák,kikötök épülnek.Valoszinüleg ez lesz a jővő.
Mondjuk hogy ebböl mit is akartam még kihozni,az már rejtély.(pedig itt nincs pálinka) ;D ;D ;D.
De ha a forumra pénz kell,és ez a módja,akkor engem nem zavar.Meg az sem ha mi topicunk nincs az első oldalon ;).

Üdv:Sixty

Qtro
2009-03-03, 23:04
Mindenki!

Igyunk együtt, és kérek egy topicot!

2 barack
2 körte
és egy fél szilva.

Lássuk be nem minden az üzlet.

Én csak egy komoly baráti társaság szabad chat helyéért harcoltam.

Téboly
2009-03-03, 23:05
Qtro!
Egy apróságot ne felejts el! Ha a Gödör Team -mindegy hogy milyen ellenszolgáltatás fejében- kiemelődne a többiek közül akkor mi a Monoriak is megkérdeznénk ugyanezt, aztán a Pécsiek, Debreceniek, Soproniak...... és a végén lenne egy klubtopik ahol ABC sorrendben vigyorognának a kiemeltek. És Dudkin tele lenne jóféle házi pálinkával ;D ;D ;D

Csak csöndben jegyzem meg a korrektség jegyében, érdekes mód a Mátyásföldi topik sincs kiemelve, pedig az a fórumgazdánknak hazai pálya!

Dudkin
2009-03-03, 23:06
Jobb, ha az emberek latjak, mi az alapveto hozzallas ahhoz, ha valaki egy darabig ingyen kap valamit, es utana hirtelen ez elvarassa, adottsagga terebelyesedik.

Kinottem mar abbol a korbol, amikor egy ilyen akcio miatt ugy erezzem, hogy le kell alllitanom a forumot. Kaptam mar annyi visszajelezest pro es kontra, hogy mar tudom mi a valodi erteke ennek a forumnak.

Ez az ertek penzben nem kifejezheto. Ezt az erteket ti, a felhasznalok adjatok, es veszit el, ki-ki mentalitasa szerint. Most ez egy jo peldaja a kontranak, es sajnos ugy erzem, QTRO meg mindig nem erti, mi a gond az alapfelvetessel.
Udv: Dud

Medvesajt
2009-03-03, 23:06
sziasztok

mi lenne ha az adok-veszek rovatba elkelt dolgok után bizonyos % ot befizetnénk és ezzel támogatnánk a fórumot!?
mert ha nem lenne nehezebben menne el az eladó motyónk!

ne kövezzetek meg csak gondoljatok bele!
(vatera ,teszvesz,)

szerintem gondolkozni kéne mielőtt valaki hülyeséget ír.
(a szolgáltatásér mindig fizetni kell)

ez az én véleményem és nem akartam senkit megbántani!

üdv:medvesajt

köszönöm, hogy fórumtag lehetek!

wilga
2009-03-03, 23:08
Mindenki!

Ez a topic már a tied, és első helyen van. ;D

Qtro
2009-03-03, 23:08
Qtro!
Egy apróságot ne felejts el! Ha a Gödör Team -mindegy hogy milyen ellenszolgáltatás fejében- kiemelődne a többiek közül akkor mi a Monoriak is megkérdeznénk ugyanezt, aztán a Pécsiek, Debreceniek, Soproniak...... és a végén lenne egy klubtopik ahol ABC sorrendben vigyorognának a kiemeltek. És Dudkin tele lenne jóféle házi pálinkával ;D ;D ;D

Csak csöndben jegyzem meg a korrektség jegyében, érdekes mód a Mátyásföldi topik sincs kiemelve, pedig az a fórumgazdánknak hazai pálya!

Bocsi de Ők az elsők!

Dudkin
2009-03-03, 23:11
Az MMBK es a CSMSE kiemelt. Kovezzetek meg iziben, de minden szentnek maga fele hajlik a keze.

Az MMBK-nak az elnoke vagyok, ez a legkevesebb amit tehetek a csapatert. A CSMBK-val tavaly ismerkedtem meg. Ok mutattak meg az autozmodellezes szepsegeit, iden pedig felajanlottam tevekeny reszvetelemet az egyesulet mukodeteteseben.

Mindket poszt anyagiaktol mentes. Ezek csak extra feladatokat jelentenek a sajat szabadidomben, semmilyen rangot.

UDv: Dudkin

Qtro
2009-03-03, 23:11
Jobb, ha az emberek latjak, mi az alapveto hozzallas ahhoz, ha valaki egy darabig ingyen kap valamit, es utana hirtelen ez elvarassa, adottsagga terebelyesedik.

Kinottem mar abbol a korbol, amikor egy ilyen akcio miatt ugy erezzem, hogy le kell alllitanom a forumot. Kaptam mar annyi visszajelezest pro es kontra, hogy mar tudom mi a valodi erteke ennek a forumnak.

Ez az ertek penzben nem kifejezheto. Ezt az erteket ti, a felhasznalok adjatok, es veszit el, ki-ki mentalitasa szerint. Most ez egy jo peldaja a kontranak, es sajnos ugy erzem, QTRO meg mindig nem erti, mi a gond az alapfelvetessel.
Udv: Dud

Sajnos én nagyon jól érzem a bajt!

Qtro
2009-03-03, 23:13
Az MMBK es a CSMSE kiemelt. Kovezzetek meg iziben, de minden szentnek maga fele hajlik a keze.

Az MMBK-nak az elnoke vagyok, ez a legkevesebb amit tehetek a csapatert. A CSMBK-val tavaly ismerkedtem meg. Ok mutattak meg az autozmodellezes szepsegeit, iden pedig felajanlottam tevekeny reszvetelemet az egyesulet mukodeteteseben.

Mindket poszt anyagiaktol mentes. Ezek csak extra feladatokat jelentenek a sajat szabadidomben, semmilyen rangot.

És akkor miről beszélünk???????????:

Professzor
2009-03-03, 23:13
Mindenki!

2 barack
2 körte
és egy fél szilva.

Lássuk be nem minden az üzlet.

Én csak egy komoly baráti társaság szabad chat helyéért harcoltam.

Na de ha téged ingyen kiemelnek, akkor a többieket is ki kell, legalább is, aki kéri, nem?
1 hónap múlva lesz 30 kiemelt baráti társaság. Akkor megint ki kell a tiéteket emelni, de akkor a többiek megint ki akarják szintén emeltetni magukat. Miért kellene a tiéteket preferálni bárkiével szemben?
Ha meg mindenkit kiemelünk? :)

Másfelől: amikor szervert kellett cserélni, mennyivel szálltál be? Mert sokan beszálltunk.
Sokan meg csak osztják az észt, hogyna kellene másoknak csinálni.
De miért nem raksz össze egy szervert, hosztingoltatod, és kész?

Én csak attól félek, hogy egyszer Dudkin besokall, lekapcsolja a francba a szervert a sok idióta miatt, és cseszhetjük azt a sok pozitív dolgot, amit ez a fórum nyújtott. Nagyon fogom sajnálni. Én már rég lekapcsoltam volna, nem bírnám ezt a sok beszólást, akik ingyen akarnak, d emindent, ha nem kapják meg, feljelentenek APEHnál, és ahol cska tudnak.
Nem szabad az embereknek ingyen adni semmit.
Én Dudkin helyében nem is csinálnám. Csinálnék egy céget, és havi díjat kérnék mindnekitől, aki regisztrál. Full hivatalosan nyomnám, adóznám a bevételt, minden. Ez cska egy szűrő lenne, eredményeképp kevesebben lennénk, több normális emberrel.

Dudkin
2009-03-03, 23:20

És akkor miről beszélünk???????????:

Munkarol, karitativ tevekenysegrol, felelossegrol. Ismered?

Bizonyara, mert te is felnott ember vagy, a sajat ceged vezetoje. Na az ott egy fikarcnyit sem karitativ, hanem kokemeny penz. Emberek megelhetese, a tied, a beosztottjaide, a csaladode. Nagypalyas foci. Sokan jatszuk ezt a focit, csak van aki ugy erzi, ez nem eleg, kell adnia amig ereje, ideje engedi. En 6 eve adok. Energiat, penzt, munkat. A szabadidomben. CSak ugy, mert jo.

Ha csak a munkam kellene adnom, nem szorulnek tamogatasra, de mivel PENZT kell erte adnom, igy legalabb attol megovnam magamat.

Legalabb ezt, az eletnek ezt a kicsi szeletet, hogy adhassak, hagyd meg ugy, hogy nem acsarkodunk.

Dud

Téboly
2009-03-03, 23:25

Tudom kicsit szemtelen vagyok, de akkor ez alapján felkérlek a Monori klubba tiszteletbeli tagnak, meghívunk minden sütögetős kajálós repnapra és még akkor is jobban kijövünk mint 12*7eFt** ::) ::) ::)

Szerintem korrekt az ajánlat csak el van árazva. Ez egy tag évi pénzét elvinné egy klubból havonta.

Dudkin
2009-03-03, 23:27
Teboly,

Ha en oda jarnek repulni, arrafele laknek, hidd el, soha nem birnad kicsavarni a fakanlat a kezembol fozeskor, vagy az asot, ha asni kell es igen, kint lenne a monori topik az elsok kozott.

Dud

Qtro
2009-03-03, 23:29
Szééllelll szembe pisilsz TIBI!

Ezek nem mi vagyunk!

Vajon miért lettem átrakva???????

Dudkin
2009-03-03, 23:31
Mert nem a robbanomotoros repulok adas-vetele a temaja a beszelgetesnek.

D

Téboly
2009-03-03, 23:31
Ha en oda jarnek repulni, arrafele laknek, hidd el, soha nem birnad kicsavarni a fakanlat a kezembol fozeskor, vagy az asot, ha asni kell es igen, kint lenne a monori topik az elsok kozott.

Tudom :) Kajáltam már a hagymás-zsíros kenyeredet!

Francii
2009-03-03, 23:32
Sírok... :'(

Dudkin
2009-03-03, 23:32
hehe, Francii, eszembe jutott a mondas, hogyaszondja:

„ne birkózz disznóval, mert te magad is sáros leszel, s veled ellentétben ezt a disznó még élvezi is”.

Aron1
2009-03-04, 00:03

Őszintén nem értem a topikot. A sértődött hangnemet, meg a számonkérést főleg nem. (Egész pontosan elképesztőnek tartom.)

Mert: Van egy forum, aminek a használatáért te egy buznyákot nem fizettél. Ingyen kapod.

Szénné csetelheted magad. Igaz nem kiemelt helyen. Most kettőt kell kattintanod, hogy odatalálj. Az fárasztó. Meg nem is látja mindenki, milyen gáz...

Na nehogymá, akkor neked kiemelt kell, hiszen 7-en vagytok. (Persze - gondolom - másnak ne legyen kiemelt. Hiszen a forumon lévő 6500 forumozó közül
nyilván legalább a fele összeverődik 6-10 fős csoportokba. Azoknak mind ne legyen, mert az 650 topik lenne kiemeltbe.
Az erős lenne. Vagy! Legyen! Majd 10 percig töltjük be a főoldalt. Az jó, mer' szép.)

Szóval legyen kiemelt, adsz érte egy páleszt. Jön a válasz, köszi, de más a szabály.

Na ne má, leszarod a szabályt, ha nem az lesz, ami kérsz, nyitsz topikot, csinálsz botrányt.

És akkor a sértődött hangnem után jön a java a számonkérés ész nélkül, persze magyar módra:

Fasza. Tehát nem elég, hogy ingyen kapod. Az üzemeltető frankón fizessen rá, a befektetett munkája mellett! (Persze alapvetően
azért, mert te nem kaptál ingyen még többet.) Meg egyáltalán mi az, hogy ő dönti el, ki, mit, és mennyiért csinálhat a saját forumján???
Nehogymá! Kiemeltet kell, különben botrány lesz, meg vádaskodás.

Bravó. :(

Komolyan elszomorodtam. Hozzáteszem, mindenki korát leszarom, meg, hogy mekkora gépen kezdett.
Mert semmi köze ehhez az emeletes ökörséghez, hogy ki hány éve született.

Dudkin. Csukd le a fórumot, hagyd ott az MMBK-t, meg a CSMBK-t, meg a többi szívást, ingyen. Minek? Ezért?
Lásd be, csak idő, energia és pénz, és ezt kapod érte cserébe, nem azt, hogy köszönöm.
Helyette keress sok pénzt, tölts sok időt a családoddal. És neked senki nem fog szövegelni. :(

Magyarország, 2009.

Áron :(

Tomadevil
2009-03-04, 00:37
Elképesztő, hogy mit olvastam ebben a topicban. Egyetértek Áronnal Dudkinnal és még azokkal, akiknek megegyezik a véleménye az előbbiekkel.

A mai világban semmi sincs ingyen! Ne várjuk el, hogy Dudkin ingyen és bérmentve üzelmetesse nekünk ezt a fórumot! Neki is pénz, azaz nekünk is pénzbe fog kerülni (előbb vagy utóbb).
Úgy érzem, nem kell leírnom, amit Zoli meg Áron már megtett.

Ja és Zoli!
Ha már itt tartunk, készíthetnél egy kiemelt dévaványai topicot is! Igaz hogy csak Appme-l leveleznék, de végülis ez is egy baráti társaság és cserébe szívesen felgyújtjuk minden évben matyiföldet, mint anno ;D

Ui.: A lyukkártya a múlté, ahogy Lenin is. Ez már a digitális világ Ferkóval! ;)

deltahf
2009-03-04, 09:40
Qtro !!!

Húzz már a faszba.

Komolyan vannak ilyen érthetetlen hülyék?
Nehezen fogadja be az agyam eme idióta ökör követelést.

Amig kérdés volt addig jogos volt. Kaptál rá választ. Korrekt et.

Innentől kezdve kurvára el kellett volna ballagnod .....

Ha minden 5-10 emberkéből álló Club ezt kérné.... szerinted?

Vazze... járasd már a lyukkártyás agyadat. Ha van még benne a sok lyuk mellett valami.

deltahf
2009-03-04, 09:46

MÉG SZÉP !!!
deltásan.
'akinek nem tetszik huzzon a pi...ba'

george
2009-03-04, 10:10
Qtro !!!

Húzz már a faszba.

Vazze... járasd már a lyukkártyás agyadat. Ha van még benne a sok lyuk mellett valami.

;D ;D ;D

Tömören.Igaza van a Deltanak.Más szellemi termékét nem ugatjuk meg,főleg ha még nem is kell fizetni érte.Aki nem érzi jól magát ebben a fórumban,keressen másikat.

George

Bálint Sándor
2009-03-04, 10:10
Sziasztok!

Mindenek lőtt szeretném megköszönni, hogy létezik ez a fórum, és használhatjuk.
Eddig megvallom őszintén nem sok fogalmam volt a fórum üzemeltetésének körülményeiről.
Ennek a topicnak legalább annyi értelme volt, hogy tisztába tett számomra pár dolgot, amit eddig nem tudtam.
Mint sokunk, szerintem nagy élvezettel olvasgatjuk szeretett hobbink fórumát, és sokat tanulunk belőle.
Sokszor megrökönyödünk egyes modellező kollégák hozzászólásain, vagy viselkedésén, de nem vagyunk egyformák.

Amit nem értek általában a mai világban, hogy a saját portámon mások akarják megmondani, hogy mit és hogy tegyek, hogy NEKIK jó legyen. Kertkapun belül az van, amit a házigazda mond, ha nem tetszik, akkor el lehet sétálni a kiskapu felé, a játékszabályokat a házi gazda szabja, jó esetben úgy, hogy a vendégek jól érezzék magukat együtt, de ez nem azt jelenti, hogy a vendéglátónak viszont rosszul kell éreznie magát, kifizetni az üvegesnek a kitört ablakok javítását, ja és az üres kézzel érkező vendégeket degeszre kell, hogy zabáltassa, és még csomagol is Nekik, mint egy rendes vidéki lagziban. Csak ott a vendég visz magával ajándékot, menyecske táncra egy kis pénzmagot meg a jó kedvét, hogy kimulassa magát a többi jókedvre éhes társával.
Azt gondolom, hogy alapvető mentalitás béli különbségek vannak közöttünk, és az a szomorú, hogy ez terjeng egész kis hazánkban. Aki nem ilyen az a kirívó eset, mert ingyen csinál valamit a többiek javára.
Szóval ezek után jómagam is az adakozók táborát fogom gyarapítani (server téma), hogy nyugodt szívvel használjam a fórumot.

Dudkin! Köszönöm még egyszer, és azoknak is akik tevékenyen részt vesznek ebben.

Kívánok mindenkinek békés fórumozást.

Modellezői üdvözlettel: Bálint Sándor

móki
2009-03-04, 10:17
Qtro !!!

Húzz már a faszba.

;D ;D ;D

Tömören.Igaza van a Deltanak.Más szellemi termékét nem ugatjuk meg,főleg ha még nem is kell fizetni érte.Aki nem érzi jól magát ebben a fórumban,keressen másikat.

George

Őszintén nem értem a topikot. A sértődött hangnemet, meg a számonkérést főleg nem. (Egész pontosan elképesztőnek tartom.)

Mert: Van egy forum, aminek a használatáért te egy buznyákot nem fizettél. Ingyen kapod.

Szénné csetelheted magad. Igaz nem kiemelt helyen. Most kettőt kell kattintanod, hogy odatalálj. Az fárasztó. Meg nem is látja mindenki, milyen gáz...

Na nehogymá, akkor neked kiemelt kell, hiszen 7-en vagytok. (Persze - gondolom - másnak ne legyen kiemelt. Hiszen a forumon lévő 6500 forumozó közül
nyilván legalább a fele összeverődik 6-10 fős csoportokba. Azoknak mind ne legyen, mert az 650 topik lenne kiemeltbe.
Az erős lenne. Vagy! Legyen! Majd 10 percig töltjük be a főoldalt. Az jó, mer' szép.)

Szóval legyen kiemelt, adsz érte egy páleszt. Jön a válasz, köszi, de más a szabály.

Na ne má, leszarod a szabályt, ha nem az lesz, ami kérsz, nyitsz topikot, csinálsz botrányt.

És akkor a sértődött hangnem után jön a java a számonkérés ész nélkül, persze magyar módra:

Fasza. Tehát nem elég, hogy ingyen kapod. Az üzemeltető frankón fizessen rá, a befektetett munkája mellett! (Persze alapvetően
azért, mert te nem kaptál ingyen még többet.) Meg egyáltalán mi az, hogy ő dönti el, ki, mit, és mennyiért csinálhat a saját forumján???
Nehogymá! Kiemeltet kell, különben botrány lesz, meg vádaskodás.

Bravó. :(

Komolyan elszomorodtam. Hozzáteszem, mindenki korát leszarom, meg, hogy mekkora gépen kezdett.
Mert semmi köze ehhez az emeletes ökörséghez, hogy ki hány éve született.

Dudkin. Csukd le a fórumot, hagyd ott az MMBK-t, meg a CSMBK-t, meg a többi szívást, ingyen. Minek? Ezért?
Lásd be, csak idő, energia és pénz, és ezt kapod érte cserébe, nem azt, hogy köszönöm.
Helyette keress sok pénzt, tölts sok időt a családoddal. És neked senki nem fog szövegelni. :(

Magyarország, 2009.

Áron :(

Ezek a mondatok az olvasottak alapján szívből jövöek és én sem tudtam volna szebben meg írni !
Köszönöm (és főleg Dudkinnak ),hogy egyáltalán itt lehetek köztetek !
Üdv .Frey Jani

kisember
2009-03-04, 10:17
Sziasztok!
Minden elismerésem Dudkinnak,amit csinál és ahogy csinálja!
Köszönjük!
Én nem tudnám csinálni,mert nincs hozzá idegem.Így is sokszor eldurran az agyam. Nem tudom megállni hogy ne világosítsak fel egy két embert pár dologgal kapcsolatban.Nagyon keveset kereskedek itt,sok emberhez képest,inkább tapasztalat szerzés céljából olvasom a fórumot.Meg hogy távoli barátokkal se veszítsem el a kapcsolatot.Pár fórumon jelen vagyok mint aktív tag. Nincs annyi pofátlan ember mind itt,szerintem.Tisztelet a kivételnek!Lehet hogy az a baj(sőt biztos)hogy nagyon sokan nem tudják felfogni mennyit kell egy modellért dolgozni,vagy bármi más dologért,mire meg lehet venni.De a pofátlan alkudozásokban nagyon jók az ifjú titánok.Szinte mindent ingyen vennének meg.Most egyszerűbb a helyzet van mire fogni a válságra.De egykét modell akkor is annyi,amennyi még a boltban is kiröhögnék ha megkérdeznék"mennyi az alja?".
Más mondani valóm nincs hírtelen,mert a többit Aron1 már leírta.
Üdv.Gábor

Francii
2009-03-04, 10:57
Na de Uraim!

Meglehetősen elkanyarodtunk a topic címében meghatározott témától!
Kérem az offolás melőzését... ;)

A magam részéről ezennel felajánlok a topocindítónak, nem is 1 Forintot, mivel azt kivonták a forgalomból, hanem (most lássatok csodát!) 5 (!) azaz -Öt- egész forintot a nicknevéért! Vételi szándékom komolyságát jelzi, hogy akár személyesen, akár rózsaszínű postai csekken, PayPal-on, de még banki átutalással is ki tudom egyenlíteni a kért összeget!

Igazán csak az eladón múlik, melyiket választja!

Janiboy
2009-03-04, 11:18
Vihar a biliben? ;D
Csak szét ne robbanjon :)

Aki pálinka alapon próbál üzletet kötni, legyen már arra is humora is hogy átlépjen a sértődöttségen...
Csak mellékesen jegyzem meg, van másik topik ami a üzemeltetési költségekre rávilágít.

Magam részéről is egy köszönöm hogy itt lehetek!

Kinek mi a célja a fórummal az egy dolog. Kinek mennyibe kerül, már több mint egy dolog. Kinek mennyit ér az meg egy érdekes kérdés.
Gyakorlatilag ez az egyetlen oldal ami összefogja a modellezőket. Beszélhetünk MMSZ-ről, klubokról akiknek megvan a maguk célja, feladata és még fizetünk is a tagságért. Pedig valahol azért vannak ők is amiért a fórum.
Plusz kötelezettséget nyilván senki nem akar a nyakába venni, a fórumról fog lemondani leghamarabb ha fizetőssé válik. Mert fórum nélkül még lehet modellezni, vannak még ingyenes hirdetési oldalak is....

Nem lenne méltányos ha azt mondanám hogy amíg mehet ebben a formában addig hadd menjen, mert ha egyszer nem tud menni akkor hirtelen jön a vég. Az hogy ténylegesen mennyibe kerül mindez, fogalmam sincs.
Én igenis azt javaslom, hogy legyenek fizetett reklámok (bizonyos korlátokkal) (ami bevételi forrást jelenthet), illetve az archiválást kellene megoldani (költség csökkentés) Pl hirdetések automatikus törlése 30 nap után. Vagy az ilyen jellegtelen topikoktól szabadulás :)
Csupán attól tartok, hogy ha neadjisten arról szól majd a topik hogy mennyi nyereséget termel a tulajdonosnak, akkor meg onnan jönnek az ízetlen megjegyzések.

zalnkalm
2009-03-04, 12:17
Hmm

Először is meg szeretném köszönni a Dudkinnak, hogy egyáltalán itt lehetek, és olvashatom a fórum sorait INGYEN. Nem értem az egyes embereket, mindig követelőznek, de saját házuk táján nem néznek körül. Nem tudom mi lenne ha azokért a hasznos tanácsokért amiket itt leírnak emberek mindenki pénzt kérne? Megvennéd? Nem hiszem. Dudkinn létrehozott egy fórumot ahol jómagam, és még sokan mások nagyon hasznos infókat szerezhetünk be és INGYEN! Szerintem a kedves úr nem fizetett egyik tanácsért sem semmit, és ki van akadva ha kérnek tőle egy kis hozzájárulást valamiért cserébe. Haver ha nem tetszik fogd a fizetésed és vásárolj egy szervert, intézd el azokat a dolgokat, amik egy fórum nyitásához szükségesek és nyiss egyet a haveroknak......
Mesélj nekem azokról a dolgokról amiket ingyen kaptál az életben!..... nem lesz hosszú lista !
MINDENÉRT PENGETNI KELL ! Nem tűnt még fel ?
Én nagyon sok infót megkaptam innen, amit ha nem kapok meg rengeteg pénzembe került volna(törés).
Szóval én hajlandó vagyok akár havi ezer forintot is átutalni azért hogy egyáltalán tag lehessek és olvashassam a fórumot.
Nem keresek sokat, de ennyit bőven megérne!
Szóval ha netán valamiféle hozzájárulás szükséges majd a fórumhoz, csak küldjetek egy számlaszámot, és el fogok annyit utalni ami éppen nélkülözhető.
ÖRÜLNI KÉNE ANNAK HOGY VAN EGY ILYEN FÓRUM INGYEN ÉS LEHET HASZNÁLNI, NEM PANASZKODNI, HÜLYESÉGEKET ÍRNI!
DUDKINN minden elismerésem a tiéd!

Zalnkalm

altima
2009-03-04, 12:20
Az hogy ténylegesen mennyibe kerül mindez, fogalmam sincs.

Sziasztok!

Érdekes a téma, de szerintem inkább sértő!

Ha már szó esett a pénzről:
Dudkin említést tett bekerülési költségről, vasról, meg sok olyan dologról amihez én nem értek, de mindennek ára van, és tény, hogy az üzemeltetés pénzbe kerül!
A fórum valóban úgy ér valamit, ha mindenki tesz hozzá (ki pozitívat, ki negatívat), de ez csak egy maszlag, hogy értelme is legyen, szükség van moderátorokra, és szükség van az administrátorra. Munkájuk soha nem térül meg, maximum elismerést kaphatnak.
Ez a topic pedig minden csak nem elismerés!

Sokan, nagyon sokat köszönhetünk ennek a fórumnak, soha nem tudjuk meghálálni!
A magam részéről csak szerény hozzájárulást tudtam adni, de nem követelte senki, amivel tartozom, az a sok köszönet!

KÖSZÖNÖM!

Dudkin
2009-03-04, 12:45
Sziasztok,

Ezek azok a velemenyek, amiert nekem ezt meg mindig megeri csinalni. Koszonom!
Erot meritek belole, es toljuk tovabb a szekeret.

Szerintem innentol a folytatas okafogyott. QTRO kolleganak pedig majd egy modellezo talakozon szivesen beleneznek a szemebe, es uriemberek modjara megbeszelhetjuk, miert gondolkodik igy.

Dudkin

attila67
2009-03-04, 12:47
Zalnkalm! Ajánlom figyelmedbe!
http://forum.rcmodell.hu/index.php/board,52.0.html

Nem bántásból írtam, de biztosan nem láttad még.
Amúgy teljesen egyet értek az előttem szólókkal, kivétel: Qtro

Janiboy
2009-03-04, 13:11
Az hogy ténylegesen mennyibe kerül mindez, fogalmam sincs.

Sziasztok!

Érdekes a téma, de szerintem inkább sértő!

Bocsánat ha valakit megsértettem, nem az volt a célom

zalnkalm
2009-03-04, 13:32
Zalnkalm! Ajánlom figyelmedbe!
http://forum.rcmodell.hu/index.php/board,52.0.html

Nem bántásból írtam, de biztosan nem láttad még.
Amúgy teljesen egyet értek az előttem szólókkal, kivétel: Qtro

Tényleg nem olvastam még, de már meg is találtam a számlaszámot ! Köszi!
10.én küldöm a részem, és utána havonta is hozzá szeretnék járulni a dolgokhoz, mint mondtam mindn honapban min. egy ezressel!
És még egyszer kösz mindent Dudkin, és a többieknek...

Zalnkalm

acecombyn
2009-03-08, 22:38
nem értem qtro, mi a franc bajod van. már orvell is leírta remek művében (nem hiszem, hogy mindenki elolvasta, ezért én is leírom):
az állatok közt mindenki egyenlő.
csak az a baj, hogy a disznók egyenlőbbek a többieknél.
így megy ez mifelénk, ilyen az ország, mér ne lenne egy nonprofit vállalkozás is ilyen. a tulaj veszi a cuccot, ilyen-olyan bevételből, saját zsebből, azt tehet amit akar.
és tesz is. mindenesetre ha eladtad francii barátunknak a nickedet, majd szerzünk másikat, mer hidd el, nekem is vannak kapcsolataim... lehet, hogy sárga lesz, és nem lesz rajta csűrő, de jó lesz. :o

ui: én nem kérném el pofátlanul az 5ft-ot, mer azér töllem 5-öt is kaphatsz, hisz akcijós ma a nick nálam. max add kettőér, oszt a felárat elisszuk a páleszedből.

acecombyn
2009-03-08, 22:56
qtro kollega, boccs hogy kioktatlak, de alapvetően te most kissebségben maradtál. emiatt egy legközelebbi hozzászólás szerkezete így nézzen ki tőled is, mer nem jó ellenkező véleményeket olvasgatni, sokkal jobb egybehangzóan belevegyülni a tömegbe:

bevezetés:
ez legyen szinte a leghosszabb mondanivaló. benyalunk a tulajnak vagy a moderátornak. ide ijeneket kell írni, hogy "minden rendben, nemértem dud mér csinálod, én már rég abbahagytam volna a sok köcsög miatt és ez a legkirájabb hej az egész szupersztrádán".
az sem baj, ha egy kis faluban laksz, ahol még internet sincs, és csak a fórum jön be kábeltévé helyett, nadeaz ingyen minden lakásba.

tárgyalás:
ide mindegy mit írsz, ez nem lényeg

befejezés:
ide olyasmit írj, hogy én is átutaltam a lóvét, és köszönjük hogy itt lehetünk, és legközelebb még többet fogok utalni a következő fizumból. (elég megígérni, úgyse kéri senki számon)

deltahf
2009-03-08, 22:59
szemét itt mennyi hülye van....

Viktor
2009-03-09, 02:01
Hello

Kedves Dudkin: Csak szeretném röviden megköszönni hogy itt lehetünk és hogy fenntartod ezt a fórumot nekünk.
E nélkül a fórum nélkül sehol sem tartanék a modellezésben. Sokat köszönhetek a fórumnak és sok jó arcot megismertem itt. A negatív emberekkel ( hú de finoman fogalmaztam ) meg nem kell törődni. Ja és köszi hogy nincs a fórum tele reklámokkal.
Szerintem jól csinálod amit és ahogy csinálod. Más talán még több pénzt is keresne ezen. És még nem is okolhatnánk érte.
Egyébként esetleg lehetne olyan is a fórum hogy minden felhaszáló félévente köteles lenne érte fizetni mondjuk egy sms álltal mondjuk 300 ft ot. Ami szerintem nem egy egetrengető összeg. Még én is ki bírnám fizteni félévente az a kis pénzt pedig elég korlátozottak az anyagi lehetőségeim. És mivel itt gondolom több ezren vagyunk így egy jelentősebb összeg befolyhatna ebből is minden félévben. Bár gondolom ennek sokan nem örülnének és megfogyatkozna a felhasználók száma is. ( lehet hogy nem is olyan jó ötlet.) Pedig nekem simán megérné ennyit fizetni érte.

Üdv: Viktor

EPPTibi
2009-03-09, 04:43
Itt kicsit off, de ehhez lenne pár megjegyzésem. Az SMS-nek sajnos nem sok értelme van. Elküldenénk 300Ft-ért amiből jó, ha a fórumra jutna 30, a többi meg a szolgáltatóé.
Aki támogatni akarja a fórumot az utaljon pénzt, ott vannak az adatok a megfelelő topicban. Én tavaly is utaltam egy jelképes összeget és idén is fogok, ha már egyszer itt rontom a levegőt ;)

Dudkin
2009-03-09, 09:40
qtro kollega, boccs hogy kioktatlak, de alapvetően te most kissebségben maradtál. emiatt egy legközelebbi hozzászólás szerkezete így nézzen ki tőled is, mer nem jó ellenkező véleményeket olvasgatni, sokkal jobb egybehangzóan belevegyülni a tömegbe:

bevezetés:
ez legyen szinte a leghosszabb mondanivaló. benyalunk a tulajnak vagy a moderátornak. ide ijeneket kell írni, hogy "minden rendben, nemértem dud mér csinálod, én már rég abbahagytam volna a sok köcsög miatt és ez a legkirájabb hej az egész szupersztrádán".
az sem baj, ha egy kis faluban laksz, ahol még internet sincs, és csak a fórum jön be kábeltévé helyett, nadeaz ingyen minden lakásba.

tárgyalás:
ide mindegy mit írsz, ez nem lényeg

befejezés:
ide olyasmit írj, hogy én is átutaltam a lóvét, és köszönjük hogy itt lehetünk, és legközelebb még többet fogok utalni a következő fizumból. (elég megígérni, úgyse kéri senki számon)

Szia,

Kedvelem az ilyen jellegu barati osszetartast, orulnek ha mondjuk hasonlo jellegu barati kozossegek ugyanennyi energiat fektetnenek abba, hogy a forum jo legyen es ne ilyen topikok szulessenek:)

Tomoruljetek forumellenes szovetsegbe, tartsatok gyuleseket, viva la resistance! :) , legvegul pedig csinaljatok egy sajat forumot, ahogy ez mar sokan megtettek, es van koztuk par egeszen jol is mukodo. En elore megigerhetem, nem fogok odajarni, fikazni a rendszert.

Dudkin

Janiboy
2009-03-09, 12:24
Ne foglalkozz vele, ez is csak egy vélemény. Ami rosszindulatú, annak előbb a szerzőjét nézd és utána foglalkozz a tartalmával. Utána borítékolom hogy mosolyogva átlépsz rajta. Ezt az egész topikot a helyedben törölném vagy áttenném valami dühöngő topikba, minden olyannal ami oda való. Oda max a provokátorok lépnek be, de legyen meg az örömük nekik is :)
De a lényeg, hogy nem szabad komolyan venni. Modellezünk, szórakozunk (itt is), jól érezzük magunkat. Élni és élni hagyni alapon nem szabad felvenni a kesztyűt.

deltahf
2009-03-09, 13:31
Ugye az 'öreg' dhf megmondta ;D mennyi de mennyi hülye van!?

acecombyn
2009-03-09, 14:37
...Ezt az egész topikot a helyedben törölném vagy áttenném valami dühöngő topikba, minden olyannal ami oda való. Oda max a provokátorok lépnek be, de legyen meg az örömük nekik is :)
...

mér, az offtopikoknak is van offtopikjuk? ez a téma nem eléggé off?
ha egy kicsit is kinyitaná mindenki a szemét, tovább látna a alma fájánál az erdőben.

Dudkin
2009-03-09, 15:46
ha egy kicsit is kinyitaná mindenki a szemét, tovább látna a alma fájánál az erdőben.

Ace,

Ezektol a felmondatoktol kapok agyhugykovet folyamatosan. Kinyogod mit akarsz. Ha esetleg igaz, vallalom a kovetkezmenyeit, ha nem, akkor megcafolom, de ne celozgasson senki mert kezd tele lenni a hocipom....

Oszinten kezd terhesse valni ez az egesz csevej, nalunk a kommunikacio mast jelent.

A palya szelerol bekiabalo, szotyizgato kozonsegnek pedig napalm. Vastagon. Sok.

Olyan dolog forumot uzemeltetni, mint a magyar foci, vagy a politika. Mindenki kibaszottul ert hozza, sot a negativ hozzaszolok nagy tomege nem csak hogy tudja, hanem mindenkinel jobban tudja, hogyan is megy ez.

Emberek, draga geniuszok, hat miert nem keres meg szemelyesen, vagy telefonon egyikotok sem, hogy Dudkin, szerintem ez igy nem jo, mashogyan mukodne jobban. Segitek, ez es ez az oteletem.

Jaj mar ra is jottem miert, mert a kozjoert tett munka budos.

D

deltahf
2009-03-09, 15:54
Zoli

-hagyd már... ne hergeld magad. ;D

Sok kis majom nyerít itt meg okoskodik... nem hozzád méltóak.

deba
2009-03-09, 19:21

Ace,

Ezektol a felmondatoktol kapok agyhugykovet folyamatosan. Kinyogod mit akarsz. Ha esetleg igaz, vallalom a kovetkezmenyeit, ha nem, akkor megcafolom, de ne celozgasson senki mert kezd tele lenni a hocipom....

Oszinten kezd terhesse valni ez az egesz csevej, nalunk a kommunikacio mast jelent.

A palya szelerol bekiabalo, szotyizgato kozonsegnek pedig napalm. Vastagon. Sok.

Olyan dolog forumot uzemeltetni, mint a magyar foci, vagy a politika. Mindenki kibaszottul ert hozza, sot a negativ hozzaszolok nagy tomege nem csak hogy tudja, hanem mindenkinel jobban tudja, hogyan is megy ez.

Emberek, draga geniuszok, hat miert nem keres meg szemelyesen, vagy telefonon egyikotok sem, hogy Dudkin, szerintem ez igy nem jo, mashogyan mukodne jobban. Segitek, ez es ez az oteletem.
...

D

No megmondom én a tutit.

Egyszer volt, holvoltholnem, volt egy kertész, aki megálmodott egy virágoskertet. Majd elkezdett földet hordani, és várta a bereppenő magvakat amiket a szél hordott ide, hogy kinőjenek a virágok.
Így is lett. Lett egy kert, tele virágokkal.
Aztán észrevette, hogy a virágok között néha van pittypang is, ami neki nem tetszik. Nincs vele semmi baj, csak kicsit nyálas meg büdös. Ezeket eleinte egyesével kihúzkodta, majd megelégelte a "gonosz bácsi" a rendszeres munkát és egy üvegburába zárta az egész kertet. Ami mag még kikelt a pittypangbul, azt módszeresen kiírtotta, míg el nem tűnt. És úgy tűnt, mindenki boldog.

NADE:

Soksok új magv hullott az égből, reáesett az átlátszó üvegburára, majd ott a nap felperzselte, a szél elfútta valamennyit. A kertész bácsi pedig boldog volt, boldog ma is, mert évek óta a virágai "látszólag" jól érzik magukat. Egy kis ablakot vágott a burán a főnök, ezt néhanéha megnézegeti, letörli a port, és amelyik mag tetszik neki, bedobja a többi közé.

Mi is van a kertben?
Zárt fülledt levegő. Trágyát a virágok sosem látnak, felélik azt, amit legelőször kaptak, meg elhullott társaik lebomló szervezetét.
Az immunrendszerük nincs leterhelve, mert burában élnek. Látszólag boldogok, bár a méhecske sose porozza őket, nem tudnak szaporodni.
EGY KISZABOTT NAGY BELTENYÉSZET LETT AZ EGÉSZ.
Bután bólogató virágok, amikor a kertész bácsi bekapcsolja a ventillátort, hogy legyen egy kis légmozgás.

és most jön az ace...:
a kertész bácsi istent játszik. megteremtette a saját kis világát, és istenként teremt hozzá nickeket. néha elfoglaltabb istenünk, ekkor kevesebbet, néha ráér, akkor többet. sokan közülünk sok sok ötlettel előálltunk, hogy hogyan legyen, de a kertész bácsi csak megy a feje után. holott ez a kert a virágok nélkül semmi nem lenne. én itt ülök egy idegbajos sinus vulgaricus és egy bigott anus essentialis között, bámuljuk egymást mióta, már az izisztarverseny sem dob fel minket, mert várjuk a kötelező halált. előbb utóbb mindannyiunkra ez a sors vár. a nap még besüt, de az üveg egyre mocskosabb, esővizet már csak pillepalackból kapunk, és arról álmodozunk, hogy mennyivel jobb volt bura nélkül, még az a rohadt pittypang sértegetése is elviselhetőbb, ha a szellő megmozgat minket, és nap mint nap friss levegőre ébredünk.
tisztára elérzékenyültem magamtul a végire a franc essen beléje.

EZT AZ EGÉSZET PONT AZÉRT CSINÁLOM, HOGY MEGMUTASSAM A MAGAM ECCERŰ MÓDJÁN, HOGY EZ A REGISZTRÁCIÓS MEGOLDÁS NEM VÉDI MEG A PITTYPANGTOL EZT A KERTET. EZ ELIJESZTI, ELKEDVTELENÍTI A KEZDŐKET ÉS NEM MEGOLDÁS SEMMIRE.

Ha a pittypangot kell kigyomlálni, abban segítünk, segítenénk. De szépen kérlek kertész bácsi, vedd le azt a porosmocskos üvegburát a fejünk fölül, hogy láthassuk mégegyszer a szabad szemünkkel a napocskát!
Ha a kertész bácsinak pénzre van szüksége, a kapálgatáshoz, vagy a földcseréhez, átültetéshez, megérthető. De ez egy másik probléma.

deba
2009-03-09, 19:30
Jaj mar ra is jottem miert, mert a kozjoert tett munka budos.

A közjóért végzett ingyenmunkáról:

4 évig jártam hetente elfekvő intézetbe emberi roncsokat fürdetni, mert az ápolók ez nem tették meg (ott van Mátyásföldről egy köpésre, X. ker. Méhes u. eleje). Hetente 3-4 emberrel cserélődödött a létszám, ennyien jöttek "újak," és ennyien távoztak el... Soha nem volt üres ágy.
20 éve vezetek karitatív célú énekkart fiataloknak, gyerekeknek, felnőtteknek.
Megszerveztem az M3-as modellrepteret a főpittypanggal.
A mai napig saját együttesemmel fellépek a helyi rendezvényeken ingyen.

ace-esen szólva: a csal látszat, ne ítélj elsőre.

Ha kell, segítünk. És nem egyedül vagyok ezzel így. De ha tényleg egyedül akarod ezt tovább csinálni, akkor kár minden szóért.

deltahf
2009-03-09, 19:44

Ace,

...

D

No megmondom én a tutit.

Egyszer volt, holvoltholnem, volt egy kertész, aki megálmodott egy virágoskertet. Majd elkezdett földet hordani, és várta a bereppenő magvakat amiket a szél hordott ide, hogy kinőjenek a virágok.
Aztán észrevette, hogy a virágok között néha van pittypang is, ami neki nem tetszik. Nincs vele semmi baj, csak kicsit nyálas meg büdös. Ezeket eleinte egyesével kihúzkodta, majd megelégelte a "gonosz bácsi" a rendszeres munkát és egy üvegburába zárta az egész kertet. Ami mag még kikelt a pittypangbul, azt módszeresen kiírtotta, míg el nem tűnt. És úgy tűnt, mindenki boldog.

NADE:

Soksok új magv hullott az égből, reáesett az átlátszó üvegburára, majd ott a nap felperzselte, a szél elfútta valamennyit. A kertész bácsi pedig boldog volt, boldog ma is, mert évek óta a virágai "látszólag" jól érzik magukat. Egy kis ablakot vágott a burán a főnök, ezt néhanéha megnézegeti, letörli a port, és amelyik mag tetszik neki, bedobja a többi közé.

Mi is van a kertben?
Zárt fülledt levegő. Trágyát a virágok sosem látnak, felélik azt, amit legelőször kaptak, meg elhullott társaik lebomló szervezetét.
Az immunrendszerük nincs leterhelve, mert burában élnek. Látszólag boldogok, bár a méhecske sose porozza őket, nem tudnak szaporodni.
Bután bólogató virágok, amikor a kertész bácsi bekapcsolja a ventillátort, hogy legyen egy kis légmozgás.

és most jön az ace...:
a kertész bácsi istent játszik. megteremtette a saját kis világát, és istenként teremt hozzá nickeket. néha elfoglaltabb istenünk, ekkor kevesebbet, néha ráér, akkor többet. sokan közülünk sok sok ötlettel előálltunk, hogy hogyan legyen, de a kertész bácsi csak megy a feje után. holott ez a kert a virágok nélkül semmi nem lenne. én itt ülök egy idegbajos sinus vulgaricus és egy bigott anus essentialis között, bámuljuk egymást mióta, már az izisztarverseny sem dob fel minket, mert várjuk a kötelező halált. előbb utóbb mindannyiunkra ez a sors vár. a nap még besüt, de az üveg egyre mocskosabb, esővizet már csak pillepalackból kapunk, és arról álmodozunk, hogy mennyivel jobb volt bura nélkül, még az a rohadt pittypang sértegetése is elviselhetőbb, ha a szellő megmozgat minket, és nap mint nap friss levegőre ébredünk.

EZT AZ EGÉSZET PONT AZÉRT CSINÁLOM, HOGY MEGMUTASSAM A MAGAM ECCERŰ MÓDJÁN, HOGY EZ A REGISZTRÁCIÓS MEGOLDÁS NEM VÉDI MEG A PITTYPANGTOL EZT A KERTET. EZ ELIJESZTI, ELKEDVTELENÍTI A KEZDŐKET ÉS NEM MEGOLDÁS SEMMIRE.

Ha a pittypangot kell kigyomlálni, abban segítünk, segítenénk. De szépen kérlek kertész bácsi, vedd le azt a porosmocskos üvegburát a fejünk fölül, hogy láthassuk mégegyszer a szabad szemünkkel a napocskát!
Ha a kertész bácsinak pénzre van szüksége, a kapálgatáshoz, vagy a földcseréhez, átültetéshez, megérthető. De ez egy másik probléma.

EZZEL 100% EGYETÉRTEK !!!

Csodás vélemény, ami sztm is megfontolandó és csatlakozom...

Téboly
2009-03-09, 19:49
Szerintem!

Deba!
Vélményem szerint nem helyes a virágos példatörténeted, volt amikor nyitott volt és rövid időn belül olvasgattuk a pornó és egyéb hirdetéseket és utána több dolguk van a moderátoroknak tisztogatni! Te is én is meg másik 6500 fórumtag "átjutott" akkor nem lehet olyan nagyon nehéz!

Más...
Az, hogy mi fizetős és mi nem és mennyibe kerül azt rábízhatjuk Dudkinra! Ő látja azt hogy mi és mennyi kell ahhoz hogy továbbra is működjön a fórum és Ő se erre költse el a havi keresetét.
Akinek drága bármely fizetős extra szolgáltatás az használja az ingyenes lehetőségeket! Ha senki sem fog megrendelni egy extrát -mert pl drága- akkor vagy olcsóbb lesz vagy törlődik a lehetőség.

Más..
Ez a topic kissé elkanyarodott! Ha tényleg a javításról és a Dudkinnak adott segítségről és ötletekről lesz szó akkor arra van ennél megfelelőbb hely :)

Qtro
2009-03-09, 20:39

Ace,

...

D

No megmondom én a tutit.

NADE:

Mi is van a kertben?

és most jön az ace...:

EZZEL 100% EGYETÉRTEK !!!

Csodás vélemény, ami sztm is megfontolandó és csatlakozom...

Nem szerettem volna hozzászólni, mert aki ismer az tudja, hogy miért és kiért emelem fel hangom.

Péter!

Te most csatlakoztál ahhoz a sok hülyéhez, akit innen a Fórumról vélsz ismerni.
Persze HÜLYÉK vagyunk, mert ismeretlenül bárkinek bármit mondunk. Én ha nem is jól de ismerem Ace kollégát, és Debát is. Tavaly nyárig én se szerettem őket, DE az ember lakva ismeri meg a másikat!

Persze Én is Hülye vagyok, amikor Bp. egyik patinás Gimnáziumának diák lapját, 75% -os költség szinten kigyártom, vagy ha az Óvi felhív, de nekünk erre nincsen pénzünk?!? Nem is kell!

Az egész abból indult, hogy a mi fórumunk a szolgáltató hibájából megszűnt. A moderátor neve NINCS. Tudjátok Ki Bántott Senki!?! Tényleg halál jópofaságnak szántam ajánlatomat, ami kábé 5 percem Admin munka lett volna.
Utánna viszont nagyon kiborított, anyagias világunk együtt hatója.

Mindannyian tudjuk, ennek a fórumnak a sikerét az ingyenesség hozta. Ezért Köszönet. Az Iwiw is így indult, de mi lelkes magyarok rögtön az ingyenes reklám platformájává tettük.

Ma ott egy NON profit szervezetnek, ha jól emlékszem egyszeri REG díjként 7-8000 forintot kell fizetni.

Olvastam egy hozzászólótól, Köszi nincsen reklám! Miért is nincsen?

Javaslat!

Ha valaki adni akar valami portékát, akkor igényeljen egy Topikot ára kb pont 1 ezer sz@r magyar forint!

Cserébe telerakhatja képekkel, és nem kell a Képfeltőrés.hu-t használni.
Sokan meggondolnák, hogy milyen sz@r akarnak eladni.

És akkor nem a Non profit szféra sérülne, és tényleg társadalmi fórummá válhatnánk.

Ezt lehet, hogy nem is ide kellet volna írnom, mert így most ki is vagyok! Még én!

Üdvőzlettel:

Kutrovich Zsolt
38 éves
3 gyermekes boldog családapa

deltahf
2009-03-09, 20:47
:) elvesztettem a fonalat.

acecombyn
2009-03-09, 21:05
...Én ha nem is jól de ismerem Ace kollégát, és Debát is. Tavaly nyárig én se szerettem őket, DE az ember lakva ismeri meg a másikat!...

kikérem magamnak, sosem laktam veled, és nem szeretlek buta fiú, én nem vagyok ojan. te sem szerettél még soha, se előről, se hátulról. nem is akarnák veled ijen viszonyba kerülni.

...legalábbis így mindenki előtt...

Qtro
2009-03-09, 21:10
Akkor kérem vissza az ÜBER F@sz@ KEDA motorom!

Nem is inkább egy Hyperion-t!

Téboly
2009-03-09, 21:10
:) elvesztettem a fonalat.

én is ::) ::) ::)

Qtro
2009-03-09, 21:12
Melyiket?

Tibi!

Te ismersz?! Szerinted most akkor!?
Lássatok a a díszlet mögé!!!

Janiboy
2009-03-09, 21:19
vihar van a biliben

acecombyn
2009-03-09, 21:30
Akkor kérem vissza az ÜBER F@sz@ KEDA motorom!

Nem is inkább egy Hyperion-t!

asszem istván havernál van... nade nézek neked hejette egy igazi hekkert, hátha másra is jó lesz. ;)

styroman
2009-03-09, 21:55
Sziasztok!

Példának okáért:
Jó lenne ha lehetne regisztrálni mindenkinek.

Novák György a becsületes nevem, az RC fórumon ~ 2 éve sniper néven (mint sok sok fórumon) szerettem volna regisztrálni, de ahogy beszéltük is ez szinte esélytelen....ennek ellenére hamarosan megfogalmazok egy szép kerek bemutatkozást, hátha!

Dudkin ha lehet regisztráld légyszives.

Professzor
2009-03-09, 22:05
asszem istván havernál van... nade nézek neked hejette egy igazi hekkert, hátha másra is jó lesz. ;)

Egy helyesírási szótárat nézzél már vazze!
Hejette... Ojan... Baszki. Írni sem tudsz, de a beszólás/beleszólás az megy.

Qtro
2009-03-09, 22:09

Tisztelettel!

Ezt most rosszul látod!
Tudd ő írni, csak nem akar! Mert neki nem nem kell!

És ez most tényleg komoly!

acecombyn
2009-03-09, 22:17
tudok én helyesen írni, csak így könnyebb :D

Téboly
2009-03-09, 22:17

Na jönnek a szótárasok :'( azt hittem már nem süllyed tovább a topik színvonala....

A "vazze" szót kerestem benne de nem találtam :P
A hekkert meg azért nem javította ki Prof mert azt meg Ő nem találta a szótárában :)

Qtro
2009-03-09, 22:21
Itt a színe meg java!

http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,49261.msg575084.html#new

Kis Pisták vagyunk hozzájuk. Még ha akarnánk se tudnánk felnőni!

Dudkin
2009-03-09, 22:35
Pitypang ide, vagy oda, a forumon marad a bura. Nem fogok egy alapvetoen ellenseges hozzallasu barati tarsasag miatt valtoztatni a bevett szokasokon. Ha ezzel kipusztul a kert, hat legyen, de jellemzoen nem ez a tendencia. Akinek porges kell annak ott az index forum.

Dud

prter
2009-03-09, 22:50
És mi a helyzet Francii ajánlatával? (5ft) :)

Üdv:
KP

acecombyn
2009-03-09, 22:50
Pitypang ide, vagy oda, a forumon marad a bura. Nem fogok egy alapvetoen ellenseges hozzallasu barati tarsasag miatt valtoztatni a bevett szokasokon. Ha ezzel kipusztul a kert, hat legyen, de jellemzoen nem ez a tendencia. Akinek porges kell annak ott az index forum.

Dud

Ugye az 'öreg' dhf megmondta mennyi de mennyi hülye van!?

na eről beszéltem és koptatamtamtam a billentyűmet. kár hogy letedd, nincs értelme

Qtro
2009-03-09, 22:56

Dud

És az adok veszek ötlet?

Nem voltam ellenséges, csak aztán Önvédelem volt!
Alapvetően barátian kértem és ajánlottam.

acecombyn
2009-03-09, 23:09
az a baj, hogy az akinek más a véleménye, rögtön ellenséges. ez van, ezt kell elfogadni, ilyen ez az egész ország. isten bácsi tökéletes, nem akar változni. igazi isteni tulajdonság.