PDA

Teljes verzió megtekintése : Adok veszek szabálymódosítás!!!

Dudkin
2012-05-03, 19:14
Tisztelt modellezőtársak!

A mai napon egy pici változást vezetünk be a fórum életébe, amely igazából gyökeres újdonságot nem hoz magával.

Az ADOK-VESZEK kategóriák alapvetően a már megunt, és a továbbiakban nem használt eszközök kereskedésére alakult.

Azok a modellboltok, illetve nagyobb mennyiséggel üzletszerűen kereskedők, akik a fórumot jó lehetőségnek érezték üzletük fellendítésére, megtalálták a módját a hivatalos együttműködésnek. Nekik a továbbiakban is elérhető a kiemelt topik és a banneres hirdetés lehetősége.

Viszont sokan megélhetésük és hobbijuk anyagi kiegészítéseképpen a saját használatnál jóval nagyobb számú, új terméket értékesítenek a fórumon annak támogatása, legális hirdetési felületeinek megkerülésével.

Emiatt mostantól, a folyamatosan, láthatóan sok, bontatlan terméket árusítók hozzászólásait törölni fogjuk a használt eszközök adok-veszekjeiből, felajánlva nekik is a hirdetési felületeinket, illetve javasoljuk a "Modellboltok, kereskedők" számára fenntartott alfórum használatát, amely egy idő után tematizálatlan, kereshetetlen maszlaggá fog válni.

Erről a topikról tudni kell, hogy a frissen regisztráltak, illetve a vendégek nem láthatják, csak bizonyos hozzászólás szám után tekinthető meg a tartalma.

Üdvözlettel:

Csenki Zoltán Dudkin

Zsoze1000
2016-01-24, 09:54
Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy miért , és meddig lettem "Hirdetésből kizárt tag"?
Köszönettel:
Zsoze1000

Aenima
2016-01-24, 12:28
Minimum egy hétig.

Zsoze1000
2016-01-24, 19:12
Ok! De miért? Mert azt a részét nem értem!

Aenima
2016-01-24, 19:43
Ne haragudj, de személyesen nem irogatok senkinek, hogy miért. A hírdetésed nem felelt meg a szabályzatnak. Nem személyes egyszerűen csak unom, hogy a modiknak, fórumtársaknak vagy nekem kell azt jelezni, hogy mi hiányzik a hírdetésből miközben tudtommal minden hírdetési fórumban kiemelt téma a szabályzat.

Zsoze1000
2016-01-25, 09:42
Szia!

Ennél a válasznál, már csak az lett volna egyszerűbb, hogy "csak"!
Véleményem szerint, mindenben megfelelt az előírásotoknak!
Íme a kritériumaitok:
- A topic címe legyen beszédes (derüljön ki, hogy mit is szeretnétek hirdetni) Ennek megfelelt!
- A hirdetés tartalmazza a termék gyártóját, típusát Ennek is megfelelt!
- A vételár minden esetben legyen feltüntetve ! Ennek is megfelelt!
- Tartalmazza az eladó valós, működő elérhetőségét, elérhetőségeit, Ennek is megfelelt!
- Legalább egy képet rakjatok fel a hirdetés tárgyáról (max.800x600 –as felbontásban) , abban az esetben is, ha új, akár még kis sem csomagolt dologról van szó. Ennek is megfelelt!

És nem vagyok kereskedő sem!

Szóval akkor mi volt a bibi? :-)

Köszönettel:

Zsolt

mikagy
2016-01-25, 10:31
De tényleg miért?
Még hirdet, tehát a lezárással sem lehet gond. (Én csak a Futaba hirdetését látom)
Legalább, hogy én is okoljak, hátha csak a sorok között nem tudok olvasni. :(

Aenima
2016-01-26, 10:14
De tényleg miért?
Még hirdet, tehát a lezárással sem lehet gond. (Én csak a Futaba hirdetését látom)
Legalább, hogy én is okoljak, hátha csak a sorok között nem tudok olvasni. :(

Ugyanazt a multit amit most újra felrakott csak képek nélkül és tök zavaros leírással, hogy mi működött mikor. Többen jelezték is, hogy nem érthető.
Nem szoktam senkit kipécézni a hírdetési szabályok eléggé egyértelműek. Okulva fentiekből csináltam egy gdrive mappát abba felkerülnek a képernyőmentések és utólag nem lehet reklamálni. Sajnos nem káptalan a fejem, hogy név szerint mindenkire emlékezzek ezért ez lesz az új rendszer.

bakelit.forest
2016-01-26, 10:37
ok nélkül nem piszkálunk senkit.
a szabályok betartása nem igényel atomfizikai előtanulmányokat.
a szabályok nincsenek eldugva, mindenki számára elérhetőek.
csupán értelmező olvasás szükséges és pici odafigyelés.
azt ne várjátok, hogy minden alkalommal leveleket írunk és könyörgünk.
ha főállásban más sem lenne a dolgunk, mint a hiányos hirdetéseknél kikönyörögni a minimális kért dolgokat, akkor sem férne bele sokszor a napi 8 órába.

fenti sorok kis cinizmusra utalnak, de sajnos van rá ok...

Zsoze1000
2016-01-26, 12:45
Szerintem egy kicsit kevertek, valakit valakivel! De ha elküldöd a mentést, akkor esetleg beigazolódik, hogy mi volt!
Nekem annyi is elég lett volna, ha az első leveleimre válaszoltok, és kb egy elnézést kéréssel megelégedtem volna, és nem a bizonyítványt magyarázzátok feleslegesen!
Köszönettel:
Zsoze

Zsoze1000
2016-01-26, 12:49
Szerintem egy kicsit kevertek, valakit valakivel! Cinizmus ide, vagy oda! Az én hirdetésem, szinte ugyan az volt, mint a mostani, és ugyan úgy képekkel!
Nekem annyi is elég lett volna, ha az első leveleimre válaszoltok, és kb egy elnézést kéréssel megelégedtem volna, és nem a bizonyítványt magyarázzátok feleslegesen!
És ahhoz sem kell atomfizikusnak lenni, hogy ha valaki hibázik, beismeri! Én nem egy "olyan ...... olyan dízel...", hanem egy bontott DJI Phantom 2-es alkatrészeit árultam!
Szép dolog amit létrehoztatok, és hibázhat bárki!
Üdvözlettel
Zsoze1000

bakelit.forest
2016-01-26, 14:16
nem értem miért kezdtél személyeskedni, én sem tettem.
az autós adok-veszek modija vagyok, tehát közöm nincs a hirdetésedhez.
ebből kifolyólag az elnézéskérést is rossz helyre címezted, mert én semmiféle levelet nem kaptam.

semmiféle bizonyítványt nem magyaráztam, csak tényeket közöltem.

Zsoze1000
2016-01-26, 14:28
Ezt írtad:
"ok nélkül nem piszkálunk senkit.
a szabályok betartása nem igényel atomfizikai előtanulmányokat.
a szabályok nincsenek eldugva, mindenki számára elérhetőek.
csupán értelmező olvasás szükséges és pici odafigyelés.
azt ne várjátok, hogy minden alkalommal leveleket írunk és könyörgünk.
ha főállásban más sem lenne a dolgunk, mint a hiányos hirdetéseknél kikönyörögni a minimális kért dolgokat, akkor sem férne bele sokszor a napi 8 órába.

fenti sorok kis cinizmusra utalnak, de sajnos van rá ok... "

És én erre válaszoltam! Amúgy autós dolgokat nem is hirdettem! És szerintem maximum annyi személyeskedés volt benne, mint a Te leveledben!
De szerintem már túl van lihegve az egész!

bakelit.forest
2016-01-26, 14:34
tudom mit írtam.
szerintem is...

Emunem
2016-01-31, 17:08
:D van ennek topikja emberek... ;)