PDA

Teljes verzió megtekintése : fikazzuk egymast csoportosan norbival

Tucsok
2005-01-28, 16:17
hi
aze nyitottam ezt a topot h ide irjatok le a vitaitokat,mert lassan olvashatatlan lesz a forum,mert mindenki neki ugrik a masiknak,itt lehet karomkodni amit akartok,ugy is max az erintettek olvassak el a tobbiek meg nem nyitjak meg ennyi...

Dodge
2005-01-28, 16:40
Sziasztok!
Már régóta figyelem a vitákat. Szerintem nem sok értelme van. Mármint az olyan vitáknak ahol azon marják egymást az emberkék, hogy kinek jobb a kocsija. Le kell tenni és kész! (De asszem ezt tudjuk már)

A másik: olyan embereknek esnek neki akik pl. kezdők. Lehordják, hogy hogy lehet ilyen alap dolgokat megkérdezni. ők nem voltak kezdők?
Na, mind1.

Tücsi! Azzal nem értek egyet, hogy "itt lehet káromkodni". Szerintem ne. Tuti, hogy nem csak az fogja ezt megnyitni aki vitázik... :lol:

Ennyi.

Üdv: Dodge

UI: Akit megbántottam (pedig direkt nem írtam neveket) attól sorry. És nem szeretnék vitát kezdeni!! Csak leírtam a véleményemet!

Tucsok
2005-01-28, 16:43
na jo lehet...akko ne kamromkodjatok,es ne fikazzatok egymast,hanem nyilvanitsatok velemenyt

dodge orulok h nem egyedul szavaztam igennel...ma kezdtem azt hinni..mind1 hagyjuk...

Random_
2005-01-28, 16:47
Hát eddig kezdőként azt tapasztaltam, hogy mindenki segítőkész, kedves és barátságos ebben a közösségben. Egészen a 24 órás fórumig. Az azért súlyos nem kívánok összeakadni ilyen emberkékkel inkább akkor nem megyek versenyezni.
A többség azért segítőkész hála nekik épül a tudomány a fejünkben. Maradjon is meg ez a közösség békésnek akinek problémája van valakivel lehet menni versenyezni és ott eldönteni vagy ki a hóra esetleg privát üzenetekben megbeszélni mert a személyes viták másokra nem tartoznak. Na meg attól nem lesz senki se faszább modellező ha a másikat verbálisan lealázza.

Dodge
2005-01-28, 16:50
Szerintem nagyon jó ez a Fórum. Csak pl. az adok-veszel-ben kipattant egy kis vita. Értelmetlenül (de ezt most itt hagyuk).

Hogy az erre kialakított topikba (asszem "légiháború") miket és, hogy vitáznak az engem nem érdekel (ha nem vagyok benne).

Csak azok zavarnak amik nem abba a topikba vannak....na mindegy.

Üdv.

hiru
2005-01-28, 16:52
Én is igennel szavaztam.Uncsi hogy erre használják a forumot.Erre szerintem nem sok ember kiváncsi.

Dodge
2005-01-28, 16:54
Hát eddig kezdőként azt tapasztaltam, hogy mindenki segítőkész, kedves és barátságos ebben a közösségben. Egészen a 24 órás fórumig. Az azért súlyos nem kívánok összeakadni ilyen emberkékkel inkább akkor nem megyek versenyezni.
A többség azért segítőkész hála nekik épül a tudomány a fejünkben. Maradjon is meg ez a közösség békésnek akinek problémája van valakivel lehet menni versenyezni és ott eldönteni vagy ki a hóra esetleg privát üzenetekben megbeszélni mert a személyes viták másokra nem tartoznak. Na meg attól nem lesz senki se faszább modellező ha a másikat verbálisan lealázza.

Egyetértek! Rengeteg a pozitív és segítőkész ember ezen a Fórumon.

Csak azok nem veszik észre magukat akik káromkodnak, aláznak, megsértik a másikat. És azok is fognak belekötni ebbe a topikba és belénk is. Nem tudják elviselni, hogyha szembe kell nézni önmagukkal.

Tucsok
2005-01-28, 18:33
en is tokre ertekel egy top,es tok uj `tiszta` ket nap es tele van vitaval,es vahogy nincs kedvem vegig olvasni azt h ket ember marakodik hulyesegeken,kit erdekel h neked (pl.) hpid van nekem tamiyam,egyik itt jobb masik ott jobb,van difi,aztan h sz.r az autod, azt dontsd el magad,de szintem senkinek sem esik jol ha valaki asszongya az autojara h egy rakas urulek (tom ezt en is elkovettem a duranal,de tobbet ilyet nem csinalok... :oops: )

es meg annyit,h azt nem ertem h mert az,az embernek h masnak elb...a a kedvet a sajat autojatol,vagy az Rczestol, v forumtol!

mz/x
2005-01-28, 19:08
Emberek! Ezen a forumon nincsenek moderatorok? Mert szerintem siman torolhetnek a fikazo hozzaszolasokat. Es akkor mindenki megtanulna, hogy vagy normalisan komunikal, vagy torolve lesz a hozzaszolasa.Szerintem ilyen egyszeru.(jo ,tudom ,hogy ez sok ido, de talan erdemes lenne rendbetenni a dolgokat).

hiru
2005-01-28, 19:16
Úgy tudom(javitsatok ki)hogy itt nincsennek moderátorok,csak a repülőknél.

hilti
2005-01-28, 19:19
Moderátor van, csak azt ne kivánjátok töle, hogy nevelö anyja, apja vagy lelkiismerete legyen valakinek, ugyan is ezért harap.

Üdv

Tucsok
2005-01-28, 20:21
a moderatorokat tenleg hianyolom...nem akarok linkelgetni de az rcor-on,na ott REND van,ugye dancso,momo3,thenin?

no meg..en :oops: :lol:

Robotmadár
2005-01-28, 20:51
bocs, hogy bedumálok, de miért irtad a címbe, hogy norbival?

boccs

Tucsok
2005-01-28, 20:55
semmi,csak tod,fogyozzunk norbival..aztan mitoa hallottam azot minden ilyen hulysegembe berakom azt h `csoportosan norbival` ... :) ha ez vki sert az szoljon es dilitelem...

bocs, hogy bedumálok, de miért irtad a címbe, hogy norbival?

boccs

imrepeti
2005-01-28, 21:16
:D

Jó ez a topic, de akkor kérdeznék valamit.
HOL a határ a véleménnyilvánítás és a fikázás között :?:
Mert szerintem nem attól lesz vélemény, hogy ott van a végén, hogy szerintem. :D

Most volt valami nagy vita, hogy mi a jobb vas, és én lemaradtamróla? :D

u.i.: Szerintem mindenhol van nézeteltérés és vita, csak van ahol "mázos" burokban van, vagy csendesen utálják egymást, ez így legalább tiszta. :D
Jah és lehet hogy a két vitafél máshogy érti a leírtakat, lehet, hogy valaki nem sértésnek szánja, de a másik annak veszi.

Fire Fox
2005-01-28, 21:25
Ez a topic jó is meg szép is és jó ötlet volt meg nyitni, csak az a baj hogy akik kint az adok-veszek rovatban össze zörrennek(vagy akármelyik másik rovatban) az nem fog idejönni és még itt is folytatni a vitát. Legalábbis nem hiszen hogy megbeszéli a két fél egymással vita helyzet előtt hogy "Te Gazsi gyere csak ebbe a vitázzunk együtt Norbival topicba, majd én leírom a véleményemet rólad..." Szóval ez nehezen jönne össze de az 5let nem rossz. Egyébként én nem ítélem el azokat akik vitáznak egymással mert ez mindenkivel előfordul, csak az én kérésem is az hogy azt inkább privát üzenetben tegye és ne ezzel menjen tönkre másnak a tpicja. Szerintem...

Tucsok
2005-01-28, 21:46
ez igaz,ezert volna szukseges egy modearatori jelenlet...

Ez a topic jó is meg szép is és jó ötlet volt meg nyitni, csak az a baj hogy akik kint az adok-veszek rovatban össze zörrennek(vagy akármelyik másik rovatban) az nem fog idejönni és még itt is folytatni a vitát. Legalábbis nem hiszen hogy megbeszéli a két fél egymással vita helyzet előtt hogy "Te Gazsi gyere csak ebbe a vitázzunk együtt Norbival topicba, majd én leírom a véleményemet rólad..." Szóval ez nehezen jönne össze de az 5let nem rossz. Egyébként én nem ítélem el azokat akik vitáznak egymással mert ez mindenkivel előfordul, csak az én kérésem is az hogy azt inkább privát üzenetben tegye és ne ezzel menjen tönkre másnak a tpicja. Szerintem...

mz/x
2005-01-29, 00:35
Nem az a gond, hogy valaki nem birja a masik arcat, nem is az ,hogy ennek hangot ad, hanem az hogy milyen hangnemben teszi.A moderatorok szerintem 1 honap alatt rendbe tennek az oldalt.

Tucsok
2005-01-29, 08:16
hat meg hol....

Nem az a gond, hogy valaki nem birja a masik arcat, nem is az ,hogy ennek hangot ad, hanem az hogy milyen hangnemben teszi

hilti
2005-01-29, 08:53
Nem az a gond, hogy valaki nem birja a masik arcat, nem is az ,hogy ennek hangot ad, hanem az hogy milyen hangnemben teszi.A moderatorok szerintem 1 honap alatt rendbe tennek az oldalt.

De hogy ha ezt igy tudjátok akkor minnek ide moderátor.
Olyanok vagytok mint a hatvan évesek akiknek nem adják át a helyet a buszon, rögtön kiállt az minden felé, akár még rendörért is.
Gondoljátok át, hogy mit akartok, irtok valamit (persze ezt átgondoltan teszitek, hiszen saját belsötöket tükrözi ez az iromány) ami ha estleg egy kicsit tulzo lett, vagy tul sok benne a nem oda valo, akkor legyen már egy személy aki ezt javitja. Vagy irsz valamit, arra jön egy nem tetszö válasz és Te már egyböl moderátorért kiabálsz.
Tanácsok:
- olvasd át többször a levelet amit irsz
- ha olyan levelet kapsz, ami nem tetszik, bántó, gusztustalan stilusu ne válaszolj rá. Folytasd a témát ott ahol az megszakadt.

Üdv

Tucsok
2005-01-29, 10:05
mondjuk ebben az e van okossag..

... Folytasd a témát ott ahol az megszakadt...

imrepeti
2005-01-29, 10:50
Hilti :taps:

Meg még annyit, hogy nem hiszem, hogy valaki is akarna napi 24órát itt ücsörögni és javítgatni mások emelkedett szinvonalú írásait.
Az ide írogatóknak nem kellene bizonyos "szinvonalat" megütni (azzal csak magukat minősítik) és nem is lenne semmi gond. :D De ha ez nem jön össze akkor nem kell észrevenni (ahogy Hilti írta).

Tucsok
2005-01-29, 16:13
en szivesen lennek moderetor :lol: ....magamat is torolnem.. :lol: :lol:

Atesz
2005-01-30, 20:52
Szerintem van sok ember, aki minden nap, naponta többször is elnéz a fórumra, és alkalmas lenne moderátornak.Neveket is tudnék mondani :wink:

Andre
2005-02-01, 15:00
Szia Tücsök!
Nekem sem tetszik a sok vita, szavasztam is.
Én is kezdő vagyok és a legtöbb vita ami kirobban a kezdők álltal feltett kérdések topicjaiban van, legalább is én úgy vettem észre. Ezzel nem is lenn baj, ha a vita abban a témában zajlana, amit a kérdező elindított, de sajnos teljesen eltér a lényegtől ( az esetek 90%-ban) . Nagyon sokat járok olvasgatni a fórumba, de keveset szólok hozzá a témákhoz, mert még járatlan vagyok, viszont a fent említettek miatt, nem is nagyon szivesen kérdezek. Álltalában az a vége, hogy kinek milyen gagyi a gépe és a sajátja miért a legjobb és ha valaki ezzel nem ért egyet, mehet a sóhivatalba, és így tovább és így tovább...
Ha van egy két olyan dolog amiben elakadok, azt inkább pü-ben kérdezem, a már sokat itt látott tapasztaltaktól. Pedig biztosan több véleményt, tapasztalatot és segítséget kapnék, ha szivesen nyitnék topicok.

Random_
2005-02-01, 15:15
Szerintem van sok ember, aki minden nap, naponta többször is elnéz a fórumra, és alkalmas lenne moderátornak.Neveket is tudnék mondani :wink:

Neveket én is tudnék mondani mondjuk most csak a sajátom jut az eszembe. :)

Én azért is lennék jó moderátor mert kezdő vagyok nem ismerek senkit ezért egyformán viszonyulok mindenkihez. Pesze azért a helyiek elsőbséget élveznének. :D

Tegzi
2005-02-01, 16:15
Neveket én is tudnék mondani mondjuk most csak a sajátom jut az eszembe. :)
Én azért is lennék jó moderátor mert kezdő vagyok nem ismerek senkit ezért egyformán viszonyulok mindenkihez. Pesze azért a helyiek elsőbséget élveznének. :D

Na ja, ide nekem az oroszlánt mi?:))
Egyébként rám ne is gondoljatok, én nem fogadom el a moderátori tisztséget, az olyan snassssssz:))

Tucsok
2005-02-01, 16:32
en elfogadnam :lol: :lol:
uuuuuu de emeberesen helyre raknek mindenkit :lol: :lol: :lol: nem kimelnek senki,magamat sem... :lol: :lol: :lol: :lol:
mivel en is hibaztom torolnem h alehet,de nem tom,szal ez van...egy jo kis tavaszi nagytakaritas nem artana....

imrepeti
2005-02-01, 17:52
Hát ez frankó. :D
Szép kilátások, az egyik kivételezne a haverokkal, a másik kivágna mindent. :D
Én épp azt javasolnám, hogy ha lesz moderátor (szerintem nem lesz :D ) akkor az olyan legyen aki nagyon-nagyon régen modellezik, nagyon-nagyon bölcs és nem kivételezik. :D

boto
2005-02-01, 19:09
Ja.
Szerintem nem kell moderátor, mindenkinek tudnia kéne mit csinál.
Ha esetleg megfeledkezik magáról csak magának árthat vele.
Üdv mindenkinek :)

Tucsok
2005-02-01, 19:18
Ja.

az a baj h az ujjak nem..amiko az RCORon en is uj voltam annyi okorseget csinaltma h fu meg bu..na jo az kedvenc nitrot nem...de ...mind1 ha nincsenek csacsiek,akko most nem lennek ennyire szep,szereny,okos es tokeletes :lol:

imrepeti
2005-02-02, 09:56
Tücsi, ha én lennék moderátor addig nem jelenne meg írásod amíg nem értem. :D
Lehet nem tudok olvasni, pedig azért pár napot lehúztam én is cseten, még mikor bohó voltam, de lehet azóta sokat változott az íráskép. :D

Tucsok
2005-02-02, 18:55
Ja.

az a baj hogy az ujjak nem tudjak hogy mi a helyes..amikor az RCORon en is uj voltam annyi okorseget csinaltam hogy fu meg bu..na jo aze kedvenc nitrot nem...de ...mind1 ha nincsenek csacsiek,akkor most nem lennek ennyire szep,szereny,okos es tokeletes :lol:

akko itt a forditas...

imrepeti
2005-02-02, 18:59
Megy ez neked. :D
Mer' ha má' firkantol vmit akkor azt nyomjad úgy, h mindenkinek leessen a tantusz. :D

Tucsok
2005-02-02, 19:00
Megy ez neked. :D
Mer' ha má' firkantol vmit akkor azt nyomjad úgy, h mindenkinek leessen a tantusz. :D

ha md nm,m? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tucsok
2005-02-02, 19:01
jah es ez offolas kobon :lol: :lol: :lol:

boto
2005-02-02, 19:02
Hát így már én is megértem.

imrepeti
2005-02-02, 19:06
Ezt nem lehet offolni. :D

boto
2005-02-02, 19:19
A küldésem kicsit lekésett, imrepeti igazad van.

Tucsok
2005-02-02, 20:10
Ezt nem lehet offolni. :D

nincs hova :lol:

thenin
2005-02-02, 20:11
:lol:

thenin
2005-02-02, 20:13
nyissunk egy olyan szobát aki kinyilványíthatja a véleményét a másikról 8)

thenin
2005-02-02, 20:14
nyissunk egy olyan szobát ahol
kinyilványíthatjuk a másikról a véleményünket8)

hilti
2005-02-02, 20:31
Megtennétek, hogy egy kicsit észre veszitek, hogy ez egy szakmai forum, melynek célja a fiatalok, kezdök segitése, haladok eszmecseréje stb.
Kezdem ugy érezni, hogy Ti ezt az egészet egy játszotérnek használjátok és azt sem egészen megfelelöen.
Jelenleg amit csináltok annak van valami értelme?
Lehetne ezt valahol máshol is csinálni?

Üdv

thenin
2005-02-02, 20:36
ezek a beszólások csak ,nagyzolásnak számítanak szerintem....mert akinek jobb R/C-je van az veri a mellét ,hogy milyen ügyes.ez az én megfigyelésem volt.
nem tudom ,ti mit figyeltetek meg?és ez nem rossz indulat mielött valaki elkezdene csesztetni....

cvt01
2005-02-02, 22:21
hilti, ha már neked is feltünt ez a sok fos ami itt összegyült igazán tehetnél valamit hogy eltünjön - gondolok itt elsösorban zsombor öcsi által nyitott topikokra

hilti
2005-02-03, 07:59
Nem hiszem, hogy az jó ha embereket, hozzászolásokat törlünk ki.
Csak azért irtam amit irtam, hogy egy kicsit gondolkuzzunk el van e értelme 4 oldalon keresztül "fikázni" egymást?!

Üdv

Random_
2005-02-03, 16:23
Én úgy érzem ide pont azok nem írtak akik miatt létrejött a fórum. ők ilyenkor lapulnak.

Más fórumokon folyik komoly beszélgetés én ezt úgy látom bár lehet, hogy tévednék?

Tucsok
2005-02-03, 19:32
mar irtam h en tennek ellene vmit ha tudnek...ezt a reszt is torolnem,de a moderatork vagy nem, leteznek,vagy alaszanak..vagy nem olvassak az elektromos autok topicjat...mint mondottam mar vala..ha ezt xy latna...evekre kitiltott volna egyket emberket....

hilti:hogyan rakjuk rendbe a dolgokat folos hozzaszolasok/topicok torlese nelkul???

Dodge
2005-02-03, 21:29
Szia Tücsi!
Légyszi NE keverd bele a Csacsit meg az RCOR-t!! Az egy másik Fórum és nem ez!
Köszi!

Tucsok
2005-02-04, 06:23
Szia Tücsi!
Köszi!

ok sorry igaz is... igy jo?

Dodge
2005-02-04, 15:30
Szia Tücsi!
Köszi!

ok sorry igaz is... igy jo?

:lol: :wink: :lol: