PDA

Teljes verzió megtekintése : Futab fx 14 40MHz be jó a 41MHz-s kristály?

deltahf
2003-09-02, 11:37
Köszi mindenkinek a véleményét. :wink:
DE!!!! Nem mindegy hogy hová irok,??? Nem értem. Mi a baj ez csak egy oldal :wink: :wink: :wink:
Nem????
Akinek valami nem tetszik nem olvassa el.
Ne legyünk már ennyire skatujázottak magyarok vagyunk nem németek.
Páááá mindenkinek. 8)
deltahf

Peter N
2003-09-02, 11:46
Nem mindegy hogy hová irok,??? Elnézést a hozzaszlásért DE Nem mindegy hogy hová irunk!!! A sok OFF miatt lassan minden téma eltér az eredeti céljától és befullad.
Üdv Péter aki nem akar megbántani a hozzászolásával.

deltahf
2003-09-02, 11:50
Szia

Ez igy érthető, OK!
nem értettem miért nem mindegy hová irunk. Ez csak egy oldal.
Semmi más. Szerintem meg igy is mint ahogy irtad elfog térni, elöbb v utobb.
De elfog, akkor majd lesz uj vagy törölhetővé teszik.
Na de ez nekem mindegy.
Üdv mindenkinek jó repülést.
vagy aki amit akar.
Deltahf

fuhur
2003-09-02, 11:58
Ne legyünk már ennyire skatujázottak magyarok vagyunk nem németek.
deltahf

....hm... :!: :evil:

Történetesen fél évet voltam kint Németországban. Nem állítom, hogy mindent át kellene vennünk, de például a rend nem biztos, hogy hiba.

Tudod a fórumon is azért kellene rendet tartani, hogy az idetévedő, modellezni vágyó emberkék gyorsan juthassanak az őket érdeklő információkhoz.

Ha telesz@rjuk a témákat oda nem illő hozzászólásokkal (mint ez is), akkor a szerencsétlen vándornak végig kell olvasnia rengeteg felesleges hozzászólást. Félő, hogy hamarabb elmegy a kedve, minthogy megtalálná a lényeget.

Legyen rend, ha lehet :!:

deltahf
2003-09-02, 15:24
Fuhur

Foglalkozz inkábba Te dolgoddal és ne sz@rd tele minden kritizálo levéllel .Járj németországba és modellezz ott. :P
Ez is fontos kérdés M.
Ti tényleg elég furák vagytok inkább ettől megy el az ember kedve.
Oda irok ahova akarok és olyan néven amin akarok, kérni lehet vagyez valami biroság ??? Idáig is elrepültem valahogy ezután is elfogok.
Aki akar segit, aki nem az nem.
Azért máskor oda irok ahová gondolom h kell.
Ok?
De ez most is igy történt!!! Vagy ird már meg melyik az a rovat ahová tuti illik?a kérdésem.
Páá repcsis fuhur

prudentbear
2003-09-02, 15:29
Szerintem ez idevaló téma.

delta,
azért nem kéne másokat németországba küldeni. Ha ennyire nem bírod az alapos vagy akár alaptalan kritikát, nem lesz, aki válaszoljon.

üdv,

L

fuhur
2003-09-02, 15:35
Deltahf!

Látom a kultúra nálad kiverte a biztosítékot.

Erre nyugodtan reagálhatsz, hogy a tiéd legyen az utolsó szó. Részemről ezt a dolgot lezártam.

Egyben kérem Dudkint, hogy ha gondolja, ezeket a hozzászólásokat nyugodtan törölje, vagy tegye át egy erre kinevezett kukába, hogy tovább ne offoljuk szét a témát.

Fuhur

Peter N
2003-09-02, 15:52
Ez a" légiháboru " kitünö ötlet javasolom mindenkinek itt válaszolni az OFF-okra igy nem lessz ugy beszennyezve minden téma és talán amikor a combat farkáról 1-2cm levágnak a kedélyek is csillapodnak.

deltahf
2003-09-02, 22:08
Hahahahaha
Szóljál Neki h törölje le amit irtam. Meg a szádat is kis nyálas. Vagy az anyunak hogy kakilni kell.
Senki nem fog válaszolni??? :cry: hahahahah
Akkor felteszem más néven és máshogy.
Na páááá
Sznob német beállitásu okoska.

Peter N
2003-09-03, 09:53
2X3 méteres képráma eladó !Nagyképüeknek jutányos ár :!: :P

Peter N
2003-09-03, 10:11
Nem magyar vagy németség kérdése hogy ki hova ir vagy mennyire tartja tiszteletbenn a forumtagokat.Ez egyszerüenINTELIGENCIA ÉS JÓNVELTSÉGkérdése :!: Van akiröl többet nem lehet várni. :cry:

z72
2003-09-03, 11:56

Pont erre gondoltunk. De talán elég lesz csak a máshogy is.[/b]

Dudkin
2003-09-03, 12:25
Hahahahaha
Szóljál Neki h törölje le amit irtam. Meg a szádat is kis nyálas. Vagy az anyunak hogy kakilni kell.
Senki nem fog válaszolni??? :cry: hahahahah
Na páááá
Sznob német beállitásu okoska.

Kedves Deltahf!

Most jott el az a pillanat, amikor mar tokeletesen felesleges a jelenleted a forumban.. Koszonjuk az eddigi hozzaszolasaidat...

udv :D

prudentbear
2003-09-03, 13:19
Hübazz. :shock:

bicska1
2003-09-03, 20:17
Raid!, csodálom, hogy eddig ide nem írtál be..hagyod, hogy leugassák a fórumot.. :) :? :evil: :evil: :evil: :evil:

ÜdV: Bicska

deltahf
2003-09-03, 21:47
Melyik pillanat???? :lol:

raid
2003-09-04, 00:25
Helló Bicska!

:o)) Csak azért, hogy írjak, nem igen veszem a "fáradtságot"!
Szerintem.....jó irányba fejlődik a fórum!
A személyeskedés, már egyre kevesebb!!! :wink:
Mindenkit megfelelően ÖNÁLLÓ egyéniségnek tartok.....ezért úgy
gondolom.....Mindenki meg tudja oldani a személyes(?) problémáit!
Szerencsére(!?) ebben a "vitában" nem voltam érintve......ezért nem is
akarok beleszólni!!! talán, ez a magatartás, mást is erre fog "ösztönözni".

Nos....picit csodálkozok deltahf-en, eddig nem így ismertem meg!
Lehet, hogy valami "internetes-félreértés" lehet a háttérben!
Most is világosan(!?) látszik: szükség lenne a teljesen nyílt regisztrálásra.
Ha a "főbb szereplők" személyesen is ismernék egymást, sokkal toleránsabbak lennének, mint "így".....picit arctalanul!
Most is világosan látszik, hogy mennyire szükség lenne arra a "Fórum-bulira"......... :?: :!: :wink: :oops: :evil: 8)

Vannak személyes példáim......... :!: :!: :idea:
Pl. milyen "jól" elvagyunk Prudentbearral is........mindketten, elvagyunk a kaptafánknál, ő korrektül segít a vitorlás és a hozzá közel álló kategóriákban, felügyeli, moderálja(!?) a topic-okat. Én sem foglalkozom,
olyan dolgokkal, amikhez nem igazán értek! :!:
Vagy ott van Fuhur.......mint már korábban írtam, nagyon örülök, hogy személyesen is megismerhettem, büszke is vagyok rá, hogy néha telefonon is megkeressük egymást!! és még sorolhatnám a kellemes megismerkedések sorát! S egyben elnézést is kérek azoktól az újdonsült ismerőseimtől, Akiket nem említettem!!!
:wink: :) Úgy gondolom, személyes tali után deltahf is kellemes fórumtag lesz!!!
Még azt is el tudom képzelni, hogy személyes tali alkalmával, ki fogja tudni mondani azt a szót, hogy:" PARDON....lehet, kicsit túllőttem a célon".
És ettől, nagyon elegáns lesz.....bárhány éves is!!!! :!: :oops: :wink:

Azért annak is örülök, hogy másoknak is feltünik, hogy nem vagyok benne minden "veszekedésben"! :wink:
Ebből talán, néhányan, vagy többen, rájönnek arra, hogy sokkal jobban járunk, ha a tényekkel, modellekkel, repüléssel, autózással, hajózással, rakétázással, ismeretádadással foglalkozunk, mintsem személyeskedéssel, és egyéb magánügyekkel! :!: :oops: :wink:

Visszatérve a kérdésedhez, szerintem nem lesz itt leugatás......de lesz itt kultúrált, kellemes időtöltés, modellezés!
Hidd el, szerintem "kiforrja magát"! :!: :wink:
Egybknt. köszönöm a "megkeresést"! :!: :wink:
Tudod... :) Tavasszal, Te sem így fogalmaztál volna, de azóta mintha simult volna a "helyzet"!? :lol:

deltahf
2003-09-05, 13:32
PARDON !!!

Nem áll messze tőlem, higgyj nekem kedves olvasó.
De nem szeretem (utálom) a kis "nyálas" itt voltam meg azt láttam dolgokat németországban... ki a szart érdekel mi van ott...
Engem kur...a nem.
Egy kérdést tettem fel a 40 és 40MHz-s rádiokkal kapcsolatban.
Nem az érdekelt h etikus v nem. De kipróbáltam és működik.
Hát nem képzelik h nem fogok repülni nem mert nincs egy kib....tt
bolt eme szép hazánkban ahol venni lehetne 54es kristályt.
Ezért szükségmegoldásként ezt használom.
Tehát én barátkozom mindenkivel főleg nagy tisztelője vagyok hozzáteszem látatlanban !!! Tiger barátunknak, és minden más nem csak szájjal modellező bajtársnak.
Elnézést a durva levélért amit a multkor irtam.
Dudkin!!!!
Te meg törölj nyugodtan ha akarsz és minden mást aki Neked nem tetszik. Kivánom csak te maradj az oldalon és beszélgess magaddal, mint ahogy a bolondok. :lol:
De vigyázz nehogy segitsen valaki az oldal 'rendbetételén'
majom.
Szia deltahf

Peter N
2003-09-05, 13:55
majom.
Szia deltahf
Szia deltahf
Szerintem nem ártana neked agy kis pihenés az öserdöbennGorila barátunk esetleg elbeszélgetne veled és az erdö csendjébenn kitisztulna a fejed. Ha ez sem segitt javasolom a forum tagjainak hogy dobjunk össze egy kis pénzt hogy financirozzunk egy pszihologiai vizsgálatot vagy legalábbis egy illemtan tanfolyamot.

Peter N
2003-09-05, 13:59
majom.
Szia deltahf
Te tudod hogy mit csinálsz?? :?: Ezért Svédországbann feljelentenének a rendörségre 1 fenyegetés 2 sértegetés és hatalmas pénzbüntetést kellene kifizess. :?:

Dudkin
2003-09-05, 14:27
Dudkin!!!!
Te meg törölj nyugodtan ha akarsz és minden mást aki Neked nem tetszik. Kivánom csak te maradj az oldalon és beszélgess magaddal, mint ahogy a bolondok. :lol:
majom.
Szia deltahf

Kedves Deltahf!

A stilusod szamomra meg mindig teljesen erthetetlen. A fenyegetozesed okat meg aztan kulonosen nem latom. Ha nem sikerul idemasolnod azokat a sorokat, amelyek sertoek voltak szamodra, ugy kenytelen leszek mashogy magyarazatot talani ra.

Udv: Dudkin

Gorila
2003-09-05, 15:20
majom.
Szia deltahfTarsd be a sorrendet. a majom a Szia és a deltahf közé irodik.De ugy viszont sértö lenne a reánk nézve.
Tisztelettel Gorila

deltahf
2003-09-05, 16:56
erről beszélek... :lol:
már megint Svédországban ez lenne meg az lenne...
de fogjuk már fel :!: :!: :!: ITT ÉLÜNK :roll:
és nem jár érte semmi.
főleg azért mert nem fenygettem senkit :!:
akinek nem inge nem veszi magára :wink: :lol: 8)
PéterN & Dudkin
Sziasztok deltahf

Dudkin
2003-09-08, 09:21
Deltahf!

Hulye orszag ez, hulye viszonyokkal... Tul sok az alaptalanul eros, es eroszakos ember. Oszinte sajnalatomra te is kozejuk tartozol. Gondolkozz el ezen egy kicsit, de megkerlek, hogy ne irj meg egy ilyen hozzaszolast, mert lassan eljutunk odaig, hogy meg fogok sertodni, es en is a hulye orszag hulye viszonyainak szerves reszeve fogok valni.....

Dud

bicska1
2003-09-08, 13:42
:D :D :D húúúú :twisted:

deltahf
2003-10-29, 16:13
Kedves Dudkin

És akkor mi lesz? :lol:
Semmi. Maximum ezt fodog tenni. :barom:
Páá

cnv
2003-10-29, 18:09
Nem erezted volna jol magad ha ezt nem irod ide igaz?

deltahf
2003-10-30, 12:43
Gyerekek!
Ez egy internetes iroda, nem?
VANNAK SZIMPIK MEG NEM SZIMPIK. Mindenki igy van vele.
Te is, meg stb.stb is. Na, akkor azt irok amit akarok és Te is.
Szerintem sokkal több felfujt ven itt mint gondoltam. De hát mindenki azt tesz amit akar.
Nem bántootam meg senkit csak a véleményem irom.
Ha valaki azt irja felfujja a pofáját vagy ... és nekem jogom van kinevetni vagy sajnálni vagy akármit. Ugye? Akkor, pááá
deltahf