PDA

Teljes verzió megtekintése : VICTORY Long range system

deltahf
2011-09-27, 20:03
Elékszült és teljesen műkődőképes a VICTORY long range system FPV repülőgépekhez.
Futaba kompatibilis !!!

Ezt bizonyítja a saját magam álltal berepült 10km-es távolság is.

http://www.youtube.com/watch?v=n7jY-6-vh-g

Akit érdekel esetleg a távirányító esetleg teljes videó rendszerrel együtt keresse Bazsó Gábort
http://www.victorywebshop.com
E-mail.: victory@victorywebshop.com
vagy pü-ben Gabor2009

A híresztelésekkel ellentétben amik ellene folyik, teljesen korrekt és megbízható ember.

Üdvözlettel: deltahf

Ltomi78
2011-09-27, 22:15
Szia!

Engem az érdekel miért érdemes ez a rendszert választanom mondjuk egy Dragon vagy chainlink-el szemben mely, 230-260 usd között van, és szintén jól bevállt, rendszernek mondják. Az hogy hazai termék engem vonz, de akkor legyen versenyképes, ár/érték arányban is. A webshop-on 250 EUR a VLink, vagy ez az új rendszer most akciós áron kapható? Kérek szépen árlistát.

Akár PÜ -ben akár email: landat78@gmail.com

Köszönöm, a részletesebb információt előre is.

Üdv

deltahf
2011-09-27, 23:14
Mint írtam, semmi közöm hozzá ( nincs hasznom belőle) csak leírtam a tapasztalataimat!
Minden infóval forduljatok a gyártóhoz légyszi.
Elérhetőség is ott van.
Ha drága nem kell megvenni, van más működő cucc való igaz.
Mindenkinek szive joga mire költi a pénzét.

GPeti
2011-09-28, 17:35
Mit takar a "teljes videó rendszer" ?

deltahf
2011-09-28, 20:15
Hivd fel ha érdekel. Barátod Zsótika tudja az elérhetőségét. ;D

drjuhasz
2011-09-28, 20:37
Bocsánat hogy beleszólok, de pl én is szívesen látnék a fenti kérdésekre válaszokat, és mivel a topik címe is egyértelmű, ezért szeretnék látni a gyártótól válaszokat, szemben olyan megjegyzésekkel hogy hívd fel a gyártót, meg semmi közöm hozzá.
Vagy ha ebben a topikban erre nincs lehetőség, akkor értelmét sem látom, törölni kellene. Nem?

an2
2011-09-28, 23:10
Sziasztok!
Ha ár érték arányt nézünk akkor el kell gondolkodni hogy a dragon vagy a chain posta nélkül 230-260,posta 2o dollár plusz.Árban már fej fej mellet vannak.Amúgy a VL telemetriás és diverzitis ami a többibe nincs benne.A nyugati vizonylatokhoz nem drága sőt,nem kerül sokba csak keveset kereünk.(sajna).Tehát sztem megéri.

an2
2011-09-28, 23:22
Kedves Csvzs kolléga!
A személyes adatok könnyelmű közlésével kapcsolatban csak annyi hogy még a társkereső oldalon se közölnek mindent.Ha annyira korrekt vagy mint mástól elvárod akkor a saját adataid is közöld!
De a legjobb lenne h már ezt a topikot nem te indítottad nem gerjednél rá és nem éreznél kényszert hogy mindenbe beleszólj.Mások másképp játszanak és ezt el kell fogadni. én se kezdem nyomni a stratookosságokat pedig lenne ötletem meg fikám is de hagyom hogy kibontakozzon aki csinálja.
Köszi!

deltahf
2011-09-29, 08:07
Egyetértek.

Teljesen mindegy a CSVZS és kollégái mit írkálnak ide.
Aki nem ismeri Őket vagy nem cimbijük és van agya az úgy is utána néz.
A termék MAGYAR így magyar a gyártója is tehet egyszerű a kommonukáció.
Akit meg annyira nem érdekel az vegyen mást.
Sztm röviden ennyi!

Bigyula
2011-09-29, 09:48
Én ebben a topicban egyetlen egy hozzászólást sem láttam Zsoltitól. Aki talált, az menjen el szemészetre...

deltahf
2011-09-29, 12:08
Egyetértek, az meg a diliházba aki hülyének nézi a másikat.

deltahf
2011-09-29, 12:13
Már csak azt nem értem, hogy mi a szarért pitiánereskednek itt...
Oda van írva világosan minden, azt is olvashatja a képben lévő kolléga, hogy milyen cirkusz volt a VL cuccból.
A gyártó nem itt szeretne válaszolgatni, a sok ellene felhozott vád miatt, ennyi.
Akit nem érdekel a termék az ne vegye meg! Vásároljon más jó terméket.
Akit érdekel az vegye a fáradtságot és keresse meg a gyártót az elérhetőségein.
EZ FÓRUM ! nem az üzlet. 8)

:'( almas! ;)

Ltomi78
2011-09-29, 13:20
Én nem örülnék már ennek a topicnak a gyártó helyében! Szerintem vagy beszéljünk konkrét árakról, (egyébként 250 EUR nem közelíti a 250USD+20USD postát, jelenleg 16000 Ft különbség) és hozzáadott értékről amiért érdemes ezt a rendszert választani vagy tényleg nincs sok értelme. Természetesen az jogos, hogy a gyártó is válaszolhat ezekre a kérdésekre, meg is fogom keresni. Sokminden megtanultam itt a fórumon az FPV-ről, szinten innen kezdtem az infó gyűjtést 0-ról, ezért is hasznosnak tartom ha megpróbálunk válaszolni egymás kérdéseire. Amennyiben itt mindent csak a gyártó tud akkor nincs is miről beszélni.

A lényeg, hogy szeretnék néhány információt megtudni erről a termékről is mielőtt vásárlási döntésre szánom el magam, melyhez nagyon sokat jelentene ha a terméket már használó kollegák beszámolnak a tapasztalatokról. Ez után gondolkodnék el az áron, és amennyiben ugyanazt tudja mint a külföldi LRS cuccok és ugyanannyiba is kerül (+/- 5000 Ft) akkor valószínűleg ezt a terméket választanám.

köszi

deltahf
2011-09-29, 13:57
Ezért nem lesz Victory-d Neked sem.
A Victory szett nem az enyém!!!
Kérdezzétek Banditos kollégát ezentúl és azt akinek van.
Én leírtam világosan amit tudtam. Ennél többet részletesebbet csak a gyártó tud.
A Victory jó és működik stabilan.

http://www.youtube.com/watch?v=n7jY-6-vh-g

Az ára pedig nem az én kompetenciám.
Felőlem adhatja 10 - avagy 300euro-ért nekem teljesen mindegy.
Mind ahogy az is, hogy mennyit ad el belőle vagy akar-e még eladni belőle.
Itthon az én véleményem szerint kár erölködnie az elkövetkezendő pár évben.
De ez már az Ő dolga.
mmormota sem a fejlesztett OSD-ből fog mégjobban meggazdagodni itthon! :D

Tehát lerágott csont !!!

Ide nem írok többet mert akinek ezek után sem világos, az menjen ki a fényre!

deltahf
2011-09-29, 14:04
Még 1 FONTOS !!!

SENKIT NEM ÁLLT SZÁNDÉKOMBAN MEGBÁNTANI!
Leírtam a véleményem és tapasztalatom egy általam jónak tartott termékről és kiálltam mellette végig.

Nem engem kell szedni és dícsérni sem!

További jó vásárlást repkedést és szép időt mindenkinek! Kortól nemtől személytől függetlenül!

mmormota
2011-09-29, 16:14
A topicnyitó zárta le a témát, nem moderátor.