PDA

Teljes verzió megtekintése : Istenek tanácsa

szabop
2005-03-13, 13:57
Úgy látszik, döntött az "Istenek tanácsa"..... :cry:
Akkor ezentúl is minden marad a régiben.....
Adok-veszek helyett trécselés, egymás ajnározása... :cry:
Ennyi!
Ja!
Egy tiszteletlen szót sem fog tőlem hallani senki (volt, aki illetett vele, kihívott a "hóra", mielőtt elolvastam volna a nevét, töröltem, nehogy a családját illessem hasonlóképpen).
Hát ennyi, ja, és ott az üres rcoffroad.hu!

DiamantTomi
2005-03-13, 14:31
köszi a hasznos linket, nem is tudtam róla :D

oranje88
2005-03-13, 16:05
kedves normális hozzáállással meg lehetett volna oldani ezt a dolgot Peti.

mz/x
2005-03-13, 17:12
Kedves(!) Szabop!

Csak annyit szeretnek kerdezni(de komolyan) hogy innen a forumrol, es azon belul az RC-Autok adok-veszekbol hany autot, alkatreszt, kiegeszitot stb. -t vettel, ill. adtal el? Szerintem nem sokat. Ahhoz, hogy a forum tobbi reszet rendeltetesszeruen tudd hasznalni, nem kell feltetlenul(sot egyaltalan) elolvasnod ezeket, sot meg csak ra sem kell kattintanod.

Nekem kezd ez az egesz egy "kereszteshaborura" emlekeztetni,annak sem volt semmi ertelme........... Mindenki tisztaban van azzal, hogy az itt levo dolgokat/embereket nem nem szereted, nem kellene ezt tulragoznod. Amig nem a tied a forum, addig nem is lesz ugy, ahogy te szeretned(remelem).Itt egyedul Dudkinnak van joga barmihez is. Ez nem a katonasag, es nem is demokracia.Ha tetszik ,ha nem ez van.Tudjuk hogy te egy remek katonatiszt vagy, aki az evei alapjan kierdemelte az ornagyi rangot, de ez itt nem jogosit fel semmire.Nincs jogod masokat cseszegetni, csak azert mert nem tetszik valami(megjegyzem nekem sem).
Szoval a magam(es szerintem masok) neveben tisztelettel megkerlek, hagyd abba.

Koszonom!

szabop
2005-03-13, 18:05
Uraim!
Abban a pillanatban, amikor az Adás-vétel topic olyan lesz, amilyen kell, és egy tapasztalt öreg róka nem gúnyolódik egy kezdő "félrebillentyűzésén", abban a pillanatban abbahagyom!
Addig, amíg ilyenek vannak, addig NEM!!!!
És a hangnemem se lesz sértő senkinek, úgyhogy még jogi következmény nélkül ki se lehet moderálni.....
Tisztelettel:Szabó Péter

Dudkin
2005-03-13, 18:38
Kedves SzaboP!

a regisztracio jelenlegi feltetelei az alabbiak elfogadasan mulik. Technikailag bonyolult lenne mindenkivel elfogadtatni ezt, igy akik korabbi regisztracioval rendelkeznek, ertesitve lesznek errol a fooldalon is. Mivel erzek benned valamilyen feszultseget, kerlek olvasd at, es ha nem ertesz vele egyet, a tovabbiakban ne hasznald a forumot. Ez termeszetesen nem csak neked celzottan keszult, mint mondtam, mindenki ezek a szabalyok alapjan szolhat hozza a forumhoz.

----------*-------------

Noha az Adminisztrátor, és a Moderátorok mindent megtesznek, hogy minél hamarabb eltávolítsák, vagy töröljék a Fórumból az általánosan kifogásolható anyagokat, lehetetlen, hogy minden egyes hozzászólást átnézzenek. Ebből adódóan elfogadom, hogy a Fórumon található összes hozzászólás a szerző nézeteit tükrözi, és nem az Adminisztrátorok, Moderátorok, vagy a webmester álláspontját - így ők nem vállalnak felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó, vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot, mely törvényt sért. Sem olyan anyagot, mely ellentétes az általános közízléssel, mivel ez egy nyilvános fórum. A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után.
Elfogadom, hogy a Fórum webmesterének, az Adminisztrátornak és bármely Moderátornak jogában áll eltávolítani, szerkeszteni a hozzászólásaimat, vagy lezárni az általam nyitott témákat, amennyiben úgy ítélik meg hogy ez szükséges. Mint felhasználó, elfogadom, hogy néhány, általam megadott információ tárolásra kerül a Fórum adatbázisában. Ezek az adatok semmilyen módon nem kerülnek ki egy harmadik félhez, de sem az Adminisztrátor sem a Moderátorok nem tudnak felelősséget vállalni, egy esetleges "hacker-támadásra".

A Fórum "cookie"-kat (sütiket) használ, hogy adatokat tároljon a felhasználó számítógépén, de egyik sem tartalmaz személyes adatokat, melyek a regisztrációnál kerültek megadásra: a cookie-k pusztán technikai szempontból szükségesek. A megadott emailcím csak a regisztráció (és új jelszó) érvényesítésénél kerül felhasználásra.

----------*--------------

Koszonom: Dudkin

ANTer
2005-04-04, 21:29
kiprobálok egy átmenetet a forumban szerintem klassz lesz és remélem müküdik:) minnyá kiderül:D

ANTer
2005-04-04, 21:31
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet
átmenet