PDA

Teljes verzió megtekintése : III. Dévaványai Modellnap 2009.augusztus 29. szombat

APPME
2009-06-22, 19:12
Tisztelt Modellezők !

Remélve, hogy nem húzza keresztül terveimet előre nem látható körülmény, szeretnék szándéknyilatkozatot tenni az idei találkozónkra, élményrepítésre.

Kérem, jelezze, aki repülő eszközével meg tud jelenni örömrepítésre, hogy a megfelelő mennyiségű palacsinta tésztát addig be tudjuk keverni.

A helyszínen szokás szerint az adókat begyűjtjük és amennyiben nem lép fel semmi komplikáció a testüregi motozástól el tudunk tekinteni.

Modell nélkül jönni lehetőleg TILOS!

;)

Regisztráció indul - MOST! Pilóta - repülő masina.

Vili
2009-06-22, 19:47
Szia Appme!

Rám és kis családomra egyelőre úgy néz ki hogy számíthatsz. Addigra megszerzem a kiszemelt áldozatot és légiharcolunk egyet a Zero-dal. ;) De pssszt......mert csak te tudsz az elvetemült szándékomról!!!! ;D Ha addig nem töröm össze viszem a Skyraidert, amit őszintén remélek, mert akkor kisértetként leszek csak jelen mert mikor repítem mindig lesz nálam éles sniccer az erek felvágására viszem a Styromastert is mellé. Csak legyenek már hab gépek is. 8)

A családom minimális palacsinta szükséglete: Én :10 db
Angel : 8-10 db
kis Vili : 8-10 db
kis Angel: 3-4 db
összesen : min. 30 db ;D lesz ennyi!!!???

Az eddig ismertetett - nomeg majd a további - szabályzat részemről elfogadva: 40 Mhz 57 csatorna

Baráti üdv.: Szabó Józsi "Vili"

picipocc
2009-06-22, 20:26
Elvi síkon ránk is számíthatsz!
(A palacsinta helyett inkábbh a tavalyi nyúlpaprikásra szavaznék a borsó főzelékkel ::))
Ha találok olyan verdát ami kibírja ezt a mérhetetlen távolságot oda és vissza ,akkor még normális repcsiket is viszünk!
Ha nem akkor maradnak a depronok!

Üdv a Picipocc és Gyula úr

dreco69
2009-06-22, 20:48
Csak egy kerdes?

Irsz nekem kikerot? ;D De csak arabul fogadjak el!! >:(
Na majd inkabb megbeszeljuk 4.-en.
Udv
dreco69

APPME
2009-06-22, 21:12
Csak egy kerdes?

Irsz nekem kikerot? ;D De csak arabul fogadjak el!! >:(
Na majd inkabb megbeszeljuk 4.-en.
Udv
dreco69

Kérésed teljesítve!

من فضلك ، والسماح لها بالطيران الى هذا الرجل مجنون

dreco69
2009-06-22, 21:36
من فضلك ، والسماح لها بالطيران الى هذا الرجل مجنون

Valoban meg vagyok veszve a repulesert! ;)
Sajan ez meg nem eleg de jo a probalkozas!! :D :D :D
Nem is tudtam hogy arabul is beszelsz, irsz! :)
Johetsz ide hozzank!!
udv
Joco

pusztay.jozsef
2009-06-23, 10:10
Semmi jónak nemvagyok az elrontoja, köszönöm a meghivást. (3 izes 3 dios 2 mákos stb) ;D ;D itt még nemvoltam kérek egy kis segitséget hogyan tudok oda eljutni.

Blaster
2009-06-24, 15:37
Kedves Appme!

Ezt most mi sem hagyjuk ki, túrós pali rulez ;D

APPME
2009-06-24, 15:40
Kedves Appme!

Ezt most mi sem hagyjuk ki, túrós pali rulez ;D

Ha én sütöm, az ipari lesz!
Kettőnek kell fogni, egy meg harapja...
:)

janoka
2009-06-25, 06:32
APPME!

Én is érkezni szándékozom!!!

Esetleg 1 jó bográcsos gyümölcslevest,vagy szabad tűzön tejbegrízt nem főzöl?

Csontos

APPME
2009-06-25, 07:15
APPME!

Én is érkezni szándékozom!!!

Esetleg 1 jó bográcsos gyümölcslevest,vagy szabad tűzön tejbegrízt nem főzöl?

Csontos

Hozott anyagból mókuslekvárt is...

Török Zoltán
2009-06-26, 15:16
Szia APPME!

Ha minden igaz én is ott leszek.

Hogy-hogy milyen palacsintát szeretek?
Mákos, kakaós, lekváros, fahéjjas, túrós, meggyes, barackos, áfonyás, diós, nutellás....... :-)

Üdv: Zoli

APPME
2009-06-26, 16:35
Szia APPME!

Ha minden igaz én is ott leszek.

Hogy-hogy milyen palacsintát szeretek?
Mákos, kakaós, lekváros, fahéjjas, túrós, meggyes, barackos, áfonyás, diós, nutellás....... :-)

Üdv: Zoli

Hm... Megnézem, mit tehetek... Egyszer, amikor elhatároztam, hogy a konyha ördöge is leszek, pörgetés közben beleesett egy a vizesvödörbe a másik meg a villanykapcsolóra.
Megnézem, használhatóak-e esetleg... Relikvia...
'70-es években volt... Azóta nem próbáltam.

godlock
2009-06-26, 17:54
Szia

Az idén én is elmegyek. Pedig tavaly a rokonom (Hegyi Sándor) mondta, hogy jó buli szokott lenni. Sajnos csak hab repülőim vannak, remélem nem gáz :D.
2,4Ghz leszek
Miki

DuRi
2009-06-26, 18:05
Akkor ide is együtt megyünk mikikém?

Szerintem én is habrepcsivel készülök, ki tudja, lehet addigra valami komolyabbat is összedobok.

2.4Ghz tehát nem zavarok :D

Viktor

APPME
2009-06-26, 19:15
Szia

Az idén én is elmegyek. Pedig tavaly a rokonom (Hegyi Sándor) mondta, hogy jó buli szokott lenni. Sajnos csak hab repülőim vannak, remélem nem gáz :D.
2,4Ghz leszek
Miki

Természetesen nem nézzük le a habrepcsiseket sem.
Mindig szokott lenni szakadt, elrontott és/vagy töltelék nélküli palacsint, tehát ők sem távoznak üres kézzel.
Töltelék meg abszolute nem fog hiányozni, addigra betárazunk néhány rakasz kovászos uborkát.
Lehet, hogy nem lopnak el engem majd a főztömért...? ???
Majd látom...

DuRi
2009-06-26, 20:20
Akkor ott lesz az 500as tirex is, és akkor a túrót amit kihagytál a palacsintából, kikenheted ahova akarod ;)

godlock
2009-06-26, 22:23
Akkor ott lesz az 500as tirex is, és akkor a túrót amit kihagytál a palacsintából, kikenheted ahova akarod ;)

Hali

Szerintem lesz ott hely a Trirnek is pláne ha ilyet is ki próbálsz ;D. Csak nézd meg milyen szép a repterük.
http://rcpilot.hu/users/62/449/s_200906262219274423.jpg (http://rcpilot.hu/users/62/449/b_200906262219274423.jpg) http://rcpilot.hu/users/62/449/s_200906262219349378.jpg (http://rcpilot.hu/users/62/449/b_200906262219349378.jpg)
http://www.youtube.com/watch?v=ueULMNKjhj4

Miki

janoka
2009-06-29, 13:31
Fogtam mókust!!!!! ;D

Vili
2009-06-29, 20:02
És nem harapott??!! ;D ;D

borimi
2009-06-30, 13:42
Szia Appme! Egy szakadt palacsintára én is beneveznék, hisz a repcsim habból van. Persze palacsinta nélkül is mennék, ha lehet, mert ahogy olvasom gyűlnek az ismerősök. Hali! I.

APPME
2009-06-30, 14:13
Lehet, lehet, lehet...
:o

Vili
2009-07-11, 23:10
Ma volt szerencsém APPME társaságában meg vizitálni a ványai repteret. Kitűnő helyszín egy remek találkára.....................áldásom rá, már ha ez számít valamit. ;D ;D

Ja és egy habrepcsivel (styromaster) megszentségtelenítettem a légteret!!! :P

Vili

godlock
2009-07-29, 16:34
Hali

A tegnapi napon találkoztunk Appmeval a D.ványai reptéren, és tartott egy kis modell bemutatott.
Köszönjük ;)

http://www.youtube.com/watch?v=rmTg1UfgdcI
http://www.youtube.com/watch?v=78pE5iriAxI
Miki

mernok
2009-07-29, 16:59
szép kényszerleszállás volt (ha jól láttam álló motorral jött le)

derminer
2009-07-31, 12:39
Üdv, mindenkinek

Minden úgy néz ki hogy én is ott leszek egy Arising trénerrel és hogyha lesz szalagvadászat akkor egy alkalommal elvállalom a húzást.Azért csak egy alkalommal mert lehet hogy a másodikra már a gép fogpiszkáló lesz :).Azért majd vigyázok.Egyébként tudna valaki videót küldeni egy szalagvadászatról mert még nem láttam hogy milyen csak hallottam.

derminer
2009-07-31, 12:40
Majd el felejtettem: 35 mhz 67 ch

Szpeti
2009-07-31, 13:15
off

http://www.youtube.com/results?feature=moby&search_query=szalagvad%C3%A1szat&search_type=&aq=f

on

derminer
2009-07-31, 13:29
Ezeket már láttam de egyiksem volt robbanós, de mindjárt rá keresek a többi videós helyen.

cbruder
2009-07-31, 13:49
teves..

Hassan
2009-07-31, 13:51
Bazyjoe allitolag mar elkereckedett a hazisarkanytol, mindenfele egesi serules nelkul, en meg magamtol. Remeljuk ott lehetunk.

Pacsi :)

derminer
2009-07-31, 14:18
teves..

Mi teves?

APPME
2009-07-31, 14:22
Üdv, mindenkinek

Minden úgy néz ki hogy én is ott leszek egy Arising trénerrel és hogyha lesz szalagvadászat akkor egy alkalommal elvállalom a húzást.Azért csak egy alkalommal mert lehet hogy a másodikra már a gép fogpiszkáló lesz :).Azért majd vigyázok.Egyébként tudna valaki videót küldeni egy szalagvadászatról mert még nem láttam hogy milyen csak hallottam.

Palacsinta szükséglet:
segédemnek és egyben a papámnak :15 ebből 5 kakaós 5 barackos 5 barackos kakaós
nekem :11 ebből 5 kakaós 3 barackos 3 barackos kakaós

Legnagyobb sajnálatomra a palacsinta kvóták legalján van az Arising, asszem másfél tökös-mákos jár mellé, + 1 db vattacukor-light (üres pálcika) de viszont nem kell betétdíjat fizetni.

Mindenesetre műholdas kapcsolatban vagyok a Dél-Alföldi Palacsintakészítő és Őssejtkutató és Ipari Robbanóanyag Kombináttal, átfaxoltam nekik a megrendelés módosítását.

APPME
2009-07-31, 14:26
Bazyjoe allitolag mar elkereckedett a hazisarkanytol, mindenfele egesi serules nelkul, en meg magamtol. Remeljuk ott lehetunk.

Pacsi :)

Harci gép nélküli érkezésért 25-öt kaptok a deresen, palacsintával...

Egyébként azon studérozok, ne prezentáljak-e töltött csirkét is, elvégre nem mindenki rajong a palacsintért...
Most akcióban van itt olcsón naposcsibe, állítólag ezek már gyárilag töltve vannak.
Vioszek belőle. Kopasznyaku, kendermagos, gatyás, törpe...

Hassan
2009-07-31, 16:18
Jaa!! En a sajat 109-est viszem, meg gondolom a Laci is a sajat 109-eset hozza. A deresen valo 25-öt Döbröginek, vagy a soron következönek felajanlom, palacsinta nelkül :)

derminer
2009-08-03, 13:05
Az én 109-esem 29-ig nem lesz kész:
http://images.netbag.hu/20090803/13003982357.JPG

kordaz
2009-08-10, 13:21
Szia Appme!

A fiammal 29.-én pont ráérünk, lehet hogy elnézünk 4 géppel.

Viszont ott aludnánk, nem tudom van-e erre lehetőség a közelben.

Kordaz (a 2,1 méteres Edge-ben nagyon szuperül működik a közösítőd. ;))

APPME
2009-08-10, 16:26
Szia Appme!

A fiammal 29.-én pont ráérünk, lehet hogy elnézünk 4 géppel.

Viszont ott aludnánk, nem tudom van-e erre lehetőség a közelben.

Kordaz (a 2,1 méteres Edge-ben nagyon szuperül működik a közösítőd. ;))

Szervusz!

Előtte, vagy utánna éjszakáról lenne-e szó?
Sátorhely az tuti, (ingyen a Liget fürdő mellett, előtte, utánna, előtte-utánna) - szállást előre le kéne foglalnom helyben,
.. és örülök, ha jöttök! :)

kordaz
2009-08-10, 20:51
Szervusz!

Előtte, vagy utánna éjszakáról lenne-e szó?
Sátorhely az tuti, (ingyen a Liget fürdő mellett, előtte, utánna, előtte-utánna) - szállást előre le kéne foglalnom helyben,
.. és örülök, ha jöttök! :)

Akkor valszeg a sátrat választjuk, nem kell szállást foglalni, de azért köszi....

Remélem el tudunk menni.

kordaz

Vili
2009-08-12, 10:18
Remélem el tudunk menni. kordaz

Akkor itt hamarabb találkozhatunk!!! :D

Vili

nasamark
2009-08-12, 18:38
Szia APPME !
M3-ról 2 fő szeretne résztvenni.

Üdv: Márk

APPME
2009-08-14, 09:08
Örülés van!

http://img16.imageshack.us/img16/4636/3dv.jpg (http://img16.imageshack.us/i/3dv.jpg/)

norbivfr
2009-08-14, 11:04
Hello! Jóidő esetén Kisújszállásról két Vigh(én meg apa) is ottleszünk kb 3 géppel, de repülni nem valósznű,h fogunk, a tudás még messze van attól! ;D Jah, apa igencsak szereti a cukros-fahéjas palacsintát :)

APPME
2009-08-15, 10:48
Képek a tavalyi rendezvényről:

http://picasaweb.google.hu/appmester/Vanyarepnap08#

derminer
2009-08-15, 11:09
Visszavonom azt a dolgot hogy szalagot húzok, mert a tréner helyet a hidroplaneomat szándékozom kivinni, de csak akor ha ma berepülésnél nem törik össze.
Egyébként jó képek.

robert1002
2009-08-15, 13:01
Örülés van!

http://img16.imageshack.us/img16/4636/3dv.jpg (http://img16.imageshack.us/i/3dv.jpg/)

Fűnyírás,ilyesmik?

Előtte hétfő,kedd,szerdán ráérek.

Én is megyek,úgy néz ki el tudtam cserélni a napot,viszem az ultimatet,de csak kiállítási darab lesz.

APPME
2009-08-15, 13:26
....

Fűnyírás,ilyesmik?

Előtte hétfő,kedd,szerdán ráérek.

Én is megyek,úgy néz ki el tudtam cserélni a napot,viszem az ultimatet,de csak kiállítási darab lesz.

Ok, én is megyek ki, tereprendezés, csinosítás...tegnap megnéztem a terepet, nem vészes, de a repedéseket le kell kicsit ápolni és a modellek által használt helyen magasabb a fű...
De nem is baj, alatta nem annyira repedezik be a föld és addig még eshet is.

Ropi
2009-08-16, 17:38
Szia APPME!

Én is szeretnék eljutni 3 géppel.
A palacsintát szeretem, ha jó sok van belőle.

robert1002
2009-08-16, 19:39
Tegnap megbizonyosodtam arról,hogy biztos lesz palacsinta dögivel.
Mivel a főszervező letaposta azt a 20 kilométeres távot ami a lakhelye és a reptér között van,ezzel is spórolva kb 40 palacsintáravalót ::)

Csak a Mig 3-at nem tudom,hogy hol rejtegette a bringán...

APPME
2009-08-16, 20:46
Ma kisimítottam a pálya felett a légteret a Mig-el, teszek-veszek, ahol tudok... :)
Meghatároznám a pilóta helyét, lehet jegyezni:

N 47.01338
E 20.98266

Kaptam ajánlatot a Dél-Alföldi Iparipalacsinta Kiszerelő Zrt.-től is.
2 raklap palacsintát tudnak szállítani azon méretben, amit 2 ember tart, egy meg harapja...

No, majd látjuk.

http://img31.imageshack.us/img31/7189/palacsinta1.jpg (http://img31.imageshack.us/i/palacsinta1.jpg/)

A Cég küldött néhány próbapalacsintát.
A töltelék marhalábszár, bajai hallé és a harmadik nem tudom mivel volt, mert amikor beleharaptam, nyávogott és kiugrott az ablakon...

Zaquron
2009-08-16, 21:06
Ha Allah másképp nem rendelé akkor én is ott leszek.
Szándékom hogy repítsek is. Ha addig aprófává nem válik a felszerelés, meg is teszem.
Ellenvetéseket négy példányban, illetékbélyeggel ellátva, pecsételve, az egyházi elöljáróság aláírásával, kutyabőrre írva fogadok el. :P

Üdv.
Zaquron

derminer
2009-08-17, 19:47
A rádióm rossz beállítása miatt összetört a hidroplánom :(, így az Arising tréneremet viszem el, de nem húzok szalagot mert egy kicsit visszafejlődtem. ::)

Papa
2009-08-18, 18:05
Hali !
Ha beférek ( beengednek? ) a Zaquron autójába én is mennék és vinnék valamit ami repül. / Nem a házi sárkányt !!! /
Ja és nagyon szeretem a cukros-fahéjjas palacsintát. Kb 10db-ra vagyok hitelesítve.

Üdv: S@nta István / Papa /

APPME
2009-08-18, 18:57
Hali !
Ha beférek ( beengednek? ) a Zaquron autójába én is mennék és vinnék valamit ami repül. / Nem a házi sárkányt !!! /
Ja és nagyon szeretem a cukros-fahéjjas palacsintát. Kb 10db-ra vagyok hitelesítve.

Üdv: S@nta István / Papa /

Igen, igen... Már olyan palacsinta forma repülőd is van/volt...
Vagy Túró Rudolf...? ;)

/asszem kell indítsak egy statisztikai felmérést, hogy a hazai modellezők mely palacsinta típusra esküsznek... itt az alkalom.../

1# Kb. ? db-ra vagy hitelesítve?
2# Fő étkezés előtt-után-helyett-álmomból felkeltve is (megfelő aláhúzandó)
3# ? hogyan fogyasztom:
általában elöl rágva, hogy élvezzem az ízeket - kertesztállkapocs mozgatással nyámmogva, önyenyasszonyos módra-többiek elöl futva - oldalt harapva, férfiasan,ragadozó módra - szájjal feldobva és kettéharapva - simán kétpofára-nyelem, mint kacsa a nokedlit
4# Mely hajtogatást preferálom: Hagyományos göngyölt-simán kettőbehajtott-három, ill. szabályos sokszög, esetleg batyus típus
5# Mely önteteket ajánlom: tejszínes-csokis-csokis/szalámis-sörös

A rendezvényen kisorsolásra kerülnek az alábbi művek:
Történelem
Sz. Suspensor: A palacsinta stratégiai szerepe a Nagy Honvédő háborúban
Napóleon és a felperzselt palacsinta taktikája
Rudolf Himmelhergottsteinerbachermatt:
A porosz palacsinta, mint a katonai drill fő letéteményese
A szuronyos palacsinta a lövészárkokban
John Bulmatter:
Az USS R.Reagan repülőhordozó titkos arzenálja: Levegő-föld típusú könnyített kandírozott ketchupos-rósejbni töltetű balraforgatott palacsint

Vadász-kalandregény:
T.S.Subfower:
Kalandjaim az emberevők és a mérgezett palacsinták gyűrűjében
Hogyan ejtettem el Afrikában az első palacsintámat

... és végül egy magyar szerző
F.Gyurchotany:
Legyél Te is palacsinta!
Most jó palacsintának lenni!

Egyelőre ennyi...

dreco69
2009-08-18, 19:11
Írta: Zaquron
Ha Allah másképp nem rendelé akkor én is ott leszek.
Szándékom hogy repítsek is. Ha addig aprófává nem válik a felszerelés, meg is teszem.
Ellenvetéseket négy példányban, illetékbélyeggel ellátva, pecsételve, az egyházi elöljáróság aláírásával, kutyabőrre írva fogadok el. Bibííí
A ramadan kellos kozepen palacsintarol almodozol! Na ezt tudja meg Allah!!
Jozsi!!
Az arabos mesekkel mi van? Alibaba es a 40 turbanos palacsinta!! Avagy , Hogyan lopjunk szet egy orszagot. :o
Ja ez mas! ::) Lassan ez is tortenelem nem mese. :'( :'( >:(
Egyszoval irigykedem rohadtul mert en nem tudok elmenni palacsintazni. De bepotoljuk valamikor, csak ne legyen vihar mint legutobbi latogatasomkor!!
Sok sikert, jo idot!
udv
dreco69

APPME
2009-08-18, 19:15
...
Egyszoval irigykedem rohadtul mert en nem tudok elmenni palacsintazni. De bepotoljuk valamikor, csak nem legyen vihar mint a multkor!!
Sok sikert, jo idot!
udv
dreco69

Köszi!
Szeptember folyamán sort kerítünk egy pótpalacsint rendezvényre, már elhatároztam...
Kitartás... ;)

Tango
2009-08-24, 06:57
Sziasztok
Erre a modellnapra az is elmehet aki nem szereti a palacsintát, és most épkézláb gépe sincs? ;D
Tango

APPME
2009-08-24, 09:40
Sziasztok
Erre a modellnapra az is elmehet aki nem szereti a palacsintát, és most épkézláb gépe sincs? ;D
Tango

Természetesen jöhetsz, közönség által is látogatható nyilvános rendezvény lesz.

Orbánjózsi

Tango
2009-08-24, 09:46
Szia Józsi
Köszönöm a lehetőséget. A palacsintát viszont szeretem,de valószínű ilyenkor nekem kellene vinni. Mint olvastam,az összetétel
az teljesen min1, mindenki szeret minden fajtát. :D
De gépem most jelenleg nincs repülhető állapotban.
de azért köszi
Misi

APPME
2009-08-24, 20:45
Kedves Barátaim, Modellezőtársak!

Már csak pár nap és eljön a 3. találkozónk napja.
Egy valamire fel kell hívnom a figyelmet, nehogy sértődés, vagy félreértés, megbántódás essék.
Elmondhatom, hogy az ezt megelőző rendezvényeinken a modellezés, bemutatók színvonala az általam látott, látogatott hazai rendezvények színvonalához illeszkedett.
Azon modellezők és modelljeik tartottak bemutatót, akik sokéves hazai, nemzetközi rendezvényeken is megállták helyüket, vagy akár a verseny kategóriában is jeleskedtek.
Ne essék félreértés, MINDENKIT szeretettel várunk!
Elsősorban azok bemutatóira számítunk tehát, akiket az imént említettem és nem feltétlenül azon repüléseket mutassuk meg a közönségnek, egymásnak, akik még modellező pályájuk első lépéseit teszik meg.
BIZTONSÁG!
A biztos modellkezelés, repülési szabályok betartása ezen modellezőknek nem újdonság.
A fel, leszállás, a légtérben történő mozgás és a Közönség és a társaink biztonsága ELSŐRENDŰ szempont!
Tehát ne akarjon olyan bemutatózni, aki még az első lépéseket teszi, soha nem repült még kisebb-nagyobb tömeg és/vagy értő közönség előtt, és emiatt lámpaláz, gyakorlatlanság, egyéb miatt veszélyeztetheti mások, vagy akár saját testi épségét.
A kérésem az, akikkel még nem találkoztam, illetve nincs olyan közös ismerősünk, akinek szavára adva az illető repülési tudása megkérdőjelezhetetlen, akkor a kérésem, a délelőtt folyamán repülje le az általa bemutatóra szánt műsorát, hogy együtt bizonyosodhassunk meg annak megfelelőségéről.
Emlékeimben ott van jónéhány mátyásföldi, urhidai országos rendezvény, amelyeken ez alapszabályként akként nyert formát, hogy délelőtt mindenkinek le kellet repülnie a bemutatóját és délután az adhatta elő közönség jelenlétében az ismétlést.
Urhidán ebből veszekedés, sértődés volt, mert valahonnét jött valaki, aki sajátmaga szerint jól repült, de mivel délután ért oda és nem repülte le a "belépőt", nem repülhetett.
A Közönség, mi, nagyértékű modellek, egyéb légi és közúti járművek a területen, nem engedik meg azt a luxust, hogy gyakorlatlan pilóta gyakorlatlanságból okozzon problémát.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek:

http://www.modellsport.hu/szabalyzatok/biztonsagi.pdf

Az előzőekhez lazán, de kapcsolódik:
Én lennék a legboldogabb, ha vagy 2 ezer modellező jönne össze az országból és mindenki hozná minden kedves ismerősét, jóbarátját, hoznának mindenféle kis repülő alkalmatosságot és nekem, meg a másik kollégánknak, akik ezt a rendezvényt felvállaltuk, sikerülne mindenkit kiadós ebéddel megvendégelni.
Sajnos, nem ez a helyzet. :(
Megértésetekben bízva szeretettel várok mindenkit:

Orbánjózsi
30/254-2845

zoller
2009-08-25, 06:27
Szia Józsi!

Én is bátorkodom jelentkezni, vinnék egy Swallow-ot meg egy habot :) .
Palacsinta fogyasztó kapacitásom az nekem is elég jelentős... :)

Zoller

robert_cz
2009-08-25, 20:02
Sziasztok!

Izgatottan várom a rendezvényt, ugyanis ez lesz az első amire el is tudok menni, szóval ott leszek. Addig is mindenkinek kék eget kívánok.

üdv.: Robi

Vili
2009-08-25, 21:58
Szeva Józsi!

Mostmár biztos hogy számíthatsz rám és a 2 gyerkőcre, asszony melózik sajna. De jön Misi is, meg ugye az imént jelentkezett Zoller, aki a sorstársad volt nálunk a repnapon. Úgyhogy hárman biztosan megyünk. Hogy repülünk-e majd azt megbeszéljük. De statikusan mindenképpen jelen leszünk. Remélem attől jár marhapörköltös palacsinta. :-\

HiHi, még pár alvás és meglesz a Corsair-em. Hamár korzerbuzi vagyok, legyen is. :D

Üdv.: Vili

Dudkin
2009-08-27, 10:34
Sziasztok,

JElentkeznek en is tisztelettel:) Egy keves vizet ontsetek meg a palacsintatesztahoz:)

Udv: Dud

APPME
2009-08-27, 11:10
Sziasztok,

JElentkeznek en is tisztelettel:) Egy keves vizet ontsetek meg a palacsintatesztahoz:)

Erős István bácsi füszerkeverékét alkalmazzuk végső esetben... :)

János
2009-08-27, 20:11
Sziasztok!

Dillemmában vagyok ??? Ez most modellező fórum avagy gasztronómiai ;D ;D ;D

No de van egy jó hírem:
Az Üzbegisztáni Nóvij-Palacsintszkíj tartományából a Magyar Palacsintafalók Szeretet Szolgálata
útnak indított több kamiont megrakva iparimennyiségű palacsinta szállítmánnyal, dobozolva KIT formában. :D
A megfelelő konfigurációt mindenki sajátmaga állíthatja össze étvágyának és vehemenciájának megfelelően. :)
Az adomány a fennti tartomány LEK-városának (ezért igen sok közötte a lekváros) önfelaldozó adakozása az éhező magyar modellezőknek.

A tehetősebb modellező kollégák esetleg megoldhatják a hozozott anyagból vagy a félkész (szerelmagad) formátumban is
ezzel is esélytadva a súlyosan hátrányosan palancsitára kiéhezett modellezők palacsintához jutásának lehetőségét. ;D

Jó étvágyat! ;) Ja és jó időt a repüléshez!!! Naná, hogy megyek.... :P

Üdv.: János

Dudkin
2009-08-27, 23:30
Nu akkor viszek "lekvarbicskat".

D

Krisztina64
2009-08-28, 07:09
Sziasztok!
Egy ekkora palacsintapartyból nem lehet kimaradni.
Ha Ádám is úgy akarja, akkor 'időben" elindulunk, és talán nem maradunk le mindenről. És robbantott palacsintát szeretnék... :)
Üdv: Kriszti, Ákos

derminer
2009-08-28, 08:45
Én metiles palacsintát kérek 1-2 % nitróval és ricinus nélkül.
Viccet férretéve mikor kezdődik a repnap mikortól lehet kimenni, reptetni.

APPME
2009-08-28, 09:15
...

Reggel 6-tól 12:00-ig lehet eszközölni a bemutatkozó, gyakorló repülést.

János
2009-08-28, 09:48
Szia APPME!

...

Remélem azért délutánra is marad látni való, mert sajnos csak kb. 14:00-ra vagy nem sokkal előtte
tudunk oda érni. (Délig dolgozom >:( )

APPME
2009-08-28, 10:28
Szia APPME!

...

Remélem azért délutánra is marad látni való, mert sajnos csak kb. 14:00-ra vagy nem sokkal előtte
tudunk oda érni. (Délig dolgozom >:( )

Szervusz!

Igazából akkor kezdődik kb. az érdemi modellnap 14:00 körül.
Pont jókor jössz megtekinteni... :)
.

zoller
2009-08-28, 20:45
Már csak egyet kell aludni ;D

APPME
2009-08-28, 21:03
Hölgyeim és Uraim, Mari néni!

A placc kikordonozva, palacsintasütők kizsírozva, amit lehet, elkövetünk... :)
Ajóisten adjon még egy kis jóidőt holnapra és ujjé!!!

János
2009-08-28, 21:07
Hölgyeim és Uraim, Mari néni!

A placc kikordonozva, palacsintasütők kizsírozva, amit lehet, elkövetünk... :)
Ajóisten adjon még egy kis jóidőt holnapra és ujjé!!!

Úgy legyen!
Akkor Sándor, JÓZSEF, Benedek ;D ;D ;D

Dudkin
2009-08-29, 00:10
Sajnalattal tudatom veletek, hogy nem tudok resZt venni a holnapi mulatsagon. A ram eso palacsintakazal sorsarol Appme leszel szives rendelkezni. Fene egye, megfentem pedig a lekvarkenot.

Vili
2009-08-29, 06:59
Már csak egyet kell aludni ;D

Ha sok forgolódással is, de megtörtént!!!! ;D ;D ;D MEGYEK MÁÁÁÁR!!!! :D

János
2009-08-29, 18:27
Kár hogy mainap "munkanap" volt ezért sokan nem tudtak eljönni >:(

De aki eljött az nem bánta meg ;)

Lehetne ilyen olyan pozitív jelzőkkel illetni, de csak röviden ennyi: JÓ volt! ;D

Köszönet a szervezőknek és mind azoknak a résztvevővnek akik miatt ma érdemes volt
ellátogatni a mai rendezvényre.

Remélem jövőre is lesz! ;D ;D ;D

Gaben
2009-08-29, 21:06
Ezúton szeretnénk megköszönni a szíves vendéglátást,sajnálom,hogy nem tudtunk tovább maradni......
A bajai halas palacsinta szenzációs volt,a pöris koviubis variációt majd jövőre próbáljuk ki ,ha
lesz rá lehetőség.

Üdvözlettel

Nasamark,Zerogabor

extrembmx
2009-08-29, 21:34
Sziasztok!

Köszönöm és Köszönjük a szervezőknek ezt a Remek napot!
Finom volt az ebéd,jó volt a hangulat,jó volt az idő!

Én személy szerint több résztvevőre számítottam ,de így is sok olyan modellt láttam amit még csak videókon se :)
Nekem megérte elmenni és főni a napon :D

A helim egyben hoztam haza, szóval egy szép kerek nap volt ;)

Üdv:.
Baranyi Krisztián

Vili
2009-08-29, 21:46
Sziasztok!

A legmélyebb egyetértésben az előttem szólókkal én is megköszönöm a szíves vendéglátást és a bőséges és fíííínom ebédet. Remek volt a szervezés és csakugyan látthattunk nem egy ritkaságot. Remélem többőtökkel ismét találkozhatok Orosházán jövő szombaton.

Mégegyszer köszönök mindent a szentesi csapat nevében is. :)

Üdv.: Vili

Ui.: APPME az a VIP jegy nem nagyon akar lemenni a torkomon ;D ;D, mindegy jövőre remélem ugyanígy találkozhatunk Dévaványán mindenkivel, sőőt! ;)

Gyurici
2009-08-29, 22:47
Üdv!

Először is ezer köszönet a nagyon finom potya pörköltért, életmentő volt!!! Nameg az ásványvíz is!

Sok csodát láttam, olyat is amit még eddig sosem, és sok ügyeskezü pilótát is.
Jövőre viszem a flottát is! (1 repülő, 1 heli ;D....ha addig nem bővül valamivel)

És végezetül köszönöm azt a néhány csodás délutáni órát amit ott tölthettem köztetek!

Nem is volt annyira VESZÉLYES!!! ;D ;D ;D (ezt a békéscsabaiak értik! )

Gyurici

Krisztina64
2009-08-29, 23:34
Szerbusztok!
Huuu, előttem már mindent leírtak, ami szépet és jót csak lehet. :)
Tényleg minden nagyon klassz volt. :D És a pöri nagyon-nagyon finom. Köszönjük a vendéglátást, és ezt a csodálatos napot.
Üdv: Ádám, Ákos, Krisztina

APPME
2009-08-30, 08:54
Szervusztok!

Nagyon köszönöm mindannyiunk nevében, hogy megtiszteltetek bennünket megjelenésetekkel és a szép légi bemutatókkal.
Remélem jövőre újra lesz szerencsénk egymáshoz és egy remek repülőnaphoz!
Köszönöm társaimnak, akik segítettek az előkészületekben, a rendezvény lebonyolításában és persze a vendéglátásban...
...és köszönet annak, aki az elfogadható időjárást intézte aznapra... :)

Jó leszállást Mindenkinek !!

Orbánjózsi

deltahf
2009-08-30, 11:20
Fotós nem is volt? :o

APPME
2009-08-30, 11:28

Sőt, távolkeleti résztvevő is... ;D

http://img84.imageshack.us/img84/3915/elshelim.jpg (http://img84.imageshack.us/i/elshelim.jpg/)

Majd lesznek még képek...

midirobi
2009-08-30, 14:39

Ez pont az a rendezvény volt, ahol a modellezők voltak többségben a fotósokkal szemben! ;D ;D ;D

Viccet félretéve, szeretnénk mi is megköszönni a részvételt, jól éreztük magunkat, a pörkölt tényleg isteni volt,
kb. olyan mint Rudinak az egy szárnyas leszállasa ;D ;D

Üdv.: Robi

extrembmx
2009-08-30, 14:55
.... mint Rudinak az egy szárnyas leszállasa ;D ;D

Az valóban Bravúros volt!!! ;) :)

APPME
2009-08-30, 17:59
:) KÉPEK!!! :) (http://picasaweb.google.hu/appmester/RepnapVanya2009?authkey=Gv1sRgCMm2-sWa1vvtXQ&feat=directlink#)

scalerudi
2009-08-30, 19:47
Szervusztok

Mindenki tudja h rossz idő volt tegnap,kaja sem volt ,palacsinta sem,a fű sem volt lenyírva és nem is éreztük jól magunkat!!!! ;) ;) ;) ;)

Hát ezért nincsenek képek sem. ;D ;D ;D
üdv tsrudi

Gaben
2009-08-30, 19:56
A képeket nézve most már mégjobban sajnálom,hogy korán el kellett jönnünk :-[
Üdv
Zg

derminer
2009-08-30, 20:03
Köszönöm a vendéglátást, a finom pörköltöt :), a jó felszállópáját és a szelet azt nem.Én jól éreztem magam.

.... mint Rudinak az egy szárnyas leszállasa ;D ;D

Az valóban Bravúros volt!!! ;) :)

Az a leszállás télleg szép volt és ha jól tudom a megmaradt szárnyon csűrő sem volt.

Papa
2009-08-30, 21:45
Hali!
Köszönet Orbán Józsinak és "tettestársainak" a szép napért.
Nagyon jó hangulatú, családias modellező találkozón vehettünk részt, nagyon jól éreztük magunkat.
Jövőre ugyanitt veletek!!!

"Vili" ne bánkódj . Jövőre Szentesre is viszünk valamilyen VIP meglepetést!

Üdv: Papa

Zaquron
2009-08-30, 21:48
Az a leszállás télleg szép volt és ha jól tudom a megmaradt szárnyon csűrő sem volt.

Nem kisebbíti a pilóta édemeit, de volt rajta csűrő... ;)
http://kepfeltoltes.hu/thumb/090830/DSC00325_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/090830/DSC00325_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

Amúgy meg szerintem is remek volt a kaja és a társaság is.
Köszönöm hogy ott lehettem.

Üdv
Zaquron

derminer
2009-08-30, 22:00
Ja télleg.
Akkor is grat a leszálláshoz.

janoka
2009-08-31, 09:41
Ez megint csak jól sikerült!!!!
Nem irom le 101x -szer ,hogy de jó volt(erre leírtam). :)

Aki ott volt az láthatta mi volt, és jólérezhette magát.....aki meg nem ....az magára vessen!!

Számomra a nap egyik fénypontja a légi keringő volt(ugye Vili :D).

Van videóm is de még nem néztem.....a héten mindenképpen közkincsé teszem....!

Mégegyszer köszi mindent!!!!

Csontos

Vili
2009-08-31, 20:59
Számomra a nap egyik fénypontja a légi keringő volt(ugye Vili :D).

Bizony, bizony. És a legszebb az egészben hogy azt hitte mindenki milyen vérprofik vagyunk, hogy lehoztuk egészben az összeakadt gépeket! Pedig nekem semmi közöm sem volt az egészhez, a gravitáció végezte a dolgát. ;D ;D Jössz Orosházára?

Vili

vegyész
2009-09-01, 13:58
Ezúton is köszönöm a meghívást. Sajnálom, hogy nem tudtam menni, de augusztus 29-re esett a mohácsi vész (1526), Buda elfoglalása (1541) és aznap temették Michael Jacksont (2009). Ja és aznap volt a feleségem születésnapja is. ;D...
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és minden jól sikerült.
Üdv

APPME
2009-09-01, 14:05
Ezúton is köszönöm a meghívást. Sajnálom, hogy nem tudtam menni, de augusztus 29-re esett a mohácsi vész (1526), Buda elfoglalása (1541) és aznap temették Michael Jacksont (2009). Ja és aznap volt a feleségem születésnapja is. ;D...
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és minden jól sikerült.
Üdv

Csupa baljós emléknap... :(

Azért a szeptemberi pótszilvesz...repnapra elgyere.
Megpróbálok összedobni egy kisebb bombázó gyakorlatot a tiszteletedre... :)

derminer
2009-09-01, 18:02
Remélem hogy lesz 4. Dévaványai Modellnap is.:)

vegyész
2009-09-02, 08:13
Köszönöm Józsi!
Azóta eldőlt: 27-e a másik nap, amikor nem tudok menni.Egyébként annak idején, amikor megtudtam, hogy mikor van a születésnapja, megpróbáltam hozzácsatolni a Muhi csatát is (1241 április 11-12), de néhány másodperc múlva felrémlett neki, hogy az valamikor tavasszal volt. Így a Jackson temetéséig nem mondhattam azt, hogy három a magyar igazság...
Ha sikerül eljutnom, akkor tudom a kötelességemet: kötött sapka a fejemre, rajta kör a körben, kör körül. Ha már az én tiszteletemre rendezed a bombázást.

derminer
2009-09-08, 14:24
.

janoka
2009-09-21, 11:05
Nehéz lenne ráfogni ,hogy jó...:)...De csak ez van....én ennyit tudtam:(

1x meg lehet nézni

http://repulo.indavideo.hu/video/Devavanya_2009