PDA

Teljes verzió megtekintése : lipo akksik

andorka00
2010-01-18, 23:14
!!! ELADÒ LIPO AKKSIK !!!

1480mAh 7.4V 15C 3500Ft
70 x 35 x 14.5mm
Max Continuous Discharge 15C / 22.2A
Max Burst Discharge 20C / 29.6A

1650mAh 7.4V 20C 4000Ft
87 x 34.5 x 13.5mm
Max Continuous Discharge 20C / 33A
Max Burst Discharge 25C / 41.25A

1850mAh 7.4V 20C 4500Ft
105 x 33.5 x 12mm
Max Continuous Discharge 20C / 37A
Max Burst Discharge 25C / 46.25A

2080mAh 7.4V 20C 5000Ft
105 x 35 x 14.5mm
Max Continuous Discharge 20C / 41.6A
Max Burst Discharge 27C / 56.2A

2260mAh 7.4V 25C 5500Ft
105 x 35 x 16.5mm
Max Continuous Discharge 25C / 56.5A
Max Burst Discharge 30C / 67.8A

3950mAh 7.4V 12C 7000ft
143 x 47.5 x 12.5mm
Max Continuous Discharge 12C / 47.4A
Max Burst Discharge 16C / 63.2A

1480mAh 11.1V 15C 5000Ft
70 x 35 x 22.5mm
Max Continuous Discharge 15C / 22.2A
Max Burst Discharge 20C / 29.6A

2260mAh 11.1V 25C 6000Ft
105 x 35 x 24mm
Max Continuous Discharge 25C / 56.5A
Max Burst Discharge 30C / 67.8A

ezek a típusok vannak (mind új),

ha bármilyen kérdésed van írj a dudu00@t-online.hu címre!

üdv

ermi
2010-01-30, 17:48
Üdv Tamás !

Azt szeretném kérdezni hogy az akkumulátorra van e garancia???

ermi
2010-02-02, 21:47
Üdv Tamás!

A minap feltettem egy kérdést, ha vásárolok egy akkumulátort tőled számla nélkül, van e rá garancia ??? és ha igen hogyan lehet érvényesíteni. :o

Üdv ermI!

jlaci
2010-02-02, 21:59
Üdv Tamás!

A minap feltettem egy kérdést, ha vásárolok egy akkumulátort tőled számla nélkül, van e rá garancia ??? és ha igen hogyan lehet érvényesíteni. :o

Üdv ermI!

Szia Emi!
Nem szeretek beleszólni más üzletébe, de nem értem a kérdésedet. Nem boltban vásárolsz, nem bolti áron. Itt senki nem tud számlát adni, viszont általában kedvező áron vehetsz sokszor Magyarországon nem, vagy csak drágán elérhető dolgokat. Ha számla és garancia az igényed, akkor fordulj egy számlaképes hivatalos üzlethez, fizess magasabb árat. Egyébként a távolkeletről érkező, netről vásárolt akuk esetében is érdekes kérdés a garancia, illetve ennek érvényesítése...

Szóval bocs a nem témába vágó levélért, de tényleg nem értelek.

Laci

ermi
2010-02-06, 13:51
Üdv Laci!
Írod hogy nem érted a felvetésemet kérdésemet az alábbi eset történt
Vásároltam Andorka Tamástól Mosonmagyaróvár Kismartoni u.37/3sz. ezt az AKKU 7,4 v 2260mAh sajnos az akku ilyen volt.

Üdv Tamás!
Vásároltam tőled ezt az AKKU 7,4 v 2260mAh
akkumulátort hétfőn megérkezett csak ma szombaton tudtam vele foglalkozni(kórházban voltam) megmértem az akkut
4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5905 Ft az egyik postát bevállalom.
Gondolom hogy van rajta garancia.
Üdv Imre.

Válasz Tamástól!
garancia pedig boltban számlával vásárolt termékekre jár. valamint a levezésünk erre a kérdésre nem terjedt ki az elejétől fogva
de amennyiben veszed a fáradtságot és kiteszed a többi kedves fórumozónak üzenem személyes átvétel esetén helyszínen bármilyen ellenőrzésnek alávetem azt a maradék 6 db akksimat ami még megvan!!!vettem a fáradságot és megnéztem a visszaküldött akksit...

sajnos a szakmai hozzá nem értést nem tudom pótolni.... mint villamosmérnök hallgató a következö 2 egyszerü lehetõséget tudom elképzelni:
1. vagy a töltöd rossz
2. vagy aki kezeli
egy imax b6 töltöre dugtam fel és míg elvoltam konditerembe fel is töltötte
örömest várom válszod, hogy hogyan tovább....
vettem a fáradságot és megnéztem a visszaküldött akksit...

Üdv Tamás!
Fájó szívvel veszem tudomásul az effajta hozzáállást a jó üzlettel kapcsolatban. Ez csak neked jó, hisz nálad az aksi és a pénz is.
A bizalmam az árút illetően
megrendült, így elállok az üzlettől, melyben
még így is én veszítek. Neked egy filléredbe sem került. Kíváncsi lennék, fordított esetben te hogy reagálnál egy ilyen jó üzletre?
Ajánlom figyelmedbe a fórumon lévő akkumulátorok töltése című eszmefuttatást, ahol választ kapsz a tudatlanságodra. t
Talán a "villamosmérnök jelölt" sem tud mindent. Nem kívánok ezzel a témával tovább levelezgetni. Amennyiben a pénzt a héten nem kapom meg, úgy kénytelen leszek a köztünk lezajlott összes levelezést feltenni a főrumra, mások okulása végett. A fórumon még ilyen hozzáállással soha nem találkoztam.
Somogyi Imre

Írta Tamás
mert vmi neked nem úgy jött össze nem vagyok hajlandó egy sikeres üzletet semmisé tenni.. az üzlet emgkötettet az akksinak nincs bajanagyon szívesen tal´lhatunk vmi megoldást hogy vhogy visszaküldjem az akksid..

Üdv Tamás
A pénzemet szeretném vissza kapni.
Üdv ermi

Írta Tamás
ha nemcsak elolvasnád az üziket hanem meg is értenéd akkor az nem lenne rossz...
akkor leírom ismét:
az akksinak semmi baja, felajánlottam hogy bezs´lejük emg miként jut vissza,
te azt mondtad h nem érdekel
az h kapzsi és erklcstelen nem kell h eltürjem
így úgy gondolom nem kell veled tovább ezt a levleezést folytatnom

Én ermi >:(
A fórum rendszeres olvasója és adott esetben vásárlója még ilyen hozzá állással nem találkoztam. Óva intek mindenkit "andorka00 "hidetésen való vásárlásától.

andorka00
2010-02-06, 19:00
köszönöma kedves olvasóknak h ide tévedtek... személyes esetünk példaértékű lehet.. mint ermi lejárató kampánya,

megköszönném ha nem csak töredékekeket tennél fel a levelezésből!!! de te tudod... hány éves lehetsz 12? h szomszédok riogatását írod, vagy h felhívod a mamámat... nem 10éves pojáca avgyok...

a megoldást meg felkínáltam neked a problémádra...

szóval ha te így én is így...

a kedves fórumozóknak pedíg üzenem köszönöm h végigolvasták, nekem nem lételemem h eladjam pár felesleges akksimat, de akit érdekel személyesen győrben lecsekkolhatja a terméket... meghívom a laposra egy italra mellette, csakhogy más is véleményt alkothasson :)

ui.: szövegtöredékek kiragadásával könnyű beégetni vkit

pacsi:
tamás

andorka00
2010-02-06, 19:03
ja bocs kihagytam h fikázol miközben én szó nélkül leteszteltem a terméket ami tudtom nélkül visszajött... időt és munkát nem kímélve, és még vissza is akartam küldeni neked

szóval ismét hatlamas nagy pacsi

ja és mégegyszer kérem a többi fórumozót h csak személyesen :) egy ital mellett

ermi
2010-02-06, 20:05
Üdv Tamás!
Az üzenetedre válaszolva, utánanéztem a felvetésednek. A töltőm egy Hiperion töltő, úgy gondolom, hogy a legjobbak közé tartozik. Több Lipó akkumulátorom is van, melyeket ez a töltő felismer, ill. fel is tölt. A lipó akkumulátor töltésével kapcsolatban utánanéztem egy pár dolognak: terhelés mellett mérve 2,75 V alá nem csökkenhet a feszültség, üresen mérve ugyanez a cella 3 V alá nem csökkenhet. Ha ez alá csökken, akkor az már életképtelen, nem biztos, hogy újraéled a cella. Lehet, hogy a feszültség meg lesz benne, de a teljesítményt már nem tudja leadni. Örülök neki, hogy te azon kivételek közé tartozol, akinek sikerült életet lehelni bele. Mivel ez az akkumulátor már csalódást okozott nekem, ezért úgy gondoltam, hogy bevállalom a postaköltséget . Szíveskedj részemre visszautalni 5 000 Ft-ot, a már megadott számlaszámra. Úgy gondolom, ha először lemérted volna a cellafeszültséget, akkor valószínűleg te is úgy döntöttél volna, hogy nem küldöd el ezt az akkumulátort, hacsak nem akarod becsapni szándékosan.

:( :(Nem győzöm hangsúlyozni a fórumon az adás és vétel a becsületen és tisztességen alapszik. A mások átverése becsapása becstelen cselekedet egész fórumot belehetne zárni ha ezen az alapon működne.
Üdv ermi

andorka00
2010-02-07, 00:37
ugyan már.. ha beismernéd h senki nem vert át... mint mondtam a bevizsgálás után megállípítást ynert h nincs baja..... erről nem én tehetek h te meggondolod magad.... egy tv-t se viszel vissza 1 7 után h meguntad kéred a pénzt...

szólval most is mondom utoljára az akksinak nicns baja és a felesleges levelezéssel az én isőmet is pazarolod...

ha megtudjuk bezsélni h jut vissza állok elébe

ha nem mellőzd a zaklatásom

köszönöm

ermi
2010-02-07, 07:58
megmértem az akkut
4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5000 Ft az postát bevállalom.

Ha szerinted jó az akkú tartsd meg magadnak , az ilyen akkuban én már nem bízok meg.
A visszaküldött akku sértetlen volt használatnak semmi nyoma.

>:(Kérlek utald vissza pénzt a tisztesség és becsület ezt kívánja!!

Üdv ermi!!

ermi
2010-02-09, 08:21
megmértem az akkut
4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5000 Ft az postát bevállalom.

Ha szerinted jó az akkú tartsd meg magadnak , az ilyen akkuban én már nem bízok meg.

:o Kérlek utald vissza pénzt a tisztesség és becsület ezt kívánja!!

Üdv ermi!!

pakesz
2010-02-09, 10:49
Ejj tegnap Györben jártam ihattunk vona eggyet ;D

ermi
2010-02-10, 22:08
Szíveskedj részemre visszautalni 5 000 Ft-ot, a már megadott számlaszámra. Úgy gondolom, ha először lemérted volna a cellafeszültséget, akkor valószínűleg te is úgy döntöttél volna, hogy nem küldöd el ezt az akkumulátort, hacsak nem akarod becsapni szándékosan.

Szomorú :(Nem győzöm hangsúlyozni a fórumon az adás és vétel a becsületen és tisztességen alapszik. A mások átverése becsapása becstelen cselekedet egész fórumot belehetne zárni ha ezen az alapon működne.
Üdv ermi

andorka00
2010-02-10, 22:36
mivel az ellenőrzés során nekem már hozzá kellettem nyúlni, blankolni stb. h tudjam tölteni már nem tudom újként eladni.. így nekem is csak a felét éri
nincs sok (ezek fegyver átalakítások után maradtak meg) és nem a felajánláson van a hangsúly... hisz mint mondtam nincs baja, és írtam is ha megdumáljuk hogy jut vissza visszajutatom

de ha a követelőzés és fikázás helyett megoldást kerestél volna (mint ahogy párszor felajánlottam) előbb a végére lethene járni

azt hiszem teljes mértékben korrekt voltam h lecsekkoltam... mint mondtam ez nem kívánságműsor h egy 7 után visszaküldöd h kell a pénz.... a tvt se viszed vissza a boltba.... h kell a pénz

meg ezekután akarsz még velem alkudozni, annak ellenére h én kompromisszumkész voltam lejáratsz a forumon.. hát kössz de inkább felejtsük el egymást

ermi
2010-02-11, 19:28
Írta Tamás
mert vmi neked nem úgy jött össze nem vagyok hajlandó egy sikeres üzletet semmisé tenni.. az üzlet emgkötettet az akksinak nincs bajanagyon szívesen tal´lhatunk vmi megoldást hogy vhogy visszaküldjem az akksid..

Üdv Tamás
A pénzemet szeretném vissza kapni.
Vásároltam Andorka Tamástól Mosonmagyaróvár Kismartoni u.37/3sz. ezt akkumulátort 7,4 v 2260mAh sajnos az akku ilyen volt.
akkumulátort hétfőn megérkezett csak ma szombaton tudtam vele foglalkozni(kórházban voltam) megmértem az akkut
4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt.
Én nem lejáratni akarlak azt megteszed magad az e fajta viselkedéseddel,
én mások figyelmét szeretném felhívni ha tőled vásárolnak mire számítsanak.

ha8lls
2010-02-16, 06:50
Szervusz kedves Tamas es Imre!

Jo kis "csata" alakult ki. Csak most láttam a levelezést, mert hiányoltalak már, hogy régóta nem jelentkeztél, ezért kezdtelek el keresni itt a fórumon is! Bocs Tamás, ez Imrének szólt, hiszen helybéliek vagyunk, hasonló hobbival, össze kell tartanunk.

Csak hogy bele ugassak a levelezésetekbe, Imre védelmében annyit el kell mondanom, lehet, hogy nem egy ízig-vérig elektromos szakember, de annyit lát még, hogy a műszerén le tudja olvasni a számokat, meg egy-két leírt szöveget tud azért "értelmezni". Sohasem állította azt, hogy magasan kvalifikált tudása van az elektronika terén, azonban annyit azért ért hozzá, hogy kisebb dolgokban magabiztosan el tud "közlekedni". Igaz, mikrovezérlőket még nem programoz, mint én, akinek csak holmi elektronikai technikusi végzettsége van, de egy aksiról meg tudja állapítani, hogy az jó vagy sem! Ha tényleg feltöltötted az aksit és az az aksi egy postázási út alatt valami ok folytán lecsökkent 1V cellafeszültség környékére, azt az aksit én is visszaküldtem volna! Azt hiszem, akik aksit használnak, 99%-uk így döntött volna, mindenki vérmérséklete szerint!

Én magát az eljárást nem értem, a hozzáállást! Valamit árulsz, feltöltöd, nem ellenőrzöd le és amikor panasszal fordul hozzád a vásárló, akkor meg a villamosmérnöki papírodra hivatkozol? Nálad ez a dolgok megoldása, hogy a másikat műszaki analfabétának nézed? Akkumulátort árulsz vagy zsákbamacskát? Olyan vagy, mint a rendőrök: akkumulátornak látszó tárgy... Miért nem próbálkozol ezzel a hozzáállással a vaterán vagy a teszveszen? Lehet, hogy első adandó alkalommal úgy kivágnának onnan hogy csak na???

Én szoktam vásárolni az ebay-ről is, meg itt az egyik békéscsabai modellező ismerőstől is aksikat, töltőt, szervókat. Minden egyes alkalommal úgy kapom meg, hogy az aksi feltöltve, leellenőrizve, de bármi probléma lenne, nyugodtan vigyem vissza. Eddig egyszer jeleztem felé, hogy merítéskor az egyik cella jobban lemerül egy 3 cellás liponál, mint a többi, gondolkodás nélkül az volt a válasza, hogy vigyem vissza, kicseréli. Nem tettem, innenstől az én bulim, de nem kellett egyikőnknek sem vergődnie különböző papírokkal, hogy kinek milyen van...

Egyébként szeretném felhívni a figyelmed, hogy az ebay-en vásárolt dolgokat is vissza lehet küldeni, az eladók garit vállalnak a termékekre, na de ahhoz kicsit tovább kell olvasni az oldal alja felé is!

Áhhh... nem is mérgelem tovább magam a hozzáállásodon, ha ebből akarsz "megélni, hasznot húzni", akkor minnél előbb változtass rajta, merthát gondolom, nem a máltai szeretetszolgálatnál dolgozol?!

Annyit még elárulok, Imre akár megharagszik, akár nem, hogy nem gazdag ember, de nem fog megakadni 5e ft-on. De még többön sem... hidd el nekem! Itt a hozzáállással van a gond részedről, mert hát egy előnyös üzletet kötöttél és nem akarod elismerni a hibát. Nekem is volt töltő, melyet leküldött a kínai, de az utolsó pillanatban mégsem adtam el, mivel az én megítélésem szerint nem működött 100%-osan. És igazam lett, mert amit saját részemre használtam, annak is ugyanaz volt a hibája. Egy napos gondolkodás után rájöttem, hogy egy felhúzó ellenállás kell bele, aminek gyárilag még a helye sincs a panelon. Azóta normálisan indul a töltő, a kapcsitápja nem vágja rövidzárba a tápfeszt. Eladhattam volna a gyári hibájával is, mert a mai napig várja egy hibátlan töltőt a licitáló srác, de nekem ilyen a hozzáállásom!

Lehet, hogy én vagyok maradi? vagy valahol tanítják a lenyúlás technikáját, csak én maradtam ki a tanfolyamról...

Mindenki saját meggyőződése szerint...

Várom az építő jellegű villamosmérnöki hozzászólásokat! Merthát nekem nem adatott meg, hogy olyan papírom legyen...

Üdv!
Imre (egy másik, nem a vásárlópartnered, de nem is lesz az)

ha8lls
2010-02-21, 12:32
Szia ermi!

Tamás rendezte már az aksit?

Udv!
Imre

tamás 55
2010-02-21, 20:59
Név: andorka00
Pozíció: Csirke
Regisztrált: 2009-12-08, 13:19:46
Utoljára aktív: 2010-02-19, 23:07:08
MSN:
YIM:
Twitter:
E-mail: dudu00@freemail.hu
Weboldal:
Aktuális állapot: Nem elérhető Nem elérhető
Nem:
Kor: N/A
Lakóhely:
Helyi idő: 2010-02-21, 20:53:00
Nyelv:
Aláírás:

végül is lehet attól valaki jó villamosmérnök, hogy egy egyszerű adatlapot sem tud kitölteni! Lehet, nem tudja, hogy mikor született, még nem mondták meg neki, hogy hol él és az is előfordulhat, hogy még a nemét sem döntötte el.
Viszont Imre is hibás, mert egy ilyen noname embernek nem utalunk pénzt látatlanba.

ermi
2010-02-22, 15:35
A pénz még Tamás nem küldte vissza, valószínű hogy ebből veszi meg a diplomát. 8) 8)

smookie
2010-02-22, 16:06
Szerencsére ritkán, de ilyen emberek is vannak.

Andorka000000000-ennél azért többet ér az eladói becsület, már büszkeségből is benyeltem volna, vagy magam használnám fel azt az akkut. 8)

bár ez a fórum nem is az eladásról szól elsősorban, hanem szakmai tapasztalat csere és közös hobbit művelők találka helye több célt tartva szem előtt!
Aki itt akar gazdagodni ajánlanám neki a Vatera/Tesz-Vesz stb- aukciós oldalakat.

Bocs a közbe vau-ért, de nem értem rá Győrben iszogatni, bár nagyon sok tisztességes modellezőről tudok ott is!

menki007
2010-02-23, 09:08
Sziasztok!

A figyelmetekbe ajánlom ezt a kis műszert! ;)
Ezzel a töltőre való csatlakoztatás nélkül ellenőrizhetitek a cellánkénti feszültséget is! ;)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/catalog/BM-6(1).jpg
Műszaki adatok:
Akkumulátor-tartomány: 2S-6S Lipo / Li-ion / Life
Feszültség kijelző felbontása: 0.001V
Voltage Detection pontosság: 0.005V
Cella Feszültség kijelzés: 1,50-4.99V
Összesen Feszültség kijelzés: 29.94V ~ 3,00
Alarm cella feszültség: 4.00V ~ 2,00
Jelenlegi betöltését test: 8 mA,
Pins távolság: a suit JSF-XH típusú egyensúly dugót. (szintén Polyquest stb)
Méret: 80 * 25 * 12 (L * W * T, mm),
Súly: 12G

Felhasználói kézikönyv letöltés;
http://www.chargery.com/doc/Chargery% 20BM6% 20Specification.pdf

Üdv.

Ui:Ne civakodjatok, ez a baleset már megtörtént próbáljatok valahogy egyességre jutni!

hangya
2010-02-23, 09:27
Sziasztok!

A figyelmetekbe ajánlom ezt a kis műszert! ;)
Ezzel a töltőre való csatlakoztatás nélkül ellenőrizhetitek a cellánkénti feszültséget is! ;)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/catalog/BM-6(1).jpg
Műszaki adatok:
Akkumulátor-tartomány: 2S-6S Lipo / Li-ion / Life
Feszültség kijelző felbontása: 0.001V
Voltage Detection pontosság: 0.005V
Cella Feszültség kijelzés: 1,50-4.99V
Összesen Feszültség kijelzés: 29.94V ~ 3,00
Alarm cella feszültség: 4.00V ~ 2,00
Jelenlegi betöltését test: 8 mA,
Pins távolság: a suit JSF-XH típusú egyensúly dugót. (szintén Polyquest stb)
Méret: 80 * 25 * 12 (L * W * T, mm),
Súly: 12G

Felhasználói kézikönyv letöltés;
http://www.chargery.com/doc/Chargery% 20BM6% 20Specification.pdf

Üdv.

Ui:Ne civakodjatok, ez a baleset már megtörtént próbáljatok valahogy egyességre jutni!

Na ezen végigröhögtem magam. Miért nem hagytad inkább az angol leírást, mint hogy egy programmal fordítottad le :o

Kedvenceim :
-Alarm cella feszültség
-Pins távolság: a suit JSF-XH típusú egyensúly dugót
-Jelenlegi betöltését test

;D ;D ;D ;D ;D

menki007
2010-02-23, 10:16
Bocsi, hangya nem a nyelvtudás vagy a helyesírás volt a lényeg!

Üdv.

ermi
2010-02-24, 19:08
megmértem az akkut :o
4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5000 Ft az postát bevállalom. :'(

Ha szerinted jó az akkú tartsd meg magadnak 8) , az ilyen akkuban én már nem bízok meg.

Kérlek utald vissza pénzt a tisztesség és becsület ezt kívánja!!

Üdv ermi!!

ermi
2010-03-04, 19:00
megmértem az akkut :o
4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5000 Ft az postát bevállalom. :'(

Ha szerinted jó az akkú tartsd meg magadnak 8) , az ilyen akkuban én már nem bízok meg.

Kérlek utald vissza pénzt a tisztesség és becsület ezt kívánja!!

Üdv ermi!!

ermi
2010-03-12, 19:53
Üdv Mindenkinek!! >:(

Andorka Tamástól Mosonmagyaróvár Kismartoni u.37/3sz.
Becsülete tisztessége 5000 ft.
Így viselkedik az elkövetkező villamosmérnök ? mire számíthatunk ha az átverés és a becsapás mások megkárosítása itt is mindennapos lesz.
:-X Modellező társaim ilyenek vagyunk? :-X

Üdv ermi >:(

8)Név: andorka00
Pozíció: Csirke
Regisztrált: 2009-12-08, 13:19:46
Utoljára aktív: 2010-02-19, 23:07:08
MSN:
YIM:
Twitter:
E-mail: dudu00@freemail.hu
Weboldal:
Aktuális állapot: Nem elérhető Nem elérhető