PDA

Teljes verzió megtekintése : Go 28P8 Balck Mamba - egy álat?

huge
2011-03-09, 14:11
hali,

hallott, látott esetleg próbált vki ilyen 28-as Black Mamba-t???
http://www.adrmodel.com/public/catalog/product_info.php?currency=USD&manufacturers_id=41&products_id=821&language=en&osCsid=7u06na0tlrp63egs550gvs6fa5

Tech sheet:
• 4.59 cc
• 4.59 PS maximum power
• 8 ports
• 2.000 - 48.500 rpm
• CNC of manufactured butts with silicon alloy
• Heat Reduction engine housing
• new CoolDown cylinder head

köszi előre is az infót
huge

Janiboy
2011-03-09, 14:32
Mi a jelentősége annak hogy látott-e már valaki ilyet? Mi van esetleg belegravírozva? (:D ez az ami pl. nem érdekel)

Én speciel nem láttam még ilyet, nem is tudom hoz-e GO motort valaki az országba, de hoznak más motort ami hasonló (és akkor finoman fogalmaztam). Különbség amúgy sincs olyan sok közöttük, mind egy kaptafára készül.

huge
2011-03-09, 14:57
köszi a gyors választ, bár igazából nem azt kérdeztem hogy ki nem látott még ilyet :D

kevés infót találtam a motorról ezért örülnék ha vkinek van 1 és megosztaná a tapasztalatait, véleményét
a motor paraméterei alapján vállalnám a kockázatot és kipróbálnám (max. ford.48500!), de azért sztem természetes hogy tartok tőle :-[
ja gondolom hamarabb tönkremegy a magas fordulat miatt, de ha 15litert elmegy akkor 1-et bevállalnék - just for fun

az meg hogy Mo.-ra ki és mit hoz be az nem igazán érdekel, ennek már semmi jelentősége nincs 2011-ben
5 dolgot úgyis mindig 2-3 helyen tudok csak megvenni, ezért egyre inkább OLS-ból rendelek

huge

Janiboy
2011-03-09, 19:17
Akkor kezdem elölről.
Go motort már fogtam, nem is egyet de azok 21-esek voltak. Igényesek kívül-belül, modellben is hozzák a teljesítményt megszokott tajvani szinten. A neten az ára is ezen a szinten mozog.

Teljesítményben nem várnék tőle többet mint honfitársaitól, a marketinglóerők, és turbinát megszégyenítő fordulatszámértékek kezdőknek szólnak. Ne ez alapján vedd meg! A papír sok minden elbír, de a teljesítmény a pályán mérendő, csodák viszont nincsenek.

huge
2011-03-09, 20:39
igazad van! :P a jelenlegi szintemen mikor is a parkban a kukákat, padokat kerülgetem (néha a házmester tacskóját is sikerül megkergetni :D ) ez a kelgyós GO még biztos elég
DE ha egyszer komolyra fordulna az autózás akkor biztos bánnám hogy nem profibbat választottam – tehát még válogatok

nézegetem a motorokat és az írásokat egy ideje, de sajnos elég szubjektív - ki erre esküszik ki meg arra :(
vagy létezik összehasonlítás 28-as motorokra tárgyilagos műszaki adatok alapján?

técé
2011-03-10, 14:14
ugyan had kérdezzem már meg :D mi az az OLS? :D:D:D

huge
2011-03-10, 14:18
internetes áruház (on line shop)
elnézést a szlegért :D

técé
2011-03-12, 08:50
bocs az offért :$ mindig tanul az ember :D köszönöm a választ :)