PDA

Teljes verzió megtekintése : Péter N döfös meggyegyzései

Peter N
2005-05-28, 19:16
Kiedves barátaim
Az utobbi idöben rengetg döfös megjegyzésem volt itt a forumban amit nem tudom kik hogy érzékelnek. Ezért jószántamból irtam a "légiháboru " topicba. Szeretném ha minéltöbben megirnátok a véleményeteket a hozzaszollásommal kapcsolatban. Ha a töbség ugy dönt hogy sértö és nem idevaló a hozzaszolásom akkor természetesen abbahagyom a további hozzászollást és mint passziv olvasó veszek részt az aktivitásban. Ha viszont a többség elfogadja a szúrós humoromat akkor továbbá is irok és bántalmazok egyes személyeket (Akinek nem inge ne vegye megára) alapon. Soha nem akarok senkit sem bántani. (Inkább barárot mint ellenszéget akarok szerezni) Tehát kérek mindenkit akinek van vélménye a dologról hogy irjon egy pár sort.

bgyenes
2005-05-28, 19:19
Azt a szamaras dolgot elfelejthetnéd :) Néha az az érzésem mesét olvasok. Egyébként más bajom nincs. Bár engem még nem kezdtél ki :))) De talán most okot adtam :)

Peter N
2005-05-28, 19:25
De talán most okot adtam :)

bgyenes
2005-05-28, 19:28
Olvastam. Azért írtam. De már minden mást is megfertőzött :)
Okot, hogy megszóltam a szamarad... Amúgy értelmes dolgokat írsz, azzal nincs bajom. Csak néha a hangnem.

Peter N
2005-05-28, 19:43
Igen! A hangnem sokszor szúrósan sérttö viszont szerintem másképp nem lehet leállitani a buta hozászollásokat. Ezért inditottam ezt a topicot mert kiváncsi voltam a mások véleményére.
Kösz a vállaszodat.

DiamantTomi
2005-05-28, 20:13
Én jókat szoktam derülni, a csacsihoz meg már hozzászoktam :mrgreen:

Peter N
2005-05-28, 21:06
csacsihoz meg már hozzászoktam Mint irtam ö a fö tanácsadóm, ö dönti el hogy érdemes-e illetve kell-e válaszolni egy beirásra. Egyébként függetlenül a témátó(IA-nak ) semmi köze gratulálok a töltö tervedhez. EZ az amit nagyrabecsülök amikor valaki türelmesen dokumentálódik és utána elöveszi az eszét és kiszürve a sok szemetet megtervez egy csodálnivaló projektet. Gratula Péter

DiamantTomi
2005-05-28, 22:00
Köszönöm még dolgozom rajta hogy egyre jobban hasonlítson a panel egy gyári készülékhez pl nincs átkötés, pókhálók össze vissza :D

Peter N
2005-05-28, 22:45
, pókhálók össze vissza Egy tesztpanelnél ez teljesen normális, áramkörvágás,rövidrezárás, extravezeték huzása egy elöre nem beletervezett komponensnek, ez teljesen normális egy kisérleti áramkörnél. Aki ezt nem kell megcsinálja az hazudik. Miután mindennel meg vagy elégedve akkor lehet egy javitott áramkört tervezni de valószinü az sem löessz végleges Ti. örökké jönek más ötletek ezek teszik élvezetesé az egéssz tervezést. Képzeld el: csinálsz egy áramkört, beülteted és tökéletesen müködik, és akor hogy tovább? Hónapokan gondolkodni egy más témán? Egyébként a témátol eltekintve. Összevesztem a szamarammal, azt találtam mondani hogy a modellezök zöme inteligensebb nála amit szegényke nagyon a szivére vett. Egésznap csak a fülét rázta,még enni sem akart bánatában de amikor megmagyaráztam hogy messszemenöen logikusabban gondolkodik mint a mai politikusok ugy döntött hogy részt vesz a következö vállasztásokban és remélhetöleg az átllag politikus inteligenciáját messzemenöen meghaladó Iq nak köszönhetöleg megnyeri a választást és ö lessz az elnök. Most ugy belemerült a politikába hogy az akuimat sem akarja tölteni. Az véleménye hogy ha ö most politikus lessz akkor ö sem kell töbet dolgozzon mint a jelenleg kormányon levö politikusok. Már irtam hogy egy közismertan inteligens állat

bogrács
2005-05-29, 01:10
Persze, összetartja a kecske és birkanyájat. :D
Bogracs

Peter N
2005-05-29, 02:00
Persze, összetartja a kecske és birkanyájat.
BogracsÉs nem probálja süket dumával meggyözni öket mint például Ormányos ur.

tcomp
2005-05-29, 17:58
Nagyon sok értelmes dolgot olvastam Töled!
Bizony néha kell egy kicsit keményebben fogalmazni, fellépni, mert az csak elöre viszi a dolgokat.
Ha mindig cizelláltan fogalmazunk, az nem jó.
A törvény is azért van, hogy áthágjuk.................néha!
Különben megáll az élet :)
Szóval szerintem vannak nálad sokkal sértöbben fogalmazók is :wink:

vegyész
2005-05-30, 09:12
Szia Péter!
Én nagyra értékelem a hozzászólásaidat, engem nem bántottál, és úgy érzem, hogy ok nélkül mást sem. Azért nem háborodnék fel, hogy sok esetben csak találgatnak a kollégák, mert itt is érezni lehet a segítő szándékot. Az meg direkt jó, hogy akad, aki gyomlálgatja a tévedéseket. Szóval további jó szamarazást!
Üdv

fuhur
2005-05-30, 12:17
Szia Péter N!

Mi ez az önmarcangolás? Ha az ember tud valamit (ért valamihez), akkor az természetes, ha más laikus, de tudálékos hozzászólásait olvasva bosszankodik.

Szerintem se a hozzászólásaiddal, se a szakértelmeddel nem volt gond sose és remélem még sokáig olvashatok általad írt sorokat!

Üdv,
Fuhur

Peter N
2005-05-30, 12:47
Azért nem háborodnék fel, hogy sok esetben csak találgatnak a kollégák, mert itt is érezni lehet a segítő szándékot. A Természetesen a találgatásokon nem szabad felháborodni hisz ez egy forum ahol mindenkinek jógában van találgatni és kifelyezni a saját véleményét. Viszont ha valaki nincs pontos adatok birtokában akkor a hozzászolláshoz hozátehetné hogy: / tudtommal vagy elképzelésem vagy tapasztalatom szerint vagy hogy ugy hallottam valakitöl hogy/ Ebben az esetben senki sem boszankodik, senki sem lessz félrevezetve és baráti alapon meg lehet vitatni a dolgokat. Ily modón hasznos információk kerülnek a forumba és esetleg ki lehet iktatni egy pár szállóigeként terjedö tévhitet.

Peter N
2005-05-30, 12:51
Mi ez az önmarcangolás? Szervusz! nem önmarcangolás csak szertném megtalálni azt a határt emeddig el lehet menni a cáfolásokkal anélkül hogy bárkit is elbátortalanitsunk a hozzaszollásoktól.

Peter N
2005-05-31, 03:05
Ez amitöl féltem,: Azokban a topicikban ahol túl agrassziven probáltunk(próbáltam) kiiktatni a nem szakszerü hozzászollásokat szószünet ált be, tehát a bizonytalan hozzászollok inkább nem irnak mert félnek hogy le lessznek hurrogva. Ezt szerettem volna elkerülni mert egy forum nem azért van hogy egy témában a szakemberek kifejtsék a vélményüket és másoknak kuss. Sajnos ebben én is hibát követtem el.Kérek mindenkit hogy ezután is irja le az elképzelését és ha nem biztos a dologban irja oda hogy: ugy tudom vagy szerintem igy van:.

Peter N
2005-05-31, 03:37
Barátim irjátok azután is meg a véleményeteket mert nem lehet tudni hogy milyen hozzaszolásnak lessz egy pozitiv eredmérnye, lehet hogy a hozzaszoló ir hasznos adatokat de az is lehet hogy aki ellent mond az ir hasznos dolgokak. Ez nem verseny ahol valaki bizonyitani akarja hogy ö a szuperman, a cél az hogy viták után a kérdezö(és sokan mások) hasznos informácóhoz jussanak. Tehát minden hozzászollás hasznos lehet még akkor is ha találgatás és ha letromfolja egy aeródinamika, vegyész , elektronikus vagy más témában levö szakember, akkor sem szabad megsértödni vagy szerénykedni mert a lényeg az hogy a vita egy értelmes eredményre vezessen. Lehet hogy sokszor vörösposztonak látjuk a vitatárs véleményét és ingerülten vitatkozunk de amikor tisztázodik a dolog akkor harag nélkül elfogadjuk a logikus vállaszt. Szerintem nem is helyes hogy meggyözödés nélkül elfogadjam/elfogadjok másnak a véleményét, viszont ha bizonyitott meggyözö érvekkel jön akkor nem illik minden kitérövel bizonygatni hogy nekem/neked/ nekünk van igazunk habár érezzük hogy kétes a dolog de eléggé meggyözöen tudunk agitálni.

Peter N
2005-05-31, 04:08
mint például Ormányos ur. Remélem nem értitek félre és nem kapcsoljátok össze a politikával. Órmányos Úr egy afrikai népmese föszreplöje. A délafrikai szavannán fiatalkorában vezette a fiatel elefánt csordát és meggyözte öket hogy ha minden tag naponta megehet 10 akácia levelet akkor boldog és demokratikus életet él. Barangolás és mély cucilistas meditálások alat besétált a délafrikai gyémánt bányákba és kapcsolatok alapján 5 darab akácia levélért megvásárolta a bányákat amiket majd négyzetméterenként 100 akácia levélért bérbe adott az álamnak. Ez egy naiv afrikai népmese ami természetesen a valóságban nem fordulhat elö. De sok buta ember azt suttogja hogy igenis elöfordult, egyesek szerint még Magyarországban is ahol tudnivaló hogy akácia sincs de rosszindulatu emberek viszont vannak akik egy szegény kiszfiut az afrikai ormányos úrhoz hasonlitanak