PDA

Teljes verzió megtekintése : Nagykörűi cseresznye fesztivál !

Benedek-tőrm
2006-02-24, 21:54
Szerbusztok kollégák!

Nem tudom mennyire hallottatok már eme rendezvényről , bár eddig nem sok köze volt a modellezéshez .
Minden évben megrendezik és majd egy hónapon keresztül tart sok sok jó programmal és idén lesz modell repcsis rész is.
Faterom szervezi az egészet és megkért hogy menjek már ki egy kicsit reptetni , de tekintve hogy én eddig még csak zúztam a gépeket gondoltam keresek még pár nállam sokkal jobb modellező kollégát.
Így innen Szolnokról vagyunk már jópáran akik kinn leszünk és érdekelne hogy vki érez e ambíciót és kedvet magában ahhoz hogy eljöjjön. Aznap lesz még utasreptetés is meg kaszkadőr bemutató többek közt . Direkt nekünk szééép zöld tarló :D lesz lenyírva meg lehengerezve . Szóval lényeg a lényeg ez vmikor július közepén lesz és ha érdekel vkit az jelezze itt a fórumon és akkor több konkrétumot is írok a dologról .
Megjegyezném nem repnap lesz csak egy nap amikor lehet jóóóó sokat reptetni meg pislogni más programokon.

Addig is jó leszállást mindenkinek!

Üdv Bence!

deltahf
2006-02-25, 10:23
Szivesen elnéznénk egy Junkers87-el meg egy sceadu val.
Köszi előre is.

cbruder
2006-02-25, 10:37
Szia Bence,

mikor lesz ez egyaltalan ??

Legyszi pontosabb datumot, en is el szeretnek erre a bulira menni, ha tehetem.

üdv,

cbruder

deltahf
2006-02-25, 11:59
-majd egy hónapon keresztül...
-valamikor július közepén...

...lesz időd bőven eljönni nyugdijasnak áll a világ... pénz meg nem számit.
Jó a Switzerlandi nyugdij a magyarhoz képest.

:-)

cbruder
2006-02-25, 12:19
Szia Delta,

ebben remenykedem en is :D :D

Charles

Benedek-tőrm
2006-02-25, 12:34
Szerbusztok!!!

Július 14 vagy 15-én lesz pontosan még nem tudom, de egy pár héten belül kiforr a program és akkor mindent részletesen leírok!

Csak kíváncsi voltam, hogy hány embert érdekel a dolog előreláthatólag.
Egyébként ha minden igaz egy 5 méteres fesztávú sugárhajtású Alba is ott lesz. :D

Üdv Bence!

cbruder
2006-02-25, 12:46
Szia Bence,

remelem addigra a Mr. Mulligan-t es az Ancsat is össze tudom eszkabalni :D

Hogy aztan hogy cipelem majd öket odaig, az mas kerdes :-(

Charles

hilti
2006-02-25, 13:42
Szivesen mennék én is!

Üdv

APPME
2006-02-25, 13:52
Tezzsék mondanyi!!!

Hol lesz tulajdonképpen az esemény és hol vannak a cseresnyefák???
Nagyköre, Kisköre, Szolnok ...?
Egyébként meg nehogymá ne menjek el...

cbruder
2006-02-25, 14:00
Nagyköre a cseresznyeiröl hires !!

(APPME nem a "folyekony"-rol beszelek !!! :D )

Körbe az egesz környeken csak cseresznyefak vannak, nyaron amikor erik, nem latod a falut a camionoktol (exportbol el a környek) !!!

A közseg lakoinak 1/3-a erösen "napbarnitott arcu", de nem veszes a szitu meg igy sem, jo par eve nagyon sokat voltam Nagykören es csak jo benyomasaim voltak.

Charles

Benedek-tőrm
2006-02-25, 16:03
Hali mindenki!

Csak hogy tisztázzuk a dolgokat, a helység neve Nagykörű és Szolnoktól mintegy sacc 20 - 25 km re van.
Ez egy kis falú és elég szép környéken van , már amennyire szép az alföld lehet . A fesztivál pedig egy csomó programmal tűzdelt jó időtöltés.
Már 3 éve faterom szervezi és kezd belejönni az öreg így terjeszti a programok listáját meg a fesztivál időtartamát is mindíg .
Tekintve hogy tavaly elkezdtem modellezni így úgygondolta eddigre már perfekt modellező lettem ami nem jött be :) ezért gondoltam hogy begyűjtöm innen a fórumról is a kollégákat , nemutolsó soron azért is mert jó lenne már találkozni is veletek nem csak okulni az írásaitokból.
Ezért igen örülök hogy ennyien érdeklődtok és iparkodom is a végleges időpontot és a fesztivál teljes programtervét feltenni .

Addig is köszönöm az érdeklődést és mindenkit nagy nagy szeretettel láttunk a fesztiválon ahol mindenki vendég a fateromnál egy jó korty cseresznye pálinkára ( bár ezt ő még nem tudja :) ) természetesen repítés után.

Üdv Bence!

Endre
2006-02-25, 22:51
Megyeeeeeeeeeeeek !!!

sry
2006-02-25, 23:17
Egyszer Nagykörü-n táboroztam valamelyik Tiszatúrám alkalmával.
Sajna sokra már nem emlékszem belőle, rég volt. Szoktam arrafelé
járni Kunmadaras irányában, és szép nagy lapos mezők vannak,
repülőmodellezőnek ideális környék.

Voltam már kolbászfesztiválon, szatmári szilva fesztiválon,
szamóca fesztivál is volt, Káposztafeszt is, ha alkalmas az időpont
miért ne lenne cseresznye fesztivál is :twisted: :twisted:

üdv.: SRY

Benedek-tőrm
2006-02-27, 22:45
Szerrbusztok kollégák!

Nos a helyzet a következő az összejövetel pontos dátuma 15 e lenne , ám egy kis tanácsot kérnék . Ugyanis ezen a napon sok nagyrepülős program is van az utasrepítéstől kezdve ( helivel, movittal..) a mi 8 as eje dobásig . Így úgygondoltam át kéne tenni egy másik, hétvégi napra és akkor szólhatna csak a repítésről az egész nap . A reptér elő lesz nekünk készítve sőtt hangosítás is lesz meg elég hely a kocsiknak a parkoláshoz azonban egy szál embert nem tudok eddig aki odaállna a mikrofon végére és elmondaná a nézelődőknek hogy mit is látunk így egy ilyen ember is jóvolna meg egy olyan is akinek volt már köze egy ilyen rendezvény szervezésében. Tehát minden segítséget nagyon megköszönnék .
Nos a jó hír hogy minden résztvevő vendégül van látva a helyi vendéglőben egy ebédre és egy az ebédhez elfogyasztott italra.
Plussz aki szeretne megszállni estér annak rendelkezésére áll két 6 ágyas szoba térítésmentesen . Ezen felül is található még szállás a faluban de ez már némi anyagi ráfordítás mellett.
Egyenlőre ennyi , várom a hozzászólásaitokat és a további jelentkezéseket.

Addig is mindenkinek jó leszállást ( már ha van vhol felszállni :( )

Üdv Bence!

Lamb
2006-02-28, 00:20
Sziasztok!

Én is szívesen mennék, bár max csak az akrobatikus - 6 méter mélyen orral a földben - figurát tudnám előadni. De ahol ennyi "kapitány" van, ott tanulni is lehet.

Benedek-tőrm
2006-02-28, 22:04
Hali kollégák!

Nos alakul ez a dolog mint pupos gyerek a prés alatt. :)
Aki tényleg komolyan gondolja hogy eljön és repít is az tegye már meg hogy küld nekem egy emilt amiben van egy kép róla és a gépéről lehetőleg eccerre :) és ha vmi konkrét programot repülne akkor arról egy leírást és magáról egy pár szót. Ugyanis ezek a rendezvény honlapján és magán a rendezvényen elhangzana. Plussz még ha más nemis de a nevetek biztosan és ami még mellé fér az előzőekből az bekerül a rendezvény ujságába amit elég tisztességes példányszámban szórnak majd szét jó sok helyen . Holnap meglesz a végleges időpont amit meg is osztok veletek az aznapi programokkal egyetemben.
Továbbá kicsikartam még két aranyos kanna naftát is a repcsikhez :) amit elfüstölhetünk kedvünkre , még ha ez nem is olyan tetemes mennyiség.
Remélem felcsigáztam mindenkit mert akkor majd csigát is ehetünk ha eláll addig .

Jó leszállást mindenkinek!

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-03-01, 19:12
Szióka mindenki!

Dobol a kobold , tűnik a tündér , forog a szél , elvigyél azaz egy szó mint száz megvan a végleges időpont ami Július 8. ára esett.
Akit érdekel annak szívesen elküldöm a fesztivál teljes programját emilben , ide ugyanis nem tudom hogy lehetne beszúrni .
Ma már egy ember jelentkezett is nállam emilben Hilti személyében akit szeretettel várunk a rendezvényen. Természetesen mindenki mást is aki jelentkezik nállam és persze azt is aki nem de jobb szeretném ha mindenki rászánna egy percet egy emilre és arra az egy képre és pár ismertető szóra magáról . Már csak azért is mert mindaz aki ezt megteszi jó híres lesz :D mert a neten is jól fenn lesz meg ráadásul még ki is nyomtatják egy újságban ha mást nem is de a nevét tuttira.

Tessék csak tessék csak sorban csak sorban az évszázad nemrepnapjára szeretettel váruuunk mindenkit.

Üdv Bence!

Endre
2006-03-02, 23:37
Sziasztok!

Egyenlőre úgy tűnik hárman leszünk Hilti ,Benedek-törm a szervező és jó magam.
A kezdeti érdeklődés után mintha lanyhulni látszana azon emeberek figyelme a rendezvény iránt akik szeretnek ilyeneken részt venni.Attól ne riadjatok vissza ,hogy a kollega kezdő.Mindenki kezdte valahogy a rendezvényszervezést is.Ráadásul mivel ez társul egyéb rendezvénnyel elhihetitek bőven lesz profi segítsége.Ráadásul a közönség is biztosított.És még ha az ígéreteinek a fele jönne csak össze azt sem tudjuk mi ketten Hiltivel kihasználni.Bár ahogy Bencét ismerem biztosan mindent megtesz azért ,hogy minden összejöjjön.Az időpont még távoli de ha mindent meg akar szervezni a rendezvény weblapjára felkerülni és az újságjába bekerülni azért nem kis szervezést igényel.Ezért kérlek benneteket még ha teljesen biztosra nem is tudjáok ennyire előre ígérni magatokat akkor is az igényt jelezzétek mert mire másra szervezkedhetne az ember.Magának nem csinál senki modellezős összejövetelt !!!
:P Úgyhogy hajrá mindenki!!!

deltahf
2006-03-03, 08:59
Én is tartom az ajánlatom.
...egyben köszönöm is a meghivást.

cbruder
2006-03-03, 09:18
Sziasztok,

bejelentkezni bejelentkeztem tutira, de az ember tervez.....aztan az Isten meg elb.... az egeszet ...

De addig amig nem kristalyozodik ki a dolog ugy nalam, mint a rendezösegnel is, szerintem addig nem erdemes szettargyalni mar marciusban egy juliusi temat.....

Egy honappal a "happening" elött is gondolom eleg lesz a reszleteket meg-, esetleg még tultargyalni is....

üdv,

cbruder

atilo
2006-03-05, 21:27
Sziaztok.Asszem én is bejelentkezem előre,géppel vagy gép nélkűl,majd addig eldől...

Benedek-tőrm
2006-03-05, 21:51
Hali kollégák!

Természetesen itt nem kötelező semmi ez egy szabad program , szabad emberekkel nem repnap és nem kötött rendezvény.
Minthogy abból sincs semmi ha vki bejelentkezik és nem jön el úgy abból se ha nem szól hogy jön és mégis ott lesz.
Azért kértem hogy jelentkezzen nállam az az ember aki ÚGYGONDOLJA hogy jön , hogy tudjam kb mennyi emberrel kell számolnom és mert gondoltam mindenki örül majd neki ha megemlítik legalább a nevét de ha összejön a képét és egy kis nekrológot is róla.
Nos ennyi , mindemellett örülök hogy ennyien eljöttök ( remélhetőleg).
Még egy kis hihetetlen dolgot elárulok de a gyenge idegzetűek csak félszemmel olvassák . :)
Szóval lesz külön hűtőnk külön hideg ásványvizecskével :) nem semmi mi , hogy mit meg nem teszek értetek , no de én már csak ilyen nagylelkű vagyok :D

Üdv mindenkinek
Bence!

APPME
2006-03-05, 21:59
...és egy kis nekrológot is róla.
Bence!

Te Bence!
Ha ott kell pusztulnunk, nem ígérem biztosra, hogy megyek...

peaceful
2006-03-06, 00:14
Minthogy abból sincs semmi ha vki bejelentkezik és nem jön el úgy abból se ha nem szól hogy jön és mégis ott lesz.

Már csak az marad, hogy jelentkezik és eljön, illetve, hogy nem jelentkezik és nem jön el.

Én nem szeretnék ilyen galibát, tehát nem jelentkezem és elmegyek. :lol:

Benedek-tőrm
2006-03-06, 18:40
Hali !

Mindíg mondta anyukám ha nem értem amit mondok akkor ne mondjam. :oops:
Tehát egy pár sor magatokról pont elég .

Üdv Bence!

Vasix
2006-03-06, 19:54
Szeretnék én is elmenni, felíratkozom a Peaceful féle listára! ;)

atilo
2006-03-06, 20:49
Benedek programlistát küldesz mailra?Csak hogy tudjam mire készüljek..

Francii
2006-03-07, 20:03
Sziasztok!

Én is nagyon szivesen csatlakoznék, számíthattok rám.
Az előzőeket olvasva egy nagyon jó kis társaság fog összeverődni! :D :D :D

Viszek repülőt is, unatkozni nem fogunk....

Üdv: Zoli

Én meg viszem majd a Jagermeistert...

Török Zoltán
2006-03-07, 20:40
Hali!

Hát igen, ilyenkor tapasztalja meg az ember, hogy kire számíthat!
A barát az bajban is barát...... :D :D :D

Csak hogy intézünk egy Noémit......?

abence
2006-03-07, 20:44
Sziasztok!

Én is nagyon szivesen csatlakoznék, számíthattok rám.
Az előzőeket olvasva egy nagyon jó kis társaság fog összeverődni! :D :D :D

Viszek repülőt is, unatkozni nem fogunk....

Üdv: Zoli

Én meg viszem majd a Jagermeistert...

Ezek szerint én fogok vezetni... :lol:

Ha minden a várakozásaim szerint alakul, akkor ott leszek... Egy 2m fesztávú Katana S200 -assal...

Csak az időt kellene garantálni... :lol: De ez az égieken múlik...

Csáó: Bence

Benedek-tőrm
2006-03-07, 21:37
Hali!

Csak kialakul a kiscsapat :)
Örülök hogy minél többen érdeklődtök és jelentkeztek és remélem minél többen ott is lesztek.
Azonban még mindíg keresnék olyan embert aki esetleg alkalmasint a mikrofonban is levezetné hogy mit is látunk én ugyanis még csak az alapokat tudom . ( bár azt kb 5 centi mélyen)
No azért csak bátran kollégák , tessék csak jelentkezni hogy kitöltsük az egész napot :)

Tomcat
2006-03-07, 23:06
Hát akkor már én sem maradok ki az én "nagy" Extrámmal. :-) Tisztelettel jelenkezem a feltételes listára én is.

APPME
2006-03-07, 23:25
Nagykörben cseresnyefák
Prológ
(Segítség Bencének a műsor összeállításban)

10:00-kor létszámellenőrzés, MINDEN rádióadó leadása! Erre azért van szükség, mert a későbbiek folyamán zajló tombolasorsoláson szeretne a Rendezőség igazán komoly nyereménytárgyakkal szerepelni a közönség előtt.
10:02-kor Ünnepélyes megnyitó, Francii mindenkit megkínál Jagermeisterrel.
Az ital hatását eliminálandó mindenki gyorsan elfogyaszt 2x1 dl cseresnyelevet.
10:30-kor az egész csapat egymás után gyakorolja a közmegegyezéses repülőfigurákat, pl. átesés Bence Katanáján.
11:00-kor Mr. Mulligan, Ancsa, Cbruder és appme egy közepes jelentőségű műdalban elmondja a „Cseresnyéskert az én szívem…” c. életérzését.
11:10-kor Hilti rozoga boxer trénerével a közönség szabadon gyakorolja a modellrepítést, kizárólag abban kaphatnak segítséget a jelentkezők, hogy felszállás a tulaj segítségével történik, a többibe nem szólunk bele.
11:10:05-kor iszunk egyet az ijedtségre.
11:30-kor kiverjük a poharat a telhetetlenek kezéből, hogy megéljenezhessük Delta gólyafészkét, amit két magával hozott repülőből rakott 3 fára.
11:35-kor kivesszük az üres Jagermeisteres üveget Francii kezéből, amivel eddig közvetítette a műsort és megkapja a bekapcsolt mikrofont, közönségtől elnézést kérünk és iszunk egyet az ijedtségre.
11:40-kor veszik észre, hogy Endre kihuzgált egy egész sor cseresznyefát, dühösen morogva közben: Ez alatt sincs krumpli!!!
11:45-kor 3x cserélik a mártogatós oldatot Francii mikrofonszivacsa alatt, mire eltalálja az évjáratot.
12:00-kor a nap fénypontja a nagy durranás – appme fellöki a gulyáságyút, ebéd elnapolva.
12:00:02-kor iszunk egyet az ijedtségre.
12:05-kor két fiatalasszony is „Evvót az!!!” kiáltással megrohanja Sry-t, akit felismernek a régi táborozás kapcsán és nyakába ugrasztanak 4-5 rajkót…
12:10-kor iszunk egyet az ijedtségre…
12:30-kor felváltva elmeséljük az egybegyűlteknek, hogy milyen kurvajó modellezni.
12:45-kor Tomcat duettet ad elő Maxx2-vel egy ismert operettből „ Egy cica, 2 cica haj, fejbevágta icipicit…”
13:00-kor mértéktartóan iszunk az ijedtségre.
13:30 kor vitaindító megbeszélés, „hogy a fenébe lehet minden ennyire homályos fényes nappal” címmel.
Mindenesetre iszunk egyet az ijedtségre.

A többire nem emlékszem, hogy lesz…

Remélem tudtam segíteni a műsor össze állításban.

hilti
2006-03-07, 23:34
A program ismeretében, azt hiszem én csak 11:11-kor érek le :D

Üdv

Benedek-tőrm
2006-03-08, 00:23
Hali !

Kicsit azért fáj hogy én kimaradtam a programból :evil:

:D

Üdv Bence!

ui.:Peddig eddig szimulátoroztam a nagy extrával hogy felzárkózhassak közétek és nem is tört össze ... sokszor!

Dudkin
2006-03-08, 01:41
En titkon orultem, hogy nem kerultem bele a horgasszekemmel megrepult kurrel :) amit a jelenlevok funf comma acht funf comma sieben ertekekre lepontoztak volna.

Dud

Francii
2006-03-08, 10:29
Nagykörben cseresnyefák
Prológ

Sírok...
De nem azért, mert bánatos vagyok! :lol:

Török Zoltán
2006-03-08, 13:12
Sziasztok!

Hát! Még egy ilyen dumát!
Esköszőm rég mulattam ilyen jót. :taps: :taps: :taps:

Üdv:Zoli

atilo
2006-03-08, 20:24
Szerintem ezzel a programmal Benedek több jelentkezőre számithatna mint az eredetivel..Mostmár biztos hogy én is jövök..

Krassó Tamás
2006-03-08, 21:17
Zolinak gratulálunk névnapjára. Ilyen szép recsit régen :shock: láttunk!

Dress
2006-03-08, 22:30
Ezt komolyan jutalmazni kell. :D :D
Jozsi, ha barmikor az eletben meglatlak, biztos hogy megitatlak egy jegermajszterrel, megerdemled. :D

Endre
2006-03-08, 22:43
Appme elvtársnak jelentem :

Azért keresem a krumplit mert a vodkát is nagyon szeretem ! :P
Persze csak ijedtség ellen. :wink:

Benedek-tőrm
2006-03-10, 23:07
Hali Kollégák!

Nos összefoglalásul csak hogy jól értettem e az eddig jelentkezett és feltételesen jelentkezett sporttársak hozzászólását no meg hogy kedvet csináljak a többieknek ezeddig jelentkezett:
deltahf:Junkers 87 , sceadu
cbruder: Mr. Mulligan , Ancsa
hilti: Extra
Appme: egy tökéletes prológ :)
Endre: (gondolom) Micro
Sry: ?
Lamb: talán semmi
atilo:?
Peaceful:?
Vasix:?
Török Zoltán:? ( de remélem a sárga csodával)
Francii: Jager tipusú repülő kábulatával
abence: druszám egy jó nagy Katana S200 al
Tomcat: Szintén zenész, ellenben Extra
Továbbá jómagam : reményeim szerint a Cap ommal.

A jóidőt a szervezőség nem tudja garantálni bár még folynak a tárgyalások az öreg kaporszakállal. Azonban már keressük a pót napot ha 8. án szar idő lenne.

sry
2006-03-10, 23:48
Hali Kollégák!

Nos összefoglalásul csak hogy jól értettem e az eddig jelentkezett és feltételesen jelentkezett sporttársak hozzászólását no meg hogy kedvet csináljak a többieknek ezeddig jelentkezett:
.
.
.
.
.
.
A jóidőt a szervezőség nem tudja garantálni bár még folynak a tárgyalások az öreg kaporszakállal. Azonban már keressük a pót napot ha 8. án szar idő lenne.

Hogy én meg mivel? Nem merek semmit mondani, az asszony azt
mondta, hogy nélküle nem mehetek reptetni, mert mostanában mindent
összetörök :oops: aztán még igaza is van :oops: :oops: :oops: :oops:

Bár kissebségi komplexusom lesz a sok 2 méteres óriásgép között,
úgy fogom érezni magam mint aki Cessnával érkezik Ferihegyre.
De azért hátha érdekelnek valakit az én kis max 1 méteres madárkáim
is.

A jóidő márcsak azért is kéne, mert én elektromosban max 400-asig
robbanósban meg 2,5 ccm-ig vagyok hitelesítve, így nem igazán
szeressem a szeles időt.

Appme prológjából okulva növesztem a szakálam és gyakorlom a
kongói akcentust, hogy kellően álcázva legyek.....

Dudkin
2006-03-11, 00:37
Hali Kollégák!

.
.
.
.
.

Csatlakoznek en is, ha lehet. Csatolmanyok: horgasszek, fenykepezogep, szeles jokedv.

Udv: Dudkin

tom100
2006-03-11, 07:37
HI!
Ezredes Úr jelentkezem!
A programot meglendíteném egy sukhoi M31-el és egy hűtőtáskányi meglepivel :lol:

Dress
2006-03-11, 07:52
Irjal fel engem is.
Viszek repulot meg taviranyitot is.

Peti10000
2006-03-11, 17:20
Hello!

Én is jelentkezem!!! De csak akkor ha lesz cseresznyeszedős ügyességi :lol:
(és köszönöm szépen a u can do-t mégegyszer Bence)

Benedek-tőrm
2006-03-11, 18:33
Hali mindenki!

Örülök hogy segített a lista , nem titkolt célom volt ez hogy serkentsem a jelentkezőket . No és persze a már jelentkezetteket hogy legalább a gépükről kapjak némi információt és ez be is indult már jönnek szép sorban a levelek amit nagyon köszönök nektek.
még összevárok pát embert aztán frissítem a listát.

Üdv Bence!

Peti: nem sokat segítettem de ha eccer majd bedöglik az a fránya csűrőszervó majd mindent jól megcsinálunk rajta , hogy a csukló is csukló legyen :)
Addig is jó repítést és leszállást neked is és mindenkinek természetesen.

atilo
2006-03-11, 19:31
Ha a piper beválik,azzal ha nem,addig még van idő,összeütök valamit...Másnem egy jageresüveget repitek Francinak,abbol biztos nem lesz zuhanás...

cbruder
2006-03-12, 12:21
Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni..........:D

http://netshark.atw.hu/redballs.jpg

:D :D :D

cbruder
2006-03-12, 12:23
Ha a "Hozzaszolas temaja"-t nezed:

"Érik már a cseresznye........" :D

Benedek-tőrm
2006-03-12, 13:26
Hali!

Elég érdekes képeket nézegetsz , gyanús felettébb gyanús :D

egyébként hogy állnak a gépeid?

Üdv Bence!

cbruder
2006-03-12, 13:57
Szia Bence,

az en koromban mar oly mindegy hogy "gyanus" vagy nem gyanus ... :D

Az en megaszalodott "cseresznyeim"-böl mar nem sok "üditöitalt" lehetne kifacsarni ugysem .... :-(

Jövö het szerdatol (marc. 15) mar fizikailag is (varratok ki !!!) aranylag jobban leszek remelem, majd akkor aztan teljes gözzel nekieshetek ujra az epitesnek....

Tegnap sikerült szereznem egy 2,10m-es (scale 1:4) Zlin 50 LS-t is, azt is formaba kene gyorsan pofozni, mocit Genoa G38, tankot bele aztan hadd szoljon az is :D

http://users.atw.hu/netshark/zlin1.jpg

üdv,

Charles

Vasix
2006-03-12, 14:02
Hali!

A táblázathoz adalék:

Vasix: Sea Bee, Swallow, (ha nem viszik el addig, akkor Tornado)

Benedek-tőrm
2006-03-12, 20:16
Szerbusztok kollégák!

Ismét új dolgok kerültek napirendre a nem repnappal kapcsolatban , miszerint a pótnap , ha netán júli 8. án szar idő lenne akkor júli 23. án rendezzük meg ezen neves rendezvényt.
Tekintve hogy megrovást kaptam hogy még nincs semmi program a nem repnapon és közvetlen ezután ötleteket is rá így két kérdésem is lenne az " állományhoz" ( hogy egy kicsit katonás is legyek :) ).
Ha rendeznénk szalagvadászatot és lufi vadászatot akkor lenne e merész vállalkozó aki indulna is ezen a versenyen ?
Természetesen csakis saját felelősségre ugyanis sajnos nem tudjuk megtéríteni az esetleges károkat sem az okozónak sem az esetleges károsultnak.
Viszont egy pár üveg hideg söröcskét feltudunk ajánlani a bátor győzteseknek.
A másik kérdés hogy van e még vkinek vmi jó ötlete a program bővítése érdekében?
Sőtt még az is eszembe jutott , hogy ha vki ismerne olyan embert aki már konferált ilyen rendezvényt és esetleg el is jönne az szóljon már nekem legyen oly kedves.
Asszem egyenlőre ennyi jutott mostan eszembe , minden hozzászólást szívesen várok .

Üdv Bence!

Charles: Neked meg jobbulást kívánok és sok sikert ehhez a gyönyörű repcsihez.

peaceful
2006-03-12, 21:58
Ha rendeznénk szalagvadászatot és lufi vadászatot akkor lenne e merész vállalkozó aki indulna is ezen a versenyen ?

Simán.
Ennyi őrült között rengeteg az őrült.

Benedek-tőrm
2006-03-29, 22:27
Hali !

Csak hogy nehogy elsikkadjon a dolog és a most idesodródott emberek is egyben olvashassák a dolgot kicsit felfrissítem az emlékezeteket.
Szóval a nem repnapi találkozó júli 8.-án lenne megrendezve , amennyiben az időjárá másképp alakul akkor júli 23.-án .
A program még kidolgozás alatt áll ami azért is megy lassan mert még nem voltam sajnos repnapon . Eleddig két program van feldobva de még nem sokan csapkodtak le rá ( lufivadászat és szalagvadászat).
Azon sporttársaknak akik tevékenyen résztvesznek a találkozón ( értem ezalatt azokat akik időben szólnak hogy jönnek és némi információt is eljuttatnak hozzám magukról és a repcsijükről ) a szervezőség egy ebédet vagy vacsorát ( ez még addig kiderül hogy mi legyen inkább) és ehhez egy pohárka italt biztosít. Plussz még lesz két kanna üzemanyag alkoholos repcsikhez és hideg víz.
Ha netán kihagytam vmit amit eddig ígértem az természetesen még mindíg áll.
Íme az eddig jelentkezettek és még nem biztosan jelentkezettem nevei és csodáik:
Appme: egy tökéletes prológ
Endre: (gondolom) Micro meg a Su ha elkészül
atilo: Piper
Vasix: See Bee , Swallow
Török Zoltán ( de remélem a sárga csodával)
Dudkin: kisszékről indítható léleklopóval jelentkezik
Tom 100: Su M31
Dress:?

Ennyi volna , ha vki vmit nem ért , netán vmit elrontottam szívesen látom a hozzászólásokat.

Üdv Bence!

Dress
2006-03-29, 22:39

Ha a mi APPME-énk pukkangat akkor Corsair.

Benedek-tőrm
2006-03-30, 22:04
Hali!

Sajnálatomra mire eddig eljutott a szervezés a keret már réges rég kimerült , így ez már csak jövőre fér a programba amennyiben akkor még lesz fesztivál ,no de miért ne lenne.

APPME
2006-03-30, 22:24
Kicsi lesz, de lesz...

Benedek-tőrm
2006-03-30, 22:55
Hali!

Meg se érdemellek titeket... :lol:

Lamb
2006-03-31, 10:13
Sziasztok!

A talán semmi inkább valami 3D, de még nem tudom mi lesz a vége. De április végéig kiderül. Szóval 3D, pörgés-forgás, fel-le és átesés, meg ilyesmi. A tegnapi gyakorlás jól sikerült, még nekem is tetszett. És volt benne sok jaj-Jaj-JAj-JAJ. :D De mindíg fenn maradt.

Peti10000
2006-03-31, 16:58
Szia Bence!

Szerkeszd meg a listát :D

Peti10000: U-CAN DO 3D

Benedek-tőrm
2006-05-09, 22:45
Szerbusztok kollégák!

Elkészült a végleges program a fesztiválról amiben immár mi is tevékenyen részt veszünk.
Remélhetőleg júli 8 . án ahogyan ez eddig is tervezve volt , de ha netán az időjárás közbeszól akkor 23.án pótnap is van.
A programot nagyon szívesen feltenném ide is csak az a gond hogy nem csináltam még ilyet így megkérnék vkit hogy segítsen nekem ebben .

Köszönöm.

Üdv Bence!

sry
2006-05-09, 23:16
Szai Bence!

Milyen formátumban van a program? Felteszem én szívesen az
oldalamra és akkor mindenki eléri url-el.

Benedek-tőrm
2006-05-10, 18:24
Hali !

Köszönöm a segítséget , küldtem emilt.

Üdv Bence!

sry
2006-05-11, 00:22
Üdv. Mindenkinek!

A Cseresznye-feszt programja elérhető az oldalamon, vagy direktben
itt:

http://users.atw.hu/sry/keptar/cseri.jpg

sry
2006-05-11, 00:23
Ja még valami :oops:

Önző módon a modellezőket érintő programszeletet sárga vonallal
bekereteztem. remélem tőrzsőrmester úr nem ró meg érte.

Benedek-tőrm
2006-05-11, 23:36
Hali!

Épp akartalak is kérni :D

Köszönöm szépen.

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-05-16, 22:35
Szervusztok kollégák!

Nos az elmúlt hétvége fényében kicsit meginogtam a nem repnap megszervezésében.
Az az igazság hogy még csak repnapon sem voltam nemhogy szerveztem volna akár vmi kicsit hozzá hasonlót is .
Azzal nem lesz gond hogy nekifeküdjek a fellelhető biztonsági rendszabályoknak , de amennyiben nem kapok vmi segítséget a szervezésben olyan embertől aki csinált már ilyet akkor max földi statikus bemutatóra merek majd vállalkozni.
Alapvetően nem vagyok egy gyáva ember , de ez most nem is rólam szól . Remélem ezután inkább bátorítást kapok majd és segítséget , nem pedig szemrehányást , hogy meghátráltam.

Üdv Bence!

peaceful
2006-05-16, 22:53
Szerintem ha kilátogatsz az Esztergomi banzájra, az összes biztonsági
intézkedést meg fogod tapasztalni és meg fog jönni a hited.
Talán.
Szörnyű ami történt, ezután semmi sem lehet úgy ahogy eddig, de
az élet nem áll meg....
Persze a döntés a Tiéd és bárhogy döntesz, el fogjuk fogadni, nem lesz
szemrehányás.

Benedek-tőrm
2006-05-17, 22:06
Hali!

Ha minden igaz akkor megyünk a feleségemmel Esztergomba , reméljük nem jön közbe semmi.

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-05-22, 22:28
Szervusztok kollégák!

Nos megnéztük az esztergomi repnapot és nagyon tetszett .
Tekintve hogy ez volt az első repnap amin voltam így igen sok tapasztalatot tudtam szerezni vagy legalábbis tisztult a kép .
A héten felhívom deltahf et és megkapom tőle a telcsiszámokat amiket ő felhívott a rendezés során.
Talán kicsit bátrabb lettem , de rá kellett jönnöm hogy hiába akartam én csak egy szimpla baráti találkát , mivel nézők is lesznek így kénytelen vagyok némi szigorra :) .
Előljáróban mondjuk azzal kezdjük , hogy megkérnék mindenkit egyrészt hogy ne sértődjön meg , másrészt hogy csak akkor jelentkezzen ha biztosan tud repíteni .
Továbbá gond nélkül elviseli ha valamit elvét ( értem ezalatt a biztonsági rendszabályok megsértését) akkor azonnal letiltjuk .
Megpróbálok minél alaposabban utánnanézni ezen szabályoknak és ezt közzéteszem majd itt vagy valamilyen úton módon eljuttatom hozzátok.
Első lélegzetvételre ennyi , remélem nem gondoljátok , hogy túllihegem a dolgot , de aki eddig biztos volt magában az gondolom ezután sem lesz bizonytalan és ez nem befolyásolja a részvételét.
Szívesen látok minden hozzászólást a témához azoktól akik már jelezték , hogy jönnének és persze azoktól akik még csak vetyengenek.

Üdv mindenkinek és jó leszállást addig is .

Bence!

APPME
2006-05-22, 22:51
Szia!
Én régi repnapok gyakorlatából azt találom ésszerűnek, hogy "közönségmentesen", vagyis a nézők jelenléte előtt a kívánt bemutatórepülést a résztvevők megejtik, megtapasztalják, megbeszélik.
Így kevesebb rögtönzésre, vagy váratlan helyzetre kell majd számítani, hiszen megtervezi a pilóta és a helyszínen lepróbálja, amit repülni szeretne.

Benedek-tőrm
2006-06-07, 22:11
Szervusztok kollégák!

Tekintve , hogy az volt a kifogás sokatoknak , hogy hol van az még meg mit tudom én még hol leszek akkor így nem is nyösztettem senkit.
Mostmár lassacskán nincs egy hónap az én " nem repnapomig" így úgygondolom azért körvonalazódott jobban bennetek , hogy tudtok e jönni avagy sem.
Akik eddig szóltak ( ki bizonytalanul ki nem) :
Appme: egy tökéletes prológ
Endre: (gondolom) Micro meg a Su ha elkészül
atilo: Piper
Vasix: See Bee , Swallow
Török Zoltán :
Dudkin: kisszékről indítható léleklopóval jelentkezik
Tom 100: Su M31
Peti1000:U-Can do
Janóka:Diabló super

Nos aki eldöntötte , hogy valóban jön az legyen szíves egy mailt vagy pü-t küldeni névvel, a géppel amivel jönne és egy csatorna számmal amin repítene.

Köszönöm
Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-06-09, 22:06
Helóka!

Háááát kedves kollégák ahogy most kinéz a dolog ,magamon kívül csupán négy versenyző indul eme nemes "nem repnapon".
Remélem csak az ejj ráérünk arra még jómagyar szokással állok szemben nem pedig az érdeklődés hiányával.
Ezúton is szeretném megköszönni
Endrének,
Janókának,
Hiltinek és
Tomcat nek akik eddig jelentkeztek.
Minden előrehaladást a szervezésben megosztok itt veletek megpróbálok majd iparkodni minden igényt kielégíteni.

Addig is jó leszállást mindenkinek :)

Üdv Bence!

ui.: Én akkorát repítettem mámma húúú egyre jobban alakítom a tréneremmel a részeges pilóta figurát :D .

Benedek-tőrm
2006-06-12, 22:57
Halihó!

Úgylátom ezt a topicot már csak én bővítgetem és látogatom no de sebaj lesz ez még így se .
Nos az eddigi fejlemények a következők , sajnálatomra a mai napig nem tudtam érdemben tárgyalni delta Petivel , jópárszor hívtam de nem veszi fel a telefonját , így még nem tudtam meg hogy ő kiket hívott fel a repnapra a biztonság ügyében , de ez is megoldódik majd vhogyan.
Azonban sikerült beszereznem Tőzsér Áron segedelmével az eddig már párszor bevált regisztrációs lapot a bizt, rendszabályokkal és egy felelősség vállaló lapot azoknak akik nem 35 mhz en repítenek.
Ezt a két dokumentumot mindenkinek eljuttatom emailben aki nállam jelentkezik , vagy jelentkezett eddig emailben és itt privátban.
Ezen lapokat kell majd júli 8. án megérkezéskor a rádióval együtt , természetesen aláírva leadni.
Kérték tőlem hogy csináljak képet a reptérről ahová majd jöttök , ezt amint tudom elkészítem és vki segedelmével ide is felkerül majd.
Amúgy egy 200m hosszú és egy 50m széles nyírt terepet rendeltem aznapra.
Nos asszem egyenlőre ennyit tudnék elmondani nektek.
Tessék kérem egyre többen jelentkezni mert így lesz vmi a dologból .

Üdv Bence.

APPME
2006-06-14, 20:03
Még egy fontosat a fegyelemről:
Reggel mindenképp jelentkezni kell az elveszett gyerekek sátránál, ahol mindenki kap egy nagy pofont.

Szerintem nem leszünk túl sokan és megoldódik a biztonság a magunk józan eszétől. Is.

Jóidő legyen...

Endre
2006-06-15, 21:34
Én megyek ha nem lesz kész a Su-26 hát viszem a Bat Glider Elektrot.Annak az se baj ha nem lesz lenyírva 200m. :P

Tompi
2006-06-16, 23:49
Helló he!

Úgy csiripelik a verebek itt a szandai réten, hogy valakinek a város
másik végén porosodik a Cap-ja! Nem tudod ki lehet?
Állítólag vinni akarja a cseresznyés bulira is...

toompi 702817331

Benedek-tőrm
2006-06-19, 17:41
Hali!

Nyald meg te a sót kedves Tamás .
Erre bezzeg van eszed , de hogy jelentkezz a bulira arra nincs :) .
Egyébiránt meg benne vagy az RC games újságban mint szerencsés 3. helyezett heliből , gratulálok a 23 pontodhoz :D

oxxo
2006-06-19, 19:15
Én csak nézőnek mennék, de ha muszáj akkor tudok vinni egy elég egyszerű szerkezetet :

http://www.kepfeltoltes.hu/060619/3leuronagy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Benedek-tőrm
2006-06-19, 20:58
Szia!

Ne haragudj , de így ebben a formájában elég szegényes .
Esetleg ha a beltartalmát növelnéd talán jó lenne :D .
Gyerecsak bátran , hisz mindenkit szeretettel látunk.

Üdv Bence!

Tompi
2006-06-19, 23:16
Hali

Szeretnék jelentkezni a repülős bulidra, lehet még...
Meg mikor lesz pontosan?
Holnap este megyek ki, nem jössz(jún.20)?

toompi 702817331

Benedek-tőrm
2006-06-23, 21:25
Sziasztok!

Ma kinnvoltam a leendő helyszínen, szerintem ideális lesz a " nem repnap" megrendezésére. Az igazság az , hogy árpa van még rajta , de ez addigra le lesz aratva és ezután még egy 200*50 es részt kifűnyíróznak nekünk.
Dau kérdezte , hogy mennyire egyenletes a talaj, hááát erre sajna csak 6. án vagy 7. én tudnék pontos választ adni ugyanis addigra lesz minden kész a földön és akkor megyünk ki Endrével felkordonozni az egészet.
Gondolom azért elég egyenletes a föld ugyanis nem tűnt nagyon keménynek és mostanság elég sokszor veri el az esső ahoz hogy síma legyen , de persze tévedhetek.
Tudom , hogy nem a leges legideálisabb egy tarló de sajna csak ez van a falu környékén ami jólehet.A főszervezők megígérték mindent megtesznek , hogy minél jobb legyen a kifutó.
Képeket is csináltam de én nem tudom feltenni így megkérnék vkit , hogy segítsen nekem ebben.
Kérdezzetek ha vmi még érdekel , ha a képek fennlesznek akkor elmagyarázom , hogy merre és hogyan lesz a kifutó és a parkoló meg minden.

Üdv Bence!

Endre
2006-06-24, 00:09
Sziasztok !

Itt vannak az ígért képek :
http://img385.imageshack.us/img385/8070/reptr018rn.jpg (http://imageshack.us)
http://img424.imageshack.us/img424/1424/reptr022sm.jpg (http://imageshack.us)
http://img266.imageshack.us/img266/1364/reptr036sa.jpg (http://imageshack.us)
A többit Bence leírja.

Benedek-tőrm
2006-06-24, 21:55
Szervusztok!

Nos azzal kezdeném , hogy ma sikeredett néhány kedves kollégával találkoznom innen a fórumról.Nagy örömmel vettem , hogy mindenki egyértelműen mondta, hogy jön a fesztiválra is , remélem addigra Hiltinek is rendeződnek a dolgai és ő is ott lesz.Azonban szomorúan hallottam , hogy Tomcat extrája önhibáján kívül leesett. :(
Mint láttátok felkerült 3 kép a leendő helyszínről ( köszönet érte Endrének).
Az első képen baloldalt látható egy kerítés ettől jobbra lesz erre merőlegesen nyírva a leszálló . A kerítéstől balra egy széles fasor mögött kezdődik a falu . Jobbra tőle ameddig a szem ellát az árpaföld terül el.
Messze a távolban a hosszú fasor mögött van a Tisza de ez jó másfél kilóméterre van kb.Mire ti kiértek oda 8. án a3. képen látható tócsa fel lesz töltve ( csak , hogy ne legyen igaza Francii nak és a hidrofoamosok se örüljenek :) ).
Az egész tábla le lesz aratva és a leszálló még átlesz nyírva fűnyíróval is , fellesz kordonozva minden , reményeim szerint nem lesz oldalszél ahogyan a mai kétpói falunapon , de ha mégis akkor is megoldjuk vhogyan .
No egyenlőre ennyi jutott az eszembe , ha vmi kérdésetek lenne csak bátran.

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-06-26, 00:04
Helóka!

Úgylátom ezt a topicot már csak én látogatom és gyarapítom.
Azért remélem időben szoltok ha már feleslegesen tépem itt a szám.
:?

Francii
2006-06-26, 00:18
Ne keseredj el! Itt vagyunk és figyelünk!

Kétpó valóban hibátlan volt, most Nagykörüre koncetrálunk és erőt gyűjtünk!

Tomcat
2006-06-26, 08:34
Nekem pedig az égiek is úgy akarják, akkor addigra talán lesz egy másik Extrám ... :-) Ha nem, akkor jön légnyelő, Swallow EX 90 barátom velem .. ;-)

Benedek Úr!
Azért jólesett, hogy megemlítetted! :-)

Benedek-tőrm
2006-06-26, 21:27
Hali!

Hihetetlen , hogy más is hozzászól végre a topichoz no de ezekszerint csak én parázom túl a dolgot.
Nos azonban nem minden fény "lik" hacsaknem világítós , ha értitek mire gondolok.
Ám a viccet félretéve van egy aprócska gondocska :? a terep amiről a képek készültek nagy sajnálatomra ugrott , tekintve hogy a nagyrésze víz alatt áll vagy fekszik , mindegy.
Van egy másik terep ettől igencsak nem messze ám ezt vmiféle karók veszik körül melyek 1 méter magosak és vagy 10m enként követik egymást és félméter magosan vmiféle szalaggal vannak összekötve .
A karók által lehatárolt terep meg csak kb 100m*80m as , még én magam se láttam . ígéretek alapján holnap már lesznek képek róla.
Egyenlőre ennyit tudok.

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-06-26, 21:31
Hali Tomcat!

Az az igazság kérlek , hogy nekem kevésbé esett jól , hogy megemlítettem ugyanis én már az első lepottyanása után is kvára szarul éreztem magam és rém sajnáltalak. Az a videó rémes volt mmint megnézni , pedig vagy ötször tuti végignéztem :( .
Tehát a lényeg , hogy szívesebben írtam volna azt , hogy számat tátva csodálltam Kétpón ( bár a swallow se kutya , pláne a hangja).

Üdv Bence!

Endre
2006-06-26, 23:23
Hali Bence !

Ezt jól benézted, ha víz alatt van akkor az nem is árpa ami rajta van, hanem rizs !!!! :P Te jó ég mi lesz itt még, ha már oda is betteték a lábukat a kínaiak. :pff: De félretéve a viccet remélem lesz új terep föleg így ,hogy végre élénkült az érdeklődés.

Tomadevil
2006-06-30, 11:03
Hali

Megyek :D

Benedek-tőrm
2006-06-30, 11:44
Hali!

Terep van , kettő is .
Ma megyek megnézni mindkettőt és este beszámolok mindenről.
Hali Toma , örülök , hogy eljössz bár nem derült ki számomra ebből , hogy repíteni jössz vagy csak nézelődni.
Amennyiben repíteni jössz légyszíves írd már meg hogy mivel meg egy csatorna számot .

Üdv Bence!

Tomadevil
2006-06-30, 12:22
Hi

Sajnos nem tudok vinni gépet :cry: . De lelkesedéssel teli néző leszek. :D

Benedek-tőrm
2006-06-30, 12:26
Hali!

Semmi gond örülünk , hogy jössz.

Üdv Bence!

Ákos55
2006-07-02, 20:00
Sziasztok!
Sikerült szabadnapot intéznem és mi is ott leszünk Ádámmal.
Rep: Katana 50 (1350mm)
Smove elektromos
Rádió: 35Mhz 79csat
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060702/P1070186_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060702/P1070186_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
Üdv. Ákos, Kriszti, Ádám

Benedek-tőrm
2006-07-02, 21:29
Hali!

Örömmel olvasom jöveteletek Ákos, szeretettel látunk titeket.
Ha minden igaz akkor már találkozhattunk is a kétpói falunapon de lehet hogy tévedek.

Más téma!

Mint mondottam volt terep van kettő is!!!(E)

Gond is van egy kevés mindkettővel .
Szóval az egyiket szinte ki is lőttem mert kb egy 60m es szakaszon lehet megközelíteni ami egy szimpla földút és elég necces ha esik előtte az eső. Ráadásul egy adott , körbekerített szakasz ami jócskán alatta van az ígért 200*50m nek.Bár hozzáteszem aki letudott ill. feltudott szállni a kétpói pályán az itt csukott szemmel is tudna .
A másik az annyiban jobb , hogy hosszra asszem vmi 350m szélességre meg ami effektíve a repítésre szánható , ha leveszem a biztonsági zónát akkor is megvan egy jó 60 méter. Ám a 60. méternél a pályával párhuzamosan fut villanyvezeték . Nem nagyfesz és nem is magasan de ott van .Ahogy én szemléltem a dolgokat azonban ez nem egy vészes akadály még akkor se ha keresztbe kéne felreppenni mert esetleg egy laza átlóval megoldható a dolog . Tehát elég tág határok között lehet variálni a pályát persze figyelembevéve a kanócot. A talaj tűrhető minőségű de azért megpróbálok intézni rá még vmi hengerszerűséget.
A füvet 7. én fogják levágni róla úgyhogy elég apró lesz még másnap.
Nos ha tudok tetetek fel képeket a terepről . A kép csalóka lehet a méretek terén de én ma voltam kinn megnézni és le is léptem a pálya szélességét úgyhogy közel pontos értékeket mondtam ( plussz mínusz 5m) .

Legyetek szívesek hozzászólni a topichoz , hogy lássam érdekel még titeket a dolog és hogy tudjam mit köll még intéznem.

Pusszantok mindenkit

Üdv Bence!

Tomcat
2006-07-02, 21:53
Szia Bence,

nekem két kérdésem is volna:
- ahogy látom még nagyon nem kiforrott a pálya dolog, meg van kérdéses dolog mint távvezeték, satöbbi. Szóval a kérdés az, hogy biztos ami biztos mikor tudnál felrakni képet a pontos helyszínről (ha lehet, akkor körbe minden irányba), mert ha nagyon nem jó a helyszín, akkor csak meg kéne gondolni a repülést (legalábbis nekem).
- Ez a repülős helyszín kb. milyen messze volna a bizonyos fesztiváli tömegtől ?

Köszi előre is,

Tom

Endre
2006-07-02, 22:20
Sziasztok !

Itt vannak Bence kollega legfrissebb ropogós képei a területről.
http://img465.imageshack.us/img465/7071/legel3373sp.jpg (http://imageshack.us)
http://img465.imageshack.us/img465/2743/legel33711tz.jpg (http://imageshack.us)
http://img465.imageshack.us/img465/9627/legel33721xi.jpg (http://imageshack.us)

Benedek-tőrm
2006-07-02, 22:25
Hali!

A terep kilett választva .
Ezekben a pillanatokban teszi fel róla a képeket Endre barátom.
Aznap nincs más program csak este lesz fúvószenekar.
Nem köll aggódni mire ti jöttök minden cakk pakk készenm lesz.
Máskülönben a cseresznye fesztivál nem búcsú jellegű tehát se ringlis se pattogatott kuki hanem minden nap más más rendezvény van.
Tehát az első képen látható jobbról egy út eközt és a kanóc kközt több mint 80 méter van , sajnos ez van ezt köll szeretni de szerintem ügyes srácok vagytok ti és ez megfelel majd néktek.a terep rendezett lesz tehát fű levágva picire , kordonok felállítva , hangosítás kiépítve , árnyékoló pavilonok nézőknek szpíkernek meg minden.Toi toi meg amit akartok :)
Jöhetnek még a kérdésen és persze a sok sok jelentkezés.

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-07-05, 00:25
Szervusztok kollégák!

Nos, hogy lássátok nem csak úgy kenjük be sárral oszt jovan az , majd lesz vhogy repnap azaz "nem repnap" lesz 8. án így beszámolnék a fejleményekről.
A tereppel igaz voltak változtatgatások de csak meglett a végleges és a leírt kanóc is távolabb lesz mint azt írtam.(ugyanaz a terep csak pár méterrel arréb ahol kaszálták a füvet nem pedig trakival szabdalták fel így a talajminőség is jobb).
Vasix kolléga segedelmével , amit nagyon köszönök , a szkenneresek is jönnek előtte való nap "elő " mérni és a napján végig kinn lesznek.
Elsősorban a feleségem utánnajárásának és Endre barátom igen nagy segedelmének köszönhetően nagyon úgyfest a dolog , hogy a lufivadászatot is megtudjuk csinálni.( Köszönöm nekik is a segítséget :) ).
Az ígért methanolt is megszereztem így aki ilyen üza. ot használ annak nem a sajátját köll használni hacsak akkor nem ha nem megfelelő neki az 1% os Tornádó fuel.
Az esti vacsora is levan zsírozva már kb 17 vagy 18 óra környékére.
Nos egy szónak is száz a vége én rendeztem amit tudtam segítőimmel karöltve természetesen most azonban én kérnék egy szívességet tőletek.
AKI JÖN ÉS REPÍT AZ NE CSAK OLVASSA A TOPICOT HANEM JELEZZE HOGY TÉNYLEG JÖN ÉS REPÍT IS MAJD . eZ MÁR CSAK A VACSI MIATT IS FONTOS MERT UGYI AKI REPÍT AZ KAP VACSIT DE ELőRE KÉNE JELEZNEM AZÉRT HOGY EZ MÉGIS MENNYI EMBERT JELENTENE.
KÉRLEK TITEKET NE HAGYJATOK MOSTMÁR CSERBEN!!

Üdv Bence!

picipocc
2006-07-05, 08:42
Sziasztok!

Még nem 100%,de valószínüleg mi is jövünk!
A szokásos elektromos arzenállal!

Üdv a Picipocc

Tomcat
2006-07-05, 14:01
Szia Bence,

hogyan érdemes menni hozzátok ?
Törökszentmiklós - Fegyvernek, utána kompolás ? Vagy híd van ott ?
Vagy Szolnoknál menjünk majd más irányba?

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060705/nagykoru_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060705/nagykoru_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Benedek-tőrm
2006-07-05, 21:56
Sziasztok!

Aki Pest felől érkezik a 4-esen, az első lehetőségnél forduljon le Szolnokra. Ezen a 4 sávos úton végig át a városon és a körforgalomhoz érve a 2. kijáratnál a zagyva hídra kell fordulni.( az első kijárat a Tisza hídra visz) Innen ezen az úton kell továbbhaladni és ha kiértek a városból ne kanyarodjatok majd le besenyszög fel. Csataszög után jobbra kell majd Nagykörű felé fordulni, de ez ki is van táblázva, és ha beértek Nagykörűbe rögtön balra kell fordulni a földútra. Ott találtok majd minket.
Üdv: Bence

Benedek-tőrm
2006-07-06, 19:04
Hali!

Nos kedves kollégák ahogy most két nappal a repnap előtt kinéz a dolog hááát ha 5-6 ember eljön aki repít is akkor lehet még sokat is mondtam .
Ahhozképest amekkora fellángolás volt az elején hát úgy hallgattak el szépen sorban a versenyzők ki csak úgy szimplán nem válaszol ki ígérte de eltűnt vmerre ....
No komment!
Természetesen vannak kivételek sőtt olyanok is akik az elején nem szóltak de most örömmel értesítenek hogy jönnének és én mégnagyobb örömmel fogadom őket is és aki még eljön .
Legfeljebb hazaküldjük a szkennereseket is meg azt a pár nézőt is aki kinéz és miután jól kimulatta mindenki magát délben hazamegyünk zabothegyezni.
Amúgy egész vidám napom van ugyanis legalább megvan minden vizsgám és ráadásul ez a mai még 5 ös is lett. :)

Üdvözöl titeket továbbra is Benedek tőrm.

Endre
2006-07-06, 22:07
Nem értem biztosan mindenki nyaral.... Elvégre elhangzott itt sok jó ajánlat (üzemanyag , kaja, innivaló, szkenereskocsi, kordon miegymás...)és alig akar valaki élni vele.Szomorú.Bár remélem majd a napján csodát látunk és hoszzú sorokban érkeznek az eltűnt és láthatalan emberek. :P :D :? :cry:

Tomadevil
2006-07-06, 22:20
Hali

[-o< Hála az égnek kész lett a repcsim hamarabb mint gondoltam és ha nem gond akkor viszem. Frekim: 50ch 40.665mhz

Benedek-tőrm
2006-07-06, 22:27
Hali!

Már miért lenne baj ?
Gyere csak bátran , szeretettel várunk.

Üdv Bence!

Benedek-tőrm
2006-07-07, 13:35
Hali!

Most iundulo ki terepre innentől kezdve csak telcsin értek el.
Holnap 10 órakkor kezdünk.

Üdv Bence!

Tomadevil
2006-07-08, 20:47
Hali

Piszok jó volt a repnap gratula a rendezőknek. :taps: . Jó ötlet volt a héliumos lufi. :mrgreen:

peaceful
2006-07-08, 21:54
Köszönjük a rendezőknek, nagyon jól éreztük magunkat.
Jó esett a korántsem szokványos ebédmegoldás is.

Született néhány kép: http://www.peaceful.hu/gallery/Nagykoru
amiből látszik a nagyon jó hangulat. A pálya fegyelemre kényszerített
minket, de teljesen rendben volt. Persze én már megint fegyemezetlenkedtem. :barom:

Ja és a hélium:
http://www.peaceful.hu/Store/Egyeb/TorokHeliumZoli.wmv :lol:

Ákos55
2006-07-08, 22:11
Sziasztok!
Nagyon jól éreztük magunkat. Örülök, hogy el tudtunk menni. Hazafelé a Tisza parton fagyiztuk Szolnokon,hogy kicsit hűsitsük magunkat... :) :-)
Futóhoz anyagot vettünk az ....... árúházban,két perccel zárás előtt. Miután felraktam a képeket megyek szerelni.

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070337_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070337_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070338_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070338_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070339_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070339_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070340_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070340_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070344_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070344_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070345_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070345_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070348_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070348_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070361_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070361_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070363_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070363_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060708/P1070365_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060708/P1070365_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
Üdv. mindenkinek
Ákos Krisztina Ádám

APPME
2006-07-09, 08:45
Hali!

Bombázó találkozó! Csapataimmal az elvárható minimális tüzek nyomait hátrahagyva, elégedetten távoztunk. Jövőre komolyabbra szeretném fordítani a helyzetet... :)

abence
2006-07-09, 14:51
köszönjük, nagyon jól éreztük magunk. Csak így tovább...

Bence

Dress
2006-07-09, 15:48
Csatlakozom en is.
Koszonjuk.

Endre
2006-07-09, 22:12
Hali!

Köszönjük, hogy eljöttetek.A fát azóta minden nap becsületesen locsolgatjuk ecettel :).
Igazából a betontuskót asszem Appméra hagyjuk , jövőre majd kiszedi :) .
A hélium lassan fogyogat , de még mindíg van úgyhogy jövőre több modellezőre lesz szükség , hogy ne menjen kárba ( csak pocsékba).
Endrével együtt nagyon örülünk , hogy eljöttetek .

Üdv Benedek-tőrm!

Ui.: Akinek képe van az tegye fel feltétlenül az oldalra . Köszönjük.

Peti10000
2006-07-16, 18:59
Sziasztok!

Pár kép az eseményről.

www.peti10000.fw.hu/NagykoruRepnap/index.html