PDA

Teljes verzió megtekintése : Jajj istenem

breex2000
2005-06-18, 16:32
Semmi rosszat nem szólok hozzá a témához erre...

Kalap
2005-06-18, 23:05
Te figyelj már, tényleg nem kötekedésképpen, DE EZT A TOPICOT MINEK NYITOTTAD, AZ ÉG SZERELMÉRE????? M i É R T ? ? ? ? ? ? ? Van valami mondanivalója???????

Semmi rosszat nem szólok hozzá a témához erre...

Atesz
2005-06-18, 23:09
Kalap-Kalap, végre egy topic ahol nem szól semmi rosszat, te meg erre....
:D :D :lol:

DiamantTomi
2005-06-19, 00:23
Ugyan már ez csak egy újabb fölös topic a sok közül...

Necro
2005-06-19, 02:24
Én nem.Csak értelmes dologokra nyitok topicat.

APPME
2005-06-19, 08:34
Srácok!
Nincs semmi baj, asszem, Breki beavatott minket mindennapi fohászaiba... Segítenék imádkozni, kéne a téma.

:? APPME :?

bingo
2005-07-03, 17:38
Én most a címet mondogatom hevesen magamban :)

Maxxx22
2005-12-18, 12:35
Legújabb regisztrált tagunk faszarcú

bingo
2005-12-18, 12:37
Legújabb regisztrált tagunk faszarcú

Juhj, azt én is észrevettem :)

Atesz
2005-12-18, 12:44
És milyen vicces lesz, mikor megpróbál majd eladni valamit, vagy venni...

bingo
2005-12-18, 13:04
És milyen vicces lesz, mikor megpróbál majd eladni valamit, vagy venni...

Jajaja :D

"Figyelj, faszarcú, megvenném ezt a repcsit" :D :D :D
Vagy feliratoni a gépet: "Ez a(z) autó/repcsi/hajó/heli faszarcú tulajdona"
Honlap: faszarcú.freeweb.hu

Érdekes, az ilyenek nem adják meg az email-címüket... :?

Kalap
2005-12-18, 14:12
.... szegény, szar lehet reggelente a tükörbe néznie.. :lol: :lol:

Matiszs
2005-12-18, 14:44
HI lehet én vok sik deh szegény embert miért "csesztetjük" mi az előélete?

Maxxx22
2005-12-18, 14:47
Hát valami olyasmiért, amiért a Bryan életében Fikusz Kukiszt. :D
Amúgy klasszul tudsz fogalmazni és gépelni.

Anonymous
2005-12-18, 16:20
[-o< :ejnye: előélet???

kovi01
2005-12-18, 17:38
...még egy okos ember :x
neve geciszájú :lol: ....ez csak valami öszeesküvés lehet :lol: :shock:

HummeRC
2005-12-18, 17:46
...még egy okos ember :x
neve geciszájú :lol: ....ez csak valami öszeesküvés lehet :lol: :shock:

Nincsenek előitéleteim, de ezekre azért majd odafigyelek. :wink:

Kiváncsi leszek a HSZ-eikre, mert nem vagyok biztos benne, hogy erre a szintű kultúrára van szükség itt a fórumon. :ejnye:

Na, majd meglátjuk. 8)

kovi01
2005-12-18, 18:21
szerintem a két emberke ugyan az!!!
mármint a faszarcú meg a geciszájú :lol:
szia

bingo
2005-12-18, 18:42
Hmm mi lesz a következő nick? Gondolom ez a manus/womanus órákat töltött el azzal, hogy új e-mail-címet gyártott, várt, regelt, várt, aktivált :)

Matiszs
2005-12-18, 20:04
Jóvan nah, beteg voltam amikor ezt tanitották! régen volt a braien élete, mégis mit tett? :oops: :roll: :?:

bogrács
2005-12-18, 21:31
Szegény jó matamatika tanárom modta ½Uraim önöknél a hülyeség felülről nem korlátos halmazt alkot" nagyon úgy vélem valahol igaza van.
Bogracs

Atesz
2005-12-19, 02:16
Vagy ahogy Einstein mondta:
"Két dolog végtelen, a világegyetem, és az emberi butaság.Bár az elsőben nem vagyok biztos."

APPME
2005-12-19, 09:24
Hali!
Igaz, nem tudom a hátterét a csesztetésnek, de pár embernek itt most sikerült levinni a "színvonalat", kb. átértek lassan az auszikhoz vele...
Ezt a stílust először próbáljátok ki valami deszkakerítésen.
Ott még köpködni is lehet.

"Mondhatta volna szebben is kis..."

Anonymous
2005-12-19, 21:05
:tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc: :tanc:

shark
2005-12-19, 21:14
azta, ezt nyomkodhattad egy ideig :lol:

bingo
2005-12-19, 21:19
azta, ezt nyomkodhattad egy ideig :lol:

OFF, már amennyire itt offolni lehet :lol:

Copypaste?

?ON?

Anonymous
2005-12-19, 21:34
shift+insert :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom: :ejnye: [-o< :barom:

bingo
2005-12-19, 21:37
Kinek mi... nekem a ctrl+c mint copy és a ctrl+v mint paste jobban áll kézre...
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Dudkin
2005-12-19, 21:39
Ejah!

Kerlek ne generald feleslegesen a forgalmat nekem ok nelkul. A hozzaszolasaid nagy reszet a legihaboruban tetted. Megkerlek, hogy ezen valtoztass a jovoben, vagy keress egy masik forumot.

Dudkin

Dudkin
2005-12-19, 21:46
Bingo!

Anonymous
2005-12-19, 22:11
????
Ezt mester nem értem?

tata
2005-12-19, 23:02
De hogyhogy a rangja helyett WARNING van? :shock:

HummeRC
2005-12-19, 23:05
De hogyhogy a rangja helyett WARNING van? :shock:

A választ itt találod:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=13514

tata
2005-12-19, 23:07
Köszönöm!

Maxxx22
2005-12-19, 23:39
Szerintem tök menő az a warning jel.
Beneveznék egyre, de csak ha eladtam a cuccaimat. :lol:

hilti
2005-12-19, 23:57

Szerintem nem állsz messze töle!
Jó lenne, ha ez a dolog nem menne el a vicc irányába, ugyanis nem azért született.
Jó lenne, ha a forum, tudná tartani azt a szintet amit eddig elért és nem játszótérnek használnák egy páran.

Üdv

bogrács
2005-12-20, 00:03
Üdvözlöm a döntést! :idea: megkönyíti a dolgomat és időt takarít meg nekem, eddig úgy kellet kipcázni, hogy kivel érdemes szóbaálni, bár a nagy töbség normális. Csak modellezik. :roll:

Tegzi
2005-12-20, 00:03

Jó lenne, ha ez a dolog nem menne el a vicc irányába, ugyanis nem azért született.
Jó lenne, ha a forum, tudná tartani azt a szintet amit eddig elért és nem játszótérnek használnák egy páran.

Üdv

Egyetértek.

De szerintem már nincs itt színvonal...

U.i.: elnézést azoktól, akik tesznek érte, hogy legyen, de nincsen. Néhány KICK-re lenne itt szükség, vagy BAN-ra, vagy nem tudom, hogy itt már mi segít.

hilti
2005-12-20, 00:13
Szerintem azért ez még nem egy veszetfejsze-nyél.
A kritika mindig jó, de nem lehet belöle jól épitkezni, inkább jó ötletekkel bombázzátok a Dudkint, hogy mit, hogyan, máskép.

Üdv

Atesz
2005-12-20, 02:40
Hány ember kapott warn-t?
Az elég ciki ha csak 1 :P
elgondolkodtató...

Anonymous
2005-12-20, 13:14
Tényleg rajtam kivül kinek van warningja?

Anonymous
2005-12-20, 13:23
Tényleg rajtam kivül kinek van warningja?

Szerintem senkinek sem. Kicsit gondolkozz el a stílusodon, mert az eddigi hozzászólásaidnak semmi mondanivalója nem volt. :roll:
Én sem írkálok csak azért, hogy növeljem a hozzászólásaim számát vagy csak azért, hogy csevegjek.

cvt01
2005-12-20, 18:17
megneztem ejah profiljat mely szerint 125 hozzaszolasa volt. Raklikkeltem a hozzaszolasainak keresese linkre kiirta hogy 87 talalat :roll: . Megszamoltam ebbol a 87-bol 26 van a legihaboruban. Nem vedeni akarom, mert nem ismerem es a stilusarol sincs velemenyem (mivel nem olvastam el a hozzaszolasait) de ha feltesszuk, hogy az a 38 hozzaszolas amit nem talaltam meg mind a legihaboruban esett akkor is 38+26=64 hozzaszolas lenne a legihaboruban es 61 azon kivul. Ha idorendben nezzuk oket az is megfigyelheto, hogy eleinte nem nagyon irogatott a legihaboruba csak mostanaban lett szokasa... ( :lol: huhh de raerek 8) )

Csak arra szerettem volna ravilagitani, hogy az a kijelentes nem egeszen allja meg a helyet hogy a hozzaszolasainak nagy reszet a legihaboruban tette. A tobbivel egyetertek es a kulturalt figyelmeztetes ami dudkin reszerol erkezett az atlag normalis embert jobb belatasra teritene...

Atesz
2005-12-20, 18:36
Grafikont nem készítettél? :P

APPME
2005-12-20, 18:51
Ejah!
Egy kicsit összeszedettebb leszel és elmúlik a dolog...
Nem olyan mély a hó, nyugi. Vedd komolyabban a fórumot, társaságot.
Eredményes autózást.

Anonymous
2005-12-20, 21:14
Komolyabban veszem a forumozást. Szofosásban szenvedtem mit dudkin rá nem világitot a hibámra ami kiküszöbesén vagyok. A légiháboruba lehet, hogy sokat irtam de semmi trágár szo nem volt.
Üdv:Ejah

Susitu1
2005-12-20, 22:25
Anyádnak kellett volna komolyabbnak lenni mikor megszült!
Biztos te is egy Tajgetoszi vagy, csak nem lökött le senki :|

Maxxx22
2005-12-20, 22:37
Na, Susi pl megérdemli a warningot, Ejah nem.

Freshy
2005-12-20, 23:21
Csatlakozom Maxxxhez!!!!
Dudkin, tanúlj meg mérlegelni és disztingválni. Nem baj, ha az ember következetes! Ha ez hibázik és büntetem, akkor a másik is viselje a következményeit a tettének és büntetnem kell amazt is, ugyan olyan szigorral!
Van egy srác például (Bean) aki az én elvesztett és megtalált repcsimet árulta itt a forumon: "Végkiárusítás" címen. Egyetlen szóval sem kérdezte, hogy melyik fészekből pottyant ki az a torzszülött kis fióka! Pedig biztos páran ráismertek volna, h az az énáltalam épített kis depron ulti, mintahogy történt is, bár rossz minőségü képeket tett fel, hogy nehezebb dolgom legyen! Egy másfélhetes huza-vona után került csak vissza hozzám a repcsi és még én érezhettem kellemetlenül magamat.
Most újra árul két gépet is: "Sürgősen Eladó" !!!! Ezt vajon kitől (lopta), akarom mondani találta?
Neki például jobban állna a WARNING, hisz ő megtéveszt, nem megbotránkoztat! Mondjuk 50/50 arányban jár mindnek!
Felnőtt kúlturált ember nem beszél csúnyán, nem bánt meg másokat és nem kötekszik orba-szájba, már ha kapott otthon némi nevelést!? Nyilvánosan meg pláne nem tesz ilyet!

Susitu: Taigetos egy hegy heve Sparta mellett...
Idézni csak pontosan, szépen, ahogy csillag megy az égen :wink: !

APPME
2005-12-20, 23:35
Üdv Freshy!
Hadd szóljak a gyerekek védelmében - pillanatnyilag ez érdekel engem...
Mindkét gyerek, akivel most baj van - Ejah, Bean - 15 éves gyerek...
A közösséghez alkalmazkodást most tanulják, egyik sem leírandó jellem, mindegyikben ott az akarat, belátás.
Alapvetően nem tolvajlásról van szó, pontosan ismerem a tényeket, nincs már értelme kezdeni az egész hogyanvoltat elölről, nyugodtan adhatunk bizalmat nekik - ki nem tévesztett még életében akár ennél nagyobbat is...?
Szeretnék mindkettőért jótállni, remélem nem hagynak a slamaszban...

Freshy
2005-12-20, 23:40
Appeme!

Korrekt érvek, szép gondolatok!

Meggyőztél!

(miért nem fog mindenki tolla hasonlóan?)

Dudkin
2005-12-20, 23:41
Ezert kaptak csak par nap buntetest.
vita ezzel lezarva.

Dud

Anonymous
2005-12-20, 23:56
A Warningot szerintem leginkább márkkk érdemelné meg. Az üzletei nem korrektek, az üzletekben hazudik össze vissza. Éngem is átvert meg jó pár forumozot is. Atesznak jo volt a javaslata, hogy az adáv-vétel ütán értékeljék közösen a felek.

Üdv:Ejah

hilti
2005-12-21, 00:01
Szerintem, igy karácsony tájékán, mindenki ide szépen leirhatja, hogy most éppen kibe akar belerúgni itt a forumon. Dudkin bácsi meg szépen kiosztja nekik a kis warningot.
Gondolom ezt tartanátok egy jó müködési formának és a demokrácia és a királyság remek ötvözetének.
Vagy irjuk le 48000000000000000000000-szor, hogy nem szabad csúnyán beszélni, káromkodni, árulkodni, evés közben az orrodat piszkálni, cumit a wc-be köpni stb. ?
Probáljatok már egy kicsit felnötként viselkedni.

Üdv

Dudkin
2005-12-21, 00:02
Elolvastad erre a korabbi reakciomat?

Elmondom utoljara, es soha tobbe: A forum elsodleges celja a modellezessel kapcsolatos informaciok aramlasa, nem az adok veszek.

Koszonom
D

deltahf
2005-12-21, 14:36
Húú ez szép ... :D

Peter N
2005-12-22, 18:39
WARNING :?: Hü, ez zseniális :!: Ha én is kapok egyet a hozzászólásért kérlek ird magyarul FIGYELMEZTETÉS Az én fülemben jobban hangzik habár át lehetne állitani a forumot angol nyelvre; 1 Segitene az angol nyelv tanulásában 2, Egyesek szerint növelné a forum státusát. 3, Aki nem dobálózik az angol szavakkal az nem is igazi magyar ember.

Francii
2005-12-22, 18:45
Stupid...

APPME
2005-12-22, 19:35
Drága Barátom!
Hiányoztál! Nem volt kétséges számomra, hogy kiengednek, csak nem tudtam honnan... 8)
Máskor ne tűnj el ilyen hosszú időre, rendetlenkedik a ketyegőm, még elvisz az aggodalom.
Ne is törődj ezekkel az anglikán megnyilvánulásokkal, úgyis szögediesen beszélik itt az angolt, meg a többit...
Legyenek most Boldog Ünnepeid! Aztán megbeszéljük, kinek mit tojott a jézuska...

bogrács
2005-12-22, 21:16
Görbét!!!! :lol:

SYL
2005-12-23, 01:03
Nem értem, pár embernek miért kell állandóan :kemeny: másokat?
Ha esetleg csak poénból, az oké, de akkor oda lehetne biggyeszteni egy :lol: -t.
Szerintem...

jomunkasember
2005-12-23, 11:04

Üdv

szerintem meg tök vicces. Nem értettem sosem és nem is érkezett sosem épkézláb magyarázat arra, hogy miért nem lehet alkalmazni itt a mindenhol eddig jól bevált retorziós módszereket.??? (pl warning helyett kitiltás 1 hétre...)

Ez a megbélyegzés elég dedós és inkorrekt...
szerintem.

hilti
2005-12-23, 11:16
szerintem meg tök vicces. Nem értettem sosem és nem is érkezett sosem épkézláb magyarázat arra, hogy miért nem lehet alkalmazni itt a mindenhol eddig jól bevált retorziós módszereket.??? (pl warning helyett kitiltás 1 hétre...)

szerintem.

Szerintem meg az a dedós, hogy Te ezt tök viccesnek láttod.
Ha valakit elásol 1 hétre arról senki nem fog értesülni és nincs semmi haszna. Igy viszont többek figyelmét felhivjuk (bocs a többesért) arra, hogy amit Ejah eddig tett az nem éppen pozitiv.
Persze ő erre választhatja azt a primitiv eszközt mint Te, hogy nicket vált.
Akkor most ki a dedós, meg az inkorrekt?

Üdv

jomunkasember
2005-12-23, 11:25

szerintem.

Ha valakit elásol 1 hétre arról senki nem fog értesülni és nincs semmi haszna. Igy viszont többek figyelmét felhivjuk (bocs a többesért) arra, hogy amit Ejah eddig tett az nem éppen pozitiv.

Üdv

Hilti!

persze nem gondoltam komolyan, hogy valódi választ kapok.
A többi rendes helyen van külön topik, ahol a letiltásokat publikálják. És aki éppen arra akar recskázni, hogy kit miért meddig fenyítettek le, az bemegy szépen és végigolvassa.

Most még a nickváltásomról kellene valamit regélned,
mert már elég régen volt és kezdem elfelejteni...
egyébként megsúgom, hogy a több nick használata mindenhol bevett és elfogadott gyakorlat. Főleg úgy, hogyha nem szűritek ki az azonos IP-ről történő regisztrálást.

szóval bármennyire is menőnek képzeled magatokat (bocs a többesért) nem szarom össze magam, attól, hogy látod a nickek IP-it.

Szóval továbbra is dedósnak és inkorrektnek tartom az eljárást.

Ez van.

Dudkin
2005-12-23, 11:52

szerintem.

Üdv

Hilti!

A többi rendes helyen van külön topik, ahol a letiltásokat publikálják. És aki éppen arra akar recskázni, hogy kit miért meddig fenyítettek le, az bemegy szépen és végigolvassa.

egyébként megsúgom, hogy a több nick használata mindenhol bevett és elfogadott gyakorlat. Főleg úgy, hogyha nem szűritek ki az azonos IP-ről történő regisztrálást.

szóval bármennyire is menőnek képzeled magatokat (bocs a többesért) nem szarom össze magam, attól, hogy látod a nickek IP-it.

Ez van.

Szia!

Orulok hogy kerult elharcos erre a temara is szemelyedben, Che Jomunkasember.
Gondolkozzunk realisan. Mit tudvalevo, magyarorszagon az adsl es kabel szolgaltatok dinamikusan osztanak ipt. Igy en hiaba buntetek valaki az alomszep kitiltassal, mert masnap mas ipje van. El tudok banni egy komplett C osztallyal, de akkor esetleg nem jut forumhoz fel Nyiregyhaza. A usernevet hiaba tiltom ki, mert sajat peldadon okulva, fel ora mulva uj juzerrel van itt. Ha nem ma, akkor holnap. Egyeb kerdes? Irjunk cookiet amivel majd jol gonosz modon megbelyegzem, es majd ha torli akkor jon megint? Ha nincs jobb megoldas, mint a kritika, akkor azzal ne faradj:)

Dud

jomunkasember
2005-12-23, 11:59

szerintem.

Üdv

Hilti!

Ez van.

Szia!

Orulok hogy kerult elharcos erre a temara is szemelyedben, Che Jomunkasember.
Gondolkozzunk realisan. Mit tudvalevo, magyarorszagon az adsl es kabel szolgaltatok dinamikusan osztanak ipt. Igy en hiaba buntetek valaki az alomszep kitiltassal, mert masnap mas ipje van. El tudok banni egy komplett C osztallyal, de akkor esetleg nem jut forumhoz fel Nyiregyhaza. A usernevet hiaba tiltom ki, mert sajat peldadon okulva, fel ora mulva uj juzerrel van itt. Ha nem ma, akkor holnap. Egyeb kerdes? Irjunk cookiet amivel majd jol gonosz modon megbelyegzem, es majd ha torli akkor jon megint? Ha nincs jobb megoldas, mint a kritika, akkor azzal ne faradj:)

Dud

Che Jomunkas! ez kúl :D :D

Kösz a kimerítő választ ebbe (nem fix IP) nem is gondoltam bele.

Ezt a validáló/aktíváló levéllel lehetne tán kicsit helyettesíteni, amikoris a hamadik bann után elmegy a kedve az újra regtől...mert a regisztrálás meg van kicsit nehezítve.

Engem tudtommal még nem tiltottál ki...vagy lemaradtam valamiről.? (Vagy most csak a fikanickemen lovagoltok?
:wink: )

Dudkin
2005-12-23, 12:30
ooo nemtom en csak mentem az vezerfonalon, lehet hogy hibasan :) volt valami alfaholdizehoze vagy az nem volt?

Dud

jomunkasember
2005-12-23, 13:04
ooo nemtom en csak mentem az vezerfonalon, lehet hogy hibasan :) volt valami alfaholdizehoze vagy az nem volt?

Dud

Volt persze, illetve van (Alfahold) (más fórumokon az Alfaholdat használom). De akkor Hilti tévesen csapott rá erre(no comment), mert annak a nemhasználatának semmi köze a modellezőfórumhoz...

Peter N
2006-01-10, 22:35
Drága Barátom!
Hiányoztál! Nem volt kétséges számomra, hogy kiengednek
Igenö.l Végleg kiengedtek. Holnap repülök Budapestre és ha nálatok van látogatási idö szivesen meglátogatlak. Igaz hogy a föorvos szerint sokat javult az állapotod de még nem elegendö hogy felismerd a barátokat. Kezdetben nem tudták hogy ki után érdeklödök de amikor tisztáztuk hogy Szilárd Leonak adtad ki magad és atombombát akarsz csinálni kálumklorát-cukorpor és fehérlisztböl akkor mondták hogy szegény APPME biztosan megörvendene a találkozásnak habár sok paciensel tart kapcsolatot akik azonos korban szenvednek "
modellezök"
Ha holnap délig megadod a diliház cimét felklereslek.
Üdv.Péter

APPME
2006-01-10, 22:48
Én PjotrNm!
Már el is ment minden férevezető adat...
Mindig érdekelt az amatőr lobotómia és nevetséges áron kaptam pár szikét...
Itt a farsang, megspórolom a jelmezbál kellékköltségét számodra, ha megfelel a Frankenstein fazon. (szabadkéziben ez megy nagyon...)
Az alaplépéseket majd utána vesszük át, mit tudni, mit tudsz megjegyezni, ne kínlódjuk feleslegesen...
Várlak!

Peter N
2006-01-10, 23:14
Már el is ment minden férevezető adat...
Valóban pontos cim volt. :P

Wick
2006-01-11, 19:57
Még most sem tudom miért kattintottam a Légiháborus topicra, egyáltalán mit keresek én itt, talán csak kiváncsiságbol, mert feltérképezem a forum minden topicját... De amit találtam az borzalmas, szörnyü, azt hittem itt tényleg esetleg két ember megbeszélheti nézeteltéréseiket vagy ilyesmi.. Ehelyett mi van? Most toljátok odébb a billentyüzetet, és kattintsatok ennek a topicnak a legelsö hozzászolására. Vegyétek már észre hogy egy hülye elinditotta a lavinát, ti meg egymás hozzászolásain lovagoltok... Egy értelmetlen hozzászolásbol lett immáron 5 oldal! Szoljon aki megértette a mondandom. Aki nem az olvassa tovább, elmagyarázom rendörnyelven, ahogy az analog tanárom mondaná.
Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy kisfiu, aki nagyon unatkozott, és kiváncsi volt, mi mindent válthat ki az emberekböl anélkül, hogy öt hibáztatnák érte, de közben jot röhöghet. /Imserös?/ Egy szép napon irt a forum egyik részébe, vmit ami mellett simán el lehet menni, mert nincs sok értelme, olyan mint elemlámpával morzejeleket villogni fényes nappal az ég felé, remélve hogy földönkivüli intelligenciát találunk és az majd válaszol. A hiba ott van, hogy elöbb nem a földön kivül, hanem a földön kéne találni vmit... /Még mindig sötétség?/ Arra ment egy emberke, megállt, és ahelyett hogy széttárta volna a karját és mosolygott volna rajta, megjegyezte hogy ez nem normális, mire felfigyelt egy másik, aki szerint a kisfiu rossz elemet használ az elemlámpájában, mire a harmadik csatlakozott a telefonjával és ö is villogni kezdett, stb stb... A kisfiu félreállt, és jot röhögött, az immáron semmin veszekedö tömegen. /Akinek még mindig sötét, az igy járt, mert itt a mese vége/

Most olyanok is egymásba kötnek, akik eddig joban voltak, vagy éppenséggel közömbösek voltak, nem beszéltek. Vannak emberek, akik alig várják, hogy más emberek reagáljanak arra amit tettek vagy mondtak, mert ugy van min csámcsogni és ök ezt élvezik. De ha mi nem reagálunk ezekre, ugy nincs folytatása az egésznek, belefulladnak saját hülyeségükbe. Gyerekek.... ne süllyedjetek már le az ö szintjükre, mert ott legyöznek titeket a rutinjukkal (ez egy nagyon jo aláirás, most hirtelen nem tudom kié, de megérdemel egy tapsot).
Remélem sikerült felnyitnom legalább pár emebrnek a szemét, pedig nem vagyok még felnött, se bölcs se öreg, de ennyit már én is tudok. A fiatalokat nem lehülyézni kell, hanem oktatni, nevelni... nem hiszem hogy ebböl az illetö aki kezdte az egészet sokat tanult volna. (Kisfiam, tedd el azt az elemlámpát, mert nagyon kcsi ahhoz a fényereje, hogy eljusson a világürbe, inkább gyere, elmondom mi kell hozzá, hogy elküldjünk egy rendezett, értelmes üzenetet... a forumra.)
Megjegyzem, senki sem kérdezte meg töle, hogy pontosan mi is a gondja, mire irta ezt?...

Aki meg nagyon nem bir magával, az kapjon sértö, megalázo avatart, nem könnyü munka, minden elismerésem Dudkiné hogy eddig is kibirta és csinálta, de sztem fel kéne venned magad mellé még pár segédet a mostaniak mellé akik segitenek neked a forum tisztán tartásában. Ide tényleg ne irjanak a kibicek, csak azok akiknek bajuk van egymással vagy érintettek a dolgoban, mert igy csak tömegbunyo lesz.

Mindenkinek kellemes forumozást, modellezést: Wick (Viktor)

Maxxx22
2006-03-22, 21:09
http://www.ogrish.com/archives/2006/february/ogrish-dot-com-Helicoptercrash.wmv
:?