PDA

Teljes verzió megtekintése : Hova tűnt a topic????????????????????????????????????

Becó 8
2006-01-05, 19:20
Sziasztok!

Az elektromos eladó autóknál nézegettem a hirdetéseket és volt egy ilyen nevezetű: F1-es renault rc autó eladó! Na szal beirtam, hogy engem talán érdekelne és később vissza léptem, hogy megnézzem érkezett-e válasz!!! A TOPIC MEG SEHOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vagy öször átnéztem és nem értem az okot! Kérem a moderátorokat , hogy ezt indokolják! Köszönöm szépen!

Üdv,
Becó

Maxxx22
2006-01-05, 19:21
Javaslom a PÜ-t, ha emlékszel az eladó nevére.

oceanearth
2006-01-05, 19:30
Sztem azért tötrölték ki, mert a hirdetés hiányos volt. másrész irreális áron hirdetett egy JÁTÉK RC autót, mivel ez modellezős topik, nem pedig játék bazár, így jogosan törölték. aki ilyet akar venni, menjen a Tescoba ott kap 10kért ne pedig itt vegyen 26kért

Becó 8
2006-01-05, 19:39
Szia ocean!!!

Nem biztos, hogy játék volt! A haveromnak hasonló van , a márkája Carisma!

9500 ft-ért akarta adni szóval nem olyan hú de drága!!!

Csak kitörölték még pedig azután amikor beirtam a hozzászólásomat!!!!!!!!!!!!!!!

MAR
2006-01-05, 19:43
El kellet olvasni a hirdetési szabályokat!!!

oceanearth
2006-01-05, 19:52
Szia ocean!!!

Csak kitörölték még pedig azután amikor beirtam a hozzászólásomat!!!!!!!!!!!!!!!

a Carismának van külön topikja az is inkább játék, mert nincs hozzá alkatrész.

a srác egy 1:6os játék autót árult 26ért. előbb olvass!!!!

oceanearth
2006-01-05, 19:53
Szia ocean!!!

a Carismának van külön topikja az is inkább játék, mert nincs hozzá alkatrész.

a srác egy 1:6os játék autót árult 26ért. előbb olvass :lol:
ha modellezni szeretnél, akkor semiképp ne vegyél ilyen játék autót, kezdésnek egy TT01 tökéletes

Becó 8
2006-01-05, 20:00
Sziasztok!

Hülye nem vagyok! légyszives azt a topikot állitsák vissza már vagy nem is tudom , hogy de csináljanak vele valamit! Pont ilyen kocsit kerestem ami olcsó és F1-es vagy hasonló! Ne nézzetek már hülyének!

MAR
2006-01-05, 20:02
A topicot szerintem nem lehet visszaállitani.
Egy ujat kell nyitnod sajnos.
Légy most ügyesebb.
Üdv:Ejah

Becó 8
2006-01-05, 20:06
Sziasztok!

hát de emberek , a topicok nem én nyitottam!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én mint érdeklődő beirtam, hogy érdeklődök!Na mostmár vili???

DiamantTomi
2006-01-05, 20:09
Olyan topicot is nyithatsz hogy keresel valamit.

Becó 8
2006-01-05, 20:13
Sziasztok!!!

Na mégegyszer, hogy mindenkinek világos legyen!!!! Beléptem egy hirdetésbe, érdeklődtem, majd miután vissza léptem az oldara egy 10 perc után a topic eltűnt!!!!!!!!!!! Azt keressem ami nincs??? Ezt nagyon nem értem , én vagyok a hülye, vagy szivatni akarnak???

HummeRC
2006-01-05, 20:29
Bár a kérdéses topikot nem is láttam, de biztosan oka volt a jogos törlésének!

A felháborodásodnak pedig nincs!

Az, hogy Te irtál valakinek a topikjában, az nem mérvadó ilyen esetben.

Ha súlyos a szabályszegés (több hiba van benne, mint nem) akkor nem javitjuk, hanem törölni szoktuk a hirdetéseket. Majd a tisztelt hirdető nekifut mégegyszer, talán több sikerrel. Világosan ki lett irva minden. Ha be tud irni egy hiányos hirdetést, akkor el is tudja olvasni a szabályokat, minden oldal tetején. Ha ezek után nem ez alapján cselekszik, akkor ki és miért lepődik meg?? :pff:

Csak egy jó tanács az üzleteléshez:
Ha komolyan érdekel valami és szeretnéd megvenni, akkor javasolt az eladó személyes megkeresése (is). Pl: PÜ, email, telefon. :idea:

Topikot ha tudnánk sem állitanánk vissza. Biztosan nem viccből lett kitörölve! [-(

Mellékesen az a carisma autó, amiről itt többen beszélnek, az minden csak nem modell. RC-nek rc, autónak autó, még távirányitós is, de nem modell. Sokaknak volt itt ilyen a fórumon, de nem túl hosszú életű. Ha jót akarsz magadnak, olyat nem veszel. De mindenkinek szive joga, csak azután ne akarjon mindenkit meggyőzni, hogy milyen jó is az. :roll:

Francii
2006-01-05, 20:30
Becó! Lazíts és állj le! Törölt topicot nem lehet visszahozni, hiába hőzöngsz!
Üdv: Francii

Becó 8
2006-01-05, 20:39
Sziasztok!

Engem nem nagyon érdekel az autózás és nem is értek hozzá! Éppen ezért egy ilyen autó nekem megfelelne tökéletesen, hogy otthon eljátszak vele!!! Na de mostmár mind1!!!

Francii!

Én nem hőzöngök csak nem értem! Milyen érdekes, hogy előtte nem töröltétek! Csak beirtam és hupsz, aztán volt , nincs a topik! Oké ha nem lehet visszaállitani akkor ez kizárva!!! Jah és komolyan gondoltam ezt többen bizonyithatják!!!!

Aki a topikot nyitotta az légyszives jelentkezzen!

Butyok
2006-01-05, 21:02
Jesszus Jesszus [-o< kész káosz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :taps:

Becó 8
2006-01-05, 21:04
Szia butyok!

Az az az az és az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oceanearth
2006-01-05, 21:09
becó hány éves vagy?? na de komolyan??

ezekj adok-veszek rovat.

ha kicsit gondolkodnál rájöhetnél, hogy nyithatnál egy pléyan topikot, hogy olcsó F1es autót keresek. ennyi.

Butyok
2006-01-05, 22:45
becó hány éves vagy?? na de komolyan??

ezekj adok-veszek rovat.

ha kicsit gondolkodnál rájöhetnél, hogy nyithatnál egy pléyan topikot, hogy olcsó F1es autót keresek. ennyi.

Ocean! Az életkor nem mindig döntő tényező :roll: minden korosztályban vannak kiemelkedően .. khmmm.. "negatívumok és pozitívumok"
Mindenki eldöntheti hogy jelen esetben mivel állunk szemben :gondolkodik:

Becó 8
2006-01-06, 16:18
Sziasztok!

14 éves vagyok!!! Jó figyeljetek csak arra voltam kiváncsi, hogy miért törölték pont akkor mikor hozzászóltam vagy egy kicsivel utána!!! Ez nagyon idegesit!!!

jomunkasember
2006-01-06, 16:41
Sziasztok!

14 éves vagyok!!! Jó figyeljetek csak arra voltam kiváncsi, hogy miért törölték pont akkor mikor hozzászóltam vagy egy kicsivel utána!!! Ez nagyon idegesit!!!

Ha nagyon idegesít, akkor inkább tekerj egyet Amszterdamban! :wink: 8)

Dudkin
2006-01-06, 18:57
Sziasztok!

Le kene allni a sok kolaval, tiszta feszultseg leszel tole...

D

lag
2006-01-06, 19:09
Becó 8!
Biztos nem nyolc?
hmmmm?!?

Becó 8
2006-01-06, 19:40
Sziasztok!

Tudjátok a nevemben a nyolcas az azért van mert a szerencse számom a nyolc! 6. éve kosárlabdázom és eddig mindig a nyolcas számot kaptam mert kértem! Szóval erről ennyit! Nem akarok vitába keveredni és nem iszok kólát dudkin , mert fulladok tőle szóval le kéne állni és inkább elolvasni amit írok és válaszolni rá! Eddig csupán háromszor tettem fel ugyanazt a kérdést és senki sem birt válaszolni a moderátorok közül!!! Ugyhogy erről ennyit! De inkább felrakom mégegyszer! AZ A TOPIK MIÉRT KERÜLT ÉPPEN AKKOR TÖRLÉSRE AMIKOR ÉN HOZZÁSZÓLTAM??????????????? Ennyire egyszerű a kérdés és remélem a válasz is az lesz!!!

Üdv,
Becó

cvt01
2006-01-06, 20:03
Beco,

Bar nem en toroltem de azt hiszem tudom a miertre valaszt: veletlenul. Veletlenul pont a te hozzaszolasod utan vette eszre a moderator, hogy egy ujabb tartalmilag semmitero hirdetes mocskolja a forumot es hopp kitorolte. Ne aggodj nem veled volt baja senkinek.

Nincs mit a szivedre venni.

Tovabbi jo forumozast

udv

Peter

HummeRC
2006-01-06, 20:17
Emlékeim szerint már az előző oldalon válaszoltam. :shock:

Egyébként cvt is leirta az igazságot. :idea:

Becó 8
2006-01-06, 20:21
Sziasztok!

Na végre egy értelemes ember, cvt!!!!!!!!!!!!!! Leirta a lényeget és nem ilyen izéket irogat itt! Ezt meglehetett volna csinálni az elsőnél is nem lett volna két oldal! Na mind1 sebaj már találtam másikat! Köszönöm szépen !

A topic zárolható!

Üdv,Becó

boto
2006-01-06, 21:01
Ajaj. Itten baj van szegény srác a moderátorokat sem ismeri, pedig már az előző oldalon válaszolt.
És egyátalán mit képzeltek? Tanácsot adtok annak aki nem kéri? :D

Marlboro man
2006-01-07, 12:37
Sziasztok!

Na végre egy értelemes ember, cvt!!!!!!!!!!!!!! Leirta a lényeget és nem ilyen izéket irogat itt! Ezt meglehetett volna csinálni az elsőnél is nem lett volna két oldal! Na mind1 sebaj már találtam másikat! Köszönöm szépen !

A topic zárolható!

Üdv,Becó

Becó,

minimális ésszel kitalálhattad volna, hogy miért törölték a topikot. Talán néhány év múlva már képes leszel erre. Nyilván nem ellened irányuló kitolás volt a cél.

Ha nem sajnálnál hatvan forintot, felhívod telefonon a hírdetőt (úgyis apu fizeti), vagy írsz neki privát üzenetet, esetleg nyitsz egy topikot, hogy egy ilyen típusú autót szeretnél venni.

A hiba 99%-ban a fórumozóban van, nem pedig a rendszerben.

Mm

picipocc
2006-01-07, 13:19
Szia Becó8!

Ha már annyira keresel játékautót akkor nézd meg itt! :

http://modellbau.listings.ebay.at/Modellautos_W0QQfromZR4QQsacatZ222QQsocmdZListingI temList

Csak a sógoroknál kapsibol dobott a legjobb barátom 42 ezer találatot!
Van benne minden persze komolyabb modellek is !
Én ha valamit veszek hirdetésből ,mindig meg szoktam nézni máshol is csak azért,hogy tisztába legyek az árakkal!

Üdv a Picipocc

Becó 8
2006-01-07, 22:56
Sziasztok!

Egyet nem értek: miért kell lefikázni a játékautót? gondolkozzatok már el egy picikét de tényleg, hogy ha te lennél igy és mindenki fikázná, hogy milyen szar, hát neked is rosszul esne, ugyhogy légyszives hagyjátok abba , jah és még azt szeretném mondani, hogy én azt megkérdeztem, hogy hova tűnt és senki nem birta normálisan elmondnai ezt az egészet!!! Olvassátok vissza!

Üdv,
Becó

martex
2006-01-07, 23:07
Nagylevegőőőő, kifúúúúj, és:

nos, ha jól számoltam, eddig 3-an magyarázták el, de azért én is beszállok melléjük:

a topyc, amibe te írtál, számomra ismeretlen, de könnyen kikövetkeztethető okokból "tünt el", lett tötölve, mert:
-vagy a hirdetés volt hiányos
-vagy a topyc tartalma nem felelt meg az adok-veszeknek
-vagy a írásmód nem volt megfelelő/trágár, etc../

de számos más oka is lehet

remélem sikerült kielégítő választ adnom

martex

oceanearth
2006-01-07, 23:22
Sziasztok!

Egyet nem értek: miért kell lefikázni a játékautót? gondolkozzatok már el egy picikét de tényleg, hogy ha te lennél igy és mindenki fikázná, hogy milyen szar, hát neked is rosszul esne, ugyhogy légyszives hagyjátok abba , jah és még azt szeretném mondani, hogy én azt megkérdeztem, hogy hova tűnt és senki nem birta normálisan elmondnai ezt az egészet!!! Olvassátok vissza!

Üdv,
Becó

már le lett írva kb 25ször, hogy miért lett törölve. mert hiányos volt a hirdetés. ha játékautót akarsz veni, akkor menj a Tescoba vagy a játékboltba. ez még mindig egy modell-fórum

Dudkin
2006-01-08, 00:06
5 nap. ne irj p.ut ne kerdezz. csak.

D

oceanearth
2006-01-08, 09:16
5 nap. ne irj p.ut ne kerdezz. csak.

D

megvan a következő Márkus Andor! :D

picipocc
2006-01-08, 09:54
Sziasztok!

OFF

Bocsi de erről jutott az eszembe ,hogy az Ejah-Lost hisztis kirohanásainak mi lett a vége?
Szerintem tanulságos lenne erről tájékoztatni a többi fórumozót!
És higgyétek el ,hogy nem a pletykaéhség szól belőlem!

ON

Üdvözlettel a Picipocc

Becó 8
2006-01-08, 09:55
Sziasztok!

Én nem ezt akartam! És nem akarok vitát , és ugyérzem nem fikáztam le itt senkit! Mondtam már kétszer, hogy a topicot zárjátok le!

Ocean!

Te nagyon tévedsz, hogy én lefogok az ő szintjére süllyedni!!!
Ugyhogy hiába is akartok provokálni nem fog sikerülni!!!

Üdv,
Becó

bogrács
2006-01-08, 10:14
Én nem ezt akartam! És nem akarok vitát , és ugyérzem nem fikáztam le itt senkit! Mondtam már kétszer, hogy a topicot zárjátok le!

Ocean!

Te nagyon tévedsz, hogy én lefogok az ő szintjére süllyedni!!!
Ugyhogy hiába is akartok provokálni nem fog sikerülni!!!

És még akkor is nyírják, nem vágják, csak mi ostobák nem értjük!!!