PDA

Teljes verzió megtekintése : giantd-Egyszemélyes feketelista

mrsmooth
2005-11-08, 21:29
Figyeljetek oda vele, a tisztességgel még problémái vannak a kisfiúnak (nagy dániel-06303612270), én beszoptam.

Kicsit rövidítve, csak a lényeg.

Hirdetetett itt egy Tamiya Mad Bull-t rtr-ben (még össze sincs rakva), új távval, +vevő, +szabi, +motor +akksi,töltő. Írtam neki h érdekel, minden új-e tényleg. ő mondta h persze, zsír új minden, kivéve a töltő+akksi. még választhattam is h milyen márkájú távot adjon (kyosho v traxxas). Aztán hozott egy mad bull-t rcshop-os hbx elektronikával, motorral, távval, amik mind használtak voltak, összerakva.... Itt a fórumon kiderül h ezeket az előző hbx monsteréből pakolta át, még panaszkodik is h problémázik a szabályozója. Utána érdekes módon eladó sorba került egy-két tamiya alkatrésze, vmint két táv, amik közül választhattam volna......

Amikor megvettem, ezeket nem vettem észre, még nem voltam topon a témában, sajnos.
Persze ezek nem most derültek ki, de csak most lettem elég ideges ahhoz h leírjam,h végleg kifingott a szabi... :x

Az ő reakciója ezekre az volt, h "Ezt tényleg benézted..."

oceanearth
2005-11-08, 21:49
hát ez a baj magyarországgal az ilyen mentalitás. próbáld azért valahogy megbeszélni a dolgokat.
ja és ment pü

thenin
2005-11-08, 22:04
hány éves a srác?hol lakik nem tudod?és nem adja vissza a pénzt vagy valami?

oceanearth
2005-11-08, 22:13

már 2en vagyunk, leszünk még többen is :D

gmarosi92
2005-11-08, 22:34

már 2en vagyunk, leszünk még többen is :D

Három :D

Gergew
2005-11-08, 22:54
Hurrá. Amondó vagyok hogy verjük meg.

rcgabor
2005-11-08, 23:26
Ki kell csontozni az ilyen "embert" :twisted:

oceanearth
2005-11-08, 23:29
mi a nickje ennek a kis hülyének?

Kalap
2005-11-09, 01:55
Te, a topic cimét nézted már? :lol:

oceanearth
2005-11-09, 08:26
Te, a topic cimét nézted már? :lol:

milyen igazad van :D
tegnap kicsit fáradt voltam, meg vagyok is

mrsmooth
2005-11-09, 10:37
én ugyan nem a zoli vagyok, csak a barátnője.Mindketten nagyon örültünk a kocsinak, akkor már kicsit gyanakodtunk amikor egy hét után cserélni kellett a difizárat.
egyébként egy 15 éves kissrác.Korát meghazudtolóan vert minket át.a telefonszáma az első hozzászólásban van, ha "akartok" vele beszélni.Amúgy én is verjük-meg párti vagyok :D

mrsmooth
2005-11-09, 10:39
valahol a keletinél lakik.
A pénzt esze ágába sincsen visszaadni, mert amikor rájött a zoli hogy átcseszte simán pofánröhögte
megverjük?

mrsmooth
2005-11-09, 16:18
Barátnőmnek majd csinálok egy saját nicket:)
A srác nem a keletinél lakik, csak ott találkoztunk. asszem göd, v gödöllő
A megverés rajtam nem segít, bár nem sajnálnám az biztos :twisted: :D

Még kiváncsi vagyok h reagál-e vmit itt... hátha erőt vesz magán és találunk vmi megoldást.

giantd
2005-11-09, 20:47
Sziasztok! (Mrsmooth, barátnője és a többiek)

Szeretnék reagálni a leírtakra, és ezt az irományt semmiképpen sem azért szeretném írni, hogy fölvegyem veletek a harcot, sem azért hogy tisztára mossam magamat, csupán azért hogy az én látásszögemből is megismerjétek a történteket, és talán még Mrsmooth-val is közös nevezőre találhatunk.
Tehát úgy kezdődött, hogy volt nekem itthon egy Mad Bullom, összeszereletlenül ( miután meghirdettem, gyorsan összeszereltem, hogy az érdeklődők ki tudják próbálni, de nem festettem le, és nem matricáztam fel, valamint nem gurultam vele egy métert se). Mivel nem volt vele tervem, de pénzre lett volna szükségem, ezért gondoltam meghirdetem itt a fórumon.
Az autóhoz alapból csak a moci volt, a doboz tehát nem tartalmazta a Tamiaynak az alapszabiját. Mivel volt nekem itthon egy HBX szabim plussz a hozzá tartozó táv, így gondoltam meghirdetem azokkal. És én úgy emlékszem, hogy a hirdetésemben a szabit nem Tamiay gyári szabinak hirdettem. ( ha valaki másként emlékszik, akkor kérem szóljon )
És itt követtem el a hibát, ugyanis a szabit is és a távot is újnak hirdettem és annak is mondtam őket az érdeklődőknek. Pedig mind a szabi, mind pedig a táv két akkut futott a HBXemben. Hogy miért csak ennyit használtam? Azért mert akkor lettek cserélve garanciálisan a dunakeszi Auchanban a Kyosho World-ben ( ők forgalmazzák itt Mo.-n), ugyanis az előző, ami gyárilag benne volt, az tönkrement. Amiket most nem régen adtam el távokat és szabikat, azoknak közük nem volt ehhez az autóhoz.
No tehát miután Mrsmooth érdeklődött az autóért, megbeszéltünk vele egy találkát Pesten a keletinél, és vonattal oda is vittem neki és a barátnőjének, az autót. A keleti előtt, több gyalogos örömére kipróbáltuk a szekeret, a kasztnit leszedtem róla, és megnézhették mind a szabit mind pedig a szervót, és mindent amire kiváncsiak voltak. Nekik tetszett és megvették a szekeret.
Ezután eltelt három és fél hónap, és a HBX szabi beszart Mrsmoothnál. Ezt nem hiszem, hogy lehet csodának nevezni, mert ennyi idő alatt még a Tamiay alapszabik is tönkre tudnak menni, ha igénybe vannak véve.
Most azt várjátok tőlem, hogy három és fél hónap után vásároljam vissza?
Azt hiszem, hogy ezt nem áll módomban megtenni, két szempont miatt:
Az egyik az, hogy most nem igen lenne pézem rá,
a másik pedig, hogy ez egy nevetséges dolog lenne részemről.
Mert most nézzünk egy olyan példát, hogy mondjuk veszünk egy 1:1-es autót, CASCO nélkül, és szétégetjük a motorját. Hát nem igen fogják visszavásárolni nekünk az autó boltban.
Szóval ha Mrsmooth-nak és barátnőjének van ésszerű ötlete, hogy tegyem jóvá a történteket, akkor azokat esetleg szívesen fogadom.
No hát azt hiszem ennyi.
Plussz még egy pár dolog:
-Köszönöm a bókokat Mrsmooth barátnőjétől, itt most arra gondolok, hogy 15 éves kisfiúnak hívott, pedig 17,5 vagyok.
-Majd elfelejtettem, hogy amikor azt moindtam hogy „Ezt benézted!” akkor csak titeket idéztelek, ugyanis ti írtatok ilyet az egyik Privát üzenetetekben, ha jól emlékszem.
-Továbbá, nem is tudtam, hogy ezen a fórumon ennyire sok BUNYÓS PITYU van. Ez számomra meglepetés. Ha gondoljátok össze hozhatunk valami tömegverekedést, én is nagyon szeretem az ilyes féle akciókat.
-Végül, szeretnék most ezúton bocsánatot kérni mindenkitől, akinek a lelkébe, szívébe vagy akármilyébe is beletiportam. Ez részemről nem volt szándékos.

Üdvözlettel: Nagy Dániel (GIANTD)
06-30-361-2270 (ez a telefonszámom most már legálisan is)
2100 Gödöllő, király u. 6. ( ide lehet jönni verekedni)

Sziasztok!
Ui.: Köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta, életem leghosszabb hozzászólását.

rcgabor
2005-11-09, 22:27
Rögtön más a leányzó fekvése. :D Másik fél is hozzászólt ,ez már jó. :) Továbbiakban szerintem döntsétek el kettőtök között. :)

giantd:Nem lesz itt semmi balhé,csak tisztázni kell a dolgokat.

Necro
2005-11-09, 22:46
No kerem...Giantd reszerol ez a tokeletes emberi reagalas....
igy ezt valoban intezzetek mar sajat berkekben, itt a forumon ennek mar nincs tovabb ertelme.
Remelem sikerul ezt ugyesen megoldani...a bunyo nem igazan lenne modszer

oceanearth
2005-11-10, 12:24
az valahogy kimaradt, hogy eltelt 3,5 fél hónap. így már teljesen más a dolog. mondjuk az nem volt fair, hogy újnak mondtad a szabit meg a távot, de 3 hónap után, azért nem kéne reklamálni. ezt tényleg intézzétek el egymás között, mert azért ahogy először le volt írva, valahogy kimaardt az a 3 hónapos használati idő

Yeti
2005-11-10, 16:05
:D Már megint kibukott a csordaszellem. Remélem azért most szégyelli magát, aki féligazságok alapján ítélkezett. :ejnye:

Jó arcok vagytok... :lol:

mrsmooth
2005-11-11, 00:33
Hi

Én is közös nevezőre szeretnék jutni.;) Bár sztem a lényegen nem változtat, de örülök h írtál. Bocs ha félreérthető voltam, de mondtam h nem mai dolog. A nem szorosan a tárgyhoz tartozó dolgokra nem reagálnék, az csak vitát generál. (azért annyit h a verekedést nem én hoztam fel:) )

Tehát röviden összefoglalva az én problémáimat: a táv nem volt új
és más márkájúnak hirdetted, a szabályzó nem volt új, vevő+szabi
egybe van/volt, ami a hirdetésben nem így szerepelt. És nem volt megemlítve a csodás HBX ;) Ezek szerintem
befolyásolják az árat.

Írok pü-t, ott folytassuk.

force
2005-11-13, 14:11
Hi!

Srácok!

Oldjátok meg szépen békésen!!!!

Az a legjobb!

Force

cvt01
2005-11-22, 01:59
Ezert kell a boltban vasarolni nem minden szedett vedett hasznalt cuccot osszemutyizni a forumrol aztan meg sirni. Vagy ha sporolni kell mert kicsi a keret akkor fel kell keszulni, hogy azt kapod amiert fizettel - neha kevesebbet ilyenkor nyelsz egyet aztan ketszer meggondolod a kovetkezo vasarlast...

Ugyanugy mukodik ez mint az igazi autonal. Az ujon van garancia, a ket eves hasznalton mar nincs de nagy valoszinuseggel nem fog kethavonta lerohadni. A 10 evest mar meggondolod es felkeszulsz arra, hogy minden evben pluszkiadasokkal fog jarni (ha ilyet veszel belekalkulalod). Aztan van hogy 50000 van az oraban es ment 120-at de ezt is ki lehet vedeni ha atvizsgaltatod szakertovel.

3 eve vettem egy nosram szabalyzot, fel ev utan meghalt visszakuldtem a szervizbe szo nelkul kicsereltek. Azota is azt hajtom. 2.5 eve es kap rendesen. Igaz 40000 volt. Ha igaz, hogy ezek az alap szabalyzok 3 honapot birnak akkor pont a 12. szabalyzomnal tartanek... Akkor most melyik is az olcsobb? A jo elektromos szabalyzok 30000-nel kezdodnek, minden ami ezalatt van csak plusz sulynak jo... Ezt el kell fogadni.

bkrisz
2005-11-28, 19:02
Hi.

cvt01-nek igaza van. Nem minden arany ami fénylik. A sok gagyi porfogó kacat között nehéz megtalálni az értékes cuccokat és ha nem értetek hozzá akkor kérdezzetek meg valakit aki ért. Erre tuti fórumok vannak. Ha úgy döntötök hogy magatok veszitek kézbe a vásárlást akkor benne van hogy beszívjátok de ez csak a ti smucig hozzáállásotok miatt van. Ha nincs erre a sportra alsó hangon fölös 100 rugód akkor menj le a játszótérre hintázni mert az olcsó és nem bukhatsz rajta. De szerintem a tanuló pénzt mindenki megfizette aki egy kicsit is komolyan csinálja ezt a sportot. Aki nem az hazudik. Még annyit hogy egy üzlet azért jön létre mert két ember akkor és ott úgy döntött hogy ez neki megéri. Utólag kár itt sírni majd legközelebb jobban figyeltek.

Tisztelettel: Bkrisz.

mrsmooth
2005-11-30, 20:20
Hi

sztem nem fogtátok a lényeget. giantd hirdetése valótlan dolgokat tartalmazott, erre szerettem volna felhívni a többiek figyelmét, mert nekem ez furcsa. utána tény h kicsit elkanyarodott a dolog. bár minden aprós fórumon megjelennek a kamuzók, akik próba szerencse alapon árulnak. de elöbb utóbb kibukik a dolog. elég ha egy ember szív. meg talán giantd is átgondolja h mégegyszer megjátszik-e egy ilyet.

mrsmooth
2005-11-30, 20:24
jah, ez a 100 rugú, smucig, stb része a hozászólásodnak meg "érdekes", bocs, szánalmas...
no flame:)
lezárható sztem

bkrisz
2005-12-02, 15:51
Hi.

Számolj egy kicsit utánna. 1db x-ray t1 evo2:25000,- , Rádió+vevő: 15000,- motor:8000,- szabályzó:15000,- szervó:8000,- töltő:17000,- töltő táp:5000,- minimum 3db akku pack 3×7perc kb: 3×4000,-=12000,-.
Ez 100000,- és azt hiszem hogy használtan mindenböl a legolcsobbat számoltam. Amiket ez alatt árulnak azok annyit is érnek. A gumikat már oda se írtam ami használtan is 5000/garn. Rádió akksi nem tartozéka a rádiónak kb:4000,- kaszni kb:4000,- meg a rengeteg tarcsi alkatrész amit egy használt autónál illik beszerezni mert kérdéses hogy lesz-e ha kell.
Ennek tükrében szolj be legközelebb. Számolj és utánna írkálj.

mrsmooth
2005-12-05, 07:30
ezekszerint lassú a felfogásod.... erről és ez ellen nem sok mindent tehetek. szerintem nyiss egy számolgatós topikot :lol:
még mindig amondó vagyok h ez zárható.
csá

mrsmooth
2005-12-05, 11:32
Necronome azt mondta h ezeket a topikokat nem zárják, uh marad, tanulságnak.
Ha vki a topikkal kapcsolatban akar mondani nekem vmit, az privátban megteheti. Részemről befejezettnek tekintem.

giantd
2005-12-06, 07:36
Hála Istennek!! [-o<

Anonymous
2005-12-12, 22:21
Sztárboxot.

laz
2006-03-02, 22:53
Hát nem volt korrekt tőle hogy átvert...
De én álltalában szétnézek mielőtt veszek valamit és így kissebb az esélye hogy átvernek... :wink:
Ezt a problémát csak ti ketten tudjátok megoldani...hajrá :wink:
(ezzel természetesen senkit nem kívánok megsérteni!) :idea:
Üdv.:laz

Kalap
2006-03-03, 00:18
A hozzászólások dátumát nem nagyon nézed, mi? :lol:

laz
2006-03-03, 12:39
A hozzászólások dátumát nem nagyon nézed, mi? :lol:

Ja télleg nem figyeltem...úúú hoppá jó régi... :oops:
Akkor felejtsük el...
Üdv.:laz

csanyijoco
2006-03-10, 21:19
a harnigl nevü vagy mit tudom én minek hívjákkal megegyeztem a napokban telefonon egy Moki M7-es re , de mire mentem volna érte eladta, holott megbeszéltük, hogy talán péntekre az autóm le vizsgázik, csak ,hogy ne hévvel menjek ki Gödöllőre. Csak ,hogy tudjátok ki milyen, egyébként nem haragszom mert a harag rossz tanácsadó