PDA

Teljes verzió megtekintése : Eladó időzítőórák!

rcgabor
2005-11-30, 17:10
Eladó 2db szabadon repülős időzítőóra az egyik Robbe a másik KSB(ha jól emlékszem).Mindkettő működik,csak a másodiknak a ki-be kapcsoló kar nincs meg.Konkrét árat nem tudok rá mondani.Közös megegyezés alapján könnyebb lesz. :lol:

Turbo
2005-11-30, 19:45
1000ft/db
MONDJUK?

rcgabor
2005-12-01, 11:35
Kicsit komolytalan ajánlat nem gondolod. :?

dannyboy
2005-12-01, 12:51
Kicsit komolytalan ajánlat nem gondolod. :?

Nem, lévén hogy 3.000ért vetted meg tőlem tegnap sok egyéb cuccal együtt...

Nem feltétlenül tartom szép dolognak, hogy azért vitted el, hogy nyerészkedj raja.

Bár tudom, itt mindent lehet, itten Magyarországon.

No hard feelings, csak gondoltam szólok.

dannyboy
2005-12-01, 15:51
Ezek a dolgok ugyanis egy nemrég elhunyt idős bácsi hagyatékából származnak. Az örökösök kérésére és részükre kerültek eladásra. Abban reménykedtünk (mint ahogy a néhai tulajdonos is), hogy jelképes összegért cserébe olyan ember birtokába kerülnek, aki rendeltetésszerűen használja majd őket. Aki műveli még a szabadonrepülős ágazatot. Aki tesz róla, hogy ne merüljön feledésbe az a technika, amely nagyon régen a technika csúcsát, kevésbbé régen pedig a magyar halandó számára a megfizethető maximumot jelentette.

Persze ha keresel rajta 2-3 rongyos ezer forintot, kit érdekel mindez... ugyebár...

Turbo
2005-12-01, 18:36
Ez így tényleg érdekes.
Te mégis milyen összegre gondoltál?
(Nekem a 7éves fiam idén kezdte megismerni a szabadonrepülés örömét, az ő számára gyűjtöm a cuccot, nincs túl sok zsebpénze...)

rcgabor
2005-12-01, 19:36
dannyboy:Szó sincs nyerészkedésről,én nem tudok mit kezdeni velük,tekintettel arra hogy azokhoz a gépekhez már nem jó mivel nem éri meg felújítani őket.Amúgy meg ezzel az erővel a boltban is követelhetnéd,hogy a kenyeret beszerzési áron adják,nem?Ha valami észrevételed van ezzel kapcsolatban akkor légyszi azt privátban tedd meg.köszi :shock:

dannyboy
2005-12-01, 20:31
Ja, persze... :x

shark
2005-12-01, 21:42
...és amugysem kéne szétoffolni vkinek a topikját,efféle dolgokkal,ha megvette töled,hát adja annyiért amennyiért szeretné(vagy le van írva valahol hogy nem adhatja tovább soha többet ?)!
Azthiszem te sem adtad volna oda ezer forintért, mit jelent ma már ezer pééz....
HA nemkell neki adja el, és itt nyereségvágyról szó sem volt :!: :!:
Bocs a az offért :roll:
Shark

dannyboy
2005-12-01, 22:30
...és amugysem kéne szétoffolni vkinek a topikját,efféle dolgokkal,ha megvette töled,hát adja annyiért amennyiért szeretné(vagy le van írva valahol hogy nem adhatja tovább soha többet ?)!
Azthiszem te sem adtad volna oda ezer forintért, mit jelent ma már ezer pééz....
HA nemkell neki adja el, és itt nyereségvágyról szó sem volt :!: :!:
Bocs a az offért :roll:
Shark

Ja, persze... :?

rcgabor
2005-12-02, 11:09
Kár ezen vitázni,mert a fiókban pihennek.Nem fogok vitázni ezen.Megjegyzem én a saját dolgaimmal szoktam foglalkozni :? ,én is megtehetném számtalan emberrel,hogy rontsam az üzletét.Törölhető a topic. :!:

dannyboy
2005-12-02, 11:50
Ja, hogy üzlet...? Értem! Az már mindjárt más...

rcgabor
2005-12-02, 12:01
Nem tudok már hozzáfűzni semmit .......sajnálom.Ha akarsz valamit akkor Pü. :!: -törlés lesz.

dannyboy
2005-12-02, 12:04
Megértem, hogy nem tetszik a nyilvánosság...

dannyboy
2005-12-02, 12:05
Törlés? Ne.

Inkább -> "Légiháború"!

István13
2005-12-02, 12:31
A fent említett cuccnak a kétharmad részét számomra vette meg szivességből a gavegame. Én itt Szombathelyen csak most kezdem a repülést és még nem is láttam vitorlázót csak fényképen. Nekem az hogy a gavegame szivességből tárolja a szekrény tetején a cuccot amíg nem tudok érte felmenni óriási segítség. Nekem ezért a cuccért felmenni 5.000 Ft benzin 550 km. Meg kértem, ha tud segítsen abban hogy ezt a költséget kicsit csökkentsük és mivel mondta a gavegame, hogy segít a gépeket rendbe hozni és át alakitani servó vezérlésüre, így az órákra nincs feltétlenül szükségesek. Ezzel lehetne kezdeni valamit.

Nem roszindulatból kezte el ezeket árulni, hanem hogy segítsen, mert a pénz nagy úr.

Ha miliomosok lennénk nem kéne minden száz forintot meggondolni.

Sokszor van lelki ismeret furdalásom, hogy veszek valami kütyüt és ahelyett inkább miért nem a családra, gyerekemre költöm azt a pénzt mikor annyi minden kéne lehetne otthon. De ez a hobbi csak játék. És próbálja az ember ésszerűen beosztani apénzt, hogy ne háborogjon a család se és nekik is meg legyen minden amit szeretnének.

Sajnálom ha valakit megsértettünk az órák eladási szándékával, de nem a nyerézkedés, hanem az ésszerüség és sajnos a vékony pénztárca motivált bennünket.

Üdvözlettel Varga István
Lukácsháza
30-3856572

Anonymous
2005-12-12, 22:28
Képet róla pls

dannyboy
2005-12-13, 23:33
http://img473.imageshack.us/my.php?image=p10100068ge.jpg

Anonymous
2005-12-14, 13:07
Köszi