PDA

Teljes verzió megtekintése : Fika fórum

Tomcat
2006-01-18, 12:56
Nyitottam eme topicot azoknak akik már az adok-veszekben is OFF-olnak, mert se pénze rá, se nem kell neki az áru.

Ilyenre gondoltam:

Akkumulátor teszter 2.000
Annyiért inkább multiméter :)

Szívesen nyitok neked egy fikafórumot is a légiháborúban kis barátom.
Ne itt jó ?

Hello

Magadnak nyissál "kisbarátom".

Látod itt már arra írod hogy drága, amire csak szeretnéd és annyit írsz ide amennyit csak szeretnél kapitány úr ...
Ebben talán te vagy a legnagyobb.

MAR
2006-01-18, 13:10
Az adok veszekre dudkinmondta, hogy nem az a forum fő témája hanem a modellezök közötti informácio csere.

Tomcat
2006-01-18, 23:47
Szerintem fuss neki mégegyszer a mondatnak, nem jött le mit akarsz ezzel mondani ...

Butyok
2006-01-19, 00:15
kár hogy vannak ilyenek, pedig szerintem sokan hasznát vennék, ha tényleg működne az adok-veszek dolog... Sokkal egyszerübb lenne használt cuccot találni...

Slaki
2006-01-19, 09:26
Az is lehet, hogy egyszerűen nem tudta mire való.
Ha valaki elmondta volna, hogy a multimétert milyen nehéz rögzíteni a modellben, akkor megértette volna a különbséget. :)
Abból, hogy "lekisbarátomozod" ill. külön topicot nyitsz neki, lehet, hogy most sem érti mi a gond.
Természetesen az adok-veszek célja nem ez, csak 1 kis toleranciát adjunk hozzá. Persze az "előéletét" ne ismerem.

bocs, hogy bele vau-vau

Tomcat
2006-01-19, 09:46
Abból, hogy "lekisbarátomozod" ill. külön topicot nyitsz neki, lehet, hogy most sem érti mi a gond.
Hidd el tudja mi a gond vele, csak kicsit szűklátókörű ... :-)

Természetesen az adok-veszek célja nem ez, csak 1 kis toleranciát adjunk hozzá. Persze az "előéletét" ne ismerem.
bocs, hogy bele vau-vau
Van ennek előélete, úgyhogy nem véletlenül írtam amit írtam neki. Nagyon jól tudja "szegényke" hogy a multiméter nem modelbe való, csak egyszerűen okosat akart mondani.

Ez kb olyan, mintha azt kérdezte volna, hogy miért nem rakunk egy 7 Ah-ás ólomakksit a gépbe, mikor kb ugyanennyiért lehet 5 cellás akkupakkot is venni ... :-)

ata
2006-01-19, 13:19
Csak csöndben megjegyzem, én is multimétert használok :oops:

Tomcat
2006-01-19, 13:42
Csak csöndben megjegyzem, én is multimétert használok :oops:
De nem teszed a gépbe ugye ? :oops: :lol:

Dress
2006-01-19, 13:57
Akkumulátor teszter 2.000
Annyiért inkább multiméter :)

Tenyleg csak a felreertesek miatt.
En is multimetert hasznalok, de az osszes repulomben van ilyen.
Ez egy fedelzeti "muszer", ami folyamatosan jelzi az akku allapotat.
Az eredeti:
http://www.der-schweighofer.at/web/productdetails.php?artikelnummer=27320&prodID=443
(jol latszik az ara is)

Maxxx22
2006-01-20, 00:38
Először is, anyukádnak nem volt pénze hogy normális helyre adja a kis hülye fiát, ahol megtanítják a normális viselkedésre, de lehet hogy az ősi szakmából neki nem tellett erre.

2. Érik egy nagy büdös pofon, remélem találkozunk valahol, valamikor.

Vasix
2006-01-20, 10:43
Ez azért kicsit durva volt, nem?

Maxxx22, nem olvastam el minden hozzászólásodat itt a fórumon, de ez a legutólsó alapján, szerintem te egy szerencsétlen balfasz vagy. Jöhetsz verekedni, sőt, meg is verhetsz, gyökérke... utána lesz elég pénzed, hogy megvédd magad? :wink: Nem jó fenyegetőzni szerintem, mert könnyen visszanyalhat a fagyi...

Tomcat
2006-01-20, 11:12
Nahhhh végre ide találtál IQ bajnokom ! :lol:
Végülis ez a topic rólad szól vagy mi? Látod: és pont itt nem írsz fikázol, csak játszod a nagyfiút, osztod az észt, pedig a családfádat - részemről legalábbis - a kutya nem bántotta.

Akkor számolgassunk, ha már te így csináltad:

1.

Először is, anyukádnak nem volt pénze hogy normális helyre adja a kis hülye fiát, ahol megtanítják a normális viselkedésre, de lehet hogy az ősi szakmából neki nem tellett erre.

A szerencséd az, hogy ezeket a bemondásokat nem veszem fel holmi ismeretlenektől, de ha már így a lényegre tértél és belecsaptál a lecsóba, akkor a te anyádat! :D :D :D

2.

Amennyire az emlékezetem nem csal, akkor ígéretet tettél, hogy az Indoor 2006-on tiszteletedet teszet, hogy végre mindenki megcsodálhasson, aki kíváncsi rád.
Susitu1 már invitált téged, de akkor hogy kerek legyen a történet, akkor "NAGY SZERETETTEL" én is meghívlak a nyíregyházi versenyre :!: Nem mondhatod hogy messze van a világváros Debrecentől ahol laksz, úgyhogy ilyen kifogást nem fogadunk el. Arra ne várj hogy majd külön lemegyek Debrecenbe, vagy én várjak arra, hogy te gyere fel Pestre, mert akkor sosem történik meg a kívánt nagy találkozásod velem.
Hozz egy repülőt Nyíregyházára, és először a szakmai tettek beszéljenek, és majd jól megmutathatod mindenkinek, hogy a helyesírás figyelésed, a jóhangulatú semmitmondó hozzászólásaid már csak azért születnek, mert a modellezés olyan szintjén állsz, ahonnan nagyon nehéz az itteni fórumlakók szintjére lesüllyedned.

3.
Ha már a pofonoknál tartunk, ami szerinted érik nekem.
Ez mondjuk nyilvános fenyegetés volt a részedről, de nem az ijedős fajta vagyok. Két dolgot ne felejts el, mielőtt elveszítenéd a fejedet és a kis kezecskédet felemelnéd:
- gyorsan mérd meg hány kiló vagy és add hozzá a haverjaidét is
- akárhogyan nézel ki, (netán "gyurmagyuri" vagy, esetleg hozzá növesztettél egy seggig érő homlokot is), ha a kezedet mégis megemelnéd, akkor ne felejtsd, hogy háborút indítasz. Vannak még jópáran, akik szívesen látnának már, és lehet hogy sokan ezt rossz néven vennék tőled.

Ha nem jössz el Nyíregyházára és nem veszel részt ezen a megmérettetésen, akkor nyilvánosan blamálod magadat ezt ne felejtsd. Nagyon sokan várunk, hogy megismerhessünk téged és a szakmai tudásodat. (nem a bicepszed kerületét, vagy az IQ hányadosodat, mert arról itt már nem kevés tanúbizonyságot tettél)

Remélem elfogadod a meghívást részemről, "SOXERETETTEL" (ezt neked írtam így :lol: :lol: ) várunk, és ha lehet akkor az eddig bemutatott stílusodat felejtsd otthon, mert arra kevesen lesznek kíváncsiak.

Szevasz "kisbarátom"

DiamantTomi
2006-01-20, 13:11
Miért gondoljátok hogy minden a Ringben dől el? :gondolkodik:

ICE-titán
2006-01-20, 13:41
Aztagigamegaszépjónapot mindenkienk!

Remélem jön már a szépjóidő két okból is:

Az első indok:
Ti széjje csaphatjátok egymást ahogyan azt illik.... (egy monoklit egymásnak fél szemmel nehezebb vezetni :lol: )

A második indok:
Én végre egy jót repülhetek mindazokkal akik nem püfölik egymást...
:lol:

:!: :!: :!: jah majd el felejtettem bocsi az OFF-ért :!: :!: :!:

Tomcat
2006-01-20, 13:44
Miért gondoljátok hogy minden a Ringben dől el? :gondolkodik:

Hello Tomi,

miféle ringre gondolsz ?

DiamantTomi
2006-01-20, 14:14
Szia!
Erre gondoltam:

Eléggé olyan mint egy invitálás pofonpárbajra a vita eldöntésére. :P
Pedig szerintem itt a fórumon sokminden eldől az írások alapján.Aki más céllal használja a fórumot mint amire kitalálták azt úgyis sokan hülyének nézik. :lol:
Szerintem a pofon ezt nem oldja meg (mást lehet hogy igen :lol: )

APPME
2006-01-20, 14:56
Az évszázad mérkőzése!!!

Beszámoló az Ikarosz stadionból:
-Íme, kedves olvasóim, eljött a nagy nap! Évek óta vajúdó kérdésre kapunk most végre választ, ki a jobb – a 110 kg-.os Izomhegy(Koxx), vagy a 111 kg-os Hústorony(M.I.).
Mindketten kiváló repülőmodellezők is, Koxx, a Magyar Helyesírási Kézitáska szerzője, másikuk a kiváló Macskaimitátor becenevű kistérségi bushido bajnok, kiváló utóirat szerző. Alapvető hobbijuk mindkettőjüknek a repülőmodellezés, ez az a platform, ahol egymásra találtak, a mi gladiátoraink.
A két kitűnőség régóta méregette egymást és most végre a sponzorok jóvoltából összehozták a várva várt eseményt. Mérlegelésnél a kötelező médiahajhász kitételek után – ekkor Koxx egy depron géppel tarkón vágta az újságírók gyűrűjében vergődő M.I.-t, aztán a zűrzavart kihasználva M.I. törölte taknyán Koxx-t egy fél Extra 300-assal, amit utóbbi úgyis csak az utóiratában használt már egyébként is – tehát csak látszat veszteség volt.
A meccsig különösebb esemény nem történt, csend volt a Végigháború kiadvány oldalain is – vihar előtti csend…

…és már szól is a kommentátor, ismerteti a versenyzők eredményeit, erényeit.
De mi lássuk a két ellenfél felszerelését, öltözékét:
A piros sarokban Koxx, azték mintás depron csupaszárny álarcban, brusshless motorokkal kivert ágyékkötőben – igazából máig se tudjuk ki ő, általában ő alakítja a rosszfiút. Hatalmas termetén csak úgy feszül a sok modelltávirányító, starterakku és egyéb kellékek, amik szükségességéről majd a szabályismertetőnél kitérünk.
A kék sarokban most tűnik fel a kistérségi bajnok, hatalmas ováció közepette lengeti meg damaszkuszi karakterekből kovácsolt utóiratát, ezzel pár merész fotóst lesodorva a ring széléről, igen ő a kedvenc!
A bíró most középre szólítja a két kitűnőséget, ellenőrzi a szabályos akkufeszültségeket, majd felhívja a figyelmet a sportszerű küzdelem szabályainak betartására.
A szabályok az F3A, RC-M és a bushido, valamint a makao nevű kártyajáték szabályaiból kovácsolódtak, nem lesz könnyű az értékelés!

Szól a gong, megkezdődött az 1x25 perces küzdelem! Először M.I. lengeti meg billentyűzetét, majd határozott egyenest visz be Koxx bal féltekéjébe a látóidegek gócpontjába.
Ez fantasztikus! Meg se roggyan, látszatra, de olyat ad visszakézből a gyanútlan M.I.-nek, hogy fel kell locsolni az első négy sort a közönségből…
Ezután váltakozó sikerekkel megy az adok-kapok, nem törődnek a védekezéssel sem, itt most el akarják dönteni egyszer, s mindenkorra, ki a jobb.
Ajaj, Koxx az összes földrészen tiltott kedvenc fogását a Rókus Puszit próbálja végrehajtani!
Ez akképen zajlik, hogy az ellenfél zacskó tövén egykezes szoros fogást veszünk, majd a kifeszülő, fényes testrészre egy kb. 60 cm-erről indított határozott tenyeres ütést mérünk…
(Közben hatásfokozásként lehet kiáltani: Szerva itt !!!)
Ember ezt még férfiként nem élte túl!!!
A bíró szétválasztja a küzdőket – miközben ő is beszed egy eltévedt aorta rúgást – majd némán döntetlent hirdetve tűri, hogy a két küzdő ízekre szedje kárpótlásként…
A közönség az élménytől csatakosan, egy emberként hazamegy…

Megértéseteket köszönve kérem bocsánatotokat:

tbertike
2006-01-20, 15:19
Appme!

Ez nagyon király volt! Ennek a topicnak is van végre értelme!
Hörögve rögögtem!

cslaci
2006-01-20, 15:49
APPME!

:lol: :taps:
Magasra emelted ennek a topicnak a szinvonalát! :)

cslaci

gcs
2006-01-20, 16:34
Ne offoljatok már, ez egy fika fórum!

Appme, elég vérszegény amit összecsaptál...
:oops: :lol:

tbertike
2006-01-20, 16:43
Tényleg!

Appme elcseszted! A Magyar Helyesírási Kézitáskától nem tudtam rendesen továbbolvasni, mert lefordultam a székről.

Tomcat
2006-01-20, 16:46
Ne offoljatok már, ez egy fika fórum!

Íííííígy bizony ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tessék fikázni, csak tessék, csak tessék ! :P :P 8)
És pont az érintett van csöndben ... majd előkerül ... :-)

Butyok
2006-01-20, 17:11
hát ez nagyon nagy APPME!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Aron1
2006-01-21, 11:35
Fülig Jimmy és a vendégművész bodybuilder mesztic se küzdött volna
kissebbet... :wink:

Én is jót röhögtem! :)

Áron

Szab
2006-01-21, 19:58
APPME, egyértelműen pályázhatsz a Best Ungarische Forum-Poeten Award cím és kitüntetés elnyerésére. A rókus féle test(rész)gyalázás részletes leírása külön pontot érdemel... (Szent ég! Még elképzelni is szörnyű... :? :lol: :wink: :lol: )

Pumilaci
2006-01-28, 21:47
Na mi van filyúkák elfogyta megát a papirzsepkentő :oops:
A nélkül má fikázni se tudtok :?
maxxxika meg kaptad má az aktujális pofonodat?
Tomicica ne csak fúlydogájjjj :lol: karmoj is. :twisted:

remélem most felált a szőr a heljesenirási encixlopédija lapjain :kemeny:

Tomcat
2006-01-29, 21:49
maxxxika meg kaptad má az aktujális pofonodat?
Tomicica ne csak fúlydogájjjj :lol: karmoj is. :twisted:

Pumilacicicamacika! Pofon nem volt ugyanis nem jött egy a "kisbarátom". (szerintem amúgy sem lett volna)

Puszimuszinyuszi

Pumilaci
2006-01-29, 21:56
Há most akkó fikázunk vagy bratyizunk :shock:

Gézabá
2006-01-31, 21:43
Appme!!!
Borús napjainkra derűt hozol :) :)

xcarlos
2006-02-02, 00:33
APPME!
Nem tudom mikor röhögtem utoljára ilyen jót!!! :D :D LOL

Best Ungarische Forum-Poeten Award
Támogatom :taps:

Ja, bocsi hogy OFF-olok a nem-fikázással! :) :wink:

Zlin
2006-02-02, 08:18
Ja, bocsi hogy OFF-olok a nem-fikázással! :) :wink:

Pedig jól tennéd, ha nem tennéd...! :wink: :lol: :lol:

Atti
2006-02-02, 14:09
Hi!

Szintén támogatom.... :lol:

Kb 5x elolvastam és ugyanúgy röhögtem végig az egészet...lassan hükyének néznek a kollégáim. :lol:

Appme hozzászólásait össze kéne gyűjteni és könyv formájában kiadni....tuti siker.... :lol:

Pumilaci
2006-02-02, 14:21
Má megin ez az OFFFFF :twisted:

Nyissunk inkább egy DICSőITSÜK APPMÉT aki helyből olyan gyagyás mint mi mindanyian,nekifutásból topikot :lol:

fikamika,fikamika :-({|=

Zlin
2006-02-02, 19:13
Nahhh....Lesz má' fika...?! Vagy nem..??? :twisted:

picipocc
2006-02-02, 20:47
Appme kollégával tényleg gondjaim vannak nekem is! :oops:
Kb este tizeneggy órakor olvastam az összetőrtem más gépét című szösszenetét ,és majdnem összevesztünk az asszonnyal !
Egyszerűen képtelenség teli torokből visítva röhögni ,néma csöndben mert ébredezik a család!
Ráadásúl még olvasni is lassabban tudsz mert csorog a könny a szemedből! :lol:
Egyszerűen brutális !

Üdv a Picipocc