PDA

Teljes verzió megtekintése : JP Outrunner bruhless motor

SKY PENETRATOR
2005-12-20, 17:03
JP Outrunner Brushless motor Vadi Új
Méret: 30x27.5mm, súly: 60g
3mm-es tengellyel
Javasolt akku 2-3 cellás LiPo
Áamfelvétel: 12-15A
Légcsavar: 8x4.3

4990,-

hangya
2005-12-20, 18:24
Erről lenne szó (http://shop.modell.hu) :

Cikkszám: 4405050
Bruttó ár: 3390 Ft
raktáron
Mee: darab

Leírás:
JP Outrunner Brushless motor
Méret: 30x27.5mm, súly: 60g
3mm-es tengellyel
Javasolt akku 2-3 cellás LiPo
Áamfelvétel: 12-15A

:oops: :oops: :oops:

bajnok91
2005-12-20, 18:26
Ciki!!! :D

Maxxx22
2005-12-20, 18:31
Ez tényleg ciki, de mit húz egy ilyen moci?
Tudom például repülőt. De hány grammot?

hangya
2005-12-20, 18:51
Bocs, én nem cikizni akartam. Csak egy kérdőjel maradt le a hozzászólásból. Tehát helyesen : "Erről lenne szó?"

gcs
2005-12-20, 18:56
A M&H nagyjából egy GWS 280-as kefés áttételes motor árában adna egy brushless motort, amikor minden hasonló cuccuk 10k fölött van? :gondolkodik:
(Nem mintha nem örülnék neki, csak érdekes dolog. Biztos nincs elírva náluk az ár?)

hangya
2005-12-20, 19:51
Semmi nem lehetetlen :lol:
Egyébként, hasonló moci szabályzóval karzo-nál 8e Ft. Szerintem remek karácsonyi meglepetés 8)

Francii
2005-12-20, 19:59
Vásárolni is akartok, vagy csak unatkoztok?

Tomcat
2005-12-20, 20:46
Csak azért veszem a bátorságot ideírni, mert a hirdető a barátom.

Hogyha már kellőképpen szénnéröhögtétek magatokat, akkor valaki nyithatna közületek egy légiháborús ciki topic-ot és ott cikizhetne minden eladót tovább, de ajánlhatom a bulinet.hu -t, randivonalat, trefort.hu -t satöbbi ...

Ha hibát találtok, akkor hirtelen nagyon megnőttök, és hatalmasat tudtok fikázni, de azért én megnéznék mindegyikőtöktől egy videó-t, hogy a pályán mit alakítotok a repülővel.

Ne itt folytassuk, hanem a légiháborúban, hamár egyszer szófosás van megint, meg teadélután.

A motor továbbra is eladó, szerintem nincsen szükség további hasonló kritikus "érdeklődő" hozzászólásra.

Ha kell valakinek, akkor elviszi.

Maxxx22
2005-12-20, 20:48
Neked már megint bele kellett vau főnök úr.
Köszönjük a kioktatást.

Dudkin
2005-12-20, 23:14
Sziasztok!

Egy kicsit tenyleg fogjatok vissza magatokat. Regi embereknek nem szivesen osztok warnt, pedig ugy tunik irgalmatlan nagy divatta fog ez valni.

a tenyek:

gcs: Igen, lehet ilyen jellegu motort kapni a modell.hu nal.
maxx2: talalsz rola leirast francii elado cuccai kozott is asszem , hogy mennyit huz, milyen legcsavarral

Kar ezen csatazni, ha tul van arazva a termek itt az eladonal, akkor nem kell megvenni tole.

Raadasul pont ez a motor az amit eleg szeles arskalan mozogva lehet itthon megvasarolni, igy tehat kodolva van benne a kereskedok kozti feszultseg lehetosege:)

Udv: Dudkin

HYPO
2005-12-21, 00:55
Hi.

Nem is értem miért kell egy másik ember üzletét tönkretenni. Ez akkora tetü dolog.
Mindenki annyiért hirdeti meg a cuccait amennyiért akarja. Senkinek semmi köze hozzá. Ha drága akkor nem fogják megvenni, ha meg mégis akkor meg miért nem nézett utánna rendesen. A modellező társadalomnak azért nem kell olyan sok oldalt végígböngészni, mire megtalálja az összes létező hazai boltot az interneten. Aki erre nem hajlandó az meg fizessen többet nyugodtan.
Érdekes módon nem láttam még olyat hogy valaki azért írt volna panaszos hangvételű hozzászólást mert valaki túl olcsón adja a repülőt, motort ,autót ,stb.
Aki ilyen remek hozzászólásokat képes írni, és fikázni a másik ember árait az menjen be a nagy áruházakba, hasonlítsa össze az árakat, és nyomtasson ki szórólapokat, hogy a "Tescoba ne menjetek, mert ott kétszer annyiba kerül a juhsajt mint a Corában" ,majd ezt dobálja be a postaládákba országszerte.

Aztán majd várja a hatást.....

Dudkin
2005-12-21, 01:12
Szia!

Kicsit igazad is van meg kicsit nincsen. Vannak ugyeskedok, kiserletezok, akik a normalisnak velt arhoz kepest irgalmatlan nyereseggel probalnak eladni valamit. Van, hogy ezzel esetleg kezdoknek artanak, akik egy eletre megutaljak a modellezest.
De jelen esetben, amikor ezt a motort arulta mar a honi kereskedok nagy resze 2800-8000 forintig, addig nincs helye ilyen vitanak.

Dud

SKY PENETRATOR
2005-12-21, 14:21
Halihó

ez számomra nem üzlet nem kenyérre kell apénz csak itt áll a cucc és ha valakinek kell akkor elviheti, de elmehet érte a modell és hobbyba is lehet, hogy kap de lehet hogy nem :lol: :oops: .
Szóval nekem meg van ez a motor fgható vihető.

(hangya,Maxxx22,bajnok91) :oops:
Ahogy azt a vásári árusoktól is hallottam:
Ki nem veszi ne babrálja menjen az annya valahol várja.

Sziasztok

Ja és csók minden unatkozónak bele....rónak.
Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új esztendőt.