PDA

Teljes verzió megtekintése : Műrepülő OB:

mabor
2004-08-07, 18:10
Halló mindenkinek akit érint, vagy érdekel!
2004 AUGUSZTUS 21 /szombat/ Országos F-3-A és RCM- bajnokság.
Rendező: Magyar Mod. Szövetség és a Pestmegyei Közp. Modellező
Sportegyesület.
Helyszín: Mátyásföld. Főbíró: Takács Béla.
Kezdés: 10 órakor.
Nevezés: 1500 ft. részvételi díj, MMSZ tagság, A kategóriának megfelelő
modell.
Díjazás: Kategóriánként az első 3 helyezett tiszteletdíjat , érmet és
oklevelet kap.
Jelentkezés, érdeklődés: Takács Béla. Tel:06-20-582-8927

Műsorok: Az érvényes műsortáblázat szerint.
Beszerezhető a rendezőtől. /Kérésre a fórumon leírom./

hilti
2004-08-08, 09:57
A Magyar Mod. Szövetség miben járul hozzá a rendezéshez?

Hassan
2004-08-08, 12:51
arra én is kiváncsi lennék :roll: , bár én nem tudnék indulni

mabor
2004-08-08, 17:33
A kérdéseket Takács Bélának kell feltenni. A telefonja adva.
Engem csak arra kértek, hogy tegyem fel a Fórumra a verseny-kiírást.

mabor
2004-08-14, 15:30
Emlékeztetőül azoknak akiket érint, vagy érdekel!
Aug. 21 Műrepülő OB. Mátyásföldön. Jelentkezés Takács Bélánál, 06-20-582-8927. Érdeklődőket is vár a rendezőség.

Susitu1
2004-08-16, 11:04
vazze, most látom, hogy ide van feltéve!!!!
de miért nem a repólünapo, rendezvények....

hilti
2004-08-21, 19:42
Gratula a versenyzöknek!
Képeket itt találtok:
http://images.rcmodell.hu

Üdv

DASCO
2004-08-21, 20:13
hello

a kepek egesz jok csak 1 problemam van a dologgal hogy en pl a versenyre lettem volna kivancsi es nem a birak sapkajara meg h mit reggeliznek. ez csak eszrevetel hogy keves az akciokep es tul sok az emberekrol.

de remelem mindenki jol szorakozott es senki nem tort!!

D

hilti
2004-08-21, 20:23
Gondolom olyan képek tetszettek volna mint pl. egy elmosodott pont egy kis kék hátérrel, vagy alulról fényképezett repülök stb.
Vagy van esetleg konkrét kivánság amit "akcionak" nevezel?
Géptörés vagy vérzöorral siró kisfiu nem volt azt meghagytam a kereskedelmi tévéknek.

Eddig jól szorakoztam, most már kevésbé.

Üdv

Dudkin
2004-08-21, 20:46
hehe :) lo@#@#%sz a bacsinak a seggebe maskor, nem foto :) Dasco, szivesen latunk a kovetkezo versenyen a sajat felszereleseddel fotozni a sajat siteodra amit majd jol leszolunk:) haha :) remelem azert most jol szorakozol

Dud

DASCO
2004-08-21, 22:19
bocsanat de en nem leszolni akartam a fotokat. csak abbol indultam ki hogy ha mar modellezo verseny van akkor a modellek vannak kozeppontban. pl mint az utolso kepek egyiken mikor 3 versenyzo es modellezotars a repulojevel szepen felalt 1 sorba es le lettek fenykepezve.
de pl lehetett volna olyan kepeket is csinalni amik az eppen leszallni vagy felszallni keszulo modellek vannak, es meg hasonlo dolgok.
felre ertes ne essek nem kotekedni akartam. ezert elnezest kerek ha igy tunt.

tovabbi sok jo repitest kivanok
D

P306
2004-08-21, 23:10
Dudkin, Hilti !

Minden vita nélkül, szerintem kicsit túlreagáltátok Dasco hozzászólását. Nekem sem az jött le belöle, hogy "fikázta" volna a fényképeket. A képek egyébként jók, én is szoktam modellversenyeket fényképezni, tudom, hogy a mozgó gépeket marha nehéz, föleg digitális géppel.

Egy kérdés: az a kis "piroska" egy turbinás gép ? Repült is ?

Üdv:

P.

U.i.: Az én "alanyaimat" azért valamivel könnyebb fényképezni, szoktak lebegni is (lásd avatar) :-)

Susitu1
2004-08-22, 08:05
:)

+Malacka+
2004-08-22, 11:33
vah!

Ha ez tényleg igy van akkor több mint durva! :cry: :cry: :cry:

Bár ennek a ténynek a megállapítása elég szubjektív nem?

Dudkin
2004-08-22, 12:35
Sziasztok

pfu :roll: Susitsu te nem vagy teljesen zold :) megha igazad is van, hogy lehet ezt igy leirni ?:)

abban talan igazad van, hogy ennek a hobbynak a belterjessege miatt valoszinuleg resztvesz a dontes meghozatalaban az is, hogy ki mennyire oreg medve, azaz nagy versenyrejaro. ha jol remlik ez a Te masodik ilyen jellegu megmerettetesed.

Ha az elso allitasom igaz, /ugyan ezzel a birak fuggetlenseget kerdojeleznem meg/ ugy ha a fejed tetejere allsz akkorsem leszel dobogos meg vagy 5 versenyen keresztul :) ha nem, akkor meg valami tenyleg el lehetett bokve a programodban,amit en nem vehettem eszre mert mondjuk nem ertek hozza:)

Dud

DASCO
2004-08-22, 12:37
ígyhát üzenem Takács Bélának dugja fel a kupámat magának, de nem hosszába hanem kersztbe!!!! A pontozóbíráknak, pedig üzenem, hogy ne a név alapján adják a pontszámot, hanem a repült figurákat pontozzák!!!

Susitu1: en nem voltam ott a versenyen de ha nem baj akkor megkerdeznem hogy mi is tortent pontosan. mar ha nem bantok meg ezzel senkit.

koszonettel
D

Dudkin
2004-08-22, 23:40
Udv!
toltam fel meg kepekt Hilti galeriajank a vegere. lehet osztani mert mind eletlen es szar :) DE TI AKARTATOK :) LOL

Dud

DASCO
2004-08-23, 00:04
hello

az uj kepek szerintem jok. mar mint itt azokra gondolok amin felszallasok es tulajdonosok eppen start elott a modellekkel.

koszonjuk dudkin

D

Dudkin
2004-08-23, 00:24
Dasco ne ertsd flere a korabbi kirohanasomat, csak mar egy kicsit boki a csoromet hogy itt egy ilyen lehetoseg, es igazabol meg cbruderen kivul asszem senki nem kerdezte meg, hogy hogyan hasznalhatna nemes celra az egesz rendszert.. Szivesen latnam mas fotosok kepeit is. hiszen ezert van az egesz..

Dud

deze
2004-08-23, 08:08
Sziasztok!

Kicsit megdöbbenve-meghökkenve olvastam Susitu 1, majd dudkin hozzászólását (amelyben az "öreg medvék" nagyobb esélyét valószínűsíti a versenyeken). Indulni akartam RCM kategóriában, de sajna a munkám közbeszólt. Ezek után megkérdezem: egyáltalán érdemes lett volna elindulnom? Nekem ez az első versenyem lett volna (ha Tatát nem számolom), tehát lehet, hogy az esélyeim (legyek bár akár ügyes is :roll: ) a nullához közelítenek ilyen esetben? Hmm... Ha ez tényleg így van, nem hiszem, hogy ezzel a hozzáállással jövőre több induló lesz. Ja, és még annyit hagy tegyek hozzá: több mint 10 éve autóversenyzek, és meggyőződésem, hogy versenyen (bármilyenen!) nem csak a részvétel a fontos...

karzo
2004-08-23, 09:56
Üdv mindenkinek,

pfu :roll: Susitsu te nem vagy teljesen zold :) megha igazad is van, hogy lehet ezt igy leirni ?:)

Sajnos vannak dolgok, amiket csak nyersen lehet fogalmazni, diplomatikusan
és finoman nem érnek szart se! :)
Kár hogy nem lehettem ott, mindamellett már többektől hallottam hasonló
jellegű problémát......Nem biztos hogy Susitsu lát rosszul :oops:
Ha a hírek igazak, a tatai hidroplán buli se volt teljesen tiszta. ? Ez igaz??
Az ilyen jellegű "versenyeket" pedig jómagam emiatt kerülöm nagy ívben
mint résztvevő, inkább maradok örömrepkedő, a versenyeket rendezzék
meg maguknak ha akarják, hátha lesz majd legalább 3 résztvevő. :twisted:
Végül pedig ha igaz Susitsu és a többi modellező "vélt" problémája,
akkor szégyellheti magát az MMSZ és a versenyt rendezők a főbírával
az élen, mivel véleményem szerint ezzel a lassan kötelező magyar
mentalitással igen jól lejáratják a magyar modellezést :!:
Ráadásul mindenkinek olcsóbb lenne, ha egyszerűen vennének maguknak
egy-egy kupát, igaz az árát nem a sok "lökött" repülni és versenyen
megmérettetni vágyó "dilettáns amatőr" dobná össze... :P

Üdv: Zoli

mabor
2004-08-23, 11:03
Helló mindenkinek, akit érint.
Mint érintett./ pontozó/ nem akartam e témában hozzászólni. Eddig bírtam!
Aki nem volt ott, ráadásul hozzáértése sem biztos, az honnan veszi a bátorságot elmarasztaló véleményekhez.
A műrepülő pontozás egy igen nehéz, felelösségteljes " szakma", a jelenlegi pontozók közül ketten, jómagam és Steffel kolléga sok versenyen, mint résztvevők tapasztaltuk meg, hogy mennyire szubjektív lehet egy egy figura megitélése, még teljes tisztesség és hozzáértés mellett is. Magam, körrepülő és F3-A versenyen is sokszor ültem a bírói székben, mindeddig kifogások nélkül , ezért hívnak mindíg a rendezők.
A ki ért hozzá, az meg tudja ítélni a pontozás tárgyilagosságát ,esetleges tévedéseit. Aki soha nem repült még végig versenyszerűen egy programot, az nem képes erre.
Nagyon más belűlről látni, mint kintről megítélni. NEM UGYANAZ!

Sajnálom, hogy erre a hozzászólásra sor- került, de a magyar modellezés többek között azért tart itt, mert mindenki csak játszani. szórakozni akar /amihez természetesen joga van/ és fél megméretni magát hozzáértő emberekkel, mert.... erre talán inkább ők válaszoljanakl.

A bizonyíték szavaimra: Megjelent egy Tirmóval, egy, itt mindenki számára ismeretlen fiatalember és olyan repülést mutatott be, hogy vita sem lehetett ki az első az RCM kategóriában. /sem rokona, sem ismerőse
nen volt senkinek./ Így kell repülni és nincs gond!!! /Élete első versenye volt/

Kérem hogy erre a témára csak az reagáljon aki ott volt és LÁTTA- sőt ÉRT-IS-HOZZÁ. Ez nem -foci. amihez mindenki ért!!!

Az én lelkiismeretem tiszta, ha hívnak máskor is megyek pontozni,
továbbra is becsületesen, legjobb tudásom szerint.

Remélem, hogy egyre több résztvevő lesz a versenyeken, melyekből sajnos kevés van.

prudentbear
2004-08-23, 11:07
Hi All,
végigolvasva a hozzászólásokat (beszólásokat ?) roppant furcsa kép alakult ki:

1. Volt egy rendezvény, ahol valakinek sérelme volt
2. Senki nem tudja hogy pontosan mi is történt, mert láthatóan az itt jelenlévők elenyésző része volt ott személyesen
3. Senki nem tudja biztosan, hogy ami történt, az miért történt – gondolom azért, mert semmi jelét nem láttam az ez irányú, utólagos kommunikációnak a versenyzők és a rendezőség között. (inkább meg se kérdezem h susitu talán személyesen is elmondta hízelgő véleményét. A rendezőséget nem ismerem)
4. Nem tudni, hogy mi az álláspontja a versenyt szervezőknek, - lévén ők nincsenek jelen, így eleve felemás és információhiányos kép alakult ki.
5. A sosem versenyzett, illetve valamikor (nagyon régen, talán) versenyzett, de a rendezvényen nem megjelent hozzászólók a fentiek alapján általánosan (!) leszűrik, hogy valószínűleg szar az egész (a versenyzés, az egész, a megmérettetés mint olyan), amivel nem érdemes foglalkozni, így marad az örömrepülés....

A fentiek nyomán megkérdőjelezhető a korábbi hozzászólások értéke, nem beszélve azok stílusáról.
Javaslom, hogy kezdjétek előlről.

PS: Mondhatjátok persze, hogy a vonal mellől beszélek, de versenyt nemrég szerveztem. Ne gondoljátok, hogy könnyű, vagy egyszerű, még kis létszámnál sem. Persze, lehet mondani, h nálunk (vitorla) egzakt, mért tények vannak amivel nem lehet vitázni. Igen, valóban. De egyébként vitázni, érdemi közös véleményre lehet-e úgy, mint fent?

üdv,
pb

Susitu1
2004-08-23, 11:28
Az említett táméban OFFot kérek mindenkitől!!!
Az én véleményem volt, amit most is tartok, igaz egy kicsit vulgárisan!!
Aki nem volt ott vagy nem érintett, ne szóljon bele!
A képeket pedig köszi Hilti!

prudentbear
2004-08-23, 11:35
mabor,
megelőztél. :) Valami ilyesmi választ hiányoltam.

Susitu, ne félj, nem szólok bele.
Többiek: ne szóljatok bele! :)

(bár ez fórum vagy mi.
tényleg, miért?)

deze
2004-08-23, 12:18
Sziasztok!

Ugyan már gyakorlatilag el vagyok tiltva (én is) e topictól - mint olyan, aki nem volt ott - de el kell mondanom: nagyon örülök mabor hozzászólásának. S azt sem felejtem el Neki (így ismeretlenül), hogy éppen az RCModell honlapján sokat tett a modell-műrepülés megkedveltetéséért. Hozzászólása után újjáéledt bennem a remény. És ez a lényeg számomra.

Ettől függetlenül, remélem nem az én stílusommal volt probléma, ráadásul csupa kérdést tettem fel, valamint feltételes módban írtam arról, aminek nem voltam tanúja. Bocs mindenkitől.

mabor
2004-08-23, 12:28
Kedves fiúk. Miután a hozzászólások hangneme kezd normális lenni. engedelmetekkel elmondanék néhány szót a pontozásról-

Minden figura 10 pontból indul, függetlenül attól, hogy KI a pilóta.

Az észlelt hibák arányában vonja le a pontozó a szerinte megfelelő értékeket. tehát szó sincs arról. hogy X-Y nál csak 4-5 a másiknál 7-8
a pontok zöme.

Az én pontozólapjaimon, egy- egy versenyzőnél a 2. töl 9 ig minden előfordul.

Becs. szavamat adom, hogy fogalmam sincs, mennyi pontot adtam pl. Susitunak és Nagy Ferinek, mert a figurákat néztem, nem a versenyzőt.!!!

Az említett vidéki fiú repülésére is csak azért emlékszem, mert kiemelkedett a mezőnyből. /állítom ,ha Ausztriában élne, néhány éven belül nemzetközi szintű versenyző lehetne belőle, akkora tehetség! /

Egy szakértő szemnek elég a korrekciókat figyelni. A gyors, hibátlan korrekciók miatt a modell rezzenéstelenül repült a figurákban. A kifogástalan térlátás miatt, minden figura a helyén volt, stb. nem kell tovább mondani, meg kell nézni!

Szabi: hidd el. hogy / legalább- is részemről/ semmi részrehajlás nem volt

Nagyon szívesen segítek viszont a figurák kidolgozásában hiszen többször találkozunk a reptéren...

Nagy Feri semmivel sem kedvedebb nekem mint más.

Egy olyan jókezű fiúnak mint Te, nem abbahagyni, hanem bizonyítani kell !!

DASCO
2004-08-23, 13:28
hello mindenki

azt szeretnem megkerdezni hogy a fent emlitett versenykategoriaknak honnan lehet letolteni vagy megszerezni a verseny szabalyzatat es a verseny feladatokat???

elore is koszi
D

takacsj
2004-08-23, 14:11
csatlakoznék DASCO kérdéséhez.
Természetesen magyarul érdekelne, mert nehezen megy az angol ebben a korban...

TJ

Dudkin
2004-08-23, 14:13
Szia$

Gondolom a Magyar Modellezo Szovetseg hivatalos weboldalarol :)

Dud

ezen a heten ki ragja a gittet? LOL

deltahf
2004-08-23, 14:14
:lol: Olvasni tényleg jobb...

Dudkin
2004-08-23, 14:23
Sziasztok!

Kicsit megdöbbenve-meghökkenve olvastam Susitu 1, majd dudkin hozzászólását (amelyben az "öreg medvék" nagyobb esélyét valószínűsíti a versenyeken).

Az dobja ram az elso kovet aki nem ert velem egyet nehany dologban. Masreszrol mabornak tokeletesen igaza volt abban, hogy a srac, akinek a nevet meg mindig sajnos nem tudjuk, a Tirmoval repult egy olyat, hogy leesett az allam. Ki gondolna, azzal a ladaval le lehet mosni direkt erre a celra tervezett gepeket.. ez is azt bizonyitja hogy itt sokkal tobb mulik a pilotan mint a gepen. Masreszrol pedig egy csomo kerdojel van a fejemben, hogy egy orszagos bajnoksag igy kell hogy kinezzen? Nem keveslem a megjelentek szamat, de az indulok szama mar egy kerdojel. Csak ennyi embert erdekel ez az osztaly? Ennyire alacsony az erdeklodes, hogy az mmsz altal tamogatott versenyen egy szalag van a foldredobva, mogotte ulnek a birak, es ezzel el is fogyott az infrastruktura?

Udv: Dud

Susitu1
2004-08-23, 14:44
Nem a tirmós sráccal volt a baj, nagyon-nagyon ügyes volt, mintha rajzolt volna a tirmóval. Gratula neki!! ő tavaj is indult!!!!
:oops:

És tényleg OFFOT kérek!!!
plíz!!!
:twisted:

mabor
2004-08-23, 14:59
Helló Dud.
A szalag a földön, még a nagy nemzetközi versenyeken is ott van, / ahol beton van, ott festve van, mert az a 120 fokos bázist jelzi, a pilótának a két vonal találkozásánál kell állni. A meghosszabbításban van egy egy
zászló, ami a pontozók részére /és a versenyzőnek is/ jelzi a bázis szélét,/ két zászló itt elég kicsi volt, lehet, hogy nem láttad/ aki azon kívül repül. az levonással jár, súlyos esetben 0 pont! / F-3-A /
Az RCM-re ez nem vonatkozik. Ott csak a megfelelő távolságra és a középpontra kell ügyelni.

A szabályzat és a műsorok A MMSZ- nél beszerezhetők.
A főrendező. Takács Béla MMSZ vezetőségi tag. TEl : 06 20 582 8927.

Minden további kérdést oda kérünk intézni...!

Dudkin
2004-08-23, 15:12
Gabi bacsi!

Azthiszem felreertettuk egymast, az en problemam itt az, hogy a verseny rangja es a megrendezesebe fektetett mind reklam mind feltetelezett rendezesi koltseg nevetsegesnek tunik ahhoz kepest, hogy ez egy mmsz altal is tamogatott verseny volt. Nem mondom hogy minden almom egy vurstlival meg svedasztallall korbevett repuloter, de tenyleg ennyi a magyar modellezes valosaga? ez a par indulo?

mabor
2004-08-23, 15:22
A MMSZ tevékenységének megítélése részemröl is kérdéses.
A tovébbiakban: No- komment!!!

hilti
2004-08-23, 18:07
Az RC-M verseny gyöztese Benkö Attila volt, aki tényleg szenzáciosan repült. Én is ugy gondolom, hogy a javitásai voltak nagyszerüek a srácnak, az biztos, hogy volt mit dolgozni azzal a Tirmoval.
A verseny végeredményével (mint külsö szemlélö) én sem értettem és talán még most sem, értek egyet.
Azt gondolom, hogy ennek a versenynek a pontozássa egy nagyon bonyolult rendszer mivel minden egyes figurát pontoznak , majd a figurához kapcsolodó nehezségi szorzóval felszoroznak. Ezt minden egyes gyakorlatsor után összesitik. Mindenkinek 3 probálkozása van és a 2 legnagyobb pontszámú gyakorlatot veszik számba.
Tehát elképzelhetönek tartom, hogy egy egyszerü matematikai tévesztés okozza ezt az egész problémát.
Susitu: ha egy témát leirsz akkor már Off-olni kicsit nehéz, és szerintem már nem is kell. Beszéljük meg, itt is!
Ha valaki kedvet érez az F3A versenyekhez, itt a forumon vagy kint a reptéren minden féle segitséget meg fog kapni, ebben biztos vagyok.

Üdv

geco
2004-08-23, 18:47
Nos, a pontozáshoz konkrétan nem tudok sokat hozzászólni, csak a saját szakmámbol tudom tapasztalatként elmondani, hogy:
dönteni egy kérdésben -jelen esetben figurában- azért nem könnyü, mert a vonalak nincsenek felrajzolva (jelen esetben) az égre, igy a biróknak roppant nagy tapasztalattal kell rendelkezni, hogy minél kisebb szubjektivitással döntsenek a jóságról, nem jóságról.
-Számomra a birók mind tapasztalt pilótáknak tüntek.

Tessék tanulni az idösebbektöl. Majd ha többet tudunk, mint ök, akkor elgondolkodunk, hogy biráskodhatunk-e felettük. (Elárulom, nem biráskodhatunk.) Addig viszont sok tanulnivalónk van.
Tiszteljétek az idösebbeket, tanuljatok tölük, lessétek a mozdulataikat, kérdezzétek öket!

geco
2004-08-23, 18:52
Ja, ja, a Tirmo repülés tényleg olyan volt, hogy kerestem a fücsomokat, mibe kapaszkodhatok.
Kalap le. :P

SAFECLINIK
2004-08-23, 20:21
Tc: Susitsu!

Érintett lévén szólalok meg. Nem vagyok beteges levélíró.
Én a nevemet is le merem írni-Nagy Ferenc-vagyok.
Ezt azért kell igy tennem, mert a Név többet árul el az emberről egy idő után minndennél!!!

Remélem, hogy gyalázkodó, meggondolatlan cikked megbántad.

Nem védem Takács Bélát, ugyanis nincs rá szüksége!!

Nem mondom, hogy a repülésről mindent tudok, de második lettem, erre büszke vagyok. Tudod Bessenyei Péter azt mondta Vörös Zoltánnak,

---Hozzál pontokat----

Ennyi.............................

Iván, tisztellek a repülős tudományodért, de gondolj bele, ha a modellezés
attól működne, hogy ki kit szeret.......megette a fene.

Egymást tisztelhetjük szeretet,és buta féltékenység nélkül is.
Én ezek után is tisztelek mindenkit a reptéren, de ne várjátok el, hogy mindenkit szeresesk is.
Az én szívembe mindenki belefér aki megérdemli.

Azok akik ezt a sok hülyeséget végigolvasták ne azon siránkozzanak, hogy az OB-n kevesen voltak, hanem azon, hogy miért nem indultak.

Szabolcs, ha elfogadod tőlem, segítem a felkészülésedet elmélettel ugyanúgy ahogy gyakorlattal.

Térjen vissza BÉKE!
Nagy Ferenc a MACKÓS

Susitu1
2004-08-23, 21:36
:)

hilti
2004-08-24, 20:56
Lecsengeni látszik ez a vita, aminek nagyon örülök.
Zárszóként még egy dolgot elszeretnék mondani:
Ma Mo.-on az F3A az egyetlen verseny amiben a motoros-(itt nem az elektromotorosra gondolok) modellezök lemérhetik tudásukat és számot adhatnak a megtanultakról. Nagyon fontosnak tartom, hogy ez a rendezvény fent maradjon és egyre több modellezö méretesse meg magát.
Például az RC-M verseny keretében bemutatott figurák mind részei a 3D repülésnek is, nevezhetném ugy is, hogy ez a repülözés középiskolája. És aki leérettségizik, annak biztos felvételi a tovább tanuláshoz. :)
Mint minden verseny vagy vizsga ez is feszültséggel és vizsgadrukkal jár, szerintem ennek eredménye ez a vita, nagyon jó lenne ha ez a fenti esemény nem riasztana el senkit a versenyzéstöl, tanulástól.

Mindenkit várunk a következö rendezvényre!

Üdv

SAFECLINIK
2004-08-24, 21:06
Kedves HILTI !!!

Inteligens. és érett zárszódhoz csak gratulálni lehet.

Minden tiszteletem a Tiéd, mindenkinek igy kéne viselkedni, gondolkodni.

Modellezők fogjunk össze, hogy ne csak 4-5 ember "tolongjon"a
versenyeken.

Feri

Susitu1
2004-08-24, 21:18
Engem várhattok bazzeg!!!!!!!!!!!Na akkor dobjuk fel a témát!
:twisted: :twisted:

Meg ugya amíg nem leszel negyedikes és nem ismernek a tanárok addig csak szopatnak, mégha többet is tudsz a szünetben levő tanulástól, mint az aki rohadásig tanul!! Általában az érettségi dönti el mekkora agyad van!!!! Persze a le meg a felszállás az alapja a modellezésnek, és akinek már ez sem megy nem is tudom mit mopndjak!!!!
De nekem nincs agyam, mert egy vadparszt vagyok!!!!
Nem tudjátok ki volt a főrendezője az OB-nek, most ne írjátok ide, hogy az aki kupával a seggében mászkál, mert nem ő csak főbíró volt, tudod az ki megmondja ki hányadik legyen:))))))))

Jövő héten rendezek egy versenyt!!!!! Mindenki indulhat aki akar, még az is aki modellezni sem tud!!! Egy fekete kalapba bedobjuk a neveket és mindenki húz egyet, vesz a másiknagy egy ajándékot az ajándék alapján kapod a pontot a pontokat összesítjük, és elosztjuk majd meglesz ki az első az aki a második előtt van, és lesz még harmadik is és éltek amíg meg nem haltak.

zárszóóóóóó:
Takács neked VÉGED!!!!!!!!!!!

Susitu1
2004-08-24, 21:27
Jajj bocsánat a nevemet elfelejtettem odaírni!!

SZABADOS SZABOLCS :evil:

+Malacka+
2004-08-24, 22:48
:(
Ettöl nem lettem okosabb!

DASCO
2004-08-25, 11:01
huhhhhhh

lehet h en vagyok a HULYE de ezt most nem ertettem mire volt jo :shock: :shock: :shock: :gondolkodik: :gondolkodik:

Sus: veled tortent valami amit el akartal mondani ez eddig nrendben is van. de ha egymas utan 100szor ismetelgeted akkor nem lesz jobb. (ez jo tanacs) csak azt fogod elerni h megutaltatod magad a mar igy is csekely modellezovel es elriasztod a lelkes ujoncokat a mar igy is megfogyatkozott mezonybol. ugy kene a problemaidat intezni hogy masnak ebbol ne legyen se eloitelete se problemaja.
ez csak egy meglatas volt. ezert ne atkozz el mert ugy se hasznal :twisted:

udv
D

prudentbear
2004-08-25, 11:30
Ez ugye csak vicc -
Susitu: ez eléggé szánalmas volt.

Dudkin
2004-08-25, 14:14
Szomoru de nekem nem ugy tunt :)

SAFECLINIK
2004-08-25, 19:52
Kedves fiúk!

Miért kell mindent elhinni ,ha valaki mond valamit.

A pontozólapok az MMSz-nél megtekinthetőek.

Az a tirmós fiú tényleg nagyot dobott, saját bevallása szerint néhány nap
felkészüléssel.

A bírákat bármivel meggyanusítani gyalázat, nem méltó a versenyszellemhez. Aki ezt teszi becsületet sért, és ez jogi fogalom, nem lehet gyáván az internet látszólagos fátyla mögé bújni.

Az is megérdemli, aki elhisz alátámasztás nélkül, vagy a többséggel szemben bármit.

Az ijedős kezdőknek írom: Nem ez a hangnem van rendszeresítve.

Feri

geco
2004-08-25, 20:23
A 4. oldalnál tarunk. Eddig semmi eredmény! :!:
Igazán érdemes életben tartani a topicot...

Dudkin
2004-08-25, 21:37
A bírákat bármivel meggyanusítani gyalázat, nem méltó a versenyszellemhez. Aki ezt teszi becsületet sért, és ez jogi fogalom, nem lehet gyáván az internet látszólagos fátyla mögé bújni.

Az en korabbi versenyzoi eletemben ezt nem becsuletsertesnek hivtak hanem ovasnak :) persze nem ilyen formaban volt vegrehajtando mint ahogy fentebb lathattuk :)

fel is tennem a kerdest: letezik itt is az ovas fogalma? mik az eljarasok? hol van a versenykiiras vagy barmi ami ennek a modjat rogziti?

Oldyboy
2004-08-25, 21:53
Tudomásom szerint ma Magyarországon legkevesebb 100 de inkább több
olyan modellel repülnek modellezők ami alkalmas lenne akár RCM vagy F3A versenyre és ebből 8-10 en versenyeznek! Felmerül bennem a kérdés, biztos hogy ez a sok modellező mind ügyetlen??? Az idei szezonban ellátogattam "tapasztalatcsere" szintjén modellrepülő napokra, ahol remek pilóták igazán csodálatos bemutatókat repültek, közöttük nem egy "öregróka". Ezek az emberek miért nem mennek el a versenyekre????????? Elgondolkodtató!!!!!!!
Kiss György

Iván_a_rettenetes
2004-08-25, 21:59
Sziasztok!
Két gondolatot hagy tegyek én is hozzá, bár senkit sem védeni, sem bírálni nem áll szándékomban csak tényt közlök ha elhiszitek ha nem.
Én arra büszke vagyok, hogy még mindig nem tudok egy F3 A műsort épkézláb lerepülni. Ennek ellenére érdekes hogy vagy tíz éve már nekem kell berepülgetni az új gépeket nem pedig a Bélának.
Másik:Több mint tíz éve amikor belecsöppentem kérdeztem a Bélát -mitsem sejtve, hogy hogyan kéne ezt csinálni, erre ő, " majd ha öreg modelles leszel rájössz"- hát én rájöttem magamtól de ezt ő sosem bocsájtotta meg nekem. Lehet hogy akkor nekem is olyan ronda pofám volt mint most a Szabolcsnak? de ez akkor az én oldalamról nézve olyan nagy sértés volt mint most a Szabolcs oldaláról nézve. Mostmár elárulom , hogy ezért nem indolok az F3 A versenyeken, mert általában itt ölik egymást az emberek.
Persze nagyon sok idősebb modelles is segített és mellettem állt kezdettől fogva, amit most is nagyon megköszönök nekik.
Üdv:Iván

Susitu1
2004-08-25, 22:20
Keves Feri,
az internet egy fórum ahol azt írsz le amit akarsz, és csak az ujjaidat, és a fejedet kell használni, ne aggódj nem az a fajta vagyok aki félne használni a száját vagy bármit! Akinek nem tetszik a net, ne használja!!

És akkor leírom mi volt a bajom a versenyt illetően:
A félreértések elkerülése véget nem az a bajom hogy, hányadik lettem, mert én legalább elindultam, engem az zavar, hogy majdnem az első lettél Feri! Jól repülsz ehhez nem fér kétség, de az a szombat nem a te napod volt, szerintem ezt te is elismered, sokkal jobban szoktál repülni!!!
Sok figurát a fejed felett repülté rosszul, ezért tőled ugyanannyi pontot vontak le mint az én roszz figurámért igaz a jó síkban!! Ez hogy lehet, ez szerintem baj, itt érzek egy kis efogultságot a bírákat illetően. És tudod, hogy van ez egy őreg róka vagy, szokott neki jobban menni 8-as!

Nem akarok itt semmiféle vitát szítani, de a Bélának csak a szája nagy és nem segít, nekem csak bekiabál, hogy rossz a figur, továbbá elpanaszolja, hogy nagy a fű és rövid a pálya, persze ezért nem tesz semmit pedik az MMSz tagja. Ha Gabibácsi kitudja fizetni a fűnyírópénzt, neki miért nem fordul meg a fejében, hogy megkérdezze miben tud segíteni, és itt nem a pénzről beszélek!!!

Itt igazából egy kicsit ugyanazt a morált, stílust érzem mint ami lehetett 20év! Nagyonsok dolog változott azóta! Nembiztos, hogy a pontozószékben mindig ugyanazoknak kell, sokan sokféle stílust szeretnek.

Sajnálom, hogy ez a legsikerebb topik ennyi idő alatt 1700 látogató nemsemmi!! Sokat köszönhet nekem a fórum :D :D :D , de Dudnak többet.
Ma már józanabbul gondolkodom, csak egy kissé mérges volt, elnézést a trágárságért!

Oldboy:
Sok biztoskezű modellezőt ismerek, de mégsem indulnak a versenyen, nem nehéz lerepülni a figurákat egyesével, de együtt már, nehéz.
A repülőnapokon az öreg rókának látványosan repülni könnyebb, mint egy kötött műsort!

SAFECLINIK
2004-08-25, 22:37
Szia Iván !

Semmi közöm a Béla és Közted fennálló haragnak, de ez nem ok arra, hogy elijesszük a fiatalabbakat, akik igen is szeretnénék magasztosabb eszmékért tenni valamit,
Amit ezen 4 oldal alatt produkáltunk az szégyen, és nem a repülésről szól,
hanem féltékenységről, rosszindulatról, mocsokról.
A repülős tudományod páratlan.
Amiről beszélünk, az a természetes kiválasztódás,és utódlás!!!
Azért mert Te repulöd be a gépeket, még a Bélától nem veszik el a világcsúcsait, Eu bajnokságait. érmeit stb. Egyszerűen kiöregedett.
Viszont ha ez az alapja haragodnak, azzal elárultad, hogy Béla nem csaló csak Neked nem tetszik a képe, és így állsz bosszút ez nem szép!!!

Tudod nekem sem mindenki kedvencem a reptéren a beszólásai miatt,
de ez engem nem jogosít fel arra, hogy hazugnak, csalónak, nevezzem
ország világ előtt. innen kezdve viszont már önbecsülésnek hívják a dolgot................??????

Szia Feri

Dudkin
2004-08-25, 22:45
Huu neharagudjatok de ugy erzem elveszett a sok ba'ba kzozott a gyerek..
szoval a kerdesem megint: letezik e ovas, van e hivatalos versenykiiras, mit tett az mmsz a verseny megrendezeseert, vitas kerdesekben mint ez, kihez lehet fordulni ha a hivatalos utat jarja valaki es nem egy forumon szokaratezik? stbstb

Koszi: Dud

SAFECLINIK
2004-08-25, 22:50
Bocs Iván még valami eszembe jutott.

Valamikor régen szereztem két diplomát és az jutott eszembe, hogy azokra a tanárokra akik hasonló módon "leugattak" sokáig haragudtam
aztán beláttam, hogy ha nem igy tesznek nem serkentenek gondolkodásra, tehát ha nem magamtól jövök rá valamire, a büdös életben meg sem értettem volna őket. Az emberi agy így működik.
Tudom nem mindent lehet pedagógiai fogásnak betudni, de............. Te tudod én nem voltam ott. Te tudod mi történt akkor!

Csocsi Feri

Susitu1
2004-08-25, 22:54
Kedves Dud és All,
itt nem csak az óvásról kell beszélni, mert ez nem is igazán az mmsz versenye hanem inkább a Béláé, nála lehet reklamáli szerintem, az a baj , hogy az mmsz miatt szomjan is dögölhettünk volna a 35fokos melegben. Az a baj az mmsz-szel, hogy a robbanós repülést semmiféle formában nem támogatja, vagy én nem tudok róla, pedig nemcsak az anyagi segítség a segítség, milyen fasza lenne, ha mondjuk egy hétvégén segítenének mondjuk műrepülni 'a nagyok', vagy adnának 20liter metanolt a rászorulóknak. Miért nem jön ki az mmsz az Ob helyszinére terepfelmérni és vágja le a füvet, vagy miért nem....
pédául ilyen miért nincs?
Szabolcs

SAFECLINIK
2004-08-25, 22:56
Szia Dudkin

Igen létezik!!!!
Ha jól tudom Szabolcs már beszélt az egyik bíróval Maborral.
A fellebbezést a Szövetségnél kell kérni írásban, a pontozólapok le vannak adva, és évekik őrzik őket.

Nézd légyszives a Hilti fotóit (galéria )pont a Szabolcs lapja van fenn, találsz néhány nullát meg ötöst (10 a max. )!!!

Feri

Dudkin
2004-08-25, 22:57
szoval hogy van ez? jo lenne ha valaki az mmsz legalabb felhivatalos kepviseleteben meg tudna jelenni a forumon. egy csomo kerdesem lenne a tevekenysegukkel kapcsolatban, szerintem a tobbieknek is.

UDv: D

SAFECLINIK
2004-08-25, 22:58
Szia Szabolcs
Az MMSz elnöke nyitotta meg a versenyt bocs.
Valószínű nem figyeltél. Igaz a verseny vége előtt a pali lelépett.

Szia Feri

Susitu1
2004-08-25, 23:01
Feri,
úgylátom nemcsak a repüléssel vannak gondok, de a számokkal is!!!
Hol vannak a 'néhány nullák'???
Én tudom miért kaptam nullát mert nem ment a dugóhúzó, de azt nem tudom miért nem kaptál te nullát, pedig????
Sokan látták a nullákat!!!
Az mmsz elnökét nem, hogy nem láttm, de nem is hallottam, biztos ő a láthatatlan ember, csak a béla hangja hallatszott, és őt is láttuk:(

SAFECLINIK
2004-08-25, 23:05
Szia Szabi
Kaptam én is hármast, de a legrosszabb
eredményt kiejtik

SZia Feri

Susitu1
2004-08-25, 23:07
Egy kérdésem lenne még.
Ki segíti a te fejlődésed a modellezésben?

SAFECLINIK
2004-08-25, 23:08
Sia Szabi

Most ,hogy látom kicsit azért lehiggadtál a Béla
azért nem ült be pontozni, mert ugyanezek a modellezők támadták
már egyszer.

Ezek szerint a Mabor, a Győző és a Kecskeméti bíró is pikkel Rád.
Ez ugye nem igaz.

Szia

SAFECLINIK
2004-08-25, 23:12
A kérdésedre nagyon szívesen válaszolok, Takács Béla,Vasas Iván,
Masznyik Gábor, Parádi Laci stb.mindenki aki repül!!!

Egyébként nem feltétlenül beszéddel, ha megfigyelted én felszllok, és azt figyelem a gépemen ,hogy más hol hibázik.

A felkészülést Mabor nyomja leginkább, a cikksorozatával. KÖSZÖNET ÉRTE Mabor

Feri

Susitu1
2004-08-25, 23:12
Itt nem erről van szó, arról van szó, hogy veled szemben a béla miatt elfogultságot érzek, és sokan gondolják azt, hogy ez így van, én nem irigykedek rád, csak szerintem mindenkinek annyi pontot kell kapni amennyit megérdemel!!!
nem hiszem, hogy a steffel és Gabibá nem ismeri bélát és téged, mert rólam azt sem tudják ki vagyok!
Plusz ami még zaver, hogy az utolsó srác és köztem nem sok a különbség pedig ennyire roszz nem voltam vagy????

Feri miért mondod, hogy mindenki!!! béla segít neked a legtöbbet!
béla tanítványa vagy!!!

SAFECLINIK
2004-08-25, 23:15
Szabi
Ez nem így van!
két éve ismernek Téged:
Szia

SAFECLINIK
2004-08-25, 23:17
Szabi

Ha nem ismernek miért tolnának ki Veled?

hilti
2004-08-25, 23:19
Na én megyek az Ovonénihez és beárulak Titeket.

Üdv

Susitu1
2004-08-25, 23:19
És segítettek akár egyszer is????? Nekem mindeni segít az öregeken kívül, de autodidakta módon is szoktam tanulni, mint például lógatni!
Jövőre megtanulom az f3át magamtól.

Többször hangsújoztam már, hogy csak azt hallom, hogy kiabálnak, mert rossz a figura! Egyszer nem állt mellém béla, nem úgy mint melléd, igaz én nem is készülök annyit mint te!!!!!!!!!!

Susitu1
2004-08-25, 23:21
Feri úgyhiszem nemérted, hogy nem az én kitolásomról van szó!!!
Én annyi pontot kaptam amennyit megérdemlek, veled szemben voltak elnézőek!!!

Én befejeztem majd ököllel befejezzük:)))

SAFECLINIK
2004-08-25, 23:25
Szabi

Igazad van, 7 startom volt az új gépemmel.
Délutánonként meg nem látsz, dolgozom.

Hiltinek----------Szia ovóbácsi megyek aludni. mert az asszony rámparancsolt ( hi )

Szevasztok, megyek areptérre gyakorolni.

Feri

Susitu1
2004-08-25, 23:27
Szép Álmokat!
Felszállás három hátrabukfenc hátonrepülés, még mindig nem alszol most már tessék aludni Ferik!!!
jó éjt!

Aron1
2004-08-26, 11:53
Sziasztok!

Én csak annyit jegyeznék meg, hogy ha én eddig megkértem bárkit is,
Matyiföldön, hogy álljon mellém, és mondja, hogy mit rontok el,
sohasem mondta, hogy most nem ér rá.
Legyen az Iván, Mabor, Darvas Tamás vagy Béla bá, mindegy.

Viszont ha valaki akkor jött oda tanácsot adni, amikor
nagyon nem kértem, előfordult az is ,hogy kifejezetten zavart.

Tehát szerintem ha valaki úgy szeretne fejlődni, hogy
közben kap segítséget, az kérje attól akitől gondolja,
ha meg valaki úgy akar, hogy egyedül, akkor azt meg hagyják magába.

Sziasztok!

Áron

Iván_a_rettenetes
2004-08-26, 13:51
Szia Feri. Ezt írtad:

Semmi közöm a Béla és Közted fennálló haragnak

Azért mert Te repulöd be a gépeket, még a Bélától nem veszik el a világcsúcsait, Eu bajnokságait. érmeit stb. Egyszerűen kiöregedett.
Viszont ha ez az alapja haragodnak, azzal elárultad, hogy Béla nem csaló csak Neked nem tetszik a képe, és így állsz bosszút ez nem szép!!!

Nincs harag a Béla meg Én köztem, csak egyszerüen nem kellettem neki ezért léptem be több mint 10 éve Dunaharaszti-ba .Itt szivesen fogadtak, nyertem is nekik 6 országos első 2 második 1 harmadik helyet. Ez nem a fiatalok ilyesztegetése , csak tény.Mostmár lehet hogy kiöregedett,mert már nem kötekszik velem,De amikor 1998 -ban először kivertem Tatán 3-éves kűzdés után akkor még ménő volt! Ezután már soha nem nyert Tatán . Na ez volt az én legális " bosszúm " ! Nem az amit leírtál. De különben a kezdő modelles nem látta a Béla meg az Én kupáit mégis engem kértek meg hogy segítsek. Vajon miért? Na de ne csépeljük már szegény Bélát nem tehet semmiről ! Mert bárhol rendeztek OB-t a Béla nélkül is összeverekedtek az indulók. Nem akarok neveket mondani talán nem így volt? Na ezt kéne megoldani akkor Én is szivesen indulnék, mert valakinek utolsónak is kell lennie. :lol: A Bíroi itélet szent, el kell fogadni úgy ahogy van. Mint én Tatán, 1988 elött sokszor. De nem adtam fel, és lásd az eredményét!!! http://ivi.atw.hu/

Úgy hogy remélem ez a kis hülyeség nem fogja a régi jó barátságunkat megingatni. Te is Én is segítettünk önzetlenül egymásnak remélem ez továbra is így marad, meg a többiek között is, és jót nevetünk rajta. :D

Üdv mindenkinek Iván a Vasas !

Susitu1
2004-08-26, 14:52
Na igen akkor ez egy nagyon jó zárszó lesz, a továbbiakban segítsük egymást mert ha nem:
Kiszúrom a szemedet eltöröm a lábadat aztán mehetsz amerre látsz :lol: :lol: :lol: !!!!!

Ezekután mindenki szomabton lerepüli(vagy megpószálja) az RCM kategóriát legalább kétszer, és a keménymakk értékeli és bírálja, majd okosítja a hibákat!!!!

Iván: a berepüléseket inkább hagyd meg nekem :P :P :P
Áron: velem is valami hasonló fordult elő a kettős immelmannal, felmész egy bukfencbe hasárateszed azt lenyomod, na igen, de közben fent hagyni kellene, de ezt én nem tudtam, mert amikor gyakoroltam senki nem mondta, csak kiabáltak, most a hasára, és nyomni, szép íven!

SAFECLINIK
2004-08-26, 15:11
Szia IVán

Akkor én bevallom tévedtem a Bélával kapcsiolatban.

MÁS:

a csattanó hétvégén lesz, az MMSz lezárja a vitát majd figyeljetek!!!!!!!!!!!!!

Feri

Susitu1
2004-08-26, 15:24
Miféle vitát zár le az MMSZ???
Vigyem a kupát, mert visszadom ha kell!!!
Mondjuk utólag kizárnak, mert nem volt érvényes biztosításom!!
Valaki óvott az MMSZ-nél Feri????

SAFECLINIK
2004-08-26, 15:39
Szia Szabi.

Nemjelentett fel senki. Ki ne találd már!!!!!!!!!

Az a sok meggondolatlan, minősíthetetlen szöveg amit megengedtél magadnak bőven elég volt.

Te tényleg azt hiszed az MMSz tök hülyékből áll akik nem olvasták ezt a hat oldalt!!!

Az internet HIVATALOS BIZONYÍTVÁNY mely alapján a sértettek a
rendőrségi feljelentést is tehetnek.

Saját érdekedben, és tényleg jóindulattal mondom ne B...st ezeket
az ÖREG embereket.

Kérlek fogadd meg tanácsomt, ne utáltasd meg magad.

Én még nem haragszom rád!!!

Feri

APPME
2004-08-26, 15:40
Üdv a társulatnak!
Bocs, hogy belebrekegek, csak aztatot szeretném megkérdezni, ha valaki megkönyörülne rajtam:
hányan indultak, honnan?
mi lett a sorrend?
mi volt a program amit repülni kellet?

Azt, hogy modellezők miért gyilkolják egymást, sosem fogom megérteni, de látom. Lében és lében hagyni, mondaná a német...

Az esetleges választ köszönöm.
APPME

SAFECLINIK
2004-08-26, 15:47
Kedves APPMEE

Bocsásd meg nekem ,de a Program évek óta ugyan az, a versenyfelhívásban elolvashatod,

Az M kategóriában négyen, az F+A- ban hatan álltak rajthoz.

A hangnem kb. két éve változott meg aminekaz okát én a politikusok bunkóságában látom, amit többen életcélnak tekintenek.

.........Nem Rád céloztam SZ.. mielőtt támadsz........

Feri

hilti
2004-08-26, 16:00
Nem gyilkol itt senki senkit. Ök igy vallanak szerelmet :D

Üdv

SAFECLINIK
2004-08-26, 16:09
Hiltinek
Így igaz! megtörtént telefonon HI. :lol:

bb
2004-08-26, 16:19
Megmondaná valaki, hogy hol lehet legközelebb F3A - RCM versenyt látni?

SAFECLINIK
2004-08-26, 17:20
Tisztelt BB!

Szerencséd van, 2004. 09. 11.
Kecskemét.

Megpróbálok többet is megtudni róla.

Úgy hallottam többen leszünk mint Matyiföldön.

Feri

SAFECLINIK
2004-08-26, 17:34
BB megtudtam sokmindent!!!!!!!!!!!

Kecskemét

Jelentkezés 2 nappal a verseny előtt !!!

Rendező: Szklenár Emil Tel; 76 493 425
06 204 479 577

Feri

Iván_a_rettenetes
2004-08-26, 19:01
Akkor én bevallom tévedtem a Bélával kapcsiolatban.
a csattanó hétvégén lesz, az MMSz lezárja a vitát majd figyeljetek!!!!!!!!!!!!!

Hát akinek furcsa volt ,hogy miért versenyzek a Dunaharaszti szineiben Keresztúri létemre annak elmondtam. Sok évvel ezelött nem volt net hogy a bánatomat kikiabáljam.

Más : Az MMSz engedett valakit biztosítás nélkül indulni a versenyen?
ha igen akkor szerintem ne zárjon le semmit, ikább húzza meg magát.Mert valakit rágalmazni egész más mint gondatlanul veszélyeztetni a nézőket, versenyzőket ! Még szerencse hogy nem voltam ott!

De mostmár a jó............................................... .................................................. ................................................. mindenit fejezzük mán be!!!

Mindenki okuljon a hibáiból és legközelebb netegye meg. OK?

Iván.

Dudkin
2004-08-26, 20:54
Hehe, ugye nem azt akarjatok mondani, hogy Susitsu1 ervenyes biztositas es mmsz tagsagi teljes hianyaban indulhatott a versenyen?:) egyre durvabb szint kezd olteni a gitt:))

D

Susitu1
2004-08-26, 20:56
Most miért csináljátok ezt srácok!:(((((((

Plíz!!!!!!
Majd szombaton kiderül!!!
Elég nagy hülyeség volt akármit is leírnom!!!!!
A trágárságomért mindenkitől elnézést kérek aki elsétál mellettem köszönés nélkül, megfogom érteni!!!!
Sajnálom Bélabát Ferit meg mindenkit akit megbántottam! Nem gondoltam, hogy ekkora balhé lesz ebből az egészből, sajnos én ilyen típusú ember vagyok aki ismer az tudja, és azt is, higy nagyon bánt engem ez a dolog. Jobban mint gondolnátok.

Szabados Szabolcs

Iván_a_rettenetes
2004-08-27, 00:07
Elég nagy hülyeség volt akármit is leírnom!!!!!

Elég nagy hülyeség volt , hogy nem finomabban írtad, de nagyon fontos
olaj volt a tűzre!!!!

takacsj
2004-08-27, 07:30
No, én meg csak nézek és ámulok egy ideje.
Eladjam inkább a gépeimet és ki se nézzek matyiföldre?
Ugye az újakat nem verik meg ott? :twisted:

TJ

Dress
2004-08-27, 07:53
Látod Te pöcs erröl beszéltem!

Senki nem ver meg senkit matyifoldon!

Ezt az egeszet helyrehozni a Te dolgod.

Ivan!

Kerlek ne tedd alá a lovat!
A tobbit szemelyesen

Dudkin !
Kéne egy lakat erre a topikra

Iván_a_rettenetes
2004-08-27, 09:19
De mostmár a jó............................................... .................................................. ................................................. mindenit fejezzük mán be!!!

Mindenki okuljon a hibáiból és legközelebb netegye meg. OK?

Iván.

takacsj
2004-08-27, 09:56
Na nem ijedtem be komolyan, csak gondoltam kicsit csinálom én is a fesztivált... Tudjátok, a bal vállamon az a kisördög, akire az elmegyógyászom azt mondta hogy nincs is. :twisted:

TJ

Francii
2004-08-29, 22:49
Az Adria 26 fokos volt... :twisted:

Hassan
2004-08-29, 23:05
amikor én voltam akkor 28° :twisted:

jomunkasember
2004-08-30, 09:49
Dasco ne ertsd flere a korabbi kirohanasomat, csak mar egy kicsit boki a csoromet hogy itt egy ilyen lehetoseg, es igazabol meg cbruderen kivul asszem senki nem kerdezte meg, hogy hogyan hasznalhatna nemes celra az egesz rendszert.. Szivesen latnam mas fotosok kepeit is. hiszen ezert van az egesz..

Dud

Én úgy emléxem, hogy a nyíregyházi verseny után kérdeztem, hogy kit érdekel és hova tegyem a képeket, de senki nem mutatott érdeklődést. ígyhát no pictures.