PDA

Teljes verzió megtekintése : Beszolt a szomszéd

lala
2005-06-15, 12:46
Sziasztok !

Nem tudtam a topicot hova tenni, így hát itt indítanám el.
Mint a cím is mutatja, megszólított a kertszomszédom.
A történet a következő:
Ma délelött bejárattam a robbanómotort.
ASP 7,5 ccm.
Járatás közben látom, hogy a szomszédom veszett módon integet.
Motor kikapcs, halgatom.
A szomszédom, elkezdett velem üvöltözni, hogy ez nem reptér.
Aztán kijött a kedves mama, az meg beígérte a rendörség jóindulatát.
Mint kiderült, a szomszédom éjjszakás.
Megjegyzem, teljesen igaza van, csak ahogy beszolt, az nem tetszett.
A motort természetesen a műhelyem elött járattam be, az Én bírtokomon
délelött 11 óra magasságában.
Nem az a bajom hogy szolt, hanem az, ahogy beszolt.
Én hivatkoztam a csendháborítási törvényre, de nagyívben lesz@rta.
A legfájóbb pedig az, hogy a fűnyírómba is belekötött, hogy hány decibel, meg ilyesmi.
Szerintem irígy rám.
Mivel nem tudok mindig kimenni a reptérre, ezért otthon járatom be a motorokat, a mühelyem elött.
Mi a véleményetek?
Milyen törvény szabályozza ezt?
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Wick
2005-06-15, 13:18
ha éjszakás, járasd be éjszaka ;) :lol: :lol:
Amugy meg hivhatja sztem a rendörséget, nem tudnak Veled mit kezdeni, mivel 7köznap van, ráadásul igencsak napközben tetted... Abban igaza van hogy a kert nem reptér :D Mondjuk ha szépen kért volna meg, hogy ne haragudj de éjszakás és nappal tud csak aludni és légy oly kedves de mondjuk máskor járasd be, azt megértettem volna, de ez bunkoság... a hülyékkel meg mint tudjuk nincs mit tenni.. azok.. vannak.. voltak és lesznek is... Zárja be az ablakot, és tegyen meg mindent a saját maga kényelméért... Megjegyzem én is a kertben járatom a mocit, az alaptü beállitásánál szinte egész nap zugott :D Mondd meg neki kedvesen hogy rendben van, igaza van, (hülyéknek igazat kell adni) és hogy akkor mondjon egy idöpontot amikor minden héten zajonghatsz a kertben... Vagy add el a mocid, és finanszirozza az elektromotort ami elegendö hogy vigye a repcsid :D
Üdv: Wick

tata
2005-06-15, 13:24
a hülyékkel meg mint tudjuk nincs mit tenni.. azok.. vannak.. voltak és lesznek is...

Atti jól megmondta: ,, Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal''

valter
2005-06-15, 13:29
Szia ez a csendháborítás dolog elég nehezen bizonyítható, mérhető.

Egy csandháborításos törénetet tudnék mondani: Bp 9. kerület közepe. Hajnali 4 órakor monoton gépzenére ébredtünk. Belső közös zöldre néz az 5. emeleti lakásunk. Udvaron semmi, lakásba vissza , ott újra halljuk. a Szomszéd utcába átmentünk na ott lehetett hallani rendesen , ami egy normál hifiből kifér... Rendőröket kihívtunk , ki is jöttek hamar. Ismertetjük a tényállást , erre kijenetik náluk nincs zajmérő műszer, nem tudják eldönteni hogy határérték felett van e a zaj. Bőven afelett volt egyébként ( éjjel a kerületben 30dB a határérték ez volt vagy 65 dB ). Nagynehezen bejutottunk a társasházba . Ha nem jött volna ki egy lakó akkor itt a történet véget is ért volna. A rendőrök bementek, a bulit beszűntették. kifelé jövet kérdeztük mi a teendő, ha el akarjuk kerülni a további parádékat. A zajongó nevét nem mondták meg ( nem mondhatják, pedig igazoltatták a postaládáról azért le tudtuk nézni) a tanácsuk az volt, hogy önkormányzatnál jelentsük fel a zajongót . Az önkormányzatok malmai pedig lassan őrölnek..... egy más ügyből kifolyólag tudom hogy az ilyen ügyek valahogy elkeverdenek miközben asztalról asztalra tologatják.

Szerintem nem sok mindent tud csinálni a szomszéd ( főleg ha napközben teszel ilyent ), persze nem jó dolog a szomszéddal haragban lenni. Amelyik kutya ugat az nem harap! - szokták mondani. Fenyegetni üvöltözni a legegyszerűbb megoldás. Egy értelmes emberrel meg lehet egyezni hogy milyen időszakban nem zavarja. Motorbejáratás meg gondolom nem kétnaponta van.
Próbáld meg leárnyékolni azt a helyet ahol motort járatsz be, figyelj arra, persze ha van mód, hogy ne verje vissza pl. egy fal a hangot. Ezzel bizos tudod valamilyen mértékben csökkenteni a szomszéd által hallható zajt.

dezsikkh
2005-06-15, 13:30
Én rengeteget éjszakázom,hagyományos fizikai melót. A szomszédomban lakatos mühely van. Eszterga gépek,sarokcsiszolók,gyorsvágók,stb. SOHA nem jutott eszembe,hogy szoljak hisztizzek a zaj miatt,mert jaj de éjszakás voltam/leszek. Lehet,hogy mafla vagyok?

lala
2005-06-15, 13:48
Én nem akarok senkivel sem haragba lenni, de nyílvánvaló, hogy ha ugatással kérdeznek meg ( szomszéd ), ugatással válaszolok.
Ha ge.i lettem volna, tettem volna a süketnémát, miközben a mocit túráztatom... :D

HYPO
2005-06-15, 13:56
Hi.

Csendháborítás nappal is van nem csak éjjel.
A szomszédot meg el kell zavarni a fenébe. A fűnyírót boltban vetted tehát elvileg kermi által bevizsgált cuccról van szó, így amennyiben nem felel meg az előírásoknak az nem a te hibád szerintem.

A zajról, és annak hatásairól meg itt egy honlap, remélem találsz benne érdekességet.
http://www.eurolarm.hu/index.php?menu=6&lang=hun

Yeti
2005-06-15, 13:58
Lala!

Ha a szomszéd csak bunkó módon tudja kifejezni magát, az bizony szomorú. Előfordul, hogy valaki azért bunkó, mert kínosan érzi magát amiatt, hogy szól. Furcsán hangzik, de szerintem ez nagyon gyakori. Nem tudom, hogy mennyire rendszeresek a motor bejáratások, de mindent egybevéve én azt mondom, hogy ha megoldható, ne gyötörjük a másik embert. Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy ne zavard! Szerintem ez nem jogi kérdés. Ha látja, hogy figyelmes vagy vele, talán a modora is javul. Szomszéddal nagyon rossz haragban lenni. [-o<

tata
2005-06-15, 14:19
A fűnyírót boltban vetted tehát elvileg kermi által bevizsgált cuccról van szó, így amennyiben nem felel meg az előírásoknak az nem a te hibád szerintem.

De a motort is, nem? Még ha kéz alatt vetted is, akkor is valami boltból származik......

DiamantTomi
2005-06-15, 14:21
így van jobb a békesség, hidd el megéri :wink:

lala
2005-06-15, 18:59
Nem az a bajom, hogy szolt, hanem az a bajom, ahogy szolt.
Azzal kezdte, hogy az Isten erre, meg arra.
Utánna azt mondta, hogy ez nem reptér.
Majd a kedves mama is beleszolt.
Szerintem az anyósa miatt volt ő ideges.
Majd befenyítettek a rend őreivel.
Csak itt Debrecenben a rendörség több mint fele modellezik.
Úgyhogy ez is sorry. :D
Egyébként az összes szomszédom melém állt.
Azt tanácsolták, hogy keményebben kelett volna elhajtanom őt a pi......
Egyébként a szomszédom háza az én mezsgyémbe van. :(
Esetleg arréb tetethetem vele. :evil: :D

Wick
2005-06-15, 19:16
Jah akkor paterold ki és akkor még örülhet hogy nem bontottad le a házát :lol: :lol: :lol: Amugy telleg igaz, ha az összes szomszéd melléd áll, utána nem mer ugatni mert nem csak Te leszel ellene... Amugy meg én is ébredtem már reggel 6kor szombaton fünyirora... mivel kellemes idö volt nyitva volt az ablak, bezártam és ha mást nem hát igyekeztem olyat álmodni, amibe beleillik a fünyiro zaja :D mondjuk.. reptetem álmaim repcsijét :D :D :D Sztem az az élet rendje hogy nappal aktivak vagyunk, hogy vannak kivételek, hát akkor a kisebbség alkalmazkodjon a TÖBBSÉGHEZ..... Ha meg a rendörség fele modellezik, akkor még örülni is fognak hogy szolgálatban hodolhatnak a hobbijuknak :D Telleg.. és ha a fünyirot járatod be?... azellen telleg nem szolhat :D :D Fogd a fünyirora, mondd hogy annak a motorja és javitod ;) Vagy vedd meg azt a repülö fünyirot :D :D :D

MAX36
2005-06-15, 19:47
Gondold el fordított helyzetben te mit tennél? Te egy csendes horgász vagy és teszem azt ráadásúl éjjel dolgoztál, erre a szomszédod az udvaron járat valami ... motort. Te, hogy rohannál ki! Gondolom nem szépszóval. Hyponak van igaza nappal is létezik csendháborítás. De az 5000W házimozit is boltban lehet venni, de nem kell használni teljes hangerőn, és nem sérted meg a törvényt.
Üdv MAX

lala
2005-06-15, 20:04
Oké oké.
Mindenkinek igazat kell, hogy adjak.
Tényleg csendháborítást követtem el.
Szánom bánom bűneimet.
Majd vezeklek is, ha a motort bejárattam. :D
Én vallásos ember vagyok.
De, ha az Istennel izéltetnek engem, már megmocsásson a világ felkapom a vizet. ( nitrót )
Érdekes módon egy szomszéddal sem volt még vitám.
Csak ezzel az egyel.
Nem furcsa?
Én sem szeretem a zajt megjegyzem bérházban laktam.
Azért költöztem kertesházba, hogy hódolhassak a szenvedélyemnek.
Képzelhetitek, a bérház vékony falán is áthallatszott a gépzene.
Nappal, ( éjjszakás voltam ) átmentem szolni, hogy legyetek szívesek halkabbra venni a zenét, mert éjjszakás vagyok.
Nem káromkodtam, csak kértem.
Sikerrel jártam.
Ha engem megkért volna ( szépen, és nem kéromkodva ),
én is megtettem volna. Sött, még elnézést is kértem volna töle.
De sajnos ő ilyen.

MAX36
2005-06-15, 20:20
A kertes ház is bérház csak levegőből vannak a falak. Én pont forditva csináltam, mert nem boldogultam a zajos szomszédommal.
Üdv MAX

picipocc
2005-06-15, 20:21
Azért ne vesd el teljesen a pofánvágás lehetőségét se!
Sokáig voltam békés nagy barom állat,de előfordúlt már néhányszor velem is hogy leszállt a vörös köd .Hidd el ha még időben jól szájba vered, rengeteg felesleges cirkusztól kiméled meg magad!
A szomszédban meg kialakul a Pavlovi reflex ,valahogy úgy ,hogy ugattam - pofánvertek! :D
Megint ugattam - megint pofán vertek!
Egy idő után meg fogja tanúlni ,hogy ne ugasson és akkor nem verik pofán! :D
Esetleg menjen nappalra dolgozni!

Üdv a Picipocc

MAX36
2005-06-15, 20:22
Mármint a költözést kértesből bérházba.

Peter N
2005-06-15, 20:43
ha még időben jól szájba vered, Ez talán egy kicsit drasztikus formája a barátkozásnak :!: :P Nincs a szomszédnak kutyája ami egésznap ugat, macskája ami belesza..k az ágyásaid vagy a gyerekek homokozójába esetleg kakas ami hajnalban kukorékol vagy disznó(,nem szomszédra gondoltam hanem egy négylábura minet az olágol kellemetlen illatokot hoz a szél? Ha van ezekközül valami hivatkozz rea. Például ha a kutyát odadja a sintérnek akkor te nem motorzol. Engem is cseszett le a szomszéd a motor miatt, közben kutyát vett és szinte várom hogy megint bele kössön a motorba mer akkor az adu az én kezemben van. A mitor évente 5-10 szer burrog visz a kutya naponta ugat.

lala
2005-06-15, 20:50
Mondjátok meg őszíntén!
Ti a reptéren kívül hol járatjátok be a motorokat?

MAX36
2005-06-15, 20:56
Nem szeretnék egy repülős szomszédot, mert azonkívül, hogy hangosak, még ráadásul erősek is.
Üdv MAX

Yeti
2005-06-15, 20:58
Csináltam már a teraszon is (kb. 2x egy évben), de óvintézkedéseim ellenére egy órán át suvickoltam az olajat. :pff: A következő motorral elmentem a világ végére. Néztem a tájat, közben teljes átéléssel zajongtam. :lol:

lala
2005-06-15, 21:00
Erősek a repülősök?
Hmmm...
Szerintem fanatikusak. :twisted:

MAX36
2005-06-15, 21:06
Ne vedd magadra lala csak vicceltem. Csak egy elöbbi hozzászólás bántotta a széperzékemet. Azt hiszem Yeti egy jó ötletet adott.
Üdv MAX

lala
2005-06-15, 21:15
Sajnos a szomszédom túlzottan tökéletes.
Ápolja a kertjét, nem ugat a kutyája, de ő igen,
Illedelmesen köszönnek a gyerekei...
Nem tudok belekotni.
Legfeljebb a beton.

Phoenix
2005-06-15, 21:17
Hali az erkélyen.
És még senki se szolt. :lol:

Egyébként picipoc-nak igaza van :evil: (ebben a helyzetben), nekem egy taxissal volt hasonló problémám egy parkolóhely miatt. mindenki alakított ki magának parkolóhelyet, és a k@csög taxisnak pont az én helyem kellett. Volt neki is. sokszor szoltam neki, hogy álljon el onnan. erre: ő is igényt tart a helyre. egyszer este jövök haza, látom MEGINT a helyemen áll, és csak az ő helye szabad. felmentem hozzá, hogy megkérjem menjen el. ő nem megy mert már ő leparkolt. a vége az lett hogy pofánvertem, meg más is. 5 perc múlva elált és soha azóta nem áll oda. Ennyit a pavloviról. Szépen elterjedt a lakcsin, és senki nem akar odaállni. meg egy csomóan megveregették a vállam, hogy végre valaki szájbaba@ta ezt a k@csögöt.

Úgyhogy szerintem néha ez egy jó megoldás. Ugye Picipoc.

MAX36
2005-06-15, 21:42
Tehát ha holnap veszek egy repülőt, akkor akár egy taxist is pofán verhetek?

picipocc
2005-06-15, 23:03
Szerintem nem feltétlenül kell ürügyeket keresni!
Meg lehet próbálni meggyőzni vagy vitatkozni vele ,de saját tapasztalatomból tudom,hogy semmi eredménye nem lessz!
Csak mérgesedni fog a helyzet .Egy idő után már a puszta látványa is idegesíteni fog és akkor már nem csak egy pofon fog elcsattanni .
Szépen oda hívod a két telket elválasztó kerítéshez,és a drót fölött félúton jól szájba vered.Utána ha még tud mehet aludni.Ez nem garázdaság hanem egyszerű gyakorlati pedagógia.

Üdv a Picipocc

lala
2005-06-15, 23:12
Azt hiszem, így utólag tényleg pofán kellett volna b@sznom.
Mondjuk a 42 -es lábacskámmal.
De ami késik, az nem múlik...
Ezek piócák.
Kommunikálni akarnak velünk.
Valójában érdekli őket a modellezés, csak nem mernek kérdezni.
Ezt csupa jószívűségböl mondom.

Yeti
2005-06-15, 23:19
Lala!

Ha a szomszéd csak bunkó módon tudja kifejezni magát, az bizony szomorú. Előfordul, hogy valaki azért bunkó, mert kínosan érzi magát amiatt, hogy szól. Furcsán hangzik, de szerintem ez nagyon gyakori. Nem tudom, hogy mennyire rendszeresek a motor bejáratások, de mindent egybevéve én azt mondom, hogy ha megoldható, ne gyötörjük a másik embert. Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy ne zavard! Szerintem ez nem jogi kérdés. Ha látja, hogy figyelmes vagy vele, talán a modora is javul. Szomszéddal nagyon rossz haragban lenni. [-o<

lala
2005-06-15, 23:22
:oops:

Atesz
2005-06-15, 23:36
MOnd meg neki, hogy téged meg a kiabálása zavar, nem tudsz rendesen motort bejáratni tőle. :lol:

Nekünk egyszer a szomszéd azért szólt, hogy ne fürödjünk este 9 után... meghalgattam illedelmesen, és ennyi volt.

Peter N
2005-06-16, 01:06
a drót fölött félúton jól szájba vered.Utána ha még tud mehet aludni Na és mi törénik ha a szomszédnak nem a modellezés(és biztosan nem ) hanem tegyük fel a boxolás a hobija :P Megint ez a rohadt nagypofájú virtuskodás. Szerintem egy civilizálatlan elképzelés ami nem méltó egy modellezöhöz. Reméltem hogy a modellezök értelmes müvelt emberek de ugy látom hogy tévedtem. Azért javasolom hogy mielött szájbavágnád a szomszédot diszkréten tapogasd meg a bicepszét és ha nagynak tünik mond meg hogy:csak vicceltem és nagyon szeretem öt. Hanem elöfordulhat hogy a hönszertett Pavlov elmélete csödöt mond. :P Gyerkek, ideje lenne civilizált emberként gondolkodni .

Peter N
2005-06-16, 01:11
meghalgattam illedelmesen, és ennyi volt. Igen!! Igy viselkedik egy jólnevelt civilizált ember aki büszkén mondhatja hogy modellezö. Kalapot emelek elötted.

Peter N
2005-06-16, 01:27
Örvendek Pici pocok hogy nem te vagy a szomszédom, na nem azért mert baszartam hanem azért mert nagyrabecsülöm azt hogy inteligens emberek legyenek a szomszédaim és talán azt is megértem hogy fáradtan felháborodnak az általam keltett zaj miatt de ezt civilizált ember módján meg lehet beszélni miután az illetö is kipihente magát és jobb hangulatban van. Nemcsak hogy a pofánverés,de talán az ingerült válasz is odavezethet hogy ellenségeskedés lessz és hosszútávon senkinek sem kedvez a dolog.

Peter N
2005-06-16, 01:36
Sajnos a szomszédom túlzottan tökéletes.
Ápolja a kertjét, nem ugat a kutyája Akor meg kérdezd meg tölle hogy ma vagy holnap vagy mikor nem zavarom a motorommal és meglátod hogy megértö lessz( márcsak szégyenében is) és sokkal jobb szomszédi kapcsoloatod lessz mint a motorozás elött. Általában az emberek negyrabecsülik amikor amikor barátilag megkérded hogy mikor nem zavarod.

Peter N
2005-06-16, 01:46
Azért ne vesd el teljesen a pofánvágás lehetőségét se!
Na és pici pocok ha a szomszéd egy nagyobb pocok vagy épenséggel egy jól megtemett patkány akor is pofánvágod? :?: Egyébként most jó meleg nyár van, nyugodtan leveheted a nagy mellényedet :P

picipocc
2005-06-16, 06:33
Végül is Peter N nek teljesen igaza van!Nyugodtan és higgadtan is meg lehet oldani dolgokat,Svédországban!Lehet hogy egyszer majd itt is így lessz!
Egyébként ha visszaolvasod amit írtam ki fog derülni,hogy sokáig én is elhittem hogy lehet tárgyalni meg értelmesen beszélgetni.
Az ilyen és hasonló problémák miatt költöztem egy kis faluba !
Érdekes módon itt az emberek nem csinálnak ügyetabból ha valaki reggel 6 órakor elkezd rotálni vagy géppel permetezni. És amikor elkezdünk repülni a szántóföldek fölött akkor nem acsarkodik senki inkább gyönyörködnek pár percig ,mert egyébként is jól esik egy kicsit pihenni munka közben!
Azt se írtam ,hogy csak a pofánverés segíthet mellényt meg nem hordok se kicsit se nagyot!Nekem lehet esni a véleményemért ha valakinek úgy tetsziktalán még meg is lehet győzni hogy nincs igazam.
Egy dolog azonban biztos nem lehet kultúráltan tárgyalni semmiről ha az eggyik fél nagy pofával üvöltve kezdi a tárgyalást!Gondóld végig és rá fogsz jönni ,hogy csak olaj lenne a tűzre ha ilyenkor még mosojogva próbálod érvekkel védeni az igazad!Szerencsére az én szomszédaim nem ilyenek!

Üdv a Picipocc

Phoenix
2005-06-16, 20:38
Azért látom Max36 levetted a "lényeget", vagy ha akarod akkor csináld azt. Vagy talán te vagy az a bizonyos szomszéd? :oops: :lol:

Wick
2005-06-16, 22:06
Lol... ekkora kertet csinálni egy ilyen hülyeség miatt... Amikor én a motorral bibelödtem kicsiny lakásunk kicsiny kertjében, senki nem szolt érte, talán mert a kertemben akár nudista bulit is tarthatnék, talán mert az én kertem, és talán mert ugyis tudják hogy csak 1-2 orát kell egy évben elviselniük... Amugy még meg is lesték hogy hmm asztaa meg hüüüü meg ez igazi? 8) Inkább örülne a szomszédod hogy nem mész haza éjaszaka részegen énekelve, vagy nem szervezel minden este bulit, vagy éppen nem a hogyan tuningoljuk a kocsit ugy hogy kiszakadjon a dobhártyánk fanatikus vagy... Mondd meg neki ha nagyon pampog ennek ellenére is, hogy sokan vagyunk mi modellezök és hogy ott vagyunk mindenhol :D

Atesz
2005-06-16, 22:23
Inkább örülne a szomszédod hogy nem mész haza éjaszaka részegen énekelve, vagy nem szervezel minden este bulit,

A bosszantó szomszéd éjszaka dolgozik, szóval neki mindegy lenne :lol: :lol:

Wick
2005-06-16, 23:14
pfffff :P :P mázlista vagy lala :D becsüld meg akkor jol, még egy ilyen szomszédod nem lesz akinek mindegy hogy részegen mész-e éjjel haza :D :D

cvt01
2005-06-20, 01:48
A csendhaboritasrol uj fogalmaim alakultak ki mikor elkoltoztem szentgotthard belvarosaba. a varos igazabol egy nagy falu egy kb 3 negyzetkilometernyi tarsashazas varosias kozponttal. Na en ide koltoztem be. A lakok tobbsege valamikor falun elt amit fontos tudni az alabbiak megertesehez.
A szemkozt haz foldszintjen lakott egy ember aki a lakasa mogotti kozteruletet elkeritette nehany diszcserjevel ami onnantol az o kertje volt.
Az elso sokk akkor ert amikor egy teli szombat hajnalon valami elsore beazonosithatatlan duborgo hangra ebredtunk. Kineztem az ablakon es nem hittem a szememnek: emberunk egy kb 200 kilos malacrol egette lefele a szort egy termetes malacperzselovel. Meg jo hogy a malacot nem a helyszinen bokte le. Es mindezt a belvaros sziveben 38 meterre a Biztositotol 56 meterre a banktol. Fogadni mernek ra hogy mindenki felebredt a kornyeken de megsem szolt neki senki. Nyaron o vagta fel a tuzifat stillfuresszel az egesz rookonsagnak minden hetvegen hajnal 5-tol zugott a furesz. Nem hittem el. De mivel atlagos fizikumu vagyok o pedig nem volt az (lattatok volna hogy porgette azt a stillfureszt) nem vontam kerdore :D (mas sem tette pedig nem hiszem hogy a 100meteres korzetben lako kb 400-500 embert nem zavarta)
Szoval ehez kepest a motorbejaratasod papirhajtogatas a pinceben a szomszedod boldog lehet :)

szayerg
2005-06-20, 11:32
Hali!

Itt nekem egy osztálytáram jutott eszembe egy jó kis sportmocival! (kb. 130dB :lol: )
Kigurultunk a járdán, szépen alapjáraton, és odaálltunk a járda széléhez, hogy felhajtsunk a főútra, mikor egy kiabáló idős asszonyság, jött veszekedni, hogy miért állunk ott ilyen hangos motorral. :lol: És még engem is illetett pár szép szóval, holott én egy "hangos" kerékpárral voltam :evil:
De elvégre nem akarjuk mi lejáratni a motoros társadalmat, és szépen kutúráltan odébblökdössük magunkat...
De mikor ez nem elég neki, akkor pöccent be a haverom. Miközben az öreglány kiabált, ő annyit mondott, hogy nem hallja, és odatépte neki egy 13000RPM-ig :lol: , aztán vissza, és megint annyit mondott, hogy "Elnézést, de nem hallom". Az öreglány megint mondaná, ő pedig megint csőgáz. :mrgreen:

Elgondolkodtató, hogy a motort, vagy a kiabálást hallagatná szívesebben valaki. :idea:

DiamantTomi
2005-06-20, 13:20
Nyitott dob volt? :lol: :lol: :lol:

lala
2005-06-20, 13:27
Sziasztok !

Azért sikerült bejáratnom a mocit. :twisted:
Vasárnap H. Szoboszlón berepültük a repcsit. :D
Canary a gép.
Méltóságteljesen szállt fel. :tanc:
Majdnem berosáltam örömömben... :wink:

szayerg
2005-06-24, 14:25
Sportmotoron már elvárhato egy akropvics kipufogórendszernél! :twisted:

bingo
2005-07-03, 16:35
Szerintem ha beszólt a szomszéd, szólj vissza neki... :twisted: :twisted: :twisted:
Vagy pedig ne is foglalkozz vele...ő sem olyan ártatlan valószínűleg [-( :ejnye:

DiamantTomi
2005-07-15, 15:25
http://index.hu/politika/bulvar/0715kokas/
:D :D :D

bingo
2005-07-15, 19:10
http://www.mousebreaker.com/games/topdog/play.php

Ha már postolunk ;)

rcgabor
2005-08-26, 23:10
Tudtommal Magyarországon nincs Csendrendelet érvényben. :!: Volt ,de az hatályát vesztette.Így a rendőrök is erre tudnak hivatkozni. :D A szomszéd mehet és meg.aszhatja az anyósát vagy a saját anyukáját. :twisted: Én nekem hallgatnak a szomszédaim,annak ellenére,hogy az M7-es Mokit üvöltetem az udvaron,néha dob nélkül,meg éjjel 10-től 11-ig fúrok,flexelek a garázsban. 8) Szemétség,de én nem csípem a hülye szomszédjaimat.Nem csinálok próblémát belőle,ők se mert nem szólnak.Ne is merjenek,mert akkor átmegyek :D :D :D Mindig vannak ilyen hülyék,mint a te szomszédjaid.A másik,honnan kellene tudnod,hogy éjszakás volt :?: :?: :?: :?: :?: :?: +Azt lehetett volna kultúráltan közölni :?