PDA

Teljes verzió megtekintése : Keresek GM PRo szabályzóhoz leírást

Sz_Lac
2004-11-24, 15:17
Sziasztok!

Ha valakinek lenne az említett szabályzóhoz leírása és vmilyen formában elérhetővé tudná tenni számomra, nagyon megköszönném.
Néhány hete 'mgzsolt' árult ilyet itt dobozban, leírással. Ha esetleg az új tulaj olvassa írásomat, kérem jelentkezzen!

Köszi!
Sz_Lac

P306
2004-11-24, 15:37
Szia !

Német nyelvű itt: http://www.gm-racing.de/index2.htm

Angolt nem találtam.

Üdv:

P.

Gyurici
2004-11-24, 15:52
Szia! Nekem elvileg van otthon magyar leírás GM szabályzók
programozásához. Anno Pro Reverse szabályzóhoz bevált.
Ha megtalálom akkor elküldöm valahogy. Lehet megvan world-ben is
valahol, de ezt már nagyon nehéz lenne megkeresni!

Gyurici

Sz_Lac
2004-11-24, 15:57
Gyurici

Megköszönöm neked ha utánna nézel, mert a német site-on én csak a jelenleg is forgalmazott szabályzókat találom. Ez lehet, hogy a hiányos német tudásomnak tudható be, vagy csak egyszerűen béna vagyok...

Köszi!
Sz_Lac

P306
2004-11-24, 18:20
Szia !

A főoldalról Downloads/Anleitungen für elektronische geräte és ott a második oldalon (alul a Pages-nál lehet váltani, én is nehezen vettem észre), alulról a második sor a Sport/Champ/Pro. Szerintem ez a tiéd :-) Szerintem. De ez, mint írtam németül van.

Üdv:

P.

koco
2004-11-25, 00:48
Szia!

Én vettem meg a szabályzót. A leírás természetesen megvan, én Csepelen lakom, egy találkozót megbeszélhetünk, és addig lemásolom. Azonban, ha megadod az e-mail címedet, akkor átküldöm neked a többiek által említett helyről letöltött .pdf doksit. Ez egy-az-egybe ugyanaz, mint a szabályzóhoz adott leírás.

Üdv: Kóczán László
koczanl@axelero.hu
06/20-9108-563

Sz_Lac
2004-11-25, 08:47
P306

Köszönöm az útba igazítást, így már nekem is sikerült letöltenem, de ez valóban csak a német verzió.

Koco

Rád csörögnék, a találkozóval kapcsolatban.

Gyurici

Azt, hiszem Koco segítségével egyszerűbben meg tudjuk oldani a dolgot. Ha esetleg mégsem jönne össze, csak akkor venném igénybe a segítségedet. Ne forgasd fel a házat miattam, ha van egyszerűbb megoldás is.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Sz_Lac

atiséjé:)
2004-12-30, 14:05
Szia Sz_Lac!

Nekem van egy GM SPORT szabályzóm. Alapjait tekíntve a PRO és a SPORT azonos.

Magyarnyelvű leírás itt van:
http://www.oum.hu/hpi/ESC_instruction.htm

üdv.:
atiséjé:)

Sz_Lac
2004-12-30, 20:24
Szia atiséjé:)!

Nagyon szépen köszönöm a fordítást, az angol nyelvű leírással már jól elvoltam de azért ez a tökéletes megoldás.

Mégegyszer KÖSZI!!!

Üdv.
Sz_Lac