PDA

Teljes verzió megtekintése : Szabályzo+vevő!

Davzone
2005-07-05, 20:41
Még nagyon kezdő modellező vagyok!
Elmondan valaki hogy van összehozva egy vevő egy szabályzoval?
+
Érdekelne hogy a hpi rf-2es 4 csatornás vevőhöz mien szabályzo kéne egy tamiya t 03 ba és hogy ahoz mien moci kell amivelnem lenne nagyon gyors de lassu sem!

Válaszokat előre is köszi!

roli
2005-07-05, 23:43
Hello

A szabályóból kijön egy kábel(piros;fekete;fehér) és az bele megy a vevő valamelyik csatornályába,mert ugye elektromos gépeknél a szabályzón keresztül kapja az áramot a vevő.JA a piros és fekete kábel az áram +;- a fehérpedig az adat .

A vevőkhöz bármelyik szabályzó jó csak autóba való legyen.Azt neked kell eldöntened,hogy mehanikus szablyzót , vagy elektromosat akarsz venni,de szerintem elektromosat.Szerintem ha rá akersz száni valamenyit akkor vegyén valami jobbat kb 15 köröset.Mert ha megtanulod majd vezetni az autót egy gyengébb motorral akkor erősebbet akarsz venni és akkor ne keljen szabályzót is cserélned.
Egy kezdő motornak megfelel egy LRP GT2 TURBO valamelyikét azt hiszem 21-11 körig van.Minnél nagyobb az első szám annál kevesebbet pörög de a nyomatéka meg annál nagyobb.Minnél kisebb az első szám akkor meg pont forditva.LEGALÁBIS ennél a motornál.De ebből szerintem elég lesz kezdésnek egy 17x2 28100RMP 151W-os a nyomatéka úgy emlékszek 202 Nm de lehet ,hogy tévedek.Ja ezt a motort a Modell§Hobby-nál kapod meg 4990Ft

www.modell.hu

Roli[/url]