PDA

Teljes verzió megtekintése : Quantum Competition 3

cvt01
2005-09-24, 22:27
http://www.rctech.net/forum/attachment.php?attachmentid=82968

ezen az oldalon ha jol sejtem a Nosram parjarol is van kep ha nem tevedek azt Razor-nak fogjak hivni (Neil Cragg autoja a cikkek utani kepek kozul az elson):
http://www.teamorion.com/live/results-cars.asp?id=162

Szpídi
2005-10-02, 19:21
Hi!

Na!Akkor ez most azt jelenti h lebukott az LRP? :twisted: :twisted: :twisted:
Azért az furcsa h a gyári versenyzők ennyivel előbb megkaphatják az új technikákat mint h piacra dobnák? :evil:

HYPO
2005-10-02, 22:54
Hi.

Szerintem nem furcsa, technikai sportoknál ez természetes.
Hidd el hogy sokszor pl. olyan cellákkal mennek amikről itthon csak álmodhatunk.

Aki közel van a tűzhöz az nem viccel lejárt technikával. Főleg akkor ha a gyári versenyző akkor kapja a pénzt, ha xy terméket használ.
Míg mi bemegyünk a boltba cuccért amit kifizetünk, ők pont fordítva. Elmegy hozzá egy cég, ad neki valami cuccot, még fizet is neki.
Télen Wienerneudorfban az aktuális világbajnok mellett ott bütykölgetett az Orion tervezőmérnöke. Mit gondolsz kinek volt a legjobb motorja???

cvt01
2005-10-03, 01:36
Ehez meg hozzatennem, hogy sokszor a vegso tesztelest is a gyari versenyzokre bizzak. Szoval mar csak ezert is elobb megkapjak az uj termekeket.

Toki
2005-10-03, 08:36
Egy ideig lehetett olvasni egy cikket az XRAY honlapján arról, hogy Martin Hudy miként teszteli a prototítusokat a versenyeken. Bemutatták az evolúsióját az autóknak, amikből kialakult az FK05. Érdekes volt. Ha valaki megtalálja linkelje már be legyen szíves.

Szpídi
2005-10-03, 18:40
Sziasztok!

Sorry én nem úgy értettem h furcsa h előbb megkapják hanem az h ennyivel előbb..még annyit se tettek h legalább odabiggyeszszék 1 kép alá amin a szabályzó szerepel h pl:xy's car with LRP Quantum Competition 3....Mintha el akarnák titkolni h létezik :lol:

danyNSX
2005-10-03, 19:42
Szerintetek az rc autósok estében hogyan lehet valakiből gyári versenyző?

Toki
2005-10-03, 21:38
Szerintetek az rc autósok estében hogyan lehet valakiből gyári versenyző?

Mint általában. Tehetség, sok pénz és kapcsolatok.

cvt01
2005-10-03, 23:38
Szpidi, elobb el akarjak adni a raktarakban tornyosulo QC2 keszleteket.. mert ugye ki veszi meg a kettest ujonnan ha ugyanannyiert jon a 3-as nemsokara...

Marc Rheinard megnyerte a tamiya EB-t aztan a vb-t szerintem ezutan kapott tamogatast a tamiyatol. Ez az elejen annyibol all hogy eloszor 25% kedvezmenyt kap mindenre majd ha jonnek az eredmenyek akkor 50% a kovetkezo lepcso a 75% aztan a tokingyen. Meg ekkor sem vagy gyari versenyzo. Ilyenbol nem sok van a vilagon. Ok az igazi profik akik fizetest kapnak a gyartol fedezik az utazasukat es premizaljak az eredmenyeket.

Az xray amerikaban ugy szponzoral, hogy minden nemzeti versenyen elert A dontos helyert fizet 100$-t, A-donto elso rajthelyert 300-at, gyozelemert tovabbi 500-at asszem (lehet hogy a szamok nem pontosak de nagysagrendileg helyesek az biztos).

Szoval dani, az elso lepcso, hogy megnyered a tamiya kupat aztan eb aztan vb, kozben szorgosan tanulsz angolul, hogy tudjal a majdani fonokeiddel beszelni emellett napi 6 orat gyakorolod a vezetest meg harmat berheled a motorokat es a setupot. Elkoltesz evi kb 1-1,5 milliot akksikra motorra es minden uj kutyure ami kozelebb visz a celhoz.

Szoval nem bonyolult

danyNSX
2005-10-04, 14:11
Ááááááááááááááááá................ ........
Csak ennyi?! :lol: :lol:

Köszi

rbalint
2005-10-10, 23:10
Sziasztok,

7végén beszélgettem pár barátommal és azt az infot kaptam hogy a szabályzó január-februárnál előbb nem lesz kapható.

cvt01
2005-10-11, 02:17
Mar csak az a kerdes a Pulsar 3 mikor jon. Nagyon hianyzik a kettesbol a stepcharge. Mas ujitas nem is kell es ujra O lenne a legjobb tolto a piacon. Persze mivel toltes kozben lehet valtoztatni a toltoaramot kis odafigyelessel a 2-est is lehet stepcharge uzemmodban mukodtetni :D

Szpídi
2005-10-26, 22:23
Megjött amire vártunk!

Lehet h csak nekem újdonság de a Nosram weblapján hivatalosan is bejelentették a Razort vagyis a QC3 ikertesóját :tanc:

http://www.nosram.com/news.asp?id=33

cszsolt
2006-01-27, 21:54
NA megneztem, de ha tenyleg az ikertesoja akkor a hivatalos adatok miert nem egyeznek ?

Nosram Bec -> 5.8 V

QC3 Bec -> 6 V

es ez azert nem iis kulonbseg szerintem ha ugy veszi az ember hogy ugyan az...

Boss
2006-02-13, 14:08
Sziasztok!

Elvileg március végén a Modell and Hobby-nál lesz ilyen szabályzó.
Én már nagyon várom! :-)
Nekem idáig a QC2 jött be a legjobban. És a 3 biztosan jobb! :-)

oze
2006-03-15, 16:28
Hi!

Na!Akkor ez most azt jelenti h lebukott az LRP? :twisted: :twisted: :twisted:
Azért az furcsa h a gyári versenyzők ennyivel előbb megkaphatják az új technikákat mint h piacra dobnák? :evil:

Az LRP nem bukott le, hanem 2000-ben megvásárolta a Nosram-ot. Ez a Nosram honlapján szépen le is van írva.
Mivel a Nosram egy jó bevezetett márkanév volt, az LRP ezt nyilván ki akarja használni olyan országokban, ahol erősebb, mit az LRP. A többi prszágban is van haszna a dolognak: dupla megjelenést tudnak elérni, praktikusan ugyanazzal a termékkel. A modellboltok ugyanis jellemzően csak egy néhány márkát árusítanak ugyanabból a termékkategóriából. Igy az LRP termék kapható az A boltban, a Nosram pedig a B boltban. Egyszerű marketing.
Üdv:
OZé

cszsolt
2006-07-27, 15:03
Most mi van ezzel a szabályzóval ? Tud róla valaki valamit ? Mert az lrp honlapján már régóta fent van, de nem lehet kapni sehol...

Boss
2006-07-27, 15:08
Kint az usa-ban lehet kapni, és német honlapokon is láttam már. Magyarországra még sajnos nem szállított az LRP :-(

cszsolt
2006-08-17, 12:49
Na most irtak az egyik cimrol... szeptember 16-tól lehet állítólag kapni....