PDA

Teljes verzió megtekintése : setup

korong
2005-03-14, 01:22
Üdv mindenkinek!

Van 1 F1 Pro Reverse digital szabályzóm csak nem tudom beálltani :( , vki tudna segíteni megköszönném!

korong
2005-03-16, 14:18
Senkinek nincs ilyen?

korong
2005-03-17, 11:41
Mennyi segítőkész ember van!

Tegzi
2005-03-17, 12:22
Szia.

1 gomb van rajta? Mert a régieknél adtak hozzá egy kis műanyag pöcköt és azzal lehetett hozzáférni a gombhoz, azzal lehetett belenyúlni a szabályzóba, de az újaknál van rajta egy gomb és kész, ezeket csak ösze kell dugni és már lehet is vele menni.

Tegzi
2005-03-17, 12:29
Na azért leírom a régi setupolásást.
1. lépés: megnyomod a gombot olyan 3-5 mp-ig, és ekkor a led villogni fog a szabályzón (meg lesz hangja is).
2. húzol egy csuma gázt, majd elengeded a gázkart; utána húzol egy csuma féket, és ismét elengeded a kart.
3. megint megnyomod a gombot, de csak egy pillanatra, most már nem kell tartani a gombot, ekkor menti el az állásokat, hogy merre is van az előre és a hátra.

Az egész műveletet 3-4 mp alatt kell elvégezned, attól számítva ezt az időt, hogy a led el kezd villogni.

Tegzi
2005-03-17, 12:39
Hoppácska, jut eszembe én a GM Pro setupolásást adtam meg, az okosabb szabályzó, ezért most leírom az F1 Pro Reverse setupolását.

Egyébként ez a setupolás - amit most fogok leírni - az jó az F1 Pro Reverse, F1 Super Reverse és az F1 Reverse szabályzóhoz is, valamint a Quantum szériához is:

1. lépés: nyomd meg a gombot mimimum 3 mp-ig, és ekkor a szabályzón található led piros/zöld színben fog villogni.
2. lépés: ne nyúlj a gázkarhoz, hanem HAGYD középállásban (nullán), és nyomd meg ismét a setup gombot, de csak egy pillanatra, és ekkor elmenti a középállást a szabályzó.
3. lépés: húzz egy csuma gázd és TARTSD ott a kart, majd közben nyomd meg ismét egy pillanatra a setup gomot, ekkor elmenti a gázállást.
3. lépés: húzz egy csoma féket és TARTSD ott a kart, és közben nyomd meg ismét a setup gombot, most már elmentette a féket is.

Az egész műveletnek 3-5 mp alatt kell bekövetkeznie attól kezdve, hogy a szabályzón végrehajtottad az első lépést, vagyis a led piros/zöld színben "pompázik".

korong
2005-03-17, 13:08
Szia tegzi!

Köszönöm szépen segítséged!

Van még 1 problémám. Beállitottam ugy ahogy mondtad,mégse müxik!
Mert előre menet az van csak hátra nincs! Pedig a szabályzó alőre-hatramenet van illetve amikor nyomom a fék gombot akkor fékez(azthiszem)vagyis akkor előre-fék van?

Atesz
2005-03-17, 13:15
EZen a szabályzón nem lehet kikapcsolni a hátramenetet?

korong
2005-03-17, 13:22
Foggalmam sincs megmondom öszintén!

AccordTR
2005-03-17, 13:25
De ki lehet kapcsolni csináld azt hogy nyomod a gombot és közben kapcsolod be a szabályzót. Ha bekapcsoltad akkor engedd el és fog müködni a hátramenet.

Atesz
2005-03-17, 13:27
A honlapon ezt írják:
Plug in and drive.
Reverse can be turned off for racing.

Szóval elvileg csak bedugod, és mehetsz.Valamint, a hátramenet kikapcsolható.

korong
2005-03-17, 13:32
accordTR neked kültem pü-t megkaptad?

korong
2005-03-17, 13:34
Igazatok volt! Faxxán müxik! olláré!! Köszönöm!

Tegzi
2005-03-17, 13:53
A honlapon ezt írják:
Plug in and drive.
Reverse can be turned off for racing.

Szóval elvileg csak bedugod, és mehetsz.Valamint, a hátramenet kikapcsolható.

Igen, az újak ilyenek, ezt írtam én is, hogy "plug and play", de akkor lehet, hogy neki a régebbi van.
Örülök, hogy megoldódott a probléma.