PDA

Teljes verzió megtekintése : Elektromos vs robbanó motoros repcsi?

xdl55
2005-09-11, 16:48
Sziasztok!

Nincs még túlnagy gyakorlatom.Pár órát már töltöttem a levegőben egy ismerős gépével,és most szeretnék egy saját repülőt vásárolni.Ehhez szeretném kérni a tapasztaltabbak véleményét.Ki milyet javasol?

Tehát elekromos vagy robbanó motoros repcsit ajánlotok egy magamfajta kezdőnek? :D

ImIke
2006-01-05, 13:27
Hello!

Nem tudom aktuális-e még a téma. Szerintem kezdő fejjel mindenképpen egy elektromos repcsire kellene beruházni, és azzal repkedni, szokni a karbantartást, esetleges javítást, beállítást. Egy robbanómotoros jóval nagyobb technikai ismeretet ígényel, főleg a motor beállítása, használata, karbantartása. Ha még nincs repülőd akkor mindenképpen kérj a boltban segítséget a választáshoz!

MAR
2006-01-05, 14:49
Hello
Elektromos repülővel érdemes kezdeni 30000Ft alatt és körül vannak RTF kittek. Pl skylady ami nagyon jo de van más is. Pl 27 ha jol tudom a szegedi mega modell elég jo kis tanuló gép. A robbanoshoz venned kell egy rendesemm távot.
Üdv:Ejah

Paco Modell
2006-01-16, 02:06
szerintem is jobb az elektromos (meg olcsóbb is :lol: ).
Itt nézz körül:
http://www.pacomodell.hu/rc-modell/repulomodell.php

MAR
2006-01-20, 12:20
Tényleg nagyob jo áraitok vannak.
A bell g57 helikoptert a graupner gyártja s bemutatták a decemberi rcgamesben?. Nálunk szegeden ez a gép 50-55 nem emlékszem pontosan de nálatok 38!
Tamiyával nem akartok foglalkozni?
Üdv:Ejah

Diablo
2006-10-31, 23:50
Hali! Mindenképpen elktromos repcsivel érdemes kezdeni!
Sokkalolcsobb a javítás költsége /habgép/ mint 1robbanós repcsinek!
És könyebben javítható! A többit pl:ár,karbantartás-ról már nem írok mert elöttem hozzászólok már kivesézték!