PDA

Teljes verzió megtekintése : 2006 1/8 offroad Magyar Bajnokság

nagyg
2006-03-22, 16:34
Kedves modellező Barátaink!
Tisztelt Egyesületek!
Tisztelt MMSZ!

Mint azt bizonyára mindnyájan tudjátok az RCOR-t majd három éve egy szűk baráti kör alapította meg azzal a céllal, hogy a közös hobby-t űzőket csoportba tudja fogni, ezzel segítve nem csak egymást, hanem a kevés szabadidő kultúrált eltöltését is.

A tavalyi évben fáradságot és anyagi eszközöket nem kímélve úgy döntöttünk, hogy még többen élvezhetnék e sportág szépségeit, ha kupasorozatot rendeznénk. Ezt meg is tettük, nyilván kisebb hibákat elkövettünk közben, de a rendezvények visszhangja mindig pozitív volt. Eközben megalapítottuk az RCOR Autómodellező Egyesületet, sőt saját pályát is alkottunk, melyről elmondható, hogy az ország egyik legszínvonalasabb offroad terepe lett.

Sikereinken felbuzdulva -melyet nem mi kiáltottunk ki annak, hanem ez a nagy többség véleménye- elhatároztuk, hogy a 2006-os évben nyakunkba vesszük ismét az igát, és Magyar Bajnokságot szervezünk. Az MMSZ-el meg is kezdtük a tárgyalásokat, terveket, szabályzatot készítettünk, versenynaptárat egyeztettünk.

Mindezek ellenére az elmúlt két hét folyamán sajnos bizonyos Egyesületek, kereskedők és egyéb csoportok olyan akadályokat gördítettek elénk, amelyekkel lelkesedésünk még elbírt, mára viszont megváltozott a helyzet. Kompromisszumképességünket senki meg nem kérdőjelezheti, egy, mostanra közös célért is majd mindenre hajlandóak voltunk.

Az utóbbi napokban azonban olyan változásokon esett keresztül munkánk gyümölcse, a Versenyszabályzat, amiből egyértelműen kitűnik, hogy nem a modellezni, versenyezni vágyók széles körét kívánja szem előtt tartani, hanem egyesületi, pályafenntartói vagy kereskedői önös érdekeket. A többségi-elv alapján a szavazásokkor sajnos rendre alul maradtunk, így nem tudtuk tovább képviselni a versenyezni kívánó modellezők érdekeit.

Ennek tudatában az RCOR Autómodellező Egyesület döntést hozott, és kijelenti, hogy a további szabályzat-alkotásban, az egyes versenyeken túlmutató szervezésben nem kíván részt venni, tevékenységünket kizárólag a saját pályánkon és a Bokorban megrendezésre kerülő versenynap lebonyolítására korlátozzuk. Ezeken a helyszíneken természetesen továbbra is mindent megteszünk annak érdekében, hogy a Versenyszabályzatot betartva mindenki a maximális elégedettséggel versenyezzen, illetve szórakozzon.

Tisztelettel: RC Off-Road Autómodellező Egyesület

Aki a véleményét szeretné a tudtunkra hozni, az megteheti, de kérjük, hogy normál hangnemben tegye, mert a nem ide illő hozzászólások a szemetesládában fogják végezni!

Jabba
2006-03-22, 16:58
Szia!
Megkérdezhetem milyen akadályokat görditettek elétek?
Mert érdekelne kinek az érdeke hogy ne müködjetek tovább.
Én a ti oldalatok láttán vásároltam monstert és elszomorit amit irtál.

nagyg
2006-03-22, 17:20
Szia!
Megkérdezhetem milyen akadályokat görditettek elétek?
Mert érdekelne kinek az érdeke hogy ne müködjetek tovább.
Én a ti oldalatok láttán vásároltam monstert és elszomorit amit irtál.Szia!
Ne szomordj el!Azért nem hagyjuk abba amit elindítottunk.A dolgok miértjére talán itt találsz választ:
http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=4020&highlight=
Nem szívesen neveznék meg senkit.Nem akarom hogy eldurvuljon a helyzet még jobban.Majd úgyis megfogod látni kikről van szó ha elindul a bajnokság.
üdv.:nagyg

Thomas
2006-03-23, 16:37
Sziasztok!
Mielőtt NagyG barátunk fokozná itt az élvezeteket, engegjétek meg, hogy egy linket helyezzek el, mely talán objektív megvilágításban tálalja az eseményeket.
http://www.grimrc.com/forum/viewtopic.php?t=291

Üdvözlettel
Thomas