PDA

Teljes verzió megtekintése : MMBK Évnyitó 2012

peaceful
2012-02-15, 16:05
Tisztelt Mindenki !

Ezúton is értesítelek titeket, hogy az MMBK 2012-es évadnyitó gyűlését 2011.02.21-én 18:00-tól fogjuk megtartani.

A találkozó helyszine:

Az Erzsébetligeti Színház büféje. A büfé a színház épületében, az információs pulttal szemben található.
Térkép (http://maps.google.com/maps/place?cid=5561119484328561457&q=MMBK %C3%A9vadnyito&hl=hu&ved=0CDoQ-gswAA&sa=X&ei=Icg7T5fyLIv6sgacyozZBg)
Honlap (http://www.corvin16.hu/index.php?content=dct&did=4&amid=1#ct)
Az Újszász utca felől is be lehet sétálni az uszodán keresztül.

Napirendi pontok:
2011 évértékelése
2011 évi pénzügyi beszámoló
Személyi kérdések
Tagdíj megállapítás
Tervek és kilátások a jövőre, de legalábbis 2012-re
Tagdíj befizetés

Örülnék, ha minél többen eljönnétek.
Üdv,
Peaceful

Vladimir
2012-02-17, 18:36
Remélem, hogy ott tudok lenni! Szórakoztató előadás lányokkal esetleg lesz é színházban :D?

amice
2012-02-23, 11:15
Szia Mindenki! Lehet tudni valami hivatalosat az eseményen történtekről? /ha már nem voltam ott/ >:(

Dudkin
2012-02-23, 22:37
Szia!

Természetesen!

12 fő jelent meg, egyeztettük a tavalyi évi költségvetést. Megállapítottuk az ezévi tagdijat, megerősítettünk pár tavalyi döntést idénre is, és javaslatként elhangzott a tiszteletbeli tagság kérdése is, majd új vezetőséget választottunk.

Baksa Zsolt és én lemondtunk, és a jelenlévők egyöntetűen megszavazták Szabados Szabolcsot és Tuza Tamást az MMBK 2012-es vezetőségének.

Ezúton köszönöm nektek azt a jópár közös évet, amelyben az MMBK szekerét toltuk. Modellezőtársakként, barátokként, néha kicsit sirva, de többségében nevetve.

Noha idén már nem is léptem be tagként, attól a szívem egyértelműen Mátyásföldhöz húz, és valahol mindig is ott lesz, -amig van-, hogy mekkora óriási jó dolog volt ez pár évvel ezelőtt.

Külön kiemelném Baksa Zsolti eddigi kemény, és kitartó munkáját, amellyel összefogta és formába öntötte ezt a kezdeményezést. Az Ő motivációja volt az utóbbi években az MMBK "üzemanyaga" és mi voltunk a motorja. Zsolti! Köszönöm!

Az új vezetésnek pedig sok sikert, és szép eredményeket kívánok, és remélem, hogy az MMBK-ba fektetett sok közös energia nem fog kárba veszni soha.

Maradok tisztelettel:
Csenki Zoltán Dudkin

peaceful
2012-02-24, 10:02
Köszönöm Zoli szavait. Én is szép időszaknak éltem meg az elmúlt éveket.
Az élet úgy alakult körülöttem, hogy kevesebb szabad energiáim vannak, azért
be kellett látni, hogy a helyzet nem tartható és másnak kell a feladatokat átadni.
Semmi sem állandó és ne is legyen !
Én továbbra is fogok versenyszerűen F3A repülni, így én tag maradtam és a szokásos MMBK kupát is
szeretném június 3.-án, vasárnap megrendezni.

Zsolt

amice
2012-02-24, 16:31
Köszönöm a tájékoztatást és az eddig végzett áldozatkész munkátokat. Az új vezetőségnek pedig kívánok türelmet, agilitást és jó kedvet a munkájukhoz amihez remélhetően a tisztelt tagság is megad minden segítséget. Üdv. Tamás