PDA

Teljes verzió megtekintése : Meg mondom a frankót ha tetszik,ha nem!!!

hori-zoli
2009-03-08, 09:42
Magyarország, itt élek én és t..köm tele van vele!!!!!!!

Olvasd, tanulságos!!!

Ezért dolgozik Magyarország munkaképes lakossága...

2008. napjaink.

A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket.
Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!)

Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset.
Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta.
Az apa és az anya nem válnak el, de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként.
Így további 78.200 forinthoz jutnak.

Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család.
Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint.
Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is járâ026â026.

Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor ott hagyják a gyerekeket a jegyzőnél,ezzel "zsarolva" a hatóságot.)

Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!!
Telik máris plazma TV-re, meg lízinges Suzukira is a papának.
Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra.

És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok...

és még tüntetni is van pofájuk (szept.20-án).

"Ne bántsd a magyart, hisz az adójából
élsz..." -azt hiszem ez most nagyon aktuális.

super456
2009-03-08, 10:11
Rasszista emberek vannak a fórumon.

És mennyire igazad van!!!

Ott van Marian Kozma is, meg az a tanár, akit a gyerekei szeme láttára vertek agyon... >:( >:( >:(

Azért voltak a kommunista időknek is jó oldalai pl.:KMK
Bedobják a bányába őkat, oszt dógozzá k..csög.

DE nem azt kell mondani, hogy minden roma parazita élőlény, aki más adóján élősködik!!!!!!!!!!

Én például simán oda adtam 15ezret a szomszédunknak, hogy vegyen át egy csomagot és átvette, nem kell tehát feltétlneül mindet utálni.
Ja és utánna nekem is odaadta a csomagot 8)

Balázs

pisza
2009-03-08, 10:48
(Bocs,de ezt nem hagyhattam ki.., ha úgy gondoljátok, töröljétek)

Magyar ember levele a Cigánynak!

Kedves Cigány !

Levelem azért íródik, mert a köztünk lévő ellentét már-már mérhetetlenné válik. Nem azért írok, hogy ezt tovább fokozzam. Azért írok, hogy értsük egymást végre. A nyílt beszéd szükségszerűen fog olyan mondatokat tartalmazni, melyekre ráfoghatjuk, hogy rasszista. De ne feledjük, te is rasszista vagy (ilyen alapon), ha magyarnak nevezel engem.

Most az egyszer lássuk be, hogy komoly különbségek vannak közöttünk.
Most az egyszer tartsuk ezt evidenciában, és ne a szavakon lovagoljunk.
Nem szeretlek téged.

Miért ? Talán mert mások vagyunk ? Részben igen. Én törekszem a másságunkat a magam oldaláról kezelni. Segítelek. Milliárdokban mérhető az az összeg, amit havonta a számládra utalok. Te ebből annyit érzékelsz, hogy "rajta vammá a családi a kártyán". Ezért a pénzért nekem keményen meg kell dolgoznom. Hogy ne menjen ez így a végtelenségig, gyermekeidet csekély műveltsége és szellemi képességei ellenére beerőltetem iskolákba, hogy tanulhasson, szakmája legyen, és képessé váljon az önellátásra. Tanárt verni nem épp a hála megfelelő formája.

Óriási különbségek vannak köztünk. Neked az ideálod a mérhetetlen gazdagság. Persze az ehhez vezető tisztességes út megtételére képtelen vagy. Engem pedig ezért irritál, amikor a gazdagság külső jegyeit magadon hordod. Meg vagy rakva arannyal, szép autód, krokodilbőr csizmád van. Palotában élsz. Te ezt úgy hívod, sukár. Én úgy, cifra nyomor.

Nem vagyok irigy. Csak tudom, hogy az ehhez szükséges összegre hogyan tettél szert. Bűncselekményekkel (elveszed, amiért más megdolgozott), és a törvény által számodra nyitva hagyott kiskapukon (elveszed a közös asztalról anélkül, hogy bármit is tennél oda). Nem csak téged hibáztatlak ezért. Ezt neked valakik megengedik. Az én rovásomra. Törvényesen, vagy törvénytelenül, de elveszed azt, ami az enyém . Cserébe utálatot, fenyegetést, bántalmazást, erőszakot, halált kapok érte.

Félnem kell tőled.

Miért ? Munka... igen, ez gyakori magyarázat a szádból... Hogy a cigány nem kap munkát sehol. Igazad van. Nem adok neked munkát.
Miért ? Nem azért, mert cigány vagy. Azért nem, mert nem értesz semmihez. Nem tanultál szakmát, vagy ha tanultál is, az elvégzett munkádban nincs köszönet. Gyakori kifejezés egy összecsapott, szakszerűtlen munkára a "cigánymunka" .
Szerinted ennek miért pont ez a neve? Ha téged alkalmazlak esetenként, a végeredmény mindig ugyanaz. Bevételkiesés, sokszoros időbeni csúszás, elégtelen kivitelezés, munkaeszközök, alapanyagok eltűnése. Tehát nekem, munkáltatónak jobb, ha csak eltartalak az adómmal. Akkor legalább nem hátráltatsz. Az a szörnyű, hogy nem is törekszel rá, hogy változtass ezen. Acsarkodsz, rasszistázol, hisztizel, hogy milyen rossz neked.
De nem akarsz kilépni a saját árnyékodból, pedig mindkettőnknek jobb lenne.

Mind a ketten tudjuk nagyon jól, mi lenne a vége, ha magadra hagynálak. Nem lenne kit lehúzni szociális alapon, vagy bicskával. Rövid időn belül éhen halnál, vagy a saját mocskodba fulladnál bele. És barátom, nem sok időd van már. Lassan az összes cérnám elszakad. Minden nap elkövetsz valamit ellenem, még ha nincs is benne a híradóban.

Rövidesen eljön az idő, amikor hirtelen megvonok tőled minden kedvezményt. Akkor aztán "romázhatsz", ahogyan jólesik.

Szerintem ne akard ezt elérni. Jobb, ha megvagyunk békességben egymással. Mit várok tőled?

1. Feltétlen tiszteletet, mert én vagyok a kenyérkeresőd.
2. Erőszakmentességet, mert ha egyszer én visszacsapok a tesóimmal, az neked nagyon fájni fog... tudod, még mi vagyunk többen (már bocs, de úgy tudom, ezt a nyelvet beszéled).
3. Törekvést az önellátásra. Tanulást, tanulni akarást, pontos munkavégzést . Ez a sikeredhez szükséges 20%. A maradék 80% legyen az én gondom, meg fogom oldani. Minden segítséget megkapsz.
4. És végre fejezzük be ezt a rasszizmusról szóló ökörködést, hisz mind a ketten tudjuk jól, hogy nem a barna bőröd zavar engem.

Baráti tisztelettel: A MAGYAR

attila67
2009-03-08, 11:07
Riporter a parasztbácsihoz:
-Józsi bácsi! A maguk falujában van rasszizmus?
-Á, dehogy! ...... Bár igény lenne rá!

Vili
2009-03-08, 12:19
Akkor ide is beteszem. http://www.youtube.com/watch?v=HEa-yPdwIuU Szerintem roppant elszomorító. :-[

somek11
2009-03-08, 12:28
szomorú

hori-zoli
2009-03-08, 14:28
http://www.youtube.com/watch?v=AlSjFI5RDHM
http://www.youtube.com/watch?v=C_Iwp4w--r0&feature=related

És még sorolhatnám, de nem teszem!!

SGY
2009-03-08, 17:23
Elkeserítő dolgok ezek, valóban. De attól félek, hogy ez az egész "csak" jól szervezett színház, hogy a figyelmet elterelje egy SOKKAL nagyobb szintű gaztettről. A romák egyszerű népek, akiket jól lehet irányítani határozott fellépéssel. Ha eljön az ideje és már teljesen eladták a földet alólunk, a lakásunkkal- lakásoddal együtt, akkor a romákat is egy mozdulattal megszüntetik, nem lesz rájuk többet szüksége a hatalomnak.

Szerintem :-[

feri1993
2009-03-08, 19:51
Csak hangosan !!! http://www.youtube.com/watch?v=Kg5_QS0BgT0 !!! (jó a szövege) 8)

RC[FUN]
2009-03-08, 20:36
Csak hangosan !!! http://www.youtube.com/watch?v=Kg5_QS0BgT0 !!! (jó a szövege) 8)

Feri ez kicsit erős nem(nem védeni akarom őket) /amúgy télleg jó -de csak zeneileg na jó 8)...-/ 8)

APPME
2009-03-08, 20:54
Vajon...?

http://www.youtube.com/watch?v=_fNOPA7Z9F8

feri1993
2009-03-08, 21:19
]

Feri ez kicsit erős nem(nem védeni akarom őket) /amúgy télleg jó -de csak zeneileg na jó 8)...-/ 8)

A benne lévő szövegnek igaza van,ha egyszer Magyarország összefog ellenük. ;) ;D 8)

hori-zoli
2009-03-08, 21:32
Gazdasági válság!! Ócó az arany dicsak!!

http://kepek.rcoffroad.hu/public/valsag.jpg

super8-as
2009-03-08, 21:36
Sziasztok.Itt mindenkinek igaza van!De szerényen megjegyezném "ne veszekedjetek,szeressétek egymást"!Sztm,csak a higgadt pilóta az igazán pilóta!Kövezzetek meg ha jólesik..... ;) ;) ;)

Martin
2009-03-08, 21:45
http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=261254

olvasd és nézd !!! Itt az igazság !!!

SGY
2009-03-08, 21:45
Sajnos az elkeseredés beszél legtöbbünkből, most kivételesen nem veszekszünk ;) Mi modellezők (is) azért valahol egy hajóban evezünk és vannak dolgok, amikben nagyon egyetértünk. A higgadtság pedig egyre fogy sajnos. (És senki sem akar megkövezni! :D)

feri1993
2009-03-09, 20:14
http://www.youtube.com/watch?v=MqlOLQMYgvc&feature=related >:(

RC[FUN]
2009-03-09, 20:58
Lejárt lemez,de még mindig a "gádzsiknál" van a rendes emberek pénze...,és még mindig segélyből élnek és ami a legfontosabb ÉLŐSKÖDNEK.

Qtro
2009-03-09, 21:08
És ez adót nem fizető "GYEREKEKNEK" nagyon fáj.
Komoly Szociológusok dolgoznak ezen a kérdésen, de ti és mi itt ezt most majd jól megoldjuk.

RC[FUN]
2009-03-09, 21:39

Ezt most ,h érted?

kaiserosfefe
2009-03-09, 21:43
Lejárt lemez,de még mindig a "gádzsiknál" van a rendes emberek pénze...,és még mindig segélyből élnek és ami a legfontosabb ÉLŐSKÖDNEK.

Ne írkáljunk úgy, hogy azt sem tudjuk mekkora baromság amit írunk.
A gádzsi cigányul a magyar ember jelzője, a cigány az vagy sávó (hímnem) vagy séj (nőnem)

Peter N
2009-03-09, 21:43
Komoly Szociológusok dolgoznak ezen a kérdésen, de ti és mi itt ezt most majd jól megoldjuk.

??? ??? ??????????? Magyarázatot várok!! Zavaros, nem értem!

Qtro
2009-03-09, 21:44
Régen rossz, ha nem érted. Könnyű rasznak lenni és nehéz kissebbnek. Csak egyik oldal sem érti mit mond a másik!

Qtro
2009-03-09, 21:46

Mit nem?

Tízen éves gyerekek cigányoznak egy RC modell fórumon. Ezen mit nem értesz?????

RC[FUN]
2009-03-09, 21:47
Fefe igazad van, bár ezt szokták mondani,gondoltam ezt jelenti :-[
Látod Péter ezt én sem értem.
Ha arra gondoltál ,h gyerek vagyok,ez igaz,De látom hogy anyuék hogyan "szenvednek" a pénzel,mostanában sem lesz semmi modell :'(

super456
2009-03-09, 21:48

Engem az zavar, hogy azt az adót nem arra kéne fizetni, hogy mások ingyen élhessenek.
A romáknak miér jár több segély, mint a tűzoltőknak, vagy a rendőröknek, esetleg a mentősök fizetése, amikor lóf@szt se csinálnak egész nap???

És igenis engem zavar, hogy ami adót be fogok fizetni, ha majd elkezdek dolgozni, az olyan emberek kezébe kerül majd, akik nem csináltak semmit azért, hogy ez a pénz megillesse őket!!!!!!!

Najó, nem bírtam normális hangnemben írni, mert kicsit összetörtem a helimel, és nagyon ideges lettem.

Martin
a cigány nem érti csak mert nuku iq ! agya semmi csak a bicskáig meg a segélyig lát ! Aki meg védi a görényeket azokat kibasznám puci seggel a putri közepére gárdistás pólóban !!!!!!!!

RC[FUN]
Igen,qtro ha vissza olvasnád látnád miről beszélek.
DE ha nehezedre esik akkor sajnállak.

RC[FUN]
2009-03-09, 21:50
Jah igen, olvasd el Hori-Zoli első üzenetét, viszont ha rossz napod van és rajtunk(tam) akarod kitölteni a dühöd,köszönöm szépen nem kérek belőle.

Qtro
2009-03-09, 21:54
OkÉ!

Haljon éhen Mo 20 %-ka. Vagy mivel ő is emberből van élni akar! Baromi érdekes! Miért is?
Ha te Roma lennél, te is le sz@rn@d? Tehet róla?

APPME
2009-03-09, 21:55

Mit nem?

Tízen éves gyerekek cigányoznak egy RC modell fórumon. Ezen mit nem értesz?????

http://www.indavideo.hu/video/Mi_folyik_Egerszegen
Ezt is magyarázd meg, ha már fajvédesz, köszi.

Amúgy az első gyerekkori barátom egy cigánygyerek volt, aki miatt a többiek csúfoltak.
Én meg nem szégyelltem. Meg ma sem. Azonban itt másról van már RÉGEN szó.
Úgyhogy a mohácsiviki vakert tartsd meg a Holdlakóknak.

RC[FUN]
2009-03-09, 21:58
Arról nem tehet ,hogy hátrányos helyzetben van,csak éppen ez ellen semmit nem akar tenni,inkább csináld 15gyereket,és el éldegél a mi pénzünkből.
Tanulni nem akar, (volt ilyen az iskolában, 2 évvel fiatalabb volt.) ellenben terrorizálta a kisebbeket,míg ki nem csapták.

Qtro
2009-03-09, 21:59
a cigány nem érti csak mert nuku iq ! agya semmi csak a bicskáig meg a segélyig lát ! Aki meg védi a görényeket azokat kibasznám puci seggel a putri közepére gárdistás pólóban !!!!!!!!

Valóban 0 iQ, mert megveszi a lizingelt suzukiba!

http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/xenont_legalisan

És akkor most, hogyan tovább.

Könnyü raszistának lenni, mert az populáris!

Martin
2009-03-09, 21:59
aki nem dolgozik ne is egyék ! minden faszopó ingyenélő nyugodtam megdögölhet. Én a gyerekemen és magamon meg a feleségemen kell hogy sporoljak azért hogy a féreg paraszt az adómból bmw-t vegyen ! Hát lófaszt a seggébe. A feleségem netto 70 et keres mint újságíró. A rohadék meg 5 kilo segélyt kap havonta mindezt azért mert párszor használta a faszát.

Fúj

Martin
2009-03-09, 22:01

Valóban 0 iQ, mert megveszi a lizingelt suzukiba!

http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/xenont_legalisan

És akkor most, hogyan tovább.

Könnyü raszistának lenni, mert az populáris!

menyél nyalni nekik te kis bérenc.

hori-zoli
2009-03-09, 22:04

A videón azt a két sz..rfa..szú kölköt addig verném, még mozog!!!
Ezeket gettóba kellene zárni mindet, 6 méter magas kerítés és 5 méter széles savas árok köréjük!!!!!

super456
2009-03-09, 22:04
sajtreszelő

Qtro
2009-03-09, 22:07
Neked az agyad helyére is Xenon költözőtt?

A 32-es válság után jött a fasizmus. Én nem vagyok se roma, se zsidó, de nem szeretném megélni a getósítást!

RC[FUN]
2009-03-09, 22:10

A videón azt a két sz..rfa..szú kölköt addig verném, még mozog!!!
Ezeket gettóba kellene zárni mindet, 6 méter magas kerítés és 5 méter széles savas árok köréjük!!!!!

ez volt a hírekben az elöbb!

Mondja a csaj:undorító?
Mondom én 2 az eggy ellen nem nehéz.Ez az undorító.
DE ha hungaristákról van szó akkor,meg fosnak hogy is mondta a csaj? Mint a nyuszikák!

hori-zoli
2009-03-09, 22:11
Itt nem a válságról van szó, hanem arról amit ezek az ízeltlábú művészek csinálnak veled,velem és még a lakosság többi tagjával!!!!
A nyakadon élősködik!!!!!!!!!!!!!!!

Martin
2009-03-09, 22:12
Neked az agyad helyére is Xenon költözőtt?

A 32-es válság után jött a fasizmus. Én nem vagyok se roma, se zsidó, de nem szeretném megélni a getósítást!

egy kis féreg kezd el ilyenkor személyeskedni. téged kéne gettósítani te köcsög. vagy te nem fizetsz adót ? téged nem húz az állam bácsi te milliomos vagy ? neked minden oké ? vagy mazoista vagy ? vagy elmebeteg ? a te gyereked fogja faszára huzni az akit itt védelmedre fogsz majd használat után kidobni. Ezt akarod te kis féreg ezt akarod ?

super456
2009-03-09, 22:13
szerintem oda kéne írni, hogy kinek megy az üzenet, mert az olyanokból, hogy "hé te anyám megveri az apádat, te fogyatékos", vagy "A feudalizmus korában én nem jettem volna jobbágy"
Nem lehet kihámozni, hogy kinek menne, de engem eléggé zavar, hogy: folytál volna el egy hatosút menti olcsó k..va gerincferdűlésén, te köcs..g, és nem tudom, hogy kinek megy, mert ha oda írják, hogy neked szól akkor oké.
De ha nem tudom kinek megy,akkor megmondom a frankót, ha tetszik, ha nem!

RC[FUN]
2009-03-09, 22:13
Mért véded őket qtro elhiszem vannak rendes roma származású emberek igen 100ból 2 vagy 3,nem is róluk van szó,hanem amelyik nem dolgozik csak élősködik.

super456
2009-03-09, 22:14
Így kell ezt!

RC[FUN]
2009-03-09, 22:15
mint?Te sem írod ám oda :D

super456
2009-03-09, 22:16
rcfun!
Leírtad, hogy kinek megy az üzenet, de ha ezt részleteztem volna, akkor már 20 új huzzászólás lett volna :D

RC[FUN]
2009-03-09, 22:18
Jah értelek :)
Jah igen,több hugarista kellene,a rendőrök nem védenek meg minket.
Jobban mondva NEM tudnak...

Martin
2009-03-09, 22:19
]
Jah értelek :)
Jah igen,több hugarista kellene,a rendőrök nem védenek meg minket.
Jobban mondva NEM tudnak...

nem is akar. mondjuk érthető nem akar meghalni havi 80 ért. a túlerő elnyomná !!

RC[FUN]
2009-03-09, 22:23
Sose a nagy városokban történik ilyesmi, hanem falukban,ahol kevesebb a rendőr, ott nem merik meg tenni,ahol mindenki látja,ezért kell a sok hungarista csoport,nem mehet ez így tovább.

hori-zoli
2009-03-09, 22:26
nem mehet ez így tovább.

Minden nap az esti hírekben egy hír ezekről szól!!! Betört,gyilkol,rabolt megvert valakit stb.stb.
Nagyon kezd unalmassá válni!!!

RC[FUN]
2009-03-09, 22:30
nem mehet ez így tovább.

Minden nap az esti hírekben egy hír ezekről szól!!! Betört,gyilkol,rabolt megvert valakit stb.stb.
Nagyon kezd unalmassá válni!!!

Az még hadján de nem sokára kinyílik a magyarok zsebében a bicska és akkor...

Martin
2009-03-09, 22:31
a 10 év alatti gyerekek több mint fele cigány. mi lessz itt ajaj

super456
2009-03-09, 22:32
Igyatok sok tejet és kakaót, attól lesznek erősek a csontjaitok ;)
Ja meg danoninót, amiben van d vitamin is, ami segíti Ca beépülését a csontokba :P

Hogy miért írtamezt ide?, Na az a legjobb kérdés.

RC[FUN]
2009-03-09, 22:33
a 10 év alatti gyerekek több mint fele cigány. mi lessz itt ajaj

Nagy bajok,halottátok azt a felvételt amit egy civil ruhás Skinhead készített?

sajtqkac
2009-03-09, 22:35
Nem hallottam még róla, ma nem néztem híradót. Super! Én már kezdem azt hinni, hogy arra célzol, ha kettévágsz egy cigányt, akkor osztódik. ;D

RC[FUN]
2009-03-09, 22:36
http://www.youtube.com/watch?v=6J6A9Yshf5o
Tessék elnézést nem Skinhead hanem Gárdista.

Nem hallottam még róla, ma nem néztem híradót. Super! Én már kezdem azt hinni, hogy arra célzol, ha kettévágsz egy cigányt, akkor osztódik. ;D

van benne valami... :P

hori-zoli
2009-03-09, 22:36
ha kettévágsz egy cigányt, akkor osztódik.

ÁÁÁÁÁÁ, az már bűnmegelőzés!!!!!

Dudkin
2009-03-09, 22:38
Urak,

Mindenfele allasfogalals nelkul kerlek titeket, vegyetek figyelembe a regisztracios szabalyzat ezen pontjat.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó, vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot, mely törvényt sért. Mivel ez egy nyilvános fórum, ezért olyan anyagot sem
küldök, mely ellentétes az általános közízléssel. A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után.

Koszonom,

Dudkin

Huszi
Igyatok sok tejet és kakaót, attól lesznek erősek a csontjaitok ;)
Ja meg danoninót, amiben van d vitamin is, ami segíti Ca beépülését a csontokba :P

Hogy miért írtamezt ide?, Na az a legjobb kérdés.

Elsőtiszt akarsz lenni. :D

Huszi
Ideje volt..

super456
2009-03-09, 22:39
Ja tényleg, ezt el kellett volna olvasni ;D ;D ;D ;D

Urak,

Mindenfele allasfogalals nelkul kerlek titeket, vegyetek figyelembe a regisztracios szabalyzat ezen pontjat.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó, vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot, mely törvényt sért. Mivel ez egy nyilvános fórum, ezért olyan anyagot sem
küldök, mely ellentétes az általános közízléssel. A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után.

Koszonom,

Dudkin

RC[FUN]
2009-03-09, 22:40
Elnézést Dudkin, akkor befejeztem.
Üdv.
Jó beszélgetést tovább!
De azért olvasom tovább.

Peter N
2009-03-09, 22:44
Régen rossz, ha nem érted. Könnyű rasznak lenni és nehéz kissebbnek. Csak egyik oldal sem érti mit mond a másik!

Tényleg nem értem , kérlek magyarázd meg hogy mit susmukoltál, egyébként én nem vagyok raszista::
A szememben a román olyan mit a cigány és a cigány olyan mint Gyurcsány, tehát nem teszek külömbséget a primátok közt.

super456
2009-03-09, 22:45
rcfun!
Hogy lehetsze ekkora galád ember!
Csak addig irogatsz amíg elsőtiszt nem leszel! És engem itt hogysz297 hozzászólással?
Hát jó, ezt megjegyeztem ;D ;D ;D ;D ;D

Qtro
2009-03-09, 22:49
Ezt Martin küldte PÜ-be!

anyádat verd teherbe te személyeskedő buzi cigány zsidó vagy akárki vagy. Csak látnám meg a mocskos képed rongyáverném.

Már elindultam, Debrecenbe, a Fiammal, hogy megbeszéljük.

Telephelyünk:
Helix Marketing Bt. - Martin Car Technology
4028 Debrecen, Apafi utca 119.
Hungary

(Utánvétes, postai és egyéb küldeményeket kizárólag telephelyünkön tudjuk átvenni! Beszereléssel, értékesítéssel és személyes információszolgáltatással csak az itt feltüntetett telephelyünkön foglalkozunk! )

Hatósági nyilvántartási szám: 618/2007. 150.903/2/2007. ,melyet a Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Igazgatási Osztálya bocsátott ki.

Az Adatvédelmi Biztos Irodája által 2007.11.27.-én kibocsátott nyílvántartási azonosító szám: 02055-0001

Adószám: 20782218-2-09

Statisztikai számjel: 20782218-7485-212-09

Cégjegyzékszám: 09-06-009959

Az üzlet vezetője: Martin Péter

A Helix Marketing Bt. "Cs" minősítéssel rendelkezik, melyet a Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzat bocsátott ki 2007. szeptember 10.-én.

Információ és ügyfélszolgálat e-mail címe: info@martincaraudio.hu

Csomagrendelés e-mail címe: webshop@martincaraudio.hu

Központi ügyfélszolgálat, csomagrendelés, információ az alábbi telefonszámokon:

TEL: 06 30 978 6899
06 30 200 9975

TEL./FAX: 06 52 786 684

Nyitvatartási időn belül ügyfélszolgálatunk rendelkezésére áll!

Tájékoztatjuk kedves ügyfeleinket, hogy diszpécserközpontunk kizárólag telefonhívásokat kezel, ezért kérjük sms-t, mms-t és egyéb üzenetküldési formákat ne használjanak!

Bemutatóteremünk és üzletünk nyitvatartása:
4028 Debrecen, Apafi utca 119.
Hungary

Hétfõ - Péntek: 8.30 -18 óráig
Szombat: 8.30 -13 óráig
Vasárnap: Zárva !

Nyitvatartási Információ itt !!!

GPS Adataink:
N 47.32.382
E 21.38.248

Mégis csak a Nagymamájáról van szó.

Dudkin!

Te érted ezt?

Huszi
2009-03-09, 22:54
Bennem egy kérdés merült fel: Miért kell egy modellező fórumot ilyen topikkal szennyezni?

Qtro
2009-03-09, 22:56
Bennem egy kérdés merült fel: Miért kell egy modellező fórumot ilyen topikkal szennyezni?

10 pont!

Martin
2009-03-09, 22:57
nemcsak irom te szarfaszú meg is teszem!! rongyáverlek a személyeskedésért !!!

EPPTibi
2009-03-09, 22:59
Azt hiszem eljött az ideje a topic törlésének.

Peter N
2009-03-09, 23:01
Urak,

1 Tudtommal egy embert sem sértettem meg.
2 Vulgáris tudtommal nem voltam.
3 Senkit em rágalmaztam, csak az igazat irtam.
4 Az általános közizlést kudtommal nem sértettem meg.
5 Nem öltem, nem loptam, nem parkoltam tilosban, söt még gépjármüvet sem vezettemm Magyarország területén tehát nem sértettem törvényt.
Tovább hogy???? Összeteszem a kezeimet, rea a bilincset, tessék kizárni a forumból mert; Tiéd az ország, tiéd a dicsöség, most és mindörökre ÁMEN.
Egyébként van egy jó linkem:
http://www.radioislam.net/historia/hitler/mkampf/hun/01.htm
Ezennel bucsuzok minden kedves moddelezö kollégátol mert valoszinü diszkvalifikálnak és kitökegolyoznak.
Üdv. Péter
Koszonom,

Dudkin

f27
2009-03-09, 23:02
:o ;D ;)

Qtro
2009-03-09, 23:02
nemcsak irom te szarfaszú meg is teszem!! rongyáverlek a személyeskedésért !!!

ez most nagy hiba volt. mert haza tepsibe visznek haza ha ide dugod a pofád te genyláda

Már egy kicsit fél is!

Martin
2009-03-09, 23:06
látom kis lázító fajta vagy. ez hiba rohanj a közvéleményhez védelemért. gyáva vagy mert alattomosan beszólsz majd rögtön affektálsz ha nem tettszik a válasz. bekaphatod te patkány

sajtqkac
2009-03-09, 23:07
Na szerintem ezt fejezzétek be mielőtt törölve lesztek a fórumról, mert tudtommal Dudkin mester nem tűri az ilyet... Csak szólok... ::)