PDA

Teljes verzió megtekintése : Nem tom meik az de...

breex2000
2005-06-12, 12:48
Ezek az idétlen moderátorok minden hozzászólásomat törlik.Mér?Minek ilyen hülye szabály egy jó társaságú forumra????? :evil:

készákos
2005-06-12, 13:32
Nem lehet ,hogy egy kicsit sok topicot nyitol össze-vissza :?:
Kicsit próbálj meg előbb utána nézni a dolgoknak.

breex2000
2005-06-12, 13:34
Én nem.Csak értelmes dologokra nyitok topicat.

Necro
2005-06-12, 13:52
erterlmes..mint ez is.

Tegzi
2005-06-12, 14:00
erterlmes..mint ez is.

Jah, a helyesírásodról meg nem is beszélve. Meik = magyarul melyik. Kicsit többet kellene olvasni, itt a nyári szünet, ha gondolod ajánlhatok neked PÜ-ben néhány hasznos könyvet...

Hassan
2005-06-12, 15:22
csak nem nehezedre esett kiolvasni? :twisted: beled is kothetnenek az emberek nehany dolog miatt...

DiamantTomi
2005-06-12, 15:29
Én zárolnám az ilyen topicocat mielőtt egyesel egymásnak esnek a semmiért :!:

Tegzi
2005-06-12, 18:05
csak nem nehezedre esett kiolvasni? :twisted: beled is kothetnenek az emberek nehany dolog miatt...

Hát kössenek. Nem is ezért szóltam bele, láttam már néhány hasonló "cifra írást" a fórumon.
Az értelmes topic nyitogatásról van szó...

Tegzi
2005-06-12, 18:46

Átgondoltam közben a dolgot, lehet, hogy igazad van, és kicsit személyeskedéses hangvételqre sikeredett a hozzászólásom, pedig nem volt szándékomban. Eddig is voltak ilyen helyesírási hibák, ezután is lesznek, sajnos, de ez végülis nem ide tartozik.
A lényeg az, hogy a moderátorokra szükség van igenis. Ezt azok tudják a leginkább, akik a moderátorok elQtt is itt "szörföltek" a fórumon. "Kicsit" káoszos volt...
Vannak szabályok amelyeket meg egyszerqen be kell tartani, például a hírdetéseknél. Ha ezen felül pedig problémád van, akkor egy a moderátornak címzett PÜ-vel ezt meg lehet oldani. Fizetést Qk ezért a munkáért nem kapnak, így tisztelni kell minimum Qket, szeretni meg mindenkinek a magánügye.

Hassan
2005-06-13, 00:58
... Eddig is voltak ilyen helyesírási hibák, ezután is lesznek, sajnos...

itt mondtad ki a lényeget, mindenkit a végtelenségig lehetne marni a helyesírási hibák, fogalmazni nem tudás miatt. De ha valakinek angol billentyűzete van, attól ne várd el az ékezeteket.

helyesírásról még ennyit:
A szvaakat mge így si el lheet ovalnsi :) gyorsíráseét ne zárjatok bortonbe :P

Peter N
2005-06-13, 03:44
mindenkit a végtelenségig lehetne marni a helyesírási hibák, fogalmazni nem tudás miatt. Ha egy magyar nyelvápolási forum lenne megérteném hogy belekötnek egy félreirásba is, de azt hogy valaki analfabéta a modellezésben és azzal vágja ki magát hogy beleköt a helyesirási hibákba azt enyhén mondva is pofátlánságnak könyvelem el.

Kalap
2005-06-13, 19:51
Szerintem alapvető dolog hogy megtisztelem a másik embert azzal, hogy megpróbálok a magyar nyelv helyesírási szabályai szerint irogatni, persze nem Grétsy (vagy hogy írják :lol: ) tanár úr szintjére gondolok, de azért egy
"sztem naon kemén vot h nm jöttek ela tali ra ez mijjen durva"
helyett talán nem lenne nehéz azt írni hogy
"Szerintem nagyon kemény hogy nem jöttek el a talira, ez milyen durva!"

"jah amugy e verseny ellett tolva X.ikere,"
meg "Nem tom meik az de..." mit topic cím.... ááááááááábááááááázzz.
"Szija bálint te vettél ien helit ?"
De sorolhatnám napestig.... Irjunk már szépen, Gyerekek! Béke! 8)

Tegzi
2005-06-13, 20:09
Szerintem alapvető dolog hogy megtisztelem a másik embert azzal, hogy megpróbálok a magyar nyelv helyesírási szabályai szerint irogatni, persze nem Grétsy (vagy hogy írják :lol: ) tanár úr szintjére gondolok, de azért egy
"sztem naon kemén vot h nm jöttek ela tali ra ez mijjen durva"
helyett talán nem lenne nehéz azt írni hogy
"Szerintem nagyon kemény hogy nem jöttek el a talira, ez milyen durva!"

"jah amugy e verseny ellett tolva X.ikere,"
meg "Nem tom meik az de..." mit topic cím.... ááááááááábááááááázzz.
"Szija bálint te vettél ien helit ?"
De sorolhatnám napestig.... Irjunk már szépen, Gyerekek! Béke! 8)

Igen, anno én is valami ilyensmire akartam célozni, ez nem billentyqzet kérdése, csak nem akartam személyeskedni...

Hassan
2005-06-14, 00:27
ha már nem vettél erőt magadon, hogy PÜt írj neki, akkor meg tök mindegy a célozgatás, nyugodtan mond ki, nem fogja magára venni.

Peter N
2005-06-14, 08:07
nem jöttek el a taliraSzervusz Kalap. Ha a tali helyett találkozót vagy találkozást irtál volna talán kalapot emelnék neked deigy csak sajnálni tudlak. Lehet hogy a helyesirás OK de a magyar nyelv eltorzitása tagadhatatlan. Holnap itt is lessz egy tali, kiviszem a repcsimet a 10CCm mocival és felirom az égre hogy ápoljuk a Magyar nyelvet. :P Megfogadtam magamnak hogy nem kötekedek a forumtagokkal de ha valaki beleköt egy eltévesztett betübe vagy apró helyesirási hibába az legalább tisztelje a Magyar nyelvet vagy fogja be a po....t Nem csak irni kell tudni helyesen hanem beszélni is, amit sajnos sokan elfelejtenek. :(

Peter N
2005-06-14, 08:18
billentyqzet kérdése Igy csusznak be a hibák és ezért a delikvens 5 év kényszermunkára vagy kitökegolyozásra itéltetik. Ámen :!: :P

N.Zsolti
2005-06-14, 08:31
Figyi!!

Olvasd már el Tegzinek az aláírását !!!!

Tegzi
2005-06-14, 11:11
Figyi!!

Olvasd már el Tegzinek az aláírását !!!!

Köszönöm szépen N. Zzolti.

Akinek nem inge, az ne vegye magára, de miért nem olvassátok el, amit írtam? Itt NEM a félregépelésrQl van szó, hanem az "ien, lesssz,..." helyesírási hibákról, de az egészben nem is ez volt a lényeg.

Hassan
2005-06-14, 17:20
Elolvastuk, tudomásul vettük, de az ilyen felesleges dolgokat beszéld meg inkább PÜben. Szókimondó leszek: addig ne is legyen egy rossz szavad, amíg le nem rövidíted az aláírásod. inkább rakj be egy linket ami alatt mindent leírsz amit akarsz.

Tegzi
2005-06-14, 17:27
[quote="Hassan"]Elolvastuk, tudomásul vettük, de az ilyen felesleges dolgokat beszéld meg inkább PÜben. Szókimondó leszek: addig ne is legyen egy rossz szavad, amíg le nem rövidíted az aláírásod. inkább rakj be egy ]

Most jobb?
PÜ-ben az ember azt beszéli meg, ami CSAK két emberre tartozik. Ha elolvasod a topic címét, akkor talán te is rá fogsz jönni, de nem biztos.

U.i.: és te miért nem PÜ-ben írtad meg a problémádat?
Tudod, "bagoly mondja verébnek..."

készákos
2005-06-14, 18:10
Hassan!
Milyen fajta közöd van ahoz, hogy kinek mi van az aláirásában?
Az ilyen embereket mint te letiltanám a forumról :!:
Az előző két oldalon csak azzal voltál elfoglalva, hogy Tegzinek ellentmondjál.
U.i. szerintem téged nem is az érdekel, hogy miről van szó.

Szab
2005-06-14, 18:11
Jajj de jó, megint van egy "aktív" légiháború topic... (bár korántsem annyira jó dolog ez, da ha már van, sokan élvezik.)

Ez pont egy olyan téma, amit érdemes közelebbről megvizsgálni. A kialakult veszekedés nem érdekel, csak a topic kiinduló témája. A nyegle, nemtörődöm írásmód. Gondolok itt egy már korábban idézett példára, úgymint: "sztem naon kemén vot h nm jöttek ela tali ra ez mijjen durva"

Nos, ezeket olvasva, közöttük olyan klasszikusokkal találkozva, mint a MEIK, ECLEAPS, AJÁJATOK, és ezek végtelen variációkban kombinált változatai, olyan gondolatokat ébresztenek bennem, hogy az akinek így jó kiadni egy-egy írást a kezei közül, az inkább kecskét vezessen, ne repülőt!

Csak azért, mert akinek így jó írni, és neki "ez a menő" annak az is belefér a menő lazaságba, hogy például
- nincs feltöltve a vevő vagy az adó-akku,
- nincs rendesen összeragasztva pl. a szárny,
- nincs beállítva a motor,
- nincsenek meghúzva a csavarok, stb.stb.
Egyszerűen szólva: trehány az illető. Amely tulajdonságnak a valódi repülésben igencsak rövid pályafutást jósolnak a hozzáértők. A modellrepülésben is sok baj forrása az ilyesmi, de ott ugye csak a modell pusztul, a gazdája nem (jó esetben)

Én személy szerint azt érzem azokban, akik az ilyen írásmód ellen szólnak, hogy pontosan attól tartanak az írás gazdájával szemben, mint amit fentebb leírtam. Vagyis, hogy a túlzott nyegleség, meg a vetített lazaság maximum balesethez vezethet, és legtöbbször vezet is!

Természetesen létezik olyan, hogy az ember viccesen azt írja a sokszor helyett, hogy soxor, illetve a valami helyett is belefér a vmi. Stb. stb.
De a fentebb idézett mondat a legengedékenyebb olvasó számára is jól jellemzi az írót, és nem pozitív irányban.
Szinte biztos vagyok benne, hogy mindenki számára világos, hogy az ilyen és hasonló mondatokkal megszerkeszett hozzászólás nélkülözi az alaposságot és az odafigyelést.

Azthiszem ez lenne a lényege, amikor vki ilyesmiért szól, bár az időközben kialakult személyeskedős veszekedés se rossz. Hajrá. Csak így tovább (a légiháború útján...)

Marlboro man
2005-06-14, 19:45
Tegzi,

építő jellegű kritika: az aláírásodban javítsd ki az első két "under constuction"-t, mivel háromszor háromféleképpen írtad le.

Mm

Kalap
2005-06-14, 20:57
Elnézést kérek, tényeg figyelmetlen voltam, rosszul írtam le a példát! Hát nem bent maradt az a kis nyamvadt "tali" ? :lol: De örülök, hogy csak ennyi hibát találtál! És ne sajnálj, inkább küldj valami finom csokit! :lol:
Kalap

nem jöttek el a taliraSzervusz Kalap. Ha a tali helyett találkozót vagy találkozást irtál volna talán kalapot emelnék neked deigy csak sajnálni tudlak. Lehet hogy a helyesirás OK de a magyar nyelv eltorzitása tagadhatatlan. Holnap itt is lessz egy tali, kiviszem a repcsimet a 10CCm mocival és felirom az égre hogy ápoljuk a Magyar nyelvet. :P Megfogadtam magamnak hogy nem kötekedek a forumtagokkal de ha valaki beleköt egy eltévesztett betübe vagy apró helyesirási hibába az legalább tisztelje a Magyar nyelvet vagy fogja be a po....t Nem csak irni kell tudni helyesen hanem beszélni is, amit sajnos sokan elfelejtenek. :(

-Bálint-
2005-06-14, 21:15
Szervusz Kalap. Ha a tali helyett találkozót vagy találkozást irtál volna talán kalapot emelnék neked deigy csak sajnálni tudlak. Lehet hogy a helyesirás OK de a magyar nyelv eltorzitása tagadhatatlan. Holnap itt is lessz egy tali, kiviszem a repcsimet a 10CCm mocival és felirom az égre hogy ápoljuk a Magyar nyelvet. :P Megfogadtam magamnak hogy nem kötekedek a forumtagokkal de ha valaki beleköt egy eltévesztett betübe vagy apró helyesirási hibába az legalább tisztelje a Magyar nyelvet vagy fogja be a po....t Nem csak irni kell tudni helyesen hanem beszélni is, amit sajnos sokan elfelejtenek. :(

És ha már a szőrszálhasogatásnál tartunk: "moci" helyett "motor"! :lol:

(bocsánat, ez is szemet szúrt..) :lol:

Zlin
2005-06-14, 21:35
Helló!

Igazából ez egy modellező fórum, ha jól hiszem...
És a modellezésben nem igazán volna helye a felületességnek, még szerintem egy hozzászólás megfogalmazása esetén sem!!
Mert aki arra nem képes, hogy egy hozzászólást normálisan, érthetően és türelmesen megfogalmazzon, elkészítsen...Az a modellezésben sem végezhet valami körültekintő, alapos munkát :?
Pedig a modellezés erről szólna! Vagy tán tévedek???

Peter N
2005-06-14, 22:36
És ha már a szőrszálhasogatásnál tartunk: "moci" helyett "motor"!

Ugy látom nem fogtad fel a lényeget; a tali, röpcsi, mocit szándákosan irtam igy egymás után. Egyébként pont arra célozva amit te irtál.

Tegzi
2005-06-14, 23:39
Tegzi,

építő jellegű kritika: az aláírásodban javítsd ki az első két "under constuction"-t, mivel háromszor háromféleképpen írtad le.

Mm

THX. Ha nem szólsz, akkor tuti, hogy én nem veszem észre.
Javaslom, hogy nevezzük át a topicot „hogyan javítsuk ki Tegzi aláírását”-ra. Most már rövidebb is, és helyes is:)
Kapsz egy piros pontot.

Más. Örömmel akceptálom, hogy többen is osztják azt a véleményt, amit próbáltam itt ecsetelni. Egy picit a személyeskedés irányába tolódott el a „topic”, ami az én hibám is, hangsúlyoznám, hogy nem állt szándékomban. Viszont ha valaki a közösbe írogat – amit többen is olvashatnak – akkor próbálja megtisztelni a többieket az írásával. Ez olyan, mint amikor valakivel kezet fog az ember, akkor illik a szemébe nézni… És ehhez aztán nem kell egy Kazinczy-nak lenni, hogy valaki 2-3 értelmes mondatot leírjon.
Azt értem, hogy valaki szereti a spenótot, más meg nem, de ilyen dolgokban hogy lehet többféleképpen gondolkodni......
Néhány hozzászólóban én is csak azt találtam felfedezni, hogy hogyan is lehet a másiknak ellentmondani, de semmi konkrétumot vagy álláspontot. Végülis igaz a mondás: "tévedni emberi dolog, másokra kenni még emberibb"

Peter N
2005-06-15, 00:30
Néhány hozzászólóban én is csak azt találtam felfedezni, hogy hogyan is lehet a másiknak ellentmondani, de semmi konkrétumot vagy álláspontot Én mint kötekedös forumtag szeretnék elllentmondani neked(ne vedd komolyan) de itt elentmondásnak nincs helye, minden topicban megtalálható a jelenség :P Egyébként ha itt is fürészeljük a s.... hozzatenném hogy a magyar nyelv rohamos gyilkolását nekem mint idös embernek nehezemre esik elfogadni. Amikor elöször olvastam a benzines "Mociról" azt hittem hogy a benzinkutas leányáról van szó és gondoltam hogy az alkoholos "Moci" az egy részeges K. Egyébként a hiba magassabb szinten van mint a forum. A TVben naponta hallom hogy "hullik az esö". Nem lenne helyesebb hogy /hulllikol vagy esetleg hullikolik :?: :P Kérdem én a HULL miótas lett ikes ige? Magukat nagyra tartó politikusok a TVben szertik a divatos szavakat mint például Qvasi használni a tehát és egyéb nás értelemben Az értelme: nem igazából, nem azonos de betölti a szerepet. Például 1Q...komplementer kapcsolásban Két nem komplementáris(azonos) altatrész közül az egyik komlementer szerepet játszik. Tehát az a bizonyos Qvasi inteligens ember aki dobálodzik a finom szavakkal ami elött seg...e kell esni igazából nem is inteligens csak az inteligens szerepét tölti be tehát egy Quasi inteligens. Túl sokat irtam,qvasi befejezem mielött a Winnyó túlhevülne és én a fáradságtól lehullikolok a székröl. :P :P :P

Peter N
2005-06-15, 00:42
De örülök, hogy csak ennyi hibát találtál! És ne sajnálj, inkább küldj valami finom csokit!
Add meg a cimedet privátban és becsületszavamra igérem hogy küldök egy csomag Tofifit vagy igény szerint más csokit :P

Atesz
2005-06-15, 00:43
Néhány hozzászólóban én is csak azt találtam felfedezni, hogy hogyan is lehet a másiknak ellentmondani, de semmi konkrétumot vagy álláspontot Én mint kötekedös forumtag szeretnék elllentmondani neked(ne vedd komolyan) de itt elentmondásnak nincs helye, minden topicban megtalálható a jelenség :P Egyébként ha itt is fürészeljük a s.... hozzatenném hogy a magyar nyelv rohamos gyilkolását nekem mint idös embernek nehezemre esik elfogadni. Amikor elöször olvastam a benzines "Mociról" azt hittem hogy a benzinkutas leányáról van szó és gondoltam hogy az alkoholos "Moci" az egy részeges K. Egyébként a hiba magassabb szinten van mint a forum. A TVben naponta hallom hogy "hullik az esö". Nem lenne helyesebb hogy /hulllikol vagy esetleg hullikolik :?: :P Kérdem én a HULL miótas lett ikes ige? Magukat nagyra tartó politikusok a TVben szertik a divatos szavakat mint például Qvasi használni a tehát és egyéb nás értelemben Az értelme: nem igazából, nem azonos de betölti a szerepet. Például 1Q...komplementer kapcsolásban Két nem komplementáris(azonos) altatrész közül az egyik komlementer szerepet játszik. Tehát az a bizonyos Qvasi inteligens ember aki dobálodzik a finom szavakkal ami elött seg...e kell esni igazából nem is inteligens csak az inteligens szerepét tölti be tehát egy Quasi inteligens. Túl sokat irtam,qvasi befejezem mielött a Winnyó túlhevülne és én a fáradságtól lehullikolok a székröl. :P :P :P
Ne haragudj, de hogy mondod?
A rövidítések főleg az sms elterjedésének köszönhetőek, hogy beleférjen minden 160 karakterbe.Illetve a nyelv is alakul, ezen nincs mit háborogni.Természetesen nagyon jó lenne, ha mindenki követné a jelenlegi szabályrendszert, mert én fiatal korom ellenére is tépem a hajam néha.
ha már itt tartunk, akkor tudatom veletek, hogy olyan depi vagyok hogy mindjárt öngyi leszek :lol: :wink:

Dudkin
2005-06-15, 01:02
miert, nem volt suti a karcsiajcsi?
D

Atesz
2005-06-15, 01:05
Dudkin, ezzel elgondolkoztattál, de megfejtettem :lol:

Kalap
2005-06-15, 01:14
Erről az egészről jutott eszembe az a kis egyperces, amit egyik kollégám mesélt kb. 2 éve:
Utazik a srác a 7-es buszon, vele szemben ült két plázacica. A következő beszélgetésfoszlány csapta meg emberünk fülét:
"... ésakkor (hihihi) mentünk az autópályán a barinőmmel, és képzeld láttunk egy halibalit! ... "
Pfff...???.. :shock: kolégám agya egyből ráált a "halibali" szó jelentésének dekódolása, amiben a továbbiakban szóba került hullák és rendőrök emlegetése segített, ugyanis plázacicául a "halibali" annyit tesz mint halálos baleset..
Na. mostmár mindenki menjen egye meg vacsorára a csiripörit nokival és koviubival, aztán szundibundi! Én is megeszem a sajt, és megyek alunni.
Bráááááááááhhh. :P
Kalap

Dudkin
2005-06-15, 01:16
En zuhi utan felveszem a hazikabat.

D

Peter N
2005-06-15, 01:39
akkor tudatom veletek, hogy olyan depi vagyok hogy mindjárt öngyi leszek Remélem nem én deprimáltalak de ha komoly az elhatározásod én megértelek de legalább ne SMS vagy hasonó modszert alkakmazz hanem valami igazi ösmagyar nyil vagy vagy hasonló depi csillapitó müszert. És feltétlenül add meg a hálón a temetö adrest ahol relaxalni akarsz mielött execte-álod a projektet hogy tudjunk sendálni egy pár flowert, természetesen a piros-hehér-zöld szallag mellé egy kis angol flagot is attachalunk. Qvqsi, pace a poraidra. De amiután elgroundáltak maradj csendben mert hanem az ehunyt nagy nyelvápolók megölnek :P

Peter N
2005-06-15, 01:50
A rövidítések főleg az sms elterjedésének köszönhetőek Amikor megjelent a Trabcsi,pulcsi,röpcsi,stb.stb. még nem volt igazából(söt igazándiból ) sem elterjedve az sms. :P Na Csá

Peter N
2005-06-15, 01:59
csiripörit nokival és koviubival, Csirkepörkölt, nokedli és kovászos uborka? Ha kitaláltam akkor van esélyem hogy megtanuljak magyarul :?: :!:

Dudkin
2005-06-15, 02:13
Erdemes?:)

Peter N
2005-06-15, 02:39
Erdemes? Természetesen érdemes. Nagy kihivás egy telyesen idegen nyelvet megtanulni. Amikor svédül tanultam nehéz és izgalmas volt de megtanulni például a 2010 ben beszélt magyar nyelvet sokkal izgalmasabb és nehezebb lessz de lévén hogy a svéd hasonlitt az angolhoz remélem sikerül megtanulni a az anglo-ugor nyelvet is.

HYPO
2005-06-15, 03:34
Hi.

Ómagyar Mária-siralom részlet.

"Volek syrolm thudothlon
syrolmol sepedyk.
buol ozuk epedek.

Walasth vylagumtul
sydou fyodumtul
ezes urumemtuul."

Magyar nyelv kb 1100-as évekből. Hát ezt sem sokkal nehezebb megérteni mint némelyik ember idevetett sorait.
Ugye a nyelvujítás legujabb formája, a költségkímélő rövidített fogalmazás (SMS). Ezt még úgy-ahogy értem, de egy ingyenes fórumon mi értelme van???

Peter N
2005-06-15, 03:54
, de egy ingyenes fórumon mi értelme van??? Az az értelme hogy magyarl mondva: cool :twisted:

Peter N
2005-06-15, 03:57
Bocs, megint a nyomda ördöge magyarul

dannyboy
2005-06-15, 10:14
csiripörit nokival és koviubival, Csirkepörkölt, nokedli és kovászos uborka? Ha kitaláltam akkor van esélyem hogy megtanuljak magyarul :?: :!:

A "pörinokiubisali" fogalom már a '80-as évek elején is létezett. Hol volt akkor még SMS...

Szab
2005-06-15, 10:29
Nyelvművelés felsőfokon! A magyar az egyetlen olyan nyelv, amiben olyan szóképek alkothatók amelyeket egy festőművész is csak nehezen tudna vászonra vinni. A következőkben ki is derül, hogy mire gondolok:
Innen tehát nincs már messze az, amikor qvázi negatív emulziók materializálódnak, viszkóz pszichoreagens plazma formájában, melyek expozív paranormális potenciával rendelkeznek, mindemellett egy kétcsatornás, mélyhornyú, jobbperdületű elektroakusztikus vizibuzerátorral összekapcsolt, mélytengeri pacsirtacsapdához tartozó stoplámpaárnyék-visszahúzórugón múlik az egész dolog jövője!

Szívem szerint kiírnék egy pályázatot, hogy ez utóbbi szerkentyűt ki-ki a maga meglátása szerint rajzolja le (fantázia maximumon), és helyezze el a képet itt a fórumon...

Artur H
2005-06-16, 22:14
Angolul is csinálják az ilyen fonetikus ujjitó irást. A saját fiam ir olyanokat hogy a hajam égnek áll. Olyan csetrumban ahol fiatalok vannak majdnem hogy a végletekig viszik. Mielött jöttem volna ide hozzátok én is irtam emailbe ilyenfajtán néha, hogy a viccet hangsulyozzam.
De már nem csinálom :D
Hagy forogjon az a Sekszpir is a sirjában.
Artur

Hassan
2005-06-16, 23:27
8, nc

Artur H
2005-06-17, 00:37
8, nc
ez mit jelent? :?: Attól félek levagyok maradva.
Artur

Hassan
2005-06-17, 00:45
nekem 8, no comment, de nem neked szolt, hagyjuk a marakodast

breex2000
2005-06-18, 16:35
Hogy mi lett ebből a topicból...Helyesírsi hibát gépelésnél nagyon könnyen lehet ejteni

dannyboy
2005-06-18, 17:09
Nyelvművelés felsőfokon! A magyar az egyetlen olyan nyelv, amiben olyan szóképek alkothatók amelyeket egy festőművész is csak nehezen tudna vászonra vinni. A következőkben ki is derül, hogy mire gondolok:
Innen tehát nincs már messze az, amikor qvázi negatív emulziók materializálódnak, viszkóz pszichoreagens plazma formájában, melyek expozív paranormális potenciával rendelkeznek, mindemellett egy kétcsatornás, mélyhornyú, jobbperdületű elektroakusztikus vizibuzerátorral összekapcsolt, mélytengeri pacsirtacsapdához tartozó stoplámpaárnyék-visszahúzórugón múlik az egész dolog jövője!

Szívem szerint kiírnék egy pályázatot, hogy ez utóbbi szerkentyűt ki-ki a maga meglátása szerint rajzolja le (fantázia maximumon), és helyezze el a képet itt a fórumon...

E feladat definisztikai szuggesztivitása oly mértékben illumináltan korrigálja mentális egzisztenciámat, hogy még egy ilyen lexikai precedens nem fordult elő a praxisomban.

cvt01
2005-06-20, 01:53
Szerintem akik ilyen stilusban irogatnak erre a forumra lazado tinik es majd kinovik vagy nem. Nem az SMS-t inkabb a Chat-et okolnam erte. Az egesz celja az hogy minel gyorsabban minel tobb lenyegtelen informaciot atadjanak egymasnk (chat). Hogy a chatben hasznalatos nyelvezetnek van-e helye a forumon? Szerintem nincs de akik ezt hasznaljak azok szerint meg van. (pont)
Az igazsag az, hogy egy 30+ eves ember bazioregnek szamit az interneten es mar nehezebben veszi be a gyomrunk a valtozast. Le vagyunk maradva el kell fogadni - nekem peldaul az is jo idobe tellet mire kideritettem mi az az szvsz :oops:.

Szoval szvsz le vok maradve de 8, eddig ugysem olvastam ezektol az emberpalantaktol semmi olyat ami barmilyen lenyeges dologra ravilagitott volna. Szoval csak siman atugrom ezeket a hozzaszolasokat.

DiamantTomi
2005-06-20, 02:09
Szerintem akik ilyen stilusban irogatnak erre a forumra lazado tinik es majd kinovik vagy nem. Nem az SMS-t inkabb a Chat-et okolnam erte. Az egesz celja az hogy minel gyorsabban minel tobb lenyegtelen informaciot atadjanak egymasnk (chat). Hogy a chatben hasznalatos nyelvezetnek van-e helye a forumon? Szerintem nincs de akik ezt hasznaljak azok szerint meg van. (pont)
Az igazsag az, hogy egy 30+ eves ember bazioregnek szamit az interneten es mar nehezebben veszi be a gyomrunk a valtozast. Le vagyunk maradva el kell fogadni - nekem peldaul az is jo idobe tellet mire kideritettem mi az az szvsz :oops:.

Szoval szvsz le vok maradve de 8, eddig ugysem olvastam ezektol az emberpalantaktol semmi olyat ami barmilyen lenyeges dologra ravilagitott volna. Szoval csak siman atugrom ezeket a hozzaszolasokat.
Ott van a chat a klubéletben ott kell chatelni
Itt: http://diamanttomi.atw.hu/chat.html :?