PDA

Teljes verzió megtekintése : Nitro Star F4.6 motor indításánál durrog a kipufogó

danee9393
2012-03-09, 10:40
Sziasztok!
A napokban sikerült beszerezni agy HPI Trophy Truggy-t használtan. Mikor megvettük, kipróbálásnál minden tökéletesen ment, könnyen indult, menet közben semmi probléma se volt a motorral/autóval. A napokban szétszedtem letakarítani róla a sarat, kipucoltam légszűrőt stb. Miután összeraktam, próbáltam indítani rotostarttal, de időnként durran egyet a kipufogó, néha kisebb lángcsóvák jelennek meg és semmiképp nem akar indulni. Ezek után kicseréltem a rezókönyöknél a tömítést de az se segített. Savage-emnél nem volt ilyen probléma, ez nekem teljesen új. Tudnátok segíteni nekem, hogy mi lehet a probléma?

freddydfan
2012-04-22, 17:09
szia
nekem is a GS-emnél 1x indításnál durrant eggyet a kipufogó de utána simán indult és semmi baja nem volt.Mit értesz azon hogy lángolt?
üdv

danee9393
2012-04-25, 12:13
Mintha felgyülemlett volna benne valami anyag ami belobbant, de ez csak pár pillanatig volt, olyan mintha a rally kocsikba váltásnál néha "lángolna" a kipufogó. Azóta közben segítettek modellboltban, a motor kuka, nem volt benne egyáltalán kompresszió (pedig előző nap amikor megvettem az autót, próbaúton minden jó volt, működött rendesen az autó.) Helyette új motort kellett belevenni nem kevés pénzért.

freddydfan
2012-04-25, 16:11
Akkor minden megoldódott ok :P