PDA

Teljes verzió megtekintése : Night flájt egy kis szalonnasütéssel egybekötve!

Susitu1
2004-06-29, 10:49
Mindenkit szeretettel várnánk egy kis szalonnasütésre Július 17-én este a mátyásföldi modellreptéren. :lol: Reméljük az időjárás is azt akarja, hogy összeröffenjünk egy kis mulatozásra beszélgetésre! Szerény elgondolásom az lenne, hogy már délután 4-5körül kijön MINDENKI aki akar, és repít azt amit akar!(hozzátok a házisárkányt) Sötédedéskor csapánánk egy kis tüzet és megsüssük amink van. Aki tud az szedje elő a legócsóbb repképes gépét meg a karácsonyfaizzót és aggassa fel a repülöre! Szerintem elég jó látvány egy modell éjszaka! Pár éve nagyon jól sikerült egy hasonló buli!

Mindenki szóljon mindenkinek, az 'idősebb' korosztályt is szívesen látnánk jelen!!! Itt megkérem Gabibácsit, hogy csődítse össze akit csak tud! :wink:

Nincs szervező vagy ilyesmi én viszek fát meg tüzet. Aki sütni szeretne az
hozzon szalonkát meg a hozzávalókat!

Minden hozzászólást, véleményt és részvételi szándékot ide a fórumra várok! Az időpont fix JÚLI 17. esőnap esetén next week!
Bárki bármiben segíteni tud szívesen várom(pl: jó lenne 50 darab nyárs) :oops: :oops: :oops:

Sab Ass :twisted:

Szab
2004-06-29, 13:50
Yo, check it out! :P Ha ötvenet nem is, de 10 nyársat hozok. Meg szalonnát, illetve "pre-spiced" grill-húst és hagymát, meg egy "vekni" kenyeret. Yeah! (Valami elégnagy füstös tüzet kell majd rakni, mert a 16. kerületi génmanipulált ultraszemét kis szúnyogok mind ránk fenik majd a fogukat... :twisted: )

DASCO
2004-06-29, 15:51
annyira szornyu ha az embernek nincs autoja akkor nem tud megigerni dolgokat. en szeretnek menni. majd megprobalok valakit ravenni hogy jojjon es akkor en is ott leszek
D

donLee
2004-06-29, 17:01
Szvsz jó nagy autóval érdemes elindulni, hogy elég sör férjen bele :mrgreen:

Megpróbálok elmenni!

Susitu1
2004-07-12, 20:21
Please jelezze aki jön, mert föznénk egy kis bográcsvalamit(Franci) :twisted:, és jó lenne tudni, hogy mennyi az, annyi!!!
Mindenki írjon egy jövöket, mert úgy készülünk!

thx
sabass :P

deltahf
2004-07-12, 21:37
Nekem Francii szólt... hogy "mennyek"
...és ha mehetek mint kis vidéki akkor én megyek.
Vijágítós jepüjövej be be be , meg viszek enyi ini is és még eviszem a saját hájomhetes házisájkányom is.

fuhur
2004-07-13, 11:21
Megyek, csak még az nem biztos, hogy lesz működőképes (IFR :lol: ) gépem :!:

Fuhur

Szab
2004-07-15, 21:46
Tegnap este volt egy kis pre-nájt-flájt. Hááát, elég bizarr. Pár pici lámpa, és a gép eltűnik a sötétben. Aztán, ha ez még nem elég, ott van az rengeteg plusz fény a háttérben: raktárudvarlámpák, a lakótelep fényei, a csillagok, szóval: ajjajajajj... :D Csak biztoskezü modellezőknek való, az tuti. De, még mielőtt mindenki összetojná a kedvenc nadrágját, itt egy pár ötlet a gép kivilágításához:
Ha átlátszó a gép fóliaborítása: ceruzalámpát bele! Világít az egész gép!
Ha nincs kedved elektromos cuccot építeni: irány a horgászbolt, kémiai, vegyi izés "fényrúd". Tudod: "megtöröd", és világít órákig.
A szárnyvégeken jól mutat a pici MagLite zseblámpa, egy kis celluxal.
Az ultrafényes 5V-os LEDek is jók lehetnek, de vigyázz: irányfényük van, sok kell belőlük!
Akinek nem gond a plusz súly: cellux és a nagy, erős zseblámpa, lehetőleg halogén izzóval... garantált hatás :D :D

És még: szalonnasütés, grillezés, bandázás, viháncolás, repülés, zabálás, sörözés, jókedv, móka, kacagás! Éjféli programként, szabadfoglalkozásban: a környező lakótelep lakóinak további türelemre intése, és gyógykezelése... :P

fuhur
2004-07-16, 11:35
Szia Szab!

Ezt az ejszakai repülést én már a Hősök Terén próbáltam. Na, ott is volt mindenféle fény és persze a villanyrendőr zöld és piros színe teljesen megegyezett a modellre szerelt LED-ek színével. Szóval az adrenalin termelés garantált :)

Remélem délutánra kiérek és maradok sokáig!

Üdv,
Fuhur

Ps. Sajna robbanósra nem volt időm fényeket rakni, így csak az elektromossal repülök este.

fuhur
2004-07-26, 14:47
Sziasztok!

Végre megy a fórum :!: :!:

Szóval ha kicsit megkésve is, de nagy köszönet az éjszakai repítéssel egybekötött banzájért :!:

A kaja nagyon jó volt és a társaság is! Sajna volt némi törés, de utólag úgyhallom egyik sem túl komoly.

http://ultra.obuda.kando.hu/~amolnar/modellezes/index_AndNow_ejszaka.jpg

Üdv,
Fuhur

donLee
2004-07-30, 11:28
Valóban nagyszerű volt a kaja, köszi mégegyszer!!!!

Felraktam a képeket, meglehet nézni itt jól:

http://donlee.atw.hu/Matyifold_ejszakai_repules/index.html

A gépemet nem erre találták ki, ezért sajna kevés a jó kép, de legközelebb viszek állványt és így a "fénycsíkok" szebbek lesznek!

Üdv mindenkinek!!!

Dudkin
2004-07-30, 12:57
LOL 1689es kep megesz:)))

Dud

donLee
2004-07-30, 13:51
Ha nagyon megtetszik valamelyik kép, akkor 3Mpixel-ben is megvannak :-)
Vagy szívesen feltöltöm vhova Dudkin, ha a helyi albumba is feltennéd...

Dudkin
2004-08-17, 10:21
Sziasztok!

Vegre kiraktam a kepeket en is:) Megtekintheto a:

http://images.rcmodell.hu/ cimen.

van benne egy par igazi "ehes ember" :))

Udvozlettel: Dudkin