PDA

Teljes verzió megtekintése : Carson alap szabályzó beállítása

oceanearth
2005-08-25, 12:44
sziasztok van egy TT01-em, meg egy futaba 2Pl távom és van egy alap 27 körös carson szabályzóm. Tudom nem valami nagy szám, de az alapmotorhoz nekem jó ez. Egy kis gondom akadt a beállításával. Egyszerűen sehogy sem akar összejönni. kiapcsolom a szabit is meg a veőt is és széthúzom az akksi kábelt. bekapcs az adó trimmek alap helyzetben, amjd akksi csati összedug 2 másodpercen belül bekapcsolom a szabályzót és a vevőt is és megnyomom a set gombot, majd full gázt és full féket húzok a távon. És semmi, a szervó működik, thát jobbra-balra kanyarodik, de nem reagál a gázra. Egy érdekes jeléenség, hogy amikor bekapcsolom a szabit meg a veőt és megnyomom a set gombot a motor felpörög kb 2-3 másodpercig és meghajtja a kerekeket.
valaki tud segíteni?

Feketekez
2005-08-25, 14:37
Setupolás nélkül is kéne működnie a szabályzónak. Azonnali setup nélkül mit csinál?

oceanearth
2005-08-25, 15:03
Setupolás nélkül is kéne működnie a szabályzónak. Azonnali setup nélkül mit csinál?

hogy érted, hogy azonnali setup nélkül?? sehogy sem csinál semmit mint írtam.

Feketekez
2005-08-27, 09:57
Nem lehet, hogy rosszul dugtad össze a szabályzót + a vevőt? Nem ismerem a carson szabályzókat, de láttam már egy két szabályzót, és mindegyiken kellett egy csatiátalakítót beiktatni. Nem lehet, hogy itt is ez a gubanc? Kikapcsolt távnál meg azért pöröghet fel a motor, mert vevő összeszed valamit az éterből? Valami ilyesmire tudok gondolni. Vagy csak egyszerűen szar a szabályzód. :)

oceanearth
2005-08-27, 12:48
Nem lehet, hogy rosszul dugtad össze a szabályzót + a vevőt? Nem ismerem a carson szabályzókat, de láttam már egy két szabályzót, és mindegyiken kellett egy csatiátalakítót beiktatni. Nem lehet, hogy itt is ez a gubanc? Kikapcsolt távnál meg azért pöröghet fel a motor, mert vevő összeszed valamit az éterből? Valami ilyesmire tudok gondolni. Vagy csak egyszerűen szar a szabályzód. :)

kösz, de már megoldódott a probléma.