PDA

Teljes verzió megtekintése : Segítség!!

stifler004
2014-09-07, 20:01
Sziasztok! Van egy Kyosho Dst-m Gxr 18as motorral. Olyan problémám van vele hogy, ha leveszem az izzítót 2 másodperc és leáll. De ha rajta hagyom az izzítót akkor megy rendesen. Nem értem mi lehet a probléma..Talán a gyertya? Vagy valami más? Valaki tudna segíteni?

Peaceliker
2014-09-07, 21:26
Sziasztok! Van egy Kyosho Dst-m Gxr 18as motorral. Olyan problémám van vele hogy, ha leveszem az izzítót 2 másodperc és leáll. De ha rajta hagyom az izzítót akkor megy rendesen. Nem értem mi lehet a probléma..Talán a gyertya? Vagy valami más? Valaki tudna segíteni?

Lehet gyertya, de lehet alapjárat alacsony. Gyári beállításokon van?

stifler004
2014-09-11, 23:01
Mar nem a gyari. Eltekergetve vettem. 6honap alatt jutottam el arra a szintre h 5-6 tankot tudtam "normalisan jatszani. De utanna a sajat hulyesegem: salakon jatszottam eldugult a levego szűrő leallt. Szetszedtem darabokra minden kipucoltam fektisztito 8 legkoron kifujva. De most megint nem veszi a fordulatot ha alapjaraton huzok egy nagyobb gazt leall.Ja es ha leveszem az izzitot akkor is megint leall az uj gyertyaval is. En mar nem.ertem komolyan://

Peaceliker
2014-09-11, 23:36
Mar nem a gyari. Eltekergetve vettem. 6honap alatt jutottam el arra a szintre h 5-6 tankot tudtam "normalisan jatszani. De utanna a sajat hulyesegem: salakon jatszottam eldugult a levego szűrő leallt. Szetszedtem darabokra minden kipucoltam fektisztito 8 legkoron kifujva. De most megint nem veszi a fordulatot ha alapjaraton huzok egy nagyobb gazt leall.Ja es ha leveszem az izzitot akkor is megint leall az uj gyertyaval is. En mar nem.ertem komolyan://

Hol vagy helyileg?

bakelit.forest
2014-09-12, 00:57
ha rajtahagyott izzítóval megy, akkor egyértelműen gyertyacsere segít!

Peaceliker
2014-09-12, 01:10
ha rajtahagyott izzítóval megy, akkor egyértelműen gyertyacsere segít!

Alapjarat is lehet alacsony … uj gyertya van benne, ha jol ertem

stifler004
2014-09-13, 13:37
Helyileg Bátonyterenye. Igen jól érted új gyertya van benne. DE amikor a régiről váltottam akkor jó volt most így pár tank után kezdi csinálni. Lehet hogy ennyit bírt a gyertya?

maxigáz
2014-09-13, 13:50

Hol vagy helyileg?
Szép napot! lehet a gyertyátol is csinálhatja,de ha nem veszi fel a fordulatot alapjáratrol,probálj finoman zárni a magasfordulati tűn,lehetséges,hogy sokat kap,belefullad a dús üzemanyagba.

Peaceliker
2014-09-13, 14:38
Helyileg Bátonyterenye. Igen jól érted új gyertya van benne. DE amikor a régiről váltottam akkor jó volt most így pár tank után kezdi csinálni. Lehet hogy ennyit bírt a gyertya?

Ha keveset kapott es elegett az izzito szal, akkor lehet. Nezd meg, kezben izzik e vegig.