PDA

Teljes verzió megtekintése : Nemzetközi fotópályázatot nyerhetek! Egy szavazat is sokat számít! Please, help!

davidg2918
2011-11-19, 17:55
Sziasztok

Beneveztem az idei Metropol Photo Challenge nevű nemzetközi fotópályázatra. A verseny több fordulóból áll, és hogy tovább jussak szavazatokra lenne szükségem. A szavazás online történik, ezért is kérem a segítségeteket.

Naponta egy szavazatot lehet küldeni a képemre ;) (bár IP cím szerint történik a számlálás, így hogyha valakinek ADSL internetje van, akkor arról több szavazatot is tud küldeni a modem ki-be húzásával ;D ;D) , és csak egy gombnyomásba telik, de nekem nagyon sokat számít. ;) ;)

Kérlek, ha van egy kis időtök, nyomjátok meg az alábbi linken található "szavazz gombot" .

http://metrophotochallenge.com/hu2011/view/btw2/Heart

Nagyon köszönöm előre a segítségeteket és üdvözlettel: Dávid (davidg2918) ;)

Gogo
2011-11-19, 19:53
Sziasztok

Beneveztem az idei Metropol Photo Challenge nevű nemzetközi fotópályázatra. A verseny több fordulóból áll, és hogy tovább jussak szavazatokra lenne szükségem. A szavazás online történik, ezért is kérem a segítségeteket.

Naponta egy szavazatot lehet küldeni a képemre (bár IP cím szerint történik a számlálás, így hogyha valakinek ADSL internetje van, akkor arról több szavazatot is tud küldeni a modem ki-be húzásával ) , és csak egy gombnyomásba telik, de nekem nagyon sokat számít.

Kérlek, ha van egy kis időtök, nyomjátok meg az alábbi linken található "szavazz gombot" . :D :D

http://metrophotochallenge.com/hu2011/view/btw2/Heart

Nagyon köszönöm előre a segítségeteket és üdvözlettel: Dávid (davidg2918)

(bár IP cím szerint történik a számlálás, így hogyha valakinek ADSL internetje van, akkor arról több szavazatot is tud küldeni a modem ki-be húzásával )

Ez segítségnek, vagy csalásnak neveznétek? És nyilvánosan! Szégyenletes! Riasztó, hogy itt tartunk!

Ha nagyon írnom kellett volna, én ezt írtam volna:

Részt veszek...Ha jobbnak tartod a többihez képest szavazz rám! Köszönöm! És kész.

Ideje, hogy kialakuljon egy olyan gondolkodásmód, amelyik a hasonló jelenségeket elítéli, és kiveti magából! Biztos vagyok benne, hogy a mi kis közösségünk egyetért ezekkel a gondolatokkal.