PDA

Teljes verzió megtekintése : duratax táv eladó

speder
2004-09-15, 17:24
27 mhz es nagyon jo állapotú táv+vevő+kristály együtt mindössze csak most csak nektek 10 ezer HUF ért eladó.Ha 2 napon belül telefonálsz attól tekintve mikor elolvastad a hirdetést akkor kapsz hozzá egy original használati utasítást. ez nem vicc!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D arkyboy haverja vagyok jános csak speder nevén hirdetek.

speder
2004-09-15, 17:30
enyém jobb mint a doge-é!!!!!!!!

Dodge
2004-09-15, 18:18
enyém jobb mint a doge-é!!!!!!!!

Hali speder!
Annyit kérek, hogy legalább a nevemet tudd leírni....szerintem ez a fórum nem azért van, hogy másokkal ki :kemeny: -unk (már elnézést). Nem is ismersz engem...nem is láttad a távot...mire föl van ilyen oltári nagy képed?? Semmi közöm hozzád DE Neked SINCS!!!! Jobb lenne, ha békénhagynál és a közeljövőben nem :kemeny: -nál semmivel. De ha arra céloztál, hogy drágán adom, akkor nyaljál sót....utálom, hogyha a "konkurencia" ilyen tahó! Te ennyiért adod én meg annyiért....hát eltudom képzelni, hogy milyen lehet a táv, ha a gazdája ilyen....

Dodge

UI: Egy kicsit felhúztam az agyam....köszi speder! Ha valakit megsértettem (spederen kívül) attól szíves ellnézést kérek....nem szeretem, ha beleköpnek a levesembe.... :evil: :evil: :evil: :evil:

speder
2004-09-16, 21:53
a pontos megnevezése a távnak

duratrax hitec ranger 2z 27 mhz (2 csatornás)

DiamantTomi
2004-09-16, 22:37
Rossz nézni ahogy két kolléga marja egymást.Összetartani kéne amúgy sem túl népes táborunknak.Remélem ezen a dolgon csak nevetni fogunk egy kellemes pezsgőzős klubdélutánon :D

speder
2004-09-16, 23:06
én biztos de dodgeannyira felhúzta magát rajta .... engem nem nagyon érdekel

Dodge
2004-09-17, 12:48

Te SEM érdekelsz!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilyen tahókkal nem foglakozom.........

takacsj
2004-09-17, 12:55
Ne vaduljatok gyerekek.
Önuralom!
Nem elég ami a neten kívül az életben zajlik?
Legalább e kevésszámú modellező ne ritkítsa már egymást.

TJ

speder
2004-09-17, 14:27
én maradok biztos ja amúgy elnézést is kértem dodge tól úgyhogy már csak ő marakodik

Dodge
2004-09-17, 16:34

legközelebb ne írkálj ilyeneket és nem lesz semmi marakodás!!!Gondolkozz mielőtt valakinek a cuccát lebecsülöd vagy lefikázod....csak azért húztam fel magam mert hazugságot mondtál...de ha ott lett volna a :D vagy :P vagy :lol: vagy 8) akkor semmi gond nem lett volna....de mivel csupa felkiáltó jel volt.... :roll: :roll:

Üdv: Dodge :twisted: :wink:

tcomp
2004-09-17, 21:46
Gyerekek, mi értelme ennek?
Én egy "kedves" kolléga hozzászólásaira már nem reagálok, elkönyveltem, mert közben saját magát folyamatosan lejáratja :)
Akit nem kedvelsz, zárt ki az életedböl.
Könnyebb lesz, neked biztos, neki meg mind1 :)
:D :D :D

Dodge
2004-09-18, 12:46
Gyerekek, mi értelme ennek?
Én egy "kedves" kolléga hozzászólásaira már nem reagálok, elkönyveltem, mert közben saját magát folyamatosan lejáratja :)
Akit nem kedvelsz, zárt ki az életedböl.
Könnyebb lesz, neked biztos, neki meg mind1 :)
:D :D :D

Milyen igaz.... :gondolkodik: :gondolkodik: lehet, hogy ezt kellet volna tennem...na, mind1

Üdv: Dodge

szabop
2004-09-18, 13:04
Gyerekek!
Nekem meghalt a 3.5 éves lányom 2000.-ben, az 1 éves fiam 2002.-ben
tavaly a feleségem, és nyugodtan, békével, csúnya szavak nélkül levelezek és chatelek ezen a lapon, és nyugodtan megyek repíteni és hajózni, de ez már sok!
Tűnjön innen a g...be a sok bunkó!!!!!!! :evil:
Ha vkinek kétségei merülnének fel, hogyan kell +-an viselkedni, nyugodtan írjon, eligazítom!
Felháborodott lélekkel:Peti

speder
2004-09-18, 13:37
jol van nem lesz ilyen többet
vgay ha lesz akkor úgy csinálom ahogy dodge mondta

Dodge
2004-09-18, 16:14
Hmmm....Peti, mondok neked valamit...hogyha Te el akarnád adni mondjuk az autódat (ez csak pl) és jönne egy "jóember" 8) :lol: és egy nyilvános fórumon lefikázná a malydnem eladott autódat...nem hiszem, hogy azt írnád neki, hogy:..."kedves "jóember" köszönöm a fikázó szavait és ha legközelebb a házamat akarom eladni, nyugottan gyújtsa föl"...nem hiszem, hogy ezt írnád neki. Én már nem harakszom Speder-re :roll: , így lezártam magamban ezt az incidenst. De ha valakinek belegázoltam a lelkébe..attól szívest ellnézést kérek mégegyszer....Ja..hogy neked eleged van a néha-néha vitázó emberekből..erre csak azt tudom mondani, hogy: Nem muszáj ezen a kontinensen vagy ezen a bolygón élni...Nem? Mindha más fórumon nem történnének ilyen dolgok :!: :!: :!: ( :?: ) Én már megbékéltem Speder-rel. Úgyhiszem, hogy csak a :D vagy :wink: jel maradt le az üzenetéről...igaz?

speder
2004-09-18, 19:35
igaz mert én is úgy írtam csak nem vettem észre h ez így nem lesz egyértelmű vagyis az volt csak a másik oldalról szóval:)

DiamantTomi
2004-09-18, 19:48
Petinek igaza van!Csak sok emberhez nem jut el.Találd meg a lelki békédet!Ne a másikat maceráld ha békét akarsz... :D

DiamantTomi
2004-09-18, 19:50
Petinek igaza van!Csak sok emberhez nem jut el:Találd meg a lelki békédet!Ne a másikat maceráld ha békét akarsz... :D

tcomp
2004-09-18, 20:10
dodge, azért ez most kemény volt :evil:
mármint amit szabop- nek irtál!
az egészben nem is ez lett már a fontos kérdés, hanem amit szabop leirt :cry:
Én többet nem is tudok irni, mert ez borzasztó, fájdalmas !

Dodge
2004-09-19, 23:16
dodge, azért ez most kemény volt :evil:
mármint amit szabop- nek irtál!
az egészben nem is ez lett már a fontos kérdés, hanem amit szabop leirt :cry:
Én többet nem is tudok irni, mert ez borzasztó, fájdalmas !

Hali!
Mér mindenki rám harakszik?! :shock: A Petivel már beszéltem és semmi gond...mondta, hogy nem rám harakszik vagy haragudott...ez kezd olyan lenni mint egy brazil szappanopera. A lelki békéről csak annyit, hogy megvan....páran térnek vissza csak ehez a "lezárt" témához. A Spedernek való üzenetem (tudjátok az első) már "régen" volt felejcsétek el. Mindenki azzal jön, hogy nem volt szép...meg minden... nem hiszem el, hogy Ti még nem keveredtetek olyan vitába ami egy félreértés kapcsán alakut ki...Petivel és Spederrel lebonyolítom ezt a kis félreértést Pü-ben. Mindenkinek fájdalmas, borzasztó...mint ha más nem okozott volna akartalanul fájdalmat másnak meg lekibéke mint egy templomi misén...különbenis a lelki béke nem azt jelenti, hogy ne vessz össze másokkal...lehet, hogy ez egy-két embernek bántó, de nem tudok mit csinálni...ti hoztátok föl megint a témát. én csak lereagáltam, de nem mások hátamögött meg nem jópofizva...az álszentség a legborzasztóbb dolog. Mert aki eszt írja, hogy: "..nyugi, elég már, béke.."...mintha az nem csinált volna rossz dolgot életében....

UI: Nem értem, hogy egyesek nem tudnak másról leszakadni...mint egy lelki ügyvéd :evil:

tcomp
2004-09-20, 09:31
dodge!!!
nézd vissza ki mit irt :evil:
mikor indult a topic...
ki mire mit válaszolt, gondolkodjál!
:!:
ehez a témához nincs már mit irnom :roll:

Dudkin
2004-09-20, 11:27
bocs sracok
D

tcomp
2004-09-20, 11:58
ideje volt...

Dodge
2004-09-20, 16:10
dodge!!!
nézd vissza ki mit irt :evil:
mikor indult a topic...
ki mire mit válaszolt, gondolkodjál!
:!:
ehez a témához nincs már mit irnom :roll:

Már megint........nagyon kell ezt erőltetni? Szakadjál már le rólam. Ha nem tudsz semmit se írni akkor ne írj. Nehogymá te tégy szivességet, hogy írsz?! Szakadjál le, hagyál békén...foglalkozz a saját dolgoddal...szerintem neked is van sok dolgod nem pedig, hogy engem szekálj. Már mindent lerendeztem. Félreértés volt. Ha pedig ezen így ki vagy akadva...csak sajnálni tudlak. Kettőjükkel lerendeztem...most meg jössz te aztán egy másik így az egész fórummal összeveszek amit nem szeretnék mert ez egy jó kis fórum. Befejeztem ezt a marakodást és kérlek téged, hogy TE IS fejezd BE! Mi itt marakodunk egy kis "hülyeségen" de te úgy kezelsz mint akit meg kéne lincselni... VÉGE.

UI: Bocs, de vannak akik nem tudnak elszakadni egy félreértés kapcsán kialakult vitáról ami MÁR rég lezáródott és nincs harag. Részemről Sorry és befejeztem. Csak ne kezdje valaki előlről.... [-o< [-o<

speder
2004-09-20, 17:17
nagy vicces az egész az se tudják itt egy csomóan hogy dodge mit írtunk pü ben de azért mondják az okosságot

Dodge
2004-09-20, 18:05
nagy vicces az egész az se tudják itt egy csomóan hogy dodge mit írtunk pü ben de azért mondják az okosságot

Így is van....ezt próbálom a szájukba rágni egyeseknek. Mi már ezt lerendeztük..

UI: Remélem ebbe már nem kötnek bele... [-o<

speder
2004-09-20, 18:05
a táv elekelt:)komolyan

force
2004-09-20, 19:59
Röhej!!!

Dodge
2004-09-20, 22:11
a táv elekelt:)komolyan

Na, gratulálok! :taps:

Peti-RC
2004-09-23, 11:41
Dodge! :oops: -va olvasom az ittenieket. Ejnye na.

Nade. Most hogy mindenki megbékélt végre megkérdezném a T. moderátorokat, hogy mikorra tervezik a fórum karbantartását? Mert erre a topicra igencsak ráférne egy tisztasági söprés, ami nem "az eladásról" szól.. :roll:
Én törölném a nem ideillő hozzászólásokat. De ez az én véleményem. :D :wink:

Peti-RC
2004-09-23, 11:51
Most látom, hogy ez a "légiháború" téma csak erről szól. Akkor bocsi a söprögetős javaslatért.. Még a végén az én hozzászólásom nem illik ide :wink: . Ezt most jól elnéztem... :lol:

Dudkin
2004-09-24, 11:27
Seemmi problema. 2000 forint helyszini birsagot szabok ki amely rogton befizetheto a penztarnal. :)

D

Peter N
2004-09-24, 21:30
Én törölném a nem ideillő hozzászólásokatKár lenne törölni, én kimondottan élvezem olvasni a végtelenségbe nyulló süket vitákat ahol mindenki akarja bizonyitani az ö igazát akoris ha nincs igaza. Tegyük a kezünket a szivünkre és ismerjük be hogy nem is lennénk magyarok ha nem is igy viselkednénk. :evil:

Dudkin
2004-09-24, 22:09
amen

Dodge
2004-09-24, 22:37
Én törölném a nem ideillő hozzászólásokatKár lenne törölni, én kimondottan élvezem olvasni a végtelenségbe nyulló süket vitákat ahol mindenki akarja bizonyitani az ö igazát akoris ha nincs igaza. Tegyük a kezünket a szivünkre és ismerjük be hogy nem is lennénk magyarok ha nem is igy viselkednénk. :evil:

Neharagudj....de ki kezdi újból :gondolkodik: ? Csak NEM TE? Értelmetlen ez a topik..jó lenne törölni (szerintem).

Peter N
2004-09-26, 13:02
Értelmetlen ez a topik..jó lenne törölni Egyáltalán nem értelmetlen mert ugy müködik mint egy szégyenpad és amiota Dudkin megnyitotta a légiharc topikot a viták és más a forumbaillö hozzászolások száma drasztikusan csökkent. Én például nagyon szégyelném magam ha egy beirásom ide kerülne és pont ezért tartom fontosnak a "Légiharc" topikot

Peter N
2004-09-26, 13:06
ki kezdi újból ? Csak NEM TE? Nem, én nem kezdem
újból,hisz nem szoltam bele a vitába csak a topikrol szóló véleményemet nyilvánitottam ki.

Dodge
2004-09-26, 13:47
ki kezdi újból ? Csak NEM TE? Nem, én nem kezdem
újból,hisz nem szoltam bele a vitába csak a topikrol szóló véleményemet nyilvánitottam ki.

Jó.

Peti-RC
2004-09-28, 11:10
:D

Dudkin
2004-09-28, 13:34
Jusztis az enyem lesz az utolso szo :)

D

takacsj
2004-09-28, 14:59
Ha szomorú vagyok, ide járok vidulni. :D
Olyan vicces ahogy értelmes emberek marhaságokon szapulják egymást!
:lol:

TJ

Dodge
2004-09-28, 16:35
Ha szomorú vagyok, ide járok vidulni. :D
Olyan vicces ahogy értelmes emberek marhaságokon szapulják egymást!
:lol:

TJ

:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dudkin
2004-09-28, 19:49
Aki mostantol megszolal az eszi meg a vodor szart :)

D

hilti
2004-09-28, 21:04
Ha-ha, a multkor is én voltam...

tcomp
2004-09-28, 21:13
csak hogy ki ne maradjak :lol: :lol: :lol:
ez már poén forum !
sokkal jobb lenne, mint veszekedni, javaslom egy poén forum nyitását :wink: :wink: :wink:

takacsj
2004-09-28, 21:18
Csak hajszálat ne találjak benne!
Az olyan undorító...

TJ

Dudkin
2004-09-28, 23:42
LOOOOOOL :lol:

D