PDA

Teljes verzió megtekintése : Hová tűnt a rovatom ?

Toki
2005-09-29, 13:58
Azt kérdezném a mélyen "tisztelt" moderátor kollégáktól, hogy miért törölték a topikomat amit tegnap este indítottam? Egyenes és gerinces dolog volt törölni. Minden kritikát így viseltek? Ami hátrányosan érint, vagy nem tudjátok megválaszolni arra így kell reagálni? Azt hiszem mindenki kíváncsi lett volna a vita végére!

üdv, Taál Péter

Andre
2005-09-29, 14:05
A légiháborúban megleled! :D

Toki
2005-09-29, 14:29
akkor vissza ! de miért kellett áthelyezni ? ez törölhető...

Necro
2005-09-29, 14:47
akkor vissza ! de miért kellett áthelyezni ? ez törölhető...

latod latod....
kiabalunk bele a vilagba, ahelyett, hogy szetneznel...
csak hasznalni kene a forumot, meg a lehetosegeket es amlam fel sem merul a kerdes, hogy torolve lett....
van temakovetes...
na

Kedves Toki....toroljem?
vagy meg jatszod a problemas emberek jatekait? :lol:

....... Minden kritikát így viseltek? Ami hátrányosan érint, vagy nem tudjátok megválaszolni arra így kell reagálni? .........

üdv, Taál Péter

es Te, kedves forumozo, mondd, miert is kene ezt eltorolnom?
Ami esetleg Teged erint hatranyosan?

Toki
2005-09-29, 15:43
Látod, csak a kérdésemre nem válaszoltál. Ebből is látszik hogy csak egy kisstílű buzeráns gyökér vagy aki itt éli ki magát és terrorizálja az autós fórumot! És ezt nem csak én gondolom így... vagyunk még egy páran...

APPME
2005-09-29, 17:00
NOssss!
Kedves Toki!
Véletlenül olvasok bele autós írásokba, kérlek, hogy használd a "szerkesztés" lehetőséget a legutóbbi hozzászólásodban...
A repülős témáknál általában, már jó ideje feljebb jött a stílus.
Megértem, ha indulatos vagy, jelezheted kevésbé sértőn.
A kiemelésekkel kapcsolatban alapvetően igazat adok Neked, bár én erről nem tudtam eddig, szerintem sem korrekt eljárás, legyen bármi oka.
Mi lenne, ha egyeztetnél a hátunk mögött (pü) Nec-el és a topic huss?
Nem kötelező páros csókot váltanotok, de hátha mindenki okulna az eddigiekből is...
appme

Toki
2005-09-29, 18:09
Hello APPME ,

Sajnálom, hogy ilyen úton más is "belekeveredik" ebbe, de ez már nagyon kikívánkozott belőlem. Sajnos szerkeszteni nem tudom a hozzászólásomat, mert nincs ott a gomb amivel megtehetném. De talán jobb is így...

üdv, Taál Péter

u.i. : Örülök, hogy nekem adsz igazat az eredeti témával kapcsolatban. Így érzem, hogy nem volt hiába.

kácsor kornél
2005-09-30, 07:28
Toki--Szerintem hibáztál egy nagyot ,mert ha még igazad is lenne(amibe én most nem akarok döntöbiro lenni) A magadrol kialakult képet erősen befolyásolják azok a sértő ,bánto szavak amiket leirtál :!:
-légyszives moderáld magad,mert szerintem ez a stilus sértő az összes forumozora nézve,nem csak annak akinek küldted(mivel nem pü-ben hanem nyilvánosan sértegetted!)

---Peace :!:

-Egyébként ha valakinek nem tetszik a forum szerintem bojkottálja azzal hogy ne használja........szerintem

ui:---Ez ennyire komoly dolog volt hogy a másikat sértegetni kell? :?: