PDA

Teljes verzió megtekintése : MINDENT VÁLALUNK,JAVÍTÁST,ÉPÍTÉST,OKTATÁST,ELADÓ TÉRNEREK!

Thony
2011-06-29, 00:06
Újra szárnyakon a „múlt” kortalan trénere!

Ha meguntad a fantáziátlan kitteket és a házfalról levakart habmodelleket vagy azt vallod, hogy egy modell legyen repülő alakú, és legyen benne anyag, vázszerkezet, netán éppen kezdő vagy és egy örök érvényű kortalan, kiforrott gépen tanulnál, mely az egyik legjobb tréner, számos ezen kiképzett generáció is bizonyítja szerte Európában az elmúlt több mint negyed évszázad alatt.
Ha csak a komolyabb géphez keresel egy „belövő” modellt, akár a hétvégékre egy megnyugtató játékot amit bátran átmersz engedni gyerekeknek rövid oktatás után, akkor te is !!CSAK EZT!! kerested.
Ez nem más mint a tradicionális futóelrendezésű Robbe Charter. Ami elnyűhetetlenségét több fennmaradt 25 éves modell is bizonyítja, ma is boldogan szelve a levegő „hullámait”.
Személyre szabott konstrukciókban készítünk akár összerakva vagy kittben.
Továbbá vállaljuk saját felelősségre a repülőmodell berepülését, kezdők oktatását, esetleg egy nem várt légi baleset utáni teljes javítását.
Eddigi rendelhető kialakítások: csűrős szárnnyal, sima szárnyas, hozzá rendelhető ívelőlappal (pehelynejlon, fólia bevonat) igény szerint 3,5 ccm, 5 ccm, 7,5 ccm motorokkal, vagy elektro motorral.
Lehetséges kiegészítők: úszótalp, sítalp, „bomba” kidobó, (bővülni fog). Gyári festés és díszítéstől eltérő, egyéni festések.
Természetesen bármilyen egyéni elképzelés is megvalósítható.
CNC munkák vállalása, terv alapján, tervek felprogramozása, egyedi elképzelések tervezése stb.
Repülőgépek megvásárolhatók összerakott állapotban üresen is.
Vállaljuk: más tréner gépek javítását, kittek összerakását, feljavítását, üvegszerkezetek kijavítását határidővel, személyre szabott árral hibától függően és nem óradíjban! Fizetés 50% után részletre is elvihető!

További kittjeink:
(folyamatosan bővül)
-Robbe ASW
-Piper Cub
-Robbe Pitts

Robbe Charter adatai:

Szárny fesztáv: 1500 mm
Törzshossz, motorral (orrkúptól): 1200 mm
Szárnyfelület: 33.51 dm2
Vízszintes csillapító fesztáv: 550 mm
Vízszintes csillapító felület : 8.85 dm2
Szárnyak összfelülete: 42.36 dm2
Szárnyak összfelületi terhelése: 44.8 g/dm2 (1900g-nál)
Súly: kb. 1900g (standard változat, a súly ingadozik függ a tank nagyságától, motortól, kialakítástól... 1600-3200-ig terjed kb.)
Profil: 15%; egyenes alsó szakasszal
Motor: 3.2...5...7.5cm3

Elérhetőségünk: can_axecollony@yahoo.ca Tel.:0620-331-6077

Sok jó leszállást kívánunk,
Pálvölgyi Alexander Anthony és a RCRT Product

tombrez
2011-07-01, 09:53
Kérdezhetek?
Miért Kanadai az email?Csaknem...

attila67
2011-07-02, 19:11
Ott lakott a kolléga. Nyugi, nem átb.....s!

Alex!
A profilodat töltsd ki rendesen!

Üdv
Attila

Thony
2011-07-03, 11:51
Kérdezhetek?
Miért Kanadai az email?Csaknem...

Csak nem??? Mi? ;D
CSak azért az, mert kanadai vagyok, és még ott csináltam a címet nem váltanék ha lehet 10 éve ez van ;)

Thony
2011-07-03, 11:53
Ott lakott a kolléga. Nyugi, nem átb.....s!

Alex!
A profilodat töltsd ki rendesen!

Üdv
Attila

Oksa, töltögetem este meg lesz :)

ahajt
2011-07-03, 14:23
Szia Thony.
Nevedet beutve a Canada411,ca keresobe ,nemlétezonek ir ki.A megadott telefonszamod sem
érvényes mert Canadaban a telefonszamok 10 szamjegyuek és nem 11 mintahogy irod.
Igy a kereso a telefonszamodra sem ad ki semmit.Jo lenne ha tisztaznad a személyedet.
Udv.ahajt

ifjú
2011-07-03, 14:38
Tisztelt Ahajt !
Nem tudom hogy telefonáltál már,de ez egy magyar szám.
Thony Magyarországon él. Hivd fel a számot utána vádaskodjál.

attila67
2011-07-03, 14:52
Oksa, töltögetem este meg lesz Mosolyog

Tudod itt alapvetően bizalmatlanok az emberek, sokan szóba sem állnak olyannal, akinek nem teljes a profilja. Ez érthető és nem a bizalmatlanokat minősíti, hanem azokat, akik sajnos elérték, hogy sokan azok legyenek.

Én ismerlek személyesen, de mások nem és ismeretlenül rögtön rosszat sejtenek. A fórum "hangulatát" még meg kell szokjad, itt hiába akarsz jót, vagy rosszat, akkor is kapsz majd hideget is, meleget is.
Nem véletlenül tűnik el, vagy húzódik vissza több nagy tudással, tapasztalattal rendelkező kolléga.

Itt van rögtön egy példa:

A megadott telefonszamod sem
érvényes mert Canadaban a telefonszamok 10 szamjegyuek és nem 11 mintahogy irod. Igy a kereso a telefonszamodra sem ad ki semmit.

A tisztelt kollégának eszébe sem jut, hogy ez egy magyar telefonszám? Hiszen kanadai számmal itt telefonálgatni nem egy olcsó mulatság lenne.
Amúgy az én "keresőmbe" írva működik a dolog. Megkeresem a telefonom memóriájában az Alex nevét és már meg is találtam a számot! ;D
Jópárszor beszéltem vele ezen a számon, hidd el, hogy az övé és működik!

Üdv
Attila

ahajt
2011-07-03, 19:32
Tisztelt ifju.
Ha észre vetted én tényleg Kanadaban élek.Thony megadott egy Kanadai E-mail cimet és egy telefonszamot.
A kanadai E-mail cim utan magatol értetodo,hogy a telefon szam is ott van ,hiszen nem irta be,hogy az
Magyarhonban van,mert ugye a gyermeket illik a nevén szollitani.Azutan peddig nem vadskodtam hanem
felkértem,hogy hogy tisztazza a személyét.Mindezen kivul,a reklamnak nem ebben a topikban van na helye,gondolom én?
Udv.ahajt

Thony
2011-07-04, 11:11
Huhh, ez kemény :( Erre nem gondoltam...
De ha a hirdetés, elolvasod nem kanadaiaknak szól, hanem magyaroknak...
Így innen, következik hogy Magyarországon vagyok,
ebből pedig az ha nyaralnék nem vállalnék építést...
vagyis életvitel szerűen itt vagyok! ;D
Ezt a hozzászólást, szomorúan olvasom egy kanadában élő honfitársunktól, ezek szerint a bizalmatlanságot azt vitted magaddal és nem tudtad azóta sem elhagyni. Talán túl sokat érintkezel, a magyar házzal (személyeskedés nélkül, csak úgy mint a kolléga), így nem is fog sikerülni.
Születés adta jogom, megkérdőjelezését inkább az igazi Kanadai honfitársakra bízom, én sem kérdőjelezem meg a magyarságodat... csak azért mert nem itt élsz.
Biztosítalak, hogy természetesen létező személy vagyok!
Távol álljon tőlem, más ember megsértése de engem ez sértett!
Ha már igazad nem lett, kössünk bele a téma helyébe? Elképesztő, ha további kérdésed lenne a személyemmel keressél meg privát üzenet formájában! Ne mindenki előtt kérdőjelezd, hitelességemet!
Engedelmetekkel :D

Niky
2011-07-04, 11:20
Jelzem, az én hibám hogy nem látszik az e-mail cím a profilján mert az az enyém... így elrejtette, hogy ha jön e-mail a hirdetésben megadott helyre érkezzen (az övére)... Sajnos nem kicserélhető mert én azzal regisztráltam véletlen anno:D
Mivel nem jött sokáig engedély a belépésre így megpróbálkoztam mással is, és ezt fogadták el...
DE most mit mondjak, nő vagyok :P
Puszka

Thony
2011-07-04, 11:30
Jelzem, az én hibám hogy nem látszik az e-mail cím a profilján mert az az enyém... így elrejtette, hogy ha jön e-mail a hirdetésben megadott helyre érkezzen (az övére)... Sajnos nem kicserélhető mert én azzal regisztráltam véletlen anno:D
Mivel nem jött sokáig engedély a belépésre így megpróbálkoztam mással is, és ezt fogadták el...
DE most mit mondjak, nő vagyok :P
Puszka

Te kis buta :D :P :-*

Hasi
2011-07-04, 17:07
Szia Thony.
Nevedet beutve a Canada411,ca keresobe ,nemlétezonek ir ki.A megadott telefonszamod sem
érvényes mert Canadaban a telefonszamok 10 szamjegyuek és nem 11 mintahogy irod.
Igy a kereso a telefonszamodra sem ad ki semmit.Jo lenne ha tisztaznad a személyedet.
Udv.ahajt

Én Bécsben lakom és nekem 11 számjegyű a telefonszámom :D

Niky
2011-07-04, 19:36
Szia Thony.
Udv.ahajt

Én Bécsben lakom és nekem 11 számjegyű a telefonszámom :D

Ez tök jó! DE ha leírod ide, biztosan melléírnád az ország hívószámát... vagyis felismerhető lenne!
Milyen Bécsben?

DASCO
2011-07-04, 21:47
IMÁDOM A SZAPPANOPERÁKAT!!!

baromi jó, hogy egy ilyen hülyeségből milyen kalamajka
jön össze. HAJRÁ MAGYAROK ;)

MODERÁTOR IDE!!! TAKARÍTÁS A 2-es SZEKTORBAN....

D

GPeti
2011-07-04, 22:09
Turáni átok, remélem hamarosan letelik...

jozef
2011-07-04, 22:41
CSatlakozom DASCO Kolégámhoz HAJRÁ MAGYARORSZÁG HAJRÁ MAGYAROK :-*

Daine
2011-07-05, 10:29
Ez igen ez jellemző a Magyarokra!Ahelyett,hogy örülnénk a lehetőségnek elkezdünk piszkálódni vádaskodni!
Gratulálok nektek!

Szégyelhetitek magatokat akik idáig juttaták ezt a kezdeményezést!

sneci1977
2011-07-05, 10:50
Kész óvoda!

Thony
2011-07-05, 11:20
IMÁDOM A SZAPPANOPERÁKAT!!!

baromi jó, hogy egy ilyen hülyeségből milyen kalamajka
jön össze. HAJRÁ MAGYAROK ;)

MODERÁTOR IDE!!! TAKARÍTÁS A 2-es SZEKTORBAN....

D

Néha én sem értem, a fölösleges kukacoskodást:D Aki javíttatni akar megtalál mert nekem is érdekem, hogy kicsöngjön a számom... mert különben nem hirdetnék:D De lassan csak meg szokom, hogy mindenben megtalálják a kampót amin fennakadhatnak :-\ Lehet csak az okoskodás miatt, vagy azért hogy hozzászólásokat gyártsanak:(

feri
2011-07-05, 11:28
Nagyon gyerekes ez az egész :-X

bedrock
2011-07-05, 11:36
Na még pár hozzászólást, hogy hűű, meg nahát. Esetleg még azt, hogy na de ilyet!?

Ha nem bántjátok az off-ot én inkáb képek, videó iránt érdeklődom, ami a szóban forgó trénerről készült.
Elnézést kérek, de vizuális típus vagyok.

Blaster
2011-07-05, 18:09
Én az ilyenek miatt nem kommentelek már sehova max az adok-veszek részleget használom.Túl sok itt a profi modellező.

deba
2011-07-05, 19:06
Akkor kezdem a sort. Rendelek egyet, mig a tobbiek Canada rejtelmeit boncolgatják. Egy elekrromosat szeretnék. Mikor mehetek érte, és hova? Mennyibe kerül, paypallal lehet-e fizetni, magyarországra van kiszállítás? Fénykép, súly, felületi terhelés, szállítási határidö? Milyen színekben elrhetö? Sárgát szeretnék, csűrőset.

A hiányzó infókat kérem pótolni.

Niky
2011-07-05, 19:54
Akkor kezdem a sort. Rendelek egyet, mig a tobbiek Canada rejtelmeit boncolgatják. Egy elekrromosat szeretnék. Mikor mehetek érte, és hova? Mennyibe kerül, paypallal lehet-e fizetni, magyarországra van kiszállítás? Fénykép, súly, felületi terhelés, szállítási határidö? Milyen színekben elrhetö? Sárgát szeretnék, csűrőset.

Ez végre egy ide illő hsz:D

Thony
2011-07-05, 19:56

Természetesen lehet, ha komolyan gondolod! Ha egy elérhetőséget adsz találkozhatunk és viszünk egy prototípust vagy eljöhetsz hozzánk és megtekintheted az elődöket. Árat csak ha mindent tisztáztunk, akkor tudunk pontosítani! Küldök egy PÜ-t!

Thony
2011-07-05, 22:18
Na még pár hozzászólást, hogy hűű, meg nahát. Esetleg még azt, hogy na de ilyet!?

Ha nem bántjátok az off-ot én inkáb képek, videó iránt érdeklődom, ami a szóban forgó trénerről készült.
Elnézést kérek, de vizuális típus vagyok.

Erre eddig nem gondoltunk de levideózzuk és fotózunk is:D

jozef
2011-07-05, 23:00
Kedves modellező kollegák!

Jól ismerem a Tonyt meg a Nikit, jókat szokunk dumálni meg repülőzni.
És örülök hogy egy jó ötlettel állt elő és nem a kinai csodákat vesszük meg az üzletben.Tehát aki egy jól megépitett trainert akar, az rendelje meg nyugodtan Tonytól!Megbizható és szépen dolgozik.Aki pedig unatkozik, jó magyar szokás szerint NE szóljon be a másiknak.Egyébként Tony Kanadában született és Budapsten él, na és akkor mi van?Sokan vannak ezzel még igy Tonyn kivül.Én sem itt születtem, hanem Nyizsnyij Novgorodban, drága megboldogult apám bantu néger származású anyám pedig echte hawaii én meg egyszer csak Magyarországon találtam magam.

Tisztelettel,
Joci

Niky
2011-07-06, 09:30
Kedves modellező kollegák!

Jól ismerem a Tonyt meg a Nikit, jókat szokunk dumálni meg repülőzni.
És örülök hogy egy jó ötlettel állt elő és nem a kinai csodákat vesszük meg az üzletben.Tehát aki egy jól megépitett trainert akar, az rendelje meg nyugodtan Tonytól!Megbizható és szépen dolgozik.Aki pedig unatkozik, jó magyar szokás szerint NE szóljon be a másiknak.Egyébként Tony Kanadában született és Budapsten él, na és akkor mi van?Sokan vannak ezzel még igy Tonyn kivül.Én sem itt születtem, hanem Nyizsnyij Novgorodban, drága megboldogult apám bantu néger származású anyám pedig echte hawaii én meg egyszer csak Magyarországon találtam magam.

Tisztelettel,
Joci

Köszönjük, jól esett :-*

flyingdog
2011-07-06, 20:07
Sziasztok!

Én speciel örülök annak hogy vannak oylan válalllkozo kedvű emberek akik bér építenek!

Egy jó tanács vagy javaslat kollégák! ;D

A monkáitokról, majd sok oldalas sok fényképes illusztráciot kérűnk!
Ez amolyan referencia!
És így sok sok ember bizalmát elfogjátok nyerni!

Sok síkert!
Szép napot!
Űdv.: Keresztes Gergely

derminer
2011-07-06, 21:22
Ámen

Thony
2011-07-06, 22:12
Sziasztok!

Én speciel örülök annak hogy vannak oylan válalllkozo kedvű emberek akik bér építenek!

Egy jó tanács vagy javaslat kollégák! ;D

A monkáitokról, majd sok oldalas sok fényképes illusztráciot kérűnk!
Ez amolyan referencia!
És így sok sok ember bizalmát elfogjátok nyerni!

Sok síkert!
Szép napot!
Űdv.: Keresztes Gergely

Természetesen 8)
Csak nem egy Piratban ülsz? De kár hogy mi Kukára cseréltük és egy KA6-ra :(

ati888
2011-07-06, 22:44
Szia Thony!

Nekem csak egy úszótalp kellene, írtam privátot is.

üdv.: Attila

flyingdog
2011-07-06, 22:52
Természetesen 8)
[/quote]

Szia! Igen Piratban vagyok a képen! Szerintem nem sokkal jobb gép mint a KA-6. Ka-6 a termikek kírálya, igaz siklani nem szeret, főleg szélel szemben nem.... De hát a Pirat sem a szélállóságáról híres!
Én szívem szerint Nagy IS, és kis IS (IS-28B2, IS-29D2) párti vagyok! A vitorlázó ott kezdödik! ;D ;D ;D

Thony
2011-07-06, 23:29
Természetesen 8)

Szia! Igen Piratban vagyok a képen! Szerintem nem sokkal jobb gép mint a KA-6. Ka-6 a termikek kírálya, igaz siklani nem szeret, főleg szélel szemben nem.... De hát a Pirat sem a szélállóságáról híres!
Én szívem szerint Nagy IS, és kis IS (IS-28B2, IS-29D2) párti vagyok! A vitorlázó ott kezdödik! ;D ;D ;D
[/quote]

Sajnos a kicsi IS tört, de a nagy szépen felújított nálunk.. Nekem a vitorla etalon a Cobra! :P

Thony
2011-07-06, 23:31
Szia Thony!

Ott pontosíthatunk, a papucsok nem kerék burkolók de a futószárról leszeded a kerekeket és befűzöd... nem nagy munka, megoldható a kerékberakása is de akkor áttervezzük!

Niky
2011-07-07, 09:00
Szia Thony!

Ott pontosíthatunk, a papucsok nem kerék burkolók de a futószárról leszeded a kerekeket és befűzöd... nem nagy munka, megoldható a kerékberakása is de akkor áttervezzük!

Látom már szépek sablonok, és van sok borda... jó lesz az enyémbe ha törne :-*

Thony
2011-07-07, 09:03
Szia Thony!

Lassan, lassan... max kapsz egy kittet de ne törd össze 8) :P

Niky
2011-07-07, 23:13
Szia Thony!

Lassan, lassan... max kapsz egy kittet de ne törd össze 8) :P

Ha lehet a talpakat kerékbebujtatósra csinálni, én beruháznék egyre, bár tudom a sorban én vagyok mindig az utolsó :'( Még, hogy közel a tűzhöz ;D 8)

Thony
2011-07-08, 10:21
!!Továbbiakban a hirdetésünk módosult, folyamatosan bővülő termékválasztással!!

Niky
2011-07-11, 00:14
!!Továbbiakban a hirdetésünk módosult, folyamatosan bővülő termékválasztással!!

Thony
2011-07-11, 00:16
Újabban, lefedtük a CNC területet is, így még szélesebb körben tudjuk segíteni a modellezőket!

Thony
2011-07-12, 12:43
Pár hiányzó adat, amit hiányoltatok:

Szárny fesztáv: 1500 mm
Törzshossz, motorral (orrkúptól): 1200 mm
Szárnyfelület: 33.51 dm2
Vízszintes csillapító fesztáv: 550 mm
Vízszintes csillapító felület : 8.85 dm2
Szárnyak összfelülete: 42.36 dm2
Szárnyak összfelületi terhelése: 44.8 g/dm2 (1900g-nál)
Súly: kb. 1900g (standard változat, a súly ingadozik függ a tank nagyságától, motortól, kialakítástól... 1600-3200-ig terjed kb.)
Profil: 15%; egyenes alsó szakasszal
Motor: 3.2...5...7.5cm3

tubi
2011-07-12, 13:21
Képek mikor lesznek?

Thony
2011-07-16, 15:59
Képek mikor lesznek?

Nemsokára, sablonba kerül egy új lefotózzuk, eddig csak a régiekről vannak képek.

Susitu1
2011-07-16, 22:14
Az oktatás milyen formában történik, és hol?

Thony
2011-07-18, 22:38
Az oktatás milyen formában történik, és hol?

Kábellel, folyik az oktatás Mátyásföld, Dunakeszi, Gödöllő. Jelenleg a tematika még nincs kidolgozva de a nagygépeséhez lenne hasonló, szimulátor támogatással. Saját, vagy a mi gépünkkel! Többet csak a barátunk aki konkrétan tartja, tudna mondani.
Ennek célja, főleg a modellreptetés, könnyebb elérhetősége lenne olyanoknak aki esetleg még nem tudnak venni... vagy éppen nincs elég önbizalmuk a sajátjukhoz reptetéséhez.
Gondolom valami másra számítottál, pedig ez csak ennyi! :D
Gondolom, ez neked nem konkurencia, hisz te csak a 10 éves fiúkkal és 18 éves lányokkal foglalkozol...
Mi mindenkivel, csak érezze magáénak a modellezést!
Cél az utánpótlás aki tovább adja a minőségi modellezést és nem az újgazdag idióta modellező réteg által képvisel igénytelen divatmajmolást, pénzorientáltságot.
Nem hiszem, hogy csak azért mert a 2 megadott korosztály fölött van egy ember, nem lehetne vele foglalkozni.
Éppen, hogy a 16- 20 éveseket kell megtalálni és a ivás, drog, értelmetlen szórakozások felől a teremtés, alkotás felé irányítani vagyis megmutatni nekik a modellezést.

ati888
2011-07-18, 23:15
grat! ;) Sok mai modellező vehetne rólatok példát :D

Susitu1
2011-07-19, 10:17
Gondolom, ez neked nem konkurencia, hisz te csak a 10 éves fiúkkal és 18 éves lányokkal foglalkozol...

ezt hogy érted????

magus
2011-07-19, 22:24
Én úgy gondolom előbb be kéne fizetni a tagdíjat! Hisz az nem járja hogy még mások azon fáradoznak hogy szebbé tegyék a pályát,egyesek ezt megcsapolván hasznot húzzanak belőle!? Nagyon nem szeretném! >:(

Susitu1
2011-07-19, 23:33
Kábellel, folyik az oktatás Mátyásföld

látod Ő már egy TAG! a nagy tomporát is a padon sütteti:))) biztos nem tudta elhozni KANADÁBÓL a széket amire leüljön:)))

Thony
2011-07-20, 14:16
grat! ;) Sok mai modellező vehetne rólatok példát :D

Köszönöm! 8)

Thony
2011-07-20, 14:19
Én úgy gondolom előbb be kéne fizetni a tagdíjat! Hisz az nem járja hogy még mások azon fáradoznak hogy szebbé tegyék a pályát,egyesek ezt megcsapolván hasznot húzzanak belőle!? Nagyon nem szeretném! >:(

Nem tudom ki beszél itt haszonról, pusztán játék a cél! Természetesen a tagdíj már megvan beszélve, amint összefutok azzal aki ez ügyben érintett be lesz fizetve! De mint olvasod, csak opcionális a mátyásföldi reptér, nem oda költözök csak ha esetleg valakinek az jobban útba esik!

Thony
2011-07-20, 14:29
Kábellel, folyik az oktatás Mátyásföld

látod Ő már egy TAG! a nagy tomporát is a padon sütteti:))) biztos nem tudta elhozni KANADÁBÓL a széket amire leüljön:)))

Csak ne személyeskedjünk nem erről szól a topic...
Nem, nem hoztam széket most vallok!Célom, hogy itthon minden padhasználattal kihasználjam és károsítsam a kisstílűnek, sértőnek sosem mondott embereket.
Aki kint éjjelente, szexuális célokra használja a padot, és az asztalt is, annak felszólító leveleket küldtök? Nem? Pedig kéne, mert ők nem csak a nagy tomporukat teszik a padra és az asztalra.
Köszönöm, hogy elolvastátok, már nagyon nyomta a tomporomat és most megkönnyebbültem ;D

Thony
2011-07-20, 14:41
Az ilyet nem privátban kell, hanem csak ide bátran hitelrontásnak... amit gondolsz vállald fel, ohh hogy a külföldi magyarokkal van problémád, jelzem én az sem vagyok! Kedves szavakat a barátnőm is köszöni!

Szervsz Tóni,

sokat gondolkodtam, hogy válaszoljak é az irományodra, de inkább privátban teszem. Én megtehetem, hogy válogatok azok közül kit tanítok és kit nem. Nem 1 nem 10 sok-sok embert tanítottam 5évestől 65 évesig rendes tematika szerint, nem úgy ahogy veletek teszik.
Én voltam aki először invitált titeket a mátyásföldi rendezvényre és én leszek az is aki nem szívesen látlak többet kint. Sok munkát áldoztam a fiatalokra és sokukat segítettem versenyezni, mind techikával mint oktatással. Nem ingyenélőként kuncsorgok oktatóért mint ti, vagy a természetben való fizetés számomra nem elfogadott.(barátnőd fagyizik:))
A 18 éves csajok alatt nem tudom mit gondolsz...örülnék ha kifeljtenéd.
Hogy pedig kinek mennyi pénz van a pénztárcájában ez szerintem nem rád tartozik, de én 18 évesen kevesebb cuccal jöttem el otthonról mint amennyivel te felszálltál a gépre kanadában, és nekem nem küld apuci havonta pénzt....édasányám nevel egyedül fel hármunkt....amim van magnak köszönhetem!

Szóvel szerintem mielőtt elkezdenél irogatni gondold át kinek mit írsz, elég régóta modellezem, és az összes ágát kipróbáltam bárki bármikor átadja a távirányítóját nyugodtan....
Mátyásföldön illik tagdíjat is fizetni...nem csak kijárni és használni, vagy koptatni a padot.

Tekintettel az irományodra jobb ha nem találkozunk személyesen....

Thony
2011-07-20, 14:42
Kedves barátom!
Kicsit személyessé tetted a témát! A tagdíj már rég jelezve lett, hogy nem neked az egy dolog!
Te elég sok dolgot leírsz, rólam... de semmi nem igaz ;)
Apukám nem támogat, anyukám van csak de ha beszélnél a faterommal, mond hogy rossz helyre küldi a pénzt! Amit elértem, szarabbról kezdtem mint elég sokan, de köszönöm hogy egy újgazdag pöcsnek néztél, a barátnőmet meg egy kurvának... ez igen személyes és kedves hozzászólás mellyel magadról és csak is magadról állítottál ki minősítő levelet.
Nem volt sértő amit írtam neked, mégis sértőn válaszoltál... pusztán csak a hirdetésedben megadott paramétereket írtam le, hogy ne aggódj nem versenyezni akarunk... csak játszani! Köszönjük, a meghívást és a lehetőséget a reptéren. Sok jó embert ismertünk meg ennek köszönhetően, remélem majd te is ezek közé tartozol.

Sok jó leszállást, és sikeres oktatást!

Thony

iamnobody
2011-07-20, 18:09
Törölve, mert.... :-X

Peter N
2011-07-20, 21:39
Törölve mert szerintem Thony szerintem jót akart de egyesek félreértették és a moderatorok a háttérben vigyorogtak.

Peter N
2011-07-20, 21:51
Törölve mert szerintem Thony szerintem jót akart de egyesek félreértették és a moderatorok a háttérben vigyorogtak.

iamnobody
2011-07-20, 21:53
[CENSORED]

Thony
2011-07-20, 22:21
HAHAHA! Nem én mondtam! ;D

Öröm téged is látni Peter N! Majd lehet megsorozlak pár kérdéssel a megfelelő pillanatban! Jól jönne majd a hozzáértésed, természetesen a sajátos, Peter N-es stílusban! :)

Üdvözlettel,
nobody

Nahát, micsoda flame war! :o

Thony kösse fel a gatyáját ha a szemétdombon kukorékoló kakasokkal akar vitatkozni.
A szemétdombon csak szemét van és nem értem hogy miért alacsonyodik az ök szintjükre. Nem irok neveket de ezekre reaszarni sem érdemes.

Nagyon örülök, hogy még vannak olyan fórumok, ahol nem mindenki áll be egy rossz irányba csörtető csorda mögé, hanem látja mi is a jó irány.
Köszönjük a támogatást, jól esett... a jövőben távol álljon tőlem az ezzel a témával kapcsolatos kommunikáció.
Szép estét nektek.

Niky
2011-07-21, 00:38
"Cél az utánpótlás aki tovább adja a minőségi modellezést és nem az újgazdag idióta modellező réteg által képvisel igénytelen divatmajmolást, pénzorientáltságot. "

Susitu:
Valaki mondta, hogy ez rólad szól Susitu? Gondolom, ha ezen sértődtél meg akkor nem mi húztuk rád, hanem te találtál magadra a sorokban. Sajnos elég személytelen, és gesztus nélküli a fórumozás, de azért gondolhatod úgy hogy azt sem tudtuk eddig ki van a név mögött nem állítunk ilyet, pusztán sokakra jellemző viselkedést közöltük. Nem írtunk sem nevet, sem repteret... pusztán csak a sosem építő, géptörő, idény modellező pilótákra gondoltunk. "Nem az olyan kedves, és mindenkit megbecsülő, és gyorsan megismerő, felismerő, mélyen látó,mélyen szántó :D :P intelligens emberekről szólt mint egyesek!" :D :D
Köszönöm, hogy ilyen sokat kinéztél belőlem, de ha kicsivel nagyobb lenne a hajad és jobb stílusod,modorod lenne talán veled is fagyiznék...
Bár részemről, szánalmas, és magát jellemző fellépéseddel megnyerted a szívem, így a hízelgő szavak miatt... ,de csak azok miatt talán hagyom, hogy meghívjál fagyira amit elnyalhatok a padodon a tomporomat pihentetve. :-* :-*

Thony
2011-07-21, 00:41
Nahát, micsoda flame war! :o

Thony kösse fel a gatyáját ha a szemétdombon kukorékoló kakasokkal akar vitatkozni.
A szemétdombon csak szemét van és nem értem hogy miért alacsonyodik az ök szintjükre. Nem irok neveket de ezekre reaszarni sem érdemes.

Ez adta meg a mai napon, a pontot az "i"-re. Felülről lógatjuk a mikrofont, hogy itt is halljam mit kukorékolnak lentről. :D ;)

DASCO
2011-07-21, 09:03
ESKÜSZÖM LEGKÖZELEBB BERAKOK EGY POPCORN A MIKRÓBA
MIELŐTT BELEOLVASOK A TOPICBA!!!

SZAPPAN OPERA FOR EVER!!!!!

D

derminer
2011-07-21, 11:31

D

Lájk ;D

Susitu1
2011-07-21, 11:38
Sajnos elég személytelen, és gesztus nélküli a fórumozás
ez itt a legnagyobb probléma!!!!

De Én csak 1-et kérdeztem!!!!! Ismervén titeket rákérdeztem az oktatásra, de nem rosszindulattal!!!!!!Erre jött egy SZEMÉLYESKEDŐ válasz, mely egy csöppet felborzolta a csekélyke szőrt a fejemen:)))

részemről a többit majd személyesen:)

ClassifiedLaca
2011-07-21, 14:24

D

Meg mégegy lájk... 8)

Thony
2011-07-21, 17:36
Sajnos elég személytelen, és gesztus nélküli a fórumozás
ez itt a legnagyobb probléma!!!!

De Én csak 1-et kérdeztem!!!!! Ismervén titeket rákérdeztem az oktatásra, de nem rosszindulattal!!!!!!Erre jött egy SZEMÉLYESKEDŐ válasz, mely egy csöppet felborzolta a csekélyke szőrt a fejemen:)))

részemről a többit majd személyesen:)

Nem akartalak, akartunk megsérteni és a személyeskedés távol álljon tőlem, nem is tudtam ki vagy! Csak nem akartam, hogy gond legyen, így biztosítani akartalak hogy nem ötleteket lopunk és embereket hanem megvagyunk mi egymás mellett a hirdetésed alapján. A célunkat kérdezted, én leírtam, nem téged jellemeztelek, hisz nem tudtam ki van a név mögött! Nyerészkedés, nem célunk ahogy kaptuk a tudást úgy adnánk tovább.
Gondolom a tisztázása gesztusok nélkül, hosszú novellákba torkolna, élőben talán esélyesebb egy más megértése és a félreértések elkerülése! Talán így a levél is elkerülhető lett volna melytől, fészkelődni kezdett a tomporom! :D

Peter N
2011-07-21, 18:59

Niky
2011-07-22, 00:34
Ha most itt lenne egy tisztességes öntudatos moderator törölné az egész (OFF) szemét beirást az enyémeket is beleszámitva és csak az eredeti témával kapcsolatos értelmes hozzászólásokat hagyná meg, igy nem vesztené értelmét a topic ami amugy értelmes és hasznos. A többit viszont át lehetne tenni a légiháborúba vagy esetleg egy " Szeressük egymást modellezö gyerekek hisz az élet ugyis tovaszáll" cimü szórakoztató topicba.
Na most kissé elfutottam a fantasztikus és természetesen irealista irányba, de ha a tisztogatás valami misztikus és hihetetlen modon mégis megtörténik akkor én hinni fogok a reinkarnációban és az örökéletben is, talán még a forummodellezökröl is elhiszem hogy zömében rendes emberek.
Moderálás biztosan nem lessz (ha csak ezt nem törlik) mert el-furták, elSzabták aFrancba
:P

:P Hát igen én is úgy gondolom hogyha lenne egy rendes moderátor :o akkor törölné hogy megmaradjon az eredetisége a topiknak azért én bízom benne ,hogy valaki kitörli a nem ideillő kommenteket és bízom abban is hogy lesz aki megtölti idetartozokkal.....
Tudjuk hogy kell OFF-ot gyártani ideje lenne ON-ba kapcsolni ;D ;D

Török Zoltán
2011-07-22, 12:40
Sziasztok!

Szerintem itt és most szakítsuk meg ezt a fajta társalgást! :-(

Ha nem folytatódik a topik a saját témája körül, akkor törölve, vagy zárva lesz.

Köszönöm mindenkinek a megértést!

PONT!!!

Üdv: Zoli

APPME
2011-07-22, 15:55
Üdvös dolog lenne most kitakarítani minden nem idevalót, abból ért mindenki - szerintem...
Jó munkát mindenkinek.

Peter N
2011-07-22, 17:09
Törölve mert hülyékkel nem vitatkozok

Zlin
2011-07-22, 18:07
.

Peter N
2011-07-22, 18:50
Törölve mert hülyékkel nem vitatkozok

Niky
2011-07-22, 20:10
[/quote] ;)
Szerintem csak egyszerűen nézzen magába mindenki,/akit úgy gondolja nem érint nem veszi magára/hogy felnőttek révén milyen gyerekes viselkedést követett el,és igen lehet én is gyerekes vagyok mert többször is hozzászóltam a témához de én lezártam és túlléptem a hozzászólásokon
még ha egyesek túlságosan sértők is voltak.Mivel egymás fészkébe nem piszkítunk sőt ami még fontosabb ha közös fészekbe vagyunk "fiókák" ne csipdessük egymást... :'(
Nem szép dolog a másikat ismeretlenül negatív jellemzőkkel illetni főleg nem egy nyilvános fórumon..... :'( :'(
Miért nem törekedünk inkább a közös összetartásra és a barátságra? :o :o :o meglepő és jó kérdés ugye?? :o ::)
Legalább nyugodtan hagyjuk egymást ha ez nem megy és ne kísértsen minket a kisördög,hogy a másiknak ártsunk......és a folyamatos versengések....arról már nem is beszélek,,,nem erről kéne ,hogy szóljon egy közösség :'(

Niky :)

HA BÁRKINEK IS SZÜKSÉGE VAN BÁRMILYEN SEGÍTSÉGRE AZ NYUGODTAN ÍRJON ,HÍVJON MINKET

ÜDV

NIKY

Peter N
2011-07-22, 21:15
:-X

Peter N
2011-07-22, 21:36
:-X