PDA

Teljes verzió megtekintése : Segítsetek!!! 1/10 Robbe Buggy(Dirty Devil)motor beállítás

Jhonny6
2006-03-10, 21:39
Segítsetek!!!
Fogalmam nincs, hogy melyik csavart milyen irányba tekerjem a helyes motorbeállítás érdekében!!!!
Ha Jól tudom 2,5 cm3 motorja van.
Előre is köszönöm!!!!

nyunyi23
2006-03-10, 21:49
jobbra szegényítesz balra dusítasz
gondolom van egy alacsony és egy magas fordulatszámos csavar
egy kép a carbiról sokat segítene

Kalap
2006-03-10, 21:58
ALAPMű, kötelező elolvasni, aztál lehet kérdezni! :wink:

http://rcor.hu/media/cikkek/cikk12.php

Kalap

Jhonny6
2006-03-10, 22:04
Sziasztok!
Köszönöm szépen!!

nyunyi23
2006-03-10, 22:13
igen!ez így lényegesen egyszerübb! :lol:

Macc
2006-04-30, 15:33
Sziasztok!

Abszolute kezdo vagyok, most raktam ossze az 1/8 buggy-mat. Van benne egy .21-es ProTech motor. Nekialltam, hogy az rcoffroad-os cikk alapjan beallitsam a karbit, de nem sokra jutottam.

Gyari beallitasokkal sikerult beinditani, de ha gazt adok, vagy elveszem lefullad. Ha az izzitot leveszem, lefullad (ez utobbit nem ertem). Tehat nem jutok el odaig, hogy allithassak erdemben a karbin. A keverek szerintem nem tul dus, mert alig latszik a fustje.

Tudnatok tippet adni, hogy miert fullad az izzito levetelekor? Esetleg nincs valahol a napokban egy osszejovetel, ahol valaki ram tudna szanni par percet?

Elore is koszi.

XARAI
2006-05-01, 03:37
Szia!
Zsír új motoroknál előfordul, hogy leáll a moci izzitólevétel után.
Én azt mondom hagyd rajta nyugodtan, had izzítson, ha már valamennyire felmelegedett a moci, ekkor már nem szorul annyira, húzz egy pici gázt, de csak icipicit és közbe szedd le az izzítót. A motort pedíg feltétlen gyári beállításon hagyd! legalább 8-10 tankig.
Üdv!

Macc
2006-05-01, 10:21
Ok, koszi. Gyari beallitasok meg vannak meg. Akkor probalom melegiteni a motort. Mas: 10% nitrometanos uzemanyag nem art neki bejaratashoz? Foleg, hogy a gyari beallitasok mellet nem fustol annyia...

oceanearth
2006-05-01, 10:48
Ok, koszi. Gyari beallitasok meg vannak meg. Akkor probalom melegiteni a motort. Mas: 10% nitrometanos uzemanyag nem art neki bejaratashoz? Foleg, hogy a gyari beallitasok mellet nem fustol annyia...

cipőút a cipőboltból :lol: modellautót 16ossal.
a gyári beállítás az elég dús, szóval elvileg füstölnie kéne

lacikiru
2006-05-01, 13:04

Bár én is csak most járatgatom a nitrósomat de eddig mindenki csak is a 16 -os üzit és a gyári beállítást javasolta nekem bejött és szépen megy a gépezet