PDA

Teljes verzió megtekintése : MMBK Esztergomban randalirozott... 'videó'

deltahf
2006-03-27, 23:37
http://www.deltahf.hu/download.php?view.40

hilti
2006-03-27, 23:55
Nekem nagyon tetszik!
Köszönöm szépen a vendéglátást és a videot is!
A rádiom is már kezd kiszáradni :D

Üdv

Francii
2006-03-28, 08:33
Le a kalappal Peti! Hibátlan volt minden! A videó nagyon jóóóóó!

Aron1
2006-03-28, 09:28
Hilti, Bence, vazzeg, nagyon jól tekertek. Bravó!

Áron

force
2006-03-28, 09:58
Hi!

Nagyon jó kis edzés lehetett!
aBence, Hilti le a kalappal, nagyon szépen repültök! Komolyan!
Én is ezeket a manővereket próbálgatom, de még "messze" vagyok ettől a szinttől!

force

Dudkin
2006-03-28, 10:59
Sziasztok!

Teljes elismeresem a videon latott repulesekert, figurakert. Hilti te egyre jobb vagy:)

respect!

Dud

deltahf
2006-03-28, 11:25
... és a videós? :cry: az semmi?!

Nekem meg még tanulnom kell a videózást egybekötni a repüléssel. :-)
Én azt szeretném elsajátitani mert ezt ugyesem lehet amit 'ezek' művelnek. :-)

deltahf
2006-03-28, 11:32
FOTÓK

...nagy felbontásban! is!

http://www.deltahf.hu/e107_plugins/autogallery/autogallery.php?show=MODELL+REPULOK%2C+HELIKOPTER% 2C+AUTOK%2FMMBK+ESZTERGOMBAN

abence
2006-03-28, 18:38
szia!

Köszönjük mégegyszer, hogy ott lehettünk. A nem túl jó idő ellenére nagyon jól éreztük magunkat, sőt, ilyen jót még idén nem repültem, ezzel szerintem mindannyian így vagyunk...

Mégegyszer köszönünk mindent...

Bence

Tomcat
2006-03-28, 21:19
Hello Srácok,

ugyan nem voltam ott, de a meghívást nagyon köszönöm, amit még előtte kaptam. Sajnos az elmúlt 2 hét történései arról tanuskodtak, hogy nekem ismét a jól bevált könnyű Funstarommal kell nyolcasozással a mátyásföldi légtérben tanulnom a csűrővel (nem oldalkormánnyal!!) való kanyarodást ! :-) 8)

De hadd szőrözzek már kicsit: :P
Zoli Úr: ha máskor szerelni akarsz, akkor nem kell ilyen messze menni, lehet azt hétközben is a repteren csinálni! :P :P :P

Csak még egy szösszenet Urak:
Lemaradtam valamiről ? Ez MMBK-s buli volt ? Én azt hittem "csak" egy meghívós, repkedős, jól érzős bulesz az a vasárnap, nem a teljes MMBK-ra vonatkozik. Vagy csak én értettem félre a címet.

Különben meg Peti! 8)
Finom az a videó, nem tudom miért kerüli el mindenkinek a figyelmét, hogy nem sokkal könyebb egy normális felvételt készíteni, mint azt a sok fetrengést megcsinálni, amit azok a hihetetlen gumikezűek ott műveltek nálad. :P :P 8)

Szevasztok, remélem azért lesz leközelebb is. :lol:

Cső,
Tomcat

Aron1
2006-03-28, 21:24
Engem nem is hívott senki. Mindegy, rühellitek a pofámat... :shock:

:lol:

hilti
2006-03-28, 21:46
Csak még egy szösszenet Urak:
Lemaradtam valamiről ? Ez MMBK-s buli volt ? Én azt hittem "csak" egy meghívós, repkedős, jól érzős bulesz az a vasárnap, nem a teljes MMBK-ra vonatkozik. Vagy csak én értettem félre a címet.

Nem, ez nem hivatalos MMBK buli volt. Sportnyelven úgy mondják, hogy meghivásos buli, ugyan is pofátlanul meghivatattuk magunkat. :)
Peti szerintem azért adta ezt a cimet a müsornak, mert amelyik kasszánál Te is fizettél, ott álltunk Mi is sorban, csak egy kicsit hátrébb vagy elörébb.
De ha Te elmész egy bulira és azt mondják, hogy itt volt egy MMBK-s akkor én büszke leszek rá és veled örülök és lehet, hogy nem jutnak ilyen kérdések az eszembe.
Szerintem, csak mások vagyunk!

Üdv

Tomcat
2006-03-28, 21:46
Engem nem is hívott senki. Mindegy, rühellitek a pofámat... :shock:

:lol:

Az a baj, hogy heliben (IS) folyamatosan alázod a népet, aztán így meg ki kíváncsi rád ... :P :P Elveszed az ember kedvét .. :lol:

deltahf
2006-03-28, 21:49
:oops: nem MMBK-s buli volt! Bár szívesen láttam volna mindenkit közületek.
De! A RAVEN rámsózásakor meg lett beszélve hogy összeütünk egy közös repülést. Ennek az ideje most volt.
Senki ne érezze, hogy nem tartozik 'közénk' !
Bocsánat Mindenkitől akit nem hivtam személyesen de tényleg nem bulinak indult.
Áron!
Nem hiszem, hogy így érzed :-) tudod bármikor jöhetsz...

A hivatalos buli Május 20! Akkor viszont MINDEKNI jöjjön!
De kevesen fogunk repülni ahogy elnézem a regisztrációs lapot.

Mindenki hegyezze magát és gépét.
Köszi Nektek is mindent.

MMBK azért írtam igy mert azok... vagy nem?! :wink:

Petii
2006-03-28, 23:54
Hilti ,nem félted azt a rádiót?? :shock:
szép darab,megkérdezhetem mennyiért sikerült venni?

hilti
2006-03-29, 10:18
De féltem és vigyázok is rá :)
Tavaly vásároltam a M&H-ban. Nem tudom, hogy most mennyi az ára a honlapjukon biztos fennt van.

Üdv