PDA

Teljes verzió megtekintése : idióta necronome

laci99
2005-06-10, 16:12
béna fasz lenne tisztában az árakkal és nem törölné a hirdetéseket

Tegzi
2005-06-10, 16:16
Pihenjé már le egy picit. Nem kell 6 topicot nyitni a hülyeségednek.

U.i.: most én is halálra leszek fenyegetve?

hkund
2005-06-10, 16:26
Kedves Laci99!

A topikod átkerült a légiháborúba. http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=9096 Kérlek, hogy ott folytasd ha minden áron folytatni akarod amit elkezdtél.

Nem mindig és mindenben értünk egyet a moderátorral, de ezt kultúráltan is meg lehet vitatni. Volt már rá példa.

Kérlek ne rontsd el mindenkinek a szájízét és a kedvét. Természetesen lehet akárhány nicked és írhatsz akárhány hozzászólást ilyen hangnemben, de ezzel nem fogod a célodat elérni, csak mindenkinek tönreteszed a kedvét - és sokaknak az áldozatos munkáját.

Inkább részletezd ki mi volt az autódban / mennyibe került és mennyit szeretnél érte. Biztos lesz valaki akinek megtetszik.

GK
2005-06-10, 18:47
Laci99,

én sem értek egyet mindenben Necronome tevékenységével, és ennek hangot is adtam éppen tegnap (sajna még nem kaptam választ), de ahogy ezt Te megfogalmazod az modortalan, és minősíthetetlen.

Van egy bizonyos szint, ami alá akkor sem süllyedhetünk, ha akármi potyog is az égből. Ettől vagyunk kultúremberek. Nos, Laci99, Te ez alá süllyedtél, ergo...

ui.: Még egyszer hangsúlyozom, nem védem Necro-t, nekem még csak nem is válaszolt a kerdésemre, hogy miért is törölte a hozzászólásomat, de ahogy Te viselkedsz, az kritikán aluli. Nem várhatod el, hogy emberi bánásmódban és hozzáállásban részesülsz, ha nem viselkedsz úgy. Egyébként pedig mondanivalóddal valamilyen mértékben egyetértek, de a viselkedéseddel és a megfogalmazással nem !!!

Kalap
2005-06-10, 20:02
Mi fáj Laci, Mesélj, mi történt Veled, hogy ilyen indulatos lettél? Amúgy vitatkozni lehet, de az "úúúha aáád!" a focimeccsre való... Kuttúúúra, áéééted?? :lol:

béna fasz lenne tisztában az árakkal és nem törölné a hirdetéseket

cbruder
2005-06-10, 20:23
Ugy mellesleg megjegyezve, ahhoz kepest hogy ezek a hirdetesek teljesen ingyenesek es masok kemeny munkajaval lettek szamotokra ezüst talcan nyujtva, kisse figyelembe is kene venni mit es milyen modorban irunk, azaz miert reklamalunk !!!

Mivel NEKED tesznek azzal szivesseget, hogy egyaltalan itt megjelentheted a hirdeteseidet, szamolnod kell azzal is, hogy esetenkent nem jelennek meg, vagy legrosszabb esetben törölve vannak bizonyos hirdetesek !!

Meg igy is halaval tartoznal a forum karbantartoinak, hogy egyaltalan foglalkoznak veled, söt meg valaszolnak is, nemhogy ilyen alpari modon beszolj ha problemaid tamadnak !!

Tehat, nem TE teszed a szivesseget azzal hogy hirdeteseidet csak ugy "felvallrol" feldobod, hanem a forum NEKED !!

Amennyiben meg nem tetszik hogy "kibabraltak" veled, talan tedd fel hirdeteseidet mas Forumokon, vagy Web-Pageken, talan ott szivesebben fogadjak majd a modorodat is !!

üdv,

cbruder

DiamantTomi
2005-06-10, 20:24
Javaslom olvassatok :!:
Adok-veszek szabályok, sőt a fórum szabályzata.Azon se csodálkozzatok ha két lábbal rúgnak ki szó nélkül hasonló viselkedés után.
UI: menjen a francba mindenki aki elrontja a fórum szépségét, így a jókedvemet. :idea:

Dudkin
2005-06-10, 21:13
Kedves elegedetlenkedok!

A forum nem egy demokratikus intezmeny, a regisztracio elott mindenki rakattintott arra, hogy elfogadja az alabbiakat:

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó, vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot, mely törvényt sért. Sem olyan anyagot, mely ellentétes az általános közízléssel, mivel ez egy nyilvános fórum. A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után.
Elfogadom, hogy a Fórum webmesterének, az Adminisztrátornak és bármely Moderátornak jogában áll eltávolítani, szerkeszteni a hozzászólásaimat, vagy lezárni az általam nyitott témákat, amennyiben úgy ítélik meg hogy ez szükséges.

Akkor most innentol kezdve nem is ertem miert jott letre ilyen topic.

Udv: Dudkin

GK
2005-06-10, 21:24
Rövid úton egyeztettünk Necro-val, akinekj ezúton is köszönöm, hogy PÜben megkeresett és tisztázhattuk a kettők közötti "félreértést". Illetve hogy miért fújok...

Nos, elnézését kértem priviben és kérem nyilvánosan is, mert olyannal vádoltam meg, amit nem ő, hanem a technika ördöge követett el egy elhalt SQL INSERT-mondat képében... Részemről tehát a néhannyal fentebb olvasható hozzászólás jelenleg a következőképp módosul:

1. Laci99 hangvétele még mindig elfogadhatatlan számomra (ez eddig is így volt)
2. Necronome munkásságával nincsen semmi bajom, amit csinál arra szükség van, így a Laci99 mondanivalójával "valamilyen szinten egyetértek" szövegrész teljes mértékben törlendő és helyette a "nem tudok veled egyetérteni" írandó.

Még egyszer bocsi Necro és hajrá rcmodell.hu

Necro
2005-06-10, 22:30
GK: no problem, mindent megbeszeltunk maganban :)

Atesz
2005-06-10, 22:32
GK: én ezt nem értem.csak akkor lehet másnak problémája, ha neked is van?csak akkor értesz vele egyet?
Mondjuk ha én lennék az admin, akkor már ipbant kapott volna, sok mással egyetemben, de ezért vagyok én csak egy mezei user :P

GK
2005-06-10, 23:27
Atesz,

Megpróbálok válaszolni, bár nem teljesen értem a kérdést. Ha félreértettelek, akkor bocs:

csak akkor lehet másnak problémája, ha neked is van?

Nem. Természetesen bárkinek lehet bárkivel problémája, ezt azonban kultúrált módon kell megfogalmazza. Laci99 a hozzászólásának megfogalmazásával elnyerte nálam a "modortalan és minősíthetetlen" címet. Nem most, még legelső hozzászólásomban a témában. És ezen semmi sem változtat.

csak akkor értesz vele egyet?

Természetesen igen. Az egyetértés ugyanis matematikailag két mennyiség - jelen esetben vélemény - azonosságát jelenti. Ha azonban valamilyen hatás miatt az egyik mennyiség megváltozik - mint pld. jelen esetben az, hogy mi tisztáztunk Necro kollégával egy félreértést - akkor az egyetértés, avagy az egyenlőség felborul. És ez csak akkor fog újra visszaállni, ha a másik mennyiség is hasonló módon megváltozik, azaz akkor fogok újra egyetérteni Laci99-cel, ha ő is kultúrált módon tisztázza az ügyet Necro-val.

Lehet hogy körmönfont voltam: Azzal értek egyet, akinek a véleménye megegyezik az enyémmel. És én nem szégyellem bevallani, hogy tévedtem, amikor Necro-t szidtam, és ezért nem szégyelltem bocsánatot kérni személyesen és publikusan és ezáltal elismertem, hogy megváltozott a véleményem róla. PONT

Mondjuk ha én lennék az admin, akkor már ipbant kapott volna, sok mással egyetemben, de ezért vagyok én csak egy mezei user :P

Mondjuk ez nem megoldás, mert ugye az ADSL vagy a Modem nem fix ip-ről megy... De nincs is rá szükség. A kiközösítés egyszerűbb és hatékonyabb eljárás.

Zárjuk ezt le végre [-o<

Atesz
2005-06-11, 13:45
Szia!
Persze, teljesen egyértelmű, hogy a stílusa az egy nagy 1-es.
Az egyetértést, meg ne kombináljuk a matekkal :P

Jah, és lehet tartományt is bannolni, és akkor tuti megkeresik páran laci-t :twisted:

Tegzi
2005-06-11, 13:47
Jah lehet, csak te sem örülnél neki, ha a tartamányban lennél....

laci99
2005-06-11, 22:30
köszi a "sok eggyetértést" bocs mindenkitöl a modortalanságért de nagyon felidegesitett. bocs mégegyszer.