PDA

Teljes verzió megtekintése : Szilveszteri buli

Iván_a_rettenetes
2004-12-18, 18:55
Helló repcsisek és nem repcsisek!

31.-én délelött lesz a szokásos Matyi ó-év búcsúztató buli, bármilyen időjárásban is.
Jókat szoktunk ökörködni.

Ne felejtsétek el!

Iván_a_rettenetes
2004-12-18, 18:59
Utóirat:

Délelött 10-től kb megfagyásig tart. :lol:

Kaja pia Nők nem lesznek , csak k.....hideg! :(

abence
2004-12-19, 06:49
Ott is ott leszek :lol:

Susitu1
2004-12-19, 19:03
A szervezők majd visznek mindent úgy mint tavaj!!!!!
Hoppá

Dudkin
2004-12-19, 19:07
Bizonyhoppa a "tavaj"-t elirtad:)

abence
2004-12-19, 20:24
:lol:

Francii
2004-12-19, 20:56
Bizonyhoppa a "tavaj"-t elirtad:)

Mert hüje... :D :D :D

Iván_a_rettenetes
2004-12-19, 21:04
A szervezők majd visznek mindent úgy mint tavaly !!!

Ok!

Én rendelek egy zőccséges pizzát , tojáslikőrt , meg a Sophie Marceau-t.

abence
2004-12-19, 21:11
a kolbászosnak én is, de szerintem a többiek is jobban örülnének/örülnénk...

üdv.:Bence

Susitu1
2004-12-20, 07:43
Igazatok van elírtam, mert idént kellett volna írnom!
:oops:

Dress
2004-12-20, 07:54
OK

Ivan , de frissen rendeld, hogy mire kiersz vele ki ne huljon.
Szerintem 10 db eleg lesz, nem sokan vegak.
Bence te viszont rendelj boven, mert azt mindenki szereti. :D
Az italrol Susituval gondoskodunk. :oops:

abence
2004-12-20, 08:15
na jó. lehet hogy süttetek, de nem lesz túl forró, mertmire kiérek az húsz perc, és a kocsiban meleget kellene tartani....

De azért megpróbálom

Bence

Iván_a_rettenetes
2004-12-20, 08:35
OK

Ivan , de frissen rendeld

Én nem, majd a rendezőség mert azt mondtátok ők mindent ingyé hoznak!!! :shock:

Oszt lehet ,hogy könnyelmű kijelentés volt?
:oops:

Én csak a hideget garantáltam!

abence
2004-12-20, 08:37
Iván

Látod a te általad biztosítottakra nincs is igényünk, mert megfagynii nem akarunk..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bence

Iván_a_rettenetes
2004-12-20, 08:40
Szergely faszagyerek nem fázik minden reggel tornázik! :wink:

abence
2004-12-20, 09:05
legalább pontosan tudnád:
Szergely fasza gyerek nem fázik, k.rva hideg van és tornázik.... :lol: :lol: :lol:

Bence

hilti
2004-12-20, 11:47
Örülök, hogy ebben az évben a Bence és az Iván rendezi ezt a bulit.
Tavaly a Dress és Susitu nagyon nagy bulit rendezet remélem a két "új" jelentkezönek sikerül ezt idén felülmulni.

Üdv

abence
2004-12-20, 12:02
A Bence ne szervez semmi, de ha tud, akkor hoz két tepsi pizzát...

Üdv.:Bence

Iván_a_rettenetes
2004-12-20, 13:07
Kaja pia Nők nem lesznek , csak k.....hideg! :(

Jó de Én csak ezzel szolgálhatok!!! :cry:

Dress
2004-12-20, 15:14
Ivan

Mar ne is haragudj, de ezt a topicot te nyitottad.
Akkor most mi van?

Susitu1
2004-12-20, 15:23
Buzije!
Iván, te soha semmivel nem járultál hozzá még egy bulihoz sem Matyiföldön, vérlázító amiket összehordassz itt! egy irigykedő pöcs vagy! :twisted:
Az összes hozzászólásodban, csak magadat futtatod, egy kicsit Önimádó lettél!
Ezúton kérem meg CSenki urat, hogy csináljon egy külön TOPIKOT Ivánnak, ahol dicsőíthetí magát, felteheti a lógatós képeket, videókat, azok lenyűgözésére akik ilyet nem fognak, soha csinálni! :!:
Abencével majd ellevelezgethettek...

A szilveszterre visszatérve, ugyanúgy meglesz tartva mint tavaj, és Dressel várunk mindenkit! Lesz tüzijáték mint TAVALY, lesz pezsgő mint TAVALY, lesz forraltbor mint TAVALY! :P

chill boys

abence
2004-12-20, 16:29
Bocsi A pizzát azt Némedibe visszük.
Jó bulizást itthon...

Bence

abence
2004-12-20, 16:47
u.i.: susitu! Már megint túl messzire mentél.... gondold csak meg még1*, mártörtént egy ilyen, és a végén te kértél bocsánatot, de szerintem ebből már bocsánat nem lesz... (nem magam részéről írtam ezt)

tcomp
2004-12-20, 18:17
Megint veszekedtek és ez nagyon nem jó!
Főleg Karácsony előtt négy nappal!
Ilyenkor mindenki azon törekszik, hogy ebben a kíméletlen világban egy pár órára örömet szerezzünk azoknak akik a szeretteink, barátaink.
Szerintem próbáljátok meg, jobb érzés :cry:
Én most egy olyan szemét helyzetbe kerültem, igy karácsony előtt, amit senkinek!, még az ellenségemnek se kivánok!
Mégis megpróbálok ember maradni, a lehetőségekhez képest nem elrontani senkinek az ünnepét, aztán mikor nem birom már, félrevonulok, mint most is, mikor ezt ide irom.
Rendezzétek meg az évadzáró bulit, ki hol akarja, ki mennyivel tud hozzájárulni, egy a lényeg:
tiszta szivből tegyétek, tegyük!
Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt!

Iván_a_rettenetes
2004-12-20, 18:28
A szilveszterre visszatérve, ugyanúgy meglesz tartva mint tavaj, és Dressel várunk mindenkit! Lesz tüzijáték mint TAVALY, lesz pezsgő mint TAVALY, lesz forraltbor mint TAVALY! :P

chill boys

Egy dolog viszont nem lesz: AZ IVÁN

Sziasztok!

Először is Zoli: én csak egy figyelmeztetést írtam, hogy ne felejtsék el a többiek a 31.-ét. Amit írtam, hogy nem lesz kaja pia nő, csak hideg, utána tettem egy vigyorgó pofát, arról én nem tehetek, hogy nincs humorérzéked.

Susitu1, és az agyszüleményeiben létező kollégái boldogok lehetnek, mert én befejeztem a Matyiföldi pályafutásomat. Mert ennek az irigy pöcsnek már nincs szüksége reptérre, hogy le tudjon szállni. Utaltál arra, hogy amit én csinálok soha nem fogják megcsinálni, én tudom sajnálni őket, de ez is azt bizonyítja, hogy pénzzel nem lehet mindent elérni.

Öreg vagyok én már majomnak, megelégeltem a mocskolódásaitokat. (akinek nem inge, ne vegye magára)

Miért én megyek el??? Mert van egy-két dolog amit Én nem tudok megtenni, például néger pasit leszopni (fehéret talán :lol: ). És Matyiföldre a lábam még egyszer szeretettel a szívemben betenni.

hilti
2004-12-20, 19:45
Nagyon régóta ülök itt a monitor elött és nagyon sokszor átolvastam ezt a levelezést (nem volt nehéz). Egy biztos ennek az egésznek semmi értelme.
Iván:
Amikor erre a forumra bármit irsz vagy felraksz, akkor ezt kb. 3500 ember olvassa. Itt nincs olyan, hogy csak úgy, meg majd késöbb kijavitom. Amit gondoltál az teljesen jó, csak lehet, hogy más szintén készül erre a dologra pénzt, idöt, munkát költ rá és nagyon kevés, hogy Te majd a hideget biztositod. A megsértödésed meg egyenesen gyerekes és fölösleges. Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy elzavarjon Téged matyiról, egy "ember" elmeháborodot megnyilvánulásai nem potolhatják azt amit ez a reptér adot, ad és adni fog. . Amit Susitu irt az gusztustalan és meg tudom érteni a haragodat, de a strucc politika nem vezet sehova. Én arra kérlek, hogy gondold át a döntésed és legyél ott velünk szilveszterkor és jövőre is.
Susitu:
Probálok teljesen ember maradni, de nagyon nehéz. Amit Ivánnak irtam, hogy itt kb 3500 ember olvassa amit irsz, ez ugyan úgy rád is vonatkozik.
Nagyon kevés vigasz az, hogy utána a reptéren négyszemközt elnézést kérsz majd mosolyogsz ezen az egészen. "Véleményednek" van igazság tartalma, de nagyon kevés és amilyen formában ez irodott szinte emlitésre sem méltó.
Én nagyon szeretném, hogyha a f@szságod miatt nem veszitenénk el az Ivánt. Jó lenne ha ezt elég gyorsan rendbe hozznád.
Bence:
Nagyon örülnék neki, ha átlátnád ezt az egész problémát és inkább segitenél mint , hogy inkább a lovat nyergeled.

Üdv

tcomp
2004-12-20, 19:54
Zsolt, megelőztél, kb egy órája szintén vagy 20-szor végigolvastam ezt a topicot és amit irtál, nincs mit hozzáfűzni.
Talán annyit, hogy én is csatlakozom, Iván gondold át amit irtál.
Azt szoktam mondani, engem meglehet sérteni, de csak késsel!
Neked a kés nem okozhat problámát :lol:
:wink:

Szab
2004-12-20, 19:55
Hála Istennek, hogy idáig is eljutottunk... :oops: Kérném szépen, hogy mindenki gondolja át, amit ír/mond! :!: A csapathoz - a mátyásföldi betyárokhoz - mindenki hozzátartozik, aki ott rendszeresen repül és résztvesz az eseményeken. Én már elég rég voltam ott modellel is, de én télre tényleg eltettem az összes cuccomat. Ilyenkor csak építek meg szimulátorozok. De az ilyen partikon szivesen találkozom a bandával.
Ezalatt az idő alatt is ugyanolyan csapat maradunk mint amilyenek voltunk. Jön még tavasz, meg jóidő, és akkor újra lehet örömködni késő estig.
A karácsony, többek között a szeretet ünnepe. Hogy melyik vallás mit hova tesz ebben a kérdésben, most ne firtassuk. A lényeg, hogy ebben az időszakban még azt is megpróbálhatjuk szeretni akit amúgy nemszoktunk. Nem a haragudni tudás a hatalom, hanem a megbocsátás. Haragudni mindenki tud, megbocsátani csak a bölcs emberek.
Srácok! Felejtsétek el a nézeteltéréseket és próbáljuk meg együtt, újra. Sokak szerint mátyásföldhöz hozzátartozik az Iván is.
Szomorúan olvasom, hogy nem akar többet jönni.
Ez így nem jó. Szerintem gondoljuk át újra, mielőtt tényleg feloldhatatlan lelki sérülések történnek.

Dress
2004-12-20, 20:09
Na en is regota ulok a gep elott..........

Ivan
A te topik nyitasod az egy meghivo volt.
A masodik hozzaszolasod mar visszakozott.
Minden szilveszterkor volt mit enni es inni kint a repteren ( esetleg te nem hoztal semmit)
Ha megnezed a kepeket a kocsim hatulja tele volt mindennel, senki nem jott ures kezzel.
Nem kell megsertodni, nem kell elmenni matyasfoldrol.

Susitubol kitort a felhaborodas, amiben a Bence hozzaszolasa is benne volt.
Amikor nem hoztok semmit akkor ne rendelgessetek pizzat. (ebben az esetben ezzel nem lehet humorkodni, esetleg erzekenyen erinti azokat akik komoly penzeket koltenek egy ilyen osszejovetel megrendezesere)
Ez vonatkozik a nyaron volt ejszakai eszem-iszomra is.

En kernelek benneteket, hogy legyunk mar vegre egy csapat, jojjon mindenki es erezzuk magunkat jol. Ki-ki belatasa (es penztarcaja) szerint jaruljon hozza az esemenyhez.

Azokat akik vendegkent jonnenek ki , kerem ezt az egeszet el se olvassak, csak jojjenek.

SAFECLINIK
2004-12-20, 20:36
Hali!

Na ezért mondják Ránk, hogy

BARÁTSÁGTALAN Matyiföldiek!!!!!!!!!

Miért kell bunkónak lenni?

Higgadjatok le.

Iván törődjön bele, hogy nem lett reptérparancsnok, de jöjjön továbbra is,
Susitu1 megint bele tudtál valakibe rúgni.
Mire jó ez.???????

Feri

abence
2004-12-20, 20:37
Iván

Én úgy ismertem meg a repteret, hogy Matyiföld=Iván.
Nem működhet az egyik a másik nélkül. Nem működsz sem Te a reptér nélkül, sem a reptér Nélküled. Nélküled a reptér=0.

Emlékezz csak milyen jó volt amikor a buszvezetést befejezted 8-kor, és délig elvoltál velünk, és együtt elvoltunk. Minden nap kijártál. Minden szabadidődet a modellezéssel töltöd el.

Légyszives gondold át mégegyszer, és ne csak a hirtelen felindulásodból vesd monitorra a fentieket.

Üdv.: Bence

u.i.: Mi melletted állunk.

DASCO
2004-12-20, 20:51
hellosztok

en csak megdobbenve ulok a gep elott.
pedig azt hittem hogy ez csak egy ilyen meghivlak hogy legyel
ott es erezd jol magad topic lesz(szerintem annak is indult).
egy hibat latok:
-tul erzekenyen erint par embert a masik humorizalasa. en mondjuk nem tudom hogy milyen a kapcsolat a hatterben de innen a kivulallonak ez jon le. pattanasaig feszult helyzet es csak egy modat vagy egyettlen begepelt szocska is eleg hogy elszabaduljanak az indulatok. mind a 2 oldaltol belatas es megertes kene.(persze nekem nincs jogom belepofazni de tanacskent mondom meg ha le is leszek ugatva)

ami meg a szilveszteri banzajt illeti:
mi ugy szoktuk az ilyen dolgokat hogy mindenki hoz annyit amennyit megengedhet maganak es az bekerul a kozbe. az egyik hoz egy bogracsot a masik egy bort vagy valami mast a harmadik hozza a hust es igy tovabb. ez nalunk mindig mukodott. nagyon ritkan van belolle sertodes. es meg reggelre is marad mindenfele jo. :wink:
persze a tavalyi kepekbol latva nem kell a jotanacs mert volt ott minden ha nem csal a memoriam.
na jo bulizast szilveszterkor :D

D

Susitu1
2004-12-20, 21:05
Szervusztok,
én nem ülök a gép előtt, de gondolom sokan várjátok mit fogok írni! :lol:

Dress:Te sem ezt gondoltat....

Hilti:Egyik percben sírsz, hogy így meg úgy az Iván, utánna pedig engem baszol le! Fura vagy, de te vagy a Hilti!Te vagy gusztustalan, hogy nem az igazat írod le, oda állsz ahol jó neked! Te voltál a legmérgesebb az Ivánra most meg mán jó hogy nem jégkockákra gyüjtesz, hogy biztos hideg legyen

Abence: gyerek vagy még..., nem hiszem, hogy messze mentem, az a baj, hogy én leírtam???

Iván: Abence haveroddal, megtaláltad úgytűnik a korodhoz, és gondlkodásodhoz hozzád illő partnert! Egy kicsit sok, nemcsak nekem, hogy itt lógattunk, meg így letolatok, meg .........
Már lealáztad a Juhászt lenyugodhatnál. Minden mondatodból, megnyilvánulásodból a Juhászutálatod hangzik ki! Dressnek azt kellett volna válaszolnod miben segíthetek a szilvesztert illetően! Én aztért viszek ki forraltbort + tüzijátékot, hogy jólérezzük magunkat, nem pedig jégkockát, hogy biztos vacogjon a fogunk!

Ha gondoljátok én majd elmegyek a másik végébe modellezni,
10 Igen szavazat és majd lógatok a másik végen.
Egy ember többször is szavazhat!

tcomp
2004-12-20, 21:08
Mackós!

Szerintem Te nagyon félreértetted az egész matyiföldi rehabilitációt!
Az egész nem arról szólt, ki legyen matyiföldön a parancsnok!
A szabályok rendberakásán. elfogadtatásán és betartásán dolgozott mindenki!
Tehát Iván nem lett parancsnok, de sokat tett a többiekkel együtt a rend visszaállitásáért.
A kettQ nem ugyanaz!
Viszont amiben igazad van, az elmúlt kb 2 hónapban susitu valóban többször megcélozta Iván seggét, szerintem is jogtalanul.
Söt, másokét is.
Na ez az ami sokunknak csipi a szemét!
Ennek viszont ne az Iván legyen a kárvallotja, mert Ö igazán senkit nem utasitott vissza még eddig segitség szinten, de most hogy berágott, már nem csodálkozom rajta.
Bizom benne, hogy ezekután is segiteni fog a kezdöknek, azoknak akik még mindig csak ugatják a repitést.
Hibái pedig mindenkinek vannak, az egyik ember nagyképü tudás nélkül, a másik meg nagytudásu kisarccal !
Fogadjuk el egymást ugy ahogy vagyunk és segitsünk a másiknak.
Ettöl függetlenül mehet a csipkelödés, de kizárólag baráti alapon, hogy ne bántsuk meg a másikat :)
Hajrá Matyiföld, tartsunk össze és élvezzük a modellezés örömeit!
A hátrányival ugysem tudunk mit kezdeni :(

Kris91
2004-12-20, 21:12
Csak, hogy ne az egymás b@szogatásával menjen az idő: Én megpróbálok kimenni talán már meg is lesz a repcsim! Szóval Én ott leszek!

Iván_a_rettenetes
2004-12-20, 21:26
Megfogadtam, hogy nem írok, de a sok bűnömhöz még ez hozzá tartozik: Én a Csillával azért nem szoktunk beszállni a piába és a húsos kajába, mert nem eszünk húst és nem iszunk szeszt. :cry: Miért kéne beszállnunk a közösbe, ha nem is eszünk belőlle.
Mindig hozunk magunknak kaját , piát, sütit és ugyanúgy mi is megkínáltuk vele a barátainkat és mégse néztek le minket.

Nem egyedül hoztam meg ezt a döntést, a barátaimtól pedig kérek egy kis időt, hogy ezt megemésszem.

Dudkin
2004-12-20, 21:48
jaj-jaj mar megint hova jutott ez az egesz jonak indulo kezdemenyezes.

Szeretnem ha mindenki venne egy nagy levegot, ugyis szemelyesen fogjatok ezeket a dolgokat megbeszelni.

En mar ettem a Csilla fele sutibol, ittam a Dress fele forraltborbol, es lattam a Susitsu fele tuzijatekosrepulos dolgot, es nekem mind egyforman tetszett.

Mi lenne ha csak egy kicsit lenyugodnanak a kedelyek es csinalnak egy boldog karacsonyt/ujevet egymasnak ahol valodi orommel tudnank a sutinek, forraltbornak, es tuzijateknak orulni?

Bekesseggel: Dud

Iván_a_rettenetes
2004-12-20, 21:58
ugyis szemelyesen fogjatok ezeket a dolgokat megbeszelni.

Nyilvános elégtételt követelek!!! :evil:

Mert azt hiszik még az Anktartiszon is hogy egy irigy pöcs vagyok.Persze az Asszony szerint jó nagy!

Susitu1
2004-12-20, 21:58
Érezzétek jól magatok a bulin, majd én itthon maradok, és tüzijátékozok és forraltborozok.

Nem kell neked Némedibe menned Iván hisz Matyiföld=Iván!
Szólal nélküled nem buli a buli!

A pöcs aki leírja nemcsak a saját véleményét!

Susitu1
2004-12-20, 22:00
Vazze itt vitatkozuk, közben meg ........á
nem is írok semmit mert elmegy az életkedvem is! :cry:

Kris91
2004-12-20, 22:01
Szerintem (igaz még nem vagyok a társaság taja :cry: ) mindenki menjen el Matyiföldre és legyen mindenki boldog, hisz karácsony van/lesz! Legfeljebb nem szóltok egymáshoz, ha nem akartok!

tcomp
2004-12-20, 22:16
Szerintem (igaz még nem vagyok a társaság taja :cry: ) mindenki menjen el Matyiföldre és legyen mindenki boldog, hisz karácsony van/lesz! Legfeljebb nem szóltok egymáshoz, ha nem akartok!

na annak nem lenne semmi értelme, gondolkodj :roll:

kellene ide egy-két asszony, mármint a topicba, legalább ilyenkor aki kioszthatna ilyenkor egy pár taslit a vélt vagy valós sérelmeket érintetteknek :wink:
hülye ovodások vagytok, nem is megyek fagyoskodni :x

Kris91
2004-12-20, 22:23
Én a "nem szóltok egymáshoz..." mondatot nem úgy értem, hogy senki ne beszéljen senkivel, de PL: Susitu1 és Iván nem nagyon beszélgetnének, legalábbis Susitu1 hozzászólása miatt sem! :roll: Ha Valaki ezt személyeskedésnek veszi, akkor elnézést!

tcomp
2004-12-20, 22:28
a hülye ovodások nem rád vonatkozik kris :lol:
nem jól irtam, boccs!

Kris91
2004-12-20, 22:30
OK-OK! De azért gyere! :lol: Tényleg! Hányan leszünk KB?

tcomp
2004-12-20, 22:36
nem tudom, majd eldöl :cry:

Kris91
2004-12-20, 22:49
Na, most kérdeztem meg és tudok menni!!!! :tanc:
Remélem már meglessz teljesen a gép!!! [-o<

pigmanus
2004-12-20, 22:50
Hello
Szerintem itt nagy gáz van..... nem vagyok mátyásföldi(nem is akarok beleszólni , mert még a végén engem is lehurrogtok) ,de EDDIG azt hittem ,hogy ti "mátyásföldiek " egy jó csapat vagytok erre mit látok mindenki lecsesz mindenkit... ezzel szerintem egy "kicsit" lenyomtátok a súllyesztőbe matyiföldet .....és magatokat is . :evil: :evil: szerintem nagyon hamar beszéljétek meg a dolgokat..... :roll:

Kris91
2004-12-20, 22:54
Én is azt hittem, amikor még csak nézelődtem néha-néha, de mégse egy tuti csapat. Tisztelet a kivételnek!!!!!! A legtöbbjük a kivétel!

hilti
2004-12-20, 22:56
Nincs nagy gáz pigiboy, ne kelts pánikot.
Vita van, megoldjuk.
Gyere matyira repülni.

Üdv

Kris91
2004-12-20, 22:58
Ezt pigmanus írta, de igazad van! :lol:

pigmanus
2004-12-20, 23:00
Ok majd kinézek ,már voltam még régen trainerezni ,és kössz a meghívót :) És jó békülést :)

mmormota
2004-12-20, 23:58
Talán érdemes lenne egy új, "Meghívó" jellegű topicot indítani, ez meg átmehetne a légiháborúba... :lol:

A tavalyi buli nagyon jó volt, rengeteg ember, sokakkal ott találkoztam először mert egész más helyeken röpködnek. Voltak bemutatók, még tűzgolyókat köpködő repülő is... Gyertek!!!

Yeti
2004-12-21, 05:57
Bocsánat, de már nem bírom szó nélkül! Néhány ember borzasztóan trágár!!! Csapat így, csapat úgy - csak beszéltek...... Nem veszitek észre, hogy a fórum egyik felén a fiatalok támogatásáról, az utánpótlásról, sportról vanszó, a másik oldalon ezzel párhuzamosan olyan közönséges módon írtok, hogy a hajam égnekáll!!! Szerintetek mit gondol egy tizenéves vagy a szülei, ha ezt a fórumot olvasgatja??? Mit gondolhatnak az idősebb sporttársak? Szerintetek szívesen böngésznek itt - átugrálva a sok alpári megnyilvánulást? Ez olyan, mint a kutyagumit kerülgetni nyáron a belvárosi aszfalton.

Amikor az ember táborozik, és a sátorban beszélget, néha megfeledkezik magáról és úgy csinál, mintha egy külön szobában lenne. Közben persze minden kihallatszik és az egész tábor rajta röhög. Amikor írtok, talán csak egymásra gondoltok, nem jut eszetekbe, hogy a nyilvánosság elött vagytok.

Tönkreteszitek más munkáját, amit abba fektet, hogy hasznos és értelmes tanácsokkal, vagy kellemes időtöltéssel szolgáljon a másiknak. Ha egy gyerek kér tanácsot, nem mondhatom neki, hogy nézzen szét itt. A "csúnya szavak" meg a szexuális gusztustalanságok miatt ez a fórum szigorúan 18 feletti lett. :( :( :(

Sokan próbálnak megismerni valamit a neten keresztül. Milyen benyomást kelthet a modellezőkről ez a fórum? Vágyik valaki a társaságunkba ezek alapján?

Félreértés ne essék! Nem én vagyok itt a nagyokos. Élőben jóval többet káromkodom az átlagnál, de:
- látom, hogy kivel szemben mit engedhetek meg
- néha kicsúszik az ember száján valami, viszont gépelésnél a véletelen kizárva - a kettő teljesen más

Szépen kérlek benneteket, gondoljatok erre az Újévi fogadalmaknál!

Mégvalami: A kipontozott trágárság is trágárság! Bizony! Ugyan olyan! Semmi szükség rá!

Yeti
2004-12-21, 06:30
Susitu1 !

A fentiekkel kapcsolatban Te jársz az élen! :ejnye: Az alábbi hozzászólásodhoz csak gratulálni tudok! Bekeretezve kéne a falra kitenni!

Szórakozóhelyre lemenős, mindent beleadós, végül üvöltve baszós
...
Faszt kiverős, aztán gecitől undorodós
...
Fejfájásra panaszkodós, aztán mégis baszós
...
Nagyobb faszhoz szokottas
...
Folyton menstruálós
...
Első szexet megbánós, másnap mégis újra baszós
Önkielégítést tagadós, új zuhanyrózsát mégis hosszasan válogatós
Szex közben gyorsan elmenős, majd türelmetlennek levős

"Szerintem jó" - írod. Sok minden találó (főleg, amit nem idéztem), jópofa de nem ide való :!: :!: :!: Ha együtt kocsmáznánk, talán tudnám értékelni, így nagyon nagy hibának tartom, hogy ide tetted. Lehet, hogy amúgy jó arc vagy, de hogy bizonyos dolgokhoz semmi érzéked az biztos. Nem tudom, észrevetted-e, hogy itt is akkor robbant a bomba, amikor Te megszólítottad Ivánt! - akit szintén nem ismerek. Nem írunk ilyet a másiknak:
"egy irigykedő pöcs vagy!"

Az a szerencséd, hogy ez egy karitatív fórum, és Dudkintól nem várható el, hogy ennek moderálásával töltse az idejét. Már régen törölni kellett volna a hozzászólásaid jelentős részét és figyelmeztetni téged!

Ne hidd, hogy ez csak nekem nem tetszik! Ha így folytatod mindig összesúgnak majd, ha meglátnak: "Jaj neee! Itt jön Susi, tudjátok az a surmó...." Észre sem fogod venni, csak nem érted, hogy miért olyan ridegek az emberek.

Yeti
2004-12-21, 06:39
Itt olvasható eredetiben:
http://www.forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=4721&postdays=0&postorder=asc&start=30

Dud, ezt azért igazán elirthatnád innen! Persze lenne még bőven idéznivaló...

Lehet, hogy Matyiföldhöz hasonlóan kellene egy fórumszabályozás is... :gondolkodik: - :idea: IGEN! Kellene!

rc7
2004-12-21, 07:25
Yeti
Nem kellett volna ide gyűjteni.... Így is elhittük volna. Aki meg írta úgyis tudja. Amit viszont előtte írtál teljesen igaz. Veszekedések, érzelmek, hirtelen kijelentések nem ide valók. Itt mindennek nyoma marad. Annak is amit feledni szeretnénk.

Jó az ötlet. Kezdjük előlről. Próbáljatok összehozni egy meghívó félét. Akár hideggel és pogácsával. De barátsággal!

deltahf
2004-12-21, 08:39
Ejjha!

...és még én vagyok indulatos. :-)
Ti 'pestiek' mi a szart kevertek egymás alá? Minek?
Szükség van Mindenkire hisz igy is kevesen vagyunk.
Vagy még sem? :-)
BOLDOG KARÁCSONYT !

Moki motor drága kincs jó ha van de jobb ha nincs.

Dress
2004-12-21, 08:43
Yeti
Teljesen egyetertek veled. Neha elfeledkezunk arrol, hogy hanyan olvassak amit irunk.
Kint matyin nincs egy hangos szo, komolyan. Kiabalas csak Susitu meg koztem szokott lenni :D kb 2 percig.
Abszolut jo a csapat, es mindenki hozza tartozik!!!!!!!

"Matyi=Ivan" ez butasag.

Ivan
Azt nem tartom jonak, hogy ha van egy buli akkor te magadnak hozol valamit (itt megjegyeznem, hogy amit hozol az csak (az alltalam rendkivul nagyrabecsult) felesegednek koszonheto)
De ebben se vagyunk egyformak. Ami nem baj.

Ilyen privikbol kaptam mar vagy harmat, remelem nem baj ha megosztom mindenkivel

Szia!

Szívesen beszállnék a költségekbe. Dobj egy pü-t...

Talán jobb lenne a meglevő topicot a légiháborúba áthelyezni, és indítani egy újat "Meghívó a bulba" vagy ilyesmi címen... :lol:

Üdv, mmormota

Megkerem en is Dudkint, hogy dobja ezt az egeszet a szemetbe.

Dress
2004-12-21, 08:45
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK

ez lemaradt

tcomp
2004-12-21, 08:50
Ez a topic valóban a szemétbe való!!!!

BOLDOG KARÁCSONYT !

Kris91
2004-12-21, 10:48
Nem lehetne törölni ezt a topikot és a helyére egy újjat tenni???
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET MINDEN KEDVES MODELLEZő TÁRSAMNAK!!!

Dudkin
2004-12-21, 10:57
Elfoldeljuk es a leirt szavak huss eltunnek? haha ha ez ilyen egyszeruen mukodne mindenhol.. szerintem mindenki most gondolkozzon el hogy miket irt, milyen indulatok szulettek megint a semmibol. erre is jo a karacsony..

D

Iván_a_rettenetes
2004-12-21, 11:24
"Matyi=Ivan" ez butasag.

Ehhez nem tudok hozzászólni... A lehetőséget a többieknek megadom,

nem tartom jonak, hogy ha van egy buli akkor te magadnak hozol valamit

mit képzelsz, HOGY TE .................................................. . BELEPOFÁZZ ABBA HOGY ÉN MIT EGYEK, VAGY NE EGYEK. TE AZ ÉN KOSZTOMAT SZARNAK TARTOD, MAGÁN ÜGY... Az meg az én magán ügyem, hogy én meg a te kosztodat nem eszem meg.

.....................................: Iván

u.i.: A pontok helyébe gondolj, amit akarsz.

tcomp
2004-12-21, 11:33
Dudkin!

Amig gondolkodtam mit reagáljak irásodra, a félelmem bejött :cry:
Na eddig jutottunk el, ezt nem kellett volna, én ehez a topichoz megigérem, nem irok többet, békéltetésnek a reményét sem látom, ITT !

Dress
2004-12-21, 11:35
ALLJ!

Ivan!!
Elfelejtetted, hogy mindegyik szulinapi bulimon kulon tordtem azzal, hogy te vaga vagy? Kulon neked lett keszitve gomba meg minden vegetarianus kaja!

Soha nem szoltam bele, hogy te mit eszel, sot mindig tiszteletbe tartottam.
Ugyhogy ne kiabalj!

A tobbit szemelyesen.

deltahf
2004-12-21, 11:39
Tudom senkit nem érdekel, de az idei évi 'Szilveszteri bulit' kihagyom.
Nem érezném jól magam.
Ebből ne legyen harag kérek mindenkit.
Oldjátok meg egymás között az utóbbi idő kellemetlenségeit.
Sok sikert hozzá.
De az én véleményem az, hogy amig nincs egy 'vezér' addig mindig ez lesz.
Az meg hogy ki mit visz a tényleg magán ügy.
De! Aki visz mások számára bármit az mindenképp tisztelendő, akármi is legyen az!!!!!!!!!
Én távolllétemben is köszönöm a meghívást mindenkinek.

Sziasztok

Iván_a_rettenetes
2004-12-21, 11:58
A tobbit szemelyesen.

Én nem szoktam titkolozni, ha bajod van ird meg a világ előtt, mert addig nem lesz személyes találkozó, amígezt a világ előtt nem tisztázzuk...

Ha tudod jól, hogy nem eszem meg amit ti esztek, miért fizessek a ti kajátokba + amit nekem szoktál külön kaját csinálni a számomra, azt köszönöm, de már nem kell ezentúl miattam annyit fáradoznod.

én úgy látom egyedül maradtál barátoddal susitu1-el.

felejtsd el a csóró buszvezetőt örökre, aki csak hencegni tud az ügyetlenségével.

Iván

Dress
2004-12-21, 12:34
Én nem szoktam titkolozni, ha bajod van ird meg a világ előtt, mert addig nem lesz személyes találkozó, amígezt a világ előtt nem tisztázzuk...

Ok akkor itt mindenki elott ........

miért fizessek a ti kajátokba

szerinted
-az osszes forraltbort a Peti itta meg Esztergomba?
-a nyolc liter colat a Hilti itta meg?
-a tizkilo hust a Susi ette meg?
-az egesz kajat a Franci és a felesege ette meg, amit foztek?

mindenki ad ahogy tud
nekem kifejezetten jol esik

amit nekem szoktál külön kaját csinálni a számomra, azt köszönöm, de már nem kell ezentúl miattam annyit fáradoznod.

nem volt faradsag, szivesen tettem frankon

szerintem a nezeteimmel nem maradok ketten a baratommal

de egyebkent nem is ertem mi a bajod

nem irok tobbet (megigertem valakinek)

Boldog Karacsonyt!

Iván_a_rettenetes
2004-12-21, 12:47
Én sem értem mi a te bajod, de én nem eszem semmit tőletek, nem iszom sem szeszt, sem colát, magamnak teát hoztam, amivel megkínáltam azokat, akik kértek.

Én sem írok többet. Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Iván

DASCO
2004-12-21, 14:17
PUFFFF neki.

BOLDOG KARACSONYT!!!!!

D

SAFECLINIK
2004-12-21, 14:45
Hali !

Nem értem az egészet!!!!!!!!!!!

Mely mondatával hívta meg iván a csapatot?

Szerintem egyikkel sem! Arra gondolt, hogy minbdenki hozzon amit tud.

Susi ott is nagyot hibázott, amikor azt hitte mindenki egyforma pénzzel tud beszállni!

Ez a legnagyobb butaság. Mindenki amivel tud hozzájárul.Kész!!

És nem azt nézem ki mit(mennyiért)hoz, hanem jószívvel teszi-e.

Ez a stílus az újonnan érkezett, eddeig általunk nem ismert

fékevesztett b........m sajátja. Matyiföld nem ezáltal determinált.

Kezdem elveszteni a türelmem, szégyen amit itt. egy-két Barom művel. Elég legyen!

Boldog Karácsonyt!

Feri

Susitu1
2004-12-21, 15:05
Na na, most álljon meg a hegyimenet Feri!

Itt nem a pénzről van szó kit érdelek, az aprópénz amellet amit modellezésre költünk!
Itt arról van szó, hogy azt a bort el kell menni megvenni meg kell valahol főzni ki kell valamiben vinni, a nyári bulin nem a hús meg a sör, meg az egyéb kiadások volt a gond, hanem az aprólékos dolgok, fátszerezni kivinni megpucolni a hagymát felvágni a húst, bográcsotszerezni!
Senkitől egy fillért sem kértem senkitől, de jólesett megcsinálni!
Itt szerintem nem a pénzen ugrálnak az emberek, hanem a többin!
Tavaly szilveszterkor sem volt semmi, ott volt a bor mindenkinek jutott pohár és aki akart az melegedett! Annyi tüzijátékot vittem amennyi befért a kocsiba, mindenki használta, de senkinek nem tettem szemrehányást.
Sokan segítettek a szervezésben és thx nekik.
Nekem ez a problémám! Mindenki jólérezte magát semmi gond nem volt, de nekem egy fél napom elment a többi apróságra!

Remélem nem voltam vulgáris, de ha gondoljátok cenzúrázzátok a nem ideillő szavakat!

BÉKÉS Karácsonyt fütyik :oops:

Susitu1
2004-12-21, 15:12
Azt lehagytam, hogy ezeknek az összejöveteleknek a célja a csapatépítés volt, nem a széthúzás!!

Iván te meg jobbanteszed ha kijársz Matyira, és nem mész el Némedibe!

Én majd valahol máshol állok meg modellezni a lovarda mellett van egy jó nagy plész!
:twisted:

SAFECLINIK
2004-12-21, 15:53
Hali Susitu!

Vacsorával IGEN !,

Anyázással, sárbatiprással NEM LEHET CSAPATOT ÉPÍTENI.

Erről beszéltem. És ne feledd! mindíg lesznek olyanok, akik megeszik a kajádat de azt meg nem köszönik.

Az élet már csak ilyen. És ezt Neked is meg kell tanulnod.

Mocskolódással nem megy!!

Szia Feri

Yeti
2004-12-21, 16:21
Boldog Karácsonyt!

Iván_a_rettenetes
2004-12-21, 18:53
AKKOR HALLJÁTOK A VÉGSZÓT !!!

Iván te meg jobbanteszed ha kijársz Matyira, és nem mész el Némedibe!

Te meg jobban teszed , hogy megint a fenyegetőzés helyett inkább nyilvánosan kérj bocsánatot!!! Tőlem és a Bencétől is!

Ehez mindenképpen ragaszkodunk!!!

Aztán most Némediben szilvezterezek, ugyanis én ott lennék klubbtag!
Több éve várnak szeretettel, hát most egy férfi nemiszerv miatt elmegyek. Be ne vegyétek ezis csak vicc , mint a Szabolcs hülyítése!!!Mert ezt megérdemelte!!! Már régen. Bocs de ezzel tartoztam neki. :wink:

Ez volt a kész átverés Iván módra! Mert a balfácán besétált a csapdába!

Szóval nevessünk jót a végén, nincs balhé Matyin, de egy két balfácán mindig akadhat aki jobb ha magába néz.

Peti Gyere nyugodtan nincs balhé, tuti jó buli lesz. Nem a balfácán miatt
de most tényleg el kell mennem Némedebe.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

abence
2004-12-21, 19:03
hát ez csúcs, nem ilyen befejezésre vártam...

Hála Istennek Béke van!!!!! [-o< [-o< [-o< [-o<

boldog karácsonyt mindenkinek!!!

Bence

tcomp
2004-12-21, 20:07
Bölcs döntés, hogy ide került ez a topic!
Bár inkább ne lett volna rá szükség.
Az egész dolog azért fajult szerintem ide, mert a matyiföldi változásokat és döntéseket, lésd főnökség kérdése, meg hasonlók, még nem igazán sikerült tisztázni.
Ezek a mai napig lezáratlan témák és összefüggenek ezzel, ami most itt történt, részben!
Mindenkinek, aki matyiföldön akárcsak látogató vagy aktiv modellező, végre felkellene ismernie, hogy egymásra vagyunk utalva, minden szinten.
Nem jó dolog, ha ilyen sok szervezést, munkát igénylő évvégi buli személyeskedésekbe megy át.
Szerintem egy dolog fontos, hogy az évközben felhalmozódott stresszt, ilyenkor a baráti társaságban levezethessük, de nem azzal, hogy ki mit visz, mennyit költ, vagy mennyit fáradozik rajta.
Ha ezt nézzük akkor megette a fene az egészet!
Egy a lényeg, ilyenkor érezzük jól magunkat és a többi nem számit.
Van aki fáradtságot nem kimélve össze pakolja a fát, berakja a kocsiba, mellé egy bográcsot és van aki csak egy kiló szaloncukort visz.
Egyik ember se legyen ezért megkülönböztetve és a másik főleg ne tegyen ezért megjegyzést.
Az összkép a lényeg, csak ezt elkell tudni fogadni mindenkinek.
Ha jól sikerült a buli, ugysem azon mulik, ki mit vitt, mennyit adott bele.
Nem vagyunk egyformák és ezt kellene végre mindenkinek elfogadni, mint ahogy van tapasztalt modellező és van kezdő tojáshéjjal a seggén.
De ha nem segitünk egymásnak akkor rakás fát sem ér az egész!
Mindenkinek kivánom, hogy legyen Boldog Békés Karácsonya és az itt felhalmozódott negativ dolgokat felejtse el :P

Jó évégi bulizást mindenkinek!

pilot
2004-12-22, 09:07
Hali!

Végre [-o< !
Hála istennek béke van :lol: !
Már kétszer végig olvastam tegnap előtt a topicot , és egyre szomorúbb lettem , de végre Happy End!Igaz nem vagyok kulcsfigura Matyin , de én is ott reptetek , és inkább látok egy ott egy jófej társaságot(most nem említek neveket , mert még kihagyok valakit) , mint lövészárkokat , és egymással ellenségeskedő modellezőket.Ne szakadjatokcsoportokra mert eggyütt vagytok erősek!Ráadásul éppen a színvonal magas emelkedésénél vagyunk(frekitábla,reptérszabályzat,MMBK)!

Legyen mindenkinek boldog Karácsonya , sikerben gazdag Újéve , és jó évbúcsúztató ünnepsége Matyin :lol: !!!

Pilot , egy kis pilóta matyiról

DiamantTomi
2004-12-22, 10:22
ha jövök mit hozzak a repcsin kívül?most lesz össznépi kajálás, vagy nem :?:
minden kiderült csak ez nem :? a közönség segítségét kérném :mrgreen:

Kris91
2004-12-22, 10:26
Ez engem is érdekelne! Lesz 31.-én tali, vagy nem?

Iván_a_rettenetes
2004-12-22, 11:58

Gyertek nyugodtan nincs balhé, tuti jó buli lesz.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

dannyboy
2004-12-22, 12:01
Jézusom de örülök hogy Jászberényben csak 5en vagyunk egy reptérre és ráadásul mind jó haver...

Kris91
2004-12-22, 12:26

Gyertek nyugodtan nincs balhé, tuti jó buli lesz.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!Akkor megyek! :twisted:

Iván_a_rettenetes
2004-12-22, 20:39
Többen kérdezték , hogy nyudodtan jöhetnek de hova?

Hát Matyira!!!

Tuti nem lesz több balhé. Különben nem a Matyiföldiek között volt balhé,
hanem egy Balfácánnak adtuk meg a lehetőséget a világ elötti bemutatkozásra! Hátha valaki még nem ismerte.

Hogy kaja pia lessz- e?
Hát mindig szokott lenni.

Ha jöttök lesztek ha hoztok esztek! Gyengébbek kedvéért ez is vicc!!!

Susitu1
2004-12-23, 11:00
Mindenkinek szép napot,

gondoltam várok egy kicsit hátha csillapodnak a dolgok, de úgy tünik mindig akad vakai aki kettéhúzza a jó kis Matyiföldi bandát! Egy bölcs ember mondta még, amikor kijárt modellezni, hogy Iván Mátyásföld MÉREGFOGA! Ez az uttóbi félévből kiderült mindenki számára, hogy Iván akiket szeret és akikre irigy csapat alakul ki!

A balfácánra azt mondták, hogy nélküle nem matyiföld matyiföld rád, meg azt, hogy némediben SEM várnak jó szívvel!!

Ki lesz a következő a Juhász után Iván? Talán én vagy a Dress?
Lehet, hogy tényleg neked kellene elmenni?

Balfácánnak pedig szerintem magadat tarthatod a csökönyös gondolkodásod és elveid miatt! Többekelött alaposan lejárattad magad, meg mátyásföldet! Miért szítod a vitát???

Kint a reptéren megoldható lenne személyesen ez a vita egyszerűbben is!

pilot
2004-12-23, 11:15
Helló!

Ennyi ideig tartott a béke :cry: ?
Most minek itten újra vitázni?
Nem lenne elég egy négyszemközti bocsi aztán mehetne tovább az élet!
Így megy romlásba a matyiföldi bandáról kialakult jóhír!
Úgylátom Mátyásföldnek elsősorban egy BÉKÉS Karácsony kéne!
Szerintem oldjátok meg mihamarabb ezt a vitát , aztán repülőzzünk tovább Mátyásföldön BÉKÉBEN , egy jófej bandával!

Pilot , egy kis pilóta Matyiról[/u]

rc7
2004-12-23, 14:00
Ha jól számolom ötödik napja tart a kötözködés. Nem szoktatok kijárni a repülőtérre modellezni? Ott meg lehetne beszélni ezt a problémát is. Esetleg a telefon. Ennek így se vége - se hossza.

pilot
2004-12-23, 15:47
Helló!
Leht , hogy jobb lenne négyszemközt a reptéren , mert szerintem ez a probléma az Iván és Suitsu1 között zajlik :gondolkodik: .
És azt is kellene tisztázni , hogy akkor most lesz buli?
Mert esetleg én is kimennék.

Pilot , ...

hilti
2004-12-23, 18:54
Matyiföldön minden évben volt évégi buli. Mivel idén is lesz december 31, ezért természetesen buli is lesz.
Itt most egy pár ember vitatkozik, de Matyiföldre kb 50 ember jár modellezni, természetesen ök is várják a bulit.
Nagyon sajnálom, hogy e forum lakoi, néhányunk vitájából Matyiföld népét minösitik. Ezt kérem mindenkitöl ne tegye.
A buli részleteiröl egy másik topicban mindenkit tájékoztatunk.

Üdv

chipichape
2004-12-23, 18:57
Aszta... En meg mindig mondom itt az araboknak mikor kotekednek egymassal, hogy bezzeg nalunk Ejropaban... :oops: :cry:

Persze kozom nincs hozza - bar a bulin de szivesen ott lennnek... :cry:

Chip

tcomp
2004-12-23, 20:00
Matyiföldön minden évben volt évégi buli. Mivel idén is lesz december 31, ezért természetesen buli is lesz.
Itt most egy pár ember vitatkozik, de Matyiföldre kb 50 ember jár modellezni, természetesen ök is várják a bulit.
Üdv

Szerintem meg van aki ezt a bulit a saját személyes sikerének tekinti és ezért szét is rombolja az egészet.
Igy nem sok értelme van.
:?:
Amit itt egymás fejéhez vágtak az illetékesek, az már nem a baráti modellezésröl szólt!
Szerintem a felhalmozódott feszültséget nem itt kellett volna levezetni, hanem a levegöben!
Van aki leragadt az ovis szinten és van aki ezt nem viselte el.
Ez szerintem érthetö, de a megoldás nem ez, amit itt a fórumon müveltek!
Javaslatom: menjen ki matyira akinek párbaj kötelezettségi érzése van, aztán mondjuk egy kecsapos hamburger, vagy egy mustáros hotdög segitségével löjje le az ellenfelét :)
Aztán locsolják le egymást egy üveg pezsgövel, vagy teával, kinek mi jön be és felejtsék el ezt az egész szarakodást !
Egyébként meg még azt is mondhatnák egymásnak, hogy Boldog Karácsonyt!
Ez ilyen egyszerü lenne :wink:

pilot
2004-12-23, 20:35
Sziasztok!
Nem mondom biztosra , de lehet , hogy kint leszek a bulin.
És természetesen Mátyásföld attól függetlenül , hogy vann néhány vita , az én szememben megőrizte hírnevét :lol: !
Akkor esetleg majd a bulin találkozun!

pilot

Peter N
2004-12-23, 22:07
Egyébként meg még azt is mondhatnák egymásnak, hogy Boldog Karácsonyt!
Szervusztok,nem akarok részt venni a légiháboruban de mivelhogy sokan olvassák itt szeretnék minden modellezö kollégának Goldok Karácsonyt és Kellemes Ujévet kivánni. Külön köszönet Cs. Zoltánnak a modellezés érdekében befektetett munkájáért.
Üdv Péter

Dudkin
2004-12-24, 00:41
PeterN!

Koszonom a jokivansagokat, nem titkoltan jol esik, hogy van akinek eszebejutottam :) Boldog Karacsonyt, es sikerekben gazdag uj evet kivanok Neked, es minden modellezonek aki a szenteste elotti keszulodesben ideteved!

Szentimentalisan hangzik, de nekem elegem lett a "haracs"onyokbol, ideje egy olyat is atelni, ahol inkabb a szeretet, a csalad es a baratok, ismerosok fontosabbak, mint az anyagi javak amik a fa alatt lapulnak, es szinte verunket kell ontani erte mindenfele nagybevasarlokozpontokban.

udv: Dudkin[/i]

tcomp
2004-12-24, 08:45
PeterN!
Szentimentalisan hangzik, de nekem elegem lett a "haracs"onyokbol, ideje egy olyat is atelni, ahol inkabb a szeretet, a csalad es a baratok, ismerosok fontosabbak, mint az anyagi javak amik a fa alatt lapulnak, es szinte verunket kell ontani erte mindenfele nagybevasarlokozpontokban.

udv: Dudkin[/i]

Érdekes, ez az elsö olyan karácsonyom nekem is, amikor már nem érdekelnek a fa alá kerülö dolgok!
És ezt most a családban, valahogy mindenki igy érzi.
Megycsömörlöttünk, sokan, tényleg szóljon csak a szeretetröl ez a szép ünnep!
Dudkin!
Neked és kedves családodnak is Boldog Békés Karácsonyt és természetesen a többi modellezö, forumozó kollégának, barátnak!

irigy pöcs
2004-12-24, 22:47
Lehet, hogy tényleg neked kellene elmenni?

EZ ÍGY LESSZ !!!

BOLDOG KARÁCSONYT!!!

üdv : egy irigy önimádó pöcs!

Francii
2004-12-24, 23:36
Halló Mindenki!

Azt hallottam, hogy December 31.-én valami eszméletlen nagy buli lesz a mátyásföldi reptéren!

Lesz a hidegen kívül minden földi jó is:
zöldséges és kolbászos pizza, sütemény, hideg sült, meleg pite, tea, forralt bor, cola, vodka , sör, bor, pálinka, pezsgő, (mazoistáknak víz), vadkan nyárson, néger lányok legyezővel, stb...

A tüzijáték és az utána következő tűzoltás és égési sebek bekötözése után a nagyérdeműnek a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekera játssza el a Himnuszt, majd egy jó kis korbácsos-láncfűrészes szexfilm kerül vetítésre!

Utána pezsgőfürdő, szauna (esetleg fodrász) igénybevehető!

Kiosztjuk az év "legszebben kivitelezett zuhanása" vándordíjat, majd a jelenlevők autók szerint (európai és távol-keleti) két csapatra oszlanak
és egy roncsderbivel koronázzuk meg a napot!

A fentiek tekintetében mindenkit várunk szeretettel, remélem a programajánló meghozta mindenkinek a kedvét!

Szóval gyertek, mert ESZMÉLETLENÜL NAGY BULIT CSAPUNK!!!!!

abence
2004-12-25, 08:13
Francii: Ez baromi jó :lol: :lol: :lol: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc:

sarika
2004-12-27, 15:32
Az aki "Vega" még tudhat repülni!Én nem vagyok régi modellező,de ez a marakodás igen meglep.Segíteni vagy adni mindenki csak abból tud amije van.Mföldön mindig találtok magatoknak valakit szidni!Ez eltart még egy darabig,míg mindenki sorrakerül.KELLEMES "BÉKÉS" Ünnepeket! :cry: :cry:

Francii
2004-12-27, 15:52
...Az aki "Vega" még tudhat repülni...

Hol olvastad , hogy valaki az ellenkezőjét állította?

Ezért a hozzászólásért kár volt regisztrálni...

abence
2004-12-27, 15:59

tcomp
2004-12-27, 16:33
...Az aki "Vega" még tudhat repülni...

Ezért a hozzászólásért kár volt regisztrálni...

viszont jól belopta magát a szivünkbe, ugye?
:pff:

irigy pöcs
2004-12-27, 18:44

Figyi! Tudni kell a sorok között olvasni, igazából a balhé pont ezért robbant ki .Mivel én lenéztem a rendezőség kajáját.ők meg az enyémet!!!
Nem szeretném ha ebből megint balhé lenne!!! Az Én 200 forintom miatt ne maradjon mán el a buli, hol kő fizetni? Ugyan én Némediben fogok szilveszterezni ! Jó bulizást!

üdv : egy önimádó irigy pöcs!

hilti
2004-12-27, 19:15
Én azt hittem ennek a vitának már vége van, de ugy néz ki nem "irtuk ki" magunkból ezt az egészet.

Figyi! Tudni kell a sorok között olvasni,

Ez rád ugyan ugy vonatkozik

igazából a balhé pont ezért robbant ki .Mivel én lenéztem a rendezőség kajáját.ők meg az enyémet!!!

Erröl Te is tudod, hogy nem igaz, hiszen Te is a "rendezöség" tagja ként voltál nyilván tartva. Ebböl frappánsan huztad ki magad.

Nem szeretném ha ebből megint balhé lenne!!!

Akkor a f@..ért nem hagyod már abba

Az Én 200 forintom miatt ne maradjon mán el a buli, hol kő fizetni?

Köszi nincs rá szükség megoldjuk majd valahogy. Söt ha gondolod adok kölcsön, hogy ne kelljen üreskézzel menned Némedibe.

Ugyan én Némediben fogok szilveszterezni ! Jó bulizást!

üdv : egy önimádó irigy pöcs!
Jó szorakozást Némediben!

Balfácán
2004-12-27, 21:08
Gyerekek,
szügségtelennek érzem egymás cséplését, mindenkiből kijött(belőlem egy kicsit csúnyán szerintem) aminek ki kellett jönni! :lol: Tényleg hagyjuk abba! Fogunk mi még mindenkivel kezetrázni, hisz Iván is a Matyiföldi keménymakkhoz tartozi(k?) úgy mint ...
(most nem akartam felsorolni mindenkit!)!

Ezekután mindenki tudja, hogy álljon hozzá a dolgokhoz ha vega ha nem!
Pihenni, játszani ja és modellezni járunk ki nem pedig 200 forinton veszekedni. Azt a Némedit gondold át ha most kilógsz, mindig kifogsz!

A szilveszteri bulira ott a meghívó, ennek örömére zárom ezt a topiokot!
Mindenkit várunk szeretettel, meg szép repcsikkel! Én biztos viszem az impellerest és repülni is fog. :?:
Szép estét everybody!

zaveczky.t
2004-12-27, 21:25
Iván várunk némedin .de ott nemveszekszik senki senkivel.

irigy pöcs
2004-12-27, 22:11
Fogunk mi még mindenkivel kezetrázni,
Azt a Némedit gondold át ha most kilógsz, mindig kifogsz!

1.- Velem nem fogsz!
2.- Akkor mindíg kifogok lógni, hiába fenyegetőzöl.
3.- Most tuti nem megyek Matyira 31.-én.
4.- De jövőre ha megállod a piszkálódást akkor biztos
elrepülőzünk Te az egyik sarokban Én meg a másikban a béke érdekében!
Mást ne kérj tőlem!

Egy önimádó irigy pöcs.

Susitu1
2004-12-27, 22:31
ivánn ájjá le,
eddig nem értettem mire mondod a fenyegetőzést!
Ezekután tudni fogom, márha tudsz olvasni a sorok között.
Sikerült megint okosat kigondolnod a bencével jóvan ügyesek vagytok, mennyetek csak némedibe, vissza se gyertek! :twisted:

A gumikerekü marhaszállító fülkeajtaját kettőre zárd! :twisted: Ha érted mire gondolok! :kemeny:

"4.- De jövőre ha megállod a piszkálódást akkor biztos
elrepülőzünk " Te nembírsz magaddal, azt sem tudod miket írsz le!

Ja és ne fenyegess:"Te az egyik sarokban Én meg a másikban a béke érdekében!"

Mi akkor is jót fogunk bulizni szilveszterkor, még a Juhászt is meghívom.
Visszacsábítom mert elment a méregfog!
:taps:
pá pá pá pá pá pá pá :-({|=

irigy pöcs
2004-12-27, 22:32
Iván várunk némedin .de ott nemveszekszik senki senkivel.

Ha eltűrtök egy veszekedő önimádó pöcsöst akkor szivesen jövök!

irigy pöcs
2004-12-27, 22:39
Te az egyik sarokban Én meg a másikban a béke érdekében!

ha neked nem kell a béke akkor sajnálom, különben most be kellene szarjak?

PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Susitu1
2004-12-27, 22:49
Szerintem te beteg vagy, egyszerüen buta!

Igazi hülyét csináltál magadból! Ezekután nem kívánok a témához hozzászólni! Jobban ne járasd le magad!
Majd küldök néhány privát üzenetet mailben amiben téged jellemeznek, csak nem akarom felrakni mert csúnya.

Akkor off, és byyyyyyyyyy
Éred jól magad némedin :lol:
OFF

Red
2004-12-27, 23:57
minek veszekedni, ha verekedni is lehet? :lol: :lol: :lol:

akkor esetleg szerveznék nézőket és gyorsan kinyomtatnám a belépőjegyeket ;)
legalább meglenne a kaja-pia ára :oops:

azé vicces, hogy felnőtt emberek ezt csinálják....

abence
2004-12-28, 00:22
Sikerült megint okosat kigondolnod a bencével jóvan ügyesek vagytok,

Már megint mit hordassz itt össze??? Nem volt még elég??? Mi a retekért rángatsz bele mindenkit??? Mit gondoltunk ki??? Én nem gondoltam semmit ki, nem is akartam beleszóni, de hamár belerángatsz akkor nesze: itt a véleményem:

Szerintem meg Te vagy egy irigykedő, ezért nem tudtad még a legelején elviselni a másik ügyességét. Pontosan tudom mit értem el, mit akarok majd még elérni, és azt is, hogy mennyiből. Te egy gazdag t... vagy, aki már két éve szarakodik egy Top Starral, és már el is érted, hogy néhanapján lehozzd a fű fölé lógatva. Akármi történt ennyi gyakorlattal nem kéne egy 3D-s gépet a földbevágni.....
Nem kötelező letöltened az álltalunk feltett videókat, ha téged annyira bosszant ez. Nagyon sajnálom, hogy téged irigykedés tölt el akkor, amikor azt látod, hogy én, mint a Te szemedben egy kis taknyos pöcs, úgy forgatok lógás közben egy gépet a víz felett, hogy az oldalkormány a vizet súrolja. (Asszem én vagyok az ELSő, aki Magyarországon ilyet csináltam) Sajnálom a többieket, akiket írtál, hogy megnézik, de soha sem fognak ilyet csinálni. Nem nagy ügy, kell 670 forint, türelem a szimulátor mellet, és utánna 15 perc szabad idő meg egy vízpart hozzá. Te bármikor feltehetnél magadról a Hencegő topicba filmet (ja azért nem teszel, mert nincs mit mutatni a világnak, mert Szabados Szabolcs csak annyit tud, amit más is). Nagyon sajnállak, de az élet ilyen.

Ahhoz, hogy az Ivánnak azt írod, hogy jobb is hogy te mész el, ahhoz csak annyi hozzáfűznivalóm van, hogy az Iván 15 éve jár ki, hozzá képest Te egy semmittudó gazdag öntelt kis pöcs vagy. Megjegyzem, hogy én is.

Neked kéne elhúznod, mint a vadliba, hogy még a híredet se halljuk.

Aki meg fenyegetőzik az már megint te vagy, de ezt a részét hagyjuk.

Ja, és szarunk arra, hogy kit hívsz meg, felőlünk jöhet a Juhász is, nyald csak a seggét, most megmutathatod, hogy Te, mint Szabados Szabolcs, el tudtad üldözni az Ivánt, és így ki tudtál baszni a többiekkel is, mert azt várhatod, amikor a Manó, vagy bárki más hozzád forduljon segítségért.

Gratulálok, ezt is jól elintézted, de ha már úgy gondolod 1-2-3 hónap múlva, hogy a többiekkel nem kéne kibaszni, akkor takarodj el innen a bús ...........

u.i.: Ha egyszer elolvasnád amit írsz, akkor nem lenne tele gépelési hibával....

irigy pöcs
2004-12-28, 04:00
Szerintem te beteg vagy, egyszerüen buta!

Majd küldök néhány privát üzenetet mailben amiben téged jellemeznek,

Na itt az a pont amikor neked orvoshoz kellene fordulnod , nekem meg Matyira soha!!!

EZZEL BEFEJEZTEM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT ÉS A MATYI PÁLYAFUTÁSOMAT!!!

Dress
2004-12-28, 07:45
EZZEL BEFEJEZTEM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT

Francii
2004-12-28, 09:06
Jó reggelt, jó szurkolást! :twisted:

karzo
2004-12-28, 09:28
Üdv Mindenki,

Nem igazán akartam és nem is akarok beleugatni ebbe a romantikus topicba, de kissé nevetségesek kezdtek lenni.
:kemeny: gatjátok egymást egy látszólag nulla dolog miatt. Mint az ovodában, gratulálok :!: :twisted:
Gondolhatnátok arra is amikor mindenfélét összehordotok egymásra, hogy vajon egy kívülállónak
mi jön le abból, amik a TOPICON keresztül vagytok akár ismeretlenül, akár ismerve titeket :!: :!:
Totálisan lejáratjátok magatokat :oops:
Tudomásul kell venni hogy sokféle ember létezik, van aki ügyesen tud repülni, van aki kevésbé,
van aki henceg a világmegváltó ügyességével, van aki nagy pofájú, néha bunkó, van aki szolíd.
Ahelyett hogy sértődősködtök mint valami vérig sértett mimózák, megpróbálhatnátok
CSAK EMBERNEK MEGMARADNI ,
és elviselni, tolerálni egymás faszságjait, tulajdonságait BÉKESSÉGBEN :!: :!:
Fenyegetőztök hogy vége a matyiföldi pályafutásotoknak, soha többet...stb 8)
ÉÉÉS :?: :?: Max. néhány emberrel kevesebben járnak majd ki.
De legalább békesség lesz :!: Nomeg több hely.
Szerintem nem mindenki jár ki kifejezetten 1-2 ember miatt.

Ez lenne szerény véleményem, akár tetszik bárkinek is, akár nem,
és még mielőtt megkapnám hogy mit ugatok bele amikor egy évben
kb. 3-4x vagyok matyiföldön, mivel nyilvános a topic és ezzel a vita,
úgy érzem nekem is jogom van véleményt alkotni és ki is nyilvánítani.
Neveket szándékosan nem írtam, nem csak erre a vitára vonatkozik a véleményem !
Akinek inge vegye magára, akinek nem, az pedig ne sértődjön meg.

További BÉKÉS ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET ,

Zoli

Francii
2004-12-28, 10:29
hordassz
beleszóni
hamár
lehozzd
álltalunk
mellet
utánna]

u.i.: Ha egyszer elolvasnád amit írsz, akkor nem lenne tele gépelési hibával....

:D :D :D [/u]

Dress
2004-12-28, 10:43
:taps: :taps: :taps:

abence
2004-12-28, 10:51
Elismerem, hogy én is hibázok, de akkor most szedd ki a Szabolcséból is az ékezetnélküli szavakat, a gépelési hibákat.

Ez Dressre is vonatkozik

abence
2004-12-28, 11:00
u.i.: legalább az emotikonokat jól írod. Tudtommal magyar vagy, itthon lehet kapni magyar billentyűzetet, és nem kevesebb nehézséget okoz, hogy az "e" helyett "é" betűt nyomd le.

abence
2004-12-28, 11:07
Francii: A földbevágni; asszem; semmittudó kihagytad, valamint az elolvasnád; belerángatsz után nem tettem vesszőt.

Ha már kijavítassz, akkor ne csak felületesen

Francii
2004-12-28, 11:15

karzo
2004-12-28, 11:23
Megjött az óvóbácsi gyerekek, mostmán mindenki mennyen a dógára jácccani!!!
És mindenki hozza ki az üzenőjét!

HAGYJÁTOK VÉGRE ABBA!!!!!

Köszike mások nevében is,

üdv: Zoli

abence
2004-12-28, 11:28

Ok elismerem ,hogy hibáztam, ezt nem kellett volna leírnom, mert ennyi erővel az összes létező fórumhozzászólástki lehetne javítani. Itt mindenki előtt kérek bocsánatot Franciitól, susitu1-től, és Dresstől. hirtelen felindulás volt. Mégegyszer bocsi, de csak ezért a sorért, és az ezekhez tartozó hozzászólásokért. A többit még mindig így gondolom, és nem is fog változni.

Legyen akkor béke: Bence

Dudkin
2004-12-28, 11:33
"A szel osszehordja a szemetet"

D

Dress
2004-12-28, 11:37
"A szel osszehordja a szemetet"

D

:D

Remelem ki is fujja kozulunk

Susitu1
2004-12-28, 11:40
:tanc: :tanc: :tanc:
:taps: :taps: :taps: :taps:

tcomp
2004-12-28, 18:05
Ez a topic már rekordokat döntöget, minden téren.
Eljött a békésnek és meghittnek várt Karácsony, és van két "pöcs", elnézést, aki nem tudja vissza folytani az indulatait, ugy érzik, a világ elött kell megalázniuk magukat és lejáratni a modellezők nagy részét!
Egyikőjük sem akarja a másik hibáját elfogadni, csak szajkózzák a saját igazukat, miközben elfelejtik, hogy milyen sok-sok időt együtt töltöttek már, nehézségek és jó bulik között is!
De nem, csak folyik az értelmetlen, buta kardoskodás, vagy minek nevezzem?!
Szerteném ennek a két f..-nak a figyelmét felhivni arra, hogy vannak az életben ennél fontosabb dolgok is, amikre jobban oda kellene figyelni és nem ilyen ovis dolgokon veszekedni.
Például a megbocsátás, tolarencia, szeretet, a másik emberre odafigyelés, soroljam?
Hogy miért irok ilyen "zöldségeket", annak egyszerű oka van, talán sikerül egy kis fényt vinni abba a makacs negrós szátokba!
A családom idei karácsonya meglehetősen "viharos" volt idén, igen, halálosan viharos!
Ma intéztem a temetést, igy két nappal szilveszter előtt!
Jó év zárás!
Ettől függetlenül igen is kimegyek matyiföldre 31.-én és megmutatom, hogy lehet embernek maradni még ilyen helyzetben is!
Ti két pöcs, (nem a rosszabbik értelemben!) javaslom innen, ebből a székből, amiben én ülök most, hogy GONDOLKODJATOK, ha egyáltalán van még mivel!
Gyertek el matyira mindketten szilveszterkor, ha én eltudok menni akkor nektek ez nem jelenthet gondot.
Viszek ami tőlem tellik és ha kell, bedobok 2 kilót a kasszába is, bár ma ennél többet "tapsoltam" el!
Érti aki akarja soraimat, aki nem érti nem érdekel!

Most kiirtam magamból, elnézést!
Nem irok ide többet, találkozzunk matyin!

pigmanus
2004-12-28, 20:13
Azt hiszem ez itt le is lett zárva mindenki megmondta a magáét és a vitapartnerek is "egálban" vannak. Ez pont jó arra ,hogy ez a téma szép lassan a süllyesztőbe kerüljön........És ehhez tudjátok mi kel (a gyengébbek kedvéért nem kéne írni ide többet).

Boldog ünnepeket!!!

Peter N
2004-12-28, 20:44
A családom idei karácsonya meglehetősen "viharos" volt idén, igen, halálosan viharos!
Ma intéztem a temetést, igy két nappal szilveszter előtt!
Ha jól értelmeztem a hozzászolásd és félek hogy igen akkor[b]Öszinte résztvétem[b] Nemes Péter

vergabi
2005-01-02, 19:40
Drága barátaim!

Nincs semmi meglepő abban, ami ebben a remek topikban kibontakozott! Egyszerűen elővettük / ..vettétek../ jó magyar mentalitásunk! Ugyanúgy modellezünk, mint ahogy autót vezetünk, ahogy petárdázunk, és egyáltalán ahogy élünk! Azt hiszem, hogy a modellezés egy kicsit nem nekünk való. Bunkók vagyunk hozzá kedveseim! Nézzétek csak meg, hogy viszonyulunk a modellboltokhoz, hogy viszonyulunk a más szakágak modellezőihez, vagy a nálunk olcsóbb modellel játszókhoz. Itt kurvára nem a játék a lényeg, hanem a kivagyiság! Méé nem tudunk már végre a játékra koncentrálni?? Mi a faszért görcsöl mindenki, és harcol a vélt vagy valós igazáért? Nem kéne már végre önfeledten szórakozni?

Ehh! Jól van jöhet a fikázás!

Nem buggyant volna ki belőlem mindez, ha nem tettem volna vmit a modellezésért!

hilti
2005-01-02, 20:27
Nem mondtál semmi ujdonságot, de azt is marha rondán.
Nem tudom ki vagy, és hogy mit tudsz erröl az egész szituácioról!?
Abba kéne hagyni ennek a témának a piszkálását és akkor már nyugi lenne.

Üdv

Iván_a_rettenetes
2005-01-02, 20:34
hogy viszonyulunk a más szakágak modellezőihez, vagy a nálunk olcsóbb modellel játszókhoz. Itt kurvára nem a játék a lényeg, hanem a kivagyiság!

NANA !!! Most békültem ki a susituval, Ne fikázzuk mán egymást .

Csak a tényeket irta le! Ezen a tényeken kéne változtatni nem?

tcomp
2005-01-02, 21:15
Drága barátaim!

Nincs semmi meglepő abban, ami ebben a remek topikban kibontakozott! Egyszerűen elővettük / ..vettétek../ jó magyar mentalitásunk! Ugyanúgy modellezünk, mint ahogy autót vezetünk, ahogy petárdázunk, és egyáltalán ahogy élünk! Azt hiszem, hogy a modellezés egy kicsit nem nekünk való. Bunkók vagyunk hozzá kedveseim! Nézzétek csak meg, hogy viszonyulunk a modellboltokhoz, hogy viszonyulunk a más szakágak modellezőihez, vagy a nálunk olcsóbb modellel játszókhoz. Itt kurvára nem a játék a lényeg, hanem a kivagyiság! Méé nem tudunk már végre a játékra koncentrálni?? Mi a faszért görcsöl mindenki, és harcol a vélt vagy valós igazáért? Nem kéne már végre önfeledten szórakozni?

Ehh! Jól van jöhet a fikázás!

Nem buggyant volna ki belőlem mindez, ha nem tettem volna vmit a modellezésért!

Nekem meg ismerösen csengenek a szavaid :twisted:
Illetve az irásod...

Francii
2005-01-02, 21:46
Drága barátaim!

...Egyszerűen elővettük / ..vettétek../ jó magyar mentalitásunk...

...hogy nem vállaljuk fel, kik is vagyunk valójában!

Susitu1
2005-01-02, 22:04
Tisztességből becsületből, mond meg ki vagy senkicske, mert a rossz nyelvek rossz emberre gondolnak!

tcomp
2005-01-02, 22:15
Nem birja.
Nincs hozzá elég energiája.

Iván_a_rettenetes
2005-01-02, 23:29
Nem birja.
Nincs hozzá elég energiája.

Beavatnátok engem is, hogy kire gondoltok?

Én annyit tudok ,hogy nem a Bence és nem Én voltam!!!

Különben köszi a gyanusítást mindenkinek!

deltahf
2005-01-02, 23:49
Azért ezt megnézitek.
Van egy video az oldalamon.
Évzáró buli 2004 'jó ez nem buli' meg sok felvétel sincs de a video az ott van.
a videok között

Azért engem szerettek 'pesti zsiványok'?
látjátok én már nem veszekedek.

BUÉK Nektek

Iván_a_rettenetes
2005-01-03, 00:39
:tanc: :tanc: :tanc:

Iván_a_rettenetes
2005-01-03, 01:01
Deltahf - a senki

Szűzmária! Remélem őt sem gyanusítjátok meg!!!

Én szeretlek : egy pesti Zsivány!

Iván_a_rettenetes
2005-01-03, 01:39
Ja ezt még elfelejtettem!

No komment!!!

http://users.atw.hu/ivi/kakukk.jpg

Iván_a_rettenetes
2005-01-03, 01:48
Ja és mégvalami:

alig tartott 8 - órán át a béke! 11-óra körül fogtam kezet a Szabolcsal!!!

Ezt nem hiszem el!!!

Dudkin
2005-01-03, 02:02
Najo most huzzon mindenki el aludni.. eddig bekesen turtem ezt az egesz bohockodast.. aki ugy erzi hogy itt legeny, az legyen a repteren is legeny. ha meg mindig feszultseget ereztek, akkor nem angyali arccal kell mosolyogva kezetfogni, hanem felnottkent megbeszelni mi a baj..
Ivan az PU azert PrivatUzenet mert nem nyilvanos.. Szabolcs te meg akkor leszel ferfi ha most ezt az egeszet nem reagalod le itt..

koszonom: D

Dress
2005-01-03, 08:11
Én annyit tudok ,hogy nem a Bence és nem Én voltam!!!

Különben köszi a gyanusítást mindenkinek!

Te paranoias vagy! Melyik mondat volt a gyanusitos.
Ki beszel itt rolad?

Vasix
2005-01-03, 09:04
Sziasztok!

Mint aki soha nem találkozott egyetlen Matyiföldivel sem:

Sok ideje szerettem volna kimenni hozzátok, úgy éreztem jó csapat vagytok!

Eddig csak olvasgattam a "Nagyok" vitáját, eddig gyerekesnek tartottam az egészet, bár nem néztem jó szemmel... Nagyok, mert egyéb hozzászólásaik alapján értik a dolgukat, jó modellezők. Csak a gyerekek programja miatt nem tudtam kimenni a bulira.

De most eldőlt: nem hiszem, hogy valaha is kimennék közétek! Tudom, én is gyerekesnek tűnhetek, de az, hogy valaki egy modell elvesztésével fenyegeti meg a sporttársát, az minden határon túlmutat!!!! Hogyan tervezi? Rákapcsol repülés közben? Ha valakit eltalál az a szerencsétlen masina? Akkor mi lesz?! Ki viszi el a GYILKOSSÁG-nak nevezett balhét? Mert itt egyértelmű a szándékosság!!!! Vegyük a jobbik esetet, csak összetörik a fáradságos munkával készült gép... keletkezik akár több százezer forint kár... akkor most jól megfizettél a "tahó"-ért...

Sajnálom, mert tudom, hogy egy-két idióta miatt nem fogok megismerni egy csomó értékes embert, de jobban féltem magam, mint hogy közveszélyes barmok játszanak az életemmel!

Üdv: Vasix

Susitu1
2005-01-03, 10:15
Én szemmel büntetek!

chipichape
2005-01-03, 12:47
Mostmar abba ne hagyjatok, napi szorakozasom resze lett ez a topik. Az iraki hirek utan rogton idelapozok... :wink:

Chip

Dress
2005-01-03, 18:17
Ki viszi el a GYILKOSSÁG-nak nevezett balhét?

Mindig van jelentkezo, bevallalosak vagyunk.
:D :D :D :D

Bakker mar a gyilkossagnal tartunk. Csak megjegyezni kivanom, hogy hatul szoktuk a hullakat elasni. Mar vannak egy paran.

Arra kerek mindenkit, hogy ne csak messzirol ossza az eszt hanem jojjon ki Matyira es nyugodtan nezzen korul. Abszolut jo a tarsasag, mindenki segitokesz mindig jo a hangulat.

Ha viszont valaki e topic alapjan itel akkor nagyot hibazik.

tcomp
2005-01-03, 18:33
Ki viszi el a GYILKOSSÁG-nak nevezett balhét?Bakker mar a gyilkossagnal tartunk. Csak megjegyezni kivanom, hogy hatul szoktuk a hullakat elasni. .

Ezt tanusithatom, egyet én is elástam. :twisted:
Bár elég kistermetű volt, olyan 154 cm.
De hála istennek, belefért a gödörbe, mert annyira eltorzult az arca és teljesen összement a teste.
A farkáról ne is beszéljek, nem maradt belőle semmi. :roll:

Folyamatos a temetés, és közben senki sem sir.
Na ilyen morbid ez a matyiföld :wink:

fuhur
2005-01-03, 18:57
Eddig nem szóltam....

Azoknak írom ezt a pár sort, akik ezen tpoic miatt gondolnák elkerülni Matyiföldet!

Én spec mindkét kakaskodóval jóban vagyok... úgy hiszem. :)

Például nekem Iván repülte be az első sajáttervezésű gépemet, meg később még jópárat.

Susitu1-el is jókat szoktunk beszélgetni.

Mindketten jól modelleznek.... hozzám képest biztosan! :)

Kint béke és nyugalom szokott lenni, meg sok modell, meg jó társaság. Szerintem mindenki megtalálhatja a reptéren a hozzá közelállók társaságát. Gyertek bátran!

dezsikkh
2005-01-03, 19:12
Ha jön a jóidö és tutkó sokan lesztek kint és fent akkor ugyis ellátogatok hozzátok :-) . (Mert ha jól sejtem akkor hétvégeken mindig többen vagytok kint)

Francii
2005-01-03, 19:15
Ki viszi el a GYILKOSSÁG-nak nevezett balhét?

Mindig van jelentkezo, bevallalosak vagyunk.
:D :D :D :D

A Keresztapa mindent elintéz... A Család pedig gondoskodik a kinntlevőkről.

És most csókold meg a gyűrűt fiam...!

tcomp
2005-01-03, 19:20
És most csókold meg a gyűrűt fiam...!

...a gyürüt... :lol: :lol: :lol:

deltahf
2005-01-03, 19:29
Nem, nem.
Nem a 'gyürüt', :ejnye: hanem a gyűrűt!
Bizomány :-)

:!:

tcomp
2005-01-03, 19:31
!anavóJ

nav dazagI!
:lol: :lol: :lol:

sarika
2005-01-03, 19:32
:?: Iván!Mikor repülünk?

Francii
2005-01-03, 19:32
Arról beszélj inkább, hol voltál 31.-én??

tcomp
2005-01-03, 19:34
!avrinav le-n ték si za ,anavój a a sÉ
:lol: aN
:lol: si tnékbéyge geM

deltahf
2005-01-03, 19:44
pmoc-t
tázázstéh a insavlole matríb gila

má mattodlogem ed

Francii

Inkább nem akartam a vitába 'beleszállni' :-)

Tűzszünetben ottleszek!

Szab
2005-01-03, 19:45
Ha már Tcomp ieyln frombáan ír, én is mtuaotk vlmait:
A Magyar nylevebn nem mszuáj a szót aklotó btűeknek a hlyeén lnenüik, eélg ha csak az eslő és az uotsló bteű van a hlyeén. A ktteős bteűekt nem szbaad sztélváasztnai. Aki nem dsziklxeiás az el tdjua ovlsani... :idea: :roll: :P

Francii
2005-01-03, 19:46
Elmondanám, hogy egy centi vita sem volt!

Csak móka és kacagás... :wink:

tcomp
2005-01-03, 19:50
! sédekezsev neyli ennel men rokka sé .insvlole kánrib men nakos,inri enék ygi nabcipot koS
Csak leirtam :lol:

Francii
2005-01-03, 19:50
A Magyar nylevebn nem mszuáj a szót aklotó btűeknek a hlyeén lnenüik, eélg ha csak az eslő és az uotsló bteű van a hlyeén. A ktteős bteűekt nem szbaad sztélváasztnai. Aki nem dsziklxeiás az el tdjua ovlsani... :idea: :roll: :P

Ez óriási! Az egész családdal elovastattam!

Nálunk senki sem diszlexiás!!

Rajtam kívül... :D :D :D

tcomp
2005-01-03, 19:52
:taps:
Szia Szab!

Szab
2005-01-03, 19:53

Dress
2005-01-03, 19:54
:D :D :D

Szab
2005-01-03, 19:55
Ja, és egyébként kiderült már, hogy a "vadiúj" frissen a belhézáshoz regisztrált tagok közül ki kicsoda. Csak a pontosság kedvéért.
(Vegyük észre a rejtett iróniát... :lol: :lol: :lol: )

Balfácán - Susitu1
irigy pöcs - Iván_a_rettenetes
senkicske - ???

:?: :?:

Francii
2005-01-03, 19:55
Ezzel a hozzászólásommal a "harcmezőn" elértem el a kapitányi rangot...

Lassan háborús veterán leszek...

Dress
2005-01-03, 19:56
Mer annyit pofazol :D :D

Francii
2005-01-03, 19:56
De rögtön le is fokoztak főpilótává... :cry: :cry: :cry:

tcomp
2005-01-03, 19:58
:lol: 4le rám jlugud iicnarF

hilti
2005-01-03, 19:58
Csak szereted volna drága testvérem. Addig még egy pár repülöt a földbe kell vezetni. :D

Üdv

hilti
2005-01-03, 19:59
Kicsit megcsusztam. Akinek inge használja!

tcomp
:lol: esétirü appam tlöröt a..étzsekrezS

Francii
Csak szereted volna drága testvérem. Addig még egy pár repülöt a földbe kell vezetni. :D

Üdv

Majd figyelem a technikádat... :P :P :P

hilti
2005-01-03, 20:01
Ja, és egyébként kiderült már, hogy a "vadiúj" frissen a belhézáshoz regisztrált tagok közül ki kicsoda. Csak a pontosság kedvéért.

Balfácán - Susitu1
senkicske - ???

Pedig én má el kezdtem ásni a gödröt! :D

Üdv

Szab
2005-01-03, 20:02

Balfácán - Susitu1
senkicske - ???

Anyone? Válasz? :?: Egyáltalán jól értelmeztem az eddigieket és jó a megfejtés? (A tehén bonyolult állat, de én megfejtem! :lol: )

Francii
2005-01-03, 20:02
Csak hogy kötözködjek:

Nem úgy van az, hogy a rangoknál ugye van a sorrend: rádiós, első-, másodtiszt, kapitány és a kapitányok közül kerül ki az adott típus, vagy légitársaság főpilótája??

Francii
2005-01-03, 20:04
senkicske

A név kötelez... :wink:

hilti
2005-01-03, 20:04
De!
De mivel vannak olyanok mint Te, ezért muszály volt eza rang is :D

Üdv

Francii
2005-01-03, 20:06
Én inkább a "szemmérték-hitelesítö" rangra vágyom...

Szab
2005-01-03, 20:09
Húú, de összevissza. :D Most több szálon is megy a chat... :lol:
Ez a rang kérdés, már többször előjött...

Csak azért kérdeztem, mert Tcomp egyik írásából azt vettem ki, hogy neki egyértelmű, és gondoltam másnak is, csak nekemnem. Namindegy.
Amúgy amikor még karácsonykor megláttam a frissen regisztrált tagokat, még arra is gondoltam, hogy mások, direkte szivatásból csinálják, de aztán hamar rádöbbentem, hogy nem. Szépvolt, elmúlt, de fájt! Mostmár cseteljünk, vagy ahogy a zangol mondja chat-eljűűnk.

Francii
2005-01-03, 20:10

Üdv

Majd figyelem a technikádat... :P :P :P

Mintha ezen a hozzászólásom felett nagyvonalúan elsiklottál volna... :D

Szab
2005-01-03, 20:10
Képzeld Francii, a párom is lendületből olvassa a szöveget. Meg sem állt gondolkodni rajta... Király nyelv ez a madjar :lol: :lol:

Dress
2005-01-03, 20:14
Szab

Aki csak tanulta a magyart az nem tudja ezt elolvasni? (pl romak (Franci)) :D :D

tcomp
2005-01-03, 20:16
Képzeld Francii, a párom is lendületből olvassa a szöveget. Meg sem állt gondolkodni rajta... Király nyelv ez a madjar :lol: :lol:

Úristen hova jutottunk?!
Már a nők is képesek megállás nélkül olvasni?
:?:

Szab
2005-01-03, 20:21
Szab

Aki csak tanulta a magyart az nem tudja ezt elolvasni? (pl romak (Franci)) :D :D

Egy bizonyos idő után a használt nyelv automatikusan átmegy anyanyelvi szintbe. A kiejtés esetleg idegen maradhat, de aki arra is figyel, az azt is tökéletesen megtanulhatja, megfelelő idő alatt.

Rómaiul meg nem tudok. Amúgy is régen jártam már olyan nyelvterületen... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Francii
2005-01-03, 20:23
Szab

Csak azt tudnám, miért több a fordítóirodák telefonszáma a telefonodban, mint bárki másé... :D

Szab
2005-01-03, 20:24
De mégis tudok romaiul valamit. Az évszámot le tudom írni: MMV

Eközben jutott eszembe, hogy az MVVS vajon mennyi lehet... :oops: :oops: :? Jajj, ez rossz volt... :lol: :o :) :D
ÁÁááááá :wink:

hilti
2005-01-03, 20:24

Nem akartam itt mindenki elött rávilágitani a hiányoságaidra :D

Francii
2005-01-03, 20:26

ÉN (!) bírom a kritikát... :twisted:

tcomp
2005-01-03, 20:27

Nesze Francii!
Kelettt ez neked?
És még csak ragzanyi sem nem tudoll!

fuhur
2005-01-04, 10:25

Szab,
Ez nagyon tetszik :taps:

Ez csak a mi nyelvünkkel van így, vagy tetszQleges nyelvekre is igaz lehet? Pl Angolban menne ez?

Szab
2005-01-04, 10:42
Angolul próbáltam, és úgy nem annyira jó. Talán azért mert a ragok hiánya miatt nem annyira hosszúak a szavak. De azért olvasható. Akkor működik jól, ha a szavaknak minél egyedibb jelentése van. Ha sokmindent jelent egy-egy rövid szó, az rontja a hatást. A szókép-olvasás minden nyelvben ismert. Mivel németül én nem tudok jól, azzal már ki se tudtam próbálni. Muszáj anyanyelvi szinten ismerni az adott nyelvet!
Szreietnm mdűköik mniedn nyleevn... :D :lol:

tcomp
2005-01-04, 10:46
Szab, szerintem még gyakorold :lol: :lol: :lol:

fuhur
2005-01-04, 11:08
......
Szreietnm mdűköik mniedn nyleevn... :D :lol:

8) Berosálok!

Elovastam a hozzászólásod és észre se vettem az utolsó mondatban a turpisságot :!: Úgy olvastam, mintha hibátlan lett volna :o

Most már csak azt nem tudom, hogy ez az olvasási készség jó-e, vagy rossz? Történetesen mostanában kell írnom nem keveset és mielQtt leadom, elolvasom, hogy nincs-e benne hiba. De mint a te írásodon az én hibáimon is simát átsiklok. Akkor ez gond, nem?

Szab
2005-01-04, 11:23
Nyitottam neki egy új topicot a kötetlen beszélgetések, klubélet rovatban, mert ez egy olyan rosszhírű, zanx topic, hogy inkább ne ezt szaporítsuk ezzel. Látni se bírom ezt!

Dress
2005-01-04, 11:29
Jobb is ha eltuntok innen ezzel a hulyeseggel.
Nem tudunk toletek veszekedni. :D

Szab
2005-01-04, 11:30
Jobb is ha eltuntok innen ezzel a hulyeseggel.
Nem tudunk toletek veszekedni. :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

fuhur
2005-01-04, 11:37
Dress,
Szerintem gyere át oda, és kössünk bele Szabba közösen :lol: :lol: :lol:

Például mondhatnád neki, hogy egy modellezQfumban mit keres ez a "baromság" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Üdv,
Fuhur

Ps. Persze, külön kívánságra tégedis kikezdhetünk :wink:

Dress
2005-01-04, 17:01
:D :D :D