PDA

Teljes verzió megtekintése : HELP!!!

BNorbert
2003-04-11, 17:27
Üdv!!

elég láma vagyok még ezért szeretném, ha tudnátok nekem segíteni, mert most vettem "nem rég" egy RC autót, egy Corvettet, nem tudom ismeritek-e, ez egy picit jobb az átlagnál, egyébként Tamyia!

megvettem, de nincs benne semmi, motort már vettem bele, de még vmi elektronikus szabályzó kellene bele és pont ez érdekel, hogy milyet vegyek bele+ egyáltalán miben különbözik az elektronikus egy simától??

Ha tudnátok mondani egy viszonylag olcsó meglodást mondani azt nagyon megköszönném!!!

dad
2003-11-15, 16:52
Szabalyzot vennek tamiya Ta03f-es autohoz!Ha valakinek van es eladja akkor hivjon a 06/70-547-1870-es szamon. :x

P306
2003-11-15, 19:32
Hali !

A motortól és a további terveidtől függ, hogy milyen szabályzó kell neked. Ha "gyárilag" volt Corvette az autó, akkor TA-04S alváza van.
A szabályzó attól függ, hogy hány "körös" a motor illetve, hogy akarsz a hátramenetet is. A hátramenetes szabályzók egy valamivel drágábbak azonos körszám esetén. Ha pedig később kisebb körszámú (értsd. gyorsabb) motort szeretnél tenni az autóba, akkor már most érdemes a kisebb körszámú, azaz drágább szabályzót venni.
Jó minőségű szabályzókat gyárt pl. a Nosram, Robitronic, LRP.

P.