PDA

Teljes verzió megtekintése : Teccikérteni?

jomunkasember
2003-12-02, 11:57
Mivel az 'Egyéb'-ben nincs szavazás, itt bocsájtom véleményezésre.

Szóval:

Zavaró?

kantorg
2003-12-02, 12:45
Hello!

En mindig csak az infot szoktam elolvasni ,nem szoktam olvasgatni az alairasokat! Csak balfent megnezem a kuldo nevet es ennyi! Vagyis nekem mind1 hogy ott van vagy sem!

Udv.

kantorg

P306
2003-12-02, 13:42
Ne vedd ki. Ha elolvasod az ezt a topicot indukáló "egyén" más hozzászólásait, rájössz, hogy felesleges volt megkérdezni.

P.

jomunkasember
2003-12-02, 14:21
Ne vedd ki. Ha elolvasod az ezt a topicot indukáló "egyén" más hozzászólásait, rájössz, hogy felesleges volt megkérdezni.

P.

Igen....nem....az ellen nem véd...

Rudi
2003-12-02, 15:16
Az aláírásod olyan amilyet akarsz ott még elmegy a teccik ha poénnak vesszük, de a szavazásnál nem ártana a magyar helyesírás szabályait figyelembe venni. Tetszik érteni? :)

justme23
2003-12-02, 15:24
:shock: :?: Kedves Jomunkasember, Deltahf egy piszkálós egyén, nehogymá' miatta eltüntesd az aláírásod. Ráadásul a légiháború topicba átkerült irományában azt írja:
"Akinek valami nem tetszik nem olvassa el." és "Foglalkozz inkábba Te dolgoddal és ne sz@rd tele minden kritizálo levéllel .Járj németországba és modellezz ott." :gondolkodik: :pff: :barom:

Kedves mindenki aki nem érti a teccikerteni - t,
szerezze meg Szalacsi Sándor előadását. :mrgreen:

kajci
2003-12-02, 16:37
Kedves justme23 ! Lehet , hogy más is hallotta Szalcsi Sándor nyilatkozatát, DE elég szomorú hogy egy ilyen ember nyilatkozatát és annak szemelvényeit 50 -100 hozzászólás után is jópofának tartod és tartják mások is. ( Az illető egyébként jelenleg elmegyógyintézeti kezelés alatt áll. ) Szerinted a primitívség divat ..zzeg?

deltahf
2003-12-02, 18:12
Szerintem is hagyd ott. :lol:
Látod vannak itt olyan emberek is akik a Te szinteden vannak. :lol: :cry:

jomunkasember
2003-12-02, 18:13
Kedves kajci,

Sándor nyilatkozata mindíg jópofa lesz, csakúgy mint Matisz nagypapa.
Érvelésed viszont annyira demagóg, mert mondhattad volna, hogy Hofi már halott, így nem illik nevetni.

jomunkasember
2003-12-02, 18:35
Szerintem is hagyd ott. :lol:
Látod vannak itt olyan emberek is akik a Te szinteden vannak. :lol: :cry:

De azt is látom, olyanok is, akik a tiéden, így kiegyenlített a mezőny... :D

citrone
2003-12-02, 19:48
Lehet az hogy valaki meg nem latta a szalacsi-filmet???

Mert akkor az nem lehet hogy ne rohogte volna szet magat, es ne mondana azt hogy jobb mint a mai mu-gumi RTL tv sztarok...
:lol: :D :P

nekem pl. tetszik a teccik erteni... akinek nem, az meg ne olvassa, ez igaz.

Balint

(elnezest, nincs ekezetem.)

Dudkin
2003-12-02, 21:47
Sziasztok!

Atraktam ide, hogy kiteljesedhessen az egesz "buli".

A "teccikerteni"-vel meg csak az a bajom, hogy mielott kitort volna a hype a neten, mar akkor volt szerencsem unni az egesz "szalacsi sagat". Tehat a hasznalata fantaziatlan, es csontig ragott, de ha ezzel tudsz azonosulni, hat legyen, engem nem zavar.

Udv: D

raid
2003-12-03, 07:51
:wink: :lol:
Már megint(!) Dudkin mondta ki a korrekt IGAZSÁGOT!

Köszi!

Jómunkásember! Igazán kitalálhatnál valami ÚJAT!
Egybknt. semmi bajom az "aláírásoddal", de tényleg NEM egyéni! :oops:

Mi újság az MVVS-ekkel?

jomunkasember
2003-12-03, 09:40
:wink: :lol:
Már megint(!) Dudkin mondta ki a korrekt IGAZSÁGOT!

Köszi!

Jómunkásember! Igazán kitalálhatnál valami ÚJAT!
Egybknt. semmi bajom az "aláírásoddal", de tényleg NEM egyéni! :oops:

Mi újság az MVVS-ekkel?

Tessék??

Ezt nem értem.

jomunkasember
2003-12-03, 09:42
Sziasztok!

Atraktam ide, hogy kiteljesedhessen az egesz "buli".

A "teccikerteni"-vel meg csak az a bajom, hogy mielott kitort volna a hype a neten, mar akkor volt szerencsem unni az egesz "szalacsi sagat". Tehat a hasznalata fantaziatlan, es csontig ragott, de ha ezzel tudsz azonosulni, hat legyen, engem nem zavar.

Udv: D

Használata nyílván fantáziátlan, és lerágott.
Nem is ezért van ott; hanem mert nekem tetszik.
És amikor rá gondolok vagy felidézem magamban, akkor még vidámabb leszek.

Nekem EZ a fontos.

valter
2003-12-03, 10:07
Idézd fel magadban otthon a palan alatt . És örülj magadnak!

valter
2003-12-03, 10:14
Erről kell szólnia egy fórumnak, hogy kinek tetszik a Szalcsi és kinek nem???????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kajci
2003-12-03, 10:21
Erről kell szólnia egy fórumnak, hogy kinek tetszik a Szalcsi és kinek nem???????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Erről b...zzeg erről Teccikérteni

Peter N
2003-12-03, 11:59
Nekem teccik s ha valakinek ugy teccik hát tetszik,mindig kedveltem a humoros embereket :!: :P

jomunkasember
2003-12-03, 12:43

olvasd el az előzményeket, és azután brillírozzál öcsi.
...
olvasd el a topik címét :idea: : ki lett szedve az OFF-ba helyesen.
...
nem én provokáltam az egészet. :cry:

jomunkasember
2003-12-03, 12:45
Erről b...zzeg erről Teccikérteni

te meg mit bólogatsz állandóan, mint a kutya a kalaptartón?? :D

Peter N
2003-12-03, 12:56
te meg mit bólogatsz állandóan, mint a kutya a kalaptartón?? :P :P :P :P :P :P

hilti
2003-12-03, 17:08
Ha esetleg nem tudja valaki mi is ez a Szalacsi mizéria itt egy link:
http://www.szalacsi.hu/video.html
Szerintem semmi gond nincs az alairással, csak mindenki nagyon ráér :D

Üdv

jomunkasember
2003-12-03, 17:20
ja. uborkaszezon.
de szombaton azé megyek dobok egyet a TORO-val.

kajci
2003-12-03, 17:44
Idézet a fent említett oldalról:
ő nem egy makulátlan ember.

Az alkohol tönkretette családi életét sorsát, egészségét. Ezért keményen megfizetett, minden
értelemben, "kiegyenlítette számláját".
Most két lába béna, kórházban van, tartjuk vele a kapcsolatot, eddig is segítettük. Sikerült
elintézni, hogy egy egyházi fenntartású szeretetotthonba kerüljön, jobb körülmények közé,
ne csak testi hanem lelki gondozást is kapjon.
Meglévő pénzéből az eddigi gyűjtésünk kiegészítésével szeretnénk elérni, hogy a szükséges
belépőt kifizethesse, s az új otthonba berendezkedhessen, felruházkodjon.
Minden adományt szívesen veszünk,

visszaigazolunk, felhasználására csak számla ellenében kerül sor. Előre is köszönjük a
segítséget minden
Jómunkásembernek.
POSTABANK: 11991119-81986741

Ezt ird az üzenetei alá TEE JOOMUNKÁSEMBER
De modhatnám azt is hogy teccik má érteni, hogy sok minden nem is olyan vicces ebben a dologban.

jomunkasember
2003-12-03, 17:46
igazad van sok minden nem vicces. de van ami az.
...
nem szeretem a demagógiát....

Dudkin
2003-12-03, 18:20
hehe
az a bankszamlaszam a valosag.
a demagogia a "teccikerteni" meg a "drautkoszoru" meg a "vizbul veszi ki a zoxigent"

vaskosan fogalmazva, valoban trefas, de ez a nep mindig imadott a mas nyomoran nevetni,ugy, hogy a sajatjarol nem vesz tudomast:).
Nezopont kerdese, hogy egy ilyen dolog mennyi ideig vicces, es hol valik az egesz egy eroltetett megfelelesi kenyszerre'.

Aldassek:

Dud

Marlboro man
2003-12-03, 18:38
Én szeretnék szavazni a

"Rád bízom, a te aláírásod"

pontra, de nem tudok. Hogy kell szavazni? (Egyszer már sikerült, de nem emlékszem, hogyan volt).

Mm

jomunkasember
2003-12-04, 09:59
Akkor mindenkinek, aki hajlamos a demagógiára:

azt ugye nem említettétek, hogy a mester egy
GYILKOS, aki a saját feleségét megölte.

Azé' ezt is tegyük már oda a mérlegre a bankszámlaszám mellé!!!

Dudkin
2003-12-04, 11:22
Nem is akarmilyen, kituno a baltasok kozott is.
a velemeneyemet egyre szigorubban tartom, ha vele azonosulsz hat tedd, engem nem zavar, mert mindenki olyan kepet lattat magarol amilyen neki kellemes.

Uff: Dud

jomunkasember
2003-12-04, 12:14
Nem is akarmilyen, kituno a baltasok kozott is.
a velemeneyemet egyre szigorubban tartom, ha vele azonosulsz hat tedd, engem nem zavar, mert mindenki olyan kepet lattat magarol amilyen neki kellemes.

Uff: Dud

1: egy szóval sem mondtam, hogy vele azonosulok.
2: csipkebokor vessző.

paul_01
2004-07-02, 18:52
Nos kedves jómunkásember ön biztosan megkapta az építési engedélyeket azolllyektumra!
őőő biztos jómunkásember semmi többet nemtudok elmondani!
Teccikérteni?
igen..... nem ...azzellen nem véd....

Ne változtaas aláirást jó hogy van még aki teccikerteni.hu-s

SYL
2004-07-07, 00:03
Szerintem amíg nem sértő, vagy durva egy aláírás, addig teljesen mindegy, hogy mi a szövege.
Itt a névtelen internetvilágban pont az az érdekes, figyelemfelkeltő, ami kilóg a "sorból".

Röpködőagysejt
2004-08-05, 13:35
Ennyi veszekedést egy aláírás miatt. mi lesz a következő, belekötünk a nevekbe :?:

Dodge
2004-09-04, 16:13
Nem kell kitörölni! Ez a Te névjegyed. De jobb lenne Mitulát Báti egyik beszólása nem pedig a Sándor-é. de nekem mind1.

Üdv: Dodge :shock:

jomunkasember
2004-09-06, 11:04
Nem kell kitörölni! Ez a Te névjegyed. De jobb lenne Mitulát Báti egyik beszólása nem pedig a Sándor-é. de nekem mind1.

Üdv: Dodge :shock:

ilyen: e öröö e bódottá...

Dodge
2004-09-06, 20:17
Kedves kajci,

Érvelésed viszont annyira demagóg, mert mondhattad volna, hogy Hofi már halott, így nem illik nevetni.

HHHHÉÉÉÉ!!!!!
Hofit HAGYD ki ebből!!!! ő nem ezen a szinten van mint a Szalacsi, Szalacsi már rettentő unalmas..... :!: :!: :!: És az is aki ebből idéz. Matisz nagypapa pedig egy beszélni nemtudó....az.

Hofit NE hozd szóba egy ilyen alacsony és gyerekes szinten... :ejnye: :ejnye: :ejnye:

jomunkasember
2004-09-07, 10:08
Kedves kajci,

HHHHÉÉÉÉ!!!!!
Hofit HAGYD ki ebből!!!! ő nem ezen a szinten van mint a Szalacsi, Szalacsi már rettentő unalmas..... :!: :!: :!: És az is aki ebből idéz. Matisz nagypapa pedig egy beszélni nemtudó....az.

Hofit NE hozd szóba egy ilyen alacsony és gyerekes szinten... :ejnye: :ejnye: :ejnye:

És szerinted Mitulát Báti hogyan viszonyul MAtisz nagypapához?

Dodge
2004-09-07, 16:09
Kedves kajci,

HHHHÉÉÉÉ!!!!!

Az a személy egy és ugyan az...tudom. Nem Matiszra haragudtam meg hanem hogy egy ilyen topikban szóba hoztad Hofit.

Dodge

jomunkasember
2004-09-07, 16:43
Kedves kajci,

HHHHÉÉÉÉ!!!!!

Az a személy egy és ugyan az...tudom. Nem Matiszra haragudtam meg hanem hogy egy ilyen topikban szóba hoztad Hofit.

Dodge

valószínüleg nem értetted meg a kontextust, amiben szóba került...