PDA

Teljes verzió megtekintése : SZEGEDI forgatáshoz keresek multikopterest (közismert magyar TV csatorna)

Saláta
2012-09-28, 17:59
Üdv Mindenkinek,

Egy kedves Barátom megkeresett azzal, hogy ismerek-e olyas valakit akinek van olyan szerkezete, ami elbír egy 200 gramm tömegű kamerát, és rögzíteni tudna bizonyos magasságból egy 2-5 perc közötti jelenet, egy szegedi rendezvényen hétfőn 15.00-kor. Amennyiben esős lesz a helyszín, mindez egy nagyobb zárt térben kerül megrendezésre.

A kamera fix objektíves, nem elvárás hogy mozogjon a kopter (max fel és le).

javadalmazás:

- az utiköltség térítése
- egy kis televizós népszerűség: stáblistán szereplés, ... külön köszönetet szeretnénk mondani .., stb.
- referenciaként felhasználható az anyag (szerintem a master is), ha valaki ebből él, vagy ezt tervezi ...

Mindenkit megnyugtatnék - már az elején -, nem helyi médiáról, hanem mindenki által ismert TV csatornáról van szó.
5 kamerával készülnek. NEM elvárás a televiziós ismeretek, valószínű lenne egy próbafelvétel, hogy tudják, mire számítsanak (beállítás, fényviszonyok, stb.).

A telefonokot az alábbi számra várnám: 30/443-9747 (8.00 - 21.00) vagy 70/3-48-48-48. Lehet privátban is érdeklődni, ha nem elvárás a hosszas magyarázkodás írásban. Mivel jómagam is televizióztam régebben, nagyjából sejtem mit szeretnének, csak semmi pánik, nincsenek hülye kérdések.

Olyas valakit keresek, akire lehet számítani; tehát tényleg komolyan gondolja, hogy jön.

Köszönöm, hogy elolvastad.

Üdvözlettel: Saláta

Saláta
2012-09-29, 13:54
Köszönöm a figyelmet, megoldódott a dolog,
Amennyiben szeretnétek az elkészült tv-s anyag videótáras linkjét, itt fogom mellékelni a későbbiekben.

Köszönöm

Üdvözlettel: Saláta