PDA

Teljes verzió megtekintése : modell szállítása kézipoggyászként

gumicukor
2012-03-12, 00:01
Elnézést az új téma nyitásáért, egy speciális kérdésem lenne. Szeretném modellemet (ez esetben csak egy távirányítót jelent) kihozni külföldre (UK) kézipoggyászként. Sajnos erről nem igazán találtam információt, hogy fel lehet-e vinni (kellemetlen lenne kidobni a vizsgálatnál). Valaki bölcsebb ember tudna bővebb felvilágosítással szolgálni? Nagyon szépen köszönöm!

jeddys
2012-03-15, 18:51
Szia!

Szerintem nyugodtan felviheted,max.megnézik a kapunál.
Csak folyadékra és piroteknikára van korlátozás ill. szabályozás.

gumicukor
2012-03-19, 18:38
Köszönöm szépen a választ, remélem átengedik.

gumicukor
2012-03-22, 14:49
Nos -puding próbája az evés - kipróbáltam. Az átvilágító berendezés mögötti hölgy furcsán nézett, leállította a berendezést, de egy fél perces idegtépő várakozás után minden kérdés nélkül továbbengedte. Előtte megkérdeztem, hogy fel lehet-e vinni, s azt mondták, hogy az erre vonatkozó tiltó jogszabályt eltörölték, így szabad.

TommyRider
2015-01-14, 10:59
Nos -puding próbája az evés - kipróbáltam. Az átvilágító berendezés mögötti hölgy furcsán nézett, leállította a berendezést, de egy fél perces idegtépő várakozás után minden kérdés nélkül továbbengedte. Előtte megkérdeztem, hogy fel lehet-e vinni, s azt mondták, hogy az erre vonatkozó tiltó jogszabályt eltörölték, így szabad.

Szia! Látom már eléggé régi volt a kérdés, de most Én is ezen dilemmázok. Phantom 2-est akarom majd külföldre vinni. Azóta vitted máshova is a gépet? Esetleg másnak tapasztalata?