PDA

Teljes verzió megtekintése : Lakhely

elike
2006-02-18, 22:27
Üdv Mindenkinek

Gondoltam itt indítok egy topikot, mert úgyis ide fog kerülni és így legalább nem kell áthelyezni.

Szóval egy hatalmas kérdésem lenne:

Miért nem lehet odaírni a profilhoz a tartózkodási helyet????? :evil: :evil: :evil:

Nem egy nagy erőbefektetés regisztráláskor, vagy esetleg késöbb beírni, hogy hol lakik az illető.

Végülis nem muszáj, csak egy kicsit zavaró, hogy a topikok fele azzal van tele, hogy "hol laksz??"
Szerintem nem ártana, ha odaírná mindenki, hogy hol merre és akkor tisztában lenne vele a másik fél is, hogy nem a szomszédban lakik, vagy éppen igen.

Nektek mi a véleményetek erről a gondolatmenetről??
Engem legalábbis zavar, hogy mindíg érdeklődni kell a tartózkodási hely után.
Vagy esetleg legyen kötelező kitölteni azt a mezőt, azaz ne lehessen anélkül regisztrálni.

Üdv: Elike

tata
2006-02-18, 23:04
Szia!

Nekem a következő a véleményem a dologról:

Szerintem sokan úgy vannak, hogy félnek kiadni IRL adataikat. Nem mintha egy város annyira nagy veszélyt jelenthetne a megtalálás szempontjából (meg akinek kell az illető címe, az úgyis megtudja), de azért ez már személyes dolog.

A másik ok az lehet, hogy valaki csak egy hozzászólás kedvéért regisztrál, aztán "ittragad".

Természetesen szerntemis jó lenne, ha minél többen megadnák a tartózkodási helyüket.

SYL
2006-02-18, 23:37
Az adok-veszekben még az is nagy segítség lenne, ha legalább a megye neve fel lenne tüntetve.

Dudkin
2006-02-18, 23:58
Ha rakenyszeritem oket akkor hulyeseget irnak be, aki akarja az meg beirja igy is.

Udv: Dud

SYL
2006-02-19, 00:06
Esteleg az adok-veszek szabályait ki lehetne bővíteni a lakókörzet megadási kötelezettséggel a hirdetésben, abban az esetben, ha az a profilban nincs megadva.

dezsikkh
2006-02-19, 00:09
Szerintem is illendö lenne legalább a megyét elárulni. Bennem akaratlanul is bizalmatlanságot ébreszt ha elképzelésem se nincs, hogy merre lakik az akitöl esetleg vennék valamit. Nálam minimum a teló sokat megtudsz 1emberröl 2 perc beszélgetés után.

Necro
2006-02-19, 00:19
Esteleg az adok-veszek szabályait ki lehetne bővíteni a lakókörzet megadási kötelezettséggel a hirdetésben, abban az esetben, ha az a profilban nincs megadva.
ha ezt teszed, ugysem a valos adatot adjak meg az illetesekek...mar csak azert sem...
ugyhogy ez egy privibe vagy mailbe vagy egy telefonba kerul...
persze jo lenne, hiszen vannak ugy az emberek, hogy nem szeretik a postat es akkor mar fel sem kene venni a kapcsolatot...dehat igy (is) lehet ismerkedni :wink:

Tegzi
2006-02-19, 15:09
Én is azzal értek egyet, hogy ha kötelezővé teszik az illetékesek, akkor egy csomó hülyeséget kitalálnak az emberek. Nem egyszer adtam már el, és eddig nem volt ezzel probléma, bár ott van hogy Újpest.
Aki akarja az az aláírásában is meg tudja tenni, azt ír oda, amit akar, felesleges ezt kötelezővé tenni.