PDA

Teljes verzió megtekintése : Picco26 Max nem reagál ha húzom a gázt vagy féket csak felpörög

trialtaraj
2012-04-15, 08:42
A fent említett motor indítás után csak felpörög és nem reagál aha adok gázt vagy féket húzok, karbullájuk többen is de ugyan ezt csinálja valakinek valami ötlete hogy mi lehet a hiba?? Előre is köszi!!

gst
2012-04-15, 18:44
Helló

Amit leírtál az nagyon tág mi az, hogy nem reagál ha nyitod vagy bezárod teljesen a karbit akkor sem változik semmit a motor fordulata?
Az összevissza járó maguktól esetlegesen felpörgő nehezen beállítható motorok egyik hibája például az szokott lenni, hogy falsot szívnak valahol.

Ha pesti vagy vagy feltudsz jönni Pestre akkor ajánlom figyelmedbe
a Sylka Modellsport szervizét itt biztos kiderítik, hogy mi a baja.

http://www.sylkamodell.hu/rcmodell_szerviz

Üdv

trialtaraj
2012-04-15, 20:16
Néha ha fékezek akkor kicsit lenyugszik de nem mindig amúgy össze vissza jár de leginkább csak felpörög a motor.
Az mit jelent hogy falsot szív? az általában hol szokott előfordulni mármint honnan szívja a falsot?
Sajnos kaposvári vagyok nem hiszem hogy megyek mostanában pestre.
Köszönöm az eddigi segítséget!

trialtaraj
2012-04-15, 21:48
A hátlapnál szivárog ki az üzemanyag elképzelhető hogy onnan kap falsot?

gst
2012-04-18, 03:03
Helló,

igen, de ott valami nagyon nem stimmel ha már az üzemanyag is szivárog!

trialtaraj
2012-04-18, 16:01
A berántó és a tengely között van az az átviteli valami nem tudom minek hívják ::) az egy kicsit kotyog és ilyen elszíneződött majdnem fekete folyadék jön ki gondolom az az üzemanyag! arra gondoltam hogy a motorhátlapot behegesztetem és újból furatom hogy ne kotyogjon meg ne szivárogjon talán lesz belőle valami! :)