PDA

Teljes verzió megtekintése : Ejah

Gergew
2006-03-01, 18:36
http://kepek.rcoffroad.hu/public/fidesz3.jpg

HummeRC
2006-03-01, 19:11
http://kepek.rcoffroad.hu/public/fidesz3.jpg

Gergew: Hogy Te milyen hihetetlen módon ráérsz... Majdnem lefordultam a székről, a nevetéstől... :lol: :lol: :lol:

Butyok
2006-03-01, 20:12
Gergew gratula!!! nagyon nagy :lol: :lol: :lol: 8)

UP
2006-03-01, 21:17
Hát ez eszméletlenül talált!
Köszönöm, baromi jót röhögtem. :lol:

RiffRaff
2006-03-01, 21:40
Azért ez nem semmi :)
ennyire hogy lehet valaki pihent agyu ?:D
Ezt a garázsban találtad ki ?

oceanearth
2006-03-02, 00:29
Gergew gratulálok, nagyon jót alkottál. kb jóvá tetted amit mult szerdán elabsztál

Wolfati
2006-03-02, 08:14
Gergew!

Feldom, amit kicsit korábban írtam, hogy nem írok ebbe a topicba.
De csak azért, hogy kifejezzem köszönetemet egy jó kis reggeli röhögésért!!!!!
Elkaptad a lényeget!
Ezért kapsz egy sört legközelebb! Vagy kettőt...

Szab
2006-03-02, 12:13
Moderátori észrevételem a témával kapcsolatban - mint már oly sokszor - hogy a moderátoroknak nem feladata eltakarítani mások után a szemetet. Az elhangzott szót sem lehet visszatekerni az időben, és "ki nem mondottá" tenni. Ez még fokozottabban érvényes a leírt dolgokra! Ezért nem törlök semmilyen "utólag megbánt" hozzászólást! Akkor kell megbánni, mielőtt az elküld gombra rákattint valaki. Utólag pedig vállalni kell a következményeket!

A topic eldurvult részét áthelyeztem ide, ahová való!

A viccnek is van határa - még ha nagyon humorosnak is tűnik - de muszáj valahol abbahagyni, főleg akkor ha az valaki kárára, megbántására irányul. Ha okot adott rá, akkor is! Intézzétek el egymás között, ne nyílvánosan!

Ne úgy tűnjön ki bárki is a tömegből, hogy másokat megalázva, becsületébe belegázolva írogat, hanem a tudásával, képességeivel szerezzen előnyt! Csapatba verődve csámcsogni valami zavaros témán, ehhez nem kell sok tehetség! De mégis, a legnépszerűbb topic-ok mindig a másokat gyalázó, szivató témájúak. Ez szégyen! Tényleg! Mielőtt írsz, gondolkozz! Természetesen ez vonatkozik MINDKÉT félre, akkor is, ha az egyik oldalon többen állnak egyel szemben!!!

hkund
2006-03-02, 13:28
Egyet értek Szab-bal. Nagyon sajnálom, hogy ide jutott ez a topik. Köszönöm azoknak akik építő jellegű hozzászólásokat írtak. Egyébként Ejah a privát levelezésünk során erőteljes javulást mutatott. Szóval ez a pár hozzászólás nagyon nem ült! Nem hiszem, hogy az elmúlt verseny óta találkoztatok vele!

Az ok nélküli megbántást és mások lelkébe gázolást pedig alapvetően elítélem!

Köszönöm!

st_robi
2006-03-02, 22:33
szerintem jóó a kép:D
de azért kicsit sajnálom a gyereket, már bocsánatot is kért ,meg minden ,sztem elég volt a szivatásból... :wink:

laz
2006-03-02, 22:39
Hát nem mondom, hogy nem ötletes meg vicces...
De egy kicsit túlzás...
ő is átgondolta a múltkotriakat meg minden, szerintem kár elíndítani egy újabb "LOST"-ot! :wink: :lol:
Szerintem törölni kéne ezt a topic-ot... :!:

Üdv.:laz

st_robi
2006-03-02, 22:52
hát azé törölni nem.... :) (az nem szokása amoderátoroknak ,ahogy leírta)
csak elég volt, :wink:

st_robi
2006-03-02, 22:53
mostmár lassan nekünk is bocsánatot kéne kérni :oops: :)

laz
2006-03-02, 23:01

Pártolom az ötletet :!: :idea: :) :oops:

RiffRaff
2006-03-02, 23:56
Hát nem mondom, hogy nem ötletes meg vicces...
De egy kicsit túlzás...
ő is átgondolta a múltkotriakat meg minden, szerintem kár elíndítani egy újabb "LOST"-ot! :wink: :lol:
Szerintem törölni kéne ezt a topic-ot... :!:

JA az lehet hogy átgondolta, csak éppen nem úgy viselkedett. Akkor és ott ahogy megfogatta.
Mindíg ugyanott kötünk ki Ejah val kapcsolatban :D
Adjunk neki egy- két évet és akkor majd meglátjuk :)
HAjrá!

oceanearth
2006-03-03, 00:18

Pártolom az ötletet :!: :idea: :) :oops:

na nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát.

magyarázd ezt azoknak akiknek lezúzta az autóját a legutóbbi versenyen és akik miatta rontották el a köreiket, mert ejah éppp levágta a páylát vagy végigtolatott a célegyenesen. én is látom , hogy mostmár normálisan beszél a fórumon, ami helyes, de ahogy autózik, hogy lezúzza a fél mezőnyt az tarthatatlan. én is váltoittam vele több pü-t, amib en leírta, hogy nem képes figyelni az előtte és a mögötte haaldókra és mivel ez stock kategória, itt durván kell előzni. sztem hagyjuk ezt a bocsánatkérést nincs itt szivatás, aki ott volt a multkori nagydorogi versenyen az pontosan tudhatja miért van ez.
egyébként ma voltam MZ-be és hát valahogy kikerült oda is egy ilyen :lol:

Artur H
2006-03-03, 04:20
miért kellett ezt csinálni? a gyerek bocsánatat is kért, videót is feltett,
akkor miért kell gonoszkodni vele?

cbruder
2006-03-03, 07:25
Sziasztok,

most mar sikerült 5 topikot is nyitni az Ejah (Lost, etc...) ügyeben !!! :twisted:

Nem gondoljatok, hogy idöszerü lenne abbahagyni ezt a sok marhasagot ezzel a kis felresikerült majommal kapcsolatban ???

Eddig jokat röhögtünk rajta, kielhette mindenki szadista es egyeb hajlamait vele kapcsolatban, de most mar kezd az egesz kisse eltorzulni es unalmassa valni, nem gondoljatok ???

Szerintem ez a kis hülye meg röhög a markaba, elvezve a "népszerüségét", söt egyre-masra rakja meg a fat a tüzre es még azt sem tudja felfogni, hogy ezzel vegkep atadta magat mar regota a közundornak !!

Kár is rá több sort pazarolni, inkabb irogassunk valami hasznosabb temakrol, mint pl. a modellezesröl, jo ???

Tulajdonkeppen ezert van ez a forum, nem pedig egy-ket kis barom elfajult ego-janak a simogatasaert !!!

Legalabb mi, a többi tagok, ne süllyedjünk mar le az ö es a többi hasonszörü balfácánok nivojara !!!

üdv,

cbruder

Dress
2006-03-03, 07:59
Hi

Ebbol is eleg ennyi.