PDA

Teljes verzió megtekintése : Bocsánatot kérek

l. tomi
2006-03-01, 16:17
Elnézést szeretnék kérni mindenkitől! tudom h nem mentség amit csináltam, sajnálom, meg fogok változni! amíg nem változok meg nem nagyon fogok a fórumra jönni! Még 1* elnézést kérek Bajnoktól h így beszéltem vele és mástól is h ezt kell olvasnia.

Lefler Tamás

ImIke
2006-03-01, 16:26
Sziasztok!

Nemrég ismertem meg Tomit. Egy nagyon segítőkész, értelemes srácnak gondolom őt. Tegnap beszélgettem vele, és higgyétek el nekem, nagyon le volt törve. Egy csomó hülye dolgon törte a fejét, mert olyasmit csinált, ami nagyon csúnya dolog. Ahogy beszéltem vele, őszintén megbánta amit tett, és most bocsánatot is kér mindenkitől. Szerintem annyit megérdemel, hogy írtok neki egy-két sort, hogy Ti mit gondoltok erről a dologről, és hogy miként változzon meg, mindenki javára.

üdv

APPME
2006-03-01, 16:37
Majd hiszek neki, ha minden nap jön havat lapátolni hozzánk.

Egyébként én hiszek - semmibe se kerül, legfeljebb csalódok...

De nem volna szerencsés. 8)

Egy tanácsféle: Kezdd el tisztelni az összes modellezőt, akár még jobban is, mint magadat.
Egyszercsak beáll egy egyensúly.

vegyész
2006-03-01, 17:27
A lónak is négy lába van, mégsem asztal...
Én nagyok sok fiatal modellezővel találkoztam már személyesen, és nagyon jó benyomásaim vannak. Abban, hogy az ember meg tud változni, nem hiszek. Legfeljebb előnyösebb oldalait próbálja mutatni. Már maga a törekvés is bíztató. Te valószínűleg még túl fiatal vagy ahhoz, hogy teljesen kialakult személyiséged legyen, tehát az esélyeid jók.
A jövőre nézvést csak annyit Tomi, hogy nehezebb a megbecsülést visszaszerezni, mint elveszíteni. Én a magam részéről remélem, hogy az elhatározásod tartós lesz, ez a szép hobbi segíthet abban, hogy olyan legyél, amilyen lenni szeretnél. Tehát nem kell elkerülni a fórumot, de legyél nagyon megfontolt és jól gondold meg, hogy mikor, mit írsz le.
Szóval én is hiszek és útálok csalódni.
Legyen sok örömed az életben és a modellezésben is!

bajnok91
2006-03-01, 17:51
Attól függetlenül hogy én már sajnos 2X is csalódtam benned most azthiszem
már eleget tanultál az úgynevezett "leckéből" (én is tanultam belőle!!! :oops: )és szerintem tomi mostmár változtat a modorán!Én is nagyon szégyenlem magam,de azért remélem nincs harag senkivel!!!!még csak most kezdődik az a sok szép és jó repülős versenyek összejövetelek és bemutatók és remélem senk sem fog ferdeszemmel nézni senkire merthát a modellezőknek össze kell tartaniuk! :wink: még sok jó repítést mindenkinek!!!!!!!

Üdv.bajnok!

HSP
2006-03-01, 18:02
Sziasztok!

Tomi megbánta, beszéltem vele. Sőt :!: Abba akarja hagyni a modellezést :idea: Fél h megutáltátok, és mostantól nem látnátok szívesen. Kérek mindenkit h beszéljük le erről a hülyeségről! Árulja az összes modellezéssel kapcsolatos cuccát (més a staudacherét is :cry: ). Nekem sokat segített modellezésben, így nem szeretném ha ilyen butaságok miatt abbahagyná. Bocsássunk meg neki [-o<

kérek mindenkit, ha baromságot írtam ne kövezzetek meg!

Ne hagyd abba Tomi [-o<

HSP
2006-03-01, 18:03
Sziasztok!

Tomi megbánta, beszéltem vele. Sőt :!: Abba akarja hagyni a modellezést :idea: Fél h megutáltátok, és mostantól nem látnátok szívesen. Kérek mindenkit h beszéljük le erről a hülyeségről! Árulja az összes modellezéssel kapcsolatos cuccát (més a staudacherét is :cry: ). Nekem sokat segített modellezésben, így nem szeretném ha ilyen butaságok miatt (akármilyen szavak írt le) abbahagyná. Bocsássunk meg neki [-o<

kérek mindenkit, ha baromságot írtam ne kövezzetek meg!

Ne hagyd abba Tomi [-o<

pilot
2006-03-01, 18:28
HSP!
Teljesen egyetértek veled!
Tomi!
Már msn-en beszéltem Veled , de itt is leírom:
Ne hagyd abba a modellezést!Mindenki csinál hülyeségeket az életében , ez most Veled is megtörtént , de NE! büntesd magad azzal , hogy abbahagyod a modellezést!A kiutálást én nem tartom elképzelhetőnek , szerintem mindenki mgefog bocsátani neked , MERT ILYEN A MODELLEZőKÖZÖSSÉG!
Szerintem is megbocsáthatunk Tominak.

Ne hagyda abba!

Dress
2006-03-01, 18:28
Tomi!

A nyilvanos bocsanatkeres mindenfelekeppen ereny.

Abba ne hagyd!

Az osszes tobbit elmondtam neked telefonon.
Meg akar jo is lehet, csak rajtad mulik.

APPME
2006-03-01, 18:40
Tomi!
Biztos vagyok benne, hogy a barátnőd is azt mondja: Ne hagyd abba!!!

l. tomi
2006-03-01, 19:02
Sziasztok!
Amit előzőleg csináltam azért is nagyon mérgesek voltak rám, meg is értem őket de ezek után mit gondolhatnak rólam :cry: a barátnőm meg nem tud róla :P ezért gondolkodtam el ezen de HSP ezt leírta... Nem mondtam 100%-ra h abba hagyom de pár msn-s "barátom" mondott dolgokat h miket beszélnek rólam. Ezek után már nem szívesen folytatnám. És van pár ember akit nagyon tisztelek a modellezésben és tudom h olvasták félek h ezek után nem is állnának velem szóba...

Tomi

Pumilaci
2006-03-01, 19:57
Üdv MNKi 8)

Foggalmam sincs mi Toki büne :? De nem is érdekel :twisted:

Csak egy gondolat :!:

Van élet a Fórumon túl is :idea:

Én évekig modelleztem úgy hogy fogalmam se volt a fórumról ,nem jártam repterekre se.
Sőt most is van olyan modellező barátom akinek még számitógépe sincs,de bizton merem állitani a fórum 95%át tanithatná.

Ami a lényeg ,a fórum és a modellezés szeretete és annak müvelése nem egy és ugyan az.

Ha abba hagyod a modellezést akkor is elfelejtik mit tettél,és téged is.
Ha folytatod és nem követsz el további hibákat akkor is,de még lehetsz
tisztelt is.

Perik18M
2006-03-01, 19:57
Cső!!!

Hát ehez azért durva!!!!

Tomi nem vagy egyszerű!!!!Gratulálok neked!!!!

Én mindig a "barátodnak hittem magam!!!!de ezt tegnap meg is mutattam mikor az eset után beszéltem veled!!!!

Ne hadjuk hogy abbahagyja!!!!!!!!Nagyon tud a srác!!!

Üdv:Erik!!!

Axefly
2006-03-02, 13:56
Szia Tomi!

Emlékszer amikor dumáltunk MSN-en és annyira durva szavakat használtál,hogy én már nem bírtam halgatni és letiltottalak?

Utána mag Skype-on,bocsánatot kértél tőlem!

Persze aztán rájöttem,hogy ez nem is annyira nekem szólt!

Sajna ilyen a stílusod,ezen csak a szüleid tudnának(tudtak volna),
változtatni.

Ha úgy gondolod,hogy abbahagyod akkor vevő vagyok a cuccaidra! :twisted:

De ha abba mered hagyni akkor tuti kinyírlak!

És akkor nekem se lesz több motyóm meg neked se lesz több pénzed! 8)

Tomi,maradj velünk!!

Axefly

force
2006-03-02, 20:48
Kolléga!

Abba ne merd hagyni!
Egy hét és elfelejted!

A nyilvános bocsánatkérés korrekt dolog, még így egy fórumon is!

force

APPME
2006-03-02, 21:03
Tomi!
A mai technika korában dolgoznod kéne egy olyan projekten, ha legközelebb elkövetsz hasonló haszontalanságot, akkor a neten keresztül egy digi szervóval és egy nyeles kefével fejbevágunk...
Aztán ha reggel nem megy rád a sapka, magadba szállsz...
Rajtunk nem múlik az emberfaragás.

Maxxx22
2006-03-02, 22:02
Szerintem nyalizzatok is egy kicsit neki.
Megérdemli :wink:

hilti
2006-03-02, 23:00
Már az elözönél is leirtam, akkor sem hatott, szerintem most sem fog.

Szerintetek mi lenne a jó büntetés?
Csináltok egy nagy szart, majd probálgatjátok a mártirhalált, mint ártatlan fehér bárányok.
Igazából a forumnak annyiban ártotattok, hogy a szinvonalán sikerült lefelé rántani egyet, foglaltatok valamennyi tárhelyet, de leszögezhetjük, hogy a nézzetségetek nem volt rossz.
Igérjétek meg szépen Dudkin bácsinak, hogy soha többé nem csináltok ilyet, keressétek meg a telszámát itt a forumon és holnap hivjátok fel és egyenként, személyesen is kérjetek bocsánatot.
De a legjobb az lenne, ha most sürgössen befejeznénk ezt a témát és már erre a levélre sem válaszolnátok.

Üdv

A menetrend ugyan az volt. Balhé, bocsánat kérés, mártir halál.
Mit vársz Tomi?
Mi döntsük el a sorsod?
Mi "tiltsunk el" a modellezéstöl vagy "engedjük meg"?
A megbocsájtás után mennyi idö lesz a következöig?
Szerintem probálkozz bajnok91-nél, hátha mégegyszer megeszi!
Abban sem kértél segitséget, hogy átverj valakit vagy sem!

Siralmas ez az egész!

Üdv

Zlin
2006-03-03, 13:17
Siralmas ez az egész!

Üdv

Navégre már, hogy Valaki leírta...!

Maxxx22
2006-03-03, 20:57
Szerintem meg egy kis fingfej de mind a 3, magasról tojok rá ha befejezi.

Tomcat
2006-03-03, 21:07

Te viszont mindenkin túlteszel, úgyhogy gyere vissza a fika fórumra, az a neked való, bátor kis barátom !

Csá

Maxxx22
2006-03-03, 21:17
Szerintem te lesbenállva várod hogy mikor tűnök fel a színen. Érdekes életed lehet.
Kis hülye :D

l. tomi
2006-03-03, 21:28
Te mit szólsz bele?
Törődj a saját dolgoddal és ne hülyézz le nálad sokkal intelligensebb embert...
Én meg a Te véleményedre tojok!

APPME
2006-03-03, 21:33
Talán bemoderálhatnánk innentő kezdve a susnyába a topict...
Szomoru vagyok és csalódott.

Maxxx22
2006-03-03, 21:39
Tomcsika! Azt hiszed, hogyha csontig benyalsz Tomicicusnak, akkor ő majd kihúz a szarból? Ahhoz hülye.
8)

DiamantTomi
2006-03-03, 21:41
Szerintem érdemes lenne ezt a topicot is lezárni

pilot
2006-03-03, 21:45
Szerintem is zároljuk.

l. tomi
2006-03-03, 21:46
Tomcsika! Azt hiszed, hogyha csontig benyalsz Tomicicusnak, akkor ő majd kihúz a szarból? Ahhoz hülye.
8)
Képzeld nem hiszem azt. Csak sztem nem kéne hülyézni mert valaki be fogja törni az orrodat...

Maxxx22
2006-03-03, 21:49
HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA
Volt már próbálkozó.
Na de nehogy már egy ilyen pisis magyarázzon nekem, ráadásul intelligenciáról. A tiédről olvashattunk az előző topicba belinkelt párbeszédben.

l. tomi
2006-03-03, 21:52
[quote="Maxxx22"]HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA
Volt már próbálkozó.
Na de nehogy már egy ilyen pisis magyarázzon nekem, ráadásul intelligenciáról. A tiédről olvashattunk az előző topicba be]
Nézzél már tükörbe egy kis hulladék vagy de inkább nem is írok többet... nincs értelme ilyen emberre pazarolni az időt...

Perik18M
2006-03-03, 21:56
Cső!

Egy szó az egész!!!!

KUSSSSSSSSSSSSSSSSS

Üdv:Erik!!!

ui:Mindenki megbocsájtott,szerintem lehet törölni!!!!

Maxxx22
2006-03-03, 21:58
"Nézzél már tükörbe egy kis hulladék vagy"
:lol:
Te LÁÁÁÁTSZ??????
:lol:
Húzzál bele fogsz még itt k.anyázni is takonypóc